o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badanie w jednostce wojskowej

1 2 3 4 5 6   » 8 Strony tematu:
[26.03.2008] 15:32
boje sie
słuchajcie jak naprawde jest na badaniu w wojsku. czy może być coś takiego jak pisze dr wojskowy???????

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12472735]
[26.03.2008] 18:33
Kacperski
lekarz wojskowy (08.03.26 15:29):
wchodzą po dwóch chłopa, rozbierają się do majtek. Sanitariusz mierzy ich, waży, obw. klatki piersiowej itp. Ja badam kręgoslup, oczy, gardło, pytam o przebyte choroby. w tym czasie kapral notuje. Potem majty w dół. badanie penisa, genitaliów i odbytu. to tak w skrócie.

o rany a naprawde tak jest czy podpuszczacie? na czym polega to badanie penisa,,genitaliow i odbytu -jak to wyglada i czy to boli jak bada-co tam niby bada ten lekarz ,bo tez chyba mnie to czeka i mam troche stracha

IP i czas połączenia logowane. [12473982]
[26.03.2008] 19:59
lekarz wojskowy
bada my na przykład czy nie masz stulejki lub prostaty. Spokojnie. Każdy normalny facet to pzrechodzi.

IP i czas połączenia logowane. [12474716]
[26.03.2008] 20:31
Kacperski
lekarz wojskowy (08.03.26 19:59):
bada my na przykład czy nie masz stulejki lub prostaty. Spokojnie. Każdy normalny facet to pzrechodzi.

a jak to wyglada jak to sie wszytko bada? jak to sie sprawdza?? mam stracha przed tym.to nie boli? bo ja tez troche sie wstydze takiego badania.

IP i czas połączenia logowane. [12475071]
[27.03.2008] 08:31
shejk
podobnie było u nas w jednostce podczas badania wchodziliśmy na salę po trzech całkiem nago lekarz podchodził do każdego nakazywal odciągnąć maksymalnie napletek badał jadra i penisa byłojeszcze ważenie i mierzenie oraz pomiar ciśnienia kilku przebadał palpacyjnie gdyż były może jakieś wątpliwości co do ich zdrowia ale ogolnie koszmar!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12477286]
[22.07.2014] 13:21
[09.04.2008] 15:21
maj 2008 wojo
Mam nie cale 19 lat i jakos nie mam taich problemow ze bede sie musial rozebrac kazdy ma chyba takiego samego hehe i nie ma czego sie wstydzic ani nic ale interesuja mnie badania medyczne na krew???? jak one wygladaj tak dokladnie??? prosze o odpowiedz. a do jednostki trafie juz na pocztku maja br.

IP i czas połączenia logowane. [12547937]
[14.04.2008] 21:27
m_arcin23
lekarz wojskowy (08.03.26 19:59):

to nie wszyscy mają prostatę?
myśle że głównym problemem kazdego kto musi te badania przejśc jest problem z niespodziewanym wzwodem.Mysle ze nie jestem wyjatkiem ale wzwody miewam w najbardziej nieoczekiwanych momentach a juz dotyk pobudza mojego małego natychmiast. Tez przeszedłem takie badanie i cały czas myślałem tylko o jednym : żeby mi nie stanął. Efekty był odwrotny czułem że jestem pobudzony.Zastosowałem swój sposób na nieoczekiwane erekcje: zatrzymałem oddech do oporu i powtarzałem to co jakiś czas - pomogło nie było wzwodu a badania odbyły sie tak szybko że nawet ściagnięcie napletka nie wywołało reakcji. Nagość to nie taki wielki problem jednak ze względu na przebieg badań- koniecznośc dotyku genitaliów, a takie badanie powinno sie odbywać za parawanem

IP i czas połączenia logowane. [12574622]
[01.05.2008] 16:53
Foxer84
Też miałem 3 lata temu :/ Przyjemne to nie jest ale przeżyć idzie. Wchodzi się po 3 w majtkach każą je zdjąć zmierzą zważą takie tam .... potem podchodzi się do jednego kolesia pobawi się kulkami każe się odwrócić , stanąć w rozkroku , oprzeć klatą o kozetkę i rozszerzyć rękami pośladki. Pomerda tam chwile i juz. W każdym razie większość facetów to prędzej czy później przejdzie.

IP i czas połączenia logowane. [12674191]
[01.05.2008] 21:57
stefan burczymucha
lekarzu wojskowy--to,ze takie badania chyba powinny byc,to moze i fakt.Powinny one jednak ,
po pierwsze-zalezec od zgody osoby,ktora ma byc badana
po drugie-koniecznie powinny byc wykonywane w warunkach nie uragajacych czlowieczenstwu.Tak,jak sie to robi w stosunku do kobiet,a wiec bez zadnych pielegniarek,bez zadnych lekarek i o zgrozo,bez zadnych postronnych kobiet.
Zgoda na takie badanie jest FUNDAMENTALNA.Nikt,kto zostal na sile wcielony do wojska(tzw.obowiazkowa sluzba wojskowa),nie moze byc zmuszany do takich badan.Nikt tych mlodych mezczyzn nie pozbawil praw czlowieka i obywatela.
Nie mowie juz o niesprawiedliwosci zmuszania do wojska tylko chlopcow.

IP i czas połączenia logowane. [12675621]
[06.05.2008] 00:48
adam415049678
No ja potwierdzam 2007 rok i niestety badanie wspólnie z około 10 innymi chłopakami całkiem na golasa. Przy tym WKU to pikuś. Nie jestem wstydliwy specjalnie ale w sumie kazano nam się przed wejściem na salę badań rozebrać do nagusia. Było nas kilkudziesięciu. Potem po 10 wyczytywano. Na sali : ważenie, mierzenie potem oczywiście jak piszecie co niektórzy obowiązkowo zsunięcie napletka i powiem wam, że jeśli ktoś wam to robi w obecności innych Waszy przyszłych kumpli dość krępujące jakoś.

IP i czas połączenia logowane. [12705634]
[07.05.2008] 17:28
michałłowski
adam415049678 (08.05.06 00:48):
No ja potwierdzam 2007 rok i niestety badanie wspólnie z około 10 innymi chłopakami całkiem na golasa. Przy tym WKU to pikuś. Nie jestem wstydliwy specjalnie ale w sumie kazano nam się przed wejściem na salę badań rozebrać do nagusia. Było nas kilkudziesięciu. Potem po 10 wyczytywano. Na sali : ważenie, mierzenie potem oczywiście jak piszecie co niektórzy obowiązkowo zsunięcie napletka i powiem wam, że jeśli ktoś wam to robi w obecności innych Waszy przyszłych kumpli dość krępujące jakoś.

Ja tez potwierdzam, badnie takie miałem w jednostce tylko juz dobrych 6 lat temu. Wchodzilismy we 4 chłopakow do szatni i tam sie rozbieralismy sie do naga bo takie było polecenie, pozniej obok sztni był zaraz pokoj lekarski i wchodziło sie na badanie na waleta.W pokoju 3 lekarzy i parawanow nie było wiec wszytko na widoku, jeden lekarz nas badał chyba przewodniczacy tej komisji calej a reszta papiery pisała.Podchodziło się do badania a reszta czekała i patrzyła Badanie jak badanie waga wzrost cisnienie kregosłup stopy i na koniec tylko było krepujaco bo lekarz sprawdzał czy nikt nie ma stulejki i maksymalnie do końca odciągał napletek ogladał chwile penisa no i jądra troche obmacywał czy są dwa.Całe badanie od poczatku do końca z 5 minut trwało ale trzeba było czekac na innych no i wszytko było widac a to i tak luz bo pozniej na unitarce było ze do łazni i po 20-30 sie chodziło pod prysznic wiec nie trzeba sie przejmowac tym badaniem.

IP i czas połączenia logowane. [12718541]
[07.05.2008] 23:35
maxellll
no u mnie na golasa było wchodziliśmy po 10 chłopaków.
Potwierdzam to wszsytko co pisze większość.
powiem Wam, ze stres jest owszem, pomimo wszystkiego i nawet jakiegoś braku problemów w podobnych sytuacjach (prysznich po w-fie w czasach licealnych) to jednak ta otoczka i stres robi swoje i odnosi sie wrażenie dość dziwnego upokorzenia.

Chłopaki nawet jak macie być bez gatek, w końcu przeżyjecie jak i my.
Głowa do góry.

Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12721498]
[10.05.2008] 12:46
kavka
Badnie w wojsku na wleta miałem i ja-rozebrac sie trzebabyło przed wejsciem w takim przedsionku, po trzech wchodziło sie do pokoju lekarskiego a tam 2 lekarzy i sanitariusz.Badania były dokładne i w porownaniu do komisji ku to na wku był luzik.Najpierw sanitariusz sie nami zajmował i był pomiar ,waga,cisnienie no a pozniej jeden z lekarzy badał ogolnie postawe, kregosłup czy platfusa nie ma, osłuchał serce i płuca a na koniec jeszcze na maxa odciągnął napletek i sprawdził jądra no a stało sie na golasa i przy innych ale sami faceci byli to czego sie tu krepowac-pozniej w wojsku nagosc to normalka a ogolnie całe badanie nie jest tak strasznie da sie przezyc w konńcu to tylko badanie.

IP i czas połączenia logowane. [12735839]
[10.05.2008] 13:52
ediediedi
Nie czarujmy się, to prawda, badanie w jednostce jest przeprowadzane na golasa. Badanie takie przechodziłem w ubiegłym roku zaledwie, więc info jest aktualne.
U nas było tak, że po przyjeździe do jednostki chwilowe spotkanie na sali gdzie przedstawiono nam co i jak w wojsku.
Następnie poszliśmy na badania do budynku obok. Tam obok gabinetu lekarskiego była nasza przebieralnia gdzie kazano nam się rozebrać do naga. Było nas około 40 chłopaków. Następnie po 4 wyczytywano nazwiskami i wchodziliśmy na salę badań oczywiście już rozebrani.
Oczywiście podstawowe badania na początek (wzrok, ważenie, mierzenie) potem krótka rozmowa z lekarzem a następnie bardziej szczegółowe badanko gdzie zsuwano nam napletek z penisa oraz kazano się pochylić i rozszerzyć pośladki.
To wszystko oczywiście na oczach pozostałych 3 chłopaków, z tego może właśnie powodu w niektórych sytuacjach pewne skrepowanie, nie tyle samą nagością co koniecznością np. rozchylenia pośladków czy faktu, że patrzą kumple jak lekarz zsuwa napletek.
Ot i tyle informacji.

IP i czas połączenia logowane. [12736129]
[11.05.2008] 15:58
larrry
Na komisjach wojskowych bywa różnie ale tak jak poprzednicy potwierdzam iż w jednostce wojskowej badania przeprowadzane są nago. W moim przypaku wchodziliśmy po 10 osób na sale wczesniej kazano nam się w szatni rozebrać całkowicie do naga. Pamiętam że paru chłopaków jak usłyszało słowo do naga to mieli coś w rodzaju strachu w oczach ale dla mnie to wyglądało raczej na stres. Po szatni wchodziliśmy na sale oczywiście najpierw standard waga, wzrost ciśnienie itp. Potem każdy podchodził do lekarza który sprawdzał członka, zsuwał napletek a potem kazał położyć się na brzuchu na wąskiej ławeczce i rozsnąc pośladki.
Oczywiście żadnego parawanu wszystko na oczach reszty.Fakt było troszke stresowo ale dużo osób bardzo się denerwuje i wstydzi na początku. Potem już nie ma problemu, najgorszy jest ten pierwszy raz. Kwestia przełamania się. Także da się przeżyć i głowa do góry.

IP i czas połączenia logowane. [12741073]
[11.05.2008] 16:26
ROBBiNS
U mnie było tak samo tyle ze 4 lata temu wyszdłem z wojska.W jednostce u mnie wchodzio sie po trzech na te badania taki był przedsionek pezed gabinetem i tam po wyczytaniu na waleta kazano sie rozebrac.Pozniej wchodziło sie i bylo dwoch lekarzy i sanitaiusz wycztywał do badnia wchodziło sie na wage, mierzenie ,cisnienie pozniej do lekarza na osobiste i tez bez parawanow mielismy wszytko.Lekarz badał dokładnie wszystko ogladał np kregosłup, nogi, postawe na sam koniec badal jajka,najpierw kazł zakaszlec potem zamacał jądra, obejrzał penisa i zsunął napletek. Reszta wszytko widziała,bo trzeba było czekac na swoja kolej i poczekac pozniej na pozostałych.
Pózniej pod przysznic chodziło sie myc nawet i po 20 osób i nie było żadnego problemu, bo tam kazdy i tak widział drugiego nago i też trzeba było przecież ściągnąć napletek zeby sie umyc dokładnie i nie było wtedy wstydu-normalka ,ale jak lekarz tak szczegołowo sprawdza tam wszystko i robi to przy innych to faktycznie tak jakos dziwnie jest.

IP i czas połączenia logowane. [12741179]
[12.05.2008] 17:53
marcus2007
Jeśli chodzi o badanko w jednostce wojskowej to ja niestety nie chcąc dodatkowo chłopaków (poborowych) stresować muszę jednak potwierdzić to co większość na tym forum przeczytacie.
Mam 22 lata i mój pobór tak się składa przebiegał w ubiegłym roku.
Pierwszy dzień (wcielenie do armii) wyglądał tak:
- powitanie i spotkanie na sali gdzie krótko przedstawiono jak będzie wyglądał pierwszy dzień czyli, że czeka nas rejestracja, badania lekarskie a następnie przydział mundurów i kwaterunek.
Następnie po wspomnianej rejestracji gdzie po prostu okazywaliśmy "bilet" wraz z dowodem osobistym i książeczką wojskową kazano nam przejść piętro wyżej gdzie miały się odbyć badania lekarskie.
Zaproszono nas do sali, obok której znajdował się gabinet lekarski, następnie sanitariusz kazał wszystkim rozebrać się do naga (było nas w sumie około 30 chłopaków). Dokładnie jak jeden z moich przedmówców stwierdził na twarzach co niektórych można było zauważyć oznaki niesamowitego stresu i jakby wstydu. Ale powiem, ze ta atmosfera wcielania do armii raczej spokojem nie nastraja i człowiek rzeczywiście czuje się wówczas jakoś dziwnie.
Następnie wyczytywano po 5 nazwisk i proszono nas do gabinetu gdzie odbywało się badanie lekarskie. Oczywiście o parawanikach można zapomnieć, bo armia raczej nie wie co to takiego.
Oczywiście po 5 zestresowanych chłopaków paradowaliśmy przed komisją (w 100% w męskim składzie) całkowicie na golasa.
Badanie - na początek ważenie, mierzenie, badanie wzroku (czytaliśmy literki na tablicy) a potem podchodziło się do lekarza, który prosił, żeby unieść penisa tak, aby było widać jądra a następnie mówił "teraz zsuń napletek".
Badanie w sumie nie jest jakieś tam krępujące bo w sumie odbywa się w męskim towarzystwie, więc nie ma co ukrywać, każdy z nas ma to samo, jednak atmosfera jednostki robi swoje i te pierwsze spotkanie z brakiem jakichkolwiek oporów przed nagością może być dla co niektórych stresujące.
Ja osobiście nie jestem osobą która ce@@@e się jakimś chorobliwym wstydem, pamiętam, że pierwsze spotkanie z nagością w podobnym temacie to miałem jeszcze w podstawówce, kiedy to po w-fie chodziliśmy z kolegami pod prysznic, podobnie było w liceum, Przecież nikt nie szedł się umyć w bokserkach czy slipkach bo byłoby to raczej odpowiednio skomentowane przez kumpli heh.
Następne dni w jednostce przyzwyaczajały nas do tego, tym bardziej, że w wojsku równiez prysnic jest wspólny.
Tak więc wszystko jest jak pisze większość, tyle tylko, że dla "nowicjuszy" może być odrobinę krępująco i stresowo, reszta do przeżycia w sumie.

IP i czas połączenia logowane. [12747402]
[13.05.2008] 19:26
jerRy24
to hardcorowe te badania miales, u mnie wchodziło na salę jednocześnie 5 chłopaków, wchodziliśmy w gaciach Badali: wzrost, waga,wzrok, ciśnienie itp no i podchodziło się do lekarza, przed którym trzeba było opuścić majtki do kolan. pomacał oba jądra i kazał ściągnąć napletek a potem obejrzał żołądź.
lekarzem był facet, na sali był sanitariusz, albo drugi, młodszy lekarz.
parawanu nie było, ale kiedy badał mnie lekarz to pozostali widzieli tylko mój goły tylek i plecy wiec było ok.
nie wiem czy badania genitaliów doroslym facetom mają sens, ale skoro podobno w czasie piewrszej komisji lekarze wykrywają u poborowych stuleję a oni się nawet nie domyślali że cos z ich ptakiem nie było ok to może dobrze ze są takie badania.
prysznice w woju są wspólne, wiec i tak trzeba sie przyzwyczaic

IP i czas połączenia logowane. [12753946]
[14.05.2008] 17:48
***Coca-Cola***
Zapraszam na http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5475222 medyczne aspekty erotyczne czopki,lewatywa,zastrzyki...

IP i czas połączenia logowane. [12759487]
[14.05.2008] 20:57
Wojtas21031534338
Badanie w jednostce, jak wygląda? No napiszę Wam jak było u mnie. NIe wiem jak dzisiaj, bo moje badanka w dniu wcielania do armii miałem 3 lata temu, ale oczywiście całość badań odbywała się zupełnie nago.
W poczekalni kazano wszystkim rozebrać się do naga, było nas w sumie około 20 chłopaków. Następnie po 5 osób wchodziliśmy do gabinetu lekarskiego dzie nas badano: ważenie + mierzenie + badanie wzroku + zsuwanie napletka, następnie kilka pytań zadanych przez lekarza. Badano nas pojedynczo tak więc reszta po prostu widziała co i jak.
Jakie uczucie? hmm nie powiem, trochę krępujące, ale to chyba tylko dlatego, że każdy w pierwszym dniu w wojsku czuje się jakoś zestresowany, później i ta@@@ jest tam normalną rzeczą.

IP i czas połączenia logowane. [12760668]
[17.05.2008] 13:35
witarecki
Ostatni pobór w styczniu 2009 roku, tak więc tylko niewielka grupa będzie juz zainteresowana tym tematem :/

IP i czas połączenia logowane. [12774024]
[17.05.2008] 17:51
legionistaa
Da sie wytrzymac to badanie jak sa smi faceci ale słyszałem ze i babki w takich komisjach sie czasem trafia. Ja miałem juz jakis czas temu bo w 2001r. ale jak czytam to nie wiele sie to raczej zmieniło W sumie to było nas ze 40 chłopakow i najpierw wywiad i wypełnianie papierow przez jakies babki i wojskowych ze sztabu a pozniej dalej fryzjer, przed łaznia zdanie ciuchow dostawałos sie recznik i kawałek mydła a łaźnia (razem oczywicie wszyscy na golasa)pozniej dostawało sie majtki czyli bgs-y i dalej szło sie do lekarza a pod pokojem czekało sie na wyczytanie i pozniej po 5-6 wyczytywali i w przedsionku trzeba było zdjac majtki bo na badanie na golasa wszyscy musieli sie stawic.U mnie było 2 lekarzy i sanitariusz. Parawanow oczywisnie zadnych nie było i całe badnie na widoku na szczecie sami faceci to nie było jakiego wstydu. Wejscie na wage było na początek mierzenie pozniej pomiar cisnienia wykonywł sanitariusz a pozniej juz podchodziło sie do lekarza i ogladał kregosłup ,nogi sprawdził czy nie ma płaskostopia,czytanie literek było, osłuchał serce i na koniec pomacał jajka czy są dwa a pózniej z penisa ściągnął napletek do końca i oglądał żołędzia chwile czy wszytko jest ok. No i całe badanie tak mniej wiecej wygladało u mnie.Nie ma sie co stersowac w koncu to tylko lekarza a pozniej i tak kazdy kto był w wojsku wie co to męska solidarnosc bo nago przeciez idze sie pod prysznic czasem i 20 -30 chłopa jest nago i nie ma problemu.Grunt to sie nie stresowac.

IP i czas połączenia logowane. [12775228]
[19.05.2008] 21:55
Janxes
ja byłem w 2003 roku w wojsku, badanie na waleta było i po 5 osob sie wchodziło na taką salke do lekarzy a tam juz na wage wzrost,wzrok,badanie tyłem kregosłupa ,plecy,stopy, skłon i rozchylic pośladki trzeba było i pozniej z przodu osłuchał serce,rece obejrzał, w gardlo zajrzał a na sam koniec odciągnął napletek i odsłonił całego żołędzia jak ogladał penisa a potem jeszcze wymacał jądra.
Szczegołowo bardzo faktycznie ale przynajmniej każdy wiedział że jest zdrowy i zbudowany dobrze. Ja tam w sumie nie miłem problemu podczas tego badania bo wczesniej chodziłem do szkoły sportowej gdzie i ta@@@ sie latało drużynowo z chłopakami pod prysznic po jakims meczu a pozniej w wojsku tez juz normalka bo cały pluton (26 chłopa) sie kąpał razem.

IP i czas połączenia logowane. [12787245]
[24.05.2008] 17:07
Nowy1990
moze ktorys z chłopakow co wyszedł z wojska napisze jak było ostatnio np. w ubiegłym albo np. w tym roku ,bo mnie czeka chyba takie badanie w jednostce na jesieni!

IP i czas połączenia logowane. [12812110]
[25.05.2008] 00:57
Marcinecki2007
Nowy1990 (08.05.24 17:07):
moze ktorys z chłopakow co wyszedł z wojska napisze jak było ostatnio np. w ubiegłym albo np. w tym roku ,bo mnie czeka chyba takie badanie w jednostce na jesieni!

W ubiegłym roku miałem pobór, już ci "Nowy1990" odpowiadam. Otóz badanie w jednostce odbiega zdecydowanie od tego co miałeś na WKU, nie masz co się zastanawiać, rozwiewam Twoje wątpliwości, otóż badanie odbywa się nago. Przed wejściem do gabinetu w poczekalni kazano nam się wszystkim rozebrać do naga i następnie po 6 chłopaków wyczytywano nas nazwiskami i do gabinetu wchodziliśmy w "stroju adama". Badanie jak piszą moi poprzednicy włącznie ze zsunięciem napletka, wszstko na oczach innych (pozostałych 5, którzy weszli ze mną do gabinetu). Tak to było w 2007 roku.
Pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [12815045]
[25.05.2008] 07:37
Nowy1990
Marcinecki2007 (08.05.25 00:57):
Nowy1990 (08.05.24 17:07):

W ubiegłym roku miałem pobór, już ci \"Nowy1990\" odpowiadam. Otóz badanie w jednostce odbiega zdecydowanie od tego co miałeś na WKU, nie masz co się zastanawiać, rozwiewam Twoje wątpliwości, otóż badanie odbywa się nago. Przed wejściem do gabinetu w poczekalni kazano nam się wszystkim rozebrać do naga i następnie po 6 chłopaków wyczytywano nas nazwiskami i do gabinetu wchodziliśmy w \"stroju adama\". Badanie jak piszą moi poprzednicy włącznie ze zsunięciem napletka, wszstko na oczach innych (pozostałych 5, którzy weszli ze mną do gabinetu). Tak to było w 2007 roku.
Pozdro.

Dzieki wielkie za info, a mam pytanie jeszcze jak mmozesz powiedziec czy to badanie trwa długo co po koleji badaja czy sa babki jakies w tym gabinecie przy badaniu czy sami faceci? no i jak to jest? i najwazniejsze czy samememu sie ściaga napletek i pokazuje czy to lekarz sprawdzi mi sam i ściagnie? Nie jestem wstydliwy ale sie cykam przy tym badaniu ze moze mi stanać?

IP i czas połączenia logowane. [12815579]
[25.05.2008] 10:03
Nie bój się
Tam nie ma podniecających sytuacji żeby ci stał .

IP i czas połączenia logowane. [12815866]
[25.05.2008] 10:54
Marcinecki2007

IP i czas połączenia logowane. [12816046]
[25.05.2008] 12:43
KIRŁO
Boję się gejów w komisji lek. i że mnie dokładnie zmaca

IP i czas połączenia logowane. [12816555]
[28.05.2008] 16:16
rok 2006 moja jednostka
Moj pobór w 2006 roku był. Muszę w całości potwierdzić większość wypowiedzi tych, którzy przede mną tutaj się wypowiadali, gdyż badanie lekarskie w jednostce (w dniu wcielenia do armii) odbywały się całkowicie na golasa!
Zaprowadzono nas do poczekalni pod gabinetem, po czym wyszedł jeden z członków komisji i zakomunikował, że musimy się rozebrać do naga oraz, że będą nas wyczytywać nazwiskami po 5 osób.
Większość była tym wyraźnie w jakiś sposób zestresowana, ale cóż czynić, wszyscy się rozebraliśmy, po chwili zaczęto nas wyczytywać.
Wchodziliśmy więc piątkami do gabinetu, oczywiście całkiem nago gdzie odbywało się badanie. Osłuchanie stetoskopem, ważenie, mierzenie, czytanie literek jednym okiem, następnie podchodziło się do lekarza który prosił żeby zsunąć jak najdalej napletek.
Nie powiem, całość dość stresująca, tym bardziej że na widoku innych poborowych no i cała sytuacja.

IP i czas połączenia logowane. [12834978]

1 2 3 4 5 6   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat