o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badanie w jednostce wojskowej

1 «   3 4 5 6 7 8 Strony tematu:
[28.05.2008] 17:04
szeregowiec Ryan
http://tv2.o2.pl/temat.php?id_p=3332380#4257 105

ech wy faceci .... (05.05.12 20:37):
jak dzieci ... pokazać kawałek tyłka komuś to dla was problem. A co mają powiedzieć kobiety??? Ciąża poród i podobne sprawy - zastanawialiście sie kiedyś nad tym? Pokazanie się nago na jakiejś komisji to pikuś w porównaniu z przebywaniem, powiedzmy, na patologii ciąży. Mój mąż też strasznie to przeżywał, póki nie zaliczył porodu rodzinnego. A więc głowa do góry i trochę obiektywizmu...

No, właśnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12835249]
[28.05.2008] 18:27
mężczyzna2158
Pamiętajcie wszyscy chłopcy - którzy piszecie krwawymi łzami na tym forum - że jeżeli chcecie być prawdziwymi mężczyznami, to nie możecie się wstydzić pokazać lekarzowi waszego penisa.

IP i czas połączenia logowane. [12835777]
[02.06.2008] 18:05
michael2005
Ja tam nie widzę problemu w pokazaniu się nago przed lekarzem ani też przed kumplami. Fakt pierwszy dzień w woju to jakiś stres i sama ta atmosfera powoduje że wstydzimy się.

Co do tematu; moje badanie 2005 rok w jednostce i byliśmy oczywiście jak jakieś 90% przedmówców podnosi na golasa po kilku wchodzliśmy.

Pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [12861719]
[03.06.2008] 17:06
raadar2003
michael2005 (08.06.02 18:05):
Ja tam nie widzę problemu w pokazaniu się nago przed lekarzem ani też przed kumplami. Fakt pierwszy dzień w woju to jakiś stres i sama ta atmosfera powoduje że wstydzimy się.

Co do tematu; moje badanie 2005 rok w jednostce i byliśmy oczywiście jak jakieś 90% przedmówców podnosi na golasa po kilku wchodzliśmy.

Pozdro.

Ja do woja trafiłem w 2003 roku i słuzyłem w obronie przeciw lotniczej w oświecimiu. Jak wchodziłem tez przeszdłem badanie lekarskie w jednostce na golasa.Do sztni wchodziło sie po 4 osoby i wszyscy się musielei rozebrac do naga, zdać ubranie i przejsc do pokoju gdzie było badnie.W pokoju był ten lekarz co nas badał, snitariusz i jakis pisak co notował.Samo badnaie nago i całe na widoku innych ,bo parawanow nie było,ale w męskim gronie-pózniej i tak pod prysznic 2 razy w tygoniu obowiazkowo i po 30 osob,wiec juz na wejsciu kazdy musiał sie przełamać.U mnie taka jednostka,ze lekarz badał drobiazgowo zwazył zmierzył osłuchał sprawdził wzrok, kregosłup i postawe kazdy musił sie pochylic tyłem rozchylic pośladki i szczegołowo przodem lekarz macał po jądrach i dokładnie ściągnął napletek za żołędzia. Pozniej po badniu przechodziło sie na golasa do łaźni pod prysznic a potem to już wydawanie ciuchow było.

IP i czas połączenia logowane. [12866950]
[05.06.2008] 10:49
ciekawostka

Pozdro.

A jak u ciebie wygladąło to badanie jak byłes?!!!

IP i czas połączenia logowane. [12876702]
[22.12.2014] 05:11
[05.06.2008] 16:27
michael2005
ciekawostka (08.06.05 10:49):

Pozdro.

A jak u ciebie wygladąło to badanie jak byłes?!!!

Pytasz jak było u mnie?
Zaprowadzono nas przed gabinet lekarski i kazano rozebrać się do naga. Było nas ogólnie jakieś 40 czy 50 chłopaków. Niektórzy byli tym jakby przerażeni ale generalnie bez specjalnego skrępowania się rozebraliśmy, potem po kilka osób wyczytywano nas nazwiskami. Wchodziliśmy do gabinetu już na golasa oczywiście w kilka osób. Tam badanie włącznie ze zsuwaniem napletka (robił nam to lekarz). Oczywiście wszystko na widoku innych, bez żadnych parawanów.

IP i czas połączenia logowane. [12878616]
[12.06.2008] 10:36
miłoszewski
idę do woja za miesiąć nie straszcie mnie ze jest tam strasznie

IP i czas połączenia logowane. [12917175]
[12.06.2008] 23:17
edek2007
miłoszewski (08.06.12 10:36):
idę do woja za miesiąć nie straszcie mnie ze jest tam strasznie

Nikt Cię chłopie nie straszy, po prostu padło na początku tego forum pytanie o badanie w jednostce.
Właśnie czytam ten wątek i potwierdzam praktycznie przedmówców, że badanie odbywa się nago.
Powiedz - widzisz jakiś problem w rozbieraniu się do naga w obecności kumpli? Przecież wszyscy mamy to samo pomiędzy nogami, z resztą nie licz na jakąś prywatność pod wspólnym prysznicem. Ja osobiście prysznic wspólny to miałem już na treningach sportowych jeszcze na początku liceum. Żaden problem naprawdę.
A badanie - czy straszne? hmm no skoro zrzucenie bokserek uważasz za coś "strasznego" to hehe, sam nie wiem.
Głowa do góry, przeżyjesz!

IP i czas połączenia logowane. [12921358]
[13.06.2008] 20:24
Stallowy
Rok temu wyszedłem z wojska to był 3 batalion ratownictwa inżynieryjnego w Nisku no i badanie lekarskie w jednostce mielismy tez dokładniejsze niz w wku.Gabinet był zrobiony z jakiejs sali zołnierskiej u mnie wchodzilismy po 4 osoby wczesniej trzeba było sie całkiem rozebrac w takim pomiszczeniu obok.Wchodziło sie na waleta. W gabinecie badało 3 lekarzy ale parawnow nie było jak na wku.Kazdy po koleji był ważony, mierzony,cisnienie potem jakis neurolog czy ktos tam czy rece ci sie nie trzesa, wzrok, kregosłup,postawa, na końcu ostatni lekarz sprawdzał penisa i trzeba było ściagnać napletek przy nim (lekarz zobaczył żołedzia i wymacał jądra).Po tym podpisanie papierów i koniec.Stres mały bo i sami faceci przy badaniu, wiec nie ma co sie przejmować jak i tak pozniej na jednostce po 20 osób idzie sie pod prysznic.

IP i czas połączenia logowane. [12926048]
[14.06.2008] 20:09
ciechanów
Czołem a ja słuzyłem 3 lata temu w artyleri w ciechanowie. Badanie miielismy identycznie tak jak inni piszą.Najpierw rejestracja a pozniej badanie na waleta. Wchodziło sie do szatni obok gabinetu lekarzy i czekło aż wytczytywali po 4 nazwiska i do gabonetu wchodziło sie już na golasa.Było 2 pielegniarzy i 2 lekarzy. Kazdy był zwawżony i mierzony, sprawdzanie cisnienia- to robił pielegniarz, a pozniej do lekarza na badanie ogolne i ogladał postawe kregosłup, osłuchał serce, sprawdził rece ,nogi ogladał, tyłem trzeba było sie pochylic i rozrzerzyc posladki potem kazał satnąć przodem do siebie i wtedy jeszcze odciągnął napletek do końca a drugą ręka pomacał jądra. No i tak kazdego dokładnie po koleji przebadali a parawanow też nie było.Pozniej normalka że na golasa się stoi obok siebie w łazni i luz ale na wcielaniu troszke nieswojo jak przy innych lekarz ci ściąga napletek!

IP i czas połączenia logowane. [12931803]
[18.06.2008] 22:51
wojakszwejk
Nie wiem czy temat się kończy czy też nie, ale ja czemu nie miałbym napisać o tym jak było u mnie, w końcu po to to forum.
Otóz oczywiście badanie tak jak u większości chyba odbywało się w jednostce na golasa i odbiegało raczej dość znacznie od tego na WKU.
Przed gabinetem zebrano nas w około 50 chłopaków i nakazano rozebrać się całkowicie do nagusia. Oczywiście co niektórzy bardzo byli tym jakby zakłopotani, bo nawet tuż po zdjęciu bokserek zakrywali rękoma co nieco. Dla mnie problem generalnie żaden, bo na treningach sportowych nie raz doświadczyłem wspólnego prysznica z kolegami i nikt nie robił z tego żadnych problemów.
Następnie po 5 osób wyczytywano nas nazwiskami i udawaliśmy się na badanie, które odbywało się przed komisją (w komisji sami faceci) oczywiście na oczach pozostałej czwórki.
W planie badań tak jak to opisywali poprzednicy na końcu było m.in. zsunięcie napletka z członka. Robił nam to lekarz i to chyba jedyna taka jakaś rzecz na tym badaniu, która w pewien sposób wywoływała wstyd.

IP i czas połączenia logowane. [12958014]
[29.06.2008] 10:25
mariuszko
Jak ja byłem 8 lat temu w wojsku to na wcielaniu pierwszego dnia juz pokazali nam ze nie ma zadnej imtymności w jednostce.Zaprowadzili nas wszystkich nowych- ok. 40 osob na duza sale i tam trzeba było zdać ubrania cywilne, rozebrac sie do naga i czekac na wyczytanie do badania.Pozniej po 3 osoby przechodziło sie do gabinetu a tam lekarz i sanitariusze.No i po koleji podchodziło sie do sanitariuszy kazdy był wazony i mierzony, mierzenie cisnienia było a pozniej lekarz ogolnie sprawdził postawe na koniec badania maksymalnie ściągnał napletek i pomacał po jajkach, kazał sie odwrócic pochylic i wypiać tyłek zerknał i koniec nastepny podchodził do badania. Nie było parawanu i badnaie na oczach pozostałych ale w sumie to sami faceci w gabinecie wiec jakos dało sie przezyc.Zreszta pozniej i tak na jednostce była łaznia -10 natryskow i jeden obok drugiego sie stało wiec normalnie i tak trzeba sie przyzwyczajic do nagosci i już.

IP i czas połączenia logowane. [13019180]
[30.06.2008] 23:36
dont get crazy
wojakszwejk (08.06.18 22:51):
W planie badań tak jak to opisywali poprzednicy na końcu było m.in. zsunięcie napletka z członka. Robił nam to lekarz i to chyba jedyna taka jakaś rzecz na tym badaniu, która w pewien sposób wywoływała wstyd.

a co jest wstydliwego w tym,że lekarz i to facet ściąga napletek.przecież po to jest to badanie, żeby sprawdzic ze wszystko w gaciach jest w porządku. lekarz dotyka jąder żeby sprawdzic czy nie ma nowotworu czy innej choroby to musi tez sciagnac napletek zeby zobaczyc czy nie ma stulejki czy choroby wenerycznej. przeciez takie badanie nie jest dla nikogo przyjemnoscia. ani dla badanego sciagniecie majtek i pokazywanie malego nie jest przyjemne, ani dla lekarza dotykanie penisa innego mężczyzny.
u mnie w czasie badania było spoko, w czasie badania klejnotow stalem tylem do pozostalych, tak ze widzieli tylko mój goly tyłek.

IP i czas połączenia logowane. [13029544]
[01.07.2008] 20:37
Ciakawska
dont get crazy (08.06.30 23:36):
wojakszwejk (08.06.18 22:51):

a co jest wstydliwego w tym,że lekarz i to facet ściąga napletek.przecież po to jest to badanie, żeby sprawdzic ze wszystko w gaciach jest w porządku. lekarz dotyka jąder żeby sprawdzic czy nie ma nowotworu czy innej choroby to musi tez sciagnac napletek zeby zobaczyc czy nie ma stulejki czy choroby wenerycznej. przeciez takie badanie nie jest dla nikogo przyjemnoscia. ani dla badanego sciagniecie majtek i pokazywanie malego nie jest przyjemne, ani dla lekarza dotykanie penisa innego mężczyzny.
u mnie w czasie badania było spoko, w czasie badania klejnotow stalem tylem do pozostalych, tak ze widzieli tylko mój goly tyłek.

a To Twoje badanie to jak przebiegało?

IP i czas połączenia logowane. [13033818]
[02.07.2008] 18:36
Ciekawostka

IP i czas połączenia logowane. [13038941]
[04.07.2008] 18:27
Poborwy zdziwiony
A moze ktos wyszedł w tym roku z wojska i wie jak badaja teraz (nie kilka lat temu) moze cos sie zmieniło i tak nie badaja szczegołowo.Ja wiem ze ide na jesieni i juz sie nie wymigam wiec moze ktos powie jak jet teraz! Trosze jetestem zszokowany po przeczytaniu tego temamtu Bardzo prosze o info co mnnie moze czekac!

IP i czas połączenia logowane. [13050349]
[04.07.2008] 23:15
Łukasz112050
Poborwy zdziwiony (08.07.04 18:27):
A moze ktos wyszedł w tym roku z wojska i wie jak badaja teraz (nie kilka lat temu) moze cos sie zmieniło i tak nie badaja szczegołowo.Ja wiem ze ide na jesieni i juz sie nie wymigam wiec moze ktos powie jak jet teraz! Trosze jetestem zszokowany po przeczytaniu tego temamtu Bardzo prosze o info co mnnie moze czekac!

Skoro tak bardzo nalegasz to Ci już piszę.
Mój pobór odbył się w roku 2007 czyli w ubiegłym.
Nie wiem czy chcesz, abym szczegółowo opisał Ci wcielanie do armii pierwszego dnia? Stwierdzam, że zapewne jesteś głodny szczegółów.
Nie ma sprawy.
Panie kolego, nie łódź się, bo badania odbywają się do dzisiaj praktycznie całkowicie nago.
U mnie było tak:

- Tuż po przybyciu do jednostki przywitano nas na sali wykładowej, gdzie poinformowano, że tuż po wypełnieniu odpowiednich dokumentów odbędzie się badanie lekarskie. Dodatkowych kilka słów \"zachęcających nas do służby w armii\" i to wszystko. Po tej części wypełnianio dokumenty, a następnie zaprowadzono nas do budynku obok, gdzie miały się odbyć badania lekarskie.
- Padło polecenie, żebyśmy się wszyscy rozebrali do naga. Było nas w sumie kilkudziesięciu chłopaków, nie pamiętam dokładnie może 30 może 40. Na większości twarzy można było ewidentnie odczytać stres i zażenowanie oraz wstyd. Ja osobiście nie widzę problemu przed tym, aby w obecności innych facetów zrzucić boksy. W końcu wszyscy mamy to samo między nogami.
- Badanie: - wchodziliśmy wyczytywani po 5 osób. Ważenie, mierzenie, badanie wzroku (czytaliśmy literki z tablicy) następnie krótki wywiad z komisją lekarską, mierzenie ciśnienia. Pod koniec lekarz poprosił aby podejść do niego bliżej, po czym zsunął napletek, następnie uniósł penisa i obejrzał worek mosznowy. Tak to mniej więcej wyglądało.

Jeśli rodzi się pytanie czy były jakieś parawany, oczywiście nie masz po co pytać, odpowiedź brzmi \"nie\". Parawanów żadnych nie było, wszystko odbywało sie praktycznie na widoku pozostałych 4 poborowych, równie zestresowanych co ja sam.
Badanie jednak da się przeżyć, z resztą później, w trakcie służby i tak przyzwyczaisz się do nagości, w końcu prysznic jest wspólny.

I jakie wrażenia? (nie wyśmiewam się, pytam szczerze)...

IP i czas połączenia logowane. [13052287]
[05.07.2008] 08:33
Hannibal Lekter
Nie zmuszajcie innych,do tego,zeby mieli poglady,czy charakter taki jak wy.Niektorzy tak pisza.Tymczasem kazdy jest inny.Kazdy ma prawo sie wstydzic rozbierania do naga przed kinkolwiek.To,ze sie zmusza mlodych mezczyzn do takiego postepowania-jest lamaniem ich praw.Nikt wcielony do wojska nie zostal tych praw pozbawiomy.Jezeli ktos sie wstydzi,krepuje,dlaczego nie protestujecie?Dlaczego nie piszecie skarg na takie ponizanie?Pozniej inni przechodza to samo,a mozna by to wreszcie przerwac......

IP i czas połączenia logowane. [13052992]
[05.07.2008] 09:02
Na litość Boską
Wojsko to nie przedszkole.Żołnierz ma byc facetem twardym a nie jakimś zflustrowanym ,zawstydzonym mięczakiem którego wszystko stresuje Może najlepiej by wlazł w ciemny kąt i przesiedział służbę czy działanja wojenne?Z nagością spotykasz sie nie tylko w wojsku ale też w szpitalu ,na basenie ,na plaży , na wf. itp.

IP i czas połączenia logowane. [13053064]
[05.07.2008] 20:49
L.P.
Hmm... A powiedzcie mi, bo mnie ciekawi, jak wygląda temat nagości w wojsku w przypadku wcielonych tam kobiet? Badania podobne jak w przypadku mężczyzn? Bo o tym to coś nie słychać.

IP i czas połączenia logowane. [13056376]
[22.07.2008] 22:01
Przyszly generał
A ogulnie spoko jest w wojsku czy lipnie. J chce isc za kilka lat na ochotnika i miec wysokie stanowisko. Strasznie o tym marze ale boje sie troche tego wszystkiego ,bo to niejest byle co tylko juz wojsko i wszystko jest napowaznie. Życzcie mi powodzenia i ostrzezcie przed czyms . pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13152915]
[15.08.2008] 12:18
Choszczno
Ja też moge potwierdzic co do badania na wcielaniu było raczej dokładne.Ja słuzyłem 4 lata temu w wojskach ladowych ale od razu na golasa nie mielismy badań po przybyciu do jednostki u mnie jak juz była kolej na lekarza wchodziło sie po 3 osoby w samych slipkach do gabinetu było 2 lekarzy wojskowych i snitariusz no i waznie, mierzenie, sprawdzanie gardła, cisnienie itd.na koncu lekarz kazał przejsc za parawan i tam poprosił o zdjecie slipek sprawdził penisa bo wzioł mi ściągnał napletek i oglądał żołędzia czy nie ma tam podrażnień albo nie wiem co on tam patrzył a jeszcze potem po jajkach podotykał czy sa dwa i zakonczył badnie.W sumie da sie przezyć a jak jest parawna to i sters mnniejszy,no i lekarz tez facet i ma przeciez to samo.Teraz raczej też za parawanem badaja,wiec luzz panowie.

IP i czas połączenia logowane. [13274678]
[18.08.2008] 12:43
Artiik
Ja byłem 3 lata temu w wojsku -wojska obrony przeciwlotniczej w koszalinie ale badnie bardzo podobne jak u wiekszaosci i tez nie było za ciekawie na tym badniu lekarskim bo najpierw czkało sie az sie wszyscy zjada do jednostki i pozniej grupkami wiekszymi juz kierowali na badanie i po 5 osob do gabinetu wchodzilismy.U nas w slipkach i bokserkach zaleznie co kto tam maił sie wchodziło lekarz pytał o choroby przebyte a pozniej kazdy był mierzony wazony ,cisnienie,wzrok,sprawdzali kregosłup, postawe i na koncu było tak ze lekarz kazał opuścic slipki do kolan trzba było stanąc przed nim pokazac jajka i ściagnąć napletek z penisa żeby obejrzał główke.
No i parawanu nie było jakiegos tylko tyłem do innych sie stało z pałka na wierzchu,no a pozniej szybko sie człowiek uczy ze po prostu wstydu nie ma jak np. po 10 osob chodzic trzeba myc sie razem pod prysznic.I tak u mnie było.

IP i czas połączenia logowane. [13290918]
[24.08.2008] 11:46
Zależy
Zależy to od jednostki i lekarzy ktorzy badaja bo jak rozmawiłem z kumplem to u niego w jednostce opuszczali majtki na chwile i tyle. A u mnie było na golasa całe badnie na salce gimnastycznej.Po 10 osob wchodziło sie i po sprawdzeniu papierow kazano sie rozebrac do naga i stanać w kolejke do sanitariusza a pozniej lekarza. No i badanko czyli waznie, mierzeni i cisnienie u sanitarusza i przechodziło sie do lekarza ten zmienił aby gumowe rekawiczki no i sprawdzał budowe,plecy,nogi,rece podnosiło sie do gory,przysid kazał zrobic, trzeba było sie pochylic i rozchylic tyłek na koniec pomacał po jajkach i jeszcze żeby tego było mało to brał ściagał napletek z żołędzia i ogladał penisa.Oczywiscie nikt nie wpadł na pomysł ustawienia jakiegos parawanu choc niby sami faceci i kazdy ma to samo,ale to sprawdzanie czy mi dobrze napletek schodzi do końca i jeszcze na widoku innych kolesi to chyba tylko w polskim wojsku mozliwe .Ogolnie msakra totala na poczatku,ale pozniej trzeba sie przyzwyczic bo prysznice wspole i nikt nie stoi w kąpielowkach.

IP i czas połączenia logowane. [13327378]
[28.08.2008] 22:41
olo.
to u mnie było inaczej. w czasie badania byliśmy w majtkach-do lekarza wchodziliśmy dwójkami.dwóch lekarzy: u jednego mierzenie, wazenie, wzrok, cisnienie, u drugiego majtki w dół na 30 sekund i macanie po jajach i sciagniecie napletka.

Rozumiem po co jest badanie jader ale to ze sprawdza sciaganie napletka to absurd- jestem dorosłym mezczyzna i wiem czy wszystko w porzadku z moim ptakiem, ale ostatecznie nie było najgorzej. lekarz nie sciagał mi napletka, ale sam to robiłem -ogladał tylko glówkę. trwało to moze trzydziesi sekund. lekarzami byli faceci wiec nie ma wstydu, w koncu kazdy ma to samo. chyba stresowalbym sie lekarki. mojego malego dotykała tylko moja dziewczyna i chcialbym zeby tak zostało.

IP i czas połączenia logowane. [13358684]
[30.08.2008] 20:15
Psofers
Tutaj macie przykładowy zapis takiego badania, nic strasznego i nie ma się co tego bać:

http://rapidshare.com/files/139581189/clip1. mpeg
http://rapidshare.com/files/139581384/clip2. mpeg
http://rapidshare.com/files/139583021/clip2. mpeg
http://rapidshare.com/files/139583058/clip1. mpeg
http://rapidshare.com/files/139583364/clip1. mpeg
http://rapidshare.com/files/139583522/clip2. mpeg

IP i czas połączenia logowane. [13371023]
[03.09.2008] 12:37
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
zobaczcie; ale nawet jesli wstydzicie sie sciagnac swoje boksy i pokazac ich zawartosc to miejcie swiadomnosc, ze ci pozostali ktorzy sa z wami w tym pomieszczeniu tez czuja sie zawstydzeni czy zestresowani. Wszyscy wobec komisji traktowani sa tak samo.

Nie ma co rozpaczac.

Czas zaczac pobor jesienny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13391263]
[12.09.2008] 11:41
Jarrecki
Koledzy jak było w tym roku w wojsku na tych badniach lekarskich? ja mam teraz jesieno- zimowy pobor i chciłem wiedziec co mnie czeka.Jak ktos był w tym roku to prosze o info,? cos sie zmieniło czy nadal jest to badnie szczegołowe ze lekarz nawet napletek sciaga? Z gory dzieki za info. Jarek

IP i czas połączenia logowane. [13440801]
[13.09.2008] 12:50
napletek_sciagaja
ja mialem w lipcu, no i oczywiscie procedura tak jak wyzej opisana;

napletek zsuniety

IP i czas połączenia logowane. [13446659]
[24.09.2008] 21:17
Ja4515
jak wygląda badanie kobiet na WKU?
Co trzeba pokazać, zdjąć, zrobić itp? bo się boję trochę. proszę o poważne odp. hehe

IP i czas połączenia logowane. [13518966]

1 «   3 4 5 6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat