o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Depilacja miejsc intymnych...

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
[31.01.2010] 01:00
Ginekolog_
Drogie panie, owłosienie w miejscach intymnych ma za zadanie chronić pochwę od drobnoustrojów. To czy depilujemy miejsca intymne, czy nie- to nasza indywidualna sprawa. Kiedyś golenie miejsc intymnych pasowało raczej do prostytutki, niż typowej pani domu. Jednak we współczesnym świecie coraz mniej spotyka się zarośniętych kobiet, a depilacja jest rutyną. Moim skromnym zdaniem depilacja powinna być obowiązkowa w życiu zadbanych kobiet,ale nie do zera.Ale czym ? Golenie włosów maszynką wzmacnia je, stają się grubsze i kłują. Krem do depilacji niszczy skórę.Wosk podrażnia. Co wybrać? na to pytanie powinna obpowiedzieć sobie sama każda z nas. ... Pozdrawiam,Beata gin.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16188425]
[31.01.2010] 01:03
Mloda_56
Dziwie się tym, co się nie golą. Mam 12 lat i depiluję się w tych miejscach. Czy powinnam przestać sie depiolwać?

IP i czas połączenia logowane. [16188437]
[03.02.2010] 03:36
koloelzigolo
Poszukiwaczqa (07.05.12 20:21):
mam do was takie zapytanie gole sie w miejscach intywnych maszynka do golenia i kiedy sie gole bardzo mnie piecze. po ogoleniu zostaja mi czerwone plamy i chrostki na tej czesci ciala co mam robic pomozcie mi??

jak bedziesz dolic się pod wlos to normalne ze cie bedzie cipka piec i bolec ;p

IP i czas połączenia logowane. [16206154]
[03.02.2010] 03:39
koloelzigolo
yetii (10.01.19 21:27):
Rozumiem nogi, pachy, ale mycha ma być naturalnie owłosiona i najlepiej na czarno!

no to ciekawe kto by chcial po minecie wygrzebywac wlosy z zębów,jesli lubisz wlochy to sobie zachoduj i wygryzaj miedzy posilkami tylko pamietaj nie za duzo bo zgagi dostaniesz

IP i czas połączenia logowane. [16206155]
[13.04.2010] 01:07
Łyszka
Wyciąć skórę z pleców i wszczepić w miejscu intymnym. Jak sie nazywa ten preparat z łopatką?zostawiam maila. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16527655]
[02.10.2014] 02:19
[17.04.2010] 10:14
Hejo wam
czesc
Czy miejsce intymne mam całe wydepilowac ? zeby było gładko ? Bo nie wiem czego oczekuje moj chłopak . Ma 20 lat ja 17 .. przeciez wprost go nie zapytam czy lubii tak włoski czy nie ?

IP i czas połączenia logowane. [16545955]
[17.04.2010] 10:46
nie nie ma
Hejo wam (10.04.17 10:14):
czesc
Czy miejsce intymne mam całe wydepilowac ? zeby było gładko ? Bo nie wiem czego oczekuje moj chłopak . Ma 20 lat ja 17 .. przeciez wprost go nie zapytam czy lubii tak włoski czy nie ?

no pewnie że gładko!
tylko nie zapomnij o okolicach kakaowego oczka, bo będzie niechlujnie.

IP i czas połączenia logowane. [16546017]
[17.04.2010] 11:49
harry1500
najgorzej z wlosami miedzy posladkami trzeba wypiac sie do lustra i ostro manewrowac maszynką chociaz widzialem kiedys latem dziewczyne nad jeziorem w stroju z dolem typu string jak wyszla z wody i usiadla na reczniku to z pomiedzy posladkow wyjechaly jej takie dlugie mokre splecione wlosy myslalem ze sie pozygam

IP i czas połączenia logowane. [16546209]
[17.04.2010] 11:51
harry1500
Ginekolog_ (10.01.31 01:00):
Drogie panie, owłosienie w miejscach intymnych ma za zadanie chronić pochwę od drobnoustrojów. To czy depilujemy miejsca intymne, czy nie- to nasza indywidualna sprawa. Kiedyś golenie miejsc intymnych pasowało raczej do prostytutki, niż typowej pani domu. Jednak we współczesnym świecie coraz mniej spotyka się zarośniętych kobiet, a depilacja jest rutyną. Moim skromnym zdaniem depilacja powinna być obowiązkowa w życiu zadbanych kobiet,ale nie do zera.Ale czym ? Golenie włosów maszynką wzmacnia je, stają się grubsze i kłują. Krem do depilacji niszczy skórę.Wosk podrażnia. Co wybrać? na to pytanie powinna obpowiedzieć sobie sama każda z nas. ... Pozdrawiam,Beata gin.

eeee to zes w sumie nic nie wniosła co to za odpowiedz? takie przemyslenia ma na pewno autorka tego postu która szuka odpowiedzi a nie powielania jej mysli

IP i czas połączenia logowane. [16546213]
[19.04.2010] 16:59
barbarkaa
Maszynka mała jak długopis!!! Polecam wszystkim!!!Tak to wygląaa http://www.service.braun.com/product/search. asp?rg=EU&c=PL&l=PL&typ=pf&frmTyp=s&sgrp=s&grp=0&s=SilkFinis h%
2C+Exact+Series+Precision+Trimmer
Gole się sama przy użyciu lusterka lub robi to mój partner Jest super bezpieczna i nie ma po niej podrażninej skóry i wysypki!!!

IP i czas połączenia logowane. [16557024]
[19.04.2010] 17:00
barbarkaa
Koszt ok. 20 euro. Ale warto używam jej ponad 2 lata

IP i czas połączenia logowane. [16557037]
[12.05.2010] 13:55
nobodyelsecanseeme
i nic nie boli? i jak często z niej korzystasz?

IP i czas połączenia logowane. [16657382]
[13.05.2010] 06:05
zzzc
Dobrze jest to zrobic laserem, sa dobre gabinety (Denique) ktore sie tym zajmuja

IP i czas połączenia logowane. [16660189]
[13.05.2010] 18:27
Traktorzysta
Hejo wam (10.04.17 10:14):
czesc
Jak nie lubi , czy coś mu nie pasi -szybko olej Gościa... I Tyle

IP i czas połączenia logowane. [16662173]
[23.05.2010] 16:15
eeee.
mam pytanie co do tych kremów do depilacji, które usuwają włoski.
czy to są specjalne kremy do depilacji no mam na mysli ' krem do depilacji miejsc intymnych' czy poprostu ' krem do depilacji'
no i jeszcze jedne pytanko, jakie kremy polecacie, po ile i jaka jest skutecznosc [ po jakim czasie włosy odrastają ]
z góry baaardzo dziękuję. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16706746]
[30.05.2010] 08:36
lejdi zgaga
Pomysł z pensetą moim zdaniem genalny do okolic bikini. Spokojnie, po jednym, wcale nie ma ich tak wiele jak myślicie, że jest Później Nie masz włosków przez ok. dwa tygodnie, a za każdym razem jest ich mniej i coraz łatwiej "wychodzą". OSobiście mam faceta, który powiedział, że jesli będę chciała spróbować to ok, ale nie kosztem mojego wycia w łazience do ksieżyca z bólu. Ale rozumiem kobiety, które to DLA NICH robią, tyle, ze takie związek opiera się na doznaniach erotyczno-optycznych, a nie trosce o dobro dla siebie nawzajem. Nie porównywałabym do tego porodu dzieci, bo jasne, że boli mniej, ale motywacja trochę inna. Można sobie tam zadbać bez depilowania się na zero, jeśli już ktoś ma argument, że zdrowiej na zero - ale to niczym nie udowodnione, wręcz skoro sama natura nas włosami tam obdarzyła, to coś w tym musi byc, tak jak z brwiami, rzęsami, czy włoskami w nosie.
Mój brat to kolejny dowód na to, że nie wszyscy faceci oczekują takowego wyglądu od swoich kobiet. Ma na to wpływ jego dziewczyna, która JEDEN JEDYNY RAZ przyłożyła mu do pachwiny depilator i popłakał się z bólu. Niewiasty, wniosek jeden: Facet, który oczekuje od Ciebie, ze bedziesz tam wygolona na łyo nie zadaje sobie pytania, w jaki sposób to się odbywa. Jeśli dowiedziałby się że sikasz z bólu po nogach tylko po to, żeby nie miał jednego włosa w zębie gdy kochacie się oralnie i nie powiedział: Słuchaj, kochanie, może odpuśćmy, nie zniosę, że Cię to tak boli, a przeciez to nie najważniejsza rzecz na świecie - jest po prostu zwykłym szowinistycznym nimfomanem.

IP i czas połączenia logowane. [16734142]
[01.06.2010] 13:38
lopez69
Witam
Mam całkowicie nowy sposób na depilację ale ostrzegam jest trochę nie bezpieczny ale jak sie uważa to jest ok, ja to robię zapalniczka, po prostu je wypalam, najpierw rozregulowuje zapalniczkę tak aby płomień był dość duży a następnie przykładam zapaloną zapalniczkę na mniej niż 1 sekundę i wypalam 50 % długosci włoska i tak powtarzam ze 3 razy w kazdym miejscu aż do osiągnięcia 2 mm mniej mi się nie udało włoski się nie pogrubiają i nie twardnieja oparzeń nie ma bo czas jest zbyt krótki trzeba potrenować z włoskami na ręce i zobaczyć jak to bedzie, minus jets taki że zabieg śmierdzi i trzeba byc nago żeby nie podpalić sobie bluzki i trzeba trochę odwagi plus koszt około jednej zapalniczki

IP i czas połączenia logowane. [16743539]
[02.06.2010] 13:48
Mało włosków :)
A ja depiluję laserowo i jestem baaaardzo zadowolona. Owszem, troche boli i kosztuje, ale uważam, że warto.

IP i czas połączenia logowane. [16747425]
[27.06.2010] 08:16
Mala 21
Witam kobitki!! Mam 21 lat i sypaim z moim chlopakiem juz od 3 lat. do tej pory sie nie depilowalam, ani nie golilam w miejscach intymnych i mojemu facetowi to nie przeszkadzalo. Chcialabym to zrobic dla siebie ale sie boje gyz jestem osoba o ciemnych wlosach i juz mam problem z moimi nogami: czeste golenie, twarde odrastajace wloski, wrastajace wlosy po depilacji itd. Ale uwazam ze jak facet cie kocha to musi tez to troche akceptowac ze masz wloski tu i owdzie. Dlatego nie uwazam za konieczne depilowac sie ze wzgledu na niego, a przede wszystkim zapytac go o zdanie. I nalezy sie dobrze zastanowic jak to zrobic. Ale maszynki na bank nie polecam, a tym bardziej nie golarki. Ja sie gole golarka i to cholerstwo taki ostre jest ze jak sie nodze zatne to sie dlugo goi i boli.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16848818]
[27.06.2010] 12:34
harry1500
Mala 21 (10.06.27 08:16):
Witam kobitki!! Mam 21 lat i sypaim z moim chlopakiem juz od 3 lat. do tej pory sie nie depilowalam, ani nie golilam w miejscach intymnych i mojemu facetowi to nie przeszkadzalo. Chcialabym to zrobic dla siebie ale sie boje gyz jestem osoba o ciemnych wlosach i juz mam problem z moimi nogami: czeste golenie, twarde odrastajace wloski, wrastajace wlosy po depilacji itd. Ale uwazam ze jak facet cie kocha to musi tez to troche akceptowac ze masz wloski tu i owdzie. Dlatego nie uwazam za konieczne depilowac sie ze wzgledu na niego, a przede wszystkim zapytac go o zdanie. I nalezy sie dobrze zastanowic jak to zrobic. Ale maszynki na bank nie polecam, a tym bardziej nie golarki. Ja sie gole golarka i to cholerstwo taki ostre jest ze jak sie nodze zatne to sie dlugo goi i boli.Pozdrawiam

tu i ówdzie??? nie ma nic obrzydliwszego niz owłosiony rów miedzy posladkami..i później idzie taka ''wyzwolona'' na plaże w stroju typu string i jak wychodzi z wody to te włosy na duupie tak pieknie wyglądają że sie RZYGAC chce

IP i czas połączenia logowane. [16849519]
[04.07.2010] 20:58
młoda_14
Ja mam 14 lat. Wiem, młoda jak na to forum Ja gole miejsca intymne tylko okazyjnie, dla własnego komfortu Koniecznie na wakacjach, gdy noszę bikini, lub przed basenem. Golę się maszynką, zazwyczaj w kąpieli, bo wtedy te miejsce namoknie i nie ma potem krostek i podrażnień. Kremów nie polecam, ponieważ podrażniają skórę, zwłaszcza w takich miejscach Ja golę się w tym miejscu tylko i wyłącznie dla własnego komfortu i uważam, że maszynka nie jest wcale bolesna Bardzo chciałabym zacząć używać wosku, bo w wakacje nie mam ochoty codziennie sięgać po maszynkę ;/ Tylko nie wiem, jak się do tego zabrać Boję się, że podrażnię sobie skórę ;/ Może jakieś rady?

IP i czas połączenia logowane. [16880736]
[09.07.2010] 21:59
Pani dobra rada
dziewczyny..wypróbowałam nowy sposób na depilacje miejsc intymnych zwykłą golarką.. tylko nie wiem czy jest ona długotrwała...moja dobra rada:
1)nalej sobie do miski trochę zwykłej ciepłej wody w jakiej zawsze sie kąpiesz i usiądź w niej pupą..
2)kiedy namoczysz dobrze włoskiw miejscu intymnym weź golarke i również zmocz ją w wodzie
3)gól bardzo mokre włoski mokrą golarką..
Gdy ja tak zrobiłam nic nie bolało nawet nie zaszczypało ani nic..
Moja koleżanka również wypróbowała ten sposób i sobie to chwali..
polecam wam taki sposób!

IP i czas połączenia logowane. [16902375]
[19.07.2010] 17:17
momento
zazdrosna o (07.05.13 12:51):
Poszukiwaczqa (07.05.12 20:21):
mam do was takie zapytanie gole sie w miejscach intywnych maszynka do golenia i kiedy sie gole bardzo mnie piecze. po ogoleniu zostaja mi czerwone plamy i chrostki na tej czesci ciala co mam robic pomozcie mi??

nie. dla kogos uzywajacego slowotworu "chrostki" nie ma pomocy
Są sposoby. Np. maści na wysypkę. Polecam termontiol ( czy jakoś tak) dobrze sie na noc nim posmarować. rano zero Chrostek

IP i czas połączenia logowane. [16939768]
[23.07.2010] 15:02
helenka_he
A co byście polecały do higieny tych miejsc po depilacji?
Czy płyn jest odpowiedni,jesli tak to jaki?

IP i czas połączenia logowane. [16957746]
[27.09.2010] 22:47
lupusik31
Słuchajcie, moim zdaniem najlepsza do depilacji miejsc intymnych jest pasta cukrowa. Nie dałabym sobie wydepilować tak czułego miejsca woskiem, bo to jednak boli, a po wszystkim włoski wrastają pod skórę i tworzą się różne stany zapalne. Z pastą cukrową nie ma tego problemu, trzeba tylko wybrać sie do dobrej specjalistki, która ma wprawę w robieniu takiej depilacji. W Face&Body w Krakowie robią coś takiego i mają świetne efekty - nie ma jak specjalista, samemu lepiej tego nie robić.

IP i czas połączenia logowane. [17226642]
[09.10.2010] 00:22
rekinilawa
Ja zaczęłam golić się tam do zera około 2 tyg. temu i od razu wdała mi się infekcja, zaczęły się problemy z układem moczowym itp.
Robiłam to maszynką, co drugi dzień; pozostawały krostki i zaczerwienienia, ale nie chciałam przestać tego robić, bo wyrastające włoski okrutnie kuły. Byłam u lekarza, bo ujście cewki moczowej zaczęło mnie potwornie piec i pani doktor uznała, że to wina depilacji; stanowczo odradziła (a wręcz zabroniła) tego robić.
Nie wiem jak sobie poradzę, nienawidzę mieć tam owłosienia, w dodatku krępuje się przed chłopakiem pokazać tam włosy. To wg mnie okropna sprawa. Jeszcze jak one będą odrastać, matko jedyna, jakby mi się igły tam wbijały. Porażka.
Nie chcę rezygnować z golenia, ale wiem że dla własnego zdrowia muszę.
Uważajcie dziewczyny, żeby wam się infekcja żadna nie wdała; najlepiej zostawcie włosy na wargach sromowych chociaż (tak powiedziała mi pani doktor). Golenie do zera jest zdradliwe.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17269324]
[02.11.2010] 08:30
Sentymentalny Wojownik
_OoO_ (09.11.27 19:58): Hmm... a to bardzo ciekawe, co napisałeś, wiesz..? xD dręczy mnie tylko jedno - ILE TY MASZ WGL LAT, jeśli można wiedzieć ?
Wystarczająco dużo, aby wymienić dowód książeczkowy na plastik.
LASKA ZA MODą / (09.12.11 19:43): Człowieku a mnie szlag trafia jak widze cos takiego.
Depilacja to NIE JEST MODA!
Owszem moze dla niektórych, ale nie wiem co za facetowi - fetyszyszcie podoba sie kobieta z włosami na nogach, pod pachami, w okolicach bikini.
Depilacja jest modą, która zaczęła się kilkanaście lat temu. Kiedyś tego nie było. Z kobiet, z którymi byłem, tylko jedna się depilowała. Reszta nie.
LASKA ZA MODą / (09.12.11 19:43):
I tak. to JEST NIE ESTETYCZNE a to z tego powodu, ze CI*PKA ze tak powiem sie POCI w majtkach wiesZ? a to jest bardzo korzystne dla wielu bakterii i zarazków, tak powstają CHOROBY WENERYCZNE I GRZYBICZNE. ponad to jest to IDEALNE miejsce dla wszy łonowych.
Kłamstwo.
Choroby weneryczne i grzybiczne roznoszą się poprzez kontakt z chorą osobą. Depilacja zupełnie nie chroni przed zarażeniem.
Poza tym zarażeniu ulega układ moczowo-płciowy, a nie skóra pokryta włosami.
Depilacja nie zmienia też ilości wydzielanego potu.
Depilacja jest potrzebna podczas leczenia gdy masz wszy, ale nie jako profilaktyka.
Nigdy nie miałem żadnych wszy mimo, że się nie depiluję.
LASKA ZA MODą / (09.12.11 19:43):
a czemu nie golimy sobie łbów? bo na łbie nie ma kiły, rzerzączki ani innych takich a choroby grzybiczne i wszy występuja tam duzo rzadziej.
Rzeżączka nie rzerzączka.
Ona roznosi się poprzez kontakty z chorą osobą, a nie poprzez włosy. Gdzieś dzwonili, ale nie wiadomo w którym kościele.

IP i czas połączenia logowane. [17368088]
[02.11.2010] 16:13
traktorzystka
zostawiam sobie przyciety pasek na wzgórku - jakoś tak lepiej?

IP i czas połączenia logowane. [17369649]
[29.11.2010] 18:59
blanx
to czy się ogolić na zero czy zostawić sobie paseczek to już jest sprawa indywidualna.
ale powiem wam, że dla mnie nie ma bardziej nieestetycznej rzeczy niż to, jak kobiecie wystają włosy z bielizny. No same/ sami przyznajcie wygląda to strasznie.
ja wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe metody depilacji, ale z żadnej nie jestem zadowolona. tak się zastanawiam, czy nie zrobić sobie depilacji laserowej??
Kilka zabiegów i można wyrzucić maszynkę czy kremy.
Ale chciałam was zapytać, czy któraś z was robiła taki zabieg i może się pochwalić gdzie??

IP i czas połączenia logowane. [17490458]
[29.11.2010] 21:57
Sentymentalny Wojownik
blanx (10.11.29 18:59):
to czy się ogolić na zero czy zostawić sobie paseczek to już jest sprawa indywidualna.
A jak się w ogóle nie depiluje to nie jest sprawa indywidualna?

blanx (10.11.29 18:59):
ale powiem wam, że dla mnie nie ma bardziej nieestetycznej rzeczy niż to, jak kobiecie wystają włosy z bielizny. No same/ sami przyznajcie wygląda to strasznie.
Dla mnie wygląda to normalnie. Dorośli ludzie mają owłosienie łonowe.
Zapewniam Cię, że są rzeczy o wiele bardziej nieestetyczne niż włosy łonowe wystające spod bielizny.

IP i czas połączenia logowane. [17491250]

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat