o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

klub Dolce Vita Kraków, znacie? wasze opienie

1 2 3   » 21 Strony tematu:
[24.04.2007] 19:41
zamorano
klub slynie jako dosc kontrowersyjny, a przez to ciekawy
byl ktos z was? jakie macie opienie? pozdro

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.04.2007] 19:52
mózgiiiiiii
jesli jesteś młodym chłopakiem i lubisz starsze panie ... to klub dla Ciebie... jak bedziesz miał szczęście to nawet coś zarobisz ... ale generalnie raczej bym unikał...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10172887]
[24.04.2007] 19:57
kutin
a ze wzgledu na co bys unikal? mozna dostac po twarzy, chodza ta menele czy lepiej wyrywac mlode dupcie? pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10172933]
[24.04.2007] 20:14
aginabi
ja slyszalem ze chodza tam panie ok 30tki i poluja na mlodszych. nie wiem czy to prawda i nie wiem czy jest tam bezpiecznie. wie ktos?

IP i czas połączenia logowane. [10173144]
[24.04.2007] 20:28
cccccccccccckl
juz nie ma tego klubu byl na grodzkiej ale go zamkneli albo przeniesli juz dosyc dawno temu

IP i czas połączenia logowane. [10173286]
[29.03.2017] 09:20
[24.04.2007] 21:09
cycki
w bydgoszczy jest dolce vita ale to pizzeria i nic w niej wyjatkowego;/

IP i czas połączenia logowane. [10173652]
[24.04.2007] 21:17
mózgiiiiiii
młode... hmm... jesli 35 lat to dla Ciebie młode to dobrze trafiłeś... średnia wieku Pań jest tam około 45...lepiej uważać bo jeśli jakaś Pani poskarży sie ochronie ze np nie chciałes z nią zatańczyć mozesz dostać po zębach.... jesli jesteś młodym biednym studentem idź tam... dobrze zarobisz...ale jesli nie to nie polecam...no chyba ze we własnej dużej ekipie ...bo muzyka jest tam nawet całkiem całkiem...

IP i czas połączenia logowane. [10173716]
[24.04.2007] 21:22
kutin
o zesz ku... ja slyszalem ze tam chodza 30tki, a Ty mowisz 45... jest roznica jestem studentem, ale na kase raczej nie zarzekam. ciekawi mnie jednak dziwaczny klimat panujacy wokol tamtego miejsca. a oprocz starszych pan jaka tam jest klientela? menele, mafiozi? i lubia obijac studencki mordy?

pozdro!

IP i czas połączenia logowane. [10173767]
[24.04.2007] 21:27
mózgiiiiiii
kutin (07.04.24 21:22):
o zesz ku... ja slyszalem ze tam chodza 30tki, a Ty mowisz 45... jest roznica jestem studentem, ale na kase raczej nie zarzekam. ciekawi mnie jednak dziwaczny klimat panujacy wokol tamtego miejsca. a oprocz starszych pan jaka tam jest klientela? menele, mafiozi? i lubia obijac studencki mordy?

pozdro!

45 to średnie ... są 30 ...są 40 ... są 50 ... moze i 60 bys znalazł ...ale są też niezłe 20
hehe...nie tylko starsze panie tam żądzą ... powiem inaczej...wolno im wszytsko...a Ty czasem nie mozesz odmówic... a co do klimatu...hmm...parkiet obity lustrami, duża kula na suficie (też lustrzana) muzyka lata 70/80 (przeróbki na nową mode), nawet da sie bawić...
chodzą tam różni ludzie, miejsce raczej spokojne...ale wiesz... jak tanczysz sobiea tu jakaś krasna 40 szczypie Cię po tyłku to raczej masz mieszane uczucia...no chyba ze to lubisz...
a klub istnieje ...jest gdzies na ditla, chyba....

IP i czas połączenia logowane. [10173827]
[24.04.2007] 21:29
żaq
ja jestem studentem i mam duze problemy z kasa. z tego jednak co tu piszecie wynika ze musialbym zadowolic starsza pania.... w jakim one sa stanie trzymaja sie kupy? poza tym czy nie przychodza tam ze swoimi bodygardami ktorzy tylko czekaja zeby obic morde szczeniakowi? pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10173840]
[24.04.2007] 21:37
mózgiiiiiii
żaq (07.04.24 21:29):
ja jestem studentem i mam duze problemy z kasa. z tego jednak co tu piszecie wynika ze musialbym zadowolic starsza pania.... w jakim one sa stanie trzymaja sie kupy? poza tym czy nie przychodza tam ze swoimi bodygardami ktorzy tylko czekaja zeby obic morde szczeniakowi? pozdrawiam

zadowolic...hmm..bo ja wiem...moze niekoniecznie, wiesz one czasem szukają tylo chwili rozmowy...a moze czasem bedziesz zaspokajał jakąś seksowną 30 na stanowisku z masą kasy i brakiem czasu na męża ...
dziewczyna która była tam kelnerką mi to opowiadała, że czasem naprawdę za nic podchmielone panie wciskają kase do ręki ... ale jak trafisz ...tego nikt nie gwarantuje

IP i czas połączenia logowane. [10173947]
[24.04.2007] 21:41
zdraicew
haha dobre mózgiiiii krasna 40tka P
bylem tam raz zeczywiscie towarzystwo mieszane. mysle ze to jest fajna sprawa dla ludzi w tym wieku, kto wie co my bedziemy robic za 15 lat moj znajomy dostal od pani propozycje udania sie do niej, powiedziala ze "mu to wynagrodzi" odmowil, a potem sobie plul w twarz bo jak potem twierdzil zawsze go pociagaly starsze swoja droga pani, ktora miala miec ponoc 41lat wcale na tyle nie wygladala.... jednaj ja wole mlodsze zeby sie przekonac jak jest trzeba isc, pozdro! No Hope = No Fear

IP i czas połączenia logowane. [10173984]
[24.04.2007] 21:48
żaq
mózgiiiiiii (07.04.24 21:37):

zadowolic...hmm..bo ja wiem...moze niekoniecznie, wiesz one czasem szukają tylo chwili rozmowy...a moze czasem bedziesz zaspokajał jakąś seksowną 30 na stanowisku z masą kasy i brakiem czasu na męża ...
dziewczyna która była tam kelnerką mi to opowiadała, że czasem naprawdę za nic podchmielone panie wciskają kase do ręki ... ale jak trafisz ...tego nikt nie gwarantuje

skad sie biora takie kobiety? wdowy po naftowych baronach? mysle ze jednak nie dorobie bo ja mam 22 lata wiec nieco za malo by wybrac sie na polowanie na bogata 30-tke

IP i czas połączenia logowane. [10174083]
[24.04.2007] 21:53
mózgiiiiiii
żaq (07.04.24 21:48):
mózgiiiiiii (07.04.24 21:37):

skad sie biora takie kobiety? wdowy po naftowych baronach? mysle ze jednak nie dorobie bo ja mam 22 lata wiec nieco za malo by wybrac sie na polowanie na bogata 30-tke

i tu sie mylisz... włąsnie młodość jest czymś czego te panie tam szukają... wiec jako 22 latek mógłbyś mieć wziecie...a aż są to kobiety wiedzące o co tak naprawdę w życiu chodzi to mógłbyś tam nieźle zaszaleć...ale nigdy nie wiadomo komu akurat wpadniesz w oko

IP i czas połączenia logowane. [10174143]
[24.04.2007] 21:58
zdraicew
wlasnie stary o to chodzi! patrz, pojdziesz tam 2 razy w tygodniu co daje ok 10 razy na miesiac, dzialaj z zaangazowaniem tak zeby za kazdym razem wyciagnac stówe, tym samym masz 1000zl/miesiac, na rok 12000, wrzuc to na fundusz, najlepiej w jakies akcje i do konca studiow ustukasz kapital na start trza byc przedsiebiorczym pozdro!! No Hope = No Fear

IP i czas połączenia logowane. [10174213]
[24.04.2007] 22:01
zamorano
mózgiiii:
widze ze jestes mocno zorientowany powiedz mi czy jest to proceder czesty, czy takie akcje zdarzaja sie sporadycznie, tj. to ze kobietki szukaja sobie mlodych kroliczkow....

IP i czas połączenia logowane. [10174248]
[24.04.2007] 22:06
mózgiiiiiii
zamorano (07.04.24 22:01):
mózgiiii:
widze ze jestes mocno zorientowany powiedz mi czy jest to proceder czesty, czy takie akcje zdarzaja sie sporadycznie, tj. to ze kobietki szukaja sobie mlodych kroliczkow....

czesty....nie wiem...az tak zorientowany nie jestem ... pewnie przez weekend najłatwiej tam jest dać sie "złapać" ...ale to kwestia szczęścia...ale sporadyczności to tam raczej nie ma...

IP i czas połączenia logowane. [10174316]
[24.04.2007] 22:27
amator30tek
ehh, ja mam 21 lat i zawsze czulem pociag do kobiet po 30tce, od nich bije taka tajemnica.... mam nadzieje ze to nie jest zboczenie. chyba sie tam przejde w najblizszym czasie jak wroce to napisze co i jak moze sie poszczesci i zaprosi mnie jakas gloda trzydziestka na mieszkanie sex z dojrzala kobieta bylby dla mnie czyms niesamowitym. zobaczymy co sie uda zdzialac, ale nie podejrzewam zebym tak prosto zaciagnal, czy "dal zaciagnac" sie do lozka ale popracuje nad tym
dzieki za info i pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [10174583]
[25.04.2007] 00:32
zwal se konia
amator30tek (07.04.24 22:27):
ehh, ja mam 21 lat i zawsze czulem pociag do kobiet po 30tce, od nich bije taka tajemnica.... mam nadzieje ze to nie jest zboczenie. chyba sie tam przejde w najblizszym czasie jak wroce to napisze co i jak moze sie poszczesci i zaprosi mnie jakas gloda trzydziestka na mieszkanie sex z dojrzala kobieta bylby dla mnie czyms niesamowitym. zobaczymy co sie uda zdzialac, ale nie podejrzewam zebym tak prosto zaciagnal, czy \"dal zaciagnac\" sie do lozka ale popracuje nad tym
dzieki za info i pozdrawiam!

nekrofilu!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [10175688]
[25.04.2007] 16:20
dividi
a czy jest w tym klubie selekcja? i jest tam bezpiecznie czy czaja sie jakies zakute mordy?

pozdro panowie!

IP i czas połączenia logowane. [10176420]
[25.04.2007] 19:39
pump it up
podbijam bo ważkie

IP i czas połączenia logowane. [10177853]
[26.04.2007] 13:28
ja dzis ide
koniec miesiaca kiepsko z kasa

IP i czas połączenia logowane. [10182475]
[29.04.2007] 10:01
to sciema
tak jak big brader

IP i czas połączenia logowane. [10200124]
[30.04.2007] 13:51
confused
napisales 30 35 40 45 lat.... co do kur.wy chcecie sie obsciskiwac z babami ktore moglyby byc waszymi matkami???? zajmijscie sie dupami w swoim wieku kloce!

IP i czas połączenia logowane. [10208326]
[01.05.2007] 16:03
hose***
confused (07.04.30 13:51):
napisales 30 35 40 45 lat.... co do kur.wy chcecie sie obsciskiwac z babami ktore moglyby byc waszymi matkami???? zajmijscie sie dupami w swoim wieku kloce!

nie dopiescilbys wyglodnialej kobietki? taka to ci obrobi fela az milo patrzec mloda dupa ci tego nie da. uwierz

IP i czas połączenia logowane. [10217165]
[01.05.2007] 23:57
a co to za łajba
z tej dolcevity? gdzie to jest?

IP i czas połączenia logowane. [10221179]
[03.05.2007] 21:16
zgadzam sie jak najbardziej
hose*** (07.05.01 16:03):
confused (07.04.30 13:51):

nie dopiescilbys wyglodnialej kobietki? taka to ci obrobi fela az milo patrzec mloda dupa ci tego nie da. uwierz

30tka z lodziekiem, zaje.bioza!!!

IP i czas połączenia logowane. [10235824]
[03.05.2007] 23:07
Damianoooo
no moi kumple tez tam byli ale nic ciekawego z tego co mowili.. chyba ze na zly dzien trafili... mieli sie za niedlugo wybrac... ja akurat nie musze

IP i czas połączenia logowane. [10236707]
[04.05.2007] 22:51
cleon
Damianoooo (07.05.03 23:07):
no moi kumple tez tam byli ale nic ciekawego z tego co mowili.. chyba ze na zly dzien trafili... mieli sie za niedlugo wybrac... ja akurat nie musze

moze dlatego ze nie byli tam w weekend. to wlasnie w weekend tam sie dzieje

IP i czas połączenia logowane. [10243849]
[06.05.2007] 20:45
hokus pokusss
Jest niedziela wieczór. Kto był niech opowie. Ja wybieram się tam w juwenalia, więc dopiero wtedy się podzielę wrażeniami.

IP i czas połączenia logowane. [10258699]
[08.05.2007] 13:13
wrobel
Aco wy tam wiecie przejdzcie sie to sie przekonacie jest milo i sumpatycznie super mila obsuga z kazdym pogadaja i sie posmieja kelnerki poprostu sliczne panie zabarem tez trzeba isc by sie przekonac sponsoring owszem moze sie zdarzyc ale jesli nie chcesz to nie kozystasz proste ale ma swoj urok ta knajpka inna niz wszystkie idz sie przekonaj sam

IP i czas połączenia logowane. [10271223]

1 2 3   » 21 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat