o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

zwrot podatku

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
[14.05.2009] 12:23
Alka82  mknera@tlen.pl
A mi koleżanka poleciła Mag-Tax, więc rozliczyłam się u nich w tym roku. Czek ze Stanów dostałam po 3 miesiącach, zwrócili mi cały zapłacony podatek. W biurze wyjaśnili mi całą procedurę, więc nie musiałam się sama już o nic martwić. Jestem zadowolona z ich usług i z doświadczenia mogę polecić to biuro.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14875216]
[23.05.2009] 18:30
Monia21
Witam.
Mnie udalo sie odzyskac podatek szybciej niz bylo w umowie. Otóz w tamtym roku razem z chlopakiem na wakacjach przez 3 miesiace pracowalismy w wielkiej brytanii, potracano nam bardzo duzy podatek, w sumie obojgu nam potracono ponad 1100 funtow,wiec to duzo kasy. Sami nie znamy na tyle angielskiego zeby starac sie ozwrot wiec trzeba bylo skorzystac z polskiej firmy. Bez czytania zadnego forum zdecydowalismy sie na euro tax, czego pozniej zalowalismy. Nie mielismy zadnym pitow tylko payslipy i to bez ostatniego. Mialam troche problemow, gdyz nie zawsze odpisywano mi na meila i 2 razy odeslano mi umowe nie podpisana przez firme, po wielu upomnieniach odeslano mi podpisana. po ok miesiacu od podpisania umowy dostalismy meila o potwierdzeniu rozpoczecia procedury zwrotu(i od tego momentu dopiero zaczyna sie okres o ktorym mowa w umowie). W naszym wypadku bylo to od 6 do 12 miesiecy),to bylo na koniec listopada. jak pisalam mialam tylko payslipy jednak w grudniu otrzymalam p45 i doslalismy je do eurotaxu. Powiedziano nam ze to moze przyspieszyc zwrot. i to tyle juz tylko czekalismy, na poczatku maja dostalam decyzje z urzedu skarbowego z anglii,a juz 18 maja kasa byla na koncie, bo wybralismy wplate na konto zlotowkowe i tak jak w umowie na podstawie kursu reiffeisen bank potracone o prowizje 14% netto czyli 17%. Zarobili na nas 1000zl ale coz zrobic, ciesze sie ze wogole dostalismy, bo juz sie balam.jednak skonczylo sie wporzadku, dostalismy zwrot po niecalych 6 miesiacach.

IP i czas połączenia logowane. [14927030]
[01.07.2009] 19:06
Nergal4118511
Witam Ja czekam na zwrot podatku z UK już 12 miesięcy,i tak jak większość ludzi tu pisze Ja też mam problem.Na mail-e które do nich wysyłałem to nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,mydlenie oczu przez telefon nawet rozmawiałem z panią (dyrektor), żeby Mnie jakoś zbyć zaproponowali MI 12% prowizji.14 lipca o ile dobrze pamiętam mija rok,ostatnio jak dzwoniłem to usłyszałem że angielski urzędnik już wziął sprawę w swoje ręce i do 2 lipca mają MI niby dać konkretną odp co dalej,tyle tylko że Ja już czekać nie będę i podejmuję kroki o których rozmawiałem z kimś z wyższego szczebla.Poradźcie gdzie można tych naciągaczy skarżyć albo co dalej.Dla kontaktu ze mną to mój GG 2555895

IP i czas połączenia logowane. [15144612]
[10.07.2009] 23:27
forrest_1
nie wiem jak spisuja sie inne firmy, ale szczerze nie polecam euro-tax-u, zbyt dlugo sie czeka, brak profesjonalizmu, bezczelna obsluga, zlodziejska prowizja, kazdy ma swoje doswiadczenia, ja pisze na wlasnym przykladzie, przeczytalem tez duzo negatywow w necie, zapewne nie-bezpodstawnych !!!
przyjaciolom nie polecam, wrogom jak najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [15184710]
[28.07.2009] 15:14
Darek12345
To Ja też coś dopisze bo widzę tu wypowiedzi pozytywne o tej firmie,a jeżeli chodzi o Mnie to Ja na zwrot czekam juz 13 miesiąc i jak na razie nie widzę żeby koniec mojej sprawy był bliski.Na mail-e też nie odpisują w ogóle więc u mnie sprawa wygląda tak że Ja osobiście nie polecam tej firmy nikomu.Ludzie nie korzystajcie z usług EURO-Tax nigdy od nich jak najdalej.

IP i czas połączenia logowane. [15259790]
[24.11.2014] 14:43
[30.07.2009] 20:11
szczepan111
oszustwo czekam 5 miesiecy niema nic porażka

IP i czas połączenia logowane. [15270096]
[02.08.2009] 13:44
hundaj
czy jak pracowalem w uk w poprzedni roku od wrzesnia do tego roku do czerwca to otrzymam zwrot w tym roku?

IP i czas połączenia logowane. [15281585]
[06.08.2009] 10:22
Darek12345
Moim zdaniem ci wszyscy co się tu pozytywnie wypowiadają to są pieprzeni oszuści z euro-tax,albo tylko ja mam takiego pecha że Mnie naciągają jak tylko mogą.Dzisiaj dzwoniłem ponownie do nich i powiedziano Mi że urzednik po raz 2 wysłał do MNie p-85 do podpisania tylko,że w ciągu 2 tygodni od czasu kiedy im wysłałem 1 p-85 trochę to dziwneże teraz urzędnik tak szybko zareagował.Jak dla MNie euro-tax to kupa baranów którzy nie mają pojęcia o normalnym załatwieniu spraw klientów.Mi już siadają nerwy jak bym tylko mógł zobaczyć tego całego prezesika na własne oczy to chyba bym Mu wytłumaczył Mój problem ręcznie bo nie mam siły.Nie korzystajcie z usług euro-tax.

IP i czas połączenia logowane. [15300038]
[11.08.2009] 11:38
Dukenukem1
Zddecydowanie odradzam firme Euro-Tax. odzyskanie podatku zajelo mi ( (!) miesiecy, i po drodze wyniknely jeszcze jakies dodatkowe formalnosci. Obsluga srednia, dzwonie, oni mowia, ze oddzwonia i nie oddzwaniaja, samemu trzeba sie do nich dobijac. Polprofersjonalna firma.

IP i czas połączenia logowane. [15323295]
[12.08.2009] 22:22
speedek85
witam! mam pytanie do osób, które już odzyskały podatek przez Euro Tax. Czy w momencie wypłaty tego podatku EuroTax sam sobie potrąca prowizje?(co by było logiczne skoro z ich konta przesyłają te pieniądze) czy trzeba im potem od tej sumy jeszcze coś zapłacic?
Bo nigdzie nie jest wprost napisane jak to z tą prowizją wygląda, wiem jaka wysoka jest, ale nie wiem jak to sie odbywa. Przecież, jeżeli oni ze swojego konta to mi wyślą to skąd będe mieć pewność czy to prawdziwa kwota podatku skoro żadnego pisma nie dostałam.Więc wydaje mi się, że już sobie sami to potrącą
Dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15331341]
[14.08.2009] 11:15
vircel
ja czekam juz 8 m-cy i szerze mowiac szlag mnie trafia , z pieniadze ze zwroty ,miale pojechac w wakacyjna podroz a tu juz po wakacjach...
Czy kroś wie czy mozna zerwac z nimi umowe i wziąć sprawy w swoje ręce?
a jak nie to pod jaki numer nalezy dzwonić(do angli) żeby dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa ?
dzieki

IP i czas połączenia logowane. [15338011]
[15.08.2009] 10:17
domis04
http://pracaxxx.prv.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15342056]
[18.08.2009] 13:46
zadowolony z innej firmy
Racja z tym, ze firma pobierajaca jakies oplaty na poczatku to moze byc jakas sciema.
Ja rozliczalem sie przez firme z mojej okolicy i jestem zadowolony.
Nigdzie nie znalazlem taniej. Jest prowizja od wysokosci zwrotu, ale nie jakies 10-15% - tylko stawki od wysokosci zwrotu.
Mozecie sprawdzic tutajwww.adamczyk-zwrot.pl

IP i czas połączenia logowane. [15355297]
[19.08.2009] 17:59
kamilbr7
Nie dajcie sie nabrać! Eurotax to banda oszustów i złodziei. Nie dość że sie czeka na zwrot podatku 7 miesięcy to do tego ściągaja sobie za nic tak naprawde (za wysłanie papierów) kosmicznie dużą prowizje 19%. Ja w ten sposob stracilem kilka dni temu 200 euro-800zl Z tego co wiem niektorzy biora do 150zl max. Ostrzegam was nigdy nie rozliczajcie sie przez ta firme...

IP i czas połączenia logowane. [15361456]
[22.08.2009] 22:54
rere kumkum
Czekam od listopada 2008. Euro - Tax nie odpowiada. Trzeba by się zrzeszyć, i złożyć pozew do sądu w sprawie tych oszustów.

IP i czas połączenia logowane. [15376529]
[24.08.2009] 15:40
dobre ranko.
Witam, w przypadku Anglii 00441619308705 pod tym numerem można dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa (w praktyce o czym zapomniał, przeoczył, ociąga się Euro tax) po dowiedzeniu się można ich trochę pogonić, z różnym skutkiem...
!!! Eurotax odradzam !!! tylko w Polsce może działać coś tak niekompetentnego.
Owocnego szamotania się oszustami życzę.

IP i czas połączenia logowane. [15383948]
[26.08.2009] 14:29
marko_marko6
odzyskiwałem podatek na początku tego roku, przyznali mi w kwietniu. nie narzekam. obsługa była miła, przyznali mi nawet więcej niż wyliczyli w eurotaxie,ale dlatego, że miałem payslipy. moja dziewczyna tez się rozliczała z nimi i czekała miesiąc dłużej. ciesze sie ze nie odwiedzilem tego forum wczesniej, bo bym nie korzystal z usług tej firmy, a tak jestem bardzo zadowolony i polecam

IP i czas połączenia logowane. [15394295]
[26.08.2009] 14:44
dobre ranko
,"ale dlatego, że miałem payslipy" - to czy je masz czy nie masz nie wpływa na wysokosc zwrotu.

Fajnie żeby wszystkim załatwiali sprawy jak należy.

IP i czas połączenia logowane. [15394380]
[26.08.2009] 16:13
cgvnjm
wiecej tutaj

http://ulinks.net/a6f8

IP i czas połączenia logowane. [15394812]
[26.08.2009] 17:44
SickofIt
+1

IP i czas połączenia logowane. [15395199]
[26.08.2009] 18:58
marko_marko6
nie miałem ostatnich, więc początkowo miałem mniej do zwrotu. dzięki za uwagę i powodzenia w odzyskiwaniu podatku!

IP i czas połączenia logowane. [15395558]
[31.08.2009] 11:48
marys987
Ja jestem ze śląskiego wiec u nas są najbardziej znane kadry polskie, niestety robią ludzi w balona, pieniądze przesyłają na swoje konto, a później dopiero na nasze. Niedawno wróciłem z pracy z Direct People i dowiedziałem się, że oni też rozliczają podatek, bezpośrednio na moje konto.Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [15418454]
[01.09.2009] 14:27
obywatel99
spodobał mi się tekst ze ci co narzekaja sa niewychowani, niewykrzstalceni heheh.kierownik karze wam takie pierdoły pisac??hehe.pracownicy firmy euro-tax nie potrafia zrobic najprostszych rzeczy,w moim przypadku 6 razy zmieniali moj adres do korespondencji bo tyle to trwa ze kilka razy sie przeprowadzilem.w maju mialo byc juz wsyztsko zrobione ze adres bylby juz prawidlowy.a dzwonilem tydzien temu ze adreas jednak jest nie zmieniony.ja czekam 9-10 miesiac.i za kazdym razem pieprza te same farmazowny.nawet dostalem maila ze czek zostal wyslany i juz myslalem ze cos sie ruszylo.tylko mi teraz mowia ze ponownie poprosza irlandie o wyslanie co jest nie mozliwe bo czekow nie mozna wypisywac kilka razy!!!ja proponuje zebrac sie jakos droga mailowa i sprobowac cos razem zrobic bo tego nie mozna tak zostawic.konsultanci nic nie robia tylko pisza pozytywne opinie na forach o tej firmie a ze maja duzo czasu dlatego jest tych opini od cholery.NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!zrobmy wszyscy razem cos tym aby nasze pieniadze zostały zwrócone

IP i czas połączenia logowane. [15425210]
[11.09.2009] 15:06
Ha
hahah (09.01.13 13:17):
ja korzystalam i dostalam zwrot w ciagu 4 miesiecy!to po pierwsze! po drugie, ten kto byl w anglii, powinien wiedziec, ze oni najpierw rozliczaja wnioski ktore bezposredio wplynely w anglii a nie z polski.po trzecie!oni dbaja o klientow, tylko ze nie sa wstanie w ciagu jednego dnia odpowiedziec wszytskim(nie wiem czy ktos czytal ale oni maja ze 30 tysiecy klientow).

Slzszalem ze 700 a wyslanie 3000zl jezeli firmie robi problem to nie jest firma a p....a

IP i czas połączenia logowane. [15479654]
[16.09.2009] 15:11
asiaaaaaa
korzystałam z usług firmy euro tax, pieniądze otrzymalam, jednak musialam o nie prosic bardzo dlugo. codzienne telefony, emalile, bylam zbywana kazdego dnia,\' pani pieniazki juz zostaly wyslane\' lub \' mamy awarię pradu\'. ostatni telefon jaki do nich wykonalam zawierał grozbe sondowa, pieniadze mialam po 15 min na koncie. ogolnie beznadzieja....
nie polecam, zero kompetecji no i ciagla, trwajaca chyba juz od miesiaca awaria....;/;/;/

IP i czas połączenia logowane. [15499348]
[18.09.2009] 10:33
asiaaaaaa
Witam,
nie jestem w stanie skomentować Pani uwagi o niekończącej się awarii i jej wpływie na realizację zlecenia, jak także rozmowy o postępowaniu sĄdowym, bez odniesienia tego do konkretnych danych. Awarie natomiast mogą się zdarzyć, zarówno w call center, jak i w banku, który mógł nie dopełnić przelewu.
Cieszę się natomiast, że odzyskała Pani w końcu zwrot podatku płaconego za granicą.
Pozdrawiam,

IP i czas połączenia logowane. [15508116]
[18.09.2009] 11:36
MilaVanila
Można skorzystać zdecydowanie polecam wszystkim, ja skorzystałam już kilkakrotnie i jestem zadowolona. http://www.afrodytaspa.pl - Twoje SPA Jeszcze tylko 6 kilo!
http://milavanila.www.fabrykadiet.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15508409]
[20.09.2009] 20:33
paulinaveflon
Do doradcy eurotaxu:, wiem niewdzięczna Pana rola, ale prosze mi opdowiedziec na pytannia : dlaczego firma nie odpisuje na maile, które na pewno doszły i w których były jasno i kulturalnie sformułowane pytania.
Co zrobić jeśli firma nie wywiązała się z umowy ?

IP i czas połączenia logowane. [15518741]
[22.09.2009] 23:28
cubek
witam i od razu zaznaczam, że nie jestem pracownikiem eurotax, nie znam tam nikogo i nikt mi nie zapłacił za tą wypowiedź
powiem szczerze, że dziwi mnie tyle negatywnych komentarzy. opisze trochę jak wyglądał proces zwrotu mojego podatku żeby zrównoważyć troche te negatywne komentarze

4 kwietnia wypełniłem zgłoszenie w necie i jakoś w ciągu 2 dni zadzwoniła do mnie pracownica eurotax
dokumenty dostałem po ok 2 tyg
wypełnione dokumenty wysłałem w połowie maja.
21 maja dostałem maila, że dokumenty są ok i przeszły wstępną weryfikację, co mnie miło zaskoczyło, ponieważ nie miałem ani jednego payslipa czy jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego moje zarobki w uk prócz jakiejś śmiesznej kartki wydrukowanej przez pracownika agencji pracy, w której byłem zatrudniony. do tego w moim nazwisku, z racji błędów popełnionych przez pracowników agencji było zmienionych 5 liter
2 czerwca dostałem maila, z potwierdzeniem, że komplet dokumentów został przygotowany i wstępnie wyliczoną (przeze mnie) kwotą zwrotu 227 GBP
5 sierpnia - mail z informacją, że urząd podatkowy w uk nie wywiązał się z terminu realizacji zwrotu i że wysłany będzie monit.
14 wrzenia dostałem przelew na konto
dzisiaj tj 22 września dostałem maila z roliczeniem i smsa, że przelew został wykonany (8 dni po przelewie ale mniejsza z tym)

bardzo miło zaskoczyła mnie kwota, którą mi zwrócono. sam wyliczyłem sobie wcześniej wspomnianą kwotę 227 GBP, a dostałem 444 GBP
Po przeliczeniu tej kwoty wg kursu z 31.08 dostałem 1,665zł po potrąceniu 343zł prowizji.

od momentu wysłania dokumentów do przelewu na konto minęły równiutko 4 miesiące, więc jeżeli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony:] wiedziałem co się dzieje z moim wnioskiem i dostałem praktycznie 2 razy większy zwrot niż się spodziewałem (na pewno nie dzięki eurotax tylko moim błędnym wyliczeniom, ale zawsze ;P)

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15529290]
[26.09.2009] 08:23
Rafał194zrm
Biuro podatkowe w Sosnowcu przy ul. Sienkiewicza 25/1 działające pod nazwą handlową" zwrot-podatków.pl". Szczerze odradzam korzystanie z tego biura!!!!!!!! Ja i moi znajomi "przejechaliśmy się" srogo na jego działalności, a to z następujących powodów:
1. Nasze dokumenty do Urzędu w Holandii zostały przesłane 6 miesięcy po podpisaniu UMOWY!!!!
2. Zgobiono część dokumentów moich i mojej dziewczyny
3. Umowa aformuowana na niekorzyść klienta
4. Drastycznie wyskoa prowizja
5. Po otrzymaniu decyzji z Holenderskiego biura, NASZE ciężko zarobione pieniądze wpłacają na Nasze konto dopiero po 7 tygodniach!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15544846]

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat