o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

zwrot podatku

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
[02.08.2009] 13:44
hundaj
czy jak pracowalem w uk w poprzedni roku od wrzesnia do tego roku do czerwca to otrzymam zwrot w tym roku?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15281585]
[12.08.2009] 22:22
speedek85
witam! mam pytanie do osób, które już odzyskały podatek przez Euro Tax. Czy w momencie wypłaty tego podatku EuroTax sam sobie potrąca prowizje?(co by było logiczne skoro z ich konta przesyłają te pieniądze) czy trzeba im potem od tej sumy jeszcze coś zapłacic?
Bo nigdzie nie jest wprost napisane jak to z tą prowizją wygląda, wiem jaka wysoka jest, ale nie wiem jak to sie odbywa. Przecież, jeżeli oni ze swojego konta to mi wyślą to skąd będe mieć pewność czy to prawdziwa kwota podatku skoro żadnego pisma nie dostałam.Więc wydaje mi się, że już sobie sami to potrącą
Dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15331341]
[14.08.2009] 11:15
vircel
ja czekam juz 8 m-cy i szerze mowiac szlag mnie trafia , z pieniadze ze zwroty ,miale pojechac w wakacyjna podroz a tu juz po wakacjach...
Czy kroś wie czy mozna zerwac z nimi umowe i wziąć sprawy w swoje ręce?
a jak nie to pod jaki numer nalezy dzwonić(do angli) żeby dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa ?
dzieki

IP i czas połączenia logowane. [15338011]
[15.08.2009] 10:17
domis04
http://pracaxxx.prv.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15342056]
[18.08.2009] 13:46
zadowolony z innej firmy
Racja z tym, ze firma pobierajaca jakies oplaty na poczatku to moze byc jakas sciema.
Ja rozliczalem sie przez firme z mojej okolicy i jestem zadowolony.
Nigdzie nie znalazlem taniej. Jest prowizja od wysokosci zwrotu, ale nie jakies 10-15% - tylko stawki od wysokosci zwrotu.
Mozecie sprawdzic tutajwww.adamczyk-zwrot.pl

IP i czas połączenia logowane. [15355297]
[27.07.2016] 13:30
[26.08.2009] 14:29
marko_marko6
odzyskiwałem podatek na początku tego roku, przyznali mi w kwietniu. nie narzekam. obsługa była miła, przyznali mi nawet więcej niż wyliczyli w eurotaxie,ale dlatego, że miałem payslipy. moja dziewczyna tez się rozliczała z nimi i czekała miesiąc dłużej. ciesze sie ze nie odwiedzilem tego forum wczesniej, bo bym nie korzystal z usług tej firmy, a tak jestem bardzo zadowolony i polecam

IP i czas połączenia logowane. [15394295]
[26.08.2009] 14:44
dobre ranko
,"ale dlatego, że miałem payslipy" - to czy je masz czy nie masz nie wpływa na wysokosc zwrotu.

Fajnie żeby wszystkim załatwiali sprawy jak należy.

IP i czas połączenia logowane. [15394380]
[26.08.2009] 16:13
cgvnjm
wiecej tutaj

http://ulinks.net/a6f8

IP i czas połączenia logowane. [15394812]
[26.08.2009] 17:44
SickofIt
+1

IP i czas połączenia logowane. [15395199]
[26.08.2009] 18:58
marko_marko6
nie miałem ostatnich, więc początkowo miałem mniej do zwrotu. dzięki za uwagę i powodzenia w odzyskiwaniu podatku!

IP i czas połączenia logowane. [15395558]
[31.08.2009] 11:48
marys987
Ja jestem ze śląskiego wiec u nas są najbardziej znane kadry polskie, niestety robią ludzi w balona, pieniądze przesyłają na swoje konto, a później dopiero na nasze. Niedawno wróciłem z pracy z Direct People i dowiedziałem się, że oni też rozliczają podatek, bezpośrednio na moje konto.Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [15418454]
[11.09.2009] 15:06
Ha
hahah (09.01.13 13:17):
ja korzystalam i dostalam zwrot w ciagu 4 miesiecy!to po pierwsze! po drugie, ten kto byl w anglii, powinien wiedziec, ze oni najpierw rozliczaja wnioski ktore bezposredio wplynely w anglii a nie z polski.po trzecie!oni dbaja o klientow, tylko ze nie sa wstanie w ciagu jednego dnia odpowiedziec wszytskim(nie wiem czy ktos czytal ale oni maja ze 30 tysiecy klientow).

Slzszalem ze 700 a wyslanie 3000zl jezeli firmie robi problem to nie jest firma a p....a

IP i czas połączenia logowane. [15479654]
[18.09.2009] 10:33
asiaaaaaa
Witam,
nie jestem w stanie skomentować Pani uwagi o niekończącej się awarii i jej wpływie na realizację zlecenia, jak także rozmowy o postępowaniu sĄdowym, bez odniesienia tego do konkretnych danych. Awarie natomiast mogą się zdarzyć, zarówno w call center, jak i w banku, który mógł nie dopełnić przelewu.
Cieszę się natomiast, że odzyskała Pani w końcu zwrot podatku płaconego za granicą.
Pozdrawiam,

IP i czas połączenia logowane. [15508116]
[18.09.2009] 11:36
MilaVanila
Można skorzystać zdecydowanie polecam wszystkim, ja skorzystałam już kilkakrotnie i jestem zadowolona. http://www.afrodytaspa.pl - Twoje SPA Jeszcze tylko 6 kilo!
http://milavanila.www.fabrykadiet.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15508409]
[20.09.2009] 20:33
paulinaveflon
Do doradcy eurotaxu:, wiem niewdzięczna Pana rola, ale prosze mi opdowiedziec na pytannia : dlaczego firma nie odpisuje na maile, które na pewno doszły i w których były jasno i kulturalnie sformułowane pytania.
Co zrobić jeśli firma nie wywiązała się z umowy ?

IP i czas połączenia logowane. [15518741]
[22.09.2009] 23:28
cubek
witam i od razu zaznaczam, że nie jestem pracownikiem eurotax, nie znam tam nikogo i nikt mi nie zapłacił za tą wypowiedź
powiem szczerze, że dziwi mnie tyle negatywnych komentarzy. opisze trochę jak wyglądał proces zwrotu mojego podatku żeby zrównoważyć troche te negatywne komentarze

4 kwietnia wypełniłem zgłoszenie w necie i jakoś w ciągu 2 dni zadzwoniła do mnie pracownica eurotax
dokumenty dostałem po ok 2 tyg
wypełnione dokumenty wysłałem w połowie maja.
21 maja dostałem maila, że dokumenty są ok i przeszły wstępną weryfikację, co mnie miło zaskoczyło, ponieważ nie miałem ani jednego payslipa czy jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego moje zarobki w uk prócz jakiejś śmiesznej kartki wydrukowanej przez pracownika agencji pracy, w której byłem zatrudniony. do tego w moim nazwisku, z racji błędów popełnionych przez pracowników agencji było zmienionych 5 liter
2 czerwca dostałem maila, z potwierdzeniem, że komplet dokumentów został przygotowany i wstępnie wyliczoną (przeze mnie) kwotą zwrotu 227 GBP
5 sierpnia - mail z informacją, że urząd podatkowy w uk nie wywiązał się z terminu realizacji zwrotu i że wysłany będzie monit.
14 wrzenia dostałem przelew na konto
dzisiaj tj 22 września dostałem maila z roliczeniem i smsa, że przelew został wykonany (8 dni po przelewie ale mniejsza z tym)

bardzo miło zaskoczyła mnie kwota, którą mi zwrócono. sam wyliczyłem sobie wcześniej wspomnianą kwotę 227 GBP, a dostałem 444 GBP
Po przeliczeniu tej kwoty wg kursu z 31.08 dostałem 1,665zł po potrąceniu 343zł prowizji.

od momentu wysłania dokumentów do przelewu na konto minęły równiutko 4 miesiące, więc jeżeli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony:] wiedziałem co się dzieje z moim wnioskiem i dostałem praktycznie 2 razy większy zwrot niż się spodziewałem (na pewno nie dzięki eurotax tylko moim błędnym wyliczeniom, ale zawsze ;P)

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15529290]
[26.09.2009] 08:23
Rafał194zrm
Biuro podatkowe w Sosnowcu przy ul. Sienkiewicza 25/1 działające pod nazwą handlową" zwrot-podatków.pl". Szczerze odradzam korzystanie z tego biura!!!!!!!! Ja i moi znajomi "przejechaliśmy się" srogo na jego działalności, a to z następujących powodów:
1. Nasze dokumenty do Urzędu w Holandii zostały przesłane 6 miesięcy po podpisaniu UMOWY!!!!
2. Zgobiono część dokumentów moich i mojej dziewczyny
3. Umowa aformuowana na niekorzyść klienta
4. Drastycznie wyskoa prowizja
5. Po otrzymaniu decyzji z Holenderskiego biura, NASZE ciężko zarobione pieniądze wpłacają na Nasze konto dopiero po 7 tygodniach!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15544846]
[04.10.2009] 10:18
stokrotka_s
Ja natomiast polecam wspomnianą już gdzieś stronkę:www.zwrotpodatku.pl. Sama skorzystałam z ich usług i zajęli się sprawą profesjonalnie. Nie pobrali procentu od odzyskanej kwoty lecz ustaloną z góry opłatę (nie była duża). Za podanie kodu jednego z klientów dodatkowo jest 10% zniżki na ich usługi. Polecam, kod rabatowy: USA08

Ps. Odzyskują podatki zapłacone zarówno w USA jak i UE.

IP i czas połączenia logowane. [15583739]
[12.10.2009] 19:05
grzechu84
chlopie niegy nie kozystaj z uslyg tej formy mnie rozliczaja od kwietnia 2009 a mamy juz listopad i nic nie wyszlo to kpina to naciagacze

IP i czas połączenia logowane. [15624385]
[13.10.2009] 16:06
Darek12345
Kolego Ty czekasz od kwietnia 2009 hhaaa,Ja czekam od lipca 2008 i wybraż sobie że mnie też zbywają i za każdym telefonem mówią co innego tylko teraz moja cierpliwość dobiegła końca.Zasięgnąłem porady prawnika i wiem że w tej sytuacji co jestem mogę śmiało składać sprawę do sądu i z największą przyjemnością z tej okazji skorzystam.Pozdro dla czekających!

IP i czas połączenia logowane. [15628409]
[16.10.2009] 23:45
kw1
Czekam 7 miesięcy na zwrot z UK. Ciągłe awarie w urzędzie angielskim i podobne historie podczas rozmowy przez infolinię. Nie polecam!!

IP i czas połączenia logowane. [15646309]
[18.11.2009] 09:04
klient CUF
Nie dajcie się nabrać na żadną firmę zwracającą podatek... wszyscy to banda oszustów... ja miałem przeterminowany czek więc nie chcąc jechać do anglii postanowiłem zlecić to firmie CUF czekam od kwietnia 2009... dzwoniłem już z 5 razy.. cały czas mówią że nie mają odezwu i składają skargi...wymiana czeku nie jest skomplikowaną operacją i jak wymieniałem polski czek w PKO to trwało to jakieś 10 minut! Głupi nie jestem i wiem ,że takie firmy specjalnie opóźniają realizację! Najlepiej samemu wszystko załatwić nawet kosztem wycieczki do anglii.

IP i czas połączenia logowane. [15812336]
[19.11.2009] 01:21
marcin_klient_online
Dobrze ze wszedlem na to forum i przeczytalem kazdy post, nawet te zenujace ktore maja wygladac na realne wypowiedzi, bo innaczej bym skorzystal, zastanawiam sie tylko po co takie firmy skoro mozna to wszystko wyslac listem do urzedu, jeszcze zeby cokolwiek bylo po polsku w tych dokumentach a tu trzeba wszystko wypelniac tak samo jak w anglii, do tego pilnowac zeby czegos nie zgubic, informowac na bieżąco euro tax pod rygorem kary 2000 zl - katastrofa

IP i czas połączenia logowane. [15817132]
[19.11.2009] 09:13
grajek110
rere kumkum (09.08.22 22:54):
Czekam od listopada 2008. Euro - Tax nie odpowiada. Trzeba by się zrzeszyć, i złożyć pozew do sądu w sprawie tych oszustów.

jestem za bo też mam z nimi problemy podaj gg
ja już składam zawiadomienie do prokuratury

IP i czas połączenia logowane. [15817463]
[19.11.2009] 16:22
Darek12345
Ludzie zrzeszmy się wszyscy i zróbmy coś w tej sprawie,bo Ja mam ich (EURO-TAX) serdecznie dosyć podaje GG:2555895

IP i czas połączenia logowane. [15819185]
[25.11.2009] 18:00
Wojdi
Hej

Obecnie korzystam z usług, jakie ta firma świadczy w zakresie pośrednictwa, rozliczania się z podatku (UK). Po przeczytaniu na forum, w przeddzień odesłania podpisanych dokumentów, tych wszystkich negatywnych opini, postanowiłem nie rozliczać sie przez pośredników ;\ Jednak, z uwagi na wygodną forme, podpisane dokumenty napięty terminarz i po uważnym przeczytaniu tych wszystkich opini...odesłałem podpisane dokumenty. Mineły 3y miesiące. W tym czasie wysłałem do nich pare e-maili..., na które zawsze otrzymałem
odpowiedź fakt że następnego dnia jakoś do wieczora ale jednak Zdecydowanie na tą chwile postawa neutralna. Poczekam jak sie moja przygoda z Euro-Tax zakończy. Mój nr gg 11713833 jeśli ktoś by chciał popisać na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [15850894]
[26.11.2009] 14:39
Wojdi
Tłumaczenie do mojego tekstu z dnia 25.11 18:00 Narazie nie jestem za ani przeciw OMG

IP i czas połączenia logowane. [15854916]
[27.11.2009] 12:41
KOSMITOMJESTEM  dupadupacycki@tlen.pl
Jak zrobić kluski mięsne bez mięsa. Składniki:

-proch strzelniczy
-2 granaty
-jaja iii cuker

Całość dokładnie wymieszać.Po wymieszaniu odstawić na 5 min. po czym znowu wymieszać i tak 9 razy.Po dokonaniu tego postawić na parapecie rzucić szczypte soli przez lewe ramie i zmówić ojcze nasz (najlepiej cały różaniec).Podawać ozdobione UWAGA!!!!!!!!!!!!!! NIE RZUCAĆ NA STÓŁ MOŻE WYBUCHNĄĆ!!!!!!!!

Smacznego

IP i czas połączenia logowane. [15859531]
[27.11.2009] 12:52
stachuhuhuhuhu  betlenowy@tlen.pl
Jestem wesoły bardzo lubie to forum podoba mi sie bardzo bardzo bardzo albo i bardziej niż jeszcze bardziej. Dziękuje za uwagie papapa 2 stopki nr buta 70

IP i czas połączenia logowane. [15859595]
[27.11.2009] 14:21
google.ccc
nie klikajcie tego linku.To tani chwyt na wylansowanie strony,

IP i czas połączenia logowane. [15860126]

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat