o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Cała prawda o dentystach

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[03.05.2016] 14:34
ArturD
oszukana (12.12.2012.24 00:18):
"jak to jest ze zeba z zapaloną miazgą nie usunął bo mozna go leczyć kanałowo"
Dentysta próbuje uratować Ci zęba, a Ty odbierasz to jako rządzę zarobku! To dla Ciebie większą wartość ma np. 300 zł niż ząb?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22295813]
[09.05.2016] 20:32
izka8766
Najwazniejsze to zeby trafić do dobrego gabinetu. Jednak to jest podstawa jesli chodzi o wyleczenie zebów ale nie na chwile tylko na dłuzszy czas.

IP i czas połączenia logowane. [22302769]
[26.05.2016] 15:37
kansia887
Trafić na dobrego dentystę to nie lada wyzwanie, ale możliwe. Mi koleżanka mówiła, że w Rybniku w http://centrum-alexa.pl/ św. Hildegarda śląsk dobrze podchodzą do pacjentów. Podobno to bardzo mocno rozwinięte centrum, z nowoczesnym sprzętem.

IP i czas połączenia logowane. [22322804]
[30.05.2016] 00:00
emma34
Mi udało się w końcu trafić na dobry gabinet dentystyczny. Po wielu wizytach w gabinetach małopolskich i śląskich w końcu trafiłam do Katowickiego Freshmedu, gdzie wszystko jest OK. Profesjonalny personel, który swoją pracę traktuje jako powołanie. Polecam z całego serca

IP i czas połączenia logowane. [22326977]
[14.06.2016] 00:29
Kruczno
Ja jestem w pełni zadowolony ze swojego dentysty z Bielska białej http://www.dobrydentystabielsko.pl/ ceny uważam za przeciętne, ale za to jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [22344272]
[29.03.2017] 09:20
[14.06.2016] 14:20
denkaa
Różni są dentyści, fakt. Ja też się naszukałam zanim zostałam przy jednym miejscu. Teraz chodzę do Better Smile w Krakowie http://www.bettersmile.pl/ i jest dobrze, mają fajne podejście i dobrze leczą.

IP i czas połączenia logowane. [22344767]
[24.06.2016] 13:45
radekk87
A możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę z Bydgoszczy ?

IP i czas połączenia logowane. [22355432]
[27.06.2016] 10:57
edyta7465
Ja jestem z Bydgoszczy i chodzę do gabinetu stomatologicznego Cenker to jest na Karolewskiejwww.cenker.pl. Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo moja dentystka faktycznie angażuje się w to co robi. Do tego jak na Bydgoszcz jest przystępnie cenowo. A jeżeli chodzi ogólnie o dentystów to zawsze będą ci lepsi i ci gorsi tak samo jak ci którzy wyciągają pieniądze. Najlepiej brać takiego z polecenia no i raczej co wiem z doświadczenia nie z NFZ.

IP i czas połączenia logowane. [22358439]
[29.06.2016] 22:10
marta_marcia
Ej już nie tyranizujcie tak tych dentystów . Naprawdę można trafić na bardzo fajnego tylko czasem trzeba wypróbować dwóch czy trzech żeby tak było. Ja miałam to szczęście że od razu u siebie w Chełmie poszłam do przychodni Eko Med i zaskoczyło. Moja dentystka ułożyła mi taki plan leczenia że został i dobrze rozłożony w czasie i wyszedł nie powiem miło cenowo. A jeżeli chodzi o NFZ to ja akurat też nie mam za dobrych wspomnień kiedy dentystka złamała mi narzędzie w kanale jak go wypełniania i miałam przez to ropień :-/. Nie życzę takiego czegoś takiego nikomu.

IP i czas połączenia logowane. [22361323]
[18.07.2016] 07:42
kopta
Szczoteczka powinna być miękka, a szczotkowanie metodą wymiatania. Jeśli dołożycie do tego jeszcze systematyczność i pastę bez fluoru, to naprawdę kamień nie powinien się pojawiać.

IP i czas połączenia logowane. [22382160]
[18.07.2016] 12:30
Monki666
ciekawy artykul DARMOWE FILMY I SERIALE NA http://www.9villages.com/ !!!

IP i czas połączenia logowane. [22382396]
[21.07.2016] 22:09
wernia42
najlepiej wybierać sprawdzone gabinety stomatologiczne i lekarzy z doświadczeniem o dobrej reputacji. Ja chodze do dentysty w Iławie http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl i jeszcze nie miałam powodu do narzekania. To świetny gabinet jeśli chodzi o stomatologię estetyczną.

IP i czas połączenia logowane. [22386640]
[28.09.2016] 14:25
Magdeka
Wiadomo, że trzeba wybierać sprawdzone miejsca i kierować się opiniami innych. Ja tak niedawno odkryłam http://stomatologianabielanach.com/oferta/ch irurgia-stomatologiczna/ Mają naprawdę szeroki zakres usług i wyglądają na profesjonalnych.

IP i czas połączenia logowane. [22458038]
[19.10.2016] 13:53
cecccylia98
Na ile zabiegów rozłożyło sie to leczenie ? Bo kanałowego to od razu tak sie nie da zrobić ? I ile Ciebie to kosztowało ?

IP i czas połączenia logowane. [22484444]
[15.11.2016] 00:05
dexter57
Nie ma co generalizować że wszyscy stomatolodzy to sadyści i naciągacze . Można trafić na naprawdę bardzo porządnych i uczciwych. Jak ktoś jest z Krakowa to od siebie polecam doktora Wojciecha Klonowskiegowww.klonowski-krakow.pl. To co zrobił z moimi zębami to prawdziwy majstersztyk a było naprawdę fatalnie. W kosztach też rozsądne.

IP i czas połączenia logowane. [22518537]
[18.11.2016] 11:00
Marta Koronna
Też na początku nie mogłam trafić do dobrego dentysty - wielu było po prostu mało profesjonalnych i pozbawionych empatii. Niektórzy wiedzę czerpali chyba jeszcze z XIX-wiecznych podręczników, coś mi się wydaje... Na szczęście koleżanka doradziła mi żebym wybrała się do Dental Park, do gabinetu Pana Jacka Sumary. Od tego czasu chodzę tam regularnie, ząbki wyleczone i wybielone, teraz myślę jeszcze o wstawieniu implantu (bo niestety straciłam ząb przez niekompetentnego dentystę ;/) i jeśli się zdecyduje to na pewno też wybiorę Sumarę. W żadnym gabinecie nie doświadczyłam takiej pozytywnej atmosfery, obsługa jest po prostu miła i empatyczna - tak mało i zarazem tak wiele. Pan dentysta ma ogromną wiedzę i jest bardzo cierpliwy ( a to dla mnie ważne bo zawsze zadaję miliony pytań). Polecam wszystkich, którzy zawiedli się na niekompetentnych dentystach.

IP i czas połączenia logowane. [22522570]
[23.11.2016] 14:22
Pacjentkka
Jeśli chodzi o dentystów w Cieszynie to polecam http://sypien.pl/dentysta-cieszyn/ - cała rodzina chodzi do braci Sypień

IP i czas połączenia logowane. [22529668]
[01.12.2016] 00:00
igaaaa876
Zgadzam się że bardzo trudno trafić na dobrego i uczciwego dentystę ale już bym ich tak nie demonizowała . Jak w każdym zawodzie są lepsi i gorsi specjaliści a czasem trzeba spróbować wizyt u kilku żeby wybrać swojego. U mnie też tak było i zostawiłam po drodze ładne pieniądze i nerwy ale ostatecznie wylądowałam w gabinecie doktor Małgorzaty Raszewskiejwww.stomatologiaraszewska.pl i jak ktoś jest z Pabianic czy ogólnie z łódzkiego to naprawdę bardzo polecam. Dobrze leczy a przy tym konkretna i bierze rozsądne pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22539633]
[17.01.2017] 14:32
ficica
Jeżeli ktoś jest z Lublina to może się zapisać na konsultację stomatologiczną do http://przychodniadental.pl/ bardzo fajni ludzie. Ja najpierw miałam wywiad stomatologiczny, robione zdjęcie a do tego teraz mam skuteczne i fajne leczenie.

IP i czas połączenia logowane. [22605272]
[28.02.2017] 21:01
zofiiiija
Taka moja dobra rada wynikająca z doświadczenia bo ostatnio troszkę po lekarzach pochodziłam. Sprawdzajcie sobie na stronie Centralnego Rejestru Lekarzy czy dentysta ( albo jakikolwiek inny lekarz) do którego idziecie z konkretnym problemem ma odpowiednią specjalizację żeby sie nie okazało że leczy Was ktoś kto nie jest specjalistą w danej dziedzinie tu jest strona rejestru- wystarczy wpisać imię i nazwisko lekarza i pokaże Wam czy ma uprawnienia i jakie specjalizacje zdobył http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/h urtd

IP i czas połączenia logowane. [22662259]
[20.03.2017] 00:31
kamilita
TERRORIZER (07.04.2007.23 01:03):
<cytat>Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.20 23:48):
.....w ogóle wszytko w białym kitlu to to samo dentysta, lekarz, rzeźnik
dentysta = komunista
nawet fajnie się rymuje </cytat>
sympatyk prawicy = impotent bez mózgownicy
to się rymuje fajniej

Do dentysty trzeba jechać na wiosnę ja kicia dawno nie byłam nie miałam czasu wcześniej bo musiałam po goscinach jeździć od kwietnia na nowo ? Miałam super dentystę w mojej miejscowości ale zrezygnował ? Teraz musze znaleść innego dobrego dentystę ja kicia ? Bo z now szykują sie następne gościny polskie jeszcze 3 grupa polaków mie odwiedzi ? A puzniej geburstagi 1 i 2 i 3 w kwietniu

IP i czas połączenia logowane. [22684083]
[20.03.2017] 00:40
kamilita
cecccylia98 (16.10.2016.19 13:53):
Na ile zabiegów rozłożyło sie to leczenie ? Bo kanałowego to od razu tak sie nie da zrobić ? I ile Ciebie to kosztowało ?

Ja pani tajna mam paste do fluoru szcxotkuje zeby 3 na dzień do tego plukanki mocne mam są tez niezłe z nici dentystycznej nie kozystalam jeszcze ? Ja pani piękność kicia do tej dentystki do ostrody nie pujde bo by mi odpalila z zębami spaprala by gozej wolę jechaćna tereny kocie bo jestem przed imprezami polskimi ? Do dentysty piękność wybiera sie na wiosnę na tereny kocie ? Pasty wybielajace tez mam musze miec zeby miec piękny uśmiech przed imprezami ? Rano zeby umyje po śniadaniu pasta dojczland

IP i czas połączenia logowane. [22684086]

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat