o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego w sądzie wygrywają kobiety?

1 «   15 16 17 Strony tematu:
[25.04.2007] 20:12
essence
Dziękuję jednak za odpowiedź,masz rację.Pewnych rzeczy nie nakładzie żadna nawet najmądrzejsza ksiązka

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10178097]
[19.11.2007] 22:00
ULLE
Brawo faceci, gratulacje-ukłony dla autora tekstu DWSWK. Nie bede pisała referatów - jestem kobieta. Ale prosze pokazcie kobietom / jest ich prawie 60% ich patologię umyslową. Poznalam kobiety ktore mowią w ten sposób / zgnoić gnoja, zabrac dzieci, wyzucic z domu z jedna walizka, to bydlaki/ ja osobiscie nie mam szacunku do takich kobiet to proste baby......Kobieta musi być damą, BRAWO DAGGER BRAWO CHLOPCY moze takie posty doprowadza do dyskusji w Sejme i aby Sady Respektowaly konstytucje tak samo do mezczyzn jak i do kobiet.

Powodzenie chlopaki

IP i czas połączenia logowane. [11685245]
[04.01.2009] 02:30
germaniak 05 10 1990
Są kobiety i kobiety, tak samo jak są mężczyźni i mężczyźni.
Podłosc ludzka zazwyczaj nie zna granic, nie które kobiety potrafia byc gorsze od facetów, namieszac w jego zyciu, a potem za wszelka cene chca zrobic z siebie niewiniatka.
Taka kobieta to nie nie warta SUKA, jak to mówią nie dotykaj gówna bo śmierdzi.Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [14121363]
[02.01.2012] 16:22
belli
ULLE (07.11.19 22:00):
Brawo faceci, gratulacje-ukłony dla autora tekstu DWSWK. Nie bede pisała referatów - jestem kobieta. Ale prosze pokazcie kobietom / jest ich prawie 60% ich patologię umyslową. Poznalam kobiety ktore mowią w ten sposób / zgnoić gnoja, zabrac dzieci, wyzucic z domu z jedna walizka, to bydlaki/ ja osobiscie nie mam szacunku do takich kobiet to proste baby......Kobieta musi być damą, BRAWO DAGGER BRAWO CHLOPCY moze takie posty doprowadza do dyskusji w Sejme i aby Sady Respektowaly konstytucje tak samo do mezczyzn jak i do kobiet. Powodzenie chlopaki

O Boze!jakbym o mojej bratowej czytala...Mezczyzni broncie sie i walczcie z takimi babami i uwierzcie ze nie wszystkie jestesmy chamskie,wulgarne i zamiast kochanie mowimy do faceta ty gnoju!trzymam kciuki za wszystkich terroryzowanych przez wlasne baby

IP i czas połączenia logowane. [19198774]
[02.01.2012] 20:20
smigol1
Bo przeważnie w Sądach pracują kobiety http://e-forumreklamowe.pl - Darmowa reklama twojej strony.

IP i czas połączenia logowane. [19199555]
[20.09.2017] 15:05
[01.06.2012] 18:13
kris 1972
smigol1 (12.01.02 20:20):
Bo przeważnie w Sądach pracują kobiety

Moja żonka znalazła sobie kochanka ,oczywiście się do tego nie przyznawała dopiero w sądzie jak zobaczyłem bilingi to miała ich dwóch a trzeci w fazie wstępnej wkurzyła się bo w odpowiedzi na pozew wpisałem że często z dzieckiem się chcę widywać to poleciała do prokuratury że molestowałem dziecko oczywiście jeszcze znęcałem a teraz żałuje że nie było krótko teraz już będzie jak będzie skakać to w pysk bo jak się tłumaczyć to za coś oczywiscie jeszcze o kradzież obrączki dodatkowa sprawa byłem głupi bo przed ślubem kupilismy mieszkanie znaczy ja kupiłem ona miała ksiązeczke mieszkaniową ja dałem koło 50 tyś ona 10 w tej książeczce a zeby ją zrealizować to na nią kupione więc rozumiecie że mieszkanie jej miałem kuratora ichodziłem do corki z nim raz w tygodniu 2 godziny płaciłem za to 200 zł na szczescie raz ja raz ona za to że niby molestowałem jak byście zobaczyli jak działa prawo w takim wypadku to kobieta może zrobić wszystko z wami a że miałem wiele szczęścia i nie poszedłem do aresztu bo to prawie standard ,reasumując nie dziwie się że ktoś nie wytrzyma i taką wyśle do diabła słucham tu panie więc miejcie na rozwadze to że jak za bardzo z mężem polecicie to może być tragedia moją cierpliwość wystawiła na wielką próbę i gdyby nie rodzina i świadomość że jest córka to być może miałbym za co siedzieć ,byla nauczycielką więc te panie omijajcie alimenty chciała też za ten okres kiedy mieszkaliśmy razem i dawałem jej pieniądze a pozew był w sądzie oczywiście dowiedziałem się z poczty co i jak przeliczyła się trochę bo teraz już mam akt oskarżenia przeciw niej o fałszowanie dowodów i zgłoszenie przestępstwa którego nie było ale to tylko dzięki jej głupocie on jest jeśli ktoś jest o to oskarżony to kasy nie załujcie podsłuchy w jej mieszkaniu niech ktoś pozakłada dużo to kosztuje ale jesli was uszyje to psycha kasa w sumie to wrak człowieka i niech sobie nie myśli żaden że go to nie spodka o mojej też nigdy by się nie spodziewał w każdym razie po mordzie dostanie w odpowiednim czasie to dla dobra mężczyzn więc ogółu tak jak mówiła że biłem tak dostanie tylko w odpowiednim czasie i miejscu już ja sobie ją przypilnuje córkę skrzywiła już widzę że mężczyzna to nic dla córki znaczy chłopak córka ma 5 lat więc wzoróje na swój obraz i podobieństwo więc będzie ją boleć bo doprowadzę że bedzie się bała cienia tak chciała więc tak będzie mieć amen

IP i czas połączenia logowane. [19586206]
[01.06.2012] 18:25
kris 1972
kris 1972 (12.06.01 18:13):
smigol1 (12.01.02 20:20):
Bo przeważnie w Sądach pracują kobiety

Moja żonka znalazła sobie kochanka ,oczywiście się do tego nie przyznawała dopiero w sądzie jak zobaczyłem bilingi to miała ich dwóch a trzeci w fazie wstępnej wkurzyła się bo w odpowiedzi na pozew wpisałem że często z dzieckiem się chcę widywać to poleciała do prokuratury że molestowałem dziecko oczywiście jeszcze znęcałem a teraz żałuje że nie było krótko teraz już będzie jak będzie skakać to w pysk bo jak się tłumaczyć to za coś oczywiscie jeszcze o kradzież obrączki dodatkowa sprawa byłem głupi bo przed ślubem kupilismy mieszkanie znaczy ja kupiłem ona miała ksiązeczke mieszkaniową ja dałem koło 50 tyś ona 10 w tej książeczce a zeby ją zrealizować to na nią kupione więc rozumiecie że mieszkanie jej miałem kuratora ichodziłem do corki z nim raz w tygodniu 2 godziny płaciłem za to 200 zł na szczescie raz ja raz ona za to że niby molestowałem jak byście zobaczyli jak działa prawo w takim wypadku to kobieta może zrobić wszystko z wami a że miałem wiele szczęścia i nie poszedłem do aresztu bo to prawie standard ,reasumując nie dziwie się że ktoś nie wytrzyma i taką wyśle do diabła słucham tu panie więc miejcie na rozwadze to że jak za bardzo z mężem polecicie to może być tragedia moją cierpliwość wystawiła na wielką próbę i gdyby nie rodzina i świadomość że jest córka to być może miałbym za co siedzieć ,byla nauczycielką więc te panie omijajcie alimenty chciała też za ten okres kiedy mieszkaliśmy razem i dawałem jej pieniądze a pozew był w sądzie oczywiście dowiedziałem się z poczty co i jak przeliczyła się trochę bo teraz już mam akt oskarżenia przeciw niej o fałszowanie dowodów i zgłoszenie przestępstwa którego nie było ale to tylko dzięki jej głupocie on jest jeśli ktoś jest o to oskarżony to kasy nie załujcie podsłuchy w jej mieszkaniu niech ktoś pozakłada dużo to kosztuje ale jesli was uszyje to psycha kasa w sumie to wrak człowieka i niech sobie nie myśli żaden że go to nie spodka o mojej też nigdy by się nie spodziewał w każdym razie po mordzie dostanie w odpowiednim czasie to dla dobra mężczyzn więc ogółu tak jak mówiła że biłem tak dostanie tylko w odpowiednim czasie i miejscu już ja sobie ją przypilnuje córkę skrzywiła już widzę że mężczyzna to nic dla córki znaczy chłopak córka ma 5 lat więc wzoróje na swój obraz i podobieństwo więc będzie ją boleć bo doprowadzę że bedzie się bała cienia tak chciała więc tak będzie mieć amen

i jeszcze jedno o sądach rozwodowych i rodek sie zgadzam że to pomyłka szczególnie rodk tam co powie matka polka skrzywdzona bita jest prawdą jeśli powiesz że chodziłeś z policją żeby dziecko cię znało bo inaczej nie widziałbyś wcale to nie dbasz o dobro dziecka i powinneś się z zycia dziecka wycofać dla jego dobra w sumie muszę przemyśleć to jeszcze czy jej nie zlikwidować bo normalnie żyć się nie da z taką suką a i chodziłem do dziecka przez 9 miesiecy z tą kuratorką więc wieci ona poznała troche mnie troche ją moje relacje z dzieckiem i to mi też trochę pomogło psyche mi zorała jeśli ktoś myśli że sam rozwód to przeżycie to taką jazdę jak ja miałem to go zniszczy i nie dojdzie do siebie już nigdy a o molestowaniu sobie poczytajcie jak to działa i jeszcze ta szmata chodziła do moich sąsiadów i mówiła że do dziecka się dobierałem i co wy na to?

IP i czas połączenia logowane. [19586232]
[21.01.2013] 22:59
Qra
Ambr (07.04.19 09:00):
Kobieta zostając z dziećmi sama bierze na siebie ogromną odpowiedzialnośc,

To juz wyslizgany do znudzenia argument, proponuje zmienic plyte.
Ambr (07.04.19 09:00):
Nie jest łatwo samej i pracować i wychowywać dzieci. A alimenty + pensja matki zazwyczaj starczają na bardzo skromne życie a nie opływanie w luksusy.

Zatem dlaczego 99.99% kobiet w sytuacji kiedy przed sadem ojciec zeznaje, ze chce zajac sie wychowaniem dzieci i nawet nie chce zlotowki od jakze pokrzywdzonej kobiety - panie wrecz tupia nogami i mowia NIE !!!
Odpowiedz jest banalna - dziesiejsze 'mamy' traktuja dziecko jak polise na zycie !!! Dobrze kalkuluja i probuja wyciagnac z tatusia ile sie tylko da, a pozniej w sadzie okazuje sie ze 3 letnie dziecko - w/g deklaracji wydatkow po stronie 'mamy' - zjada wiecej niz wazy !! Mamusie zapominaja, ze alimenty sa na dziecko, a nie na waciki i uciechy mamusi. Dodatkowo obowiazek alimentacyjny ciazy identycznie na obojgu rodzicow tj. jak tatus łoży na dziecko 1000PLN to mamusia tez powinna. Zasłanianie się nisko płatną pracą jest żałosnym skomleniem - ktoś zamknął panienkom szkoły, bronił się uczyć ? Przecież jest równouprawnienie, do roboty babskie leniwce !
I to jest pewnie uczciwe ?! Na pal, a potem na stos z takimi 'mamusiami' !!!
Dotarlo do mnie po 6 latach malzenstwa, ze zrobilem najwieksza glupote swojego zycia. Przygarnalem kopciucha, ktory tylko wylicza co mu sie teraz nalezy za 6 lat poniewierania mnie, ublizania na kazdym kroku. I nie przeszkadza jej to ze zawsze przynosila do domu 3x maniejsze zarobki, nigdy nie zapłaciła nawet jednego rachunku, a obiad jak juz byl to z wielka ŁASKĄ - to samo dotyczyny innych 'malzenskich' kwestii.
Kobiety niestety w wielu przepadkach są zwyczajnie głupie,krótko wzroczne i co najbardziej zalosne - maja swoja cene. Tak drogie panie, jak ta bluzka w sklepie, ktora po zakupie (oczywiscie nie za swoje pieniadze) wyrzucacie po miesiacu bo juz jest nie modna. Mam tylko nadzieje, ze to wróci do Was z podwojona sila.
Mam wspaniala córkę i przysiaglem sobie juz ze nie pozwole aby jej matka wychowala z niej takiego samego bubla jakim jest ona. Bede tkwil w tym syfiastym malzenstwie tak dlugo az corka zacznie myslec, analizowac sama i dostrzegac to co sie dzieje. Mala w koncu przestanie byc podatna na tandetne ZAMBROWSKIE maniery swojej mamusi. Mamusia jak juz wspomnialem ma swoja cene i gniezdzi sie jak posozyt we 'wspolnym' mieszkaniu tylko dlatego, ze mam zaplacone rachunki. Zalosne dla mnie w pelnym wymiarze i jedyna korzysc jest taka, ze mam corke pod reka i moge widywac sie z nia do woli.
I pomyslec jakie kiedys byly kobiety...
W dzisiejszych czasach jestem goracym fanem rownouprawnienia plci ale w KAZDEJ dziedzinie zycia, a nie tam gdzie paniusiom wygodnie. Szczegolnie w byciu rownouprawnionym - OJCEM takim samym dobrym rodzicem jak 'mamusia'.
Pozdrawiam wszystkich facetow/mezow/ojcow okaleczonych przez wyrafinowane kobiety.

IP i czas połączenia logowane. [20165443]
[26.01.2013] 23:49
Apollo11
Ludzie nauczcie się pisać w języku polskim, ponieważ to co do tej pory
czytałem nic nie ma wspólnego z jakimikolwiek normami, oprucz jednej osoby, rozumiem że emocje są emocjami, ale...

IP i czas połączenia logowane. [20179981]
[05.05.2013] 20:35
ziuta30100
nic mylnego jak takie stwierdzenie że kobiety są złe wrachowane podłe itd Uważam że dzięki naszym mężom takie się stajemy bo walczymy o swoją godność Napiszę parę słów o moim życiu Gdy byłam panną zawsze byłam uśmiechnięta zadbana pozytywnie nastawiona do ludzi Wszystko się zmieniło gdy zaszłam w ciążę Mąż a jeszcze wtedy mój partner chciałam mieć dziecko i ja też więc się o nie staraliśmy Gdy powiedziałam mężowi że jestem w ciąży od razu stwierdził że to dziecko nie jest jego tylko księdza bardzo mnie to zabolało ale nie myślałam że jeszcze mnie kiedykolwiek upokorzy Gdy byłam już w zaawansowanej ciąży prosiłam go by więcej czasu spędzał w domu ze mną a nie ze swoją siostrą to stwierdził że jak się dba o kobietę w ciąży to dziecko jak ciele zdechnie Mój boże wtedy myślałam że mnie krew zaleje nie ukrywam że czasami miałam chęć ze sobą skończyć ale dzieciątko które nosiłam pod sercem dodawało mi siły dodam tylko tyle że byłam w obcym mieście całkiem sama Całą ciążę przepłakałam przez mojego męża Gdy rodziłam o własnych siłach i bez znieczulenia 10 godzin mąż stwierdził że on bardziej się męczył gdy kruszono mu kamienie na nerkach Zero wsparcia z jego strony jak juz urodziłam to wziął swoją siostrę a nie mnie by zobaczyć dziecko Teraz tez się nic nie zmieniło w tej kwestii więc się z nim rozwodzę bo nie ma sensu żyć z taką znieczulicą co śmieszne stara się odebrać mi synka na którego się wypiął się już przed jego narodzinami I kto tutaj jest podły i bezwzględny ?

IP i czas połączenia logowane. [20464397]
[10.11.2015] 13:45
Robertos223
to nie dokładnie tak jest. Teraz w internecie możecie znaleźć dużo darmowej i dobrej wiedzy. Co drugi adwokat ma bloga niektórzy prowadzą je na tyle dobrze, że aż warto czytać i korzystać. Osobiście polecamwww.sprawy-rozwodowe.info ale dobrych blogów jest naprawdę wiele i wiedza za free

IP i czas połączenia logowane. [22056729]
[23.07.2016] 17:36
LNastiii
nie znam statystyk a mi osobiście było ciężko wygrać sprawę rozwodową. Mój maż miał bardzo dobrego prawnika i zachowywał stoicki spokój. Dopiero usługi prywatnego detektywa pomogły mi zgromadzić dowody potwierdzające winę mojego męża. Jak się potem okazało zdradzał mi całymi latami, nawet nie podejrzewałam ze Az tak długo. Jeśli wydaje wam się ze jesteście w sytuacji beznadziejnej to warto szukać pomocy u detektywa. Ja korzystałam w pomocy agencji Kameleon ze Szczecina http://www.detektywi.szczecin.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22388358]
[23.09.2016] 23:07
roch
kobiety rządzą na tym świecie tylko faceci myślą ze oni a w sadach dochodzi do konfrontacji smutnej i bardzo mocna solidarność kobieca . a w sadach na moim przykładzie nie istnieje żadna sprawiedliwość choćbyś był święty zrobią z ciebie psychopatę , znęcającego psychicznie i itd wyuzdane slogany co kobiety bazują.

IP i czas połączenia logowane. [22453286]
[22.04.2017] 11:52
Aktywny40
Witam Polecam stronęwww.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu
Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim praw Europejskiej Konwencji Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.). W stronie jest kładziony nacisk nie tylko na sprawy czysto formalne ale przede wszystkim na kwestie najważniejszą - sposoby skutecznej argumentacji prawnej dotyczącej łamania poszczególnych przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez poszczególne sądy i instytucje co jest kwestią podstawową do przyjęcia skargi przez Trybunał do rozpatrzenia.

IP i czas połączenia logowane. [22716614]

1 «   15 16 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat