o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   21 22 23 24 25   » 27 Strony tematu:
[07.04.2013] 10:21
kris11
ostatnio jechalem autobusem z moją narzeczoną i był tłok , stalismy . Staliśmy obok siebie nagle zobaczylem ze jakis starszy gosc podsuwa sie do niej kroczem zdziwiłem sie ale podniecilo mnie to ostro ocieral sie o nią potem lekko odsunął krocze i polozył rekę na jej okrąglej pupie i ją gładził masował wciskał palce przez spodnie w dupke i cipke a ta moja suka jeszcze wypinała dupe do niego potem znowu przykleił się kroczem pchał się na nią coraz mocniej kutasem a bylo widać ze mu stoi na bacznosc , mi tez ju stał na ten widok złapał ją za biodra i mocno przysunął do swojego kutaasa a ona ruszała delikatnie dupką w gore i w dół mm . Potem znów przestał i masował jej całego rowa przez spodnie mocno ściskając i znów wsadził pale miedzy jej pośladki i ruszał sie jakby ją pieprzył mmm i szkoda ze niedlugo potem musiał wysiąść

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20388401]
[07.04.2013] 12:23
kris11
teraz tylko czekac lata jak będzie w spódniczce

IP i czas połączenia logowane. [20388768]
[07.04.2013] 14:50
nula11156
Panowie z Bydgoszczy, jaką linie polecacie na takie dotykanie? Musi byc sporo ludzi

IP i czas połączenia logowane. [20389274]
[07.04.2013] 14:52
nula11156
Co was bardziej kreci, jak dziewczyna w autobusie ma obcisle legginsy czy mini spodniczke ?

IP i czas połączenia logowane. [20389285]
[07.04.2013] 15:42
kris11
leginsy w chlodniejsze dni a mini i gorące dni mmm

IP i czas połączenia logowane. [20389474]
[30.10.2014] 16:56
[08.04.2013] 02:28
maciej205
Nula, jestem chętny na macanie Ciebie w Bydgoszczy. Jestem studentem. Uwielbiam jak dziewczyna ma ubrane legginsy, które opinają bardzo pupę. Jakimi liniami najczęściej jeździsz, w jakie dni i w jakich godzinach?

IP i czas połączenia logowane. [20391761]
[08.04.2013] 10:26
Nula11156
Jezdze prawie codziennie 52 , a ty?

IP i czas połączenia logowane. [20392059]
[08.04.2013] 13:26
maciej205
ja roznie.. w jakich godzinach na jakich przystankach jestes?

IP i czas połączenia logowane. [20392447]
[08.04.2013] 13:45
_mike_wawa_
zaraz cały tramwaj zacznie się o siebie wzajemnie pocierać i wszyscy będą w świeci ekstazy

IP i czas połączenia logowane. [20392479]
[08.04.2013] 16:02
kris11
jesli ktoś chce popisac o tym jak macali moją dziewyne w autobusie to zapraszam nowakkoo12@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20392863]
[09.04.2013] 02:00
maciej205
nula, napisz..

IP i czas połączenia logowane. [20394720]
[10.04.2013] 17:16
ivya
Jest moze jakis chetny pan z Opola na dyskretne macanko?

IP i czas połączenia logowane. [20399199]
[11.04.2013] 01:34
maciej205
jakas dziewczyna chetna na dyskretne ocieranie w Bydgoszczy?

IP i czas połączenia logowane. [20401074]
[13.04.2013] 20:19
aliakmahali
a jest jakaś chętna pani z katowic?

IP i czas połączenia logowane. [20409983]
[14.04.2013] 19:26
milka89
łódź! jestem chętna! kiedyś miałam taką przygodę podróżując 11. było lato, pan dotykał mojej pupci przez spódniczkę, a potem jego łapki zawędrowały pod nią... Jednak przestraszyłam się i wysiadłam, ale teraz chętnie bym to powtórzyła!

IP i czas połączenia logowane. [20413133]
[14.04.2013] 21:47
Nula11156
Ci któzy chętni są na dotykamnie mnie w autobusie niech napisza swojego maila Ja sie odezwe.

IP i czas połączenia logowane. [20413626]
[14.04.2013] 23:17
Tomke8207
A z krakowa jakieś dziewczyny jeżdżą tutaj autobusami lub tramwajami ? np. autobusem lini 173 lub 144 ?

IP i czas połączenia logowane. [20413934]
[15.04.2013] 10:18
Darek32
Nula11156 (13.04.14 21:47):
Ci któzy chętni są na dotykamnie mnie w autobusie niech napisza swojego maila Ja sie odezwe.

dariusz.wolski1980@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20414430]
[18.04.2013] 14:35
maciej205
Nula, czekam na maila od Ciebie
umówmy się ;*

IP i czas połączenia logowane. [20422208]
[18.04.2013] 14:54
mmadlen01
Chyba nie albo nie zwróciłam na to uwagi.

IP i czas połączenia logowane. [20422255]
[19.04.2013] 17:11
kris11
jak ktos chce popisac o macacniu to pogadam jak macali moją dziewczyne aa kilka razy sie zdarzyło nowakkoo12@wp.pl czekam

IP i czas połączenia logowane. [20424785]
[20.04.2013] 08:13
pilanin
hej dziewczyny jest ktoras z pily co lubi takie przygody? Napiszcie ktora linia i o ktorej godz jezdzicie.. Delikatne macanko nie robi z was nie wiadomo kogo czasami sie tak zdarza ze sexi tylek otrze o malego i nie ma innej opcji i robi sie duzy pilanki pisac dyskretne pieszczotki sa extra

IP i czas połączenia logowane. [20426229]
[24.04.2013] 00:00
Kraków29
Mily, przystojny zonaty facet z Krakowa, 29 lat, chetny na przygode (dyskretne ocieranie w autobusie) z dziewczyna 16-30 lat
He?

IP i czas połączenia logowane. [20435550]
[25.04.2013] 18:35
maciek222
Tak sobie kiedyś trafiłem na ten temat, fajne opowieści co niektórych i aż nie chciało mi się wierzyć, że to możliwe, że dziewczyny na to pozwalają i nie dają po pyskach, bo zawsze gdy o tym myślałem to albo autobusy wolne, albo w tłoku przede mną stali sami faceci. Żeby przeżyć swoją pierwszą przygodę, a nawet 2!, musiałem wybrać się aż do Londynu.
Pierwsza sytuacja zdarzyła się w londyńskim autobusie, godzina późna, już gdzieś po 23 było. Londyn jednak wielkie miasto, więc w autobusie zrobił się mały tłok, nie jednak na tyle wielki, więc jakby coś to spokojnie można się było przesunąć, bo wolne przestrzenie były. Ja stałem przy schodach przy wejściu na piętro autobusu, przede mną stały dwie koleżanki z obcego kraju, jednej nie pamiętam jak wyglądała, bo nie ona jest ważna w tej historii, druga zaraz przy mnie to ładniutka, niższa gdzieś o głowę ode mnie blondynka w czarnych obcisłych spodniach. Nie wiem jak to się zaczęło, czy to czysty przypadek czy moje celowe zagranie, w każdym razie w pewnym momencie zauważyłem, że dotykam zewnętrzną częścią dłoni jej pośladka. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło, wiec trochę byłem speszony, chciałem by wszystko wyglądało jak przypadek w razie gdyby miała pretensje, więc przełożyłem swoją bluzę z lewej ręki do prawej dzięki czemu mogłem ją wysunąć dalej by wyglądało to naturalnie. Początkowo niewinnie, lekkie przetarcia po pupie w rytm autobusu, podniecenie jednak było już na tyle duże, że tarcie przerodziło się w coraz to głębsze wsuwy mojej ręki w jej pupę. Spojrzałem na nią, chciałem zobaczyć jej reakcje, ciągle rozmawiała z koleżanką, a swoim ciałem przekręcała się to w lewą, to w prawą stronę. Chyba nie bardzo wiedziały gdzie mają wysiadać i spoglądały czy poznają okolicę, w każdym razie jestem pewny, że mogła równie dobrze kręcić tylko głową, zobaczyłaby tyle samo, ona jednak odwracała się całą sobą, to w jedną to w drugą stronę. Moje ruchy ręką stały się coraz głębsze, wysunąłem kostki w palcach do przodu by doznania były jeszcze większe. Jej tyłeczek, mimo że czułem przez jej spodnie był niesamowicie miękki i gładki. Nikt mi nie wmówi, że ona tego nie czuła. Moje ruchy ręki stały się zbyt głębokie i intensywne by wyglądało to na przypadek, a ona sama ciagle się wiła. Miejsce było, mogła się przesunąć, nie zrobiła tego, wiedziałem, że jej się podoba. Przejechaliśmy tak kilka przystanków, w końcu musiały wysiąść, pewnie gdyby nie koleżanka zostałaby dłużej. Nie spróbowałem nic więcej, bo to była moja pierwsza taka sytuacja, ale samo gładzenie pośladków ręką to niesamowite doznanie seksualne.
Druga sytacja zdarzyła się 2 dni później, wracałem już autobusem na lotnisko, siedziałem prawie na końcu, ludzie przede mną już pakowali się do korytarza między siedzeniami i wychodzili z autobusu. Przede mną w pewnym momencie stanęła bardzo ładna, dość wysoka brunetka w jasno-czerwonych spodniach. Natychmiast wstałem z miejsca, a że stała bardzo blisko mnie, bo ładny ścisk się zrobił, od razu moja ręka powędrowała w kierunku jej pośladków. Trzymałem ją tam kilka chwil przyciśniętą do jej pupy, to wyglądało na przypadek, ścisk był duży, więc wiedziałem, że w razie czego burdy mi nie zrobi. Chciałem się za nią wcisnąć i iść za nią do wyjścia, jednak uprzedziła mnie jej koleżanka, która szła za nią. Ustawiłem się więc w kolejce za nią, mocno zawiedziony, bo koleżanka nie była tak urodziwa jak ta pierwsza. Nie była brzydka, taka na 6-7 w skali urody, ta pierwsza to mocna 8. Nie było jednak źle, niska blondynka w typowych niebieskich dżinsach. Pomyślałem, że i tak spróbuje. Wiecie jak to z wysiadaniem jest, zawsze jest tłok, a że byliśmy na końcu autobusu, to do początku długa droga. Od razu przeszedłem do rzeczy, wysunąłem dłoń do przodu i szedłem razem z tłumem z ręką przy pupie blondynki w dżinsach, a gdy kolejka się zatrzymywała co chwilę, ja wtedy niby przypadkowo wpadałem na blondynkę i przyciskałem mocniej rękę do jej pośladków. Wyszliśmy w końcu z autobusu, już teraz było bosko, ale nawet bym nie śnił co mnie za chwilę czeka. Koleżanki skierowały się w lewo, bo z boku busu były nasze bagaże. Tłum był mocny i ściśnięty więc czym prędzej ustawiłem się za piękną brunetką. Ręce powędrowały do jej pośladków. Grupka wysiadających za mną, jeszcze bardziej przycisnęła mnie do niej. Zdarzenie nieziemskie, wiedziałem, że stoję w kolejce, ale kompletnie nie myślałem po co i na co, tylko o gorącym i mięciutkim tyłeczku brunetki w czerwonych spodniach. Pewnie gdyby ktoś mi wtedy zrobił zdjęcie wyszedłbym na nim cały czerwony z podniecenia, mimo iż starałem się zachowywać naturalnie i obojętnie, pewnie mi się nie udało, podniecienie było zbyt duże. Z jednej strony moje parcie było "przypadkowe" z drugiej strony jakby chciała spokojnie mogłaby się przepchać do przodu, wziąć swój bagaż i pójść stąd. Nie zrobiła tego i niemożliwe, że nie czuła moich ruchów ręką. Nie weźcie mnie teraz za jakiegoś zboka, ale wtedy o niczym innym nie myślałem, nie myślałem o bagażu, o konsekwencjach gdyby uznała, że przesadzam, tylko o niej. Pomyślałem sobie, teraz albo nigdy, taka sytacja pewnie się już więcej nie zdarzy.Schowałem ręce po bokach, a sam całym przyrodzeniem naparłem na jej tyłeczek. Stanął mi niesamowicie, niemal rozrywało mi spodnie. Dosłownie posuwałem brunetkę w tym tłumie, w oczekiwaniu na bagaż. Gorąco mi było jak cholera, drżałem cały. Napierałem w przód i w tył, a tłumek z przodu i z tyłu tylko mi jeszcze pomagał - doznania niewyobrażalne. Koleżanka jej w końcu przepchała się na przód i szukała ich bagażu, na szczęście

IP i czas połączenia logowane. [20439399]
[25.04.2013] 18:44
maciek222
Koleżanka jej w końcu przepchała się na przód i szukała ich bagażu, na szczęście były dalej niż inne, więc trochę to trwało, a brunetka instruowała ją gdzie ma iść. Wiedziałem, że to co robię jej się podoba. Miejsca już teraz było sporo, tłumu przed nią już nie było, mogła pomóc koleżance i wgramolić się po bagaż albo odejść na bok, została jednak w tym samym miejscu, a ja posuwałem jej niesamowicie gładkie i jędrne pośladki. Przeżycie jak ze snu. W końcu znalazły swoje bagaże i wyszły z kolejki, zapomniałem spojrzeć na nią wtedy, ciekawe czy by się uśmiechnęła do mnie czy coś. Stałem tam jak debil parę sekund, po czym oprzytomniałem w końcu, że stoję po bagaż, wziąłem go i wyszedłem z kolejki. Widziałem trochę dalej te koleżanki, rozmawiały o czymś i śmiały się do siebie. Było niesamowicie, nigdy tego niezapomnę.
Rada dla tych, którzy chcą spróbować czegoś podobnego. Bądźcie delikatni w swoich ruchach, nie liczcie na wiele, już samo głaskanie ręką po pośladkach to nieziemskie przeżycie. I po drugie to ma wyglądać na przypadek, dopiero jak zauważycie, że ona daje wyraźne zachęty, to możecie posunąć się dalej, byle nie za daleko

IP i czas połączenia logowane. [20439417]
[05.05.2013] 14:39
Oksana86
Cześć, niedawno znajomy powiedział mi o tym forum.
Jestem 26 letnią dziewczyną z Bydgoszczy..
Oto mój mail: roksana.maciejewska@poczta.onet.pl
Piszcie..

IP i czas połączenia logowane. [20463717]
[09.05.2013] 20:05
Lódź_chętny
milka89 (13.04.14 19:26):
łódź! jestem chętna! kiedyś miałam taką przygodę podróżując 11. było lato, pan dotykał mojej pupci przez spódniczkę, a potem jego łapki zawędrowały pod nią... Jednak przestraszyłam się i wysiadłam, ale teraz chętnie bym to powtórzyła!

Cześć Milka. Jestem chętny. 11, 16 w godzinach popołudniowego szczytu to bardzo fajne linie Odezwij się!

IP i czas połączenia logowane. [20473779]
[11.05.2013] 17:43
pablo_wawa
a czy w warszawie na trasie tarchomin wola da się pomacać ?
ktoś ma doświdczenia w warszawie

IP i czas połączenia logowane. [20478151]
[11.05.2013] 22:20
todd
szukam chętnej dziewczyny z Bydgoszczy na macanie..

IP i czas połączenia logowane. [20478983]
[22.05.2013] 19:47
marcin26...
zdarzyło się jakiemuś facetowi potrzeć o faceta? dotknąć, że niby przypadkiem tam dotknęliście w metrze albo autobusie? zdarzylą się wam jakś chamska reakcja, czy uśmiech, albo może ktoś miał tyle odwagi, żeby zagadać?

IP i czas połączenia logowane. [20503714]

1 «   21 22 23 24 25   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat