o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   19 20 21 22 23   » 26 Strony tematu:
[12.07.2012] 00:15
Pierwszy raz
Coś bardzo ucichł ten temat... tak śledzę i śledzę i nagle już nikt nie pisze... Ja, na przykład niedawno temu wracałem z kąpieliska zatłoczonym autobusem że się nawet przejść nie dało, a akurat przedemnie wsiadła młoda dziewczyna (16-18lat) która miała sukienkę bardzo króciutką, stałiśmy na przodzie więc coraz więcej ludzi wsiadało, i zrobiło się tak ciasno że do mnie przyległa tyłem, próbowałem odejść ale się nie dało więc tak jechaliśmy, a jak polskie drogi to i coraz bardziej na siebie wpadaliśmy więc sobie pomyślałem czemu nie, i zacząłem ją ocierać dłonią, po czym mój "mały" był w gotowości to ja czerwony jak burak widzę że jej się wbija pomiędzy pośladki (miałem krótkie luźne spodenki) i nawet się nie odwróciła, jechaliśmy tak 1 przystanek jeszcze, przy czym ja delikatnie dotykałem jej uda dłoniami, i w niej że tak powiem "byłem", szkoda że właśnie na następnym przystanku wysiadałem... potem musiałem chodzić lekko zgarbiony żeby nic nie było widać , To była moja pierwsza taka akcja w busie, Jutro znowu jadę na kąpielisko i o tej samej godzinie będę wracał, może znowu mi się coś takiego wydarzy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19690719]
[12.07.2012] 09:42
tadek(R)
Ciekawa sprawa jak dziewczyna wyczuwa coś twardego, jedna czuje się zażenowana i odsunie a innej się to jeszcze podoba.

IP i czas połączenia logowane. [19691049]
[12.07.2012] 18:03
wyposzczona.pl
hm! jak napalone laska to znam taką jedną mega zboczoną, gadam z nią na skype jak na razie! ale ciekwie sie zapowiada!www.wyposzczona.pl. Laska się ocierala o faceta...

IP i czas połączenia logowane. [19692424]
[16.07.2012] 13:23
laska11
cichy2121 (09.04.05 20:12):
a jakieś dziewczyny z LBN co lubią takie zabawy to są! ?

taak są

IP i czas połączenia logowane. [19700649]
[16.07.2012] 17:16
LBN_LBN
laska11 (12.07.16 13:23):

taak są
a z jakiej lini korzystają ?

IP i czas połączenia logowane. [19701143]
[16.09.2014] 19:27
[16.07.2012] 21:31
miszczuuuuuu
laska11 (12.07.16 13:23):

taak są

Lala jak się pupcią nadstawisz to chętnie pomacam i małego przystawie

IP i czas połączenia logowane. [19701854]
[26.07.2012] 07:34
anonimek
w moim mieście niestety nie ma tramwajów, a autobusami jeżdżę bardzo żadko. Ale jestem sprzedawcą w jednej z sieci agd rtv. I miałem kiedyś taki dzień (chyba babki to wyczuwały że dawno seksu nie było) bo co druga dziwnie się na mnie gapiła. Z jedną z nich pozwoliłem sobie przy mężu na dłuższy kontakt wzrokowy. A potem próbowałem się ocierać. Dotykałem dłoni gdy staliśmy przy lodówkach i coś pokazywałem. Robiłem to tak żeby mąż nie widział. W pewnym momencie za mocno ją dotknąłem i trochę się odsunęła - widocznie bała się że mąż zauważy. Ale kontakt wzrokowy dalej utrzymywała taki że wiadomo o co chodziło. No ale na tym się kończyło. Jedno wiem - że zawsze i wszędzie są możliwości do takich różnych macanek itp rzeczy. Dlatego dalej będę próbował. Najważniejsze żeby pierwszy kontakt był bardzo delikatny. Prawie przez przypadek. Drugi też przez przypadek. Kilka razy. Aż ta druga osoba załapie i sama spróbuje tego kontaktu. Tzn odda nam niejako próbując się otrzeć o nas. Wtedy jest pewność że możemy na spokojnie przejść do coraz mocniejszego kontaktu i ocierania się o siebie. Powodzenia wszystkim ocieraczom !

IP i czas połączenia logowane. [19725002]
[27.07.2012] 16:33
Bylsobieczlowiek
anonimek (12.07.26 07:34):
w moim mieście niestety nie ma tramwajów, a autobusami jeżdżę bardzo żadko. Ale jestem sprzedawcą w jednej z sieci agd rtv. I miałem kiedyś taki dzień (chyba babki to wyczuwały że dawno seksu nie było) bo co druga dziwnie się na mnie gapiła. Z jedną z nich pozwoliłem sobie przy mężu na dłuższy kontakt wzrokowy. A potem próbowałem się ocierać. Dotykałem dłoni gdy staliśmy przy lodówkach i coś pokazywałem. Robiłem to tak żeby mąż nie widział. W pewnym momencie za mocno ją dotknąłem i trochę się odsunęła - widocznie bała się że mąż zauważy. Ale kontakt wzrokowy dalej utrzymywała taki że wiadomo o co chodziło. No ale na tym się kończyło. Jedno wiem - że zawsze i wszędzie są możliwości do takich różnych macanek itp rzeczy. Dlatego dalej będę próbował. Najważniejsze żeby pierwszy kontakt był bardzo delikatny. Prawie przez przypadek. Drugi też przez przypadek. Kilka razy. Aż ta druga osoba załapie i sama spróbuje tego kontaktu. Tzn odda nam niejako próbując się otrzeć o nas. Wtedy jest pewność że możemy na spokojnie przejść do coraz mocniejszego kontaktu i ocierania się o siebie. Powodzenia wszystkim ocieraczom !
@anonimek, - ale ty jestes pier*dolniety czlowieku. Ja pier*dole, az mi ciebie zal debi*lu ty glupi...

IP i czas połączenia logowane. [19728200]
[31.07.2012] 22:38
dejwid
Bylsobieczlowiek (12.07.27 16:33):
@anonimek, - ale ty jestes pier*dolniety czlowieku. Ja pier*dole, az mi ciebie zal debi*lu ty glupi...

A ty coś się tak zbulwersował? Pedzio czy impotent?

IP i czas połączenia logowane. [19738542]
[01.08.2012] 07:56
Gosc427
dejwid (12.07.31 22:38):
Bylsobieczlowiek (12.07.27 16:33):

A ty coś się tak zbulwersował? Pedzio czy impotent?
A ty po co sie odzywasz? Do ciebie to pisal? To po jaki ch***j sie wpier***asz miedzy drzwi a futryne! Stajesz w obronie? Chyba wiec to ty jestes spedalonym gejem a nie "bylsobieczlowiek". Narta.

IP i czas połączenia logowane. [19738890]
[01.08.2012] 13:52
zaciekawiony
Powiem Wam, ze dopiero od jakiegos czasu zwracam uwage na rozne sytuacje w komunikacji miejskiej. A dokladniej od momentu kiedy przeczytalem kilka postow w tym temacie. I musze przyznac , ze raz w metrze trafilo mi sie byc macanym. Jak to codziennie rano metro bylo pelne. Stanal obok mnie chlopak ok.22lata i musnal mnie reka po nodze. Nie zwrocilem na poczatku na to uwagi bo pomyslalem, ze normalna sprawa jesli jedzie duzo osob. Ale pozniej przysunal sie blizej i trzymal reke dokladnie tak zeby za kazdym razem kiedy metro nagle zwolni albo przyspieszy dotknac niby przypadkiem mojego tylka. I powiem wam ze to bylo nawet niezle przezycie. Pozniej tak sie ustawil zeby dotykac mnie bardziej z przodu ale byl w stanie dotykac tylko mojego uda. Ciekawe co by zrobil gdyby dotknal mojego lekko stojacego penisa Ogolnie ciekawa akcja.

IP i czas połączenia logowane. [19739404]
[01.08.2012] 17:57
wrrrrrrr
zaciekawiony (12.08.01 13:52):
Powiem Wam, ze dopiero od jakiegos czasu zwracam uwage na rozne sytuacje w komunikacji miejskiej. A dokladniej od momentu kiedy przeczytalem kilka postow w tym temacie. I musze przyznac , ze raz w metrze trafilo mi sie byc macanym. Jak to codziennie rano metro bylo pelne. Stanal obok mnie chlopak ok.22lata i musnal mnie reka po nodze. Nie zwrocilem na poczatku na to uwagi bo pomyslalem, ze normalna sprawa jesli jedzie duzo osob. Ale pozniej przysunal sie blizej i trzymal reke dokladnie tak zeby za kazdym razem kiedy metro nagle zwolni albo przyspieszy dotknac niby przypadkiem mojego tylka. I powiem wam ze to bylo nawet niezle przezycie. Pozniej tak sie ustawil zeby dotykac mnie bardziej z przodu ale byl w stanie dotykac tylko mojego uda. Ciekawe co by zrobil gdyby dotknal mojego lekko stojacego penisa Ogolnie ciekawa akcja.

Cholera jasna to jest temat dla ludzi NORMALNYCH i sytuacjach damsko-męskich więc darujcie sobie pedalskie opowieści, bo niedobrze się robi :/

IP i czas połączenia logowane. [19739877]
[04.08.2012] 18:49
Anonymousstr44
zaciekawiony (12.08.01 13:52):
Pedaly i geje, cwele wszelkiej masci! zalozcie sobie osobny watek ,tylko dla takich zdebilalych debili jakimi jestescie. Bo tu jest temat dla osob urodzonych normalnie, nie w patologicznych , alkoholickich rodzinach!

IP i czas połączenia logowane. [19746155]
[09.08.2012] 13:28
comptable1977
Witam, jestem młodym facetem przed 30-stka z Warszawy.Szukam kobiet poszukujacych seksu baz zobowiązań. Moje oczekiwania wiekowe to 35-55 lat ale nie trzymam sie sztywno tej bariery...moge równiez spotkać się z 20-latką.Twój stan cywilny nie ma znaczenia-mi chodzi o dyskrecję bo mozesz być męzatką czy rozwódką.Jestem dość atrakcyjny i w niare przystojny. mam wielkiego penisa typu grzybek w momencie podniecenia przekracza 20cm.Końcówka pracia duża,szeroka i niestety trdno jest nałożyć na niego jakąkolwiek prezerwatywę...
ale dzieki temu gwarantuje Ci całkowita satysfakcję.To nie jest zaden sponsoring-nie biore kasy bo daje przyjemność i tego samego oczekuję.Prosze o konkretne maile w sprawie spotkania: comptable1977@o2.pl
Proszę o foto, jesli możesz. telefon przyspieszy spotkanie.

IP i czas połączenia logowane. [19756224]
[09.08.2012] 14:24
może jakieś foto
comptable1977 (12.08.09 13:28):
Witam, jestem młodym facetem przed 30-stka z Warszawy.Szukam kobiet poszukujacych seksu baz zobowiązań. Moje oczekiwania wiekowe to 35-55 lat ale nie trzymam sie sztywno tej bariery...moge równiez spotkać się z 20-latką.Twój stan cywilny nie ma znaczenia-mi chodzi o dyskrecję bo mozesz być męzatką czy rozwódką.Jestem dość atrakcyjny i w niare przystojny. mam wielkiego penisa typu grzybek w momencie podniecenia przekracza 20cm.Końcówka pracia duża,szeroka i niestety trdno jest nałożyć na niego jakąkolwiek prezerwatywę...
ale dzieki temu gwarantuje Ci całkowita satysfakcję.To nie jest zaden sponsoring-nie biore kasy bo daje przyjemność i tego samego oczekuję.Prosze o konkretne maile w sprawie spotkania: comptable1977@o2.pl

końcówki zamieścisz to będzie łatwiej sie zdecydować

IP i czas połączenia logowane. [19756369]
[09.08.2012] 15:08
hahahahaha
comptable1977 (12.08.09 13:28):

Hahaahah, koleś to do zoo, hahaha, coś ty w Czarnobylu mieszkał? Hahashahahaha

IP i czas połączenia logowane. [19756470]
[20.08.2012] 12:35
paulaax
Ja miałam taką sytuację w czerwcu. Było bardzo ciepło, więc ubrałam krótką spódniczkę. Jechałam autobusem jak zwykle rano do szkoły, było dużo ludzi, ale nie na tyle by wszyscy się ściskali, tylko stali kilka-kilkanaście centymetrów od siebie. W pewnej chwili poczułam że ktoś mnie z tyłu lekko dotyka w pupę. Nie potrafiłam się odwrócić, byłam jak sparaliżowana. Kiedy nie reagowałam, ten pan musiał uznać że mi się podoba i przeszedł do następnego kroku. Podciągnął moją spódniczkę do góry i ręką gładził po tyłku. Drugą wsunął mi za bluzkę. Kiedy dobrał się do cipki, byłam już mokra ale szybko uciekłam z autobusu... resztę drogi przeszłam pieszo. Nawet żałuję że nie zostałam, mocno mnie podniecił, a wątpię czy odważyłby się na coś o wiele więcej w miejscu publicznym przy tylu ludziach. Ale całe szczęście że stałam na końcu autobusu, przynajmniej inni się nie gapili.. Ostatnio też jak stałam na przystanku (było prawie pusto, troszkę dalej stał inny facet) podszedł jakiś pijany koleś. Przywitał się i pyta czy go pamiętam i że bardzo za mną tęskni, fajnie... nigdy go nawet na oczy nie widziałam. Nie no ok... zapytał jeszcze jak dojść do kina. Stał bokiem do mnie, po mojej lewej stronie, a drogę pokazywałam mu w przeciwnym kierunku. Nagle złapał mnie za pierś, a za tyłek ten drugi facet, również pijany. Na szczęście udało mi się im wyrwać, widocznie za dużo wcześniej wypili, a ja pobiegłam szybko na następny przystanek.

IP i czas połączenia logowane. [19781516]
[20.08.2012] 18:04
Mężatka od 5 lat
Czy mój mąż ma rację, że mam za duży biust?
http://imagetwist.com/mawc0nrtj8jb/ja69.jpg. html

IP i czas połączenia logowane. [19782309]
[23.08.2012] 06:48
Psotki4psotek
Paulaax, fajna przygoda ta w autobusie Samo to, ze zrobilas sie mokra jest juz podniecajace

IP i czas połączenia logowane. [19788449]
[30.08.2012] 13:27
sexowny
a ja jak zawsze do pracy jadę autobusem i raz natknołem sie na niezłą sztukę miała jęndrne cycki i ładną dupcie popatrzyła sie na mnie i podeszła obruciła się tyłem i swe pośladki wetkneła w kutusa i tak mocniej i mocniej , załapałem oco chodzi zaczełem ja macać asz dotknołem jej cipki a ona się odwruciła i uśmiechneła patrzyła sie namnie a ja na nią, zrobiła się mokra i ja też wtedy dotkneła mojej ręki przypadkowo położyła ją na swej piersi kutas mi się nastawił zacząłem macać jej cycki i wbijać jej kutusa w cipke cała zadrżała można powiedziec że " uprawialiśmy sex " . co za przeżycie

IP i czas połączenia logowane. [19808006]
[04.09.2012] 12:40
stasiek obserwator
mareczek (12.08.30 18:49):
Ja jak widzę ładne dziewczyny i ich apetyczne jędrne tyłeczki dotykające mnie to zwykle upuszczam torbę na podłogę a podnosząc ją przeciągam językiem wzdłuż jej rowka, czasem nawet parę razy, widok takiej ładnej obślinionej przeze mnie pupci jest bardzo podniecający
taa, chciałbym to zobaczyć xDD

IP i czas połączenia logowane. [19821487]
[06.09.2012] 18:00
ocieraczrrr
Jechałem minibusem, pałka stała mi niesamowicie, nagle wsiada atrakcyjna kobietka staje przede mną, dotyka pośladkami mojego nabrzmiałego wacka autobus jedzie. Na szczęście drogi w Wałbrzychu są w bardzo złym stanie... Po dziesięciu minutach myślałem że eksploduję, ale seksi babeczka połapała się co jest grane i odsuwa się niestety tłum napiera i przyciska ją do mnie.
Sytuacja zrobiła się napięta nie chciałem być nachalny i robię krok do tyłu, za chwilę laska wysiada uśmiecha się do mnie, ja puszczam jej oko.
Było świetnie. Jeśli to teraz czytasz to chciałbym to powtórzyć, jeśli tak napisz ssak77@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19826805]
[08.09.2012] 12:41
krakowiak13
Mężatka od 5 lat (12.08.20 18:04):
Czy mój mąż ma rację, że mam za duży biust?
http://imagetwist.com/mawc0nrtj8jb/ja69.jpg. html

Dla mnie jesteś idealna, uwielbiam się wtulać w takie duże baloniki

IP i czas połączenia logowane. [19831170]
[14.09.2012] 13:35
och
ja miałem w tym roku 3 @@@iste sytuacje.
1 najwcześniejsza:
Jechałem drogą powrotną z meczu, tramwaj cały zawalony ludźmi, tak, że część nie zmieściła się do środka. Ja stałem przytulony do mojej dziewczny, a za mną już wcześniej wypatrzona młoda dziewczyna. Wszedłem do tramwaju dość szybko, to reszta ludzi przygwoździła mnie do tej panienki. Więc stałem tyłem do niej, ona oparta o ściane tramwaju, ja pomiędzy nią a moją dziewczyną. Moja, oparta blisko mnie, przytulona i rozmawiamy. Na tę z tyłu, chcąc niechcąc napierałem lekko pośladkami o na jej brzuszek i niżej. Byl taki tlok, że nawet jakby protestowała, to nie miałem gdzie uciec. Odsunąłem nogę do tyłu, żeby stykać się łydką z jej nóżką. Brak reakcji, to jedziemy tak sobie dalej. Ja i ta z tyłu, trzymaliśmy się rurki pod sufitem, wyciągając ręce do góry. Pomyślałem, że to jest ta chwila i przysunąłem rękę do jej dłoni, tak, że nasze obie prawe dłonie stykały się. Brak reakcji, nie odsuwa ręki, a miejsce miała. Jedziemy tak przez chwilę, pomyślałem, że pójdę krok dalej. Przycisnąłem rękę jeszcze mocniej i małym palcem musnąłem jej rękę. Brak reakcji, więc poszedłem dalej, zacząłęm częściej muskać jej dłoń. Odpowiedziała. Zaczęła też delikatnie dotykać mojej dłoni. Bardzo erotyczne przeżycie! Całe ciało przeszył mi prąd, adrenalina uderzyła jak piorunem. Zrobiłem się cały blady, tak, że moja dziewczyna zapytała czy się dobrze czuje. W całej zabawie chodziło nie o jakieś tam orgazmy, czy coś, bo to mam na codzień. Najfajniejsze jest to, że tamtej się to podobało. Jechaliśmy tak dalej, ona dotykała i muskała swoją dłonią moją dłoń, a ja jej, coraz odważniej. Opierałem się już bardziej na niej, czułem jej piersi, stykaliśmy się nogami, a ja wciąż przytulony do mojej dziewczyny. Emocje na maksa. @@@iste uczucie, ręka aż mi się trzęsła. Niestety na kolejnym przystanku wysiadło trochę osób i trochę jeszcze tak jechaliśmy, jak ta z tyłu odeszła, poszła za znajomymi. Podczas tego zajścia ona rozmawiała ze swoimi znajomymi, a ja ze swoją dziewczyną. @@@ista sprawa. 2 sytuacja:
Tym razem w autobusie. 4 miejsca, po 2 naprzeciw siebie. Siedzę naprzeciw babeczki. Średnio ładna, ale miała spódniczkę i gołe nogi, a ja w krótkich spodniach. Wyjąłem gazetę, udaję, że czytam. Przysuwam się coraz bliżej (zjeżdżam na krześle). Aż prawą nogą dotknąłem kolanem jej kolana. Po chwili zrobiłem tak samo z lewym. Potem zacząłem sie lekko ocierać kolanami o jej kolana, ściskałem jej nogi delikatnie między swoimi, a nad tym lekko rozłożona gazeta i udaję, że czytam. Babeczka nie reagowała. Przyszedł mój przystanek - wysiadłem, a na przystanku spojrzałem na nią ostatni raz. I co? UŚMIECHNĘŁA się szeroko, szczerze, ślicznie, a ja nie mogłem się opanować i też szeroko śię uśmiechnąłem do niej! ONA WSZYSTKO CZUŁA I MIAŁA Z TEGO RADOCHE TAK SAMO JAK JA! Świetna sprawa. Pomyślałem "skubana się nieźle kamuflowała".
Co jest najfajniejsze w tym wszystkim? Nie dalej jak 2 tygodnie później wsiadłem do autobusu tej samej linii. Wsiadłem z przodu, drzwi od kierowcy. Stoję chwilę, autobus rusza, odwracam się. I tam stoi ta sama dziewczyna!!! I już wiemy oboje! Oboje razem uśmiechnęliśmy się do siebie, tak @@@iście ;]. Patrzę, wolne 2 miejsca. NAPRZECIW SIEBIE. obok jacyś statyści siedzą. Siada ona, ja przeciskam się przez tłum i zaraz siadam znów naprzeciw jej. Znów spojrzenie, znów uśmiech. Niestety tym razem nie miała spódniczki, ale za to klapki i ładne stópki (czerwony lakier, mniam). Od razu usiadłem niżej na krześle i przycisnąłem kolana do jej kolan. Uśmiechnęła się, usiadła wygodniej, przycisnęła łydki do moich i tak jedziemy. Po chwili zacząłem już śmielej ocierać się łydkami o jej łydki. Super przeżycie. Nie znamy się wogóle, a wiemy o co chodzi ;] potem już śmiało ocieraliśmy się o siebie kolanami, łydkami. Tym razem przejechałem swój przystanek i pojechałem dalej, z nią. Jechalismy i jechaliśmy, co jakiś czas spoglądając na siebie, uśmiechaliśmy się do siebie i ocieraliśmy @@@iście. Pojechała prawie na pętlę, wreszcie wstała do wyjścia, ja też wstałem. Złapała za poręcz pionową, ja złapałem za jej rękę (położylem swoja na jej), ciepłą, moja lekko wilgotna z podniecenia i zdenerwowania, lekko muskałem jej dłoń na poręczy. Wysiadła, ja wysiadłem za nią. Nie wiedziałem co robić. Zagadałem nieśmiało, żeby poczekała. Nie wiedziałem kompletnie co mówić. Powiedziała, że było fajnie, tylko tym razem troche zbyt chamsko. Że wcześniej jej się bardziej podobało, tak bardziej dyskretnie. Wciąż buchała we mnie adrenalina i takie dziwne uczucie, zbliżyłem się i przysunąłem, kierował mną impuls - chciałem ją pocałować - raz się żyje. Odsunęła się lekko, i powiedziała, że spokojnie, najpierw może się poznamy. Przedstawiła się, ja też. Chciała pogadać dalej. Ja byłem cicho, bo nagle zdałem sobie sprawę "co ja tu k.wa robie na tym zadupiu z tą dziewczyną, która mi się nawet nie podoba i której wcale nie chcę poznać. Mam swoją, którą mocno kocham". Jak kubeł zimnej wody. Zadała mi pytanie, ja odpowiedziałem "wiesz, może innym razem, sorry". I poszedłem na przystanek w 2 stronę, w połowie drogi zatrzymałem się i podbiegłem do niej spowrotem, wytłumaczyć się nie wiem po co, że to nie o nią chodzi, że jest ok, po czym powiedziałem "nie ważne" i uciekłem dalej na ten przystanek. Odwróciłem się jeszcze jak szła, ale już nie spojrzała w moja stronę. sytuacja 3(naj@@@istrza):
Powrót pociągiem z wakacji, znów z dziewczyną - godzina 20, wieczór, powoli robi się ciemno. Przyjechał poc

IP i czas połączenia logowane. [19845308]
[14.09.2012] 13:36
och
sytuacja 3(naj@@@istrza):
Powrót pociągiem z wakacji, znów z dziewczyną - godzina 20, wieczór, powoli robi się ciemno. Przyjechał pociąg, wsiadamy, przeciskamy się, pierwszy przedział wolny, wsiadamy, a zaraz za nami kobieta z córką (późniejszą główną bohaterką owej opowieści), pytają czy mogą też, czy wolne i takie tam duperele. Zlukałem córcię. Na oko 19-21 lat, brunetka, ładna laseczka, ładne oczęta, krótkie spodenki, bluzeczka na ramiączkach, fajne nogi, ładne klapki i słodziutkie stópki, patrzyła na mnie, w oczy i wogóle patrzyła jakoś tak zbyt długo, było lekkie zamieszanie z tymi walizkami, a bardzo chciałem usiąść koło tej dziewczyny, żeby było miło podróżować. Jak na złość, nie po mojej myśli, kobieta usiadła naprzeciw mnie, ale po skosie, na lewo przy oknie, córcia na moje wielkie późniejsze szczęście(teraz jeszcze uznawane za niefart, bo chciałem być obok), obok mamy. Moja dziewczyna też przy oknie, a ja obok niej (naprzeciw tej brunetki). Kobiecina prosi dżentelmena (mnie) o wpierdzielenie swoich waliz na górę, zrobiłem. Zajęliśmy miejsca, jeszcze 2 inne osoby siedziały, jedna obok mnie przy drzwiach, jedna naprzeciw przy drzwiach. Rozpoczyna się podróż. Jedziemy leniwie, nudno, za oknem pola, lasy i inne sarny. Spoglądałem na tę brunetkę co chwile, a ona na mnie. Musiałem być bardzo ostrożny, bo moja dziewczyna siedziała obok. Nasze spojrzenia spotykały się, a buzię miała dość ładną. Nadszedł ten moment, gdzie nasze spojrzenia spotkały się na dłużej niż powinny i momentalnie, nie mogąc się powstrzymać uśmiechnęliśmy się oboje do siebie. TAAK, to jest cudne uczucie, serce podjeżdża do góry i zaczyna bić mocniej. Coś tam gadam z dziewczyną, ale co chwilę spotykam spojrzenie tej z naprzeciwka. Kolejne spojrzenia i wspólny uśmiech, krótki, żeby nikt nie widział. Założyła słuchawki, a ja w tym czasie zdjąłem buty. Wiedziałem, że się uda. Nóżki miała bardzo zgrabne, a stópki przesłodkie w tych klapeczkach. patrząc za okno, i grając dla niepoznaki na komórce, przysuwałem coraz bliżej lewą stopę do spoglądającej od czasu do czasu nieznajomej. Wreszcie dotknąłem lekko palców od stopy nieznajomej. Adrenalina nawala, że masakra. Nie odsunęła się, ale i nie spojrzała na mnie. Po chwili, przysunąłem stopę bardziej i dotknąłem jeszcze raz i po następnej chwili jeszcze, tak delikatnie musnąłem. Potem już całkiem przytnkąłem duży palec od stopy, do jej stópki od zewnątrz. I spojrzałem na nią wyzywająco, z lekko zawadiackim uśmiechem. Też się uśmiechnęła i patrzyła mi w oczy. Patrząc w oczy, przesunąłem stopę po jej stópce dalej. Powoooli, aż do pięty. Patrzyła mi w oczy, a ja w jej.
Nie zabierała stopy, widać było, że nie chce, żebym zabierał. Ocierałem delikatnie przy większych wybojach, swoją stopę o jej. Potem drugą nogą przylgnąłem lekko swoją łydką (krótkie spodenki) do jej i ocierałem lekko góra dół. Bardzo erotyczne przeżycie, a obok cały czas moja nic nie zdająca sobie z tego sprawy dziewczyna. Potem zrobiłem rzecz niebywałą. Było bardzo gorąco, więc sciągnąłem skarpetki. Po chwili rozsiadłem się i znowu przylgnąłem łydkami i kolanami do nieznajomej. Zacząłem ocierać się bosymi stopami o jej bose stópki w klapkach. Pełen odlot. Była delikatna, ciepła. ahh... Zaczęła przysuwać stopę do mojej i też delikatnie ocierać. Najpierw nieśmiało, potem juz otwarcie, ale dyskretnie. Drugą nogą ocierała swoją łydką o moją i stopą o moją stopę. Wszstkie ruchy były bardzo powolne i delikatne, żeby nikt sie nie zorientował. Było to baaardzo przyjemne, jednak nie chodziło mi tu o orgazm, tylko adrenaline, coś zakazanego, nieznanego. Zrobiło się ciemno, a akurat w tym przedziale nie było włączone i nie działało żadne światło, tylko mijane latarnie i korytarz, rzucały czasem lekko światło. Wędrowałem stopą po jej stópce na jej wierzchu, wkładałem stopę w jej klapeczki od środka, jeździłem po jej stópce do pięty i wierzchem stopy po łydce do góry. Ahhh... Stykaliśmy się kolanami, przyciskałem mocniej jej łydkę, obejmowałem nogami jej jedną nóżkę i ocierałem. Spoglądaliśmy ukradkowo na siebie i bardziej odważnie w oczy. Co jakis czas uśmiechalismy się od siebie. Ja gadałem ze swoją dziewczyną, grałem na komórce. Ona słuchała muzyki i czasem też rozmawiała z mamą, pisała esy, w międzyczasie spoglądaliśmy na siebie. W pewnym momencie, pewnie zorientowała się, że moja dziewczyna może coś podejrzewać i schowała nóżki na kanapę, jedną dając sobie pionowo, drugą poziomo (mmm, fajny widok). Brakowało mi jej dotyku, więc patrzyłem wymownie na nią. Minęło trochę czasu. Wreszcie zdjęła nóżki spowrotem na podłogę i założyła nogę na nogę, tak, że jej stópka i łydka dolnej nóżki była blisko mojej, a nóżka górna była po mojej prawej stronie, za kolanem. Co jakiś czas lekko ocierała się nią o moją łydkę, przysuwając się bliżej. Jeździła swoją stópką po mojej łydce w górę i w dól, a drugą nóżkę dotykałem swoją drugą. Stópka jej górna była blisko mojej kanapy, nie mogłem się powstrzymać. Trzymając komórkę w jednej ręce, przesunąłem prawą rękę w stronę jej stópki. Musiałem lekko zejść niżej i się lekko pochylić, bo jednak odległość nie była tak bliska. I dotknąłem dłonią jej stópki. Cudna, boska, delikatna, miód, lekko dotykałem jej paluszków, a ona przysunęła nóżkę bliżej, żeby mi to ułatwić.
Igraszki zakończyła moja dziewczyna, przesiadając się na moje miejsce, gdy wróciłem z toalety. eh... szkoda, bo jechaliśmy jeszcze dobre 30 minut. Potem zostały już tylko bardzo ostrożne spojrzenia, bo dziewczyna mogła się pokapować.

IP i czas połączenia logowane. [19845318]
[05.10.2012] 00:14
majeczka
lubię takie przygody w metrze.. jak ktoś niby niechcący ociera się o mnie

IP i czas połączenia logowane. [19899642]
[05.10.2012] 00:20
karl-z-wrocławia
coś topic zamarł?!

IP i czas połączenia logowane. [19899651]
[05.10.2012] 00:49
facecikk
majeczka (12.10.05 00:14):

A ja lubię dziewczyny, którym to nie przeszkadza

IP i czas połączenia logowane. [19899690]
[05.10.2012] 10:21
majeczka
facecikk (12.10.05 00:49):
majeczka (12.10.05 00:14):

A ja lubię dziewczyny, którym to nie przeszkadza

jak facet robi to umiejętnie.. ja się nie bronie..

IP i czas połączenia logowane. [19900033]
[09.10.2012] 20:49
karolesx
sluchajcie, dzieje sie znow, na jesieni zaczynam znow wierzyc w te magie

IP i czas połączenia logowane. [19911652]

1 «   19 20 21 22 23   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat