o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 2 3 4 5   » 26 Strony tematu:
[24.07.2007] 13:48
stefeeen in biuro
gwiazdeczka1177 (07.07.22 14:44):
Ja miałam jakiś czas temu taką przygodę że jakiś facet ocierał sie dość długo o mnie w tramwaju. Nie chciałam robić sceny więc jakoś to przetrzymałam. Nie było to niemiłe ale tamten facet musiał być ostro podjarany bo masował mnie po tyłku dobrych parę minut. Oczywiście nie mówiłam o tym przyjaciółkom bo by sie ze mnie śmiały.

i niestety w 22 też jest nudno mało osób i nie ma się o kogo ocierać niuniaaaa gdzie jesteś

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10857225]
[25.07.2007] 14:39
lubie to666
ja bardzo lubie lapac dziewczyny za tyleczek i ocierac sie o niego lub go masowac jakos jeszczde zadna ie protestowala wiec lubia to czym wiekszy tlok tym na wiecej moge sobie pozwolic.

IP i czas połączenia logowane. [10867821]
[25.07.2007] 15:00
boskooka
kiedyś jechałam bardzo zatłoczonym autobusem, było strasznie ciasno. Obiema dłońmi trzymałam się tych górnych poręczy. Muzyką ze słuchawek "uprzyjemniałam" sobie jazdę. W pewnym momencie na przystanku wsiadło jeszcze więcej osób, powstał ścisk, zostałam przyciśnięta do chłopaka, który stał naprzeciw mnie. Dodam, że był przystojny. Staliśmy tak blisko, że bardziej już się nie dało, autobusem bujało, więc chcąc niechcąc ocieraliśmy się o siebie... udami, brzuchem, piersiami (moimi oczywiście ) patrząc sobie w oczy (nie było szans by odwrócić wzrok). Żadne z nas nic nie mówiło, bo przecież miałam słuchawy w uszach. W pewnym momencie poczułam na brzu@@@ego podniecenie, oczy zaszły mu mgiełką, zaszkliły się.... skłamałabym, gdybym powiedziała, że byłam obojętna...zrobiłam się wilgotna.... na następnym przystanku morze ludzi rozdzieliło nas, nie wiem czy wysiadł, czy jechał dalej... wiem jedno, było to najbardziej erotyczne przeżycie jakiego doznałam z nieznajomym.

IP i czas połączenia logowane. [10868064]
[25.07.2007] 15:15
bubusia23
fajne

IP i czas połączenia logowane. [10868236]
[29.07.2007] 22:48
misiuniooo
chciałbym być tym gostkiem

IP i czas połączenia logowane. [10903715]
[01.10.2014] 01:56
[01.08.2007] 12:19
rosehill
przyznam ze takiej sytuacji nie przezyłam ale to nie znaczy ze bym nie chciała szkoda ze jak są wakacje to nie ma u mie w miescie prawie sytudentów a tym samym autobusy sa prawie puste ale wybieram sie niedługo do wawy wiec kto wie moze i mi sie przydazy taka przygoda

IP i czas połączenia logowane. [10924756]
[01.08.2007] 14:52
stefeeen in biuro
rosehill (07.08.01 12:19):
przyznam ze takiej sytuacji nie przezyłam ale to nie znaczy ze bym nie chciała szkoda ze jak są wakacje to nie ma u mie w miescie prawie sytudentów a tym samym autobusy sa prawie puste ale wybieram sie niedługo do wawy wiec kto wie moze i mi sie przydazy taka przygoda

jak sie wybierasz do Wawy to tylko tramwaj linii 22 tam grasuja najwieksze zboki w miescie

IP i czas połączenia logowane. [10926352]
[02.08.2007] 14:29
niuniaaa
steeefen...? gdzie jesteś?

IP i czas połączenia logowane. [10934559]
[04.08.2007] 19:52
juliia
BYło to jak wracałam autobusem wieczorem do domu... a że była to zima więc już o 20-ej panował mrok ...

Stałam wtedy w przejściu miedzy siedzeniami (był to zwykły autobus,a nie podmiejski)... ostani autobus więc ludzi było sporo ....

Przejechaliśmy kawałek i nagle poczułam, że ktoś sie mocno do mnie przyciska ... nawet nie zwróciłam na to uwagi, bo to normalne podczas jazdy na stojąco,ze ktoś starci równowagę... ale to trwało za długo...
Ciekawa byłam kto za mną stoi i odwróciłam się i zobaczyłam niezbyt urodziwego chłopaka, który skierował głowę w bok i udawał niewiniątko...

Przeprosiłam kilka osób i przesunęłam się do przodu... szczęśliwa,że mam go z głowy jechałam dalej...

Autobus zatrzymywał sie na przystankach, ludzie wysiadali i wsiadali...normalna sprawa... W pewnej chwili usłyszałam za sobą jak ktoś dziwnie dyszy i poczułam ręke na mojej pupie... Od arzu wiedziałam, że ten dupek stoi za mną i chciałam się znowu wcisnąc do przodu...ale był taki tłok ,że nawet nie miałam jak tego zrobić...

Macał mi tyłek ręką , ocierał się o mnie a przy tym sapał co doprowadzało mnie do wściekłości ...nie chciałam robić zamiesznia w autobusie bo jechało w nim kilku moich znajomych ..stałam tak uwięziona skazana na tego ocieracza...

Kiedy zobaczyłam ,ze zwolniło się miejsce przy mojej kumpeli szybko nachalnie przecisnęłam się do niej... I mówię jej co się stało,,a ona na to,że też już to kiedyś przeżyła z nim ...

Dojeżdżał tym autobusem do pracy i kiedyś niestety znowu sie na niego nacięłam ... nawet próbował szybko wcisnąć sie koło mnie...ale tym razem zrobiłam wszystko ,żeby nie stac koło niego

Może gdyby był przystojny to przynajmniej miałąbym z tego jakies milsze wspomnienia...a tak...tylko pozostał niesmak.

IP i czas połączenia logowane. [10949634]
[08.08.2007] 11:52
stefeeen in biuro
niuniaaa (07.08.02 14:29):
steeefen...? gdzie jesteś?

jestem cały czas gdzie Ty byłaś miałaś urlopik hihihi

buziaaaa

IP i czas połączenia logowane. [10976877]
[09.08.2007] 23:58
michałek super towar
Ja pamiętam jak miałem 15 lat to gdy kierowca ostro zahamował to starsza pani na mnie niby wpadła, ale wyrażnie poczułem jej ręce na moich pośladkach, wracałem z basenu w krótkich spodenkach i stałem koło kierowcy a ta nagle mnie złapała za pupę, nawet mnie to podjarało, ale gdy się obejżałem to mnie przeprosiła i temat był zamknięty...

Jakiś miesiac później miałem badania lekarskie w szkole u higienistki i... okazało się że znowu ONA też tam była, kazała mi za parawanem opuścić slipki do kolan i dotykała mnie po jądrach i penisie, potem musiałem sie wypiąć i troszkę mnie po odbycie macała.
Co najgorsze to dziewczyny takiego badania nie miały, tylko chłopcy w całej szkole... Ale się laska naoglądała tych penisków...

IP i czas połączenia logowane. [10991146]
[12.08.2007] 18:05
andy pandy
A ja kiedys jechalem autobusie i stalem przy drzwiach na schodach i reka trzymalem za poręcz do wsiadania.. Zrobiło się tloczno i wsiadła dosc ładna dziewczyna, staneła przodem przy tej poręczy tak, że akurat moja dlon była na wysokości jej ci...ki. Wydawało mi się na początku, że to przez przypadek, ale dloni nie odsunąłem.. a ona, udając ze nic sie nie dzieje, ocierała sie swoją szpareczką w rytm bujającego autobusu.
Powiem wam, ze czułem wierzchem dłoni jak robi sie tam coraz bardziej miekka i wilgotna... mrrr..cudowne przeżycie! Nie patrzyła na mnie, ale minę miała baaardzo zadowoloną. Ja zresztą też.. Uhh, o mało nie mialem wytrysku

IP i czas połączenia logowane. [11009988]
[17.09.2007] 13:35
dirtyhary2
Hej

Ja też często jeżdżę busami i zdarza się że mam okazje dotknąć i pomacać jakąś kobietę.

Ostatnio trafiłem do busa w którym był wielki tłok a obok stała dziewczyna. Zwykła normalna dziewczyna w wieku licealnym zapewne. Pierwszy raz zupełnie przez przypadek przy jakimś wstrząsie trafiłem ręką w jej pośladek. Później już specjalnie starałem sie częściej ją dotykać. Nie protestowała ale ja także nie byłem nachalny

Czasami wydaje mi się to okropne co robie, ale zauważyłem że większość kobiet nie protestuje. Gdy tylko zauważę, że tego nie chce np. odsunięcie się - przerywam akcje.

Uwielbiam też w busach patrzyć się ładnym dziewczynom prosto w oczy . Ewentualnie dotykać ręki na poręczy

pozdrawiam i podbijam temat

IP i czas połączenia logowane. [11275357]
[18.09.2007] 13:32
stefeeen in biuro
dirtyhary2 (07.09.17 13:35):
Hej

Ja też często jeżdżę busami i zdarza się że mam okazje dotknąć i pomacać jakąś kobietę.

Ostatnio trafiłem do busa w którym był wielki tłok a obok stała dziewczyna. Zwykła normalna dziewczyna w wieku licealnym zapewne. Pierwszy raz zupełnie przez przypadek przy jakimś wstrząsie trafiłem ręką w jej pośladek. Później już specjalnie starałem sie częściej ją dotykać. Nie protestowała ale ja także nie byłem nachalny

Czasami wydaje mi się to okropne co robie, ale zauważyłem że większość kobiet nie protestuje. Gdy tylko zauważę, że tego nie chce np. odsunięcie się - przerywam akcje.

Uwielbiam też w busach patrzyć się ładnym dziewczynom prosto w oczy . Ewentualnie dotykać ręki na poręczy

pozdrawiam i podbijam temat

Jednak cieszę się że temat się rozwija

niunia skarbie gdzie jesteś

IP i czas połączenia logowane. [11282283]
[18.09.2007] 18:45
niuniaaa
Witam,
dawno mnie tu nie było... myślałam że temat już "nie żyje"...
Jestem i nadal jezdze tramwajem, codziennie...

IP i czas połączenia logowane. [11284638]
[19.09.2007] 13:00
stefeeen in biuro
niuniaaa (07.09.18 18:45):
Witam,
dawno mnie tu nie było... myślałam że temat już "nie żyje"...
Jestem i nadal jezdze tramwajem, codziennie...

Oj wiem że dawno Ciebie nie było ale dobrze że wpadłaś

IP i czas połączenia logowane. [11289707]
[20.09.2007] 14:36
ABDE
Dziś rano w niezłym ścisku udało mi się pomacać kilka razy piersi fajnej młodej laseczki. Pod sweterkiem miała tylko jakiś cienki biustonosz i wyczuwałem stojące sutki!

IP i czas połączenia logowane. [11297206]
[19.03.2008] 20:47
niuniaaa
podnosze temat
teraz jeżdzę często autobusami... ale 13 też jest aktualna... stefeeen... gdzie sie podziewasz..??

IP i czas połączenia logowane. [12434848]
[21.03.2008] 21:45
tłoczek
Szczególnie latem przyjemnie pomacać stojące, jędrne cycuszki pod bluzeczką

IP i czas połączenia logowane. [12446696]
[22.03.2008] 23:48
stefeeen in biuro
niuniaaa (08.03.19 20:47):
podnosze temat
teraz jeżdzę często autobusami... ale 13 też jest aktualna... stefeeen... gdzie sie podziewasz..??

jestem caly czas niunia jakos nie mozemy na siebie wtrafic hihihi napisz na gg bedzie lepiej 10326380

IP i czas połączenia logowane. [12452599]
[23.03.2008] 13:04
jestem za...
super ja tez lubię takie fajne przygody

IP i czas połączenia logowane. [12454406]
[25.03.2008] 21:09
RAVVA
gwiazdeczka1177 (07.07.22 14:44):
Ja miałam jakiś czas temu taką przygodę że jakiś facet ocierał sie dość długo o mnie w tramwaju. Nie chciałam robić sceny więc jakoś to przetrzymałam. Nie było to niemiłe ale tamten facet musiał być ostro podjarany bo masował mnie po tyłku dobrych parę minut. Oczywiście nie mówiłam o tym przyjaciółkom bo by sie ze mnie śmiały.

Kiedyś jeden próbował mi w tramwaju macać piersi, ale po prostu złapałam i ścisnęłam mu mocno jaja, a na najbliższym przystanku wysiadłam. Chyba mu też ulżyło

IP i czas połączenia logowane. [12468934]
[04.04.2008] 01:24
Reyna83
Codziennie rano jeżdżę do pracy koszmarnie zatłoczonym autobusem, więc przytulanki i macanki w tłoku po prostu przestały na mnie robić jakieś większe wrażenie. Aczkolwiek nie zawsze. Jakoś w połowie stycznia zdarzyło mi się, że napierający z tyłu tłum przycisnął do moich pleców młodego chłopaka. Początkowo nie zwracałam na to uwagi, ale w pewnym momencie zaczęło mi to nawet sprawiać przyjemność. Koleś był bardzo zawstydzony i skrępowany tym, że tłum przyciska go coraz mocniej do moich pleców. I to właśnie zaczęło mnie podniecać. Niby mimowolnie, zaczęłam się w niego wtulać. I w pewnej chwili on zaczął to odwzajemniać. Ja wtulałam pupę w jego podbrzusze, on coraz namiętniej ocierał się torsem o moje plecy. Wyraźnie czułam twardniejącego członka w jego spodniach, a on raczej nie mógł nie zauważyć, że moje majtki można wykręcać. Jechaliśmy tak kilka przystanków, oboje udając, że absolutnie nic się nie dzieje. Bałam się odwrócić głowę, by na niego spojrzeć - bałam się, że się spłoszy. Nie dotknął mnie ani razu ręką - i to chyba było najbardziej podniecające. Nie wyszeptał ani słowa. Nie westchnął ani razu. Jedynie czułam jego przyspieszony oddech i bijące w zawrotnym tempie serce. To było niesamowite. Drżałam na granicy orgazmu. Gdy autobus zatrzymał się na jednym z przystanków, tłum rozdzielił nas o kilka metrów. Nie patrzeliśmy na siebie, udawaliśmy, że nic między nami nie zaszło. Kilka minut później byłam w pracy i pierwsze co zrobiłam, to dokończyłam sprawę w ubikacji - orgazm był naprawdę potężny. Majtki zaś musiałam wyrzucić. Widziałam tego chłopaka w autobusie kilka tygodni później, ale poza ukradkowymi spojrzeniami nie odważyliśmy się na nic więcej.

IP i czas połączenia logowane. [12521693]
[16.04.2008] 11:14
stefeeen in biuro
niuniaaa (08.03.19 20:47):
podnosze temat

niunia a Ty gdzie sie podziewasz hmmm

IP i czas połączenia logowane. [12582633]
[16.04.2008] 11:50
autobusowy_ocieraczwp.pl
Reyna83 (08.04.04 01:24):
Codziennie rano jeżdżę do pracy koszmarnie zatłoczonym autobusem, więc przytulanki i macanki w tłoku po prostu przestały na mnie robić jakieś większe wrażenie. Aczkolwiek nie zawsze. Jakoś w połowie stycznia zdarzyło mi się, że napierający z tyłu tłum przycisnął do moich pleców młodego chłopaka. Początkowo nie zwracałam na to uwagi, ale w pewnym momencie zaczęło mi to nawet sprawiać przyjemność. Koleś był bardzo zawstydzony i skrępowany tym, że tłum przyciska go coraz mocniej do moich pleców. I to właśnie zaczęło mnie podniecać. Niby mimowolnie, zaczęłam się w niego wtulać. I w pewnej chwili on zaczął to odwzajemniać. Ja wtulałam pupę w jego podbrzusze, on coraz namiętniej ocierał się torsem o moje plecy. Wyraźnie czułam twardniejącego członka w jego spodniach, a on raczej nie mógł nie zauważyć, że moje majtki można wykręcać. Jechaliśmy tak kilka przystanków, oboje udając, że absolutnie nic się nie dzieje. Bałam się odwrócić głowę, by na niego spojrzeć - bałam się, że się spłoszy. Nie dotknął mnie ani razu ręką - i to chyba było najbardziej podniecające. Nie wyszeptał ani słowa. Nie westchnął ani razu. Jedynie czułam jego przyspieszony oddech i bijące w zawrotnym tempie serce. To było niesamowite. Drżałam na granicy orgazmu. Gdy autobus zatrzymał się na jednym z przystanków, tłum rozdzielił nas o kilka metrów. Nie patrzeliśmy na siebie, udawaliśmy, że nic między nami nie zaszło. Kilka minut później byłam w pracy i pierwsze co zrobiłam, to dokończyłam sprawę w ubikacji - orgazm był naprawdę potężny. Majtki zaś musiałam wyrzucić. Widziałam tego chłopaka w autobusie kilka tygodni później, ale poza ukradkowymi spojrzeniami nie odważyliśmy się na nic więcej.

Gorąco, gorąco ...

IP i czas połączenia logowane. [12582797]
[26.04.2008] 00:51
kqk
a on raczej nie mógł nie zauważyć, że moje majtki można wykręcać.

a niby jak to miał zauważyć? musiałby chyba włożyć t a m rękę...

IP i czas połączenia logowane. [12647923]
[30.04.2008] 14:41
blebnble
nie mógł nie zauważyć, że moje majtki można wykręcać.

Znaczy co - zlałaś się i popłynęło po podłodze autobusu?

Majtki zaś musiałam wyrzucić.

Chyba No to chyba i na grubo popuściłaś bo nie wyobrażam sobie poważniejszych zniszczeń z powodu wydzieliny z pochwy.

IP i czas połączenia logowane. [12669077]
[06.06.2008] 00:49
kubus_nightwish
Dopiszę się - jestem tutaj nie przypadkiem bo miałem właśnie przygodę jadąc pociągiem. Stałem przy drzwiach oparty o kaloryfer. Generalnie automatycznie przyjmuje się wtedy taką śmieszną pozę że niby jesteś tylko oparty o ścianę, ale krocze jest wypięte do przodu.

Zgadnijcie jak to się skończyło?
Po 3 stacjach wsiadła jakaś licealistka ze swoimi koleżankami. Gadayły o jakichś totalnych głópotach trajkotały aż mi się żygać chciało, ale cały ich jazgot został przyćmiony pupcią - jej piękną jędrną okrągłą pupcią. Było dość ciasno - nie na tyle ciasno żeby nie mogły stanąć sobie w kółku i trajkotać, mimo wszystko jej dupa znalazła drogę do mojego krocza. Z 10 minut się o mnie ocierała, aż zrobiła coś dla mnie niebywałego - normalnie to faceci obmacują babki a tu taka niespodzianka. Włożyła sobie ręce do kieszeni na pupie. Zgadnijcie w którym kierunku się obruciła. Byłem tak rozjuszony że myślałem żeby wyjąć penisa i dać jej do ręki - itak go głaskała. Nie miałem odwagi, ale dziewczyna wygląda mi na taką dość szaloną i pewnie by dyskretnie go wypieściła (skoro sama zaczęła głaskać mnie po jajkach to czemu nie?)

Rozpocznę od dzisiaj chyba swoją karierę ocieracza. Było na prawdę wspaniale - cholera, to lepsze niż normalny sex. Aktualnie jestem samotnym studenciną. Muszę sobie znaleźdź dziewczynę i namówić ją na takie dziwactwa.

IP i czas połączenia logowane. [12881687]
[06.06.2008] 00:50
kubus_nightwish
Sory jak patrzę na swój powyższy post to wstyd mi za siebię. Ale nie chciałem przepraszać za zboczylstwo tylko te błędy ortograficzne - żal

IP i czas połączenia logowane. [12881694]
[07.06.2008] 13:14
czemu nie
A ja mialem kiedys okazje onanizowac sie w tramwaju .Po tym,jak podjarala mnie jedna kolesiowa,ktora doslownie lapala mnie za malego przez spodnie jak tramwaj kolysal i obmacywala mnie.Jak poczula ze mi stanal-doslownie walila mi konia swoim seksownym tylkiem.Stala tylem do mnie.Pozniej odwrocila sie bokiem i ukradkiem patrzala na moja reakcje.W koncu moj kutas tak mi stal,a ja sie tak napalilem,ze wyjalem go i walilem.Ona patrzala cala rozpalona..Jestem pewien,ze byla mokra do granic orgazmu.

IP i czas połączenia logowane. [12889560]

1 2 3 4 5   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat