o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   16 17 18 19 20   » 25 Strony tematu:
[22.08.2011] 15:16
shower
chcialbym jakas fajna kobiete spotkac na mile macanie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18727298]
[24.08.2011] 00:03
jhv
Alicja z zielonego......... (11.07.14 17:21):
Mnie jak taki dupek zaczął od tyłu się dobierać, to przed przystankiem na, który miałam wysiąść jak capnęłam go za jaja, to chyba jajecznica powstała, wył z bólu. Co dalej to nie wiem bo wysiadłam na swoim przystanku. Tak, że chłopcy uważajcie na mnie i podobne koleżanki, które nie lubią macania środkach komunikacji masowej.

---- i zaraz potem sie obudzilas-zapomnialas dodac.Tak ze pamietajcie dziewczyny ze za takie postepowanie mozecie dostac po prostu w leb.

IP i czas połączenia logowane. [18732229]
[02.09.2011] 08:27
szczuplutka_blondyneczka
afryka (11.05.31 14:13):
..................................... Tak moze napisac kazdy! No podaj wiecej szczegolow jesli to ty.

IP i czas połączenia logowane. [18761748]
[10.09.2011] 19:24
Maxy_milian
W busie nie, ale wymacałem wczoraj wieczorem młodą laskę - chyba nieco wstawioną jak wracała z koleżanką z dyskoteki na wolnym powietrzu. Po prostu mijając złapałem za sterczące bimbałki i chwilę pomacałem. Nie miała stanika pod więc od razu mi stanął! Cóż chwila przyjemności. Nawet zbytnio nie protestowała, a koleżanka nie wiedziała o co chodzi

IP i czas połączenia logowane. [18791121]
[22.09.2011] 18:38
Nocny bus
Wsiadajac do busa czulam podniecenie nie wiedzac czemu cos podpowiadalo mi ze ta podroz bedzie pelna wrazen.Jadac do Ciebie Misiu myslalam juz jak bedziemy sie kochac i wtedy bus sie zatrzymal i wybil mnie z tych erotycznych mysli.Wysiadlam z busa aby zapalic i otrzazwiec z tych moich kosmatych mysli Wtedy potrzedl do mnie chlopak i porosil o zapalniczke usmiechal sie przytym bardzo ujmujaco pomyslalam ze chce mnie poderwac i nie mylilam sie.Przerwa sie skonczyla i wsiadlam do busa i nagle uslyszalam glos tego chlopaka pytal czy moze sie dosiasc wiec sie zgodzilam myslac ze taka rozmowa umili mi jazde i nie bede juz myslala o tych zbereznych rzeczach ktore chce z Toba robic jak dojade bo to istna tortura jak kobiecie sie chce a nie moze.I tak zaczelismy rozmawiac o wszystkim i o niczym bylo juz pozno po 24 w busie bylo chyba z5osob wiekszosc spalo Nastruj byl wiec zadowalajacy na taka luzna rozmowe bylo ciemno wiec nie musialam patrzec na mojego rozmowce tak mijala min.za minuta az w koncu tematy sie urwaly i nastapila glucha cisza.......i wtedy moj nieznajomy rozmowca polozyl mi reke na udzie i zacza je masowac pomyslalam ze to nie stosowne ale po chwili zmienilam zdanie bo poczulam jak jego dlon dotyka mojej cipki!!!Zacza mnie masowac po niej zrobilo mi sie goraca i rozchylilam uda zebym mogla poczuc jego dlon bardziej. Gdy On zobaczyl ze poddaje sie jego pieszczotom to zacza powoli rozinac ni spodnie i wkladac dlon w glab mojej cipki czulam sie blogo miotaly mna dreszcze naprzemian z uderzeniami ciepla jego palce byly wemnie!!!!czulam jak cipka robi sie mokra a jego palce wsowaja sie w nia coraz latwiej i szybciej ORGAZM!!!!!!jeknelam ale cicho bo przpomnialam sobie ze jestem w busie!!!! Poczym moja dlon powedrowala na jego ptak czulam przez spodnie jaki jest twardy masowalam go coraz mocniej On mnie rowniez chyba czul ze tego chce tak mocno a zarazem subtelnie.Rozpielam mu spodnie i wyjelam ptaka ze spodni byl twardy ale suchy wiec oblizalam swoja dlon i zaczelam go piescic tak jak lubie w karzda strone nim wywijalam czulam straszne podniecenie moje ruchy staly sie szybkie i rytmiczne jego tez nadze rece byly jakby jednoscia i kolejny orgazm!!!!!cipka byla juz tak mokra ze czulam swoje soczki na udach jego ptak tez nabieral mocy!!!!i w pewnym momecie poczulam cieplo na dloni czulam jak uchodzi z niego cala ekscytacja zastyglam na chwile On tez . Po chili zdjelam reke z jego ptaka byla cala mokra od jego spermy zlizalam ja po czym nachylilam sid nad jego krokiem i wyssalam resztki tych skow z jego ptaka trwalo to chyba chwile nie wiem bylam tak podniecona ze czas nie istnial dla mnie wtedy Pozwililam mu wyjac dlon ktora nadal tkwila miedzy moimi udami zacisnelam uda jak poczulam jego orgazm na mojej dloni teraz rozluznilam uscisk powoli wyja reke ktora byla mokra i biala od moich soczkow widzialam bo swiatla latarni oswietlaly nam droge Bylam ciekawa co zrobi ?A On oblizywal palec po palcu jakby wlasnie zjadl cos pysznego a reztki zostaly mu na palcach Patrzyl wtedy na mnie a ja na niego nie mowil nic Cisza. Nastepnie usmiechna sie czule i zapia spodnie ja odwzajemnilam jego usmiech i tez zaczelam sie zapinac Bez zbednych slow wstal i przesiadl sie na swoje siedzenie i tak w ciszy dojechalismy do kolejnego postoju On wysiadajac pocalowal mnie w reke i juz wiecej go nie widzialam Zapalilam papierosa i usmiechalam sama do siebie ze zrobilam cos czego juz nigdy nie zrobie i cos czego nigdy nie zapomne.

IP i czas połączenia logowane. [18830635]
[28.07.2014] 20:27
[26.09.2011] 00:33
zapaleniec
Może jakaś chętna dziewczyna lub kobieta do 40 roku życia z Grudziądza lub Bydgoszczy?
Chętnie pomacam takie słodkie tyłeczki w autobusach..

IP i czas połączenia logowane. [18841952]
[26.09.2011] 08:49
no i.....
zapaleniec (11.09.26 00:33):
Może jakaś chętna dziewczyna lub kobieta do 40 roku życia z Grudziądza lub Bydgoszczy?
Chętnie pomacam takie słodkie tyłeczki w autobusach..

po 40 z tego regionu tez poznam z przyjemnością

IP i czas połączenia logowane. [18842242]
[26.09.2011] 09:49
jare12
a co o tym myślą dziewczyny czy to miłe czy zboczone jak jakiś facet niby przypadkiem w autobusie zatłoczonym dotyka twoich pośladków , piersi ...

IP i czas połączenia logowane. [18842363]
[03.10.2011] 13:41
Sassanka
jare12 (11.09.26 09:49):
a co o tym myślą dziewczyny czy to miłe czy zboczone jak jakiś facet niby przypadkiem w autobusie zatłoczonym dotyka twoich pośladków , piersi ...

Zależy jaki facet i byle nie był pod wpływem... Hm

IP i czas połączenia logowane. [18867434]
[04.10.2011] 09:37
jare12
Sassanka (11.10.03 13:41):
jare12 (11.09.26 09:49):

Zależy jaki facet i byle nie był pod wpływem... Hm

miałaś taką przygode? jak zareagowałaś czy podobało ci się czy wręcz odwrotnie

IP i czas połączenia logowane. [18870240]
[07.10.2011] 12:31
Sassanka
Nienawidzę ojszczymurków!!!!

IP i czas połączenia logowane. [18881987]
[13.10.2011] 08:58
macanie w busie
mmmm...

IP i czas połączenia logowane. [18904123]
[15.10.2011] 20:38
paulos
Jest ktoś z piły?

IP i czas połączenia logowane. [18912466]
[16.10.2011] 13:20
mis kolalgol
ale bym wymiętolił jakąś zgrabną pupcie

IP i czas połączenia logowane. [18914154]
[19.10.2011] 13:30
Cycolek1
Wczoraj udało mi się w tramwaju lekko wymacać taką 20-5 latkę. Przysunęłem się i od razu niby chuśta załapałem za cycola. Przeprosiłem, ale miała... czuję do dziś!

IP i czas połączenia logowane. [18925258]
[28.10.2011] 12:05
Młody student
Czytam te wasze opowieści i wam cholernie zazdroszczę. Cholernie marzy mi się taka sytuacja, że mógłbym w autobusie obmacać kobietę od tyłu (szczególnie taką z dużym tyłkiem albo jak J.Lo, albo nawet większą, bo nie ukrywam, że niemalże eksplodowałem jak zobaczyłem grubiutką dziewczynę z olbrzymim zadkiem w klubie), albo zabawić się z nieznajomą w pociągu (często podróżuję relacją Warszawa Wsch. - Białystok, czasem SKMki, KMki i metro w Warszawie). Niestety mnie tutaj hamują dwie rzeczy - raz, że jestem nieśmiały i za bardzo boję się, że jakbym położył nawet przypadkowo rękę na udzie kobiety to oberwałbym po mordzie. Dwa, że wyglądam strasznie młodo. Twarz mam przystojną zadbaną, mam 19 lat, ale ludzie dają mi na oko 15-17 to już o rówieśnicach mogę zapomnieć, nie wspominając o dojrzalszych kobietach. Heh. Krótko mówiąc - gratuluję wam i zazdroszczę, bo zapewne mi się jeszcze długo nie trafi okazja.

IP i czas połączenia logowane. [18962888]
[04.11.2011] 15:27
Paaawlo
Moze jakas starsza pani umówi sie na dyskretne macanko w Warszawie jutro... Najlepiej Praga Północ. Piszcie kobiety bardzo podnieca mnie ten temat...

IP i czas połączenia logowane. [18991269]
[07.11.2011] 12:37
Paaawlo
Temat chyba zamknięty nie ma fantazjujących kobiet z Wawy. A może któraś z pan podzieli sie doswiadczeniami?

IP i czas połączenia logowane. [19002460]
[13.11.2011] 09:34
Macanie22

IP i czas połączenia logowane. [19022204]
[13.11.2011] 16:25
Paaawlo
Hm może któraś chętna???

IP i czas połączenia logowane. [19023307]
[13.11.2011] 17:33
pablo_wawa  kkk_30@tlen.pl
jeżdżę autem, ale chętnie bym przejechał sie komunikacją miejską w celu jakiegoś macanka
warszawa,
może zbierzemy jakąś ekipę na wspólne macanko

IP i czas połączenia logowane. [19023526]
[14.11.2011] 09:27
Darek31
Ja to chętnie zrobię w Toruniu

IP i czas połączenia logowane. [19025480]
[14.11.2011] 14:10
wacek
często trzeba iść od razu na bezczelnego czyt. całość i od razu na początku lekko łapać za cycek by go poczuć, a później to hm....

IP i czas połączenia logowane. [19026381]
[14.11.2011] 14:21
Matt31
wacek (11.11.14 14:10):
często trzeba iść od razu na bezczelnego czyt. całość i od razu na początku lekko łapać za cycek by go poczuć, a później to hm....
Dokladnie Sam tak dzisiaj zrobilem i malolata niby reke odpychala a po calej lechtaczce ja zmacalem! Jeszcze mi stoi...

IP i czas połączenia logowane. [19026424]
[14.11.2011] 16:20
Maciias
Ja jakies 3 tygodnie temu posunalem sie najdalej jesli chodzi o macanie (w metrze) - i to z ciezarna!!

IP i czas połączenia logowane. [19026763]
[15.11.2011] 10:14
Darek31
Zdradzę wam świetny sposób... Wczoraj otwierali galerię i był niesamowity ścisk (dawali gratis bony). Stałem za niezłą blondyną, obok niej jej facet. Najpierw delikatnie dotykałem ręką jej tyłeczka... Tylko się odwróciła i kątem oka spojrzała na mnie ale nic więcej nie robiła. Stwierdziłem że mam jej pozwolenie więc zacząłem masować rowek między jej pośladkami, delikatnie je miętosiłem, wjeżdżałem rękę pomiędzy jak najdalej się dało... Szkoda, że gość był obok bo chyba bym wsadził rękę za te jej legginsy.

IP i czas połączenia logowane. [19029208]
[16.11.2011] 08:10
kasandra
to jest temat woda zobaczcie

IP i czas połączenia logowane. [19032874]
[16.11.2011] 09:00
wlascicielblondi
@Darek31 Super! Moglby tak ktos moja sexi-blondi wymacac gdzies, hehe

IP i czas połączenia logowane. [19032972]
[18.11.2011] 08:15
Darek31
A skąd jesteście? Jak chcesz mogę się nią zająć darekw12345@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19041171]
[18.11.2011] 20:43
Gliter
Matt31 (11.11.14 14:21):
wacek (11.11.14 14:10):
Dokladnie Sam tak dzisiaj zrobilem i malolata niby reke odpychala a po calej lechtaczce ja zmacalem! Jeszcze mi stoi...

I TAK trzymaj!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19043800]

1 «   16 17 18 19 20   » 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat