o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   10 11 12 13 14   » 27 Strony tematu:
[25.12.2009] 19:33
zioomek85
Tutaj większość to fantazje

Ma ktoś odwagę by je realizować?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15989954]
[04.01.2010] 10:02
Katarzyna cam
MARIUSZ86 (09.12.21 13:46):
Katarzyna cam (09.11.27 16:43):
Podoba mi sie ten temat. Ja sama jakies 8 m-cy temu umowilam sie z nieznajomym chlopcem (tak, chlopcem - bo byl ode mnie duzo mlodszy) na stacji metra. Nie wiedzialam jak wyglada, ale sama wyslalam kilka fotek i napisalam co bede miala na sobie. Wczesniej nigdy czegos takie nie robilam, tzn. poza przypadkowym ocieraniem ale ow mlodzieniec tak mnie zachecil opisujac jak (rzekomo) obmacywal nawet kobiety w moim wieku i mnie to bardzo podniecilo...
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\\\\\"@@@alam\\\\\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

a skad jestes?moze ze mna bys sie umowila na podobne spotkanie?

Hej, nie bylo mnie ostatnimi czasy online, jestem z Wa-wy, a Ty?

IP i czas połączenia logowane. [16042465]
[04.01.2010] 10:04
Katarzyna cam
Alicja27 (09.12.22 22:02):
Podoba mi sie ten temat. Ja sama jakies 8 m-cy temu umowilam sie z nieznajomym chlopcem (tak, chlopcem - bo byl ode mnie duzo mlodszy) na stacji metra. Nie wiedzialam jak wyglada, ale sama wyslalam kilka fotek i napisalam co bede miala na sobie. Wczesniej nigdy czegos takie nie robilam, tzn. poza przypadkowym ocieraniem ale ow mlodzieniec tak mnie zachecil opisujac jak (rzekomo) obmacywal nawet kobiety w moim wieku i mnie to bardzo podniecilo...
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\\\\\\\\\\\\\"@@@alam\\\\\\\\\\\\\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

To opowiadanie jest fantazją w powinno się tam umieścić, a nie zaśmiecać prawdziwych faktów, których jest mało. Fantazjatoooo!

Dlaczego tak uwazasz? Nigdy nie mialas podobnych "przygod"? Powinnas sprobowac moja droga, jest pozniej co wspominac

IP i czas połączenia logowane. [16042474]
[04.01.2010] 18:22
Alicja27
Katarzyna cam (10.01.04 10:04):
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"@@@alam\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

To opowiadanie jest fantazją w powinno się tam umieścić, a nie zaśmiecać prawdziwych faktów, których jest mało. Fantazjatoooo!

Dlaczego tak uwazasz? Nigdy nie mialas podobnych \"przygod\"? Powinnas sprobowac moja droga, jest pozniej co wspominac
Musiałabyś być sama z tym chłopcem. Co masz męża bez jajec, że robisz z byle kim? Jak lubisz młodzieńców zaproś do domu czy hotelu i rżnij się, aż cię cipka powie dosyć, bo mnie boli.

IP i czas połączenia logowane. [16044873]
[05.01.2010] 13:33
karmazyn.29
zioomek85
Ma ktoś odwagę by je realizować?
cytat>

Ja codziennie jak tylko sprzyjaja ku temu warunki

IP i czas połączenia logowane. [16048972]
[24.11.2014] 13:03
[06.01.2010] 13:52
Katarzyna cam
Alicja27 (10.01.04 18:22):
Katarzyna cam (10.01.04 10:04):
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"@@@alam\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

Dlaczego tak uwazasz? Nigdy nie mialas podobnych \\\"przygod\\\"? Powinnas sprobowac moja droga, jest pozniej co wspominac
Musiałabyś być sama z tym chłopcem. Co masz męża bez jajec, że robisz z byle kim? Jak lubisz młodzieńców zaproś do domu czy hotelu i rżnij się, aż cię cipka powie dosyć, bo mnie boli.

No dzieki, bardzo zachecajacy post Raz mi sie zdarzylo, a Ty ze mnie robisz dziwke :-/

IP i czas połączenia logowane. [16055118]
[07.01.2010] 13:00
Jacsec
Nie jest to do końca macanie, ale nie wiem gdzie to napisać. Otóż od pewnego czasu umilam sobie podróże szybką koleją miejską. Po wejściu do wagonu wybieram najładniejszą i najseksowniejszą kobietę i siadam obok niej (jeśli takiej nie ma idę do następnego wagonu). Po ruszeniu zbliżam się do niej w taki sposób, że delikatnie zaczynam dotykać jej nogi swoją. W miarę jazdy jestem coraz bliżej, tak, że nasze nogi przylegają do siebie. Jest cieplutko, przyjemnie i podróż szybko mija. Co zauważyłem: nie zdarzyło się, żeby kobieta odsunęła się lub zabrała nogę. Przeciwnie, najczęściej wystarczy zainicjować kontakt i chwilkę poczekać. W 80% kobiety same przysuwały się do mnie. W związku z tym moje pytanie: czy to Wam nie przeszkadza? Bo z moich obserwacji wynika, że nie, i że lubicie takie delikatne przytulanie. Ja to lubię, podnieca mnie to...

IP i czas połączenia logowane. [16059985]
[15.01.2010] 11:29
dupek123456  kil@tlen.pl
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5996190 obadajcie

IP i czas połączenia logowane. [16103718]
[02.02.2010] 17:22
ON_000000000
kiedyś miałem taką sytuacje że kobieta zobaczyła i była zazdrosna więc sama się wepchnęła przede mnie i wtedy ją zacząłem masować

IP i czas połączenia logowane. [16203100]
[06.02.2010] 17:08
terz to lubie Jack
czy w rudzie sl. jest jakas laska co ma ochote na takie obmacywanie w autobusie lub pociagu lub gdzie kolwiek?

IP i czas połączenia logowane. [16224386]
[06.02.2010] 17:26
SiwyTom  gerard-1948@tlen.pl
stefeeen in biuro (07.04.17 16:22):
niuniaaaaa (07.04.17 16:07):
pytasz bo to robisz, czy pyatsz bo masz na to ochotę?

miałem okazję i jeśli będe miał to napewno wykorzystam sytuację trochę się poocierać ale jestem też ciekawy doświadczeń z tej drugiej strony

O Łotrze, stary łotrze, im młodsza o ciebie się otrze, tym robisz oczy słodsze. Serdecznie Pozdrawiam
SiwyTom
Skuteczna Wiedza
http://tnij.org/fq2m
2 http://tnij.org/frnr
http://tnij.org/frx3

IP i czas połączenia logowane. [16224450]
[09.02.2010] 17:48
Przykładna dziewczyna
Pewnego słonecznego dnia wracałam z moim chłopakiem busem znad morza, czekała nas dość długa droga, jakieś 40 minut, bus był duży, ludzi mało, a jak na niego czekaliśmy do mnie mój kochany strasznie podkręcał i mówił jak strasznie ma ochotę i żebym mu chociaż lodzika zrbiła... Więc mu powiedziałam, że jak w busie nie będzie tłoku to może coś z tym zrobimy szczerze mówiąc byłam pewna, że się nie odważy nic zrobić, zawsze podkręcał dużo mówł, ale na slowach się kończyło bo jak tylko dobierałam się do jego paska to przez chwilę zgrywał twardziela, a potem mnie odganiał Tym razem jednak bylo inaczej... Usiedliśmy z tyłu ludzi nie było dużo, ale mimo wszystko sami nie byliśmy Zabrałam się do rozpinania paska, a przez spodnie poczułam, że jest już nieźle podniecony Sadziłam, że mimo wszystko zaraz mnie odgoni, ale tak się nie stało. I tak właśnie przeżyliśmy naszą przygodę w busie najwygodniej mi nie było, droga wyboista, ale czego się nie robi dla ukochanego Od tamtej pory jak tylko widzimy busa tej lini kojarzy nam się tylko z jednym

IP i czas połączenia logowane. [16241438]
[09.02.2010] 17:55
Przykładna dziewczyna
Rany tak mnie te opowści o busach wciągnely, ze zapomniałam o innej naszej przygodzi, która wydarzyła się o wiele wczesniej Jechałam z chłopakiem pociagiem do Szczecina, żeby złożyć papiery na uczelnie, jak wacalismy to prawie droge sie klucilismy... w pewnym momencie ak stalismy w pustym korytarzu, a ja mialam juz dosc tej klutni, przytulilam się do niego i bardzo, bardzo, bardzo namietnie go pocalowalam, trwało to dluzsza chwile... oboje bylismy bardzo podnieceni i zaczelismy sie intensywniej przytulac Zaciagnelam mojego ukochanego do łazienki i tam dopiero sie pogodzilismy Było bradzo namiętni i bardzo miło wspominam takie spontany

IP i czas połączenia logowane. [16241499]
[19.02.2010] 23:42
bydgoszczakk
jest jakas chetna z bydgoszczy na macanie w tramawaju?

IP i czas połączenia logowane. [16289346]
[20.02.2010] 00:36
Omen7Lord
hmm ja tylko macałem tyłki Strona na której dowiesz się jak zarabiać nawet 1000zł mies. lub po krótkim czasie 2000$ mies. Na programach Partnerskich. Sam zobacz !

http://chomik-uj.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [16289661]
[22.02.2010] 16:14
picuś
Zimą trudno coś dobrze wymacać. Nie ma jak latem

IP i czas połączenia logowane. [16300528]
[22.02.2010] 18:47
Hultaj 1
Miałem bardzo dziwne zdarzenie w autobusie,tłok był nawet dość duży wszyscy się przyciskali do siebie ,ja nagle poczułem rękę na swoim tyłku.Bałem się obejrzeć do tyłu ale zapach perfum który dolatywał z tyłu dawał jednoznaczni znać że jest to dziewczyna ,zresztą których w autobusie była większośc.Jechały laski ze szkoły.Ręke przesuwała po moim tyłku w tą i spowrotem wtedy wypiąlem tyłek jeszcze bardziej do tyłu i jej ręka zaczęla posuwać się do przodu.Oczywiście mój pen wyprężył się jak na niego przystało,a ona ręke pakuje mi do rozpora.Drugą ręką naprowadza moją rękę na swoją cipulke więc nie czekam dłużej tylko zaczynam atakować paluszkami po jej majteczkach.Poczułem wilgotne majteczki więc delikatnie wsadziłem paluszek w jej muszelke sam przy tym się napinając gdy czułem jej paluszki w moich majtkach.Ja oczywiście eksplodowałem a ona cichutko jękneła do mojego ucha. Gdy zaczęła przesuwać się do wyjścia na przystanku spojrzała mi prosto w oczy i powiedziała super jutro jadę też.

IP i czas połączenia logowane. [16301155]
[04.03.2010] 13:27
de_v
a gdzie w warszawie najlepiej pomacać, w jakich autobusach lub tramwajach? dobrze by było się nie rozminąć z chętną na macanie dziewczyną

IP i czas połączenia logowane. [16342020]
[05.03.2010] 12:46
de_v
jeśli jakaś dziewczyna chętna w Warszawie to niech się odezwie, z chęcią przejadę się linią którą ona uczęszcza de_vilson@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16346926]
[20.03.2010] 00:22
KOKO SZANEL
Pamietam ta sytuacje jakby to bylo dzis... wracalem pozna pora nocnym, w autobusie bylo duzo osob tloczylismy sie... nagle poczulem za soba jakiegos miesistego faceta... czulem jego ogromne ramiona i tors... autobus ruszyl, mimowolnie posladkami trafilem w jego *** czulem go byl coraz twardszy i grubszy... chcialem zucic sie na kolana i wziasc do ust to co mi sie nalezalo... czerwienilem sie, ale nie moglem przestac coraz mocniej napieralem na jego czlonka i wtulalem sie w ta ogromna miesista klate... az w koncu nasal moj przystanek, nie chcialem wysiadac, chcialem jechac dalej, byc jeszcze przez chwile z nim, czuc go... ale wysiadlem a on razem ze mna... dzialo sie pozniej jak trza...

IP i czas połączenia logowane. [16421238]
[24.03.2010] 12:07
traktorzysta
Wiosna idzie! Widać i czuć

IP i czas połączenia logowane. [16441759]
[24.03.2010] 12:30
Zboki z was
Mężczyzna złapany na gorącym uczynku obmacywania młodej kobiety w metrze w Osace został pobity przez pasażerów, wskutek czego zmarł - poinformowała policja. http://www.forum.konnichiwa.pl/viewtopic.php ?t=546#p5732

IP i czas połączenia logowane. [16441850]
[15.04.2010] 09:47
andrev29
Jeżeli jest jakaś chętna dziewczyna z Warszawy to napisz andrev29@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16537894]
[21.04.2010] 15:42
Ty też możesz
Proponuję założyć bielański gang ocieraczy

IP i czas połączenia logowane. [16565835]
[21.04.2010] 16:09
Ty też możesz
00ooo00 (08.06.26 22:57):
Mnie czsami w metrze napastowały napalone 40 letnie kobiety. Byly nawet nienajgorsze, ale trochę zbyt nachalne, nie bylo zadnych wątpliwości co do ich intencji. jak się ocierały tyłkim kiedy się cofałem. W końcu mi stawał, bo jestem zdrowym facetem, to wtedy mocno napierały rowkiem. Tak miałem ze cztery razy. zawsze na trasie z natolina w kier. śródm.
To prawda. o 8 rano grasują takie w mini od Ursynowa w kierunku Śródmieścia. Ostro napierają i nie dają uciec

IP i czas połączenia logowane. [16565933]
[21.04.2010] 21:07
aLF A I o MEG a
Przykładna dziewczyna (10.02.09 17:55):
Rany tak mnie te opowści o busach wciągnely, ze zapomniałam o innej naszej przygodzi, która wydarzyła się o wiele wczesniej Jechałam z chłopakiem pociagiem do Szczecina, żeby złożyć papiery na uczelnie, jak wacalismy to prawie droge sie klucilismy... w pewnym momencie ak stalismy w pustym korytarzu, a ja mialam juz dosc tej klutni, przytulilam się do niego i bardzo, bardzo, bardzo namietnie go pocalowalam, trwało to dluzsza chwile... oboje bylismy bardzo podnieceni i zaczelismy sie intensywniej przytulac Zaciagnelam mojego ukochanego do łazienki i tam dopiero sie pogodzilismy Było bradzo namiętni i bardzo miło wspominam takie spontany

Nie wydaje Ci się, że twoje opowieści są nie na temat?

IP i czas połączenia logowane. [16567391]
[21.04.2010] 21:13
aLF A I o MEG a
To niezawodny sposób w tłoku w autobusie, żeby kobieta uległa:
http://www.martzepan.pl/feromony.doc
http://je.pl/89md
http://je.pl/m56z

IP i czas połączenia logowane. [16567434]
[25.04.2010] 01:08
sd kasica
"a gdzie w warszawie najlepiej pomacać, w jakich autobusach lub tramwajach? dobrze by było się nie rozminąć z chętną na macanie dziewczyną" Polecam linie 517. Zawsze i wszędzie ...

IP i czas połączenia logowane. [16580209]
[21.05.2010] 17:43
czemu nie
ja tez lubie sie ocierac o seksowne dziewczyny.Zaraz mi staje.To jest super jak poczujesz te ksztalty.Mialem kilka takich przygod ze szok.

IP i czas połączenia logowane. [16698021]
[23.05.2010] 11:46
malachitka
Kiedyś założyłam się z mężem i przegrałam zakład. Miałam wtedy 37 lat. Musiałam przejechać w sukience bez bielizny /było lato/ w godzinach szczytu tramwajem 5 przystanków. Umówiliśmy się na konkretny dzień i godzinę. Wybłagałam tylko że nie założę stanika ale na sukienkę naciągnęłam krótkie bolerko, nie chciałam rzucać się oczy. Mąż mi miał towarzyszyć. Gdy wchodziłam do tramwaju mąż mnie przepuścił przodem a za mną wepchnęła się grupa młodych chłopców którzy otoczyli mnie niemalże w kółeczku. Nie dałam rady zanim się zorientowałam miałam tyłek odsłonięty a ręce czułam wszędzie. Jak się kazało po czasie byli ustawieni przez mojego męża a on jedyny dobrze się bawił obserwując mnie. Potem w domu od razu była ostra akcja tak był napalony.

IP i czas połączenia logowane. [16705857]

1 «   10 11 12 13 14   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat