o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   9 10 11 12 13   » 26 Strony tematu:
[07.11.2009] 14:01
Anka025
Miałam doś podobną sytuację, ale nie w tramwaju ani pociągu, a w tłoku przed koncertem. Zanim wpuścili nas na salę zebrało się bardzo dużo osób. Podczas otwierania drzwi panował taki ścisk, że nie dało się swobodnie oddychac. Kolesiowi za mną taki tłok najwyraźniej bardzo odpowiadał, bo od razu poczułam go między pośladkami. Po chwili jego dlonie wylądowały pod moją sukienką. Nie wiedziałam co mam zrobic i nie zrobiłam nic. On ośmielony moją bierną reakcją poczynał sobie dalej. Zaczął napierac na mnie rytmicznie imitując stosunek. Nie powiem, że nie było to przyjemne. Może tkwi we mnie mała dziwka, nie wiem?... Pozwoliłam mu się do woli wymacac i niemal zgwałcic na sucho. Innym razem nie zrobiłam nic, jak kompletnie obcy facet wyobracał mnie przy moim chłopaku. Tzn. nie doszło do pełnego stosunku, ale... to było po suto zakrapianej imprezie studenckiej. Ponieważ nie każdym iał gdzie spac połączyliśmy dwa łóżka i spaliśmy w poprzek. W ten sposób zmieściło się aż 6 osób. Spałam między moim chłopakiem a jakimś kolegą, który spał na brzegu. Nie znałam go nawet a na imprezie zamieniliśmy może dwa zdania. W nocy obudził mnie dotyk na pośladkach i to nie od strony mojego faceta. Odwróciłam się i spojrzałam na tego kolesia ale nie zrobiłam nic, żeby przestał. On poczynał sobie dalej. Włożył mi rękę do majtek i działał palcem. Po chwili złapał mnie za rękę i położył na swoim penisie. Nie wiem co mnie podkusiło, że zaczęłam mu robic dobrze. On leżał i macał mnie po piersiach. W pewnej chwili on przysunął się wyżej tak, że jego przyrodzenie znalazło się przy mojej twarzy, złapał mnie za głowę i niemal zmusił do wzięcia do buzi. Obok spał mój chłopak a ja w buzi miałam penisa innego. Popłynęłam. Przerosła mnie ta sytuacja i po prostu zaczęłam ssac... aż do wytrysku. Nie uprzedził mnie, że już kończy i miałam całe usta nasienia. Obrzydliwośc. Rano miałam potworne wyrzuty sumienia. Takie cos już się nigdy nie powtórzy. Chyba

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15755738]
[07.11.2009] 14:38
po pro stu
anla jetses @@@ista

IP i czas połączenia logowane. [15755886]
[07.11.2009] 14:40
Marcin28
Anka a gdybym stał za tobą w autobusie, złapał Cię za rękę i wsadził ją w mój rozporek?

IP i czas połączenia logowane. [15755895]
[09.11.2009] 22:55
hapsr
Szukam Chętnej kobiety do zabaw w autobusie w okolicach bielska pisać gg 10216305

IP i czas połączenia logowane. [15768942]
[09.11.2009] 23:57
to bym ci urwała
Marcin28 (09.11.07 14:40):
Anka a gdybym stał za tobą w autobusie, złapał Cię za rękę i wsadził ją w mój rozporek?

Jak byś, to zrobił, do bym ci klejnoty urwała. Nauczył byś się, ze nic na przymus. Ja decyduję o włożeniu komuś ręki do rozporka, ale nie przy świadkach.Paniatno Mrcinku.

IP i czas połączenia logowane. [15769350]
[22.09.2014] 18:13
[10.11.2009] 09:27
Karmazyn.29
kolorowa321 (09.09.08 19:24):
karmazyn a z boku ludzie chyba siedzą nie;p ? więc coś widzą;p
swoją drogą takie dotykanie czy ktoś nie patrzy może być ciekawe , ale jedynie za zgodą dwóch stron...

Pewnie ze tak. Zapraszam na maila to sie umowimy
karmazyn.29@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15770150]
[10.11.2009] 16:27
Karmazyn.29
Panowie oczywiscie tez piszcie, chętnie włożę rękę w rozporek. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15771958]
[10.11.2009] 19:52
ja piernicze no
to bym ci urwała (09.11.09 23:57):

Jak byś, to zrobił, do bym ci klejnoty urwała. Nauczył byś się, ze nic na przymus. Ja decyduję o włożeniu komuś ręki do rozporka, ale nie przy świadkach.Paniatno Mrcinku.

--------------------
NIE!!! Ty nie decydujesz o wlozeniu reki komus do rozporka.Jezeli juz-to decyduja OBIE STROnY-!!!!napewno nie ty sama!!!Dotarlo???!!!

IP i czas połączenia logowane. [15773046]
[10.11.2009] 21:40
Misiasiasia
Ja miałam taką dosc dziwną przygode.
Kiedyś gdy jechałam w lato autobusem był rekordowy tłok.....ledwie można było oddychać. Czulam jak coś mnie co chwila \\\"mizia\\\" po tyłku(miałam na sobie niebieską mini) , po pewnym czasie zorientowałam się że to czyjaś ręka jest na moim tyłeczku , postanowiłam przeczekać , na następnym przystanku wysiadły 2 osoby wtedy zrobiło się troche luziniej i zrobiłam pół kroku do przodu jednak już na następnym wsiadło kolejnych kilka osób :/ i zrobiło się jeszcze ciaśniej , wtedy znowu to poczułam tylko tym razem coś innego i ku mojemu zaszokowaniu zaczeło to rosnąć(CZUŁAM JAK OCIERAJĄCY PENIS RÓSŁ WRĘCZ NA MOIM TYŁKU), normalnie go czułam , po pewnym czasie był centralnie w moim rowku , na dodatek jakby jeszcze było tego mało autobus co chwila hamował i ruszał , (nie odzywałam się bo co miałam powiedziec: czy mógłbyś wziąc swojego penisa z mojego tyłka?). temu facetowi chyba bardzo to sprawiało przyjemność bo coraz częsćiej się niby niechcący poruszał.
Pod koniec drogi poczułam nagle coś mokrego na tyłku(troche) i wydaje mi się że to była jego sperma :/

Ogólnie to stednio wspominam tą przygode

IP i czas połączenia logowane. [15773697]
[10.11.2009] 23:34
to bym ci urwała
ja piernicze no (09.11.10 19:52):

--------------------
NIE!!! Ty nie decydujesz o wlozeniu reki komus do rozporka.Jezeli juz-to decyduja OBIE STROnY-!!!!napewno nie ty sama!!!Dotarlo???!!!
czytaj dokładnie, a potem komentuj, bo marcin pisze "złapał za rękę i wsadził ją w mój rozporek" tj. bez mojej zgody i do tego się odnosi mój komentarz.

IP i czas połączenia logowane. [15774560]
[14.11.2009] 10:25
ja piernicze no
to bym ci urwała (09.11.10 23:34):
ja piernicze no (09.11.10 19:52):

--------------------
czytaj dokładnie, a potem komentuj, bo marcin pisze \"złapał za rękę i wsadził ją w mój rozporek\" tj. bez mojej zgody i do tego się odnosi mój komentarz.

------------------
A !! No to pisz jasno ze wymagasz przedtem podania o wlozenie twojej reki w czyjes spodnie.Bez tego ani rusz!! No rozumiem.W takich sytuacjach jest to szczegolnie wymagane .

IP i czas połączenia logowane. [15791851]
[16.11.2009] 16:50
HEHE123
JEŹDZI JAKAŚ DZIEWCZYNA MOŻE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM???

IP i czas połączenia logowane. [15803882]
[16.11.2009] 16:52
HEHE123213213
jezdzi jakas diewczyna w ostrowie wielkopolskim?

IP i czas połączenia logowane. [15803896]
[16.11.2009] 18:45
lolllll
A jest tam wogole autobus?

IP i czas połączenia logowane. [15804526]
[16.11.2009] 22:41
weq213
lolllll (09.11.16 18:45):
A jest tam wogole autobus?
haha zobacz sobie ile lin atubosu mamy Ostrów to @@@iste miasto ;P ale serio to duzo jest autobusów z 30 lin bedzie

IP i czas połączenia logowane. [15805957]
[17.11.2009] 14:56
HansKloss
Kiedyś miałem fajna przygodę. Było to kuuupe lat temu ale do dziś pamiętam. Miałem wtedy ..naście lat. Było lato jechałem zatłoczonym autobusem. Trzymałem się pionowej rurki więc ręka była poziomo. Obok mnie stała dziewczyna mniej więcej w moim wieku. Stala przodem do tej rurki, tak, że jej prawa pierś dotykała mojego przedramienia. Co tam dotykała, rozpłaszczyła się na nim. Udawałem, że niby nic tylko stałem tak i wszystkie nerwy skupiły się na tym dotyku. Błogosławiłem wtedy każdą dziurę w drodze kiedy jej mięciutki biust ocierał się o moją rękę. Z czasem sytuacja stała się głupia bo stałem juz pół kroku dalej i dość niewygodnie mi było się trzymać tej rurki (inna miałem bliżej) ale..nie. Wytrzymałem. Miałem cykora czy się zorientuje, coś powie i narobi mi obciachu (jechałem z rodzicami). Na pewnym przystanku wysiadła. Patrzałem na nią jak wysiada. Ona zaś spojrzała mi prosto w oczy na mnie z przystanku przez okno autobusu. Wtedy zrozumiałem, że ona cały czas wiedziała o co chodzi i nie zrobiła nic. Mogła się choćby odwrócić, odsunąć, cokolwiek. Jej to się podobało.
Nigdy jej nie spotkałem więcej ale do dziś ja pamiętam...

IP i czas połączenia logowane. [15808690]
[18.11.2009] 11:27
mjwidzewiakwp.pl
Ma ktos doświadczenie w tym temacie w mieście Łodzi? Ciekaw jestem.

IP i czas połączenia logowane. [15812733]
[19.11.2009] 12:13
zioomek85
No no..
Ale historie!:]

HansKloss, na mnie wczoraj w autobusie zatłoczonym wepchnięta została pewna młoda dama
I również piersią swoją miłą się o mnie ocierała

Baardzo milutko!
Pozdrowienia zboczki!

IP i czas połączenia logowane. [15818056]
[21.11.2009] 09:11
anka025
Dziwi mnie, że ktoś odpowiada za mnie tak jak by był mną. Gdybyś złapał mnie za rękę i włożył w swój rozporek to... wszystko zależy od okoliczności. Niczego nie wykluczam. Na pewno nie zrobiłabym Ci dobrze na oczach świadków i wbrew swojej woli.

IP i czas połączenia logowane. [15828349]
[26.11.2009] 14:28
tom-berg
Anka025 (09.11.07 14:01):
Miałam doś podobną sytuację, ale nie w tramwaju ani pociągu, a w tłoku przed koncertem. Zanim wpuścili nas na salę zebrało się bardzo dużo osób. Podczas otwierania drzwi panował taki ścisk, że nie dało się swobodnie oddychac. Kolesiowi za mną taki tłok najwyraźniej bardzo odpowiadał, bo od razu poczułam go między pośladkami. Po chwili jego dlonie wylądowały pod moją sukienką. Nie wiedziałam co mam zrobic i nie zrobiłam nic. On ośmielony moją bierną reakcją poczynał sobie dalej. Zaczął napierac na mnie rytmicznie imitując stosunek. Nie powiem, że nie było to przyjemne. Może tkwi we mnie mała dziwka, nie wiem?... Pozwoliłam mu się do woli wymacac i niemal zgwałcic na sucho. Innym razem nie zrobiłam nic, jak kompletnie obcy facet wyobracał mnie przy moim chłopaku. Tzn. nie doszło do pełnego stosunku, ale... to było po suto zakrapianej imprezie studenckiej. Ponieważ nie każdym iał gdzie spac połączyliśmy dwa łóżka i spaliśmy w poprzek. W ten sposób zmieściło się aż 6 osób. Spałam między moim chłopakiem a jakimś kolegą, który spał na brzegu. Nie znałam go nawet a na imprezie zamieniliśmy może dwa zdania. W nocy obudził mnie dotyk na pośladkach i to nie od strony mojego faceta. Odwróciłam się i spojrzałam na tego kolesia ale nie zrobiłam nic, żeby przestał. On poczynał sobie dalej. Włożył mi rękę do majtek i działał palcem. Po chwili złapał mnie za rękę i położył na swoim penisie. Nie wiem co mnie podkusiło, że zaczęłam mu robic dobrze. On leżał i macał mnie po piersiach. W pewnej chwili on przysunął się wyżej tak, że jego przyrodzenie znalazło się przy mojej twarzy, złapał mnie za głowę i niemal zmusił do wzięcia do buzi. Obok spał mój chłopak a ja w buzi miałam penisa innego. Popłynęłam. Przerosła mnie ta sytuacja i po prostu zaczęłam ssac... aż do wytrysku. Nie uprzedził mnie, że już kończy i miałam całe usta nasienia. Obrzydliwośc. Rano miałam potworne wyrzuty sumienia. Takie cos już się nigdy nie powtórzy. Chyba

Oooo, odnalazłaś się No więc masz na imię Ania, ładnie. Acha, sory za tamto - wszystko przez tą wódę.

IP i czas połączenia logowane. [15854867]
[27.11.2009] 16:43
Katarzyna cam
Podoba mi sie ten temat. Ja sama jakies 8 m-cy temu umowilam sie z nieznajomym chlopcem (tak, chlopcem - bo byl ode mnie duzo mlodszy) na stacji metra. Nie wiedzialam jak wyglada, ale sama wyslalam kilka fotek i napisalam co bede miala na sobie. Wczesniej nigdy czegos takie nie robilam, tzn. poza przypadkowym ocieraniem ale ow mlodzieniec tak mnie zachecil opisujac jak (rzekomo) obmacywal nawet kobiety w moim wieku i mnie to bardzo podniecilo...
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak "@@@alam" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

IP i czas połączenia logowane. [15860685]
[28.11.2009] 08:09
janko18
http://xhamster.com/movies/240461/touched_in _bus_-_csm.html

IP i czas połączenia logowane. [15863489]
[29.11.2009] 17:32
niuuuuuuuuuuuunia
Sru Fru (09.11.29 15:38):
Ja mam 12 lat i juz sie macałem z laską która miała 16-18 lat była @@@ista ale macanie to było coś tyle że to było w autobusie to był - ona mi potem zaproponowałą żebym do niej poszedł.OK poszłem i tu z drutu kazała mi poczekac w ubigacji a potem mnie zawołała a ta jak@@@ by strzelil sie rozebrała potem zrobila mi striptizik ale @@@anie bylo bo przyszla druga i 2 tanczyly tylko ze ta druga to Poczwara jakiej niewidzialem ;(
Do nauki byś lepiej wziął, niż pisząc głupoty na tym forum z błędami chłoptasiu, co jeszcze meszek masz w majtkach, a ci się seksu zachciewa. Macać, to ty możesz kury czy jajka mają.

IP i czas połączenia logowane. [15869987]
[30.11.2009] 08:26
HansKloss  HansKloss40@tlen.pl
Tutaj to jakiś filtr na tornistry z gimnazjum powinien być. Pytania z ortografii by starczyły bo 12-latkom się w dupach powywracało. Pozdrawiam
HansKloss

IP i czas połączenia logowane. [15872674]
[03.12.2009] 00:01
zioomek85
Katarzyna cam
Bardzo fajna opowieść, ale jakoś niewierzący jestem w jej prawdziwość!
Ot, taki niedowiarek.
Może i chciałabyś tak zrobić, ale czy starczyłoby odwagi?
Nawet na forum masz nicka, pod który każdy może się teraz podszyć i coś napisać

Ech..!

Kloss, tak to już jest z dziećmi neostrady

IP i czas połączenia logowane. [15886949]
[21.12.2009] 13:46
MARIUSZ86
Katarzyna cam (09.11.27 16:43):
Podoba mi sie ten temat. Ja sama jakies 8 m-cy temu umowilam sie z nieznajomym chlopcem (tak, chlopcem - bo byl ode mnie duzo mlodszy) na stacji metra. Nie wiedzialam jak wyglada, ale sama wyslalam kilka fotek i napisalam co bede miala na sobie. Wczesniej nigdy czegos takie nie robilam, tzn. poza przypadkowym ocieraniem ale ow mlodzieniec tak mnie zachecil opisujac jak (rzekomo) obmacywal nawet kobiety w moim wieku i mnie to bardzo podniecilo...
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\"@@@alam\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

a skad jestes?moze ze mna bys sie umowila na podobne spotkanie?

IP i czas połączenia logowane. [15973251]
[21.12.2009] 13:58
lollll
MARIUSZ86 (09.12.21 13:46):

A ile w Polsce masz lini metra?,

rotfl

IP i czas połączenia logowane. [15973296]
[21.12.2009] 14:46
abolicjussss
lollll (09.12.21 13:58):

A ile w Polsce masz lini metra?,

rotfl

No i zepsułeś chłopakowi zabawe, a taki fajny rebus mial

IP i czas połączenia logowane. [15973501]
[22.12.2009] 19:58
zioomek85
Ciii...

Pewnie jeszcze szuka w Google..
Odpowiedzi!

IP i czas połączenia logowane. [15979669]
[22.12.2009] 22:02
Alicja27
Katarzyna cam (09.11.27 16:43):
Umowilismy sie, ze jak mnie znajdzie to ma za mna wsiasc, a ze w tych godzinach, po pracy jest zawsze tlok, bedzie mogl zrobic ze mna co zechce, byle dyskretnie zeby czasam ktos ze znajomych moich lub meza nie zauwazyl Czekajac na metro zauwazylam kilku krecacych sie w okolicy mlodziencow, a wsiadajac widzialam juz na 90% ktory to... wygladal dosyc nie smialo ale po pierwszej stacji juz znalazl sie obok mnie i chwile potem za mna... czulam sie podniecona jak nastolatka czekajac na jego ruch (nawet teraz robi mi sie cieplo jak o tym mysle)! Dlugo nie musialam czekac i poczulam jak bardzo zblizyl sie do mnie, a po chwili jego reke miedzy moja pupa a nim! Mialam krotka spodnice i czulam jak jego reka zjezdza nizej, az w koncu znalazla sie pod, czyli na mojej pupci. Bylam w szoku, ze tak szybko chlopak dziala (mial przynajmniej 30min jeszcze)... z tylu spodnica podjechala mi chyba do gory bo przy tym sie tez o mnie ocieral ale nie reagowalam, bylismy tak jakos w rogu, nie bylo (wydaje mi sie) widac. Poza tym czulam jak mu rosnie i bylam tak podniecona ze w myslach blagalam zeby mi go wsadzil On jednak caly czas mocno przycisniety do mnie, zapragnal dotknac moich piersi bo poczulam jego reke z boku pod bluzka.. zaczal wjezdzac wyzej, probowalam zaslonic swoja zeby widac nie bylo... doszedl palcami do stanika i zaczal je wpychac pod... troche obrucilam sie w jego strone, wtedy wsadzil cala reke pod stanik i chwycil mnie za piers! Myslalam ze zwariuje z podniecenia, czulam jak staly mi sutki! On tez sie ostro napalil na duza piers dojrzalej kobiety bo scisnal ja mocno ale wowczas zdalam sobie sprawe ze przesadzamy bo to widac... wyjelam szybko jego reke, a on wowczas szepna mi do ucha zebym go dotknela. Miala taka ochote na malolata, ze szkoda gadac... dalabym sie chyba mu zgwalcic w tym pociagu gdyby nie ludzie hihi. Pomasowalam go przez chwile (stojac tylem), a ze mial luzne spodnie moglam wlozyc reke do jego majtek od gory bez wiekszego problemu... Moglam w koncu dotknac jego mlodego, nabrzmialego peniska... czulam jak drzy trzymajac mnie za biodro. Ohhh tak chcialam zeby wsadzil mi od tylu chociaz swoje palce i poczul jaka jestem przez niego wilgotna. Nie mialam jednak jak mu tego powiedziec i nie chcialam przerywac, objelam palcami jego kutaska i przez chwile tak \\\\\\\"@@@alam\\\\\\\" az w pewnym momencie przytrzymal moja reke i jeszcze mocniej sie do mnie przycisnal... po czym poczulam jak oblewa moja dlon! Bylam w szoku chociaz moglam sie tego spodziewac... nie wiedzialam co zrobic ale akurat rozsunely sie drzwi, wiec wyjelam szybko dlon i wybieglam z metra... nie wiem nawet czy ktos widzial co zrobilam Poszukalam szybko toalety, nawet nie myjac reki wparowalam do kabiny, powinelam spodnice, opuscilam majtki i w jakies 30 sekund rozsmarowujac sobie reszki spermy na lechtaczce mialam orgazm az jeknelam Bylam w takim stanie, ze chyba kazdemu byl dala! Zostalam tam jeszcze kilka minut zeby dojsc do siebie i wrocilam do domu kolejnym metrem... wspominam tamta przygode naprawde milusio, choc zaluje ze nie potoczylo sie to inaczej!

To opowiadanie jest fantazją w powinno się tam umieścić, a nie zaśmiecać prawdziwych faktów, których jest mało. Fantazjatoooo!

IP i czas połączenia logowane. [15980239]

1 «   9 10 11 12 13   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat