o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

To my płacimy za ich dzieci

1 «   10 11 12 Strony tematu:
[20.04.2007] 19:47
Atarax
Nie zapominajcie tylko, że te dzieci będą pracować na nasze emerytury.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10140733]
[20.04.2007] 20:39
dr.psycholek
Atarax (07.04.20 19:47):

To my pracujemy na swoje emerytury,tylko zydokomuna kradnie i zwala na nsze dzieci,ten obowiazek,Za moje 1000 zlotych wplacone, dostane 4 zlote emerytury (stawka na dzis)Nie ogladaj tyle telewizorni i nie czataj zbojeckich gazet,bo Ci rozum przekreca.(chyba juz zrobili)
Chcesz zabrac glos, to najperw czegos sie dowiedz.

IP i czas połączenia logowane. [10141178]
[21.04.2007] 11:28
Błysk
Ja podziwiam TYCH ludzi skoro potrafia sobie poradzić to znaczy ze sa inteligentniejsi niż reszta społeczeństwa, powinniśmy brać z nich przykład może korepetycje(wiedza kosztuje).Niestety ja nie potrafie tak sobie radzić a nie sztuką jest narobić sie i nie zarobić, a zarobić a nie robić(skoro maja to opanowane czapki z głów).Swoją drogą ciekawe na jakiej uczelni kształcą w takich specjalnościach(może taka utworzyć pierwszy sie zapisze).Pan Prezydent powiedział

IP i czas połączenia logowane. [10144604]
[21.04.2007] 11:37
Sissy
jesteś pewien, że to te dzieci będą pracowały na nasze emerytury? dzieci rodziców-nierobów? przecież większość z nich będzie wiodło podobne życie do swoich rodziców.... a poza tym podobno nasze składki ZUS odkładane są na indywidualnych kontach ... ktoś wie, jak to będzie wyglądało? ---
Atarax (07.04.20 19:47):
Tłumaczenia są jak kobiety - piękne nie są wierne, wierne nie są piękne.

IP i czas połączenia logowane. [10144668]
[21.04.2007] 17:42
kuma99
DAGGER (07.04.16 18:28):
co tu duzo mowic,polak potrafi...okrasc rodaka,tak powinna brzmiec koncowka powiedzenia

to ze rodziny wielodzietne \\\\\\\'zyja produkujac dzieci\\\\\\\' wydaje mi sie troche naciagane to nie usa gdzie socjal jest tak wysoki ze czarnuchy zyja jak krolowie zarabiajac na dzieciach i zerujac na pieniadzach podatnikow,obiegowa opinia w naszym kraju glosi cos zupelnie innego ze rodziny wielodzietne to bida z nedza az piszczy+patologia na dokladke

to ze wszyscy w jakiejs rodzinie wielodzietnej maja komorki wyjezdzaja na kolonie i swoj internet(i komputer oczywiscie) to historyjka naciagana jak guma w gaciach majaca wzbudzic jakis sztuczny szok,to nie z podatkow gnojki maja to wszystko tylko z kradziezy,faktycznie obrabiaja nas ale bezposrednio a nie przez swiadczenia socjalne
a to ze utrzymujemy skazancow ,siedza sobie jak w hotelach w pierdlu zamiast cierpiec za swoje grzechy i dostaja swiadcznia socjalne to zadna nowosc...polska powinna dostac 1 nagrode w 2 kategoriach za najbardziej absurdalne prawo i za najbardziej egoistyczna mentalnosc obywateli
ostatnio często natykam sie na twoje porąbane komentarze (inie chodzi mi tylko o ten artykuł) chyba nie masz co robić tylko całymi dniami się opieprzasz równo i siedzisz przy kompie.

IP i czas połączenia logowane. [10147164]
[29.03.2017] 09:20
[21.04.2007] 18:21
my1980  reder@tlen.pl
Witam ja znam ludzi którzy rzeczywiście żyją tylko i wyłącznie z opieki sppołecznej i pieniadze nie wydają na żywnośc tylko na alkohol i papierosy, a z urzędnikami to wiadomo jak jest-pieniadze za darmo biora to są też niedoroby Pozdrawiam wszystkich Naszych urzedników państwowych hbehehee

IP i czas połączenia logowane. [10147541]
[30.06.2009] 14:01
Issa
Witam wszystkich.
Jak dla mnie paranoja.
Mam dwójkę wspaniałych dzieci, mój syn ma 2lata a córka 2 miesiące.
Jak jeszcze byłam w ciązy z córką, zostałam samotną matką.
Do tej pory walcze o jakąs pomoc, chociaż do czasu jak córka skończy roczek i będe mogła ją oddać do żłobka.
Na dzień dzisiejszy nie mam możliwości podjąć pracy.
Mój sąsiad "alkoholik" dostał zasiłek z MOPS-u w wysokości 360pln miesięcznie + wyżywienie.
I gdzie tu sprawiedliwość??
Moje dochody to po 200pln alimentów ( tyle przyznał sąd) + niecałe 100pln zasiłku rodzinnego, i jak tu przezyć z dwójką dzieci.

IP i czas połączenia logowane. [15138821]
[21.10.2016] 10:23
Silma
Lepiej zobaczcie jaka jest cena ubezpieczeń dla dzieci http://www.ubezpieczeniezyciowe.pl/blog/jaka -jest-cena-ubezpieczenia-na-zycie

IP i czas połączenia logowane. [22486809]

1 «   10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat