o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

To my płacimy za ich dzieci

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[16.04.2007] 17:52
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Czy w Polsce można żyć w dostatku, nic nie robiąc? Nie, nie można. Można za to żyć w dostatku i robić tylko jedno - dzieci. Państwo polskie wydaje horrendalne sumy na opiekę dla ludzi, których jedynym sposobem na przeżycie jest produkcja dzieci.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8723 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.04.2007] 18:28
DAGGER
co tu duzo mowic,polak potrafi...okrasc rodaka,tak powinna brzmiec koncowka powiedzenia

to ze rodziny wielodzietne 'zyja produkujac dzieci' wydaje mi sie troche naciagane to nie usa gdzie socjal jest tak wysoki ze czarnuchy zyja jak krolowie zarabiajac na dzieciach i zerujac na pieniadzach podatnikow,obiegowa opinia w naszym kraju glosi cos zupelnie innego ze rodziny wielodzietne to bida z nedza az piszczy+patologia na dokladke

to ze wszyscy w jakiejs rodzinie wielodzietnej maja komorki wyjezdzaja na kolonie i swoj internet(i komputer oczywiscie) to historyjka naciagana jak guma w gaciach majaca wzbudzic jakis sztuczny szok,to nie z podatkow gnojki maja to wszystko tylko z kradziezy,faktycznie obrabiaja nas ale bezposrednio a nie przez swiadczenia socjalne

a to ze utrzymujemy skazancow ,siedza sobie jak w hotelach w pierdlu zamiast cierpiec za swoje grzechy i dostaja swiadcznia socjalne to zadna nowosc...polska powinna dostac 1 nagrode w 2 kategoriach za najbardziej absurdalne prawo i za najbardziej egoistyczna mentalnosc obywateli cold as ice

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10108382]
[16.04.2007] 20:17
DAGGER
znam troche zycie a ty melo jak zwykle szukasz zaczepki,napisz moze w koncu jakis komentarz a nie tylko czytasz

melo (07.04.16 19:39):
DAGGER (07.04.16 18:28):
co tu duzo mowic,polak potrafi...okrasc rodaka,tak powinna brzmiec koncowka powiedzenia

to ze rodziny wielodzietne \\\'zyja produkujac dzieci\\\' wydaje mi sie troche naciagane to nie usa gdzie socjal jest tak wysoki ze czarnuchy zyja jak krolowie zarabiajac na dzieciach i zerujac na pieniadzach podatnikow,obiegowa opinia w naszym kraju glosi cos zupelnie innego ze rodziny wielodzietne to bida z nedza az piszczy+patologia na dokladke

to ze wszyscy w jakiejs rodzinie wielodzietnej maja komorki wyjezdzaja na kolonie i swoj internet(i komputer oczywiscie) to historyjka naciagana jak guma w gaciach majaca wzbudzic jakis sztuczny szok,to nie z podatkow gnojki maja to wszystko tylko z kradziezy,faktycznie obrabiaja nas ale bezposrednio a nie przez swiadczenia socjalne

a to ze utrzymujemy skazancow ,siedza sobie jak w hotelach w pierdlu zamiast cierpiec za swoje grzechy i dostaja swiadcznia socjalne to zadna nowosc...polska powinna dostac 1 nagrode w 2 kategoriach za najbardziej absurdalne prawo i za najbardziej egoistyczna mentalnosc obywateli

dagger, skąd ty to wszystko, kurde wiesz...
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10109333]
[16.04.2007] 20:48
Staś1
Zgadzam się z DAGGEREM
Artykuł bardzo naciągany. Natomiast prawo mamy jakie widać. Cóż się dziwić, skoro w uchwalaniu go biorą udział zarówno kryminaliści, jak i "ludzie interesu", niestety tylko własnego.
Natomiast w artykule jest jeszcze coś: Utożsamianie rodziny z kilkorgiem dzieci z marginesem społecznym.
Kompletna bzdura, ale powtarzana od lat.
Cwaniactwo istniało i będzie istnieć. Jak długo?? Dopóki się na to pozwala.
Czy więzienie to kara, czy nagroda? pewny wikt i opierunek, opika medyczna, nauka. Jeszcze można dostać trochę tysięcy bo cela za mała.

IP i czas połączenia logowane. [10109658]
[16.04.2007] 21:18
Stoję z boku i patrzę
Staś1 (07.04.16 20:48):
Zgadzam się z DAGGEREM
Artykuł bardzo naciągany. Natomiast prawo mamy jakie widać. Cóż się dziwić, skoro w uchwalaniu go biorą udział zarówno kryminaliści, jak i \"ludzie interesu\", niestety tylko własnego.
Natomiast w artykule jest jeszcze coś: Utożsamianie rodziny z kilkorgiem dzieci z marginesem społecznym.
Kompletna bzdura, ale powtarzana od lat.
Cwaniactwo istniało i będzie istnieć. Jak długo?? Dopóki się na to pozwala.
Czy więzienie to kara, czy nagroda? pewny wikt i opierunek, opika medyczna, nauka. Jeszcze można dostać trochę tysięcy bo cela za mała.
Oczywiście, że z kolegą daggerem nie macie racji! temat wcale nie jest naciągany, a wręcz przeciwnie - rtedaktor do paru kwestii nie dotarł lub temat potraktował po łebkach....
Mam doświadczenie z tzw. pomocą społeczną i wiem ile osób potrafi żyć na krzywy ryj.
Janek Kowalski oficjalnie zwolniony jest z polskiej kopalni. Nie pracuje, nie ma jakichkolwiek źródeł dochodów.Kolawska wystąpiła do sądu a potem do komornika o alimenty. Komornik nic nie sciąga bo Kowalski jest goły jak Adam w raju.
Kowalska poszła do MOPSu, dostała zaliczkę alimentacyjną. Do zaliczki ma dotację do czynszu i umorzone odsetki od prądu. Dwójka dzieci dostaje obiad w szkole, do tego Kowalska ma zasiłki stałe i celowe choćby w postaci worka ziemniaków i jakiś paczek żywnościowych na święta. Łączne podsumowanie socjalu pani Kowalskiej i jej pociech równa się 1850 zł miesięcznie!!!!
Po co wstawać o 5 do roboty??? Po co robić po 8 więcej godzin dziennie? W takiej słynnej Biedronce dostałaby raptem połowę czyli jakieś 900 zł a ile przy tym trzeba się narobić? przerzucić puszek z kukurydzą itp..A tak można wstać o 9 i chodzić po wszystkich możliwych urzedach po świstki, zaświadczenia, decyzje itp... Za frajer wpadnie dwa razy więcej niż za robotę w Biedronce...

A spytacie co z Kowalskim???
Kowalski zatrudnił się w czeskiej kopalni!!!I dobrze zarabia! Stąd cwane bachory mają komputer, buty nike i komóry!!!

Dlatego trzeba ten cały socjal rzo@@@zić na 3 światy!!! Dość utrzymywania nierobów i darmozjadów! Chcesz mieć na chlebuś i Arizonę to wstań o 5 rano tak jak i ja wstaję! Płać podatki tak jak i ja płacę!!! Chcesz mieć mieszkanie i prąd? Płać jak ja płacę. A jak się nie podoba to za miasto do kontenera mieszkalnego (takiego jak kiedyś dostawali powodzianie).Ja uczciwie opłacam szynsz. To dlaczego mamdopłacać do sąsiada,któremu nie chce się robić???
Bezrobocia w tym kraju już nie ma ...To co piszą w gazwetach toi czysta brednia. Na budowach brakuje 150 tys. pracowników. Brakuje 3 mln mieszkań i tysięcy kilometrów autostrad!!!!
Zamiast rozwoju mamy półdziki bantustan.Brud , syf na każdym kroku. Dzuirawe drogi, i zapuszczone pola to coś co razi moje oczy to SOLIDARNE PAŃSTWO czyli zabrać pracującemu i dać nierobowi.A taka praktyka z kolei to nic innego jak PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ... "Spróbuj zrozumiec logikę ich czynów.
Nie ma litości dla s@@@ów!" K.Staszewski

IP i czas połączenia logowane. [10109941]
[23.09.2017] 00:32
[16.04.2007] 21:25
seiten
kryminaliści powinni zjeść tyle ile zarobią, nie ma komu dróg naprawiać, nie robią - głodują, to jest prawdziwa resocjalizacja, resocjalizacja powinna spowodować by nie było recydywistów, by każdy wolał nerkę sprzedać niż tam wrócić, warunkiem jest tępiemie grypsery przez władze, recydywista powinien żałować że się urodził, wtedy to będzie skuteczne

a nie pokoje spotkań (by się odstresował dymaniem), telewizja, żarcie, opieka medyczna

przed zimą to specjalnie lumpy rozbijały wystawy sklepów, pakowali od razu na 3 miesiące

IP i czas połączenia logowane. [10110020]
[16.04.2007] 21:39
legwana10
Hmmm...Czyz ja juz nie poruszalam tego tematu??? Pasozytnictwo spoleczne jest wszedzie Dla pocieszenia - w Polsce mowimy o 2000PLN, ktore ida z naszej kieszeni na utrzymanie rodziny nierobow, w USA to dziesiatki tysiecy dolarow, ktore musza pokrywac obywatele (i nie tylko) - tyle bowiem kosztuje pobyt w szpitalu jednego z dziesieciorga dzieci przecietnego Gonzalesa czy Rodrigueza, ktory nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, robi na czarno na budowie i ma na reke wiecej ode mnie

IP i czas połączenia logowane. [10110195]
[16.04.2007] 21:46
Stoję z boku i patrzę
Wracając do poprzedniego posta.Zastanawiał się ktoś skąd tyle dzieci w tzw. rodzinie wielodzietnej??? Ano z nudów!
Janek Kowalski gdyby był choćby pomocnikiem murarza musi wstać o 5. NIech robi od 6 do 16. Godzina powrotu do domu. Czyli 12 godzin poza domem>Niech zje michę zupy to myśli tylko jak styrane kości położyć na pryczy i się wyspać... A jak ktoś w staje o 10 i całe jego zajęcie to przeciągnąc się dwa razy to potem się tylko myśli o ciupcianiu.... Każdy dzieciorób jest nierobem! Z małymi wyjątkami gdzie pracujący rodzice zarabiają tyle by śwaidomie wychować czwórkę lub piątkę swoich dzieci...Ale takich małżeństw/rodzin jest naprawdę niewiele...

Co do resocjalizacji i do więzień to respect dla przedmówcy!
Dopóki więzienia nie będą sprywatyzowane tak długo będzie syf! Utrzymanie nieroba w pasiaku to ok.1600 zł/mc. RZecz jasna nie płaci tego więzień czy jego rodzina ale płacę to ja - czyli podatnik!
Za te 1600 zeta jest pełne koryto 3 razy dziennie (i to nie byle jakie...), prąd, zimą ogrzewanie, non-stop lekarz,siłownia i parę innych bezpłatnych wynalazków...Gdyby zakład karny stanowił własność "prywaciarza" pan skazany musiałby na swoje utrzymanie zarobić! (Żaden właściciel ZK nie byłby taki głupi żeby dokładać do skazanego...).
Kalkulacja kosztów na jednego skazanego jak i na cały ZK jest prosta. Robota od 6- do 18 zamichę ryżu. W niedzielę i święta coś ekstra. Nadyżka z pensji idzie na pokrycie alimentów w cywilu.A kto nie ma alimentów ten zbiera kasę na wypiskę.Jak wyjdzie będzie na nowe życie albo na wódkę i dziwki.
Ale u nas tego nie można wprowadzić...W końcu Polska to demokratyczne państwo prawa chroniące przyrodzoną godnośc człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci! Poza tym zobowiązania międzynarodowe/unijne w złym świtele postawiłyby kraj, w którym więzień musiałby zarobić na siebie... "Spróbuj zrozumiec logikę ich czynów.
Nie ma litości dla s@@@ów!" K.Staszewski

IP i czas połączenia logowane. [10110269]
[16.04.2007] 21:52
legwana10
A TERAZ COS Z NASZEGO PODWORKA...Nigdy nie zapomne, jak moja kumpela, ktorej tatus prowadzi firme majaca calkiem niezly obrot dostawala stypendium socjalne przez 5 lat studiow, bo rodzina wykazywala niski dochod ( mama pielegniarka - jedyna zywicielka rodziny NIE MA TO JAK KREATYWNA KSIEGOWOSC!!!

IP i czas połączenia logowane. [10110325]
[17.04.2007] 00:14
rambo 8 w telewizji
Mam 3 braci i 3 siostry... Nigdy nikt nie siedzial na dupie i nic nie robil !!! Ojciec w 1990 roku mial bardzo ciezki wypadek samochodowy... mam 25 lat i juz wtedy musialem zajmowac sie pewnymi rzeczami tak jak byl bym dorosly... Obecnie mam wlasna firme 3 braci pracuje w bardzo dobrych firmach w anglii na dobrych stanowiskach 2 siostry mieszkaja w anglii jedna jest szczesliwa mama 2 dzieci i pracuje druga jeszcze za mloda ale tez pracuje... najmlodsza siostra idzie do liceum i tez pracuje Ojciec ma grupe inwalidzka i tez pracuje - wlasna firma... Mimo tych trodnosci jakie moja rodzina przeszla nikt nigdy nie siedzial na dupie bo nie chcialo mu sie pracowac 9 osob jakos musialo sie utrzymac... paktycznie kazdy mial w to ogromny wklad... wiec dziwie sie wogole ze mozna przedstawiac wielodzietne rodziny w taki chamski sposob !!! Nowa moda na nierodzenie ??? Jak ktos bedzie chcial wyludzic pieniaddze to i tak wyludzi... ale jak ktos nie potrafi utrzymac jednego dzieciaka to dopiero totalna porazka i wstyd na maxa...

IP i czas połączenia logowane. [10111106]
[17.04.2007] 00:27
Sithicus
Powinni takich pasożytów sterylizować.

IP i czas połączenia logowane. [10111152]
[17.04.2007] 00:44
melo
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.17 00:25):
kto ma najwięcej dzieci? menel, patologia, kryminalista (o ile zdąży narobić przed zapuszkowaniem),
czy ktoś widział niepatologiczną familię z ośmiorgiem dzieci?
patologia rodzi patologie, dlaczego dzielnice, ktore zawsze byly patologiczne takimi są i będą - zaraza zostaje zawsze tam skąd pochodzi,
żadne zabiegi finansowe nie pomogą patologii, wszystko przechleją i przećpają, po cholerę ładować pieniądze w studnie bez dna, po co? po to żeby karaluchy mogły się rozmnażać i chlać za nasze pieniądze?
przegrałeś swoje życie - Twój problem
cholerni komuniści, moherokatolicki LPR, wsiowe buraki od Trędowatego Andrzeja roztoczyli szeroki wianuszek socjalu dla swojego elektoratu - czymś trzeba było kupić swoje stołki, najlepiej kupić głos od pijaka za butelkę jabola, dać mu 1000zł za kazde dziecko ktore mu sie urodzi i wierny elektorat zdobyty,
Gier....Ty Ch...... sam płać socjal swoim menelom, ze \"swojej\" pensyjki - od pieniędzy publicznych się odpier.....
no...........ale.........kruk krukowi oka nie wykole,
a polskie ławy poselskie to też jedna wielka patologia, kto wie, może i oni dostają....????????

Z ośmiergiem mówisz...a ilu było Pospieszalskich?

IP i czas połączenia logowane. [10111212]
[17.04.2007] 00:48
Kalma
Ludzie co wy bredzicie!!
wycowalam się w rodzinie wielodzietniej i nigdy jej nie uwazałam za fabryke dzieci;/ Moi rodzice swiadomie podjeli decyzje o takiej liczbie dzieci mimo ze nie sa zamoznymi ludzmi,naprawde w domu nigdy sie nie przelewało ale "chleb"starczało.rodziice nigdy nkiogo nie prosili o pomoc,a jesli juz ktos nam pomagał to z czystego serca.Rodzice wzieli poprostu pelna odpowiedzialnosc za swoje czyny i ciezko pracowali a fakt ze bylo nas czasem stac(tzn rodzine 9 osobowa)na jakies wczasy zwdzieczalismy tylko im ciezkiej pracy.Proponuje poznac temat z drugiej strony i wtedy sie wypowiedziec;]

IP i czas połączenia logowane. [10111234]
[17.04.2007] 01:00
Czewa
Ktoś, kto o innych źle mówi, potępia samego siebie.

IP i czas połączenia logowane. [10111281]
[17.04.2007] 01:03
kalma
chłopie gowno tłumaczy!jeśli ludzie są odpowiedzialni to uwiez mi teraz tez wiedza co robia;] i odwalcie sie od rodzin wielodzietnych,fajne sa;]! ciesz sie ze wogole istnieja bo z tej Twojej mieszanki socjalu została by tylko garstka bezczelnych i rozpieszconych jedynakow majacych za gore lodowa czobek wlasnego nosa

IP i czas połączenia logowane. [10111292]
[17.04.2007] 01:09
gość1
A w czym problem, bo nie rozumiem? Mamy polityke prorodzinną, to sie rodziny wspiera. 2+1, samotna matka albo ojciec, to nie rodzina, tylko patologia (przynajmniej wg wykładni obowiązującej w bieżacej kadencji). Jak naród jest liczny i durnowaty, ale za to wierzący, to nawet zaćmienie słońca można do celów propagandowych wykorzystać.

IP i czas połączenia logowane. [10111320]
[17.04.2007] 01:12
silvan
co za bzdury...
Po tysiąc złotych na każde dziecko dziecko? Albo fantazja poniosła autora tekstu, albo został oszukany. Zasiłek na osobę w wielodzietnej rodzinie, jesli nikt nie uzyskuje żadnych dochodów wyniesie raczej 200 złotych na osobę. Tysiąc to często dostanie cała rodzina.

Wszystkim, którzy dali się nabrać i oburzeniem zareagowali na wypisane tu brednie doradzam przejście się do MOPSu i zrobienie tam z siebie idioty narzekaniem na "ogromne" zasiłki.

Zamiast wymyślać takie brednie autor tekstu powinien zaserwować autentyczne wyliczenia: ile wynosi kryterium dochodowości i jaki procent od uzyskiwanej różnicy pomiędzy dochodem a kryterium przysługuje na dziecko. Tylko, że wtedy trudno byłoby robić z tego sensację...

IP i czas połączenia logowane. [10111326]
[17.04.2007] 01:14
bandit3
hej studiuje dziennie i otrzymuje stypendium ok 500zł z czego połowa
idzie na akademik(nie wspominajac wogole o utrzymaniu)
co roku staram sie o stypendium z urzedu w ramach
wyrownania szans (cos tam z funduszu europejskiego)
co roku dostaje odpowiedz ze przekroczyłem
ok 120 zł dochodu na osobe, a stypendium dostaja
Ci co ich rodzice pracuja np. za granica i rozliczja sie tam
czyli dochód w Polasce maja zerowy!!!
a żeby było bardziej żenująco to całe moje stypendium
wliczaja mi w dochody(a połowa to naukowe)
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
dochodze do wniosku ze jak nie ukradniesz
albo nie zakombinujesz to wszyscy maja Cie w d....
pozdro

IP i czas połączenia logowane. [10111340]
[17.04.2007] 01:46
killei
Stoję z boku i patrzę (07.04.16 21:46):
Wracając do poprzedniego posta.Zastanawiał się ktoś skąd tyle dzieci w tzw. rodzinie wielodzietnej??? Ano z nudów!
Janek Kowalski gdyby był choćby pomocnikiem murarza musi wstać o 5. NIech robi od 6 do 16. Godzina powrotu do domu. Czyli 12 godzin poza domem>Niech zje michę zupy to myśli tylko jak styrane kości położyć na pryczy i się wyspać... A jak ktoś w staje o 10 i całe jego zajęcie to przeciągnąc się dwa razy to potem się tylko myśli o ciupcianiu.... Każdy dzieciorób jest nierobem! Z małymi wyjątkami gdzie pracujący rodzice zarabiają tyle by śwaidomie wychować czwórkę lub piątkę swoich dzieci...Ale takich małżeństw/rodzin jest naprawdę niewiele...

Co do resocjalizacji i do więzień to respect dla przedmówcy!
Dopóki więzienia nie będą sprywatyzowane tak długo będzie syf! Utrzymanie nieroba w pasiaku to ok.1600 zł/mc. RZecz jasna nie płaci tego więzień czy jego rodzina ale płacę to ja - czyli podatnik!
Za te 1600 zeta jest pełne koryto 3 razy dziennie (i to nie byle jakie...), prąd, zimą ogrzewanie, non-stop lekarz,siłownia i parę innych bezpłatnych wynalazków...Gdyby zakład karny stanowił własność \"prywaciarza\" pan skazany musiałby na swoje utrzymanie zarobić! (Żaden właściciel ZK nie byłby taki głupi żeby dokładać do skazanego...).
Kalkulacja kosztów na jednego skazanego jak i na cały ZK jest prosta. Robota od 6- do 18 zamichę ryżu. W niedzielę i święta coś ekstra. Nadyżka z pensji idzie na pokrycie alimentów w cywilu.A kto nie ma alimentów ten zbiera kasę na wypiskę.Jak wyjdzie będzie na nowe życie albo na wódkę i dziwki.
Ale u nas tego nie można wprowadzić...W końcu Polska to demokratyczne państwo prawa chroniące przyrodzoną godnośc człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci! Poza tym zobowiązania międzynarodowe/unijne w złym świtele postawiłyby kraj, w którym więzień musiałby zarobić na siebie...

Popieram w 120%!!

IP i czas połączenia logowane. [10111434]
[17.04.2007] 01:50
mcav
a KTO ĆWOKU ZAPŁACI ZA TWOJĄ EMERYTURĘ?? TWOJE JEDNO DZIECKO??

IP i czas połączenia logowane. [10111450]
[17.04.2007] 01:52
bandit3
do: Palacz Centralnego Ogrzewania
ej głupi kuta.sie
nie wiesz co mówisz jak byś skończył jakieś studia
a nie palił tylko w piecu
to byś zmienił zdanie
a takich jak ty g.lpich idi.tów co wypisują na innych
różne rzeczy to nienależy brac pod uwage
bo wiesz na forum to mi mozesz napisać
ale jak byś mnie spotkał w rzeczywistości
to pewnie byś sie zastanowił
bo takiego tekstu to bym CI od tak nie podarował poj.ebie

IP i czas połączenia logowane. [10111455]
[17.04.2007] 01:53
mmaciekkk  muzzy1983@tlen.pl
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.17 01:33):
mam nadzieje, że wkrótce także dzienne studia będą płatne; niby dlaczego jełopy, które opuszczają połowę zajęć, gówno potrafią, są kształceni na koszt podatnika i jeszcze marudzą, że im źle...............źle Tobie.......spieprzaj na zaoczne i weź się do pracy - przestaniesz obiboku marudzić
bandit3 (07.04.17 01:14):
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

kolega chyba nie wie ze juz na zaocznych mozna dostac stypendium..
i nie nazywaj durnym kogos kto sie na dzienne dostal bo polowa z zaocznych nie jest na zaocznych z checi pracowania a dlatego z ena dzienne sie nei dostala

IP i czas połączenia logowane. [10111457]
[17.04.2007] 02:01
studentka_83
mmaciekkk (07.04.17 01:53):
mam nadzieje, że wkrótce także dzienne studia będą płatne; niby dlaczego jełopy, które opuszczają połowę zajęć, gówno potrafią, są kształceni na koszt podatnika i jeszcze marudzą, że im źle...............źle Tobie.......spieprzaj na zaoczne i weź się do pracy - przestaniesz obiboku marudzić
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

i nie nazywaj durnym kogos kto sie na dzienne dostal bo polowa z zaocznych nie jest na zaocznych z checi pracowania a dlatego z ena dzienne sie nei dostala

Popieram Twoja wypowiedz! Poza tym nalezy nadmienic ze stypednia socjalne na studiach zaocznych sa wyplacane od niedawna. Ktos kto zaczynal studia 5 lat temu(jak ja) nawet nie snil ze taka glupote mozna wprowadzic.

IP i czas połączenia logowane. [10111481]
[17.04.2007] 02:06
gość2
DAGGER (07.04.16 18:28):

to ze rodziny wielodzietne \'zyja produkujac dzieci\' wydaje mi sie troche naciagane to nie usa gdzie socjal jest tak wysoki ze czarnuchy zyja jak krolowie zarabiajac na dzieciach i zerujac na pieniadzach podatnikow,obiegowa opinia w naszym kraju glosi cos zupelnie innego ze rodziny wielodzietne to bida z nedza az piszczy+patologia na dokladke

a to ze utrzymujemy skazancow ,siedza sobie jak w hotelach w pierdlu zamiast cierpiec za swoje grzechy i dostaja swiadcznia socjalne to zadna nowosc...polska powinna dostac 1 nagrode w 2 kategoriach za najbardziej absurdalne prawo i za najbardziej egoistyczna mentalnosc obywateli

czarnuchy... kiedys pisałeś o Arabach-brudasach, nie wspominając o inwektywach pod adresem każdej innej grupy społecznej lub etnicznej. Kiedy wreszcie uda ci się napisac komentarz bez obrażania kogokolwiek? Az ręce opadają, bo jak tu z kimś takim dyskutowac. "Znawca życia" - widac, żeś młody, bo tylko tacy sa tak przemądrzali i wydaje im się, że wszystkie rozumy pozjadali. nie wiem, czy ty juz sam nie widzisz, jak bardzo groteskowe i wręcz smieszne są niektóre wypowiedzi? Naprawde nie da się bez chamstwa?

IP i czas połączenia logowane. [10111490]
[17.04.2007] 02:25
3213213213123
ciesz sie ze wogole studiujesz bi na zachodzie biedni nie koncza nawet podstawowki a na studia biednych nie stac
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

IP i czas połączenia logowane. [10111527]
[17.04.2007] 02:26
krytyk2007
artykuł strasznie naciągany .
jest tak bardzo niezgodny z realiami jakie znam że wypowiem się o autorze tego pseudoartykułu następująco:

"KAMIL ŁUKOWSKI TO ŁOŚ NIE Z TEJ WIOSKI"

IP i czas połączenia logowane. [10111530]
[17.04.2007] 02:37
TX
mcav (07.04.17 01:50):
a KTO ĆWOKU ZAPŁACI ZA TWOJĄ EMERYTURĘ?? TWOJE JEDNO DZIECKO??

Z pewnością te naprodukowane nieroby zapracują na moją emeryturę.
Uspokoiłeś mnie. Należy menelstwu dawać więcej publicznych pieniędzy, aby zapewnić emerytury w kraju.

IP i czas połączenia logowane. [10111539]
[17.04.2007] 02:46
A jak sobie baranie
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.17 02:11):
stypendia są na wszystkich studiach, jak ktoś ma wolę iść na zaoczne i nie pracować - jego business; wkur.wiają mnie tacy, którzy marudzą że maja za male stypendia, maja alternatywę - zaoczne + praca + stypendium naukowe, tylko wielu jezt zbyt leniwych aby siedzisko ruszyć.........coraz wiecej ludzi zaraz po szkołach średnich rusza do pracy + studia zaoczne; bo po 5 latach też są mgr, ale tez mają 5 lat doswiadczenia zawodowego............i znowu skowyt, znowu źle.........to po co ja studiowałem................oprócz zakuwania trzeba się jeszcze dostosować do rynku pracy
good night
mmaciekkk (07.04.17 01:53):
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

wyobrażasz studia zaoczne z jęz. obcego - konwersacja co dwa tygodnie ??? - sukcesów tępa pało )))

IP i czas połączenia logowane. [10111544]
[17.04.2007] 06:08
legwana10
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

TEN PROBLEM NIE DOTYCZY TYLKO NASZEGO KRAJU, CO NIEJEDNOKROTNIE PODKRESLALAM!!! NIE DZIWIE SIE, ZE RODZI SIE W TOBIE BUNT, BO MNIE PONIOSLO TAK BARDZO, ZE WYLADOWALAM NA DRUGIM KONCU SWIATA!!! ZAPIEPRZAM NA DWA ETATY I CO??? I SPOTYKAM SIE Z TAKA SAMA PATOLOGIA, JAK W POLSCE (CHEATING SKILLS)...

NAJBARDZIEJ MNIE WKURZA, JAK OSOBY, KTORE NAPRAWDE POTRZEBUJA POMOCY SA ZBYT DUMNE, BY O NIA POPROSIC, A RESZTA BEZ SKRUPULOW PASOZYTUJE NA SPOLECZENSTWIE MOJA RADA - POKORA, NIC SIE NIE DA ZROBIC

IP i czas połączenia logowane. [10111577]
[17.04.2007] 06:12
Kitajec Komunski
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.17 00:25):
kto ma najwięcej dzieci? menel, patologia, kryminalista (o ile zdąży narobić przed zapuszkowaniem),
czy ktoś widział niepatologiczną familię z ośmiorgiem dzieci?
patologia rodzi patologie, dlaczego dzielnice, ktore zawsze byly patologiczne takimi są i będą - zaraza zostaje zawsze tam skąd pochodzi,
żadne zabiegi finansowe nie pomogą patologii, wszystko przechleją i przećpają, po cholerę ładować pieniądze w studnie bez dna, po co? po to żeby karaluchy mogły się rozmnażać i chlać za nasze pieniądze?
przegrałeś swoje życie - Twój problem
cholerni komuniści, moherokatolicki LPR, wsiowe buraki od Trędowatego Andrzeja roztoczyli szeroki wianuszek socjalu dla swojego elektoratu - czymś trzeba było kupić swoje stołki, najlepiej kupić głos od pijaka za butelkę jabola, dać mu 1000zł za kazde dziecko ktore mu sie urodzi i wierny elektorat zdobyty,
Gier....Ty Ch...... sam płać socjal swoim menelom, ze \"swojej\" pensyjki - od pieniędzy publicznych się odpier.....
no...........ale.........kruk krukowi oka nie wykole,
a polskie ławy poselskie to też jedna wielka patologia, kto wie, może i oni dostają....????????

I ty sie mienisz przeciwnikiem aborcji?! Oj...

IP i czas połączenia logowane. [10111578]
[17.04.2007] 06:16
Kolec101
i tu rodzi sie pytanie
Co z ta Polską
pozdro

Mam bardzo podobnie - zanizaja w ten sposob socjal - az trudno wyzyc... ja przez to ze w domu mam na dodtek trudna sytuacje(neta np. \"podkradam\" w sieci lokalnej, by miec ) to nie moge mieszkac w Wawie - nie stac mnie...

IP i czas połączenia logowane. [10111580]

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat