o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Studenckie wakacje

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[16.04.2007] 10:49
Salamalekum
Jakie są wasze najlepsze wakacje studenckie, które mieliście?
Gdzie wyjechać za minimum kasu i maksimum wrażeń?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.04.2007] 15:40
Lopodendron
Plecaki na plecy i w góry Albo namiocik i kemping nad morzem. Z takich bardziej wyczesanych wakacji to raz byłam w Bułgarii przez dwa tygodnie. Nie wyszło tak koszmarnie drogo, a jest co wspominać :]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10107026]
[17.04.2007] 11:17
Quad
Moje najlepsze wakacje to grupa znajomych pod namiotami na mazurach. Jeziorko było, ognisko co wieczór, gitarka, takie tam. No i oczywiście kosztowało grosze, ale jechaliśmy na piwie i konserwach. A najciekawszy pod względem wiedzy był Egipt z rodzicami w liceum. Polecam Sharm, genialne imprezy. I nurkowanie.

IP i czas połączenia logowane. [10112720]
[18.04.2007] 10:47
Henio zza rogu
Nurkować byłem w Turcji i w Egipcie i rzeczywiście Sharm jest bezkonkurencyjny. Genialne rafy, świetna przejrzystość wody. W hotelu Dessert Rose mają dobry sprzęt, jak ktoś nie ma swojego.

IP i czas połączenia logowane. [10120191]
[12.07.2007] 13:36
szekhra
ja tez byłam w Bułgarii tylko ze z biurem podroży alfa star, w sumie to zazwyczaj jeździliśmy na wakacje z ekipa na własna rękę, ale okazało sie ze to był trafiony wybór hotel Rozalia w Rawdzie genialna kuchnia, biuro podróży ok,polecam

IP i czas połączenia logowane. [10767018]
[20.09.2017] 16:46
[12.07.2007] 13:48
Dzióbek
Nieważne jest miejsce... Najważniejsze to dobre towarzystwo!!! Jeśli ktoś urodził sie debilem, debilem też i umrze...

IP i czas połączenia logowane. [10767145]
[13.08.2007] 17:08
Gosienka12345678908
zgadzam sie z przedmówczynią my byliśmy ze znajomymi w bulgarii w sam raz jak na studencka kieszeń lecieliśmy z biurem podróży alfa star ale maja korzystne lasty i właśnie z tego skożystaliśmy warto było za taka forsę

IP i czas połączenia logowane. [11017446]
[02.09.2007] 23:10
Ojciec Organizator
Rada Okręgowa ZSP oraz turystykastudencka.pl
zaprasza na wyjazd do Chorwacji- PAKOSTANE położony 6 km od Biogradu nad środkowym Adriatykiem.

Termin 18-29.09.2007

CENA – 645 ZŁ ( + opłata klimatycznej 10 Euro za osobę - zbieranie w czasie wsiadania do autokaru.)

W cenie:
-9 noclegów
-transport autokarem zachodnim LUX (klimatyzacja, WC, mini- bar, video)
-opieka chorwackiej służby zdrowia w ramach ubezpieczenia NW i KL
-opiekę pilota na trasie i podczas pobytu

Jesli chodzi o jedzenie to jest mozliwosc wykupienia sobie w po bliskiej restuaracji w cenie okolo 7-8 Euro za śniadanie i obiado-kolacje.

UDALO SIE ZALATWIC POKOJE Z ANEKSAMI KUCHENNYMI GDZIE JEST KUCHENKA ORAZ SZTUĆCE I TALERZE.

Zakwaterowanie - noclegi w kilku pensjonatach, położonych blisko siebie (odległość ok. 50 m) pokoje 2/3/4 osobowe z łazienką I ANEKSEM KUCHENNYM.

Isteniej mozliwosc dosiadki po drodze (prosze to zglaszac w dni wyjazdu o godzinie 15:00-15:30)

Trasa autokaru w Polsce:

Warszawa-->Radom-->Kielce-->Kraków-->Chyżne

Palnowany czas podrozy okolo 20 godzin (Warszawa- Pakostane) Kontakt 509960719 (Arek Kobus)

chorwacja2007@turystykastudencka.pl

IP i czas połączenia logowane. [11177753]
[24.05.2010] 21:35
phoebe82_82
plecak, namiot, kilka puszek, otwieraczy i wio w góry. najlepiej jakiś rajd zorganizowany sobie znaleźć. niezapomniane wrażenia, no i szansa poznania nowych ludzi osobiście rajd politechniki polecam...zdecydowanie pozytywna impreza

IP i czas połączenia logowane. [16712619]
[25.05.2010] 13:00
brakmitlenu
Wio w góry - dokładnie tak. Nie ma to jak zebrać kilku znajomych i wyjechać w góry. Mój znajomek ma domek w górach więc pewni w te wakacje też się do niego wybierzemy Wspomnienia sa zazwyczaj bardzo mgliste Ale nie ma tak źle bo na jakieś wycieczki tez się wybieramy ...

IP i czas połączenia logowane. [16714861]
[01.06.2010] 17:12
Magda.Mała.Mi
Najtańsze studenckie wakacje to tylko z prawdziwie studenckim biurem podróży Piotrodwakacji.pl Np. Grecja za jedyne 549 zł. Znajdzie ktoś taniej?

IP i czas połączenia logowane. [16744250]
[06.10.2010] 17:23
soltena
Dla mnie najlepsze były wakacje na 2. roku, kiedy pojechałam z ekipą do Bułgarii. W ogóle totalnie szalony wyjazd, nie dość, że ludzi nie znałam (poznałam przez twoja-podroz.pl), nie mieliśmy nic zarezerwowanego, totalny spontan. Spędziliśmy tam ponad 2 tygodnie, z dnia na dzień decydowaliśmy co robić. Czy przenosimy się do innej miejscowości czy jeszcze zostajemy. Nie jechaliśmy z żadnym biurem podróży, dla mnie takie wyjazdy na własną rękę są zdecydowanie najlepsze.

IP i czas połączenia logowane. [17259912]
[15.10.2010] 08:22
nushka
autosyopem przez Iraq nie wydaliśmy praktycznie nic, a o tej wycieczce będę opowiadać swoim wnukom...

IP i czas połączenia logowane. [17293173]
[18.11.2010] 15:47
K. z UK
Polecam firmę TRAVELOG BROKER (www.travelog-broker.com). Mogą pomóc wam wynaleźć fajne ciekawe i tanie miejsca na wakacje. Alternatywa dla wszelkich biur podróży.

IP i czas połączenia logowane. [17440271]
[31.01.2011] 20:23
alanw
ja zdecydowanie TORUŃ! ni z gruszki, ni z pietruszki wyszedł plan wyjazdu do TORUNIA, co prawda był to wrzesień i w dodatku tamtego roku, ale byłam naprawdę miło zaskoczony. Mieliśmy super hotel w centrum miasta (http://www.hotelbb.pl/ ) i dużo ciekawych wrażeń, o których na forum nie będę wspominał

IP i czas połączenia logowane. [17780144]
[01.02.2011] 22:29
Barek88
Najlepiej wyszukać taniego połączenia samolotem na parę dni w ciepłe miejsce i na żywioł ;p Ja tak byłem z kumplem w Rzymie i nocowaliśmy na lotniskach i dworcu Termini http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785173]
[27.03.2011] 12:01
marble_cake
Koleżanki jechały na studenckie wakacje z piotrodwakacji, do Grecji za około 700zł, bardzo podobał im się ten pobyt

IP i czas połączenia logowane. [18189632]
[07.04.2011] 00:27
Pampelunaaa
Ja lubiłam takie spontaniczne wyjazdy ze znajomymi. Spotykaliśmy się, wyszukiwaliśmy najtańsze bilety lotnicze i w drogę! www.zuzyteswietlowki.pl

IP i czas połączenia logowane. [18234484]
[13.04.2011] 12:07
deborah83
tez slyszalam o tym biurze piotrodwakacji.pl. Znajomi mojej siostry byli z nimi rok temu, a ona w tym chce sie wybrac...

IP i czas połączenia logowane. [18261605]
[29.06.2011] 11:11
kamila88
Polecam Bułgarie!!!! Byłam w zeszłym roku z student travel, jeden najlepszych wyjazdów w życiu za małe pieniądze
http://www.facebook.com/?ref=logo# !/pages/Student-Travel/114180209363?sk=info

IP i czas połączenia logowane. [18544496]
[29.06.2011] 14:48
Aśka
zdecydowanie Bułgaria
------------
Pozdrawiam
http://www.hotelbb.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18545449]
[30.06.2011] 09:43
Marika_marika12
Jak się studentem to można przede wszystkim w okresie wakacyjnym wybierać oferty last minute. Jeśli ktoś nie ma innych zobowiązań to może zgłosić się do biura i brać wycieczkę na kolejny dzień lub taką, która będzie za kilka dni. A poza tym kierunki takie jak Turcja, Tunezja czy Egipt są raczej w przystępnych cenach jak na studencką kieszeń

IP i czas połączenia logowane. [18548393]
[30.06.2011] 15:43
Stjudentka
Słucham tak ostatnio moich znajomych, którzy aktualnie sa w Słowenii, i dochodzę do wniosku, że autostop to mega ciekawa rzecz!
Ale ale.. ja z grupą przyjaciół postanowiłam w tym roku poleniuchować jadac z biurem w opcji all-in. Jest teraz duzo fajnych biur i mają ciekawe oferty. Jedziemy tu http://beefree.pl/showpage.php?fun=16&amp ;cmd=results&vars[startdatefrom]=2011-04-26&page ID=16 i mamy nadzieję na niezapomniany wypoczynek

IP i czas połączenia logowane. [18549637]
[07.07.2011] 23:01
wszystkowie
Właśnie wróciliśmy ze znajomymi z Kołobrzegu. Było super chociaż pogoda przez pewien czas nie dopisywała. Pierwszy raz wybraliśmy się w taką podróż pociągiem TLK i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Wygodnie, tanio co najważniejsze bezpiecznie.

IP i czas połączenia logowane. [18578094]
[13.07.2011] 12:23
Martha
Z tym morzem mam podobnie - byłam w Grecji i Chorwacji i już mnie nad nasze nie ciągnie.
Pociągiem za to lubię jeździć w góry - tym bardziej że z Wawy do Krakowa można pojechać za naprawdę niewielkie pieniądze

IP i czas połączenia logowane. [18597222]
[05.08.2011] 14:29
rufus_1987
Podróż do Barcelony! Z kumplem! Na stopa! Wakacje życia!

IP i czas połączenia logowane. [18672393]
[09.01.2012] 13:31
Studentka 23
A ja z zupełnie innej beczki - chce napisać gdzie , a raczej z kim nie warto jechać !! Otóż pamiętajcie, nie jeździjcie na wyjazdy studencki z PARTY CAMP - ogłaszają się wszędzie i zrobili się bardzo popularni. Niestety to tyle jeżeli chodzi o wiarygodność i organizację :/ Miałam okazję pojechać z nimi na jeden wyjazd i bardzo tego żałuję :/ Organizatorzy nie wypełniali swoich zadań, nie byli w stanie ogarnąć i rozwiązać wszystkich naszych problemów( z jednej strony wcale im sie nie dziwię, bo było ich 5 a Nas ok. 550 osób). Widzieli sprzeciw w naszych oczach dlatego unikali Nas jak ognia, musielismy upominać się o obiecane nam atrakcję, bo oni tylko umywali ręce. Ciężko jest znaleźć o nich negatywną opinię w internecie, ponieważ błyskawicznie wszystkie kasują Ale mówię całkiem poważnie, to przereklamowane biuro i radze Wam korzystać z innych, dla świętego spokoju i bez niepotrzebnych nerwów.

IP i czas połączenia logowane. [19219147]
[01.03.2012] 11:45
jarzębinka
A czy ktoś może się wybiera na studencką majówkę? Weekend majowy jest wyjątkowo długi w tym roku, więc chyba nie warto siedzieć w domu

IP i czas połączenia logowane. [19362755]
[03.03.2012] 11:18
pagat90  pagat90@tlen.pl
Zdecydowanie polecam obozy studenckie z Funclubem. Swego czasu mialam przyjemnosc uczestniczyc w takim obozie i byly to najlepsze wakacje w moim calym blogim studenckim zyciu. Rewelacyjnie zorganizowany czas, codziennie tematyczne imprezy, pelna studencka integracja, a animatorzy - doslownie zarabisci Do dzisiaj mam kontakt z ludzmi, ktorych tam poznalam! A tak rewelacyjnych wspomnien, nikt mi nie odbierze

IP i czas połączenia logowane. [19367621]
[17.03.2012] 12:26
rudzik89
Jak obozy studenckie to tylko z Funclubem - a dokladniej z piotrem od wakacji Bylam z nimi w Bulgarii rok temu i naprawde bylo super! Fakt, bylam rowniez ze swoja ekipa, wiec kazda impreza byla niesamowita, a rozrywek ani przez chwile nam nie brakowalo. Sama organizacja tez rewelacyjna - czlowiek nie zaznal nudy.A co wyroznia ten oboz od innych - animatorzy!! doslownie takich ludzi potrzebuje na swoich wakacjach hehe

IP i czas połączenia logowane. [19402638]
[30.03.2012] 14:57
kasiunia
Ja też polecam studenckie wakacje z piotrodwakacji.pl, bylam w zeszłym roku w Bułgarii z nimi i najlepsze było to że dali nam hotel **** na wypasie Pozdrawaim animatorów Jędrzeja i Kasie!
W tym roku jadęz nimi do Hiszpanii http://piotrodwakacji.pl/category/kraje-i-mi ejsca/hiszpania

IP i czas połączenia logowane. [19434391]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat