o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Pedagogika

1 «   8 9 10 11 12   » 14 Strony tematu:
[20.11.2010] 18:57
AFRODYTKA
WITAM SŁUCHAJCIE PISZE PRACE
LICENCJACKA I TEMAT ZOSTAŁ NARZUCONY M IZ GÓRY - NIESTETY A BRZM,I OPIEKA NAD NALYM DZIECKIEM W RODZINIE
POTRZEBUJE POMOCY KOGOS KTO ALBO PISAŁ PODOBNY TEMAT ALBO POMÓGŁ BYMI W NAPISANIU SPISU TRESCI JESTEM NA PEDAGOGICE OPIEKUNCZO WYCHOWAWCZEJ A MOJA PANI PROMOTOR JEST PO FILOLOGI POLSKIEJ TAKZE UZYSKAC OD NIEJ JAKAS RZETELNA POMOC JEST CIEZKO
MÓJ NR GG TO 10483997
PODKREŚLAM ŻE MOJA PRACA JEST TEORETYCZNA I W SUMIE i ROZDZIAŁ MAM: A W NIM POJECIA I DEFINICJE I STOJE W MARTWYM OUNKCIE BO NIESTETY PAN INIE JEST W TEMACIE

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17450118]
[22.11.2010] 21:43
Omsia  apiuszka@tlen.pl
Iwonaaaaaa (07.06.15 16:55):
Jestem na Animacji Kutury drugi rok,atmosfera jest swietna i mozna wiele ciekawych rzeczy się nauczyć, jestem naprawdę zadowolona,polecam te spacjalnosc ludziom o artystycznej duszy i pozytywnie zakręconym,pozdrawiam wszystkich Animków
Hej! A jakby ktoś chciał się dokształcić poza szkołą, to zapraszam na kurs dla studentów i pedagogów. Pedagogika Zabawy-weekendowe szkolenie w Poznaniu już 27-28 listopada. Więcej info: http://www.stageman.pl/pedagogika-zabawy ,d34.html Zapraszam serdecznie, będzie się działo! Joanka

IP i czas połączenia logowane. [17460766]
[26.11.2010] 15:24
aga_dz
Prowadzę badania na temat postrzegania systemu resocjalizacji nieletnich
przez studentów kierunków pedagogicznych.Dlatego proszę o wypełnienie poniższej ankiety, a jeżeli jest możliwe przesłać ją znajomym, którzy mogliby mi pomóc.http://www.ebadania.pl/490257327e670e23
Dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [17476813]
[01.12.2010] 17:33
iskierka89
maria23 (08.12.22 13:54):
Witam, szukam klucza do kwestionariusza dla rodzicow do badania postaw rodzicielskich Marii Ziemskiej (41 stwierdzen). Czy mogę liczyc na pomoc?
Też szukam tego klucza niestety nigdzie nie mogę go znaleźć. Jeśli jestes w jego posiadaniu bardzo proszę o kontakt na adres m_m_m6@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [17498926]
[01.12.2010] 17:35
iskierka89
witam Jestem studentką 3 roku oligofrenopedagogiki. Pilnie poszukuję klucza do kwestionariusza Marii Ziemskiej Kwestionariusz dla rodziców do badania postaw rodzicielskich - tak brzmi jego nazwa. Jeśli ktoś dysponuje takim kluczem bardzo proszę o kontakt na adres m_m_m6@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [17498940]
[19.04.2014] 06:19
[10.12.2010] 14:19
kamila00
do osób z katowic i okolic -> z tego co sprawdzałam, to podręcznik jest dostępny w bibliotece śląskiej, a podobno zawarty jest w nim także klucz.

IP i czas połączenia logowane. [17540648]
[30.12.2010] 21:59
Marcinekz
Gdyby ktoś potrzebował nieco więcej informacji o uczelniach z pedagogiką lub chciał porównać je to możecie zajrzeć na http://edu-forum.katowice.pl/. Jest tam trochę wypowiedzi studentów uczelni.

IP i czas połączenia logowane. [17632048]
[31.12.2010] 05:00
n2
AFRODYTKA (10.11.20 18:57):
WITAM SŁUCHAJCIE PISZE PRACE
LICENCJACKA I TEMAT ZOSTAŁ NARZUCONY M IZ GÓRY - NIESTETY A BRZM,I OPIEKA NAD NALYM DZIECKIEM W RODZINIE
POTRZEBUJE POMOCY KOGOS KTO ALBO PISAŁ PODOBNY TEMAT ALBO POMÓGŁ BYMI W NAPISANIU SPISU TRESCI JESTEM NA PEDAGOGICE OPIEKUNCZO WYCHOWAWCZEJ A MOJA PANI PROMOTOR JEST PO FILOLOGI POLSKIEJ TAKZE UZYSKAC OD NIEJ JAKAS RZETELNA POMOC JEST CIEZKO
MÓJ NR GG TO 10483997
PODKREŚLAM ŻE MOJA PRACA JEST TEORETYCZNA I W SUMIE i ROZDZIAŁ MAM: A W NIM POJECIA I DEFINICJE I STOJE W MARTWYM OUNKCIE BO NIESTETY PAN INIE JEST W TEMACIE
Jeśli to nie żart to albo to jest kierunek dla debili albo gdzieś poziom zszedł na ostatnie psy skoro takie indywidua nie kończa studiów na pierwszej sesji.

IP i czas połączenia logowane. [17633419]
[04.01.2011] 11:30
zrozpaczona1
Pomóżcie mi.
Mam napisac scenariusz zajęć z wybranego tematu (metody wychowawcze, błędy wychowawcze, środki wychowawcze). Niewiem wg jak sie do tego zabrac. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł bądź gotowy scenariusz proszę przeslijcie mi na emaila ewelinus49@wp.pl
Z góry dziekuję

IP i czas połączenia logowane. [17652182]
[08.01.2011] 22:29
Filozofka89
Nie ma jak pedagogika na KULu (10.02.23 22:39):
Naprawdę zachęcam. Ja studiuję na pedagogice na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Tutaj oprócz nauk typowo pedagogicznych mamy Logikę, a co najważniejsze mamy Filozofię. Tego nikt nie ma w całej Polsce !!! Tutaj uczą nas o Świętym Platonie i Świętym Arystotelesie. Nawet nie wiecie co tracicie, jeśli uczycie się pedagogiki na innych cywilnych uczelniach. Jedno mnie ciekawi jak wygląda pedagogika na tym Ignacjanum czy jak mu tam, w Krakowie czy też tam na pedagogice uczą na filozofii o świętych Platonie i Arystotelesie. Czytajcie o tym wszyscy na pedagogika jest najlepsza na KUL - u, bo cała filozofia jest okrojona do nauki o świętych filozofach, bądź o filozofach których sobie zaadoptowała religia katolicka. Filozofia jest tu wypaczona. Na filozofii uczą praktycznie teologii (dla laików teologia to nauka o Bogu, czyli tego co uczą w seminariach duchownych). Filozofia na KUL-u wygląda tak jak to widzi zakonnica czy ksiądz, a więc jest to metafizyka i nauka o wierze. Tak nas tu uczą. Nawet nie wiedziałam, że Platon to był jednak taki chrześcijański. Hahaha o kant du py potłuc taką filozofię. Nie uczą nas tutaj nic co wykracza poza ojców kościoła i głupoty typu świety Anzelm. Zamiast wielu ciekawych przedmiotów mamy takie jak szczegółowa nauka o Piśmie Świętym, głupoty ojców kościoła, wałkowanie pism naszego Papieża. Mija się to z kierunkiem pedagogicznym - to jest seminarium duchowne. I tutaj na KUL - mówią, że musimy się uczyć filozofii na którą mamy parzeć okiem katolika. Odradzam więc studia na KUL-u.
Nie wiem gdzie studiujesz, ale na pewno nie na KUL-u. Studiuję filozofię i ku Twojemu zdziwieniu muszę powiedzieć, że NA FILOZOFII NIE UCZĄ TEOLOGII. To są odrębne kierunki. A jeśli tak bardzo cierpisz na tym KUL-u to najlepiej się przenieś. Zwolnisz miejsce dla tego, kto naprawdę chcę studiować.

IP i czas połączenia logowane. [17676106]
[10.01.2011] 19:48
jotzeb
Witam Chciałabym w przyszłości studiować pedagogikę (głównie interesuje mnie praca w przedszkolu, ale jesli proponujecie coś innego, napiszcie). Niestety mam mało informacji na ten temat, czy mógłby mi ktoś napisać na e-mail a.zebrowska@vp.pl jakie powinnam zdawać przedmioty na maturze? oprócz tego można dopisać inne, ważne rzeczy, będę zadowolona z każdych e-mail'ów z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [17685073]
[11.01.2011] 23:33
karta_512
Karta pamięci GOODRAM 512MB MMC http://allegro.pl/show_item.php?item=1409705 646

IP i czas połączenia logowane. [17690924]
[19.01.2011] 13:11
zuza2009p
Witam
Czy ktoś mógłby przesłać mi kilka tytułów książek, które mogłabym sobie poczytać z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [17723783]
[19.01.2011] 13:17
zuza2009p
Witam
Czy ktoś mógłby przesłać mi kilka tytułów książek, które mogłabym sobie poczytać z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
dziekuje moj e-mail martyna.p2010@onet.pl
dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [17723824]
[22.01.2011] 01:59
Dysk_80_i_pamieci
Dysk WD 80GB SATA + pamięć RAM HYNIX 512MB PC2-4200S
-----------------------------------------------------
http://allegro.pl/dysk-wd-80gb-sata-pamiec-h ynix-512mb-pc2-4200s-bcm-i1424195183.html

IP i czas połączenia logowane. [17736919]
[22.01.2011] 02:23
Dysk_80_i_pamieci
Dysk WD 80GB SATA + pamięć RAM HYNIX 512MB PC2-4200S
-----------------------------------------------------
http://allegro.pl/dysk-wd-80gb-sata-pamiec-h ynix-512mb-pc2-4200s-bcm-i1424195183.html

IP i czas połączenia logowane. [17736972]
[24.01.2011] 17:57
kwiatek20...
hej wszystkim potrzebuje pomocy z pedagogiki. moze ktos mi pomodz

IP i czas połączenia logowane. [17747389]
[24.01.2011] 18:02
kwiatek20...
kasia677 (10.05.09 15:03):
Hej mam prośbę do wszystkich którzy mogliby mi pomóc
a mianowicie muszę przygotować na zaliczenie z podstaw metodyki opiekuńczo - wycowawczej projekt conajmniej 4 autorskich ćwiczeń, które muszą być o jednej tematyce. Ja zupełnie nie mam pomysłu jak to wykonać
STRUKTURA WARSZTATU Konstruując warsztat warto pamiętać, że ludzie współpracujący z sobą podlegają procesom grupowym. Każda grupa ludzi podlega również etapom rozwoju (dynamizm grupowy).
Warsztat składa się z następujących elementów:
1. Temat warsztatu.
2. Krótki opis tematyki lub obszaru, którego dotyczy warsztat.
3. Cele warsztatu.
4. Preferowany jest kontrakt prowadzącego z uczestnikami.
5. Sekwencja autorskich ćwiczeń treningowych. ( w tym przypadku do zaliczenia warsztatu wymaganych jest co najmniej 6 ćwiczeń!)
6. Podsumowanie i omówienie warsztatu.
Należy pamiętać, że konstruowanie warsztatu jest działaniem etapowym (warsztat składa się z 4 etapów) i zawiera w sobie istotne cechy!! Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Jak coś piszcie na maila: katrrrin1@wp.pl

Hej ja mam podobny problem czy robilas moze to zadanie?? potrzebuje tez przy tym pomocy. moj e mail:serduszko1975@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [17747392]
[27.01.2011] 16:05
Ewelka1
Hej. Ja mam również do was pytanie. W tym roku kończe licencjat z pracy socjalnej i chce isc na magisterke ale z innej specjalności. Czy po pracy socjalnej moge isc na wczesnoszkolna? chcialabym pracowac w przedszkolu- czy po moim licencjacie jest to mozliwe? co mam robic? prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [17761018]
[06.02.2011] 20:54
Martucha1992
Witam ja chciałabym się wybrać od października na UAM na pedagogikę wczesnoszkolną przedszkolną i chciałam się zapytać jak tam jest? Czy jest ciężko, jak wygląda z egzaminami dużo ludzi wylatuje? W ogóle dużo jest chętnych?

IP i czas połączenia logowane. [17806389]
[24.02.2011] 11:54
agnesis
słuchajcie forumowicze, mam do Was ogromną prośbe...potrzebuję na zajęcia odp na pytanie co oznacza dla Was śmierć i telewizor...wiem ze zestawienie dziwne ale nie ja to wymyśliłam...podaję link do ankiety..mają to być odp chociaż w 1 zdaniu http://www.ankietka.pl/ankieta/54979/smierc- i-telewizor.html z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [17884161]
[01.03.2011] 21:35
mala9099
simin (07.04.12 23:27):
pedagogika bardzo ciekawy kierunek zalezy tez od specjalizacji ja obecnie mam ukonczone doradztwo zawodowe i jestem bardzo zadowolona z kierunku jaki wybrałam.......pozdrawiam

Hej mam pytanie odnośnie tego czy łatwo jets pozniej dostac pracę w tym zawodzie?/ bo obecnie studiuje doradztwo zawodowe na 2 roku

IP i czas połączenia logowane. [17906808]
[04.03.2011] 12:55
studentka re5
SPRZEDAM ZBINDOWANE KSERO KSIĄŻEK!! "TEORIA WYCHOWANIA W ZARYSIE" MIECZYSŁAW ŁOBOCKI, KRAKÓW 2004
"PRAWO KARNE" LECH GARDOCKI, WARSZAWA 2007 Zapraszam po więcej informacji na GG: 8262548

IP i czas połączenia logowane. [18098760]
[06.03.2011] 13:52
darr_
witajcie! chciałabym się dowiedzieć czy znacie może progi pkt z rekrutacji 2010/2011 na Uniwersytecie Łódzkim, na Pedagogikę - specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne? i w ogóle jeśli jest ktoś kto ją studiuje to niech troszkę mi o nich 'opowie' xD interesuje mnie podjęcie studiów na tym kierunku od października

IP i czas połączenia logowane. [18106578]
[06.03.2011] 22:33
OLA90111
hey mam pytanie czy ma ktoś kopie albo coś w tym stylu dziennika praktyk zawodowych .Studiuje doradztwo zawodowe i personalne i musze wypełnić taki dziennik a nie mam za bardzo na czym się wzorować . JEŚLI KTOŚ POSIADA TO PLISSS HELP ME !!!

IP i czas połączenia logowane. [18108952]
[07.03.2011] 19:57
GF
Oferujemy profesjonalną pomoc edukacyjną w zakresie tworzenia wzorców prac naukowych.
Grupę GROUPFREE tworzą ludzie odpowiedzialni, z bogatym doświadczeniem specjalistycznym w tematyce prac odpowiedniej kategorii naukowej. Świadczymy pomocą edukacyjną skierowaną w szczególności do osób uczących się; gimnazjalistów, licealistów oraz studentów. Zakres świadczonych usług obejmuje tematykę opracowania różnej kategorii materiałów (prace zaliczeniowe, kontrolne, prace domowe, matury, prace licencjackie i magisterskie) z większości dziedzin nauk na każdym poziomie edukacji. Wszystkie materiały przygotowywane są zgodnie z przyjętymi wymogami i zasadami, obowiązującymi w placówkach edukacyjnych. Pomoc edukacyjna jest indywidualna, realizowana pod konkretne zlecenie.
Posiadamy bogate doświadczenie podparte wysokimi wynikami, działamy w myśl zasady pomagamy każdemu i zawsze. Opracowywania przygotowywane są również w odpowiednim systemie czasowym. Budujmy swoją pozycję na rzetelności i wiarygodności, przedstawiamy zawsze materiał w profesjonalnej oprawie. Oferujemy produkt na wysokim poziomie i w krótkim terminie. WAŻNE !!! Nie pobieramy żadnych wstępnych zaliczek, rozliczamy się z Państwem zawsze po przygotowaniu całego zleconego materiału.
Kontakt: groupfree@interia.pl; kontakt stały: komunikator internetowy gadu 902350; strona internetowa: http://groupfree.wizytowka.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18112356]
[09.03.2011] 09:50
kasia 83
Witam! Przeczytałam cały wątek i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytania, które mnie interesuje. Może ktoś jest w stanie mi pomuc. Chciała bym zacząć studia na pedagogice wczesnoszkolniej i przedszkolnej z angielskim na uam w poznaniu. Problem polega na tym, ze mature zdawalam 10 lat temu i byla to tak zwana " stara matura ". Czy ktoś orientuje sie jak wyglada rekrutacja w takim przypadku? Przyznam sie szczerze, ze studiowac skonczylam 5 lat temu wiec troche martwi mnie tez egzamin wstepny. Czy cieżko dostac sie na ten kierunek (studia zaoczne) i czy cięko sie pozniej na nich utrzymac? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [18118302]
[14.03.2011] 19:37
Zdesperowana20
Hej Kochani
Mam pytanko: jest może w Polsce jakaś uczelnia o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna tylko bez egzaminów wstępnych sprawdzających poprawność wymowy i uzdolnień muzycznych?? Błagam...Bardzo Pilne

IP i czas połączenia logowane. [18139322]
[03.04.2011] 20:37
88aniolek
oskarek (09.11.16 15:25):
Witam szukam czegoś na temat Systemu wartosci i planów życiowych osadzonych.Może mi ktos pomóc?dziekuje

Hej czy udało ci się zdobyć materiały na ten temat?
Poszę o kontak 88aniolek@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18220868]
[09.04.2011] 08:53
borys
Jeśli szukacie pedagogiki to tylko tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=-z7Jtt6UPYY
sie ma

IP i czas połączenia logowane. [18243164]

1 «   8 9 10 11 12   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat