o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

zabiegi na cellulit

1 2 3 4 5   » 9 Strony tematu:
[13.04.2012] 18:57
karolajjjjka
AlinaO (12.04.02 18:59):
Zabiegi W Elite Też Są Bardzo Dobre Mama Chodziła Na Kilka Zabiegów i Była Zadowolona z Efektow
A czy mozesz napisać ile kosztuje taki zabieg ?
ja już nie daje sobie rady z pomarańczową skórką. U mnie mam wrazenie to nawet widać ja spod spodni... Musze coś z tym zrobić przed latem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19469743]
[19.04.2012] 10:52
ina_ewel
kalinka_kart9 (12.04.13 13:18):
Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką EXILIS. Po serii czterech zabiegów są już widoczne fajne efekty. A ogólnie to na narazie nie planuje ich zaprzestawać bo po prostu jestem zadowolona, a w szczelności że robię je w WellDerm, a do specjalistów tam mam zaufanie.
Na czym polega ten zabieg?

IP i czas połączenia logowane. [19484490]
[02.05.2012] 09:17
gagatka0
Ja na szczęście JUŻ nie mam z nim problemu, jednak wiem doskonale jak bardzo potrafi być uporczywy...Osobiście, z czystym sercem mogę polecić rady i sposoby na jego zwalczanie zawarte w tym artykule http://supersluby.pl/do-widzenia-cellulcie-a 2502.html. Testowałam je na sobie samej i działają rzeczywiście Mnie pomógł szczególnie dział "sposoby domowe". Jednak zdaję sobie sprawę, że u innych może być inaczej. Tak, czy siak polecam

IP i czas połączenia logowane. [19515115]
[11.06.2012] 13:09
anka82_12
Ja miałam chyba 6 zabiegow urządzeniem Skin Schock i pozbyłam się totalnie problemu z celulitem. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [19612037]
[11.06.2012] 14:30
zaffina
A czy któraś z Was korzystała z Cavi Lipo? Zastanawiam się poważnie nad tym zabiegiem bo podobno efekty są na prawdę dobre.

IP i czas połączenia logowane. [19612171]
[21.10.2014] 18:45
[26.07.2012] 16:06
fitin :>
zaffina (12.06.11 14:30):
A czy któraś z Was korzystała z Cavi Lipo? Zastanawiam się poważnie nad tym zabiegiem bo podobno efekty są na prawdę dobre.
Chyba to jeszcze mało popularne jest w PL... W każdym razie też szukam o tym informacji, raczej na nic się nigdy nie decyduję bez większego researchu Może się przyda ten blogowy http://wellderm.blog.iwoman.pl/wpis ,to;urzadzenie;to;hit;w;odchudzaniu;warto,35228.html
w ogólnym rozeznaniu

IP i czas połączenia logowane. [19725900]
[31.07.2012] 14:53
xxxcccc
fitin :> (12.07.26 16:06):
Chyba to jeszcze mało popularne jest w PL... W każdym razie też szukam o tym informacji, raczej na nic się nigdy nie decyduję bez większego researchu Może się przyda ten blogowy http://wellderm.blog.iwoman.pl/wpis ,to;urzadzenie;to;hit;w;odchudzaniu;warto,35228.html
w ogólnym rozeznaniu
No nie wiem czy tak mało popularne... W sumie nie ma co porównywać krajów skandynawskich do Polski. Prawda choć smutna jest taka, że większość Polek po prostu nie stać nawet na kosmetyczkę czy fitness, ale zmienia się to i podejrzewam, że za kilka lat poziom się wyrówna i kobiety bardziej otworzą na zmiany

IP i czas połączenia logowane. [19737262]
[31.07.2012] 15:25
czytelnik44
Zabiegi na cellulit mogą być korzystne ale należy je połączyć z odpowiednią dietą http://vivalavita.pl/choroba/mamproblemzcell ulitem-23.html do tego ćwiczenia i kremy. Oglądałam kiedyś program o tych zabiegach, że to wielkie nic i nie działa, no ale nie stosowałam

IP i czas połączenia logowane. [19737324]
[31.07.2012] 15:49
misia85r
A moją metodą jest picie dwóch litrów wody i więcej ruchu. Chodzę na zajęcia zumby i afro samby. Widzę znaczącą różnicę szkoda tylko, że afro samba nie jest w każdym klubie fitness ja chodze do Ananday w Krakowie, gdyby byl ktoś zainteresowany : )

IP i czas połączenia logowane. [19737391]
[05.08.2012] 15:31
Marta Wolsza
Ja zdecydowałam się na zabieg urządzeniem GB6. Wzięłam modelowanie.lifting sylwetki i liposukcję ultradźwiękową. Jestem teraz bardzo zadowolona, bo efekty są naprawdę zadowalające. Wkrótce mam zamiar powtórzyć zabiegi aby uzyskać trwały efekt.

IP i czas połączenia logowane. [19747512]
[10.08.2012] 11:33
aleksandra002
Ja nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego cellulitu, jednak mam kilka kilogramów nadwagi no i niestety był on widoczny co wyglądało nieestetycznie, szczególnie, że mam dopiero 25 lat. Dieta i bieganie troche mi pomogły, ale na chwilę - tracę motywację kiedy tylko widzę kawałek czekoladki. Miesiąc temu wypróbowałam zabieg Med Contour Medical, który redukuje tkankę tłuszczową ultradźwiękami i dodatkowo ma w sobie drenaż limfatyczny dzięki czemu nie dość, że miałam pozbyć się cellulitu to jeszcze kilku centymetrów z ud. Zabieg faktycznie jest skuteczny, widzę efekty po pierwszej kuracji. Pomarańczowa skórka jest zdecydowanie mniej widoczna, jednak dla lepszego i trwałego efektu wybieram się jeszcze na dwa zabiegi. Lekarz zapewnił mnie, że będzie on trwały i nie będę miała "efektu jo-jo"

IP i czas połączenia logowane. [19758235]
[10.08.2012] 12:58
mayenne1986
Ja polecam wszystkim zabiegi VelaSmooth. Dają spektakularne efekty jeszcze przed zakończeniem serii (robi się serię zabiegów)! Polega to na tym, że taką specjalną maszyną (nic nie boli rozbija się włókna w skórze, które odpowiadają za robienie się cellulitu. Zabiegi je rozbijają, czy tam likwidują i skóra się wygładza
Wg mnie super! Ja robiłam na Traugutta we Wrocławiu. Świetna obsługa, no i efekty genialne!

IP i czas połączenia logowane. [19758426]
[29.08.2012] 16:54
lumcomplekot1981
Pozdrowienia z Anglii! -

IP i czas połączenia logowane. [19805661]
[08.09.2012] 15:01
julka67
Ktoś tu napisał o zabiegach Exilis.
Moje doświadczenia sa nastepujące.
Robiłam ten zabieg w serii na twarz i uda.
Jeśli chodzi o twarz to efekty sa super - jak po liftingu.
Natomiast co do cellulitu na udach - niestety żadnych efektów.
Zabieg polega na masowaniu ciała specjalną głowica (podobna do małego żelazka) wytwarzającej bardzo silne ciepło. W niektórych momentach wręcz piekące. Doznania dokładnie takie same jakby sparzyc sie o żelazko.
Tak wiec na cellulit nie pomogło. I tutaj rada - dziewczyny musicie wiedziec jakiego rodzaju cellulit macie. Jezeli limfatyczny to kazdy zabieg oparty na dostarczaniu skórze ciepła przyniesie wręcz odwrotny skutek.
Ja zasugerowałam się kilkoma dobrymi opiniami i nagrodami jakie otrzymało urzadzenie Exilis.
Teraz jestem po serii Thalgo frigi (6 zabiegów) i jestem bardzo zadowolona. Frigi - bandazowanie ciała, zabieg tzw. mrożący. I to własnie jaka jedyna metoda pomogło na cellulit limfatyczny (spowodowany zaburzeniami układu krążenia)- objawy nierówności na skórze, częste puchnięcie stóp i rąk, wieczne zimne stopy i ręce, obrzmienie ud i ramion. TYLKO ZIMNE ZABIEGI - ROZGRZEWAJACE JESZCE POGŁEBIA DEFEKT.
Wiem co mówię ! Jeżeli jestescie w miarę szczupłe to pomyślcie logicznie - skąd ma być ten cellulit skoro tkanka tłuszczowa jest bardzo mała. Inna sprawa jeżeli cellulit wystapił na skutek zgromadzenia zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej. Każdy uczciwy kosmetolog lub lekarz powinien powiedziec Wam to samo.
Nie wiem czy pamietacie czasy kiedy wszelkie dostepne media szumnie pisały CELULIT NIE LUBI CIEPŁA. Mineło pare lat i wiekszość gabinetów o tym zapomniała.

IP i czas połączenia logowane. [19831506]
[27.09.2012] 23:26
pannda
spolem (12.03.27 12:50):
Na pewno warto z tego typu zabiegów korzystać. Jednym z lepszych jest, moim zdaniem, Slim Cell. Można go zrobić w Primavera SPA. Odbywa się on w kapsule SPA i działa na każdy stopień cellulitu. Na pewno taka walka ze skórką pomarańczową jest o wiele skuteczniejsza niż korzystanie z milionów kremów.

W Primaverze mają cudowny peeling kawowy, który też ma działanie antycellulitowe. W sumie nie bez powodu w prawie każdym balsamie ujędrniającym jest kofeina.Niedawno czytałam, ze bardzo dobre efekty daje też próżniowy masaż antycellulitowy.

IP i czas połączenia logowane. [19882273]
[29.09.2012] 04:22
taticcopos1970
też w to wierzę -

IP i czas połączenia logowane. [19885069]
[29.09.2012] 15:46
zuzannaanna
Regularny peeling kawowy. Chyba że czujecie się "bardziej zadbane", jeśli wydacie kilka(nascie) stów. http://notatkiozyciu.pl - kobieco, inteligentnie, nieszablonowo
http://www.notatkiozyciu.pl/p/dobre-e-booki. html - najlepsze poradniki i ebooki
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=150 80913 - ciuchy od 1zł, muzyka od 2zł

IP i czas połączenia logowane. [19885850]
[28.10.2012] 10:34
emma w.
ja proponuję do tych wszystkich zabiegów i peelingów domowych dołożyć trochę aktywności i wszystko z pewnością zniknie (chodzi o skórkę pomarańczową i zbędne kg). Osobiście od jakiegoś czasu uczęszczam na zajęcie aqua aeribiku prowadzone przez Szkołę Pływania Fregata Swimming ( http://www.fregata.com.pl/ ). Na początku miałam pewne obawy, bo nie potrafię pływać i byłam sceptycznie nastawiona do tego typu formy aktywności, ale teraz mogę potwierdzić, że to rewelacyjne rozwiązanie dla osób chcących poprawić nie tylko kondycję, ale również i sylwetkę - woda wszystko wyciągnie hehe. wszystkim bez obaw mogę polecić ta szkołę - profesjonalni trenerzy potrafią zdziałać cuda

IP i czas połączenia logowane. [19956302]
[09.11.2012] 16:15
Ewa33
Ja słyszałam że wykonują gdzieś testy Dna .Wynik należy pokazać dermatologowi lub dietetykowi którzy ustalą odpowiednią terapię.

IP i czas połączenia logowane. [19988763]
[16.11.2012] 12:11
lwica123
Mi takie testy polecił trener w siłowni.Zleciłam zrobienie testu nawww.biogenoma com.Wynik ma określić w jakiej grupie ryzyka jestem jeżeli chodzi o rozwoju ciężkiego cellulitu.Potem trener ustali jakie ćwiczenia i czego muszę unikać w diecie aby nie prowokować organizmu do wytwarzania skórki pomarańczowej.

IP i czas połączenia logowane. [20005277]
[25.11.2012] 16:59
Aśka
Tak jak pisały poprzedniczki najważniejsza jest konsekwencja i determinacja. Ja dodam od siebie, że trzeba stosować wiele działań zwalczających cellulit - od diet po zabiegi. Tutaj macie kilka domowych sposobów: http://zwalcz-cellulit.pl/domowe-sposoby-wal ki-cellulitem.html

IP i czas połączenia logowane. [20025648]
[26.11.2012] 13:25
kasik231_82
Elektrostymulacja? O nie... wolę już, żeby ktoś mi kupił prezent na mikołajki albo Boże Narodzenie - karnet do sauny albo kosmetyki francuskie...http://pl.loccitane.com/prezenty ,36,2,20974,0.htm "W życiu piękne są tylko chwile"

IP i czas połączenia logowane. [20027321]
[29.11.2012] 13:39
Kaśka891
Polecam zbilansowaną zdrową dietę, regularny sport oraz masaże domowymi sposobami, a drogie kosmetyki lepiej wyrzucić do kosza bo tylko uszczuplają nasz portfel Jeżeli ktoś szuka fajnych porad odnośnie cellulitu i jego pozbycia się polecam gorąco stronę <a href="zwalcz-cellulit.pl">www.zwalcz-cellulit.p l</a>

IP i czas połączenia logowane. [20034100]
[29.11.2012] 18:13
ulka2011
CAVI-LIPO
ULTRADŹWIĘKI DO USUWANIA KOMÓREK TKANKI TŁUSZCZOWEJ
nr 1 na świecie w dziedzinie bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej
Cavi-Lipo to obecnie najnowsza i najbardziej zaawansowana technologicznie metoda do walki z tkanką tłuszczową i otyłością.
Dzięki zastosowaniu interferencji fal ultradźwiękowych, niszczymy komórki tłuszczowe, a tłuszcz całkowicie bezpiecznie jest metabolizowany i usuwany z organizmu.
Na obszarze poddanym zabiegowi komórki tłuszczowe są niszczone bezpowrotnie.
Zabieg CAVI-LIPO może być stosowany przez osoby borykające się z problemem nadwagi i otyłości, będących na diecie.
Już jeden zabieg zmniejsza obwody o 1,5 do 2 cm!!!!!!!!!!!
Spradź nas!!!!www.corpofit.pl
zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

IP i czas połączenia logowane. [20034770]
[06.12.2012] 11:10
derria
Żadne zabiegi Wam nie pomogą, jak nie będzie za tym szła systematycznośc plus dieta i ćwiczenia. Ja dopiero jak zastosowałam Celluprogram, to na dobre pozbyłam się cellulitu, bo sobie odpowiednie nawyki przy tym wyrobiłam i już nie ma jak mi ten syf wrócić

IP i czas połączenia logowane. [20048641]
[11.12.2012] 11:05
marrina7
derria (12.12.06 11:10):
Żadne zabiegi Wam nie pomogą, jak nie będzie za tym szła systematycznośc plus dieta i ćwiczenia. Ja dopiero jak zastosowałam Celluprogram, to na dobre pozbyłam się cellulitu, bo sobie odpowiednie nawyki przy tym wyrobiłam i już nie ma jak mi ten syf wrócić

A co to jest ten celluprogram? Jak długo się to stosuje?

IP i czas połączenia logowane. [20060425]
[18.12.2012] 10:23
derria
marrina7 (12.12.11 11:05):
derria (12.12.06 11:10):

A co to jest ten celluprogram? Jak długo się to stosuje?

To jest, jak nazwa wskazuje, program walki z cellulitem Trwa 30 dni, ale pewnie to zależy, jak się ma ostry cellulit - mnie te 4 tygodnie wystarczyły. Zawiera ćwiczenia, dietę, masaże, polecane zabiegi czy kosmetyki, warto zwracać uwagę na skład.

IP i czas połączenia logowane. [20077190]
[21.12.2012] 14:40
Maniczka19
Według mnie skuteczne są tylko ćwiczenia i picie dużej ilości płynów.
http://jak-skutecznie-schudnac.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [20084750]
[01.01.2013] 16:25
onetkaa
Na tej stronie znajdziecie kilka sprawdzonych ćwiczeń na cellulit oraz powody, które sprawiają że się on pokazuje. http://www.revitolcellulite.pl/
Warto zapoznać się ze stroną, bo kilka ciekawych informacji można na niej znaleźć, na pewno dzięki nim łatwiej będzie walczyć z cellulitem...

IP i czas połączenia logowane. [20111051]
[08.01.2013] 17:05
jadwiga_kraków
Ja brałam na cellulit celinea którą mi koleżanka poleciła i jest widoczna poprawa wyglądu skóry:
http://www.cellinea-tabletki-na-cellulit.098 .pl

IP i czas połączenia logowane. [20129273]

1 2 3 4 5   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat