o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

zabiegi na cellulit

1 2 3   » 16 Strony tematu:
[06.04.2007] 15:55
Kotylia
czy ktoś z was próbował zabiegów elektrostymulacji np elektrolipoliza, lu eletrosulkur. Albo może słyszłyście - jakie efety, po ilu razach?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.04.2007] 17:02
BeatiBeati
dobry efekt daja codzienne (chodzi o to zeby byly regularne) cwiczenia naprezajace miesnie ud i posladkow. Tanio i do tego zdrowo, polecam!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10069589]
[11.07.2007] 23:24
Banakówka
Słuchaj, po co Ci zabiegi, jak możesz taniej i lepiej zrobić to w domu poprzez kurację takim preparatem do picia ( naturalne skladniki) Inneov Cellulit. No i to jeszcze truskawkami smakuje ...do kupienia w aptekach ...

IP i czas połączenia logowane. [10763433]
[14.07.2007] 14:06
cellulit precz
Nie próbowałam... ale znalazłam artykuł nt skórki pomarańczowej:
http://e-kobiety.pl/content/view/3529/446/. Mam nadzieję, że Ci się przyda

IP i czas połączenia logowane. [10783621]
[16.07.2007] 21:16
ATW
Zapraszam do zapoznania sie z oferta kosmetyków zwalczających cellulit
http://kosmetyki-atw.info

IP i czas połączenia logowane. [10798135]
[24.11.2017] 17:41
[17.07.2007] 22:43
MaryAnn
Ja byłam kiedys na masażu bańkami chińskimi, ale okropnie mnie to bolało. I zainwestowałam w Inneov - rewelacja. Pozbyłam się cellulitu w 90% a jedyne co mnie bolało to trochę portfel. Chociaz w porównaniu do cen zabiegów to i tak tanio wychodzi.

IP i czas połączenia logowane. [10806498]
[24.07.2007] 15:20
mag-dunia
a ja stosuję Inneov już od ponad miesiąca i udało mi się stracić w biodrach 2cm. dodatkowo więcej ćwiczę i piję dużo niegazowanej mineralki.

IP i czas połączenia logowane. [10858294]
[24.07.2007] 21:30
MaryAnn
To smaruj się jeszcze jakimś kremikiem anty a zobaczysz, ze inneov zdziała cuda. Aż nie moge uwierzyć, ze tak długo męczyłam się z ta pomarańczową skórką.

pozdrawiam i oby był skuteczny

IP i czas połączenia logowane. [10861407]
[31.07.2007] 23:17
mag-dunia
wiesz co, wczesniej probowalam juz naprawde wielu rzeczy [w ubiegle wakacje chodzilam nawet na jakies masaze anty cellulitowe] ale nie widzialam wielkiego efektu. Dopiero jak zaczelam pic ten Inneov, to mi naprawde pomoglo. Mysle, ze te nutrikosmetyki sa naprawde fajne.

IP i czas połączenia logowane. [10921787]
[01.08.2007] 22:00
instruktorka
ja też uważam, że Inneov jest bardzo skutecznym nutripreparatem na cellulit. Czasem z cellulitem ciężko jest sobie poradzić nawet takim osobom jak ja-instruktorka aerobiku. Ale Inneov bardzo mi pomógł i teraz polecam go wielu paniom, które chodzą do mnie na zajęcia i widzę, że mają ten sam problem co ja, jeszcze 3 miesiące temu.

IP i czas połączenia logowane. [10929866]
[04.08.2007] 22:56
MaryAnn
No własnie, jesteś instruktorką aerobiku a cellulit tez Cię dopadł. Strasznie mnie wkurzały teksty jak zaczęłam pic inneov typu: po co pijesz to świństwo, troche ruchu i będzie dobrze. Nieprawda.Zawsze się dużo ruuszałam. A cellulit może być z genów, hormonów i miliona innych rzeczy. I dlategop przydatne sa preparaty typiu inneov. Ciesze się, że Tobie tez pomógł.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10951090]
[05.08.2007] 13:16
te-renia
ja wypróbowałam kurację Inneovem już jakiś czas temu, jak mieszkałam za granicą, bo wtedy go jeszcze u nas nie było. mogę go z czystym sumieniem polecić, bo jest naprawdę skuteczny - cellulit na ramionach zniknął mi całkowicie, a na udach w jakichś 95%. a dodam, że nie stosowałam go wcale w młodym wieku, tylko jako 38-latka. pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [10953449]
[15.08.2007] 22:06
slonko11
na cellulit moim zdaniem najlepszy jest aqua aerobic http://www.spawpolsce.pl

IP i czas połączenia logowane. [11035304]
[04.12.2007] 13:59
konsultant
Polecam !!!!
A.T.W. TERAPIE URODY, ŻEL PRZECIW CELLULITOWI I ROZSTĘPOM
A.T.W. TERAPIE URODY. BALSAM DO CIAŁA Z ARNIKĄ

Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://kosmetyki-atw.info

IP i czas połączenia logowane. [11779802]
[13.05.2008] 13:43
kobieta odchudzajaca sie
Polecam zabiegi odchudzające oferowane przezwww.powerslim.pl dużo osób je ostatnio czyli musza byc skuteczne

IP i czas połączenia logowane. [12752159]
[14.05.2008] 17:53
banialukka
u mnie najlepiej działały prysznice z zimnej wody i masaże szorstką gąbką. potem zaczęłam pić inneov w saszetkach rozpuszczony w wodzie i problem cellulitu zniknął bezpowrotnie.

IP i czas połączenia logowane. [12759528]
[19.05.2008] 13:37
alcarin
osobićie polecam zabiegi w gabinetach kosmetycznych, instytutach kosmetycznych, czy też hotelach spa dr Ireny Eris ponieważ wiem że zabiegi na cellulit naprawdę tam działają bo sama z nich korzystałam i kilka moich koleżanek. Lub też krem antycellulitowy dr Ireny Eris TRICELLUX CREAM trójaktywny krem antycellulitowy również jest bardzo dobry a w połączeniu zabiegów z tym kremem to naprawdę bardzo szybko cellulit znika

IP i czas połączenia logowane. [12784249]
[19.05.2008] 13:52
alcarin
naprawdę polecam zabiegi w Hotelu spa dr Ireny Eris w Krynicy Zdrój byłam w jednym z nich przez tydzień i naprawdę pomogły

IP i czas połączenia logowane. [12784316]
[08.06.2008] 17:10
monia_m
walczylam z cellulitem pol roku... codziennie rano i wieczorem smarowalam kremem AA na cellulit do cery wrazliwej kosztuje okolo 10 zl... bardzo mi pomogl po pol roku stosowania cellulit znikl chcialam sie tym pochwalic i pomoc wam, bo moze ktorejs tez ten krem pomoze... pozdrawiam i naprawde polecam ten krem

IP i czas połączenia logowane. [12896272]
[07.08.2008] 13:36
garnetka
ja stosowałam ten Innove i w ogóle mi nie pomógł.może dlatego,ze tylko przez jeden miesiąc?Moze powinnam kupic wiecej niz jedno opakowanie?

IP i czas połączenia logowane. [13230810]
[18.09.2008] 08:09
Ewcia123
Ja stosuje błotko Guam i jak na razie cellulit powoli znika (tak mi się wydaje przynajmniej). Niestety błotko zapach ma dość nieprzyjemny i przez około 10 min po nałożeniu piecze skóra. Do opakowania nie dają instrukcji po polsku (jest tylko naklejka na opakowaniu), reszta po francusku. Jak stosować guam w warunkach domowych przeczytałam na stronie: http://www.cellulit.net.pl/kosmetyki-celluli t/guam.html

IP i czas połączenia logowane. [13473438]
[10.08.2010] 10:55
lupusik31
Z tego co wiem, to same zabiegi na pozbycie się cellulitu nie wystarczą. Podobno jednym z ważniejszych czynników, jaki ma wpływ na powstawanie pomarańczowej skórki ma dieta i dlatego od diety powinno się zacząć walkę z cellulitem. W centrum medycznym Vimed specjaliści opracowali specjalny program, który ma na celu zwalczanie tego schorzenia, ich działania opierają się indywidualnie dopasowanej diecie metabolicznej, poza tym stosuje się tez określone zabiegi fizjoterapeutyczne - dzięki temu można na dobre pozbyć się na dobre cellulitu. Z tego co wiem, to są bardzo pozytywne efekty po tej właśnie terapii. Same zabiegi zatem nie wystarczą, należy się zastanowić nad tym, co się je.

IP i czas połączenia logowane. [17028707]
[25.08.2010] 23:17
spolem
po używaniu wszelakich kremów, żelów, wykonywaniu różnych dziwnych ćwiczeń oraz chodzeniu na zabiegi mogę orzec, że nie ma sposobu, żeby ten nieszczęsny cellulit zniknął...może być mniejszy, mniej widoczny, ale niestety nie zniknie całkowicie, ja już straciłam nadzieję, że pozbędę się tej pomarańczowej skórki

IP i czas połączenia logowane. [17093434]
[30.08.2010] 15:36
chuck_berry
masaże są niezrównane i niezastąpione jeśli chodzi o walkę ze cellulitem. Szczególnie skuteczny jest masaż bańką chińską, chociaż powiem wam, że nie należy on do grupy masaży relaksujących. Więcej jest on trochę bolesny, ale nie ma też tragedii ból da się znieść.
Szczególnie jeśli ma się taką świetną masażystkę, jak pani Asia Budzowska w Krakowie. Wystarczy kilka razy iść na taki masaż i możemy pochwalić się pięknymi i jędrnymi udami i nogami

IP i czas połączenia logowane. [17113958]
[08.09.2010] 08:44
lupusik31
Nie jestem pewna czy zabiegi typu masaże mogą w 100% usunąć cellulit. Myślę, ze bardziej należałoby się skupić na wewnętrznej przyczynie powstawania pomarańczowej skórki. Z tego co wiem, bardzo ważna jest dieta, bo to ona ma wpływ na to czy cellulit powstaje. Nawet niektóre kliniki zajmują się leczeniem cellulitu opierając swoją terapie na doborze diety zgodnej z indywidualnym kodem metabolicznym np. Vimed łączy zastosowanie odpowiedniej diety z zabiegami fizjoterapeutycznymi - podobno przynosi to znakomite rezultaty.

IP i czas połączenia logowane. [17149243]
[13.09.2010] 09:24
brakmitlenu
Aktywność fizyczna i zdrowa dieta, to najważniejsze. Masaże i kremy, czy nawet tabletki można stosować dodatkowo. Jakiś dobry kosmetyk na pewno nie zaszkodzi. Możesz sobie poszukać np. Offensive Cellulite - na e-lek.pl kosztuje ok. 80 złotych. Do tego masaże i efekty muszą przyjść. Najlepiej jest walczyć z "tym" na kilku frontach ...

IP i czas połączenia logowane. [17167365]
[15.09.2010] 15:50
loara85
A słyszeliście o zabiegu lipo shock? Czytałam na stronie kliniki Amaya dokładny opis czegoś takiego, oprócz tego zasięgnęłam wiedzy z innych źródeł i muszę stwierdzić, że to może faktycznie całkiem nieźle działać. Myślę, że za tym zabiegiem przemawia to, ze jest bezinwazyjny - choćby z racji tego wiele osób na coś takiego będzie chciało się zdecydować.

IP i czas połączenia logowane. [17177887]
[17.09.2010] 15:39
castana  castana@tlen.pl
tak na pewno i dieta i ruch i odpowiednie kosmetyki pomagają w walce z cellulitem, ale nie możemy zapominać o tym, że bardzo dobrze na walkę z pomarańczową skórką działają także masaże. Szczególnie masaż bańką chińską jest skuteczny.Lekko bolesny, ale bardzo skuteczny. Jak byłam ostatnio na takim masażu u pani Asi Budzowskiej w Krakowie dowiedziałam się, że ona już po trzech zabiegach czuje różnicę pod palcami, a po sześciu zabiegach widać efekty gołym okiem.
Dlatego myślę, że do tego zestawu różnych zabiegów, które pomagają w walce z cellulitem trzeba dołączyć masaże

IP i czas połączenia logowane. [17186347]
[20.09.2010] 16:15
happiness1
Ja trafiłam ostatnio na ciekawy program na stop-cellulit.com. Łączy w sobie wielopoziomowe działanie suplementami, kosmetykami, zasadotwórczym odżywianiem, ruchem i terapią falą akustyczna, która działa niezwykle ujędrniająco. Uważam że koncentrowanie się jedynie na diecie, bądź jedynie na kremach nie daje aż tak dużych szans powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [17196855]
[05.11.2010] 12:00
truskawka0
A słyszałyście może o programie Sto-Cellulit ? coraz więcej o nim słyszę i chciałabym się zapoznać z opiniami na temat tej metody. Polega na połączeniu odpowiedniej suplementacji oraz diety z terapia fala akustyczną na obszary dotknięte cellulitem.

IP i czas połączenia logowane. [17380423]
[13.11.2010] 12:26
rebbuka
Ja tam nie znam nikogo, kto korzystałby z zabiegów na cellulit, ale słyszałam, że niektóre kremy są w stanie przynieść pozytywne efekty ( oczywiście wtedy, gdy się je regularnie stosuje itp. ). Wiem, że dobry jest krem lierac ( nie pamiętam dokładnej nazwy, w każdym razie w różowej tubce i na 100% jest dostępny w aptece za grosze w łodzi w centrum manufaktura ). Podobno jest w stanie już po ok. miesiącu wyraźnie zlikwidować pomarańczową skórkę.

IP i czas połączenia logowane. [17416617]

1 2 3   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat