o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

zarządzanie firmą

1 2
[05.04.2007] 13:43
blackcharon
Czy ma ktoś może jakiegoś ebooka o zarządzaniu firmą.Jeśli tak to proszę o podesłanie.blackcharon@o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.11.2012] 12:53
delware k.
Zapoznaj się lepiej z oprogramowaniem do zarządzania firmą - łatwiej ci będzie wszystko zorganizować. W aplikacjach masz wszystko poukładane, tak nie dasz rady tego zniszczyć. Jeśli pisząc o zarządzaniu firmą miałeś na myśli porządek w niej, to moje rozwiązanie będzie ok.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20000900]
[15.11.2012] 12:43
tolcia k.
A możecie wskazać choćby jeden program do takiej pracy, który faktycznie robi różnicę? Tak żeby poza wydaniem na niego kasy, dawała jeszcze jakieś korzyści?

IP i czas połączenia logowane. [20002873]
[16.11.2012] 12:53
rinik
Przetestuj sobie - http://www.taskbeat.pl/
Nie znam lepszej polskiej produkcji. Banalny w obsłudze. Jeśli będziesz systematyczny to możesz faktycznie zrobić solidne porządki w firmie, ale po prostu potrzebne jest solidne zaangażowanie. Bez tego, wiele nie zdziałasz.

IP i czas połączenia logowane. [20005354]
[19.11.2012] 12:54
znaniec
Czy posiadanie takiego programu w firmie wymaga np. dodatkowego etatu dla osoby, która będzie to obsługiwała? Można się tym zająć samodzielnie?

IP i czas połączenia logowane. [20011148]
[22.02.2017] 07:13
[20.11.2012] 12:54
guzikos
Wszystko zależy od skali działalności. Jeśli faktycznie w firmie się dzieje, macie masę procesów, to wymaga to większej ilości czasu. Czy aż całego etatu? Przy dużej działalności jak najbardziej, bo przy małej wystarczy jak szef poświęci temu kilka minut dziennie

IP i czas połączenia logowane. [20013431]
[21.11.2012] 12:24
krzysztof dębski
Prowadziłem w życiu 3 firmy. Jedna powyżej 50 osób, jedna 10 osób i jedna 3 osoby. W każdym przypadku jakiś program do zarządzania był potrzebny, chociaż te pierwsze aplikacje w porównaniu do tego, co jest dostępne teraz były dramatyczne. W chwili obecnej posiadamy właśnie Taskbeat. Firma produkcyjna, ponad 50 pracowników. Nie wyobrażam sobie jak bym tym zarządzał, bez pomocy kompa.

IP i czas połączenia logowane. [20015911]
[22.11.2012] 12:35
kalkus
A ja sobie nie wyobrażam teraz prowadzenia firmy bez konta internetowego, faktur elektronicznych i wielu innych tematów. Szacunek dla tych, którzy prowadzili biznesy kiedyś, ale pewnie wtedy, mało co odbywało się tak naprawdę na "prawo".

IP i czas połączenia logowane. [20018251]
[17.04.2013] 13:32
Margs1
materiałów w necie jest mnóstwo ja polecam ten zestaw artykułów http://www.gfmp.com.pl/www_komunikacja_wewne trzna.xml o komunikacji w firmie

IP i czas połączenia logowane. [20419666]
[11.06.2013] 09:51
Sionka
Myślę, że lepszy będzie zakup programu do zarządzania firmą. Taskbeat będzie pomagał Ci w prowadzeniu firmy i zarządzaniu czasem. Książka Ci tego nie zapewni.

IP i czas połączenia logowane. [20543392]
[11.06.2013] 11:37
sebastian022
PRogramy i książki na niewiele się zdadzą jeżeli nie ma się tej smykałki... Mój wspólnik nie miał i pogrążył firmę w długach i poszedł w diabły. Dzięki Bogu nawww.kasa-na-innowacje.pl mi pomogli i udało mi się odratować cały biznes bez czytania książek i programów. Mówię Wam, trzeba mieć to coś w sobie.

IP i czas połączenia logowane. [20543645]
[25.07.2013] 16:53
Nikko_bonetto
Ja Ci polecam system GetTime.biz, możesz wejść na stronę i poczytać to najlepsza aplikacja do zarządzania zadaniami własnymi oraz zespołu w firmie. Na stronie masz też dużo porad na temat organizacji - jestem pewien, że Ci się to przyda.
pozdrawiam
ps. Link do do darmowej wersji próbnej: https://gettime.biz

IP i czas połączenia logowane. [20635942]
[19.11.2014] 12:27
jacykow
Offigo świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmą online, jedne z bardziej przydatnych funkcji to zarządzanie majątkiem lub rozliczanie delegacji. Kiedyś bardzo mi się spodobał ze względu na możliwość szybkiego wprowadzania i zmieniania danych.

IP i czas połączenia logowane. [21457774]
[19.11.2014] 15:15
Stachura24
Ostatnio znalazłem fajną firmę co zajmuje się wszelkiego rodzaju zarządzaniem. Więcej o ofercie firmy: http://www.edenred.pl/pl/aktualno%C5%9Bci/7/ inteligentne-zarzadzanie-wydatkami-sluzbowymi-nowoczesny-sys tem-na-polskim-rynku
Bardzo fajna oferta, pozwalająca zaoszczędzić dużo czasu!

IP i czas połączenia logowane. [21458072]
[28.12.2014] 20:49
Wiesiek dobra rada
Dla mnie zarządzanie firmą bez komputera oraz niezawodnego systemu informatycznego mija się z celem. Przemyśl wybór oprogramowania- to fundament papierkowej roboty w Twojej firmie. Dobre archiwum i centrum dowodzenia to podstawa. Zapoznaj się z ofertą programów kasowych np. Sezam 2.0 Professional oferowany przez AMOLA http://www.amola.pl/uslugi_platnicze/

IP i czas połączenia logowane. [21527739]
[08.02.2015] 16:55
kamil67
Ja bym od siebie proponował narzędzie do kontroli wydatków w firmie np. coś do sente http://www.sente.pl/system-sente/controlling -informacja-zarzadcza/ lub innego producenta. Wydatki w firmie trzeba optymalizować, bo to one często prowadzą do plajty firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21607317]
[10.03.2015] 10:05
emak
Ja proponuję zapoznać się z kilkoma podstawowymi zagadnieniami na temat zarządzania, zarządzania ryzykiem i systemów wspomagających zarządzanie https://companyrisk.wordpress.com/ Dzięki temu łatwiej będzie można odnaleźć się w temacie i stopniowo poszerzać wiedzę, a naprawdę jest ona potrzebna do prowadzenia firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21662730]
[21.07.2015] 15:39
kacper hawok
Odnośnie zarządzania firmą - jakie aplikacje mają sens przy firmach, które mają mnóstwo zleceń, ale realizują usługi? Mam na myśli aplikacje, które rozwiązują problemy związane z zarządzaniem, dają po prostu porządek. Jakieś propozycje?

IP i czas połączenia logowane. [21883562]
[28.07.2015] 17:34
eebooks.pl
Koniecznie przeczytaj "262 strategie marketingowe" na http://strategie.marketingowe.eebooks.pl

IP i czas połączenia logowane. [21895215]
[03.09.2015] 15:44
RysiekErt
jesli chodzi o zarządzanie firmą, to polecam wprowadzenie grywalizacji. Poprawią sie wyniki, stosunki między pracownikami jaki procesy.

IP i czas połączenia logowane. [21951356]
[23.09.2015] 15:34
pidol
Który z pakietów Berberis ma sens przy produkcji i małym magazynie? Czy jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkie funkcje aplikacji w wyższych pakietach? Pytam jako mało zorientowany w tematyce.

IP i czas połączenia logowane. [21982034]
[28.09.2015] 15:43
hanets
Nie Minima, jeden z wyższych. W kolejnym masz prosty magazyn, a zaawansowane opcje w wyższych. Zaraz, zobacz - http://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-prod uktowe/porownanie-produktow/ Pełna gospodarka magazynowa zaczyna się dopiero przy Composita, a prosty magazyn masz przy Multiminor - porównaj pozostałe funkcje tzn. co wykorzystasz.

IP i czas połączenia logowane. [21989925]
[08.10.2015] 15:31
pidol
Jak duża jest różnica pomiędzy pełną gospodarką magazynową, a prostym magazynem? Mniejszy zakres papierów, funkcji? Prowadzenie pełnej gospodarki jest wymagane w konkretnych przypadkach, zgadza się? A prosty magazyn tyczy się małych działalności?

IP i czas połączenia logowane. [22006143]
[19.10.2015] 15:25
hanets
Pełna gospodarka jest już zaawansowana. Najlepiej sprawdzaj takie informacje na stronie producenta. To jest dokładnie rozpisane. Cytat ze strony masz niżej - wszystko wymienione. Ogólnie na stronie oprogramowania wszystkie konkrety masz opisane:
Informacje o usługach, towarach i ich producentach
Możliwość zróżnicowania nazw towarów dla poszczególnych odbiorców
Indywidualizacja produktu (możliwość przypisania numeru seryjnego, koloru, roku produkcji oraz innych atrybutów identyfikujących towar)
Przyporządkowywanie produktom cen, rabatów i innych, dowolnych atrybutów
Przechowywanie informacji o dostawach i innych operacjach magazynowych
Automatyczne generowanie zamówień dla dostawców
Wystawianie i rejestrowanie różnych dokumentów magazynowych
Kontrola i korygowanie stanów w poszczególnych magazynach
Możliwość przeprowadzania inwentaryzacji (również przy użyciu kolektora danych z czytnikiem kodów kreskowych)
Identyfikacja towarów na poziomie egzemplarza (numery seryjne)
Raporty magazynowe
List przewozowy
Opcja pobierania produktów do oferty z karty technologicznej
Możliwość zdefiniowania prowadzącego (opiekuna) produktu
Możliwość kopiowania indeksów magazynowych
Współpraca z terminalem kodów kreskowych

IP i czas połączenia logowane. [22022397]
[20.10.2015] 15:20
markus b.
Akurat w Berberis moduł magazynu jest chyba najbardziej konkretny ze wszystkich tych, na jakich miałem okazję pracować. A przerobiłem już kilka firm, gdzie moje zadania były podobne, zawsze obsługiwałem ERP. Tutaj wszystko jest sensownie połączone z innymi funkcjonalnościami całego systemu.

IP i czas połączenia logowane. [22024004]
[21.10.2015] 15:34
robert grocki
Przy większości funkcji w oprogramowaniu BMS zauważysz przewagę. Wszystko zaczyna się od intuicyjności, ale chyba głównie chodzi o to, że poszczególne pakiety rzeczywiście mają więcej funkcjonalności, ale już to najlepiej oceniać samodzielnie po testach - w sumie nawet z opisów to widać.

IP i czas połączenia logowane. [22025618]
[21.10.2015] 17:19
Emilll
W temacie zarządzania firmą moim guru jest Pan Robert Zych. Byłem kiedyś na jego szkoleniu, a od tego czasu przeczytałem dwie książki: "Lider Sprzedaży" i "Szef w roli coacha", która dopiero od jakiegoś miesiąca jest na rynku. Człowiek ma ogromną wiedzę, którą warto chłonąć i wykorzystywać na co dzień.

IP i czas połączenia logowane. [22025728]
[26.10.2015] 15:26
hermits
robert grocki (15.10.2015.21 15:34):
Przy większości funkcji w oprogramowaniu BMS zauważysz przewagę. Wszystko zaczyna się od intuicyjności, ale chyba głównie chodzi o to, że poszczególne pakiety rzeczywiście mają więcej funkcjonalności, ale już to najlepiej oceniać samodzielnie po testach - w sumie nawet z opisów to widać.

Mała działalność, ale CRM to zbyt mało, musi być ERP. Jakie rozwiązanie będzie optymalne? Czy Multiminima jest wystarczająca pod coś takiego? 6 pracowników. Do 50 klientów miesięcznie, tak więc samych dokumentów niewiele, tyle że każda operacja, każde zlecenie to mnóstwo wytycznych i istotnych punktów. To usługi, nie produkcja.

IP i czas połączenia logowane. [22033658]
[06.11.2015] 22:59
HannaSz
Moim guru w zarządzaniu firmą jest Robert Grzybek, autor niedawno wydanej książki pt. "Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży" Jest ona inspirowana biblią marketingu Kotlera, stała się bodajże najobszerniejszą i najbardziej kompleksową pozycją powstałą w naszym kraju na temat sprzedaży osobistej oraz miękkich aspektów zarządzania organizacjami sprzedażowymi.Tą książkę trzeba mieć w firmie: http://gms.edu.pl/ksiazka

IP i czas połączenia logowane. [22051671]
[13.04.2016] 15:38
Daniel323
Przejżyj ofertę księgarni Profinfo http://profinfo.livejournal.com/
Mają bardzo duży wybór książek o tematyce prawnej, rachunkowej itp. Wszystko to przyda się w prowadzeniu firmy

IP i czas połączenia logowane. [22270967]
[23.05.2016] 18:45
hania8
Jeśli zatrudniasz pracowników, przyda Ci się grafik: http://www.grafikoptymalny.pl/ Dzięki temu będziesz mógł w taki sposób zarządzać zadaniami, by maksymalnie wykorzystać możliwości pracowników.

IP i czas połączenia logowane. [22319492]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat