o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

czy FEROMONY dzialaja?

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[03.04.2007] 18:00
zamorano
czy warto inwestowac w perfumy feromonowe?

reklama i zapewnienia to jedno praktyka to drugie. Czy te srodki cokolwiek zmieniaja?

prosze o opinie osoby ktore "wabily" a takze te ktore zostaly "zwabione", jesli takie istnieja. pozdrawiam!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.04.2007] 21:08
Hermes-posłaniec bogów
Na jedych działają na drugich nie. Nie radze tracić na to pieniądze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10008318]
[03.04.2007] 23:49
Haszysz***
Działają i to jak!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [10010090]
[04.04.2007] 01:03
a przecież zwykłe perfumy
Hermes-posłaniec bogów (07.04.03 21:08):
Na jedych działają na drugich nie. Nie radze tracić na to pieniądze.
też mają podobne działanie i po to powstały, na jednej lasce eksperymentowałem z premedytacją, różne substancje, wyniki są zachęcające (ale laska była taka sobie i sama w sobie nie była warta wielkiej uwagi)

IP i czas połączenia logowane. [10010527]
[04.04.2007] 10:19
zamorano
podziekowal pytam bo mamy taka jedze na uczelnie z ktora sa same problemy, w trosce o swoje zaliczenia probojemy roznych sposobow pozdro!!

IP i czas połączenia logowane. [10011609]
[21.07.2017] 18:53
[04.04.2007] 13:43
xerorex
ja kiedys kupilem na allegro jakis szit, byly "rozlewane z duzych butelek na male by obnizyc cene", nie zauwazylem tego malego mankamentu i jakis wal z allegro wyslal mi fiolke z czyms, ale czy to kiedykolwiek stalo kolo feromonow.... ciezko powiedziec. chcesz sprawdzic to kup cos ale w sexshopie i nie patrz na polke z tanimi perfumami. jak beda tanie moga byc nieskuteczne i bedziesz do nich wracal po kilka razy z mysla.... a moze z tym razem sie uda. kup dobra, jak bedzie lipa to wiecej na to kasy nie wydasz jak sprawdzisz daj znac. podro

IP i czas połączenia logowane. [10012590]
[05.04.2007] 11:11
bezeduryyyyyy
Z działaniem feromonów to jest tak samo jak z UFO

IP i czas połączenia logowane. [10019104]
[19.01.2009] 10:41
sivad
bezeduryyyyyy (07.04.05 11:11):
Z działaniem feromonów to jest tak samo jak z UFO

Dokładnie. Testowałem jedne, nie działały wcale.

IP i czas połączenia logowane. [14218955]
[20.12.2009] 22:44
888888888
Ale się boty rzuciły.

IP i czas połączenia logowane. [15971415]
[30.01.2010] 00:36
yoł30
darmowe kody?
coś złyszałem że wysyłka za doarmo i że skuteczne mają na feromony pl
Około stówki trzeba wydać ale kolega miał i mówił że bardzo pomagaja

IP i czas połączenia logowane. [16182671]
[16.10.2010] 14:44
oscypek87
ja teznie wierze w takie rzeczy ..jesli podobasz sie kobiecie to twoje naturalne feromony beda ją przyciagać http://dyskrecja.pl

IP i czas połączenia logowane. [17298073]
[11.03.2011] 23:06
jagoc
Ciężko powiedzieć czy działają, prawdopodobnie jest to efekt placebo, ale każdy ma inne odczucia, znam ludzi którzy twierdzą, że są efekty. Najlepiej samemu wypróbować wtedy możesz ocenić. Co do przelewanych feromonów to kolega ostatnio kupił na Allegro. Wcześniej zamówił 1 ml w oryginalnej fiolce i mówił, że ta sama jakość, tylko cena trochę niższa tych przelewanych.

IP i czas połączenia logowane. [18129345]
[12.03.2011] 00:43
mikimałs
nie bądz naiwny, nie działają, sam nie wierzylem, dopóki nie spróbowałem

IP i czas połączenia logowane. [18129640]
[19.03.2011] 15:19
doradca.liderin
jagoc (11.03.11 23:06):
Ciężko powiedzieć czy działają, prawdopodobnie jest to efekt placebo, ale każdy ma inne odczucia, znam ludzi którzy twierdzą, że są efekty.

Jeśli psukniesz się czymś i wierzysz, że to działa, to być może tak będzie, bo np będziesz miał więcej odwagi, będziesz pewniejszy siebie itp. Natomiast czy to działa tak naprawde- szczerze wątpię. Maciek
Doradca on-line marki Liderin
liderin.pl

IP i czas połączenia logowane. [18157810]
[20.03.2011] 10:01
nicol 22 lata
Partnerka, która wyczuła substancje zapachowe feromonów, to uciekła i koleżance powiedziała, że bardzo śmierdzę jakąś nieokreśloną substancją.
Szybko poszedłem zmienić garderobę i umyć się. Reakcja była odwrotna żadna z dziewczyn nie odsuwała się jak od jakiegoś śmierdziela, tylko siedzieliśmy w kawiarni ponad 3 godziny, niż poprzedni po minucie uciekały. Podobnie miałem z cukierkami z sex shopu, które obdarowywałem dziewczynom. Zjadły kilogram i nic ich nie ruszyło. Najlepszym przyciągnięciem dziewczyn na sex jest wyczucie podczas tańców twardość i wzwód penisa, to na nich działa jak najlepszy afrodyzjak.

IP i czas połączenia logowane. [18160499]
[21.03.2011] 08:44
teo43
Kupiłem, mam i jest ok. Oczywiście nie jest tak, że wszyscy się na mnie rzucają i gwałcą
Zapach jest na tyle mocny, że kręci się w głowie!
Co do sklepów jest te go dużo, ja kupiłem w necie z tym sklepie http://skocz.pl/wiecejsexu

IP i czas połączenia logowane. [18164055]
[22.03.2011] 15:31
GroovyMouse
Ludzie cały czas wydzielają feromony, które nie są wyczuwalne jako tradycyjne zapachy, ale rzeczywiście działają przyciągająco wg jednej zasady - można być atrakcyjnym tylko dla osoby, która zasadniczo różni się od Ciebie pod względem genetycznym (posiadacie jak najmniej wspólnych genów). Dlatego coś takiego jak syntetyczne feromony, którymi niektórzy polewają się litrami to najłatwiejszy sposób na pozbycie się kasy bez osiągnięcia żadnego efektu. Udany podryw/randka może odbyć się bez żadnych sztucznych dodatków, wystarczy pewność siebie i naturalność. A pieniądze zaoszczędzone na feromonach można wydać na rzeczy do wykorzystania we dwoje, np. afrodyzjakowe świeczki: http://funfactory.pl/product-pol-3990-Swieca -do-masazu-FUN-FACTORY-LOVE-YOURSELF-orchidea.html

IP i czas połączenia logowane. [18169307]
[24.02.2012] 01:48
Kamil_S
Czym są feromony, jak działają i gdzie je kupić masz tutaj: http://mamkompleksy.pl/brak-urody/ . Opis i oferta jest zarówno dla Panów jak i dla Pań, także zapraszam. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [19346359]
[25.02.2012] 01:48
DariuszTrudneSprawy
Kamil_S (12.02.24 01:48):
Czym są feromony, jak działają i gdzie je kupić masz tutaj: http://mamkompleksy.pl/brak-urody/ . Opis i oferta jest zarówno dla Panów jak i dla Pań, także zapraszam. Pozdrawiam!
Żona się przekonała, mówi że spróbuje ^-^ Chce mnie uwodzić zapachem hehheeh No to zobaczymy co z tego będzie. Jak nie zapomnę to wpisze tu kilka słów o działaniach.

IP i czas połączenia logowane. [19348853]
[25.02.2012] 11:20
Katerina30
Ja uwielbiam ten zapach świeży owocowy dla kobiet w różnym wieku sprawdzone rewelacja!!Feromony - http://www.twojafantazja.com/pl/p/Feromony-L ove-Desire-For-Women-50-ml/983

IP i czas połączenia logowane. [19349189]
[25.02.2012] 13:26
maciek82x
Jasne, ze to dziala Feromony dzialaja w sposob taki, ze podkreslaja twoj naturalny zapach, nie da sie po prostu opisac tego co czuje druga osoba bo jest to calkiem cos odmiennego niz drogie perfumy w perfumeriach. Uwazam, ze to lepiej bo to naprawde jest nowosc, cos unikalnego. Sam widze, ze kiedy zaczalem je stosowac, zaczynam byc bardziej dostrzegany przez spoleczenstwo, czy to mijajac sie z kobietami na ulicy, czy to w pracy. Naprawde polecam feromony, a to ten ktorego uzywam. Uwierzcie mi to naprawde dziala! http://intymnosc.pl/aff/glowna/love-desire-1 00ml-sprzedazy-intymnoscpl-p-540.html Cena jest taka, jak innych perfum (100ml). Warto postawic na cos czego nie ma prawie nikt, przynajmniej ja tak mysle. Pozdr.

IP i czas połączenia logowane. [19349420]
[29.02.2012] 18:19
gary769
Feromony działają jeżeli pochodzą one z dobrego źródła i od dobrej firmy. Jeżeli są to jakieś pierwsze lepsze kupione w sklepiku czy na targu to nie spodziewaj się jakichkolwiek efektów.
Tutaj znajdziesz bardzo duży wybór dobrych feromonów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn:
http://www.tabutoys.pl/c/53/feromony.html Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19361049]
[07.03.2012] 18:06
kozaczek
gary769 (12.02.29 18:19):
Feromony działają jeżeli pochodzą one z dobrego źródła i od dobrej firmy. Jeżeli są to jakieś pierwsze lepsze kupione w sklepiku czy na targu to nie spodziewaj się jakichkolwiek efektów.
Tutaj znajdziesz bardzo duży wybór dobrych feromonów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn:
http://www.tabutoys.pl/c/53/feromony.html Pozdrawiam
ja kupowałem nawww.feromony.be i jest ok może nie super ale ok

IP i czas połączenia logowane. [19378343]
[12.03.2012] 20:15
Michałxxx
Tak jak wspomniał ktoś wyżej. Na jednych działają, a na innych nie. Ale efekt zazwyczaj jest widoczny. Feromony nie działają tylko wśród ludzi, zwierzęta tak się wabią, więc MUSI to być skuteczne (z biologicznego puntu widzenia), spróbuj http://tabutoys.pl/c/54/dla-kobiet-feromony. html tutaj masz niedrogie próbki.

IP i czas połączenia logowane. [19391007]
[23.03.2012] 07:38
inter81
Chciałbym przekazać kupon rabatowy na darmową wysyłkę najlepszych feromonów w sprzedaży ze strony feromony.pl.
Naprawdę warto, działanie potwierdzone wielokrotnie przez klientów sklepu o czym świadczą komentarze na stronie https://www.feromony.pl/opinie-klientow polecam przeczytać. kod należy wprowadzić w trakcie zakupu (min 100zł) po dodaniu produktu do koszyka należy kliknąć przycisk: Posiadasz kupon promocyjny? i następnie wprowadzić kod. Proszę się spieszyć gdyż tylko pierwsza osoba z niego skorzysta i nie zapłaci nic za wysyłkę. Ze swojej strony mogę polecić NPA, TheEDGE, pheromax lub BTB. gg: 1072160

IP i czas połączenia logowane. [19416761]
[01.05.2012] 06:59
feromon
Oczywiście, że działają. Trzeba tylko wybrać dobrą firmę, która ma feromony wysokiej jakości. Znalazłem tają stronę z informacjami o feromonach http://www.feromony.intymne.cba.pl
Zawarte tam informację mnie przekonały i zakupiłem flakonik.
TO JEDNAK DZIAŁA !

IP i czas połączenia logowane. [19512706]
[02.06.2012] 17:35
ewunia_1990
oto kolejne kody PLNEXMA, PLFFGXM

IP i czas połączenia logowane. [19588560]
[24.06.2012] 02:35
alberto287
Również posiadam , ale tylko 3 kody , dla osób które nie robiły nigdy zakupów ze strony feromony.pl .
Chętnych proszę pisać na nr gg: 43618611
Nie chcę ich podawać oficjalnie , gdyż mogłoby powstać zamieszanie , a ja straciłbym rozeznanie. Proszę pisać jak najszybciej.

IP i czas połączenia logowane. [19643106]
[05.07.2012] 05:11
Feromonowy Maniak
Ze swojej strony i z własnego ponad 4 letniego doświadczenia z feromonami, z szczerym i pełnym sumieniem polecam i mówię, że warto. Na dzień dobry dają pewności siebie, nie ma nawet mowy o efekcie placebo, ponieważ zauważalnie działa to na otoczenie, a zwłaszcza płeć przeciwną. Ze mną było tak, że ledwo rozpocząłem przygodę z feromonami, to nie minęły pełne dwa miesiące, a zdobyłem dziewczynę moich marzeń i tworzymy udany związek właśnie m.in. dzięki feromonom Teraz obydwoje stosujemy, a do masażu jest rewelacyjny olejek feromonowy K2, po zastosowaniu aż zwierz z ludzi wychodzi, kto spróbował, ten wie co potem się dzieje i jak jest gorąco, grrr... ^^ Ale do rzeczy: uczulam na takie badziewia co są na Allegro po ok. 20 zł w flakonach jak woda toaletowa (50 lub 100 ml), bo to nawet koło prawdziwych feromonów nie stało. Najlepiej poczytać sobie na ten temat i wejść na stronę jakiegoś porządnego sklepu internetowego z feromonami, chociażby na feromony.pl i zrobić rozeznanie co jest dostępne, w jakim stę żeniu i do jakich zastosowań, oraz w jakich cenach. Co do cen nie należy się zrażać, bo zawsze jest możliwość zwrotu kasy, gdyby ktoś stwierdził, że to nie dla niego, pomimo że większość kupionego fero już wykorzystał Ale gwarantuje, że jak raz się spróbuje, to potem się wie, że jest warte takiej ceny
Apropos, gdyby ktoś chciał, to mam trzy kody rabatowe w feromony.pl na darmową przesyłkę podczas pierwszego zakupu (wartość zamówienia minimum 100 zł), te kody są do wykorzystania do 19 lipca 2012 r, wpisuje się je przy składaniu zamówienia i koszt przesyłki zostaje odliczony w formie rabatu
Oto kody:
PLGENGK
PLWHMUP
PLEMUAN

IP i czas połączenia logowane. [19672958]
[28.07.2012] 05:15
Tomuś
działają jak najbardziej . ja osobiście polecam kupe w sprayu . błyskawicznie przyciąga wszystkie muchy . polecam . do nabycia w sklepach z zabawnymi artykułami za 20 zł. ewentualnie na którychś z reklamowanych tu stron za około 100 zł. , zapach może nieco inny ale efekt ten sam ... pozdrawiam sklepikarzy.

IP i czas połączenia logowane. [19729492]
[05.08.2012] 01:42
zadowolonyimprezowicz
ja kiedys kupilem przez to i baardzo zadziałało, przez tą strone
fermos.cba.pl
tam mają jakieś sprowadzane z zagranicy, chyba z niemiec albo USA ze specjalnych laboratoriów, są droższe ale podobno przez to są lepsze bo są markowe. Czytalem że ludzie sie zrażają do feromonow przez to ze kupują tanie podróby albo daja złą dawkę.

IP i czas połączenia logowane. [19746918]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat