o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

skrecona kostka...POMOCY!!!

[25.03.2007] 14:46
kondzior9292
prosze was pomozcie mi! jak wiecie sezon w pilke nozna sie zaczal! od razu wyszedlem na dwor troszke pokopac pilke i jak sie okazalo w jednym z uderzen wrylem noga w ziemie...moze nie bolalo tak bardzo ale troche utykalem a jeszcze dzis mam sparing. teraz mnie boli ale az tak ostro nie boli ale jednak boli. prosze powiedzcie mi co moge zrobic aby jak nie dzis to jak najszybciej ta kostke wyleczyc. bardzo mi na tym zalezy...z gory dzieki

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.03.2007] 16:58
michube  michu666@tlen.pl
Polecam taki zel na urazy sportowe "Hematoven" albo krem na podobne dolegliwosci o nazwie "Ben-Gay". Ewenatualnie oklady z nalewki leczniczej "AMOL" albo "Melisana Krosterfrau" - wszystko do nabycia w najblizszej aptece

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9943692]
[25.03.2007] 20:47
ppppppppppppppp
przede wszystkim dowiesz sie jutro jakiego stopnia skrecenia doznales. Jezeli ci spuchnie to niedobrze. Najlepiej od razu usztywnic noge, polozyc sie i miec kostke wyzej(na jakiejs poduszce czy cos) rano zanim jeszcze uzyjesz nogi wetrzec jakies masci chwilke odczekac i dopiero zaczc chodzic(w nocy rozluzniaja ci sie sciegna itd i masci wszelakiego typu lepiej dzialaja)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9945546]

» Odpowiedz na ten temat