o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Zwykły seks jest nudny!

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[02.05.2007] 04:24
lsilanow
leocan (07.03.05 02:03):
>dagger \"nie czytalem artykulu bo jest na kretynski temat\" to co mozesz wniesc do dyskusji oprocz kreowania swojego pojecia swiata (zolwie, tarcza, slonce na rydwanie co rano zaspane bywa), a nawet to robisz bylejak. moher czy co??

seks jest dla ludzi i poki nikt nie jest krzywdzony jest ok.
FIN.
pzdr

seks nie jest dla ludzi, seks jest jak najbardziej ludzki, to przedłużenie naszych uczuc, wyraz miłości, sympatii, ciepła, aprobaty dla drugiego człowieka, i źródło naszej przyjemności, umożliwiające zbudowanie więzi, ale można przeczytac, że tu chodzi o to, by bylo sie krzywdzonym, upadlanym, bo to sie lubi
a czemu sie to lubi - bo dzieki temu mozna odreagowac i zaakceptowac to, ze jest sie krzywdzonym, bitym i ponizanym naprawde
gdy ktos stracil szacunek do siebie, stracil swoje poczucie wlasnej wartosci, szef lub szefowa go opieprza, nauczyciel krytykuje, ten ktos, mężczyzna lub kobieta, jest przemęczony i jedyną możliwością odreagowania się są fantazje
gdy nienawidzimy kobiet - fantazjujemy o ich upadlaniu, gdy nienawidzimy siebie - fantazujejmy o upadlaniu siebie
miasteczko south park też jest fantazją jego twórców, odreagowaniem się nich, odreagowaniem bodźców i uczuc spostrzegania świata
ja też malowałem moją polonistkę na szubienicy, gdy byłem na nią wściekły
gdy fantazje są wcielane w czyn, świadczy to byciu zapędzonym w sytuacje bez wyjścia, bez odrobiny powietrza (przepraszam za poetyckie przenośnie, można by to prościej wyjasnić) to jest takie dno rozpaczy, gdzie uczucia wyraża się przez czyny, a nasze racjonalizacje próbują tylko to uzasadnic (jedzmy i pijmy, bo jutro pomrzemy, każdy kiedyś umrze, więc trzeba z życia korzystac na maksa itp., nie warto się NICZYM przejmowac, warto miec WSZYSTKO w dupie)
seks grupowy jest jak bezwarunkowa akceptacja, bo miłośc to akceptacja, któż takiej by nie chciał?
wydaje się kuszący
efekty mogą byc mizerne
tak zazwyczaj robią stada ssaków w obliczu własnej zagłady
w obliczu śmierci nawet zapach główna nie przeszkadza, w obliczu własnych konfliktów tożsamości, nawet konflikt wewnętrzny z zasadami katolicyzmu nie wydaje się tak straszny
druga rzecz, to nasze zaadaptowanie do bodźców, nie wystarczy nam już kanion Colorado, potrzebujemy leciec przez wielobarwną mgławicę, w której raz po raz wubuchają supernowe, przelatują meteory, rozpryskują się na miliardy świetlistych kawałków, pojawiają się próżniowe wyładowania elektryczne, a na kończu dolatujemy do planety, z lobrzymim kraterem, w którego jeziorach mieszka zaginiona cywilizacja pół-elfów pół-smoków, o purpurowej, świetlistej skórze, którzy mieszkają w domkach z baniek mydlanych, unoszącej się w toni morskiej, zaprzęgniętej do produkcji preparatu, dającego możliwośc umierania i narodzenia sie na nowo, jako szmaragdowy jednorożec itd. etc.
i wtedy ziewamy, na sali
nie wystarczy, gdy na filmie wybucha jeden samochód, musi byc karambol na 150 aut, tuż obok zapadającego się wierzowca, w który spadł wahadłowiec, przewożący głowice nuklearne, służące do zniszczenia komety, której jeden odłamek wytrącił go z orbity, a drugi spowodował trzęsienie ziemi, widoczne w następnym ujęciu
jest ultrahiperbombastycznie, ponieważ my potrzebujemy ultrahiperbombastycznych bodźców, by cokolwiek czuc
nie wystarczy jak ginie jeden człowiek, musi umrzec pare tysięcy i nie jest to pokazane jako dana statystyczna, ale jako śmierc każdego po kolei, albo nabijanie na szpiklec dziesięciu na raz - a i tak nas to nie rusza, nie bardziej niż robienie szaszłyka na sobotnie barbecue
warto się zatrzymac
w tym pędzie lemmingów do samozagłady, wyścigu szczurów, jak zwał tak zwał
ale wtedy po 5 minutach stania staniemy się przerażliwie samotni, ponieważ świat wyprzedzi nas o jakieś 5 tys. lat świetlnych
tam nie ma mód, nie ma ekstremów, nie ma autodestrukcji

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10221875]
[02.05.2007] 12:52
DAGGER
bardzo interesujaca i tresciwa wypowiedz...wiecej takich ludzi na forum bo piszace tutaj masowo polglowki juz dawno wyszly z mody

lsilanow (07.05.02 04:24):
leocan (07.03.05 02:03):
>dagger \\\"nie czytalem artykulu bo jest na kretynski temat\\\" to co mozesz wniesc do dyskusji oprocz kreowania swojego pojecia swiata (zolwie, tarcza, slonce na rydwanie co rano zaspane bywa), a nawet to robisz bylejak. moher czy co??

seks jest dla ludzi i poki nikt nie jest krzywdzony jest ok.
FIN.
pzdr

seks nie jest dla ludzi, seks jest jak najbardziej ludzki, to przedłużenie naszych uczuc, wyraz miłości, sympatii, ciepła, aprobaty dla drugiego człowieka, i źródło naszej przyjemności, umożliwiające zbudowanie więzi, ale można przeczytac, że tu chodzi o to, by bylo sie krzywdzonym, upadlanym, bo to sie lubi
a czemu sie to lubi - bo dzieki temu mozna odreagowac i zaakceptowac to, ze jest sie krzywdzonym, bitym i ponizanym naprawde
gdy ktos stracil szacunek do siebie, stracil swoje poczucie wlasnej wartosci, szef lub szefowa go opieprza, nauczyciel krytykuje, ten ktos, mężczyzna lub kobieta, jest przemęczony i jedyną możliwością odreagowania się są fantazje
gdy nienawidzimy kobiet - fantazjujemy o ich upadlaniu, gdy nienawidzimy siebie - fantazujejmy o upadlaniu siebie
miasteczko south park też jest fantazją jego twórców, odreagowaniem się nich, odreagowaniem bodźców i uczuc spostrzegania świata
ja też malowałem moją polonistkę na szubienicy, gdy byłem na nią wściekły
gdy fantazje są wcielane w czyn, świadczy to byciu zapędzonym w sytuacje bez wyjścia, bez odrobiny powietrza (przepraszam za poetyckie przenośnie, można by to prościej wyjasnić) to jest takie dno rozpaczy, gdzie uczucia wyraża się przez czyny, a nasze racjonalizacje próbują tylko to uzasadnic (jedzmy i pijmy, bo jutro pomrzemy, każdy kiedyś umrze, więc trzeba z życia korzystac na maksa itp., nie warto się NICZYM przejmowac, warto miec WSZYSTKO w dupie)
seks grupowy jest jak bezwarunkowa akceptacja, bo miłośc to akceptacja, któż takiej by nie chciał?
wydaje się kuszący
efekty mogą byc mizerne
tak zazwyczaj robią stada ssaków w obliczu własnej zagłady
w obliczu śmierci nawet zapach główna nie przeszkadza, w obliczu własnych konfliktów tożsamości, nawet konflikt wewnętrzny z zasadami katolicyzmu nie wydaje się tak straszny
druga rzecz, to nasze zaadaptowanie do bodźców, nie wystarczy nam już kanion Colorado, potrzebujemy leciec przez wielobarwną mgławicę, w której raz po raz wubuchają supernowe, przelatują meteory, rozpryskują się na miliardy świetlistych kawałków, pojawiają się próżniowe wyładowania elektryczne, a na kończu dolatujemy do planety, z lobrzymim kraterem, w którego jeziorach mieszka zaginiona cywilizacja pół-elfów pół-smoków, o purpurowej, świetlistej skórze, którzy mieszkają w domkach z baniek mydlanych, unoszącej się w toni morskiej, zaprzęgniętej do produkcji preparatu, dającego możliwośc umierania i narodzenia sie na nowo, jako szmaragdowy jednorożec itd. etc.
i wtedy ziewamy, na sali
nie wystarczy, gdy na filmie wybucha jeden samochód, musi byc karambol na 150 aut, tuż obok zapadającego się wierzowca, w który spadł wahadłowiec, przewożący głowice nuklearne, służące do zniszczenia komety, której jeden odłamek wytrącił go z orbity, a drugi spowodował trzęsienie ziemi, widoczne w następnym ujęciu
jest ultrahiperbombastycznie, ponieważ my potrzebujemy ultrahiperbombastycznych bodźców, by cokolwiek czuc
nie wystarczy jak ginie jeden człowiek, musi umrzec pare tysięcy i nie jest to pokazane jako dana statystyczna, ale jako śmierc każdego po kolei, albo nabijanie na szpiklec dziesięciu na raz - a i tak nas to nie rusza, nie bardziej niż robienie szaszłyka na sobotnie barbecue
warto się zatrzymac
w tym pędzie lemmingów do samozagłady, wyścigu szczurów, jak zwał tak zwał
ale wtedy po 5 minutach stania staniemy się przerażliwie samotni, ponieważ świat wyprzedzi nas o jakieś 5 tys. lat świetlnych
tam nie ma mód, nie ma ekstremów, nie ma autodestrukcji
cold as ice

IP i czas połączenia logowane. [10223912]
[02.05.2007] 16:06
lsilanow
DAGGER (07.05.02 12:52):
bardzo interesujaca i tresciwa wypowiedz...wiecej takich ludzi na forum bo piszace tutaj masowo polglowki juz dawno wyszly z mody

dziękuje , dopowiem, co jest jeszcze "tam" - tam jest spokój i pogoda ducha, czego i wszystkim życzę

IP i czas połączenia logowane. [10225679]
[03.05.2007] 12:51
Frauenbewuderer
Moze nie tyle wspanialy artykul,ale wspaniale ze pani Litwiniuk,to napisala.Wspaniale, ze wlasnie takie artykuly sie ukazuja coraz czesciej.Zadalem sobie trud przecztania wielu komentarzy i musze przyznac, ze Polska jeszcze dlugo zostanie Polska.Typowe dla katolikow wypowiedzi, totalny brak tolrancji innosci,oczaiwscie nie mam na mysli skrajnosci wyszukujacaych sobie udzialu kogos kto wcale tego nie chce.Podobnie jak gwalt panstwa na obywatelu,zeby zbarac mu ostni grosz.
Uwazam, ze na poczatku kiedy jest sie mlodym,wystarczaja wdzieki kobiet
zeby bardzo pragnac sexu,pozniej z biegiem czasu,ciagle taki sam sex
staje sie nuda i jestem przekonany,ze kazdy zdrowy czlowiek,ma ochote od czasu do czasu na jakis eksperyment,ktory wcale nie musi
pozostac na stale w zyciu sexualnym.Jestem za kazda wolnoscia sexualna i bardzo bym chcial, zeby byl taki portal,w ktorym tylko tacy sie spotykaja,zanim sie wejdzie do takiego portalu,na pierwszej stronie powinna byc informacja, zeby nie wchodzily czlonkinie kola gospodyn wiejskich,moherowe berety,czy bractwo wzajamniej adoracji,
ani nikt,kto uwaza, ze takich informycji nie powinno byc.
To wspaniale spotkac kobiety,ktore mysla tak samo jak ja i mimo wszystko pragna swiadomie coraz wiekszych rajcow a zwykly sex przestal juz na nie dzialac.Wszystko co dotychczas zauwazylem to tylko z racji prostytucji powstalo,a brak jest mi tych ktore
pragna poznac kogos nie z powodu kasy,szuka takich partnerow.Portal O2 uwazam za najbardziej postepowy,gdzie kazda krytyka powinna sobie isc i wybrac taki jaki im bedzie odpowiadal,a normalnym nieneurotycznym osobowosciom,pozostwic platforme te wlasnie ,bez nawracania nas na zla droge.
Ja sam bede sie tlumaczyl po smierci z moich upodoban i sposobow doprowadzania kobiet do wspanialych przezyc.
Wiekszosc tez myli wiele spraw,bo nie przecztali artykulu,co jest cecha neurotyka,ktory,nienawidzi ,wszystkiego co nie pasuje do jego pogladow.Mieszaja pozniej perwersje typu zofilii,czy pedofilii,
z calkiem ludzkimi zachowaniami,mezczyzny i kobiety.
Glownym sensem wszystkiego jest tylko to zeby wszystko sprawialo
przyjemnosc zainteresowanym,bez zmuszania kogos do czegos co go nie bawi,jezeli kobiety i mezczyzna,lubia sie przywiazywac,czy robic lewatywe,to ich sprawa,ale i oni musza miec prawo w tym swiecie,zyc
by przejsc przez to i przestac sie tym interesowac,bo tylko niespenienie urastac moze do perwersji ,a spenienie doprowadza do braku zainteresowania.Ja szukam kobiety ,przy ktorej moglbym zawsze byc soba,nie musial jej nigdy oklamywac i z niczym sie kryc i podobnie tego samego oczekuje od niej,ale nie umie znalesc.
Nie wiem nawet gdzie szukac,mam 48 lat i do takich wnioskow doszedlem.Ucieszy mnie kazdy portal ,gdzie wlasnie tacy otwarci sie potykaja,bez mieszania w to prostytutcji,bo nie jest zabawne kiedy kobiety maja sex dla pieniedzy,to jest zmuszanie sie.
Wspaniale miec zwiazek partnerski w ktorym mozna wszystko moc.
Ale czy sa takie kobiety ,ktore sie do tego nadaja ?coraz trudniej mi w to uwierzyc. poliwalentny@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [10231664]
[03.05.2007] 15:30
lsilanow
Frauenbewuderer (07.05.03 12:51):
Moze nie tyle wspanialy artykul,ale wspaniale ze pani Litwiniuk,to napisala.Wspaniale, ze wlasnie takie artykuly sie ukazuja coraz czesciej. Zadalem sobie trud przecztania wielu komentarzy i musze przyznac, ze Polska jeszcze dlugo zostanie Polska.Typowe dla katolikow wypowiedzi, totalny brak tolrancji innosci,oczaiwscie nie mam na mysli skrajnosci wyszukujacaych sobie udzialu kogos kto wcale tego nie chce.Podobnie jak gwalt panstwa na obywatelu,zeby zbarac mu ostni grosz.
staje sie nuda i jestem przekonany,ze kazdy zdrowy czlowiek,ma ochote od czasu do czasu na jakis eksperyment,ktory wcale nie musi
pozostac na stale w zyciu sexualnym.Jestem za kazda wolnoscia sexualna i bardzo bym chcial, zeby byl taki portal,w ktorym tylko tacy sie spotykaja,zanim sie wejdzie do takiego portalu,na pierwszej stronie powinna byc informacja, zeby nie wchodzily czlonkinie kola gospodyn wiejskich,moherowe berety,czy bractwo wzajamniej adoracji,
To wspaniale spotkac kobiety,ktore mysla tak samo jak ja i mimo wszystko pragna swiadomie coraz wiekszych rajcow a zwykly sex przestal juz na nie dzialac.Wszystko co dotychczas zauwazylem to tylko z racji prostytucji powstalo,a brak jest mi tych ktore
pragna poznac kogos nie z powodu kasy,szuka takich partnerow.Portal O2 uwazam za najbardziej postepowy,gdzie kazda krytyka powinna sobie isc i wybrac taki jaki im bedzie odpowiadal,a normalnym nieneurotycznym osobowosciom,pozostwic platforme te wlasnie ,bez nawracania nas na zla droge.
Ja sam bede sie tlumaczyl po smierci z moich upodoban i sposobow doprowadzania kobiet do wspanialych przezyc.
Wiekszosc tez myli wiele spraw,bo nie przecztali artykulu,co jest cecha neurotyka,ktory,nienawidzi ,wszystkiego co nie pasuje do jego pogladow.Mieszaja pozniej perwersje typu zofilii,czy pedofilii,
przyjemnosc zainteresowanym,bez zmuszania kogos do czegos co go nie bawi,jezeli kobiety i mezczyzna,lubia sie przywiazywac,czy robic lewatywe,to ich sprawa,ale i oni musza miec prawo w tym swiecie,zyc
by przejsc przez to i przestac sie tym interesowac,bo tylko niespenienie urastac moze do perwersji ,a spenienie doprowadza do braku zainteresowania.Ja szukam kobiety ,przy ktorej moglbym zawsze byc soba,nie musial jej nigdy oklamywac i z niczym sie kryc i podobnie tego samego oczekuje od niej,ale nie umie znalesc.
Nie wiem nawet gdzie szukac,mam 48 lat i do takich wnioskow doszedlem.Ucieszy mnie kazdy portal ,gdzie wlasnie tacy otwarci sie potykaja,bez mieszania w to prostytutcji,bo nie jest zabawne kiedy kobiety maja sex dla pieniedzy,to jest zmuszanie sie.
Ale czy sa takie kobiety ,ktore sie do tego nadaja ?coraz trudniej mi w to uwierzyc. poliwalentny@o2.pl

jesteś za wolnością, ja też
jestes za tolerancją, ja też
wszystko to jest ludzkie zachowanie
ludzkie, nie znaczy że korzystne dla tej osoby, która je przejawia
inni nie mają prawa je oceniac, inni mogą wskazac, co jest w nim nie korzystnego dla tej osoby, by mu pomóc, za jej zgodą li tylko
jak na razie, nie widziałem żadnego wskazania na tym forum, ani żadnej zgody
same oceny
szukasz akceptacji, trzymam kciuki, to naprawde fajne
a prawo i państwo jest po to, by był jakiś porządek

IP i czas połączenia logowane. [10232808]
[25.11.2017] 04:38
[03.05.2007] 23:19
Frauenbewuderer
lsilanow (07.05.03 15:30):
Frauenbewuderer (07.05.03 12:51):
Moze nie tyle wspanialy artykul,ale wspaniale ze pani Litwiniuk,to napisala.Wspaniale, ze wlasnie takie artykuly sie ukazuja coraz czesciej. Zadalem sobie trud przecztania wielu komentarzy i musze przyznac, ze Polska jeszcze dlugo zostanie Polska.Typowe dla katolikow wypowiedzi, totalny brak tolrancji innosci,oczaiwscie nie mam na mysli skrajnosci wyszukujacaych sobie udzialu kogos kto wcale tego nie chce.Podobnie jak gwalt panstwa na obywatelu,zeby zbarac mu ostni grosz.

jesteś za wolnością, ja też
jestes za tolerancją, ja też
wszystko to jest ludzkie zachowanie
ludzkie, nie znaczy że korzystne dla tej osoby, która je przejawia
inni nie mają prawa je oceniac, inni mogą wskazac, co jest w nim nie korzystnego dla tej osoby, by mu pomóc, za jej zgodą li tylko
jak na razie, nie widziałem żadnego wskazania na tym forum, ani żadnej zgody
same oceny
szukasz akceptacji, trzymam kciuki, to naprawde fajne
a prawo i państwo jest po to, by był jakiś porządek

Dokladnie tak to postrzegam,uwazam tez ze kazdy bedzie przez to przechodzil,ale jeszcze o tym nie wie.Mialem kolege zastrzegal sie
ze nie zdazy mu sie sex pozamalzenski,dzis obje sa za wolnoscia,nie minelo nawet dwa lata.Ale ze wzgledu na choroby,kazdy czlowiek powinien jednak miec stalego pratnera, z ktorym moze wszystko,lepiej jak z kazdym cos innego,stala partnerka ,wieksze bezpieczenstwo.
Nie wiem dlaczego zawsze najwspanialszymi przyjaciolkami z jakimi mozna bylo konie krasc i sie rozumiec bez slow,byly kobiety bi.

IP i czas połączenia logowane. [10236794]
[24.05.2007] 20:15
ghosia
Banderas 9718 (07.03.05 12:57):
findesiecleLOL (07.03.05 12:55):
szkoda, że o2 staje się powoli \\\"pornoportalem\\\" :/

Portal o2 był, tylko się z tym krył. Portal o2 ma najbrutalniejsze zdjęcia, filmiki pornograficzne.
Teraz portal o2 zdejmuje maskę. Ciekawe co będzie jak ją całkiem zdejmnie.

IP i czas połączenia logowane. [10390506]
[24.05.2007] 23:24
Zlotousty
A czemu tylko faceci szukaja ciagle kobiet dla ktorych sex nie jest nudny,a nigdy kobiety facetow,za darmo?
Przeciez mogloby byc ciekawie,gdby kobiety nie szukaly tylko nudnego sekssu.Nigdy nie zapmne,jak kobieta kazala sobie zrobic lewatywe,dzieki niej mysle ze nigdy w zyciu nie spotka mnie impotencja,wystarcza tylko obojentnie gdzie jestem pomyslec chwile
o tej wspanialej, a odrazu,czuje jak mi uszy staja,by slyszec jak
ona cierpi.?

IP i czas połączenia logowane. [10392107]
[24.05.2007] 23:36
Isolda
Zlotousty (07.05.24 23:24):
A czemu tylko faceci szukaja ciagle kobiet dla ktorych sex nie jest nudny,a nigdy kobiety facetow,"za darmo"?
Przeciez mogloby byc ciekawie,gdby kobiety nie szukaly tylko nudnego sekssu.Nigdy nie zapmne,jak kobieta kazala sobie zrobic lewatywe,dzieki niej mysle ze nigdy w zyciu nie spotka mnie impotencja,wystarcza tylko obojentnie gdzie jestem pomyslec chwile
o tej wspanialej, a odrazu,czuje jak mi uszy staja,by slyszec jak
ona cierpi.?

Biore cie w ciemno,napisz prosze : migula@t-online.de
Podalam moj ades bo uwielbiam to co wyprawiasz z kobietami.
Reszte dowiesz sie ........Anna

IP i czas połączenia logowane. [10392189]
[25.05.2007] 00:04
lsilanow
Portal o2 był, tylko się z tym krył. Portal o2 ma najbrutalniejsze zdjęcia, filmiki pornograficzne.
Teraz portal o2 zdejmuje maskę. Ciekawe co będzie jak ją całkiem zdejmnie.

Gdy czytam dyskusje taką jak ta, wraca mi wiara w ludzi, wiara w szczerosc czyichs serc i intencji. I odżywam.
Niektóre wypowiedzi, nie te pro- tylko właśnie te kontra-, te tzw. moherowe wydrukuje i przykleję sobie, bym zawsze miał je przed oczyma.
Dziękuje, świat jeszcze nie powariował zupełnie.

IP i czas połączenia logowane. [10392337]
[05.05.2008] 21:17
liyah
co to znaczy "HCWK"
pierwsze 3 podejrzewam znam, ale 4 litera ?

IP i czas połączenia logowane. [12703513]
[13.05.2017] 00:41
Oktawia1999
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego kutaska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

IP i czas połączenia logowane. [22731897]
[13.05.2017] 23:31
Magdalena99
Chcesz poznać co to prawdziwy seks? Zimna suka i gorąca kochanka, przyjaciółka. Zadzwoń do mnie skarbie, jeśli Ci się podobam i mnie zerżnij, tak po prostu.Czekam na Ciebie na http://sextelefon.org.pl/ jestem Kinga, tczecia od góry.

IP i czas połączenia logowane. [22732543]

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat