o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zapytać dziewczynę o chodzenie?

1 2
[02.07.2010] 19:24
Davidek93
lubie placki. Tak jak mowiliscie nasralem jej na klate i jest swietnie teraz dzieki wam bardzo!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16871572]
[09.07.2010] 15:55
dragoth
ALE MACIE PROBLEMY!!!!
bądźcie sobą a laska jak będzie chciała być z tobą to będzie jak nie to nie i basta. Nie ma jakiegoś sposobu ani żadnego planu. POPROSTU BĄDŹCIE SOBĄ I NIE RÓBCIE Z SIEBIE TAKICH CIOT DO ZABAWY DLA DZIEWCZYN. IDŹCIE NA SIŁOWNIE POGRAJCIE W PIŁKE ITP. ŻEBY JEJ ZAINPONOWAĆ. Chodziłem z 12 laskami a mam 15 lat i tylko jedna mi odmówiła jak ją zapytałem o chodzenie, i sie nie przejmowałem. Po pół roku laska pszyszła i na kolanach błagała mnie o chodzenia. Jak zacząłem patrzeć na siebie a nie na laski to wtedy na mnie leciały. dziewczyny nie lubią jak im sie narzucasz! niech odczuwają że się nimi nie interesujesz wtedy będą cie szanowały za to że nie lecisz jak na obiad na nią. i po jakimś czasie zobaczy w tobie kogoś innego.
POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [16901098]
[04.03.2011] 10:03
magier
Ja rónierz mam problem poznalem dziewczyne mamy po 16 lat. Ona ma chlopaka ktory ma 26 lat ale podejrzewam ze chodzi z nim ze wzgledu na kase a nie na milosc co zrobic ?

IP i czas połączenia logowane. [18098300]
[08.03.2011] 21:04
pabloooo94
Kolego, zrobiłeś z siebie koleżanke z jajami. JAk ty chcesz wyrywać dziewczyny jeżeli sie ich boisz? Podejdz doniej na luzie zaproponuj spotkanie. Wez ja za reke zrob cos spontanicznego. Pocałuj ja! Pametaj ze jezeli zastanawiasz sie czy to dobry moment na pocałowanie jej, to całuj to moment idealy.

IP i czas połączenia logowane. [18116722]
[15.04.2011] 23:29
FindMe
Mam problem...
Podoba mi sie pewna dziewczyna (mojemu koledze tez) i nie wiem jak do niej gadac ...
Szczescie w nieszczesciu ona mysli ze moj kolega chce byc z nia dla zakladu.
Nie wiem jak ja zapytac czy by chciala ze mna byc
POMOCY

IP i czas połączenia logowane. [18272361]
[28.07.2014] 12:19
[17.04.2011] 20:54
Ktoś
Czytam te wszystkie wasze historie i aż śmiać mi się chce "nie wiem jak się dziewczyny spytać . Jak do niej zahadać i wgl " gdy byście byli facetami z jajami to byście sami wiedzieli jak to zrobić . Ja mam 16 lat i jakoś nie mam z tym problemu do dzisiaj . Mogę wam dać radę jak się spytać dziewczyny o chodzenie . Ja tak zrbiłem i się udało . Weź ją na jakiś spacer do parku usiądźcie na ławce i zagadaj do niej że Ci się ona podoba i wgl . I powiedz że jesteśmy już razem długi czas i chciałbym żeby między nami było coś więcej niż tylko przyjaźń . I powiedz "chcesz ze mną być . Jak odpowie tak to się z nią przeliż a jak odpowie nie to powiedz Jak coś to możemy zostać przyjaciólmi i tyle . Ja zazwyczaj pytam się tak dziewczyny . i nie potrzeba zabierać dziewczyny do żadnych restauracji czy czegoś . I to na tyle . Powodzenia chłopaki . Myśle ze komuś pomogła .

IP i czas połączenia logowane. [18279060]
[25.07.2011] 10:54
wariat
znam dziewczyne 8 lat ona w 1sp wyprowadziła sie i teraz wraca i ostatni(1mies)to codzienne pissanie na gg( bardzo very super mi sie podoba jest moją 0,7)niby piszemy sobie że sie kochamy ale ona to traktuje jako żart ostatnio powiedziałem jej że ja ją serio kocham i kazała mi to udowodnić ma ktoś pomysł jak to zrobić? prosze o szybką odp bo za 2 tyg wielka próba

IP i czas połączenia logowane. [18635899]
[16.01.2012] 22:40
misiu0700
Spytaj śie jej czy hce być z toba

IP i czas połączenia logowane. [19240970]
[13.02.2012] 20:20
Alan HELP!  aragorn411@tlen.pl
Hej, poznałem pewną dziewczynę we wrześniu tamtego roku. Oczywiście ktoś napisze żebym ją odprowadził do domu. Coż nie mam takiej możliwości. Mieszkam trochę od niej, podoba mi sie i nasi rodzice dobrze sie znają( oczywiście nikomu nie mówiłem że mi się podoba. Ogólnie rozmawiamy często ale zazwyczaj w większym gronie, a ona trzyma się dziewczyn... Naprawdę mi na niej zależy proszę dajcie mi jskiś przykłąd jak ją onieśmielić... proszę pomóżcie.. dzięki.

IP i czas połączenia logowane. [19318540]
[21.02.2012] 22:04
Dawidek93
ludzie ona dała mi duuupyyyy ale @@@ista przyjaciółkaaaaa a mnie rzuciła ;/

IP i czas połączenia logowane. [19340561]
[29.02.2012] 00:37
Madziarka
Wystarczy podejsc i zapytac: Czy chcialabys ze mna chodzic? to najlepszy sposob. Mily i kulturalny

IP i czas połączenia logowane. [19359574]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat