o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Podrywanie mojej żony przez innego....

1 2
[10.08.2015] 07:11
szybkifiut
We wrześniu opowiem o tym pani od polskiego w gimbazie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21915378]
[24.09.2015] 15:06
zonaty,,.
Chcialbym zobaczyc jak moja zone inny bzyka ale ona niechce sie zgodzic pogadam o tym i pokaze jej foty w ubraniou chetni pisac na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [21983623]
[25.11.2015] 15:23
podlaskie uwiodę żonę
Uwiodę Twoją żonę, 40latek. farcik55@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [22080014]
[14.01.2017] 16:44
zwyczajny
opowiem wam autentyczną historię, która przydarzyła się nam podczas wesela koleżanki żony. Żona była w charakterze druhny na weselu, po części oficjalnej kiedy już siedzieliśmy przy stole świadek Pana młodego zaprosił ją żeby usiadła obok niego. Żona najpierw odmawiała ale kiedy powiedziałem jej że nie mam nic na przeciw od razu się zgodziła. Widziałem jak facet na nią patrzył. Byłem wtedy zajęty koleżanką która siedziała obok mnie ale katem oka śledziłem jego poczynania. Najpierw rozmawiali, później po kilku drinkach poszli zatańczyć, podczas każdego następnego tańca gość zachowywał się coraz bardziej śmiało, żona widząc moje spojrzenie, którym starałem sie dodać jej otuchy - nie protestowała. W sumie jak później mi powiedziała facet był bardzo atrakcyjny. W pewnym momencie zauważyłem że podczas jakieś pościelówy facet zaczął ją całować. Był to nasz pierwszy raz i widziałem że żona trochę jakby się wzbraniała na początku ale jeszcze jedno spojrzenie na mnie - kiwnąłem i uśmiechnąłem się do niej, i odwzajemniła jego pocałunek. W tym momencie dostałem erekcji, co ciekawe nie miałem jej podczas jak obserwowałem że facet obmacywał moją żonę, ale właśnie ten pocałunek mnie podniecił. Później potoczyło się już szybko, w pewnym momencie żona podeszła do mnie i powiedziała że facet jej rwie i że zaraz ją zgwałci gdzieś w kacie. Wtedy dałem jej klucz od naszego pokoju, powiedziała mi że zadzwoni jak już będzie po wszystkim. Parę minut później obaj zniknęli. Czułem się trochę dziwnie, byłem podniecony a jednocześnie czułem jakiś niedosyt, chociaż siedziała obok mnie atrakcyjna kobieta, która zdaje sie mówiła mi "weź mnie" - najbardziej chciałem być teraz z żoną i patrzeć jak ją posuwa ten facet. Ale zająłem sie już koleżanką i przestałem o tym myśleć. niedługo później dziewczyna zaprosiła mnie do siebie. Nie będę opisywał moich podbojów, ale kiedy obudziłem się rano obok tej dziewczyny w jej łóżku zastanawiałem sie czy żona już nie dzwoniła. Spojrzałem na telefon - nic. Wtedy pomyślałem sobie że pewnie śpią i zająłem sie nowo poznaną dziewczyną. W sumie bawiliśmy się do późnego popołudnia. W końcu wyszliśmy na śniadanie i wtedy zobaczyłem żonę. pożegnałem sie z przyjaciółką i poszedłem usiaść do żony. Ucieszyła sie na mój widok, wyczuwałem jej niepewność ale powiedziałem jej że wszystko w porządku i zapytałem jak było. Odpowiedziała że zrobiła to i nie raz z tym facetem, że w sumie było bardzo fajnie ale nie jest pewna czy nie jestem na nią zły za to, ale podziękowałem jej za spełnienie naszych fantazji.

IP i czas połączenia logowane. [22601211]
[14.03.2017] 17:38
zonaty,.
Chciałbym aby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic na to pogadam o tym i pokaze jej foto w ubraniu chetnych zapraszam na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [22677701]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat