o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Podrywanie mojej żony przez innego....

1 2
[19.02.2007] 02:27
śląsk
mam taki pomysł , żeby jakiś normalny facet , najlepiej też żonaty ,uwiódł moją żonę , nakręcił filmik podczas zabawy w łóżku i dał mi go
moja żona jest bardzo wierna i grzeczna, więc to trudne zadanie , ale chętnie zobaczyłbym taki filmik.
Oczywiście ukryta kamera no i jej pełna nieświadomość.
i tak sie nigdy nie dowiedziałaby

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.02.2007] 03:55
hej mężulku
chętnie to zrobię
ile lat ma twoja żona?
nakręcę ci taki film, że odlecisz z samego patrzenia
i zobaczysz co twoja żona potrafi
napisz

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9664337]
[19.02.2007] 04:01
hej mężulku
a co do trzeciej strony twojego tekstu
to jesteś w wielkim błędzie i to co piszesz to bzdura

IP i czas połączenia logowane. [9664339]
[20.02.2007] 17:42
śląsk
hej mężulku (07.02.19 03:55):
chętnie to zrobię
ile lat ma twoja żona?
nakręcę ci taki film, że odlecisz z samego patrzenia
i zobaczysz co twoja żona potrafi
napisz
gg 8277454

IP i czas połączenia logowane. [9677022]
[13.04.2008] 09:42
tomi1117  tomi1117@tlen.pl
Hej
Przesłij mi jakieś zdjęcie żony w ubraniu..Lubię się zaqspokajać na takich fotkach. Mogę Ci przesłać fotkę mojejŻonki .Mogę się umówić na nakręcenie filmiku.
konio1@poczta.onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [12565751]
[26.03.2017] 22:53
[26.04.2008] 18:23
ale z.j.e.b.y z was
tomi1117 (08.04.13 09:42):
Hej
Przesłij mi jakieś zdjęcie żony w ubraniu..Lubię się zaqspokajać na takich fotkach. Mogę Ci przesłać fotkę mojejŻonki .Mogę się umówić na nakręcenie filmiku.
konio1@poczta.onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [12650377]
[01.04.2011] 08:50
tool
tool
Byliśmy z żoną na weselu u koleżanki.Żona ubrała sie w obcisłą sukienke i wyglądała bardzo sexi.Od samego początku przykuła na sobie uwage pewnego kolesia.W trakcie wesela koleś przysiadł sie do nas pod pozorem rozmowy.Siedzielismy tak pilismy winko i rozmawialismy a ja obserwowałem jak on coraz bardziej zbliża sie do mojej zony. W końcu przyszedł czas na tańce więc ja oczywiście tańczyłem z żoną pierwszy a on obserwował nas i cały czas patrzył sie na jej tyłek.Czas mijał winko sie lało atmoswera rozluzniała towarzystwo zajeło sie sobą więc mógł ruszyc do działania.Poprosił ją do tańca i tańczyli chyba z 5 kawałków. Obserwowałem ich bacznie i widziałem jak czasami dotyka rekami jej tyłka a ona delikatnie protestuje ale w sumie widziałem że jej to nie przeszkadza.Po powrocie do stolika żona usiadła a koles poszedł do barku po drinka więc zapytałem zony czy czuje ze on na nią leci i co z tym robimy bo mnie to narazie nie przeszkadza a nawet mi sie podoba.Odpowiedziała że wie i ze tez ja to podnieca i zobaczymy jak sie to dalej rozwinie.Kiedy żona poszła do łazienki i zostałem z tym kolesiem sam na sam powiedziałem mu ze chce zeby ją podrywał a jak sie to rozwinie to czeka nas fajna nocka.Koleś przystał z zainteresowaniem na to i dalej tańczył i zabawiał moją żone pozwalając sobie na rózne dotyki w okolicach tyłka.Po 1 poszliśmy na spacer we trójke mocno wstawieni i wtedy doszedłem do wniosku ze juz czas zainicjowac dalsza zabawe w naszym pokoju.Przeprosiłem kolesia na chwile i odszedłem z żoną na bok proponując jej wspólny sex z tym kolesiem u nas w pokoju.Troche sie zdziwiła ale przyznała sie że on sie jej podoba i że mozemy spróbowa ale jak cos bedzie nie tak to przerywamy.Jej decyzja mnie tak podnieciła że o mało kutas mi nie eksplodował.Wrócilismy do hotelu ona poszła na góre sie przygotowac a my do baru na lufe.Kazałem mu przyjśc do nas do pokoju za 15 minut a ja poszedłem na góre zobaczyc jak żona.Kiedy wszedłem do pokoju to była juz wukapana i ubrana w bielizne.Zapytałem jak sie czuje a ona odpowiedziała że dobrze choc troche sie boi ale kiedy dotknołem jej @@@i to okazało sie że jest niesamowicie mokra czyli bardzo podniecona.Zaczołem ja całowac dotykac po cyckach lizac sterczące sutki, całowac po nogach po tyłku leciutko wsadziłem jej kutasa do @@@i zeby ja troche przygotowac pytając sie czy chce sie dymac z tym kolesiem a ona na to że chce.W tym momęcie usłyszeliśmy pukanie do drzwi więc wyjołem kutasa z jej szpary i poszedłem otworzyc.To był ten koles wiec kazałem mu sie rozebra umyc kutasa i załozyc prezerwatywe.Zona podniecona na maksa stała przy oknie czekając az sie zacznie.CDN

IP i czas połączenia logowane. [18210220]
[01.04.2011] 09:41
daruj se cdn.
tool (11.04.01 08:50):
tool
Byliśmy z żoną na weselu u koleżanki.Żona ubrała sie w obcisłą sukienke i wyglądała bardzo sexi.Od samego początku przykuła na sobie uwage pewnego kolesia.W trakcie wesela koleś przysiadł sie do nas pod pozorem rozmowy.Siedzielismy tak pilismy winko i rozmawialismy a ja obserwowałem jak on coraz bardziej zbliża sie do mojej zony. W końcu przyszedł czas na tańce więc ja oczywiście tańczyłem z żoną pierwszy a on obserwował nas i cały czas patrzył sie na jej tyłek.Czas mijał winko sie lało atmoswera rozluzniała towarzystwo zajeło sie sobą więc mógł ruszyc do działania.Poprosił ją do tańca i tańczyli chyba z 5 kawałków. Obserwowałem ich bacznie i widziałem jak czasami dotyka rekami jej tyłka a ona delikatnie protestuje ale w sumie widziałem że jej to nie przeszkadza.Po powrocie do stolika żona usiadła a koles poszedł do barku po drinka więc zapytałem zony czy czuje ze on na nią leci i co z tym robimy bo mnie to narazie nie przeszkadza a nawet mi sie podoba.Odpowiedziała że wie i ze tez ja to podnieca i zobaczymy jak sie to dalej rozwinie.Kiedy żona poszła do łazienki i zostałem z tym kolesiem sam na sam powiedziałem mu ze chce zeby ją podrywał a jak sie to rozwinie to czeka nas fajna nocka.Koleś przystał z zainteresowaniem na to i dalej tańczył i zabawiał moją żone pozwalając sobie na rózne dotyki w okolicach tyłka.Po 1 poszliśmy na spacer we trójke mocno wstawieni i wtedy doszedłem do wniosku ze juz czas zainicjowac dalsza zabawe w naszym pokoju.Przeprosiłem kolesia na chwile i odszedłem z żoną na bok proponując jej wspólny sex z tym kolesiem u nas w pokoju.Troche sie zdziwiła ale przyznała sie że on sie jej podoba i że mozemy spróbowa ale jak cos bedzie nie tak to przerywamy.Jej decyzja mnie tak podnieciła że o mało kutas mi nie eksplodował.Wrócilismy do hotelu ona poszła na góre sie przygotowac a my do baru na lufe.Kazałem mu przyjśc do nas do pokoju za 15 minut a ja poszedłem na góre zobaczyc jak żona.Kiedy wszedłem do pokoju to była juz wukapana i ubrana w bielizne.Zapytałem jak sie czuje a ona odpowiedziała że dobrze choc troche sie boi ale kiedy dotknołem jej @@@i to okazało sie że jest niesamowicie mokra czyli bardzo podniecona.Zaczołem ja całowac dotykac po cyckach lizac sterczące sutki, całowac po nogach po tyłku leciutko wsadziłem jej kutasa do @@@i zeby ja troche przygotowac pytając sie czy chce sie dymac z tym kolesiem a ona na to że chce.W tym momęcie usłyszeliśmy pukanie do drzwi więc wyjołem kutasa z jej szpary i poszedłem otworzyc.To był ten koles wiec kazałem mu sie rozebra umyc kutasa i załozyc prezerwatywe.Zona podniecona na maksa stała przy oknie czekając az sie zacznie.CDN

IP i czas połączenia logowane. [18210380]
[11.08.2011] 14:29
gościu
Świat się przewraca do góry nogami! Pewnie spodoba Wam się coś takiego
http://sites.google.com/site/2492news choć według mnie to chore

IP i czas połączenia logowane. [18692564]
[13.08.2011] 12:34
cuckold
Rogacz Forum | Cuckold Forum | Swingers Forum Lektura rogacz.sex.pl dla osoby, która nigdy wcześniej nie słyszała o cuckoldingu może być szokująca. Mężczyźni i kobiety opisują przygotowania do spotkań z kochankami i nie szczędzą dosłownych opisów ich przebiegu. Tematy dyskusji? Np. ilu facetów przed i po poznaniu Ciebie miała twoja kobieta; jak namówić żonę, by zgodziła się na cuckold; czy "pierwszy raz" lepiej przeżyć ze znajomym czy obcą osobą; czy pozwolić żonie na seks w pracy, bo dzięki temu mogłaby awansować. Oprócz tego multimedia, anonse, opowiadania, teoria cuckoldingu. chetnych do rozmow w/w temacie zapraszamy na Rogacz Forum
www.rogacz.sex.pl cuckold

IP i czas połączenia logowane. [18698333]
[08.04.2013] 17:35
zonatyyyyyyyyyyyyyy
chcialbym zobaczyc jak moją zone bzyka inny facet ale ona niechce sie zgodzic na to chetnym moge pokazac zdjecia w ubraniu na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [20393192]
[26.10.2013] 17:44
maz
Mam tak samo w glowie ,,.

IP i czas połączenia logowane. [20826396]
[27.10.2013] 00:15
zona
Jak się nie ma w spodniach, to ma się w głowie.

IP i czas połączenia logowane. [20827325]
[27.10.2013] 19:11
jaro121212
Chętnie zobaczę zdjęcia mogę napisac opowiadanie o fantazjach związanych z twoja żona.
jaro121212@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [20828768]
[02.11.2013] 09:41
migerito
Oj te nasze żony. Są tak samo niewierne jak my.
Kiedyś opisywałem na for. ( to fakt ) Jak na imprezie karnawałowej przez okno na tarasie obserwowałem jak moja wstawiona żona gzi się z jednym z kolegów. obmacał ją dokumentalnie nawet podciągnął kieckę i złapał za tyłek w ramach protestu włożyła mu język do gardła. Miała wielkie maślane oczy. Gdybym dyskretnie nie zareagował był bym rogaczem. Może nie potrzebnie to przerwałem?

IP i czas połączenia logowane. [20839454]
[02.11.2013] 12:39
a myslisz
migerito (13.11.02 09:41):
Oj te nasze żony. Są tak samo niewierne jak my.
Kiedyś opisywałem na for. ( to fakt ) Jak na imprezie karnawałowej przez okno na tarasie obserwowałem jak moja wstawiona żona gzi się z jednym z kolegów. obmacał ją dokumentalnie nawet podciągnął kieckę i złapał za tyłek w ramach protestu włożyła mu język do gardła. Miała wielkie maślane oczy. Gdybym dyskretnie nie zareagował był bym rogaczem. Może nie potrzebnie to przerwałem?

że nie jesteś rogaczem?

IP i czas połączenia logowane. [20839741]
[02.11.2013] 13:07
Pan Zdzisław
Według mnie jest to choroba psychiczna, bo normalny facet nigdy nie chciałby i nie dopuściłby, żeby jakiś inny zerżnął mu żone. Jesteście ciotami.

IP i czas połączenia logowane. [20839764]
[02.11.2013] 16:18
Pan Zdzisław
jem kupem

IP i czas połączenia logowane. [20840052]
[03.11.2013] 11:38
migerito
Panie Zdzisławie ,,człowiek jest słaby"

IP i czas połączenia logowane. [20841195]
[03.11.2013] 18:34
abc111
fajne dziewczyny widzialem na transmisjach na centrumtv.com , szaleją z wibratorami, pary sie bzykają, różne cuda !!

IP i czas połączenia logowane. [20842081]
[15.10.2014] 18:57
zonaty,.
Chcialbym aby moja zona bzykala sie z innym ale ona niechce sie zgodzic chetni aby o tym [pogadac zapraszam na moje gg pokaze takze jej foto w ubraniu gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [21400088]
[25.10.2014] 21:22
an1202
Może ktoś poderwie moją 40-letnią żonkę? Jednemu kilka lat temu przy mojej pomocy ta sztuczka się udała więc może i tym razem? Na początek sms-y do niej i relacja dla mnie o postępach.

IP i czas połączenia logowane. [21416971]
[26.10.2014] 11:24
feministka - 4 dzień tygodnia
Nie żonkę tylko żonę. Żonka to określenie seksistowskie.

IP i czas połączenia logowane. [21417733]
[26.10.2014] 20:49
feministka - 4 dzień tygodnia
A najbardziej poprawnie - moją starą.

IP i czas połączenia logowane. [21418682]
[22.11.2014] 02:55
on22115
23 letni chłopak z duzym temperamentem popisze (na początek a dalej wszystko się okaże) z dziewczyną w każdym wieku mój nr.781161108

IP i czas połączenia logowane. [21462772]
[22.11.2014] 13:27
on22115
Może też być kobieta z brodą

IP i czas połączenia logowane. [21463250]
[24.11.2014] 19:33
Para2plus
Może ktoś uwiedzie moja zonę już jednemu sie to udało ale tego nie widziałem a chciałbym to zobaczyc

IP i czas połączenia logowane. [21467306]
[01.12.2014] 08:23
majtki mojej
http://pl.tinypic.com/r/98r9rs/8

IP i czas połączenia logowane. [21479207]
[23.07.2015] 20:35
normalny facet
ale gacie -bo się zrzygam, fuj ,zasrańce, widać że nie wiecie co to mydło!!!!???

IP i czas połączenia logowane. [21887401]
[10.08.2015] 01:26
szybkifiut
feministka - 4 dzień tygodnia (14.10.2014.26 11:24):

spieprzaj kretyno !!!

IP i czas połączenia logowane. [21915323]
[10.08.2015] 01:29
szybkifiut
szybkifiut (15.08.2015.10 01:26):
feministka - 4 dzień tygodnia (14.10.2014.26 11:24):

spieprzaj kretyno !!!

Od teraz na kretynke(jak zwano je dawniej)mowic trzeba kretyna.Prosta odmiana:kretyn i kretyna,wiec spieprzaj kretyno na drzewo !!!

IP i czas połączenia logowane. [21915328]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat