o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

CZY BYC DLA NIEGO DZIWKA?

[13.02.2007] 15:52
chetna z watpliwosciami
chetna z watpliwosciami
Czesc moj facet chcialby abym puszczala sie z kimkolwiek sie da, zebym byla dziwka i @@@ala kazdemu bo to go za@@@iscie jara. Chcialby abym byla oblewana sperma po ciele i buzi. Kiedy widze jak sie jara mowiac o tym to sama sie podniecam.Z checia bym to zrobila ale mam pewne opory bo chcialam nalezec tylko do niego(to byl moj jedyny facet). Co o tym myslicie? Czy uwazacie ze powinnam sprobowac. To moze pomoc w zwiazku czy poroznic? Macie jakies doswiadczenia?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.02.2007] 16:07
nie wiem sama
Ja mam ten sam problem, moj facet na to samo mnie namawia, tez mnie to rajcuje gdy o tym opowiada, to są moje nie spełnione fantazje, ale boje sie ze po czasie naprawde bede dziwką i bedzie wymagałm ode mnie coraz wiecej, jego to podnieca, a ja o tym stale fantazjuje i to mnie kusi. pomózcie!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9614756]
[13.02.2007] 19:57
dixi-24
mój tez o tym fantazjował ale wyszło jak wyszło osobiście już nigdy nie popełniła bym tego błedu. wszystko jest fajne ale gdy są kłutnie zaczynają sie wyrzuty o takie sprawy

IP i czas połączenia logowane. [9617115]
[13.02.2007] 20:04
nie wiem sama
dixi-24 (07.02.13 19:57):
mój tez o tym fantazjował ale wyszło jak wyszło osobiście już nigdy nie popełniła bym tego błedu. wszystko jest fajne ale gdy są kłutnie zaczynają sie wyrzuty o takie sprawy

Tego własnie sie boje!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9617239]
[14.02.2007] 23:21
Dojrzały......
A może zaspokoi swoja ciekawość i sie znudzi

IP i czas połączenia logowane. [9628864]
[27.11.2014] 11:30
[15.02.2007] 23:29
ładny egoista
Ja też mam takie fantazje i moją dziewczynę namawiałem i zauważyłem że ją to jarało. NIeraz niby w żartach przy kolegach próbowałem ją rozebrać podniecić, raz mi się udało zdjąć bluzkę i stanik skończyło się tylko na tym że każdy popieścił piersi jeden pocałował i jakoś nie zrealizowaliśmy dalej fantazji ale wiem że jej się podobało
niestety i tak się rozstaliśmy jeżeli jest jakaś chętna kobieta z chęcią się z nią spotkam możę na trójkącik i wreszcie użeczywistnilibyśmy naszą fantazję ...

IP i czas połączenia logowane. [9637853]
[16.02.2007] 09:37
mamba69czarna
ładny egoista (07.02.15 23:29):
Ja też mam takie fantazje i moją dziewczynę namawiałem i zauważyłem że ją to jarało. NIeraz niby w żartach przy kolegach próbowałem ją rozebrać podniecić, raz mi się udało zdjąć bluzkę i stanik skończyło się tylko na tym że każdy popieścił piersi jeden pocałował i jakoś nie zrealizowaliśmy dalej fantazji ale wiem że jej się podobało
niestety i tak się rozstaliśmy jeżeli jest jakaś chętna kobieta z chęcią się z nią spotkam możę na trójkącik i wreszcie użeczywistnilibyśmy naszą fantazję ...

jak ładnie napisałes, az dostałam ochoty!

IP i czas połączenia logowane. [9639118]
[17.02.2007] 09:57
oregon
czy zrealizować fantazje..no cóż nie wiem
ale fantazjować trzeba to jest siła wyższa
..
ostatnio często fantazja o żonie puszczającejsię z innym na moich oczach gości w mej głowie ona mówi ze jestem popaprany że nigdy mnie nie zdradzi że pewnie jej nie kocham itd...
ale ...
strasznie mnie to podnieca

IP i czas połączenia logowane. [9647911]
[18.02.2007] 16:18
Yolka
Witam was i pozdrawiam z USA, jestesmy jua 19 lat po slubie, pewnego dnia majac stosunek z mezem wyjawil mi ze jego bardzo podnieca to ze 8 lat temu bedac pjana puscilam sie z jego kolego, bylam zaszokowana, blagal mnie abym mu opowiedziala o tym jak bylo, wreszcie po tygodniu bedac sami postanowilam mu opowiedziec, byl tak najarany ze tej nocy mielismy seks co najmniej 5 razy, bardzo mi sie to spodobalo ze potrafilam go tak podniecic. Nazajutrz bardzo sie zmienil byl dla mnie bardzo mily, co wieczor rozmawialismy o tym a on na sama mysl sie podniecal, zaczolam wymyslac rozne historie ktore nie mialy nawet miejsca a on za kazdym razem dostawal histeri podniecenia , az pewnego dnia poprosil mnie abym w czasie orgasmu wykrzykiwala imie mego kochanka, bylam troche zaskoczona, nie chcialam tego zrobic, a on nalegal i blagal patrzac na mnie zaczol mowic do mnie jak by byl moim kochankiem, wreszcie osiagajac orgasm zaczelam wykrzykiwac imie mego dawnego kochanka , byl tak podniecony ze jeszcze nie widzialam go w takiej euforii roskoszy. Zabawialismy sie w ten sposob miesiacami, bylo wspaniale, nasze zycie sie odmienilo calkowicie, z pozycji ze przedttem mielismy seks raz na miesiac a teraz prawie co dziennie po pare razy, zauwazylam wiele zmian w moim mezu, co wazniejsze to na dobre, Az pewnego dnia wybralismy sie na impreze do naszych znajomych, ubralam sie w krotka spodnice i czarne ponczoszki, moj maz namawial mnie abym sie tak ubrala, wiec zrobilam mu przyjemnosc, impreza byla wspaniala, moj maz jak zwykle z kolegami a ja sama w kacie jak kura, az wreszcie podszedl do mnie bardzo przystojny pan i tak zaczela sie nasza rozmowa, potem pare razem zatanczylam z nowo poznanym, zauwazylam ze moj maz sie przyglada, wiec zaczelam torche sie zgrywac aby zrobic mezowi przyjemnosc, nie wiedzialam czy mu sie to bedzie podobac ale postanowilam bardziej sie zblizyc do Pana Tomasza, wspolmie udalismy sie na ogrod na papierosa, bylismy sami ja i moj nowo poznany bardzo przystojny facet, niewiem ja to sie stalo, Tomasz zaczol mnie calowac, przytulac jego reka znalazla sie po moja spodniczka, zauwazylam ze moj maz sie pzryglada,, przesraszylam sie i predko skonczylam moj romas , bylam bardzo podniecona , nie wiem co sie stalo ale poczulam wielkie pragnienie bylam mokra, moj maz podszedl do mnie i zapytal z usmiechem,,,,co podoba ci sie ten facet?? nie odpowiedzialam ani slowa , udalismy sie do domu, a moj maz od razu zabral sie za mnie i zaczol calaowac mnie tak samo jak Tomasz, i szeptal do mnie......... co chcialabys go?? tak odpowiedzialam zachowywal sie bardzo dziwnie, odpowiedzialalm ..Tak fuck me Tom Please do it, i tak zaczela sie nasza nowa era w naszym zyciu, moj maz byl Tomem a ja bylam jego kochanka, nasze wyobrazenia nie mialy konca, az pewnego dnia ku mojemu zdziwieniu po powrocie do domu z pracy moj maz szykowal sie na ryby. zapytalam a zkim sie wybierasz, odpowiedzial ze to niespodzianka , po chwili zjawil sie Tom, bylam zaszokowana, cos dziwnego sie zaszelo ze mna dzac na sam jego widok, jak sie okazalo Tom i moj maz od wielu dni rozmawiaja ze soba i sa dobrymi kolegami, maja te same zainteresowania, tej nocy bylam sama, nazajutrz dwoch wspanialych wrocilo z ryb, byli zmeczenie wiec moj maz zaproponowal Toamaszowi pozostac u nas na noc i odpoczac

IP i czas połączenia logowane. [9659047]
[18.02.2007] 17:06
Yolka
Wiedzialam ze moj maz cos knuje cos mu weszlo do glowy, Troche sie balam, zaczelam sie zastanawiac na wszystkim i rozmyslamam do momentu az moj maz podszedl do mnie i powiedzaial... chce abys ladnie dzisiaj wygladala i ubierz swoje rozowe majteczki , ponczoszki i spodniczke ,-nie wierzylam sama sobie, wsluchiwalam sie- a moj maz kontynuowal mowiac dzisaj masz sie kochac z Tomaszem tak jak to bylo w naszych fantazjach,Poczulam sie strasznie, niewiedzialam co powiedziec, nie bylam gotowa na to, myslalam ze to nasze fantazje i nic wiecej oodpowiedzialm- jestes chory na glowe, cos z toba jest nie tak, napewno tego nie zrobie-odpowiedzialam . ale moj maz blagal abym sie puscila z jego kolego ktorego sama poznalam i pozwolilam na to ze stal sie czynnikiem calego zamieszania i to jest moja wina ze pozwolilam swojemu mezowi na fantazje ., siedzialam wsluchwalam sie rozmowom az postanowilam pojsc na gore, ubrac sie jak dziwka, o co moj maz mnie porosil, wygladalam niezle, zaczolam serwowac drinki , moj maz wlaczyl muzyke, zaczelismy sie bawic wspolnie, Tomasz byl troche zawstydzony, poznym wieczorem atmosfera sie rozluznila gdyz moj maz mial juz w czubie, nie wiedzialam jak mam zaczoac, bylam w kuchni moj maz podszedl do mnie i powiedzial - teraz jest czas ja bede udawal ze mam gdzies wazny telefon i zostawiam was samych, a ty idz z nim do lozka ,- wariat pomyslalam sobie, ale po chwili moj maz przekonal Tomasza o swim pilnym telefonie i oznajmil ze czas aby zkonczyc impreze , powiedzal ze wroci za 4 -5 godzin a mnie porosil abym zrobila pokoj goscinny dla naszego goscia , i tak zostalam ja z Tomaszem, jak tylko moj maz wyszedl tomasz od razu sie zabral za mnie, udalismy sie do naszej sypialni, kochalismy sie cala noc, poraz pierwszy poczulam sie ze jestem zakochana, Tomasz okazal sie wspanialym w lozku, jeszcze w zyciu nie doznawalam tak wielkiej roskoszy jak z moim nowym kochankiem, moj maz nawe sie nie rownal, i nad ranem Tomasz udal sie do swojego pokoju, bylam zmeczona zasnelam od razu obudzilam sie jak moj maz lizal mi cipke i sie onanizowal, niewiem o ktorej wrocil, ale byl rozpalony , probowalam mu dac do zrozumienia ze jestem zmeczona a zanim do czegos dojdzie to chcialam wziasc prysznic, ale moj maz stanowczo nie popuszczal, rznal mnie jak dziwke, jego podniecenie nie mialo granic, jak osiagnol orgasm zapytal mnie wreszcie jak bylo, opowiadalam mu a on co chwile sie podniecal. Bylo juz poludnie jak sie okazalo Tomasza juz nie bylo, zostalismy sami, tego dnia kochalismy sie z mezem az do poznej nocy , z kolei ja nie potrafilam zapomniec o Tomaszu , nazajutrz juz z samego rana nic nie mowiac mezowi zadzwonilam do Tomasza, spotkalismy sie w jego domui zaczola sie nowa era w moim zyciu. Tomasz stal sie moim kochankiem bez ktorego nie moglam juz zyc , chcialam aby moje zycie na zawsze bylo zwiazane z Tomem, moj maz przestal mnie podniecac, nasze stosunki zaczely sie oziebiac, ja z kolei myslami bylam tylko z Tomaszem, bylam i jestem zakochana po uszy, nie wem czyms sie to skonczy, ale Tomasz nie chce nic innego jak tylko seksu, a zkolei moj maz stal sie bardziej upokorzaony, robi co tylko chce i nie przeszkadza mu to ze nawet nie ma mnie w domu nocami, wie o tym ze jestem z innym facetem, nawet mi kupuje majteczki a potem sie pyta czy sie podobaly Tomkowi , nawet jak mu mowie ze ide na noc do tomasza to sie podnieca i probuje mi podpowiedziec jak sie ubrac, nazajutrz jak wracam lezy obok mnie is ie onanizuje, Niewiem czy to dobre, w mojej sytuacji doszlo do tego ze jestem zakochana w innym, nie czuje sie podniecona bedac z mezem, jestem gotowa odejsc od meza i byc tylko z Tomem na zawsze, wiec opowiadajac moje wydarzenie staram dac co do zrozumienia ze moze to sie skonczyc rozwodem, wiec zanim cos zrobisz to pomysl

IP i czas połączenia logowane. [9659556]
[18.02.2007] 17:23
adas4
dajcie namiary to pogadamy

IP i czas połączenia logowane. [9659752]
[18.02.2007] 18:02
Beata z New York
Czytam to wszystko jestem mezatka od 10 lat, nigdy z mezem o takich zerczach nie rozmawialam , od poczatku malozenstwa mam kochanka z ktorym sie nie rostalam, nadal utrzymujemy stosunki kontakt i jestesmy wspanialymi kochankami, moj maz nawet nie podejrzewal ze Artur jest moim kochankiem , poprostu jest dla nszej rodziny wspanialym kolega, moj maz bardzo go lubi, az pewnego dnia kiedy moj maz udal sie do pracy zadzwonilam do artura jak zwykle zjawil sie i od razu do lozka po niespelna 15 minutach kiedy juz bylismy nago i sie kochalismy nagle moj maz wszedl do sypialni, stanol jak oslupialy wariat, nic nie mowil, Artur wskoczyl w swoje spodnie i uciekl ja z kolei zaczolam plakac i sie usprawiedliwiac, moj maz milczal zdjal spodnie jego kutas bul naprezony dorwal sie do mnie jak do miodu, piescil mnie gdzie sie dalo niz nie mowil cala noc raz po razie rznal mnie jak dziwke, byl tak podniecony , na ranem probowaam mu sie wytlumaczyc, a on powiedzial ze wszystko rozumie i ze jest ok ze nie ma mi nic za zle, ze to go bardzo podniecilo i zawsze mial fantazje dorwac nie z innym facetem, bardzo sie zmienil i nawet teraz mnie namawia na ponowne spotkanie z Arturem ale Artur sie boi mego meza i nie wierzy mi co mu powiedzialam, takze sie nie dziwie wam kobiety bo ja tez mam popieprzonego meza ktory sie najara na widok jak ktos wali mnie w jego lozku

IP i czas połączenia logowane. [9660189]
[18.02.2007] 18:25
Marta Florida
Moj z kolei tez mnie namawia ale na to zebym sie puscila z jakims facetem , jednego razu na wkacjach poznalismy fajnego faceta, bardzo mi sie podobal i powiedzialalm mu o tym , na drugi dzien pzry sniadaniu w restauracji hotelowej zaprosil tego faceta do naszego stolika i w moje obecnosci mu powiedzial ze on spodobal mi sie i czy on chcialby sie przespac z moja zona. Bylam zaszokowana, zaczerwienilam sie ze wstydu, nie wiedzialam co powiedziec , z kolei nasz znajomy odpowiedzial ze z wielka przyjemnoscia , ale oznajmil mezowi zeby pozniej nie zalowal , ucieklam do pokoju, myslalam ze zapadne sie po ziemia ze wstudu, plakalam jak glupia po chwili myslalam ze to moj maz, okazalo sie ze to znajomy ktoremu moj maz dal klucze do pokoju , nie wiedzialam co mam zrobic, a ten typ zaczol do mnie sie dobierac, stawialalm sie i blagalam aby dal mi spokuj ale ten typ nie popuszcal, niewiem kiedy i jak to sie stalo znalazlam sie w jego objeciach jego reka byla juz po majtkami a ja calujac sie z nim odpinalam jego spodnie , skurwialam si z nieznajomym, po raz pierwsz w zyciu zdradzilam meza co wazne za pozwoleniem mego meza , po wszystkim udalam sie do pokoju mego nowego kochanka i tam caly dzien i noc nie wychodzilismy z lozka, okazalp sie ze Victor takie bylo jego imie byl wspanialym w lozku, na drugi dzien bylam bardzo zla na meza bo nawet sie nie zainteresowal czemu nie wrocilam na noc, nazajutrz udalam sie na plaze, moj maz juz tam byl, podszedl d mnie i zapytal jak bylo, byl jakis dziwny, bylam zla na meza powiedzialam ze bylo wspaniale, i ze sie nawet nie rownasz z nim, zrobilam to ze zlosci i odeszlam aby reszte wakacji spedzic z Victorem , moj maz nawet sie tym nie przejal ze ja i Victor zabawialismy sie na plazy, obok siebie, zachowalam sie jak by moj maz nie istnial , a on nic, na ostatni dzien przedd naszym odlotem wspolnie z victorem wrocilam do pokoju , moj maz jak niby nic byl spakowany, i czekal na mnie , Victor mu powiedzial ze masz wspaniala zone, i zeby na drugi raz uwazal bo moze mnie starcic, podziekowal mojemu mezowi, za wspanialy podarunek i wspaniale wakacje , pocalowal mnie i odszedl, w samolocie nic do siebie nie mowilismy myslalam ze moj maz jestt na mnie zly ze cale wakacje bylam z Victorem, po chwili sie prztulil do mnie i zasnol, jak dojechalismy do domu polozylismy sie w lozku i zaczol mnie blagac zebym opowiadala o Victorze i otym jak sie kochalismy, a ten jak napalony onanizowal sie raz po razie

IP i czas połączenia logowane. [9660462]
[18.02.2007] 19:13
ulrszula rozwodka
Dziewczyny widac ze te nasze chlopy mja cos z glaca nie tak , ja bylam ze swoim mezem az 8 lat az pewnego dnia tez zaczol opowiadac swoje fantazje, nie chcialam sie zgodzic, stawialam sie ale on nalegal, az pewnego dnia stalo sie, on sam poznal kogos na internecie i zaprosil do nas do domu, nie moglam scierpiec jego nachylnych blagan , wiec zgodzilam sie,Ten gosc okazalo sie byl o 10 lat mlodszy bardzo dobrze zbudowany i przystojny , wiec stalo sie maz zorganizowal wszystko, sam siedzial w pokoju a ja musialam kochac sie z jego wybrankiem, jak sie wszystko skonczylo nasz znajomy odszedl, pozostawiajac mi swoj nr telefonu, tej nocy mij maz byla tak napalony ze mu kutas spuchl , nazajutrz postanowilam zadzwonic do naszego nowego znajomego , gdyz to co doznalam ostatniej nocy poprzewracalo w mojej glowie, zaczolam spotykac sie z nim czesciej moj maz o tym nie wiedzial , zakochalam sie po uszy , zaszlam w ciaze, moj maz juz sie czegos domyslal, postanowilismy to znaczy ja i moj kochanek powiedziec mu o wszystkim, maz byl zaskoczony i zaszokowany,, skonczylo sie na klotni i dna nastepnego wyprowadzilam sie do swego nowego wybranka, pozniej urodzilam coreczke, rozwiadlam sie z mezem, wyszlam za maz za mlodszego, okazalo sie ze ten jest taki sam typ jak moj maz nie minelo 3 miesiace po porodzie a ten mi opowiada o fantazjach podgladania mnie z innym facetem, porostu jestem w szoku, czy kazdy chlop mysli tak samo , ja nie chce innego kocham swego i nie chce zostac dziwka z brzuchem po raz drugi , wiec ostrzegam zanim cos zrobicie zastanowcie sie

IP i czas połączenia logowane. [9660977]
[18.02.2007] 22:53
ładny egoista
mamba69czarna (07.02.16 09:37):
ładny egoista (07.02.15 23:29):

jak ładnie napisałes, az dostałam ochoty!

IP i czas połączenia logowane. [9663149]
[18.02.2007] 22:55
ładny egoista
Mambo może zrealizujemy nasze fantazje

IP i czas połączenia logowane. [9663159]
[20.02.2007] 09:39
mamba69czarna
ładny egoista (07.02.18 22:55):
Mambo może zrealizujemy nasze fantazje

jestem otwarta na propozycje!

IP i czas połączenia logowane. [9673093]
[21.02.2007] 18:53
ładny egoista
hmm czy możesz odpisać mi na mojego maila skąd jesteś ja wawa
buziaki

IP i czas połączenia logowane. [9686367]
[21.02.2007] 19:59
mamba69czarna
ładny egoista (07.02.21 18:53):
hmm czy możesz odpisać mi na mojego maila skąd jesteś ja wawa
buziaki

A skąd mam wziąć twojego maila? Mam 29 lat i jestem z Poznania!

IP i czas połączenia logowane. [9686948]
[26.02.2007] 04:26
asiołek15
tak - to podniecające

IP i czas połączenia logowane. [9725794]
[27.02.2007] 22:35
ładny egoista
hej Mamba napisz na mojego maila pozdrawiam myślę że powinniśmy się spotkać
przemek.a1@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [9740989]
[28.02.2007] 07:43
mamba69czarna
ładny egoista (07.02.27 22:35):
hej Mamba napisz na mojego maila pozdrawiam myślę że powinniśmy się spotkać
przemek.a1@interia.pl

jesli w łozku, tez jestes egoistą, to moze byc cięzko!!!

IP i czas połączenia logowane. [9742599]
[28.02.2007] 23:06
ładny egoista
nie uwieżysz ale nie uwielbiam rozpalać kobietę do czerwoności uwielbiam lizać jak czuję jej dłonie przyciskające moją twarz do dziurki ...

IP i czas połączenia logowane. [9749945]
[01.03.2007] 07:53
mamba69czarna
ładny egoista (07.02.28 23:06):
nie uwieżysz ale nie uwielbiam rozpalać kobietę do czerwoności uwielbiam lizać jak czuję jej dłonie przyciskające moją twarz do dziurki ...

Mam nadzieje ze do tego jestes super-przystojny? bo ja jestem wybredna!

IP i czas połączenia logowane. [9751397]
[01.03.2007] 23:39
ładny egoista
podaj mi maila to wyślę Tobie zdjęcie

IP i czas połączenia logowane. [9758688]
[02.03.2007] 07:49
mamba69czarna
ładny egoista (07.03.01 23:39):
podaj mi maila to wyślę Tobie zdjęcie

mamba69@onet.eu

IP i czas połączenia logowane. [9759708]
[03.03.2007] 00:58
ahgyt
gf

IP i czas połączenia logowane. [9767321]

» Odpowiedz na ten temat