o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Amplico AIG Life oszukuje

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[06.02.2007] 11:13
mieux
Omijajcie wszelkie inwestycje, które mają cokolwiek wspólnego z Amplico AIG Life. Kupiłam "kapitał na przyszłość" - fundusz inwestycyjny z jednostkami uczestnictwa. Miałam mieć bardzo wysokie oprocentowania. Wpłaciłam 15 tys. zł, a po trzech latach wypłacili mi 11 (jedenaście)tys. zł. Wysłali mi też informacyjną reklamówkę, że za ostatnie 3 lata oprocentowanie wyniosło ponad 49%. Takie oprocentowanie powinnam mieć za swoje fundusze! Straciłam kilka
tysięcy zł. Amplico twierdzi, że to zgodnie z umową. W umowie nie ma ani słowa o tym, że zabiorą mi kilka tysięcy zł na działalność Towarzystwa (tak to teraz określili). W umowie jest napisane, że za obsługę rachunku będą brać 8zł miesięcznie i 1,5% rocznie od wartości rachunku. Można taką umowę czytać 100 razy, a i tak nie przeczyta się, że zabiorą dodatkowo kilka tysięcy. Amplico skonstruowało tę umowę w taki sposób, aby pewne informacje było czytelne tylko dla prawników (aby klient się nie zorientował, że jego rachunek zostanie
wyczyszczony z pieniędzy).
Jeśli się zerknie na oprocentowanie tych funduszy, choćby na stronie
internetowej Amplico, to można przeczytać o krociowych zyskach. Aż żal ich nie kupić. Ostrzegam. Te przedstawione oprocentowania nie mają zupełnie nic wspólnego z tym, co otrzyma klient.
Wszystkich oszukanych przez Amplico AIG Life proszę o kontakt:
mieux@gazeta.pl. Chcę podjąć działania, aby ostrzec wszystkich ludzi przed tym towarzystwem i uchronić ich przed stratą pieniędzy. Jeśli macie jakieś pomysły, proszę również o kontakt. Informujcie o prawdziwym obliczu Amplico kogo tylko możecie.
Nie dajcie się nabrać na reklamę Amplico przez obrzydliwego R.
Korzeniowskiego, który zna sprawę (!) i dalej oszukuje widzów (będąc dyrektorem TVP Sport i redaktorem naczelnym!) Jego pazerność nie zna granic.
Dodam, że pieniądze na ubezpieczenie płaciłam dodatkowo a zabrane prze Amplico AIG Life 4500zł nie zostały przeznaczone na ochronę.
Przedstawię jeszcze fragment z listu napisanego przez Amplico AIG Life do Federacji Konsumentów (w umowie takiego wyjaśnienia oczywiście nie było!):
"Procent składki nie podlegający alokacji/nieinwestowany/ nie jest przedmiotem inwestycji, nie jest też przeznaczony na pokrycie kosztu ochrony ubezpieczeniowej. Procent składki, który w pierwszych dwóch latach obowiązywania umowy nie był alokowany, jest przeznaczany m. in. na pokrycie kosztów działalności Towarzystwa".
W umowie nie było żadnej informacji, nawet drobnym drukiem, że te pieniądze przywłaszczy sobie Amplico, a zgodnie z prawem powinnien być zapis nie tylko o tym, że sobie zabierze, lecz również na co przeznaczy. Amplico jest ponad prawem, dlatego najlepiej je omijać z daleka.
Przedstawię jeszcze moją umowę w skrócie.
Składka roczna 5251zł, z tego na ubezpieczenie 251zł, na fundusz
inwestycyjny (zrównoważony) 5tys.zł
artykuł 9:
Za wycofanie się w pierwszym roku strata 80%,
za wycofanie się w drugim roku strata 70%,
w trzecim roku i dłużej - bez strat (tzn. już po dwu latach i jednym
dniu jest liczone jako w trzecim roku. W mojej umowie jest to
oznaczone jako 3+, przez to myślałam, że muszę trzymać 3 lata)
artykuł 5:
w pierwszym roku jest inwestowane 50% składki,
w drugim roku 60% składki,
w trzecim roku i dłużej 100% składki.
Hak w umowie polegał na tym, że przez pieniądze nieinwestowane
rozumiałam pieniądze, które będą leżeć na koncie i nie przynosić
zysku (tak je się definiuje w ekonomii i finansach). Amplico
nieinwestowaną część składki zabrało sobie. Czyli po dwu latach
straciłam 2500zł + 2000zł = 4500zł. Tych pieniędzy nie odzyskałam
już, mimo że utrzymałam umowę nieco powyżej 3 lat i zgodnie z nią nie powinnam ponieść żadnych strat.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.02.2007] 11:19
Biały Orzeł
Biały Orzeł (07.02.08 11:16):
Dziwny to fundusz, strasznie dziwne zasady. A czy może to nie było przypadkiem powiązane z III filarem?

Tak czy siak idź do rzecznika praw konsumenta i do PIH. Może coś poradzą. Rzecznik praw konsumenta jest w każdym mieście powiatowym w urzędzie miasta.

Powodzenia

Możesz jeszcze napisać maila do UOKiK, bo to jest sprawa przez którą może być naciągnięta większa liczba osób, przez co nie jest to sprawa jednostkowa, więc UOKiK moze sie tym zająć. Ale najpierw pogadaj z rzecznikiem praw konsumenta.

Powodzenia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9566970]
[09.02.2007] 12:16
mieux
To nie był III filar. Powiedziałam "doradcy finansowemu", że mogłabym zainwestować kilka tysięcy. Powiedział, że najlepszy będzie fundusz inwestycyjny, bo będę mieć 20% zysku rocznie. Wpłaciłam pieniądze, a gdy po 3 tygodniach otrzymałam od Amplico umowę, okazało się że to fundusz inwestycyjny z ubezpieczeniem! Gdy zaczęłam się dopytywać o szczegóły umowy "doradca" powiedział, że nie ma się co tak zagłębiać, przecież Korzeniowski nie reklamowałby byle czego.

Dziękuję za wskazówki. Ja już te kierunki zaliczałam. Może są jeszcze jakieś?
Byłam u rzecznika praw konsumenta, poszłam do PIH, lecz nic to nie dało.
Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów można wysyłać sprawy zbiorowo. Oszukanych przez Amplico są tysiące ludzi, gdyż każdy kto taką umowę podpisał, został oszukany. Dodam, że teraz Amplico sprzedaje takie same trefne produkty pod inną nazwą i znów klienci mają czyszczone rachunki. Jeśli znajdę dużą grupę osób poszkodowanych, napiszę do UOKiK.
Pisałam do Rzecznika Ubezpieczonych. Bardzo się starał. Zostałam wprowadzona w błąd przez pokrętną umowę Amplico, a zgodnie z prawem niejasności w umowie powinny być interpretowane na korzyść klienta. Takie jest prawo. Amplico to prawo sobie olewa. Rzecznika też tak potraktowało.
Teraz napiszę do Komisji Nadzoru Finansowego.
Podałam sprawę do prokuratury (wszczęła śledżtwo, lecz potem umorzyła uważając, że to sprawa cywilna. Powinnam więc złożyć sprawę w sądzie cywilnym). Chcę założyć sprawę, lecz całą grupą.

Walczę o to, aby R. Korzeniowski przestał reklamować Amplico AIG Life. Wielu ludzi mu ufało, a widząc, jak w reklamie Korzeniowski wychwala towarzystwo, kupowali produkty Amplico. Na Korzeniowskiego powoływali się też "doradcy finansowi". Nie wiem, jak sportowiec, dyrektor TVP Sport i redaktor naczelny może tak okłamywać widzów, słuchaczy i czytelników. Korzeniowski wie, że oszukuje. Dostałam informację od rzecznika TVP, że mój list o oszustwach został przedstawiony Korzeniowskiemu. Z Korzeniowskim rozmawiała też Rada Etyki Mediów. Jak widać, ten człowiek jest strasznie pazerny. Naprawdę wstyd i kompromitacja.

Chcę, aby był zrobiony reportaż o oszustwach Amplico AIG Life. Niech każdemu ta nazwa źle się kojarzy. Społeczeństwo powinno wiedzieć, że przez tę firmę może jedynie stracić pieniądze, a nie zyskać.
W planach mam też pikietę przed budynkiem Amplico.
Ta firma istnieje dzięki temu, że klienci nie mają o niej informacji. Są oszukiwani i po niepowodzeniu w sądzie (Amplico ma sztab prawników o takiej samej wartości moralnej) przestają wierzyć w jakąkolwiek sprawiedliwość. A zatem czas te informacje każdemu dostarczyć.
Dzięki za Wasze wsparcie.

IP i czas połączenia logowane. [9577324]
[12.02.2007] 19:17
Biały Orzeł
Komisja Nadzoru Finansowego to dobry pomysł.
Dziwi mnie fakt, że rzecznik praw konsumenta Ci nic nie pomógł.
Skontaktuj się też z jakimś radcą prawnym - rzecznik praw konsumenta lu ubezpieczonych lub w PIH powinni Ci wskazać jakiegoś co w Twojej miejscowości bezpłatnie daje porady.
Aby skontaktować więcej ludzi, opisz tą sprawę na forach stron finansowych itp. Moze ktos sie zgłosi.

Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9607671]
[14.02.2007] 10:44
mieux
Rzecznik Praw Konsumenta napisał pismo do Amplico AIG Life tak żałosne, że ja nigdy takiego kiepskiego listu jeszcze nie widziałam. Prawie przepraszał Amplico, że ośmielił się zwrócić uwagę na nieprawidłowości w umowie (pismo napisała prawnik zatrudniona u Rzecznika). Został więc potraktowany stosownie: jak śmieć.

Co innego Rzecznik Ubezpieczonych. Jest bardzo kompetentny i pomaga prawnie. Rzecznik Ubezpieczonych zaproponował Amplico, aby udzielił mi rekompensaty "z tytułu pobrania kosztów nieprzewidzianych w umowie ubezpieczenia." Amplico stwierdziło, że nie ma podstaw.
"Do zadań Rzecznika Ubezpieczonych należy reprezentowanie interesów klientów zakładów ubezpieczeń w sporach z zakładami ubezpieczeń. Rzecznik Ubezpieczonych analizuje postanowienia ogólnych warunków ubezpiecznie, stanowiące podstawę zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia pod kątem ich zgodności z przepisami ogólnie obowiązującego prawa oraz zwraca się o udzielenie stosownych wyjaśnień do zakładów ubezpieczeń. Rzecznik nie ma więc uprawnień do zmiany stanowiska zakładu ubezpieczeń i nie ma możliwości nakazania wypłaty określonej wysokości odszkodowania czy kwoty wykupu." Niestety.

Amplico zdaje sobie sprawę, że jest bezkarne, więc dalej na całego oszukuje klientów i zabiera im z rachunków dodatkowe tysiące zł.

Otrzymuję listy od klientów Amplico AIG Life. Zostali tak samo wyrolowani jak ja. Przeliczamy, kiedy najmniej stracą pieniędzy rezygnując z umowy. Czasem się zdaża, że informacja o oszustwach dociera do klienta przed upływem 30 dni od podpisania umowy. Wtedy udaje się odzyskać prawie całą składkę. Ja chcę, aby wszyscy potencjalni klienci mieli informację o nieuczciwości Amplico przed podpisaniem umowy.

Postępowanie Amplico z klientami opisuję na różnych forach internetowych. Jeśli jest jeszcze jakieś miejsce, gdzie warto, to proszę o kontakt mieux@gazeta.pl
Społeczeństwo ma prawo świadomie wybierać oferty finansowe i mieć pewność, że w umowach nie ma haków, które znaleźć potrafi tylko prawnik.

Dzięki Orle. Mam nadzieję, że moja robota na rzecz ochrony pieniędzy klientów przed łapami Amplico AIG Life będzie liczona w milionach zł. Wtedy będę mieć satysfakcję.

IP i czas połączenia logowane. [9621942]
[29.11.2014] 01:02
[22.03.2007] 19:39
Biały Orzeł
aha rozumiem, że logując sie program nie przyjmuje Twego logina lub hasła - sprawdź czy dobrze hasło wpisujesz, a ewentualnie spróbuj nacisnąć że nie pamiętasz hasła i żeby Ci wygenerowali zastępcze i wysłali na maila.

IP i czas połączenia logowane. [9922189]
[24.03.2007] 09:43
mieux
Będę nadal próbować. A może mam takie problemy, gdyż jeździłam tylko na wrotkach a nie na motorze? To pewnie obciach na forum motocyklistów

IP i czas połączenia logowane. [9933815]
[24.03.2007] 11:30
Biały Orzeł
Dostałem odpowiedź od admina abyś pamięyała, że przy rejestracji trzeba kliknąć na linka potwierdzającego w mailu, który powinnaś otrzymać.
Poza tym spróbuj skorzystać z funkcji "przypomnienia hasła" przy logowaniu.

Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9934394]
[31.03.2007] 15:05
mieux
Biały Orzeł (07.03.24 11:30):
Dostałem odpowiedź od admina abyś pamięyała, że przy rejestracji trzeba kliknąć na linka potwierdzającego w mailu, który powinnaś otrzymać.
Poza tym spróbuj skorzystać z funkcji \"przypomnienia hasła\" przy logowaniu.

Powodzenia

Próbowałam wszystkiego. Logowałam się przez godzinę na różne sposoby. Orle, czy możesz mnie zarejestrować i zalogować na dowolny nick i dowolne hasło?
Co za palant wymyślił taki sposób logowania. Gorzej wejść na to forum niż do sejfu

IP i czas połączenia logowane. [9984068]
[02.04.2007] 12:41
Biały Orzeł
haha sorki ale rozbawiłaś mnie
Nie ma sprawy, podaj maila to Ci wyśle namiary jak Ci zaloguje (mam nadziejęże mi sieto uda )

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9996760]
[02.04.2007] 12:45
Biały Orzeł
albo nie, wyśle Ci priwa na znanym nam drugim forum

IP i czas połączenia logowane. [9996774]
[03.04.2007] 13:35
mieux
Wysłałam Ci maila. Może kiedyś wejdę na Twoje forum ...

IP i czas połączenia logowane. [10004409]
[08.04.2007] 15:50
mieux
Wchodziłeś Orle na gazeta.pl - Forum - Prywatne - Auto-moto - Motocykle i motocykliści ?
To może tam będzie łatwiej?

IP i czas połączenia logowane. [10044004]
[13.04.2007] 11:18
Biały Orzeł
Wybacz jeszcze tego nie zrobiłem - nie miałem czasu i na gazeta teżnie wchodziłem. Postaram sie jak najszybciej to zroić.

IP i czas połączenia logowane. [10083045]
[13.08.2007] 23:34
alexander5
mieux (07.03.12 20:06):
Możesz te lekcje znaleźć nawww.gazeta.pl/angielski
lub
kolejno ze stronywww.gazeta.pl - praca - praca za granicą - find that job.
Są lekcje, ćwiczenia w postaci 3 pytań wyboru, tekst angielski z prasy oraz słowniczki do lekcji i do tekstu prasowego.
Lekcje są nagrane i można posłuchać wymowy angielskiej.
Pycha! Polecam

IP i czas połączenia logowane. [11021012]
[05.11.2007] 18:43
sadrad
mieux (07.03.12 20:06):
Możesz te lekcje znaleźć nawww.gazeta.pl/angielski
lub
kolejno ze stronywww.gazeta.pl - praca - praca za granicą - find that job.
Są lekcje, ćwiczenia w postaci 3 pytań wyboru, tekst angielski z prasy oraz słowniczki do lekcji i do tekstu prasowego.
Lekcje są nagrane i można posłuchać wymowy angielskiej.
Pycha! Polecam

IP i czas połączenia logowane. [11593012]
[26.01.2008] 11:38
MarekMRB
Napisałaś :
"Polisy żadnej już nigdy nie kupię."
Wybacz, ale to tak jakbyś zjadła - dajmy na to - w jakiejś restauracji (w dodatku nie najlepszej...) obiad i by Ci zaszkodził, a Ty powiedziałabyś "już nigdy nie zjem obiadu w żadnej restauracji"

Trzeba precyzyjnie wybierać restauracje, a w restauracji dania.

Nie chcę pisać dla jakiego towarzystwa pracuję, bo nie jest moją intencją ani reklama "mojej" firmy, ani gnębienie konkurencji. Natomiast proponuję kilka prostych zasad "bezpieczeństwa" przy zakupie produktów finansowych:

1/
Nie kupować bez analizy. Jeśli przychodzi agent i nas namawia do "jedynie dobrego" produktu, "podziękować" za usługi
Aby właściwie dobrać polisę (wszystko jedno: inwestycyjną, ubezpieczeniową czy mieszaną) potrzebne jest szereg danych od Klienta - następnie konieczne jest wykonanie analizy ubezpieczeniowej.
I zaproponowanie Klientowi dwu-trzech wariantów.
W końcu to Jego, Klienta, pieniądze.
Zresztą szanujący się agent nie jest "agentem towarzystwa wobec Klienta" tylko "agentem Klienta wobec towarzystwa ubezpieczeniowego".

I nie jest to nawet sprawa moralności, tylko tzw. uczciwości kupieckiej - jak najbardziej interesownej (bo dobrze obsłużony Klient to możliwość zostania dla Jego rodziny "stałym facetem od inwestycji i ubezpieczeń", zaś źle obsłużony owocuje potem takimi listami jak Twój.

Jeśli agent sprzedaje (jak chyba - sądząc z Twojego listu - w Twoim przypadku) nie to co KLient chciał, tylko "to co zwykle" to znaczy że po prostu chce trafić "jednorazowy strzał" - wziąć prowizję i uciec.

2
Dokładnie czytać i wyjaśniać warunki

3
W ŻADNYM wypadku nie reagować na "argumenty" typu "nie warto się wgłębiać w umowę bo przecież XXX nie reklamowałby byle czego"

4.
Agentowi (PORZĄDNEMU) dostarczyć do analizy maximum informacji - żeby mógł dobrze dobrać produkty

5.
WIązać się z towarzystwami długo istniejącymi, mającymi duży kapitał, nie "stojącymi tylko na reklamie".

pozdrawiam
Marek Piotrowski mrb@pl-net.pl

IP i czas połączenia logowane. [12110665]
[31.01.2008] 22:55
Marco__2
Dziękuję Ci \\\"mieux\\\". Jutro właśnie jestem umówiony z agentem tej zdechłej firmy Amplico...Life. Czuję, że bedzie niezły cyrk. Właśnie wydrukowałem Twoje wypowiedzi i od tego zacznę rozmowę (albo lepiej zostawię to na zakąskę). Współczuję Ci tylko takiej wpadki. Zrobiłaś dobry uczynek dla innych. Ale zabawa będzie wyborna. Dzięki

IP i czas połączenia logowane. [12146449]
[03.02.2008] 22:12
Marco__2
I zabawa rzeczywiście była wyborna. Gościu szklił z pół godziny, machał papierami do wypełnienia (pity przy ich formularzach to pestka). Potem doszło do konkretnych pytań i prezentacji opinii (z internetu a jakże) i cyrk na całego. Dupek jednak miał trochę własnego sumienia bo przyznał w końcu, że było już wielu, którzy na tym gównie stracili i mieli do niego pretensje. Ale to z ich winy. A to za wcześnie wybrali a to w niedobrym czasie wpłacili - tak czy inaczej to ich wina, że dali się złodziejom okraść. Ha ha ha - jeszcze raz Ci "mieux" dziękuję za oświecenie.

IP i czas połączenia logowane. [12164858]
[14.02.2008] 15:47
mieux
Fajnie. Mam ogromną satysfakcję i jest mi bardzo miło, gdy Amplico nie udaje się ogolić z kasy klienta.

Każdy klient Amplico jest poszkodowanym.
Nie jest winą klientów, że nie zrozumieli dobrze umowy. Ona jest tak napisana, aby wprowadzała w błąd. Na dodatek to co w niej piszą nie ma nic wspólnego z tym, jak Amplico działa (okrada rachunki).
Posiadam opinię przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Stanisława Kluzy. Oto fragment:
"Przyznać należy, iż ogólne warunki ubezpieczenia /w Amplico/ mogą wprowadzać ubezpieczających w błąd. Analizowane OWU nie informują bowiem wprost ubezpieczających o tym, w jaki sposób wykorzystana będzie nieinwestowana część składki. Trudno uznać na podstawie samej tylko informacji, iż inwestowana jest określona częśc składki, że pozostała jej część przeznaczona jest na koszty prowadzonej przez zakład ubezpieczeń działalności. (...) Brak jednoznacznego
wskazania przeznaczenia poszczególnych części składki, w szczególności w zakresie przeznaczenia na poczet kosztów lub innych obciążeń uznać należy za sprzeczne z art. ust.4 pkt 5 ustawy sprzeczne z art. ust.4 pkt 5 ustawy o działalności ubezpieczeniowej.

"S p r z e c z n e z u s t a w ą o d z i a ł a l n o ś c i u b e z p i e c z e n i o w e j "!!!

Tak właśnie działa ten syf.

Opinia przewodniczącego KNF jest podstaswą do wygrania rozprawy sądowej, do czego zachęca mnie jej przewodniczący.
Jeśli ktoś chciałby dostać kopię tej opinii i podać Amlico do sądu to chętnie prześlę mailem. Można w sądzie powoływać się na to pismo, można też samemu zwrócić się o opinię do KNF - ja już szlak przetarłam.

Dzięki serdeczne Marco za informację o dupku ze śmierdzącego TU.
Twoje posty są jak świetna radosna walentynka - dziś 14 lutego

IP i czas połączenia logowane. [12227688]
[14.02.2008] 16:28
mieux
I jeszcze drugi niezły fragment z opinii KNF:

"Słuszne może być uznanie przez ubezpieczonego, że niealokowana część składki to ta część, która nie wpływa wprawdzie na zwiększenie gromadzonego kapitału w drodze inwestowania, ale wchodzi w jego skład i ma wpływ na wysokość wypłacanych świadczeń. (...)
Mając na uwadze powyższe, zdaniem organu nadzoru niemożliwe jest przeznaczenie przez zakład ubezpieczeń części niealokowanej składki na pokrycie kosztów działalności zakładu ubezpieczeń, skoro brak o tym informacji w analizowanym OWU".

"N i e m o ż l i w e j e s t p r z e z n a c z e n i e p r z e z z a k ł a d u b e z p i e c z e ń c z ę ś c i n i e a l o k o w a n e j s k ł a d k i n a p o k r y c i e k o s z t ó w d z i a ł a l n o ś c i ..."

Czyli Amplico dokonuje niemożliwego
Okrada rachunki i ma wszystkich gdzieś, łącznie z ustawą o działalności ubezpieczeniowej.

IP i czas połączenia logowane. [12227884]
[21.02.2008] 11:50
Marek P.
>Jeśli ktoś chciałby dostać kopię tej opinii i podać Amlico do sądu to >chętnie prześlę mailem.
ja poproszę mrb@pl-net.pl
pozdrawiam
Marek

IP i czas połączenia logowane. [12267370]
[21.02.2008] 18:06
kerad691
Witam!!! JA mam identyczną sytuacje z amplico co TY!!!Agentka namówiła mnie na ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy zrównowazonego wzrostu AL.Po 3-latach jestem 50% w plecy chcąc sie wycofac,zamiast zarobic lub chociaz wyjsc na zero!!! kerad!!!

IP i czas połączenia logowane. [12269773]
[21.02.2008] 18:25
kerad691
>Trzeba AL dobrac sie jakims sposobem do d--y!!!

IP i czas połączenia logowane. [12269939]
[12.03.2008] 11:12
saskerland
Przepraszam bardzo ale nie zgodzę się aby bluzgał ktoś moją firmę... Jestem w niej agentem i nie jest taka jaka wy opisujecie...

Powinnaś dorwać agenta ponieważ podpisałaś umowę z ubezpieczeniem wypadkowym na życie na dosyć wysokich kwotach ubezpieczenia i fakt faktem to nie jest wpłata do zwrotu...

Więc nie narzekaj na amplico... Zawsze masz 30 dni na wycofanie sie bez konsekwencji więc nie narzekaj bo gdybyś sie wycofała to nie straciła byś nic...

A jak dajesz sie omotać jakiemuś frajerowi to nie znaczy że towarzystwo jest złe...

IP i czas połączenia logowane. [12392578]
[27.03.2008] 12:08
Marek MRB
Czy ktoś mógłby mi wysłać tę opinię Stanisława Kluzy n/t Amplico ?
Byłbym bardzo wdzięczny
Mój adres mrb@pl-net.pl

IP i czas połączenia logowane. [12478292]
[04.04.2008] 16:33
kajax
Szanowna mieux, skoro było jak BYK napisane, że część nialokowana składki idzie na pokrycie kosztów działalności Towarzystwa, to jak Ty to rozumiesz? - bo ja dosłownie!!! Tak więc podpisałaś, wpłaciłaś i do kogo masz pretensje? A propos, podobno bardzo duży procent Polaków ma duży problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Tym bardziej wstyd, że pracujesz dla tak światłej gazety (jedynie słausznej), jaką jest GW, gdzie zatrudniają tylko \"najwybitniesze autorytety\".

IP i czas połączenia logowane. [12524009]
[08.04.2008] 08:58
DeRouge
Za przeproszeniem - cała ta rozmowa przypomina typowe działania konkurencyjnych firm. Są w takich firmach pracownicy, których zadaniem jest logowanie się w różnego rodzaju popularnych forach, blogach, listach dyskusyjnych itd, oraz następnie szkalowanie konkurencji. Lwia część użytkowników nie ma wystarczającej wiedzy i uwierzy w każdą spreparowaną historyjkę, głęboko współczując "poszkodowanym" przez dane firmy. Popularność takiego forum czy bloga powoduje wysoką oglądalność, dzięki czemu jakiś tam procent użytkowników uda się do innej firmy niż ta opisana w czarnych kolorach ... Czysta manipulacja

IP i czas połączenia logowane. [12541921]
[08.04.2008] 19:09
MarekMRB
Na razie to wygląda raczej że uaktywnili się pracownicy Amplico

A ja chciałbym poznać tę opinię Stanisława Kluzy z KNF...

IP i czas połączenia logowane. [12544263]
[08.04.2008] 20:13
MAGM
wlasnie szukajac stron Amplico,wpadlam na Twoj artykul.Jestem na etapie zawierania umowy\\\"kapital na przyszlosc\\\"jednak po tym co przeczytalam nie wiem co dalej robic.Czy jest jakis okres do ktorego mozna odstapic od podpisanej umowy?Moze wyslac ja do porawnika?Poradzcie prosze co robic!

IP i czas połączenia logowane. [12544674]
[08.04.2008] 20:16
MarekMRB
Masz prawo odstąpienia w ciągu bodajże 3 miesiecy.
Ale... w innych firmach będzie podobnie - tyle żemoże papiery uczciwiej i jaśniej napisane

IP i czas połączenia logowane. [12544696]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat