o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Myśle że Anglia zmienia ludzi

1 2 3
[18.03.2013] 10:58
dolejdo
Nie zauważyłem negatywnych zmian w osobach, które znam. Szczerze mówiąc, powiedziałbym raczej, że ludzie stają się bardziej pracowici... Czelabińsk my love.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20329243]
[07.06.2013] 19:51
minka hhhhk
w Angli z Polaków wychodzi całe buradztwo-kto sie szmata urodził ten szmata zdechnie tak samo jak konfident.

IP i czas połączenia logowane. [20537462]
[13.06.2013] 17:53
stale_ciekawska
Nie trzeba jechać do Anglii, aby wiedzieć jak zachowują się nasi rodacy na obczyźnie.Tak samo jest w Niemczech, Austrii i w innych państwach, gdzie stanęła noga Polaka.Jeden pracuje i jest przyjazny dla drugiego,inny podkłada świnię. Tak było, jest i zapewne bądzie zawsze, nigdy się ta sytuacja nie zmieni.Zawiść panowała, panuje i panować będzie.Najlepiej wykonywać swoją pracę jak najlepiej się umie i nie zwracać uwagi na otoczenie.Za granicą nie płacą za siedzenie, jak u nas w kraju(czy siedzi,czy się leży 2.000,-się należy) tam płacą za wykonaną robotę.Masz przerwę na śniadanie,czy obiad ?- musisz to odpracować.

IP i czas połączenia logowane. [20548601]
[16.07.2013] 12:21
Krzychurychu
Myślenie o Anglii zmienia ludzi, i nie koniecznie na lepsze. Anglia jest fajna na chwile, mozna zarobić szybką kase ale nie na stałe bo ona strasznie zmienia ludzi i nie koniecznie na lepsze

IP i czas połączenia logowane. [20616978]
[05.10.2013] 15:57
alcatraz01
Każde inne państwo zmienia ludzi, ale Anglia jest specyficznym krajem.
Nie jest już taka jak kiedyś.. teraz ledwo gdzie zobaczysz prawdziwego Brytyjczyka, wszedzie ciapaci, geje... i przede wszystkim tępe rzygąjące na każdym rogu ulicy nastolatki. Kiedyś to był piękny kraj...

IP i czas połączenia logowane. [20782861]
[18.12.2017] 07:46
[24.10.2013] 00:55
Oliwkaa9
Mój kumpel właśnie wrócił z emigracji, muszę się mu przyjrzeć. Czy się zmienił?

IP i czas połączenia logowane. [20821686]
[27.01.2014] 21:17
Stokrotka24
Każdy żyje tak jak chce, jeżeli ktoś lubi flirtować, często zmienia partnerów to kto ma prawo to oceniać? Nie potrafię zmieniać partnerów, jestem raczej nieufna wobec mężczyzn, nie bawią mnie chwilowe przygody, ale jeżeli inni ludzie postępują inaczej, to naprawdę mi nie przeszkadza. Czemu oceniać innych? Oczywiście dziwi mnie taka swoboda seksualna. U mnie związek jest zawsze na serio, inaczej nie potrafię, ale jeżeli ktoś ma inne podejście do tematu, to mi nic do tego. Żyj i daj żyć innym
Czy to Anglia sprawiła, że te osoby zachowują się w ten sposób? Czy rzeczywiście w Polsce ludzie są tacy wierni i uczciwi, nikt nikogo nie zdradza?
Czego byś sobie życzył? Jak ci ludzie o których piszesz powinni się zachowywać, aby się Tobie podobało?

IP i czas połączenia logowane. [21010176]
[27.01.2014] 22:39
Stokrotka24
zarobić i wyjeżdżać! (10.11.27 00:37):
tu kolo ma rację,matki co wy robicie?
małżeństwo z 3-giem dzieci ,facet nie pije nie pali sprzedał dom w polsce wziął żonę i dzieci ze sobą ,naprawdę facet z głową na karku i tutaj kupił dom by było im lepiej a żonka po miesiącu ,powtarzam po miesiącu go zdradziła i to ze starym angolem porażka i jeszcze ona chce z nim być ,zgroza ,nie wiem ale jej mąż był załamany ,podobno się wieszał coś tam się działo bo była karetka,powiem szczerze że nie dziwię się nieraz że mężowie posuwają się do zabójstw a już tu w angli o wielu się słyszało ,facet jak to facet to męda bo zdradza ale kobieta mająca dzieci to już nie wygląda to miło a nie widziałem jeszcze która zdradziła by póżniej była szczęśliwa ,raczej jest uważana jako łatwa polka,a dzieci biorą z niej przykład ,więc mężowie zabierajcie im dzieci !

Oczywiście nagonka na kobiety. Rozumiem, że różne są kobiety, ale to niestety mężczyźni zostawiają żony dla młodszych przynajmniej non stop o tym słyszę. Przykre to jest. Dla kobiet to koszmar. To co uchodzi na sucho facetom, jest niewybaczalne w przypadku kobiet. Nie zgadzam sie na to!
Nie rozumiem mężczyzn, którzy z zasady nie lubią kobiet. Musisz byc idealna, bo jak nie to fala nienawiści. Ludzie weźcie sie opamiętajcie. To jakaś wojna? Chyba nie tak powinno być.
Najwyraźniej wielu ludzi nie dorosło do założenie rodziny, skoro chcą się bawić i szaleć, to dlaczego sie wrąbali w małżeństwo i dzieci? Nie każdy powinien sie decydować na rodzinę, do tego trzeba dojrzeć. I wcale nie trzeba sie na to decydować.
Wiele kobiet po prostu szuka miłości i akceptacji. Nigdy nie widziałam, żeby kobieta miała złe zamiary. I niestety, wszyscy których znam mają problem z ojcami. Albo nie żyją albo odeszli d kochanek, albo sa alkoholikami. A matki w Polsce utrzymują dom i dbaja o rodzinę. Moja mama 10 lat utrzymywała ojca alkoholika, nie mogła go wyrzucić z domu, a on był strasznym draniem. Teraz naprawdę mam żal do niego, widzę ilu facetów jest dokładnie takich. Kobiety w mojej rodzinie ssą takie mądre i dzielne, wszystko zawdzięczam im. A ci którzy nienawidzicie kobiet, spójrzcie lepiej na swoją mamę, która wszystko dla was poświęciła i kocha was najbardziej na świecie, spójrzcie na wasze żony, córki. Może chociaż uszanujecie swoją babcię?
Czy mężczyźni mogą kochać?
Bo chcę w to wierzyć

IP i czas połączenia logowane. [21010372]
[25.02.2014] 13:01
Prawdziwy
Mieszkam 25 lat w niemczech (wyjechalem jak mialem 14 lat z polski). Wiem cos na ten temat.Jesten normalnym facetem nie pale nie pije alkoholu (oprucz 1 lampke wina w restauracji). Jestem czysty umie sie ubrac i nie bede pisal czego sie dorobilem bo to nie wypada, ale pochodzi mi sie bardzo, bardzo dobrze.Spotkalem juz tyle polakow co przyjechali tu do niemiec i co oni wyrabiali to mozna ksiazke napisac. Dziewczyne mlode glupie naiwne braly sie za turkow, arabow (oni sa przystojni, poniewaz w polsce nie ma takich), sa wykozystywane czasami bite i niektore boja sie i trzymaja buzie, tylko narzekaja. Niektorzy faceci chodza z piwem po ulicach przeklinaja a ludzie tylko glowami krecom. Oczywiscie jest pare polek czy facetow ktorzy sa normalni, ale szadko ich spokac. Bardzo bym chcial porzadna polke tu poznac ale chyba nie mam szans. Jak jakis turek polke widzi to dla nich to wszystkie kur...sa, trudna same sobie na to zapracowaly.Ja mialem zwiazki z niemkami, z turka i rosjanka, ale one sa takie zimne nie nadaja sie na malzenstwo, polki sa cieple i dlatego nigdy tutaj w niemczech nie chcialbym byc z dziewczyna ktora byla z jakims muzlmanem (jestem pewnym jak byla nie szanowana to zostalo byj jej to troche w psychice). To jest bardzo smutne ale prawda. Tak to jest z ludzmi, jak wczesniej nie mieli kasy a raptownie zarabiaja i ich rozum sie pomnielszyl. Ja pojade do polski i wole tam sobie wierna, cieplo dziewczyne znalez bo siebie szanuje i nie chce tych kur...(nie wyglondam jak Brad Pitt ani tez jak Quasimodo), ale jestem nawet przystojny duzo kobiet mi juz to powiedzialo.
Kochani taka jest prawda......
Przepraszam za bledy.

IP i czas połączenia logowane. [21062010]
[15.08.2014] 23:36
Monkey
kad48 (08.01.2008.21 12:30):
Najsmutniejsze jest to, że pary wyjeżdżające do Anglii (które w Polsce, były zgodne, wielka miłość itp.)po krótkim czasie rozpadają się. Z tego co ja widziałem i słyszałem od kilku znajomych, mieszkających w innych miastach Anglii niż ja, przeważnie to naszym dziewczynom odbija i zachowują się jak szmaty...np.mój znajomy przyjechał ze swoją dziewczyną do domu, w którym mieszkało nas Polaków ok.15osób - kilka domowych imprez, budzimy sie pewnego ranka, kumpel mówi, że nie wie co sie stało z jego dziewczyną. Szukamy jej wszędzie, w końcu wchodzimy do jednego z pokoi, a tam jego panna z innym gościem w łóżku...
Tylko pogratulować mądrości!

IP i czas połączenia logowane. [21313263]
[26.08.2014] 10:34
Helenka S.
Słyszałam tylko z opowieści ale faktycznie coś w tym jest. Ciekawa jestem czy po studiach wyjadę czy zostanę w Polsce, trochę się nie opłaca, duża część znajomych wyjeżdża. http://www.innowacjusz.pl

IP i czas połączenia logowane. [21328275]
[01.01.2015] 17:58
Krzysztof84
po 5 latach małżeństwa moja żona stwierdziła, że ona nie nadaje się do życia w rodzinie. Nakryłem ją po narkotykach, w parku, z innym bzykającą sie> Przykry widok , tyle lat poszło się @@@a.. w parku. Ból niesamowity, teraz siedze sam i mam problem z pozbieraniem się

IP i czas połączenia logowane. [21534829]
[25.01.2015] 10:50
paypadysrie1986fulfy
Kuzynka Edyta (07.07.2007.07 21:37):
Pieniądz zmienia ludzi.

Jasne http://turl.soushai.com/dnpn

IP i czas połączenia logowane. [21581398]
[25.06.2015] 23:23
lenka159
Zmienia ludzi jak najbardziej. Niestety nie wiem czy na lepsze czy na gorsze. Ja mieszkam w UK juz trzy lata i nie mam zamiaru wracać do PL zwłaszcza teraz. Czasami brakuje mi kraju i polskich rzeczy ale da się zyć. Zwłaszcza, że w UK coraz częściej można kupić rzeczy z PL Ostatnio znalazłam internetową księgarnie z polskimi książkami http://www.rewolucja.co.uk/ Wybór jest ogromny a ceny bardzo przystępne. Nic tylko czytać

IP i czas połączenia logowane. [21836975]
[27.06.2015] 12:41
slayaha  slayaha@tlen.pl
Wyprowadzka z ojczyzny na pewno zmienia ludzi. Nie ma to znaczynie czy to Anglia, czy Hiszpania. Przyjmuje się nawyki tamtej społęczności. Stara się przetrwać, co czasami wpływa na to, ze zachowujemy się inczej niz Polsce pomiędzy swoimi ... slayaha

IP i czas połączenia logowane. [21839737]
[02.07.2015] 14:34
marcin7888
Nie widzę powodu, dla którego oceniacie tak negatywnie innych. Co jest złego w zmianie partnera? Lepiej chyba go zmienić, niż do końca życia być nieszczęśliwym, a przed rodzinom, znajomymi i innymi udawać wspaniale dobraną parę, która tak naprawdę szczęścia zaznała tyle, co nic. Nie wyobrażam sobie, takie udawania, takiego oszukiwania siebie i życia w ciągłym smutku, tylko dlatego, że środowisko otępionych ludzi, którzy sami w taki sposób żyją, wywiera presję. To chore.

IP i czas połączenia logowane. [21849844]
[22.07.2015] 14:26
gryniat
Jak to mówią - co kraj, to obyczaj.

IP i czas połączenia logowane. [21885000]
[25.03.2017] 19:34
ziomek222
Witam
myślę że na lepsze zmienia ludzi i daje zarobić godne wynagrodzenie niż w Polsce, polecam sprawdzić kursy funta bo są bardzo dobre i porównać nawww.kursfunta.co.uk przed sprzedażą żeby zaoszczędzić

IP i czas połączenia logowane. [22690801]
[23.04.2017] 15:58
remkab
Myślę że zmienia pod względem segregacji śmieci, posiadając odpowiednie firmy takie jak http://www.wecleareverything.co.uk/wywoz-smi eci-londyn/ które tanio i sprawnie wywożą śmieci i edukują mieszkańców

IP i czas połączenia logowane. [22717966]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat