o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Myśle że Anglia zmienia ludzi

1 2 3
[28.01.2007] 21:31
W.....
Jestem w Anglii od roku z kawałkiem i tutaj napatrzyłam się na to jak ludzie się zmieniają. Czy to zły kraj nie to my tu zamiast przyjmować, dobre nawyki od tych ludzi w wiekszości przyjmujemy złe. Mieszkam w Oxford to miasto gdzie olbrzymią cześć stanowią studenci i od nich polacy i polki biorą złe nawyki. Pracuję w BMW i napatrzyłam się jak dziwnie zaczynają się nawet po krótkim okresie zachowywać dziewczyny. Parę przykładów : Pewna Kasia J młoda dwudziesto latka już po krótkim okresie pracy zaczeła mięć wielkiego lenia a zamiast się lepiej starać wolała żeby tą pracę wykonywał ktoś inny żeby nie było wpadki robiła słodkie oczy do Angielskiego kierownika a on ogłupiały ślini się za młódą osóbką chociaż powinien wiedzieć że jest tak brzydki że ona to robi tylko dla pozostania w pracy. Inna Kasia B już po paru dniach pracy nawiązuje romans z swoim menadzerem i nawet kosztem innych byle tylko utrzymać się w pracy lepiej się nie starać a po prostu załatwić to w łóżku. Inne proszę Aneta G chłopak w polsce ślub za parę miesięcy a ona tu zmienia chłopaków jak rekawiczki , dyskoteki puby alkohol i już ląduje z innym kolegą w łóżku. a potem w sobote dzwoni do kraju i opowiada jak tu jest ciężko swojemu chłopakowi i jak tęskni. Tomek D bardzo podobna sytułacja dziewczyna w kraju w wakacje wesele a on nieprzepuszcza żadnej dziewczynie która zgodzi się na sex z nim nawet jak jest bardzo brzydka .Magda T mąż i dzieci tutaj a ona słodkie oczy do facetów najlepiej nie Polaków bo mogą wypaplać tylko innych mogą być kierownicy ale nie koniecznie i chajda romansik łóżeczko mąż łokcie w pracy urabia a ona w tym czasie innym się nadstawia. Marcin B żona w ciąży w domu czeka a on nadgodziny ma no cóż ma ale raczej z inną.To tylko parę przykładów jak tutaj potrafią postepować młodzi ale tak naprawdę każdy kto tu pracuje je zna dziewczyny zdradzają chłopaków i mężów nie ważne czy są tu czy w kraju chłopacy tak samo nauczyli się tego o Anglików którz mają do tego lekkie podejscie , potem wrócą do kraju i zostną tylko z własnym sumieniem tego co tu robili no chyba że wyda się prędzej. Czy tak powinno być czy może ja jestem inna i jakoś tego nie rozumię rozmawiam czasami z tymi chłopakami i dziewczynami i wydaje się że kiedyś tacy nie byli a teraz robią z siebi...... pie...... się z innymi tak łatwo i zdradzając zaufanie partnerek i partnerów. Co o tym sądzicie czy to ten kraj i ludzie czy może byli kiedyś tacy sami i po prostu są dalej

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.03.2007] 12:01
anetka BMW
zgadzam sie z opinia ktora zostala tu zaprezentowana ja rowniez pracuje w tym zakladzie i az mnie wzdryga jak widze postepowanie taki polakow i a moze szczegolnie mlodych dziewczyn z polski . niektore z tych osob znam albo i nie ale przynajmniej sadze ze widzialam takie sytulacje dziewczyny tutaj tak latwo ida do lozka z innym ze to chleb powszedni zdradzanie partnera to tu jest na miejscu ostatnio jakas dziewczyna w czasie pracy uprawiala milosc francuska z menadzerem i wiecie dla czego by napisal jej pare godzin wiecej \" oddawala sie za nadgodziny\" o Magdzie T tez slyszalam jej maz pracuje w tym zakladzie a ona mu rogi przyprawia z jakimis brzydalami z ktorymi ja nie zrobilabym tego nawet po pijaku juz na przerwie plotkuja o niej tak ze teraz prawie kazdy podchodzi do niej i rzuca jakies propozycje zarowno mlodzi jak i starzy i tak bylo jak pracowala na innej zmianie i teraz jak pracuje dylko w weekendy. o facetach to nawet nie chce wspominac ci wierni mezowie chlopacy mysla jak tylko by cos zaliczyc a potem przed zonami czy dziewczynami udaja stesknionych . TAK ANGLIA ZMIENIA LUDZI I TO NA GORSZE

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9941744]
[08.04.2007] 01:44
kad48
Hmm..Dokladnie tak jest,jak piszecie.Ja ktorys raz z rzedu jestem w Anglii i tez to widze-w ogole mam wstret do Polakow w Anglii.Wolalbym mieszkac i pracowac zupelnie sam miedzy Anglikami niz miec stycznosc z Polakami tutaj-zero kultury!!!Ostatnio pracowalem kilka dni w fabryce,w ktorej pracuje sporo Polakow-co drugie slowo to "@@@",okropna zawisc,jeden drugiego by utopil za to zeby zostac w pracy...Smiac mi sie chce,jak jestem w Polsce i ktos wraca z Anglii w mojej miejscowosci i struga niewiadomo kogo,jest najwazniejszy na swiecie,jakby niewiadomo co zrobil.Zal mi glupcow! ...wiem, gdzie można
dobrze zarobić... http://pp.zlotemysli.pl/internetowybiznes.ph p
...wiem, gdzie można wszystko kupić za pośrednictwem internetu...
http://www.freewebs.com/internetowybiznes/in dex.htm

IP i czas połączenia logowane. [10041598]
[08.04.2007] 01:54
droga W...
to nie kraj zmienia ludzi, z nich po prostu wyłazi prawda, nie muszą się obawiać krytyki, są daleko od swoich rodziców, partnerów, znajomych

czyż w Polsce mierzwa ludzka nie dyma się po dyskotekach? czyż studentki nie walą się z zarażonymi imigrantami?

pękają kolejne tabu, tylko ci co je łamią nie zastanowią się nad tym, że prawdziwa wolność jest dla tych którzy potrafią ją docenić i rozsądnie z niej korzystać, a takich jest naprawdę mało, z reszty wychodzą śmieci

IP i czas połączenia logowane. [10041639]
[10.04.2007] 20:14
klotzman
droga W... (07.04.08 01:54):
to nie kraj zmienia ludzi, z nich po prostu wyłazi prawda, nie muszą się obawiać krytyki, są daleko od swoich rodziców, partnerów, znajomych

czyż w Polsce mierzwa ludzka nie dyma się po dyskotekach? czyż studentki nie walą się z zarażonymi imigrantami?

pękają kolejne tabu, tylko ci co je łamią nie zastanowią się nad tym, że prawdziwa wolność jest dla tych którzy potrafią ją docenić i rozsądnie z niej korzystać, a takich jest naprawdę mało, z reszty wychodzą śmieci

Dokladnie,w kraju oni skrzetnie ukrywaja to ...wszyscy znajomi ktozy pracowali troche za granica mowia to samo ...wystrzegaj sie polakow Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami
http://www.youtube.com/watch?v=GuROIMaE2bk History of Poland in 10 minutes
http://www.youtube.com/watch?v=quoPAJnfxzk&s earch=mussolini

IP i czas połączenia logowane. [10063218]
[17.10.2017] 22:31
[07.07.2007] 21:37
Kuzynka Edyta
Pieniądz zmienia ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [10729352]
[23.07.2007] 09:20
Buzz
Ludzie sie odblokowuja z kompleksow ja widz wieksza kase w zasiegu reki.

IP i czas połączenia logowane. [10845974]
[27.08.2007] 19:57
j4sio  jasio8686@tlen.pl
zgadza się, prawda,
w końcu powiedzenie że jest sie łatwą jak Polka
oraz fakt że sex z Polka wracająca z UK bez badania na HIV to wyrok śmierci znikąd się nie wzięły. 3865359 =o]

IP i czas połączenia logowane. [11126232]
[18.01.2008] 22:13
maclpoland  brak@tlen.pl
Na szczęście nigdy nie byłem w UK

Maclpoland .

IP i czas połączenia logowane. [12064443]
[21.01.2008] 12:07
aaa1201
kliknij tu:

http://yebaki.myminicity.com/tra

Dzieki

IP i czas połączenia logowane. [12080626]
[21.01.2008] 12:30
kad48
Najsmutniejsze jest to, że pary wyjeżdżające do Anglii (które w Polsce, były zgodne, wielka miłość itp.)po krótkim czasie rozpadają się. Z tego co ja widziałem i słyszałem od kilku znajomych, mieszkających w innych miastach Anglii niż ja, przeważnie to naszym dziewczynom odbija i zachowują się jak szmaty...np.mój znajomy przyjechał ze swoją dziewczyną do domu, w którym mieszkało nas Polaków ok.15osób - kilka domowych imprez, budzimy sie pewnego ranka, kumpel mówi, że nie wie co sie stało z jego dziewczyną. Szukamy jej wszędzie, w końcu wchodzimy do jednego z pokoi, a tam jego panna z innym gościem w łóżku...

Tylko pogratulować mądrości! ...wiem, gdzie można
dobrze zarobić... http://www.nextranet.pl?pid=132980.

IP i czas połączenia logowane. [12080732]
[21.01.2008] 12:38
kad48
...a największe mam obrzydzenie do dziewczyn (oczywiście Polek), które rzucają swojego chłopaka z Polski dla jakiegoś Hindusa, czy innej narodowości faceta (mam na myśli ludzi ciemnoskórych)...Nie wiem na co one lecą - chyba tylko na kasę, bo określenie człowiek do tamtych pier...ców nie pasuje. Człowiek staje się strasznym rasistą w Anglii...Pracowałem z wieloma osobami ciemnoskórymi i jeszcze nie trafiłem na jednego normalnego, uczciwego... ...wiem, gdzie można

IP i czas połączenia logowane. [12080771]
[21.01.2008] 12:42
kad48
A ogólnie Polaków w Anglii lepiej unikać. Życie w Anglii wśród Polaków to nie życie, tylko niezdrowa konkurencja!!! Po prostu porażka, zamiast sobie pomagać w obcym kraju, to jeden drugiego niszczy... ...wiem, gdzie można

IP i czas połączenia logowane. [12080798]
[22.01.2008] 09:21
toffik200
Wszystko to co najciekawsze w super cenie http://supertaniocha.nexto.pl/

IP i czas połączenia logowane. [12086135]
[22.02.2008] 18:56
anglicy wam mozg zabrali
Mam pytanie do polakow w Anglii:

Wiekszosc z was pisze o tym ze Anglia zmienia ludzi, ze polacy okropnie zachowuja sie w Anglii, ze zmieniaja sie.
Moze wy sie tez zmieniliscie?
Zeby polak gadal na polaka.. powinniscie sie wszyscy wstydzic!!

Ja mam inna opinie na ten temat. To zalezy od czlowieka. Jezeli czlowiek ma mozg i szanuje siebie samego to w zyciu by sie nie puscil i odpowiednio dobiera sobie znajomych (nawet polakow).
Mam duzo polskich znajomych w Anglii i sa bardzo w pozadku, bardziej niz niektorzy anglicy.

Mowicie ze anglicy sa taacy mili. Moze nie widzicie ich z tej drugiej strony? A moze nie chcecie widziec?

Pozostalym radze dobrze sie zastanowic jezeli maja ochote tu cos napisac.

Wstyd moi drodzy, wstyd...

IP i czas połączenia logowane. [12276708]
[22.02.2008] 18:59
cyprian
zgadzam sie z wypowiedzia powyzej mnie.

Jezeli chcecie zmieniac polakow w Anglii to moze najpierw zacznijcie od samych siebie..

IP i czas połączenia logowane. [12276729]
[23.02.2008] 18:58
boruniek  mateokal1999@tlen.pl
cyprian (08.02.22 18:59):
zgadzam sie z wypowiedzia powyzej mnie.

Jezeli chcecie zmieniac polakow w Anglii to moze najpierw zacznijcie od samych siebie..

IP i czas połączenia logowane. [12281907]
[11.03.2008] 13:14
bruslii
do W.. czy tez Anetki BMW - bo najwyrazniej jedna i ta sama osoba pisala obydwa posty...
musisz byc wyjatkiem potwierdzajacym regule ze Polki sa najpieknieszymi kobietami na swiecie.jesli nie zrozumialas powyzszego zdania pozwol,ze ujme to nieco prosciej - tepy i szpetny z ciebie paszczur na dodatek zawistny i zakompleksiony.
twoje informacje to nic innego jak typowe plotki jakie roznosza stare,grube babsztyliska z klimatow rodzina radia ma ryja. Aneta B. Kasia C. Jagna D. .. a co mnie to kim one sa? Kasia J robi slodkie oczy do "Angielskiego kierownika" - ma słodkie oczy to nie robi,w koncu "seksapil - to wasza bron kobieca".Najwyrazniej jestes nieuzbrojona.Aneta G. w lozku z innym - widzialas ,zlapalas?
Sama idz sie,kobieto ,pusc,dobrze ci to zrobi,nie bedziesz przynajmneij sie osmieszala publicznie.Chociaz smiem watpic czy ci sie uda,ale proponuje poprobowac - angielscy faceci zazwyczaj sie lapia za szpetne i grube,innych za bardzo tutaj nie maja,wiec sa juz przyzwyczajeni,dla nich to norma..mysle ze powinnas sprobowac,a nuz ci sie uda?
a tak ogolnie,smoczy zwisie czemu Polska i Polacy piszesz z malej natomiast przymitnik "angielski" piszesz z duzxej litery? wiem,ze niektorzy maja problemy z ortopgrafia i pisownia itp,ale tutaj widze dzialanie z premedytacja - Oxford z duzej ,"angielski kierownik" z duzej,a "Polska,Polacy" - z malej.
jestem tolerancyjny jak i cierpliwy nieslychanie,ale takeigo - za przeproszeniem - pi.e.r.d.o.lenia sfrustrowanej idiotki nie da sie tolerowac.Smiem twierdzic,ze pracujesz na zmywaku a nie w BMW,jezyka angielskiego ni w ząb nie rozumiesz,masz kolo 35 lat,jestes gruba albo szkaradna (albo to i to) co z kolei powoduje ze jestes wredna(frustracja rodzi agresje) i wtykasz swego brodawkowego nochala nie tam gdzie trzeba.zal mi cie.

IP i czas połączenia logowane. [12387460]
[11.03.2008] 17:55
Maadzia
bruslii (08.03.11 13:14):
do W.. czy tez Anetki BMW - bo najwyrazniej jedna i ta sama osoba pisala obydwa posty...
musisz byc wyjatkiem potwierdzajacym regule ze Polki sa najpieknieszymi kobietami na swiecie.jesli nie zrozumialas powyzszego zdania pozwol,ze ujme to nieco prosciej - tepy i szpetny z ciebie paszczur na dodatek zawistny i zakompleksiony.
twoje informacje to nic innego jak typowe plotki jakie roznosza stare,grube babsztyliska z klimatow rodzina radia ma ryja. Aneta B. Kasia C. Jagna D. .. a co mnie to kim one sa? Kasia J robi slodkie oczy do \\\\\\\"Angielskiego kierownika\\\\\\\" - ma słodkie oczy to nie robi,w koncu \\\\\\\"seksapil - to wasza bron kobieca\\\\\\\".Najwyrazniej jestes nieuzbrojona.Aneta G. w lozku z innym - widzialas ,zlapalas?
Sama idz sie,kobieto ,pusc,dobrze ci to zrobi,nie bedziesz przynajmneij sie osmieszala publicznie.Chociaz smiem watpic czy ci sie uda,ale proponuje poprobowac - angielscy faceci zazwyczaj sie lapia za szpetne i grube,innych za bardzo tutaj nie maja,wiec sa juz przyzwyczajeni,dla nich to norma..mysle ze powinnas sprobowac,a nuz ci sie uda?
a tak ogolnie,smoczy zwisie czemu Polska i Polacy piszesz z malej natomiast przymitnik \\\\\\\"angielski\\\\\\\" piszesz z duzxej litery? wiem,ze niektorzy maja problemy z ortopgrafia i pisownia itp,ale tutaj widze dzialanie z premedytacja - Oxford z duzej ,\\\\\\\"angielski kierownik\\\\\\\" z duzej,a \\\\\\\"Polska,Polacy\\\\\\\" - z malej.
jestem tolerancyjny jak i cierpliwy nieslychanie,ale takeigo - za przeproszeniem - pi.e.r.d.o.lenia sfrustrowanej idiotki nie da sie tolerowac.Smiem twierdzic,ze pracujesz na zmywaku a nie w BMW,jezyka angielskiego ni w ząb nie rozumiesz,masz kolo 35 lat,jestes gruba albo szkaradna (albo to i to) co z kolei powoduje ze jestes wredna(frustracja rodzi agresje) i wtykasz swego brodawkowego nochala nie tam gdzie trzeba.zal mi cie.

Dobrze nagadałes =] Moze kiedys zrozumiją...

IP i czas połączenia logowane. [12388730]
[27.03.2008] 16:22
the_absurdal  efka19@tlen.pl
byłam, widziałam... skarbie bzdury gadasz... ludzie wszedzie tacy sami... rzygać się chce jak się czyta takie bzdury usłyszałam 'anger is a gift'
...niektórych prezentów chyba lepiej nie przyjmować

IP i czas połączenia logowane. [12479568]
[20.05.2008] 23:18
FIDA
HEJ JESTEM W ANGLI I BARDZO MI SIE TU NUDZI SIEDZE W DOMU Z DZIECKIEM MOZE KTOS JEST JESZCE W TAKIEJ SYTUACIJ.

IP i czas połączenia logowane. [12793337]
[06.06.2008] 14:17
szkatulnik
To prawda!!! byłem juz tam 2 razy.jade za miesiąc ze względu na sytuacje materialna mam nadzieję,że ostatni raz moja pierwsza praca w anglii to był szok.Niby było nas 20tu pare z Polski stawka godzinowa przy zbiorach warzyw a zawisc z dnia na dzień stawała sie gorsza.Takie było tępo jak na akord.Ze wzgledu na chęc przyjazdu za rok zapierniczano jak w obozie .I tak jest wszedzie, sami sobie rzucamy kłody pod nogi.W niemczech jest to samo.Z tym ,że niemcy to potrafio wykorzystać i płaca marnie, bo i tak wiedza,że Polakom to sie opłaca.Na szczescie w ubiegłym roku trafiłem na farme sam w UK, Smutno mi było ze wzgledu, że nie mogłem porozmawiać po polsku byłoby rażniej,zwłaszcza,że mój angielski to (kali jeśc ,kali pic )a do okoła sami obcokrajowcy,ale pracodawca traktował mnie jak syna, i traktowano mnie bardzo dobrze i dałem przykład uczciwego,kulturalnego, sumiennego Polaka,gdzie nie da sie zapamietać w gronie rodaków.Wynik tego- dzwonia,wysyłają kartki, chcą opłacić koszt biletu do nich i zrekompensować przerwanie stażu.A przede wszystkim dać prace z wiazku z tym ze zenie się w przyszłym roku.
Więc jade i mam przy okazji pytanko!, jak i czy warto? kupić laptopa w anglii, by mieć w karawanie internet bezprzewodowy, ewent. jakis abonament angielski?bo wieczorna samotnośc z dala od domu jest okropna.
Bardzo cenne porady kierujcie na emaila- szkatulnik@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [12883878]
[06.06.2008] 14:21
szkatulnik
bruslii (08.03.11 13:14):
twoje informacje to nic innego jak typowe plotki jakie roznosza stare,grube babsztyliska z klimatow rodzina radia ma ryja. Aneta B. Kasia C. Jagna D. .. a co mnie to kim one sa? Kasia J robi slodkie oczy do \"Angielskiego kierownika\" - ma słodkie oczy to nie robi,w koncu \"seksapil - to wasza bron kobieca\".Najwyrazniej jestes nieuzbrojona.Aneta G. w lozku z innym - widzialas ,zlapalas?
a tak ogolnie,smoczy zwisie czemu Polska i Polacy piszesz z malej natomiast przymitnik \"angielski\" piszesz z duzxej litery? wiem,ze niektorzy maja problemy z ortopgrafia i pisownia itp,ale tutaj widze dzialanie z premedytacja - Oxford z duzej ,\"angielski kierownik\" z duzej,a \"Polska,Polacy\" - z malej.

Ostro Pojechałeś, odnosnie literówek kazdy z nas je robi, więc nie wnikaj

IP i czas połączenia logowane. [12883903]
[06.06.2008] 14:24
szkatulnik
To prawda!!! byłem juz tam 2 razy.jade za miesiąc ze względu na sytuacje materialna mam nadzieję,że ostatni raz moja pierwsza praca w anglii to był szok.Niby było nas 20tu pare z Polski stawka godzinowa przy zbiorach warzyw a zawisc z dnia na dzień stawała sie gorsza.Takie było tępo jak na akord.Ze wzgledu na chęc przyjazdu za rok zapierniczano jak w obozie .I tak jest wszedzie, sami sobie rzucamy kłody pod nogi.W niemczech jest to samo.Z tym ,że niemcy to potrafio wykorzystać i płaca marnie, bo i tak wiedza,że Polakom to sie opłaca.Na szczescie w ubiegłym roku trafiłem na farme sam w UK, Smutno mi było ze wzgledu, że nie mogłem porozmawiać po polsku byłoby rażniej,zwłaszcza,że mój angielski to (kali jeśc ,kali pic )a do okoła sami obcokrajowcy,ale pracodawca traktował mnie jak syna, i traktowano mnie bardzo dobrze i dałem przykład uczciwego,kulturalnego, sumiennego Polaka,gdzie nie da sie zapamietać w gronie rodaków.Wynik tego- dzwonia,wysyłają kartki, chcą opłacić koszt biletu do nich i zrekompensować przerwanie stażu.A przede wszystkim dać prace z wiazku z tym ze zenie się w przyszłym roku.
Więc jade i mam przy okazji pytanko!, jak i czy warto? kupić laptopa w anglii, by mieć w karawanie internet bezprzewodowy, ewent. jakis abonament angielski?bo wieczorna samotnośc z dala od domu jest okropna. Bardzo cenne porady kierujcie na emaila- szkatulnik@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [12883933]
[10.06.2008] 15:16
pollack1
Jasne że Anglia zmienia, ale zmienia na lepsze. Nawet największe polskie buraki mimochodem łykną trochę innej kultury i może chociaż minimalnie, ale będą bardziej tolerancyjni dla innych kultur jak już wrócą do Polski. A kumaci skumają jeszcze więcej i do tego nauczą się bardzo dobrze języka Emigrator czytator http://www.polishexpress.co.uk/index.php

IP i czas połączenia logowane. [12907146]
[17.06.2008] 02:31
yszka1
kad48 (08.01.21 12:42):
A ogólnie Polaków w Anglii lepiej unikać. Życie w Anglii wśród Polaków to nie życie, tylko niezdrowa konkurencja!!! Po prostu porażka, zamiast sobie pomagać w obcym kraju, to jeden drugiego niszczy...

Dokladnie! Wyscig szczurow! Zamiast pomagac sobie nawzajem, podkladamy klody pod nogi... Nie wiem czemu sie tak dzieje... Kazdy ma wady i zalety... ale polacy za granica zupelnie nie sa zgrani.. Zreszta co tu duzo mowic... jak ma by zagranica... skoro w swoim kraju nie potrafimy sie w godny sposob zachowac...
Ludzie warto pomagac...!!!! W ten sposob, niedosc ze sie robi dobry uczynek... to i mozna przyjaciol znalezc na cale zycie! Mnie to spotkalo... Pozdr

IP i czas połączenia logowane. [12946227]
[18.06.2008] 18:51
mandymandy
Myślę, że to kwestia ludzi ii ich podejścia. Jak ktoś jest fair i żyje zgodnie ze swoimi zasadami i wartościami to nie ma znaczenia czy będzie siedział sam w domu w Polsce czy wśród obcych w Anglii. Chyba,że ktoś nie ma silnego systemu wartości i jest mu obojętne kim jest...wtedy łatwo się zmienić.

IP i czas połączenia logowane. [12956280]
[26.07.2008] 15:53
rzyw prawda to ci jesd
no miał sie czego przyczepić jak tylko błędów. Wazniejsz jest temat a on jest prawdziwy i cały czas jest aktualny. Ja też jestem w UK i nie taki rzeczy widziałem jak tutaj były tutaj opisane. Możliwe ze to już w kraju siedziało w tych ludziach ale napewno fakt ze tutaj panuje wieksz swoboda i że jesteśmy tu bardziej anonimowi powoduje że do takich rzeczy dochodzi. Rozpadu par i małżeństw puszczanie sie zarówno dziewczyn jak i chłopaków. Ludzie lecą na egzotyke na kasę , robią to z nudów i dla zabicia czasu , czasami są na codzien tak zajęci ze chcą poczuć bliskość i rach ciach w łóżku z pierwsza osoba która sie nawinie. Nie nie usprawiedliwiam ani siebie ani ich stwierdzam że Anglia zmieni niektórych i to na gorsze , wiadom ze to nie dotyczy wszystkich ale to jest fakt

IP i czas połączenia logowane. [13171467]
[15.12.2008] 13:40
.lupka.
Tak, to prawda - Anglia zmienia ludzi. Jednego na gorsze, drugiego na lepsze. Ja jestem tutaj od 4 miesięcy i już widzę w sobie poważne zmiany - przede wszytskim jestem tu sama i muszę liczyć tylko i wyłącznie na siebie, pracuję z samymi Anglikami (z czego się cieszę ze względu na możliwość nauki języka). Stałam się samodzielniejsza, pewniejsza siebie - nie mam na myśli jakiejś cwaniakowatej pewności siebie... bo takich cwaniaków którym wydaje się, że osiągneli szczyt i podbili świat to jest tu dużo... pracują w jakiejć lichej fabryce i myślą, że robią coś wielkiego. Moim zdaniem jak ktoś ma troszkę oleju w głowie, wyjad do Anglii (nawet na krótki okres czasu) może być dobrą szkołą życia, bo pobyt w obcym kraju to przełamanie strachu, powoli zdobyć można większą wiarę w siebie, co każdemu człowiekowi jest potrzebne. Poza tym język - w dzisiejszym czasie angielski jest wymagany na wielu stanowiskach. Ja czerpię z pobytu tutaj dużo satysfakcji, moje szczęście, że trafiam na ludzi, którzy są naprawdę w porządku. Staram się raczej nie trzymać z Polakami zbyt bliskich stosunków, bo widzę jak się zachowują - chociaż też nie wszyscy, są wyjątki, powiedziałabym nawet, że tych "wyjątków" jest tu coraz więcej, a to ze względu na tak dużą liczebność.
Nie każdy zmienia się na złę - ludzie piszący tutaj na forum uważają, że się nie zmienili na gorsze, także trochę normalnych nas tu jest

Pozdrawiam i zapraszam na nowo otwarte forum dla Polsków mieszkających w hrabstwie Hampshire:www.hampshire.forumowisko.net www.lupka.fotka.pl

IP i czas połączenia logowane. [14011459]
[09.01.2009] 02:43
kad48
anglicy wam mozg zabrali (08.02.22 18:56):
Mam pytanie do polakow w Anglii:

Wiekszosc z was pisze o tym ze Anglia zmienia ludzi, ze polacy okropnie zachowuja sie w Anglii, ze zmieniaja sie.
Moze wy sie tez zmieniliscie?
Zeby polak gadal na polaka.. powinniscie sie wszyscy wstydzic!!

Ja mam inna opinie na ten temat. To zalezy od czlowieka. Jezeli czlowiek ma mozg i szanuje siebie samego to w zyciu by sie nie puscil i odpowiednio dobiera sobie znajomych (nawet polakow).
Mam duzo polskich znajomych w Anglii i sa bardzo w pozadku, bardziej niz niektorzy anglicy.

Mowicie ze anglicy sa taacy mili. Moze nie widzicie ich z tej drugiej strony? A moze nie chcecie widziec?

Pozostalym radze dobrze sie zastanowic jezeli maja ochote tu cos napisac.

Wstyd moi drodzy, wstyd...
Ja napewno zmieniłem się w Anglii - będąc tam zacząłem unikać Polaków, stałem się trochę rasistą pracując z fałszywymi ciapolami (Hindusi, Arabowie itp. itd.). I nie mam zamiaru się wstydzić, bo ja byłem w porządku i dla Polaków i dla Anglików i całej reszty.. Tylko szkoda, że inni robią z siebie takie szmaty zagranicą. Pracowałem w jednej fabryce, gdzie była straszna mieszanka narodowościowa (anglików chyba było najmniej ) - Polacy po prostu niszczyli się tam nawzajem, żeby tylko mieć tę durną pracę! Po kilku dniach stwierdziłem, że wolę kilka tygodni szukać pracy niż zostać tam jeden dzień dłużej i patrzeć na chamstwo naszych "kochanych rodaków".

Anglicy oczywiście też nie są święci. Zależy gdzie się trafi, do jakiej pracy, dzielnicy itp. W roku ubiegłym mieszkałem w tak uroczej dzielnicy, gdzie młodzi angole niszczyli polakom samochody, rzucali kamieniami do nas itp. Także ja nikogo nie bronię ani do końca nie obrzucam błotem.

Są pozytywne wyjątki wśród Polaków i wśród Anglików, ale ogólnie większość Polaków w Anglii zachowuje się porażkowo.

Krrrrrrrropka! ...wiem, gdzie można
dobrze zarobić... http://skocz.pl/system-w-sieci
http://www.freewebs.com/internetowybiznes/index.htm
< /span>

IP i czas połączenia logowane. [14154349]
[09.01.2009] 08:35
Jestem soba
To nie Anglia zmienia ludzi..tylko sytuacja ktora tam panuje i to kto jak bardzo jest podatny na zachowanie sie w stosunku do srodowiska tamtejszego!!!Niezaleznie od tego czy innego powodu,,kazdy winien byc soba..a jezeli ktos sobie chce pobrykac,,jego czy jej brocha,,,,,najlepszym odczuciem bedzie to,,ze jak rano wstaje i patrze sie na siebie w lustro,,to ze nie bede mial czy miala niczego do ukrycia przed osoba druga !!!Znaczy sie niech kazdy pilnuje samego siebie,Jestem soba !!!

IP i czas połączenia logowane. [14154638]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat