o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie na weekend we dwoje w wielkopolsce?

1 2 3 4 Strony tematu:
[26.07.2016] 11:40
bertysss
Ja polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. To doskonale miejsce na rodzinny urlop. Mimo, że wygląda jak z pocztówki z okresu PRL-u to wbrew pozorom pokoje ma dobrze wyposażone, kuchnię smaczną a skorzystać można z basenu, siłowni, oraz sauny. Ofertę można znaleźć pod adresem http://hotelprzedwiosnie.pl.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22391442]
[07.09.2016] 01:14
@wiolka1
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://odzyskajdzien.pl/2632-jak-szybko-znal ezc-pomysl-na-atrakcyjny-weekend . Możecie się tam dowiedzieć w jaki sposób można znaleźć pomysł na naprawdę rewelacyjny weekend. Taka wiedza jest bardzo przydatna. #odzyskajdzien

IP i czas połączenia logowane. [22436365]
[26.09.2016] 13:00
Hostel Słoneczna Przystań
My w hostelu mieliśmy wiele razy okazje gościć osoby, które chciały zwiedzić Pozniań. Szczerze polecamy, Poznań jest pełen atrakcji.
Pozdrawiamy z Hostel Słoneczna Przystań.

IP i czas połączenia logowane. [22455568]
[14.10.2016] 16:54
asiaciok
Może trochę inny kierunek, ale uważam, że powinno się zobaczyć wszystkie najważniejsze, polskie miasta. Dobry przykład to choćby - https://www.bobrowadolina.pl i Białystok. Tam mamy rezerwację w listopadzie. Oby tylko pogoda dopisała

IP i czas połączenia logowane. [22478141]
[22.10.2016] 17:14
Bettymas
Ja zdecydowanie polecam Poznań - jak to mówią miasto doznań. Rezerwację robiłam na https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-poz nan i dzięki temu sporo zaoszczędziłam i więcej pieniążków zostało na inne przyjemności

IP i czas połączenia logowane. [22488835]
[27.04.2017] 03:33
[28.10.2016] 01:35
danka989
Mój mąż z okazji naszej rocznicy ostatnio zaszalał i zabrał mnie do Hotelu Remeswww.hotelremes.pl. Muszę stwierdzić że to bajeczne miejsce. Położone w pięknej okolicy a w środku ozdobione dziełami sztuki. Najwięcej czasu spędzaliśmy w SPA gdzie korzystaliśmy ze specjalnego pakietu weekendowego dla zakochanych a pomimo 15 lat to nadal tacy jesteśmy . Oprócz zabiegów mieliśmy też między innymi dwie kolacje Szef Kuchni poleca także czułam się naprawdę rozpieszczona . A jak mąż dowiedział się że podczas Euro nocowała tam drużyna Portugalii to w ogóle poczuł że lepszego miejsca wybrać nie mógł

IP i czas połączenia logowane. [22496118]
[29.10.2016] 17:18
agabella
My jak mamy z mężem jakiś wolny weekend to uwielbiamy wpadać do hotelu Radocza Parkwww.radoczapark.pl który jest w Radoczy pomiędzy Wadowicami a Zatorem. Łączymy tam świetnie wypoczynek z aktywnością bo ja jestem większym leniuchem i uwielbiam SPA a mąż jako ten aktywny na przykład quady. Czasem też robimy sobie wypad do Krakowa do którego jest tylko godzina. A no i wokół hotelu oprócz pięknych okoliczności przyrody to też cisza i spokój także naprawdę pełen relaks.

IP i czas połączenia logowane. [22497767]
[30.10.2016] 16:46
Macikas0911
Jest bardzo fajne miejsce na Wildzie - http://fitswim.pl - polecam .

IP i czas połączenia logowane. [22498958]
[09.11.2016] 16:40
Elwira921
W Wielkopolsce to Poznań. Niedawno byłam tam na weekend ze znajomymi i uważam, że to naprawdę fajne miasto. Ale by było ciekawiej postanowiliśmy zwiedzać Poznań na motocyklu. Znajomy polecił nam wypożyczalnię motocykli http://www.abacusbikes.pl/ , która działa m.in. właśnie na terenie Poznania. A cena za wynajem motocyklu okazała się bardzo przystępna.

IP i czas połączenia logowane. [22512361]
[28.12.2016] 13:43
jago333
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22576587]
[10.01.2017] 12:41
mazowszanka
kszmyk (16.01.2016.04 16:06):
Ja polecam freefly center w Lesznie. Kompletnie inna forma rozrywki, niezapomniane przeżycie!

Faktycznie obiekt freeflycenter warto odwiedzić, ale jak ktoś już się wybiera do Wielkopolski to nie może zapomnieć o stolicy województwa z koziołkami i starym miastem. No na terenie wielkopolski znajduje się też Licheń czy Gniezno.

IP i czas połączenia logowane. [22595450]
[10.01.2017] 15:45
fottirob12
Ja z mężem ostatnio byliśmy w Kielcach i muszę się pochwalić : ) Odkryliśmy chyba nasze nowe, ulubione miejsce na weekendy oraz urlop, a mianowicie towww.hotel-uroczysko.com.pl/ . Bardzo przyjemna atmosfera, która niesamowicie nas urzekła, czysty i duży basen, bardzo satysfakcjonujące zabiegi w spa, pokoje ciche i przytulne. Nie wiem jak wy, ale ja niesamowicie lubię takie miejsca! Polecam dla zaineresowanych : )))

IP i czas połączenia logowane. [22595734]
[31.01.2017] 18:57
jazzyna
Na Podkarpacie warto się wybrać do SPA Bacówka Radawa . Super jest ten hotel i to pod każdym względem, bo jest nie tylko nowoczesny, ale również na maxa luksusowy. Weekend w takim miejscu na pewno każdemu zrobi dobrze. Odpoczynek i relaks jest ważny

IP i czas połączenia logowane. [22629142]
[09.02.2017] 14:39
mirek77
Dobre mam doświadczenia z ośrodkiem Bogdanka nad jeziorem Powidzkim. Jeździmy tam z żoną i dziećmi od lat na wakacje i zawsze chętnie wracamy. Sympatyczna obsługa, wygodne duże pokoje właśnie przystosowane do potrzeb rodziny, jezioro nieopodal, kolej wąskotorowa też nawet blisko, można na ryby się wybrać, albo na grzyby co kto woli. Dla dzieci jest dużo sprzętu pływającego do wynajęcia, także ogólnie jest co robić. Prowadzą swoją stronę www.osrodek-bogdanka.pl

IP i czas połączenia logowane. [22640043]
[06.03.2017] 23:50
Aldona
Jeśli Wielkopolska to najlepiej wpaść do Poznania- miasto jest dość spore, więc nie brakuje atrakcji do zwiedzania. A nocleg można też sobie znaleźć w fajnej cenie np. w Art Hostel. Wybrałam z mężem pokój z łóżkiem małżeńskim- zapłaciliśmy ponad 100 zł i nocleg był super, a do centrum spacerkiem kilka minut mieliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [22668991]
[31.03.2017] 08:06
eDom
Może Śrem? Można też zwiedzić Rogalin - zespół pałacowo-parkowy w bliskim sąsiedztwie Kórnika gdzie można też posiedzieć przy promenadzie im. Wisławy Szymborskiej, niedaleko miejsca urodzenia laureatki Nagrody Nobla, gdzie stoi ławeczka z jej pomnikiem i kotem - tym, który łasił się w "pustym mieszkaniu".

IP i czas połączenia logowane. [22696633]
[10.04.2017] 13:10
Karol13456
Polecam Ośrodek Puszczyk w Sierakowie Wielkopolskim - tutaj można zobaczyć ofertęwww.puszczyk.pl Mieszkam we Wrocławiu i z przyjemnością tam jeżdżę odpoczywać

IP i czas połączenia logowane. [22704682]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat