o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Alternatywna
 » Odpowiedz na ten temat

Czy Punk już umarł?

1 2 3
[07.12.2008] 16:29
Shinya
punk dawno juz nie zyje,!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13964944]
[07.12.2008] 20:57
ss_20
Shinya (08.12.07 16:29):
punk dawno juz nie zyje,!!

Zalezy jak pojmowac punk.Dla mnie punk to nie zaden ekstremalny wyscig na gitary, a przekraczanie granic, artystyczna swoboda i totalna dzwiekowa anarchia.Tworcy i odbiorcy pojmujacy punk w ten sposob, nigdy nie powiedza, ze punk is dead.Nie bede sie juz rozwodzil na ten temat wiecej, bo juz to zrobilem wczesniej.

IP i czas połączenia logowane. [13966636]
[09.07.2009] 04:49
olinom
pank umarl. wszystkie zespoly, ktore obecnie sa uwazane za pankowe, graja to samo i tak samo. brak mi swiezosci w tej muzyce, to wszystko jest takie skostniale...

IP i czas połączenia logowane. [15176284]
[09.07.2009] 04:53
olinom
a i srodowisko coraz bardziej zamyka sie, zamiast poszerzac horyzonty coraz bardziej je zaweza. jak tylko powstanie cos nowego, swiezego, pojawiaja sie teksty, ze to lewacy, naziole czy tez pozerzy. niedlugo dojdzie do napisania regulaminu stowarzyszenia punkow.
a ja to @@@e.
ps. przepraszam za brak polskich znakow.

IP i czas połączenia logowane. [15176286]
[28.07.2009] 10:52
radioaktywna
old punk never die. prawdziwy punk żyje, zawężone są jego ścieżki, ale nadal żyje. mimo tego, że prawdziwych punków jest coraz mniej nie zapominjamy o tym, że nadal istnieje część dla, których punk jest wszystkim.
punk's not dead ! .biegnij za mną w noc i pod wiatr.

IP i czas połączenia logowane. [15258481]
[14.12.2017] 20:01
[28.07.2009] 20:05
nessunafiducia
pank zdech, to proste i oczywiste przecież (może i stare puny nie ómierajo, ale to nie zmienia faktu, że P A N K J U Ż Z D E C H !)
kmwtkw

IP i czas połączenia logowane. [15261026]
[10.08.2009] 22:01
ewa14400
smutno tak czytać, że jeszcze w to wierzycie. Jedyne co zostało po punku to muzyka, Czy któś z Was pamięta Zielone Żabki, Aptekę, Celę nr 3, Włochatego? A to tylko kilka przykładów.
Jakaś masakra nastąpiła. Nie ma punków, Ci którzy nimi byli a przynajmniej się za nich uważali, dziś mają 30-40 lat, rodziny, kierownicze stanowiska. Wieczorami puszczają sobie muzykę młodości, jeżdzą na koncerty, ale Jarocin już nie jest Jarocinem, Woodstock już nie jest tym samym woodstockiem. Nic nie jest tym co było.
PUNK IS DEAD. PUNK NO FUTURE.

IP i czas połączenia logowane. [15321314]
[01.09.2009] 13:36
ilidane
http://www.rock-metal-forum.pun.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15424933]
[04.10.2009] 18:08
antysystem
Zapraszam do mojego chomika, który zwie się antysystem. Ponad 1100 plików, w tym około 550 muzycznych. Dodatkowy transfer w każdy poniedziałek, pobieranie na koszt mojego transferu bez konieczności logowania. Zapraszam!

www.chomikuj.pl/antysystem

www.chomikuj.pl/antysystem

IP i czas połączenia logowane. [15585490]
[29.11.2009] 17:51
Marcin PR Euro Team
Oczywiście jednoznacznej odpowiedzi nie ma, ale... Kiedy za młodu pierwszy raz zobaczyłem na własne oczy Siczke z KSU - w długim, czarnym, skórzanym płaszczu, kowbojkach, całego w ćwiekach, to pamiętam do dziś jak waliło mi wtedy mocno serducho. Zapytajcie dzisiaj młokosa, co myśli o scenie punk`owej? Niestety, czasy się chyba zmieniły... [url=http://www.polskieradioeuro.pl ]Polskie Radio Euro[/url]

IP i czas połączenia logowane. [15870091]
[23.09.2010] 17:24
ExtraaOrdinaryGirl
Voltu92 (08.04.09 19:56):
Ej ludzie ku*** moze i mam te zasrane 16 lat ale powiem wam jedno. Dzialacie tak samo jak reszta @@@nie*ych w czerep debili. Jakis lebek chce byc punkiem tak jak ja a wy mu to z pod ryja odsuwacie. Uwazacie sie za prawdziwych punkow.. jak punk ma zyc skoro na mlodych mowicie \" 13 letnie dziewczynki w trampkach\" itp? To jak mu do cholery mamy sie stac tymi punkami co?? no powiedzcie jak!? Spojrzyjcie na siebie jak zaczynaliscie a potem sie odzywajcie... zal mi tego ze teraz subkultury tepia same siebie.. Zamiast gadac takie rzeczy powiedzcie lepiej.. jak mam dzialac? gdzie? Bo ja tego nie wiem.. a tylko inni moga mi to wyjasnic.. ale wy wolicie uwazac sie za tych lepszych i olewac tych ktorzy chca byc punkami... voltu92@gmail.com to moj e-mail skoro chcecie zeby punk nie umarl to uczcie mlodszych tego co chcecie utrzymac przy zyciu.

W pełni się z tobą zgadzam do cholery !!!! Skoro punk umiera to zamiast zadzierać nosy, podpowiedźcie młodszym jak trzeba zachowywać aby nie wyjść na pozera o którym tyle pieprzy***. Jasne .?! Ja jakoś nie zdawałam sobie sprawy że jestem punkiem do poki o tym nie poczytalam w necie. Wszystkich miałam w dupie, buntowałam się ale nie tak że przyjdę później do domu. Nie chodziłam do szkoły bo mi się nie chciało. Podobał mi się Rock, pieszczochy, ramoneski. Po tym wyczytałam w necie że zachowuję się jak punk. Nieźle się zszokowałam, nie powiem. Nawet na początku mi się to podobało. Przyjełam więc to że jestem punkiem i dalej robiłam swoje. Potem mi się to wszystko jeszcze bardziej spodobało to jestem punkiem do tej pory, a to wszystko było jakoś ze 2 lata temu. Przynajmniej jestem zadowolona że się określiłam mniej więcej jakie mam cele w życiu i kim jestem. Kur@@, dobrze mi z tym kim jestem. Ja mam lat 14, to że tak powiem apeluję do mojego pokolenia aby ten kto może starał się utrzymać Punk przy życiu. Ja akurat bardziej uwagę przywiązuje do poglądów i sposobu bycia. Obecnie jestem jedynym punkiem w szkole, gram na gitarce, mam własną kapelę garażową ze znajomymi (którzy z resztą też są punkami ale nie chodzą ze mną do szkoły). Oczywiście dokuczają mi że jestem punkiem ale już się przyzwyczaiłam. @@@ane na nich mam. A tak wg, są tu jakieś punki ze Skierniewic i okolic .? Wrazie pytań, próśb czy czegokolwiek gg. 13258684.Tak pozatym to punk nie umarł, póki są jeszcze punki na świecie. Aaa i do starszych punków. Jesteśmy jednak jak rodzina pomimo tego że się nie znamy. Nie powinno mieć dla nas znaczenia ile mamy lat itd. Powinniśmy się wspierać do cholery a wy młodszych punków wyzywacie od pozerów. Kur@@ wspierajmy się i dbajmy o Punk. Po to chyba jesteśmy, nie .? xd
Tak pozatym ja za pozerem napewno nie jestem. Ani nie robię tego żeby uratować punk, czy dlatego bo to jest modne. Poprostu mi się to podoba. To wszystko. ;]]] Faktycznie, istieją pozerzy w każdym razie nie każdy młody punk do nich należy, jasne .? A tak pozatym to was kocham. ;p Tak jakoś. ;d
Pzdr. ;****

IP i czas połączenia logowane. [17209678]
[14.11.2010] 19:16
AllAboutYou
rurzowa rzabka (08.04.09 20:27):
<cytat>NAZIZMOWI_NIE (08.03.14 20:45):
mnie ostatnio zapytał jeden punk
po @@@ skoro jestem anarchistą łaże do szkoły ??
przecież tu oszkołe nie chodzi
można łazić do szkoły i być anarchistą a Punk nigdy nie zginie puki jest sie przeciwko czemu buntować...
Ajest jeszcze tyle żeczy...
</cytat> "masz 15 lat, jesteś anarchistką" Widzę, że ty się buntujesz przeciwko ortografii <cytat>Voltu92 (08.04.09 19:56):
Ej ludzie ku*** moze i mam te zasrane 16 lat ale powiem wam jedno. Dzialacie tak samo jak reszta @@@nie*ych w czerep debili. Jakis lebek chce byc punkiem tak jak ja a wy mu to z pod ryja odsuwacie. Uwazacie sie za prawdziwych punkow.. jak punk ma zyc skoro na mlodych mowicie \\\" 13 letnie dziewczynki w trampkach\\\" itp? To jak mu do cholery mamy sie stac tymi punkami co?? no powiedzcie jak!? Spojrzyjcie na siebie jak zaczynaliscie a potem sie odzywajcie... zal mi tego ze teraz subkultury tepia same siebie.. Zamiast gadac takie rzeczy powiedzcie lepiej.. jak mam dzialac? gdzie? Bo ja tego nie wiem.. a tylko inni moga mi to wyjasnic.. ale wy wolicie uwazac sie za tych lepszych i olewac tych ktorzy chca byc punkami... voltu92@gmail.com to moj e-mail skoro chcecie zeby punk nie umarl to uczcie mlodszych tego co chcecie utrzymac przy zyciu.
</cytat> Zawsze wewnątrz subkultur młodzieżowych były nieporozumienia, kłótnie, rozłamy itd.
Po co chcesz zostać punkiem? Bo taka jest moda?
Weź ty kur*a, nie zgrywaj takiego kozaka dobra .? A Ty czemu zostałaś punkiem. Pochwal się, kur*a. Może się urodziłaś punkiem Hyy .? Weź już kur*a skończ. -.-
Przykro stwierdzaćź że tacy ludzie istnieją. o.O

IP i czas połączenia logowane. [17422419]
[28.12.2010] 00:44
Feliformia
rurzowa rzabka (08.01.25 22:05):
<cytat>przetaq (08.01.25 12:21):
Przepraszam, ale nie mogę za bardzo to pamiętać - czym się charakteryzowal punk z lat 80?
</cytat> Chlaniem na umór i wąchaniem kleju.
Albo tym, że SB ścigało a nie GW głaskało.
(Choć nieraz te same ryje)

IP i czas połączenia logowane. [17618200]
[20.01.2011] 20:46
Barek88
Jak kiedyś Punk był bardzo popularnym gatunkiem muzycznym to teraz stał się muzyką niszową.... Wielka szkoda :/ http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17730566]
[01.06.2011] 22:16
niewytancze
Rzeczywiście super !
Dobry zespół (alternatywa): http://www.skafanderfaso.pl/ - niezła muza
Ciekawa osoba: http://www.przemekg.pl/ - zapraszam
Sylwetki seryjnych morderców - http://www.pila2.pl/ - recenzje, opisy
Katalog ciekawych stron www http://www.vistadesign.pl/ - sprawdź!

IP i czas połączenia logowane. [18443168]
[14.07.2011] 21:28
Svat
Jasne, że umarł. Zresztą nigdy nie był żadnym gatunkiem muzyki, po prostu pewną konwecją, mającą sens jedynie w odpowiednich dla niej warunkach. Ale wiele zrobił dla muzyki i chwała punk-rockowi za to. Sprawdź, czy zdążysz osiągnąć to, czego pragniesz, poznając swoją datę śmierci! http://poznajdate.com

IP i czas połączenia logowane. [18601870]
[15.08.2011] 23:03
antifa ha ha ha
prymitywy z was i banda dzieci

IP i czas połączenia logowane. [18705859]
[13.11.2011] 16:59
Pancur1694
Witam, w związku z wieloma tematami związanymi z tym jak zostać punkiem? Postanowiłem stworzyć poradnik.
Zapraszam do lektury:
http://www.jakzostacpunkowcem.strefa.pl

IP i czas połączenia logowane. [19023428]
[15.11.2011] 21:14
jenner
umierają to tanie wina, nie punk --
kazania Szatanka http://www.dailymotion.com/video/xm7k97_piot r-szatanek-i-kazanie-vi_fun

IP i czas połączenia logowane. [19031823]
[29.11.2011] 13:49
Kwadratens
Trochę ewoluuje http://www.youtube.com/watch?v=SthmbiedUpU

IP i czas połączenia logowane. [19089951]
[18.02.2012] 05:31
punkalk
Punk nie umarl!!!Mam 41 lat i nadal zyje!!!

IP i czas połączenia logowane. [19330633]
[07.02.2013] 12:56
agjaku
Nie umarł, świadczy o tym Rock na Bagnie III: https://www.facebook.com/events/242569685873 458/

IP i czas połączenia logowane. [20215807]
[12.03.2013] 16:39
woiciu
punk jako muza zyje , ma sie dobrze ja żyje punka i oia slucham 22lata , dużo angielskich kapel daje znowu
sham69, lurkers,the boys ,stiff latle fingers, uk subs , buzzcocks i tak moge przez 1 godz ale mi sie nie chce
mam 34 lata byl punk jest punk punk to zycie anie moda dla zasranych gnojkuw...... punk wiecznie żywy- pozerzy na stos oioioioioioi

IP i czas połączenia logowane. [20312284]
[12.03.2013] 16:43
woiciu
a dla pozeruw dla kturych byl modą kopa w zad ! a punk to muzyka trzeba najpierw tworzyć go a potem pisac , tu pisza uczniaki ze studiuw o kierunku , resocjalizacja ,,, itp @@@ki , punk stary wiecznie zywy oi

IP i czas połączenia logowane. [20312299]
[12.06.2013] 19:43
Punk
Nie! Oczywiście nie jest to ten sam duży ruch młodzieży.
Jest ich teraz mało, ale są! Ja sama nim jestem.
Musicie wiedzieć, że jest wiele nowych zespołów punkowych.
Może nie jest to modne, ale punkiem jest się zawsze.

IP i czas połączenia logowane. [20546801]
[04.08.2013] 17:47
stary załogant
dziś więcej z punka maja dresiarze i kibole niż dzieciaki w pacyfkach na Woodstocku, punk to nie jest lewicowa opcja i szerzenie pokoju, hipisi w martensach za pieniądze mamy, Antifa ha ha ha, wielcy bojownicy, którzy leją patriotów, tzn. próbują ich lać, a potem chowają się za plecami policji, dziwicie się że wielu 'starych' zgołiło głowy na łyso, co wy dzieciaki robicie, pacyfiści, no future krzyczą, dopóki nie wytrzeźwieją, taki to Wasz bunt

IP i czas połączenia logowane. [20655911]
[12.09.2013] 01:08
starszy sk8towiec
z punkiem jak z rapem..nie umarl tylko sie skurwil,dresiarze i kibole to inna bajka choc przyznac trzeba ze walcza z policja czyli systemem a system to cywilizacja a cywilizacja to czystej wody schizofrenia,jedzcie do lasu na grzyby i wroccie do miasta a skumacie ta paranoje.moloch,syf i depresja z przeludnieniem. jestem outsiderem a punkowym krolem to byl GG ALLIN .a wy 13latkowie idzcie za glosem mlodosci !!!

IP i czas połączenia logowane. [20734555]
[24.10.2015] 06:07
punk Krakowie

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22029794]
[24.10.2015] 06:13
punk Krakowie
Widać forum umarło ok.2008 r.
Czytam wszystkich posty i jasne że nikt nie zaczynał przygody z punk w wieku 20 lat. Tyle że idąc ulica w wieku lat 14 lub 16 i dostać w morde albo mieć powyrywane kolczyki z uszu bo brudas to czegoś uczyło prawda? Organizowane się własna kapela jazda na festiwale i to niekoniecznie do 30 km od miejsca zamieszkania namiot brak biletu w pociągu lub zarcia to czegoś uczyło prawda? Więc nie bulwersujcie się że ktoś ma bekę widząc 14 letnią dziewczynkę w różowych trampeckach bo ona nie ma prawa ani się czegoś nauczyć ani wychować w duchu punk prawda? I myśmy tak nie zaczynali to do co po niektórych

IP i czas połączenia logowane. [22029796]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat