o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Biodro trzaskające - czy ktos sie z tym spotkal?

1 «   4 5 6 7 8   » 13 Strony tematu:
[21.12.2009] 17:55
Marketta
maka22 (09.12.12 15:51): Marketta a możesz napisać na czy te ćwiczenia mniej więcej polegają? I czy lekarz powiedział Ci że rehabilitacja na pewno pomoże?

Rehabilitacja nie jest na zespół pasma biodrowo-piszczelowego, tylko na jakiś niedociągnięty mięsień wewnątrz uda, który coś mi blokuje. Tak powiedział lekarz który ponaciskał, podotykał i wymacal właśnie takie coś.
Czy pomoże to dowiem się po ćwiczeniach za jakiś czas.
Tymczasem mam ćwiczenia w domu czyli na leżąco rozchylanie nóg na prosto < nożyce ale na podlodze, nie nogami w górze> i odwodzenie 45st i przyprost 0st < na stojąco, noga do przodu, zatoczyć "ćwiartkę koła" i złączyć do drugiej nogi>

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15974341]
[21.12.2009] 18:34
maka22
Marketta

Rehabilitacja nie jest na zespół pasma biodrowo-piszczelowego, tylko na jakiś niedociągnięty mięsień wewnątrz uda, który coś mi blokuje. Tak powiedział lekarz który ponaciskał, podotykał i wymacal właśnie takie coś.
Czy pomoże to dowiem się po ćwiczeniach za jakiś czas.
Tymczasem mam ćwiczenia w domu czyli na leżąco rozchylanie nóg na prosto < nożyce ale na podlodze, nie nogami w górze> i odwodzenie 45st i przyprost 0st < na stojąco, noga do przodu, zatoczyć \"ćwiartkę koła\" i złączyć do drugiej nogi>

Wiem, że nie chodzi o zespół pasma biodrowo piszczelowego (biodro trzaskające zewnętrznie) - na to miałam operacje kilka miesięcy temu, a po operacji zrobiło mi się biodro trzaskające wewnętrznie czyli wewnątrz uda przeskakuje mięsień biodrowo lędźwiowy (czy tam jakieś ścięgno tego mięśnia) - pisałam o tym już wcześniej. I właśnie lekarz powiedział mi że to się leczy operacyjnie przez rozcięcie tego mięsnia, nie zaproponował żadnej rehabilitacji.

Dzięki za odpowiedź i opisanie ćwiczeń, spróbuje poćwiczyć. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15974532]
[21.12.2009] 18:57
justyna123
Witam wszystkich! Jak już wczesniej pisałam w zeszłą srodę miałam miec zabieg na biodro i miałam Leżałam 3 doby w szpitalu.

1-go dnia badania, lewatywa i kroplówki (dało się przeżyc )
2-go dnia kroplówka z rana, zastrzyk uspokajający, przewiezienie nago pod przescieradłem na sale operacyjną, wstrzykniecie w kręgosłup znieczulenia podpajęczykowego (mnie w ogóle nie bolało) Póżniej po zastrzyku uspokajającym zasnęłam jak suseł i obudziłam się w trakcie zabiegu Nic oczywiscie nie bolało, tylko czułam, jak chirurg wyciąga mi ja na różne strony było mi tak błogo, ze nie zwracałam na to uwagi i spowrotem zasnęłam
Obudziłam się już po wszystkim na sali pooperacyjnej po ok 3 godzinach. i tak leżałam od godziny 11 do godziny ok 8.00 dnia nastepnego. W nocy wymiotowałam jeden raz i cały czas próbowałam zasnąc, ale budził mnie co pół godziny ciśnieniomierz Korzystałam z basenu (cieszyłam się, ze nie z cewnika)

3-go dnia z rana byłam już na swojej sali. Nie brałam leków przeciwblowychm ponieważ ból był do zniesienia. Po południu przeszłam się po korytarzu o kulach (wtedy bardzo bolało)

4-go dnia (sobota) chodziłam o kulach coraz lepiej. ok godz 11.00 pojechałam do domku

W domu potrafiłam już tego samego dnia chodzic o kulach po schodach.
5-go dnia obudziłam się z rana i postanowiłam chodzic bez kul udało się.

Dzisiaj mija 5 dzień po operacji, a ja śmigam, robie przysiady i siedzę przed komp. Troszkę boli

Cięcie mam na ok 9-8 cm. szwów jest 9.

Kupiłam sobie krem Cepan na blizny i czekam co będzie dalej

Za jakis czas będę miała robione drugie biodro:)

Tak bardzo się bałam, a nie ma czego się bac:)

Jescze nie wiem, czy zabieg pomógł, bo za bardzo boli jak chcę sprawdzic.

Pozdrawiam wszystkich!

IP i czas połączenia logowane. [15974674]
[25.12.2009] 20:30
Marketta
maka22
Zaufam mojemu lekarzowi i zobaczymy co z tą operacją/rehabilitacją
Dam znać pod koniec stycznia czy te ćwiczenia i naświetlanie coś dało. justyna123
Fajnie, że wszystko poszło pomyślnie! Też mam Cepan na blizny. Muszę smarować się bardzo szybko i z zatkanym nosem bo to śmierdzi przeokropnie! Aż mam odruchy wymiotne. Na samą myśl o smarowaniu się jestem bliska płaczu.

Ostatnio coraz bardziej mi przeskakuje wewnątrz. Najbardziej to rano, kiedy po przebudzeniu się zmieniam pozycję leżenia. Skacze wtedy niemiłosiernie... Ćwiczę co wieczór, z niecierpliwością czekam na rehabilitację.

IP i czas połączenia logowane. [15990110]
[07.01.2010] 14:31
OlciaF3
Witam Wszystkich.
W końcu jakiś temat o trzaskających biodrach. Ja o tym że schorzeniu dowiedziałam się w 2004 roku- Od razu ortopeda skierował mnie na operację- Moja mama zadziałała i w przeciągu miesiąca byłam u 4 ortopedów- wszyscy potwierdzili opinię pierwszego. Biodra przeskakiwały zewnętrznie. I tak w 2005 r. odbyła się operacja na dwa biodra- genialni specjaliścisię mną zajeli- co do teraz mówię patrząc na moją prawie niewidzialną bliznę cienka linia o długośći ok. 8 cm.- Operacja się udała- po 5 dniach wyszłam do domu- blizna zagoiła się szybko- ale ból był nie do zniesienia- 3 miesiące dochodziłam do siebie- przez 1 miesiąc o kulach.

Niestety... Teraz pojawiły się komplikację... Od jakiegoś czasu bolały mnie biodra, ale zbagatelizowałam to i stwierdziłam że poczekam- przez ostatnie kilka miesięcy męczyłam się ale normalnie funkcjonowałam. Miesiąc temu w końcu mój mąż zarejestrował mnie prywatnie do ortopedy- za wizytę zażyczył sobie 100 zł- przy czym wizyta trwała 10 min. Diagnoza to- zapalenie kaletki krętarza - czy coś takiego.
Przepisał mi tabletki przeciwzapalne. Skierował mnie na zabiegi ultradźwięki i terapuls. Od poniedziałku zaczełam chodzić na te zabiegi- reakcja natychmiastowa- jest jeszcze gorzej- ból stał się nie do zniesienia.
Od wczoraj jestem na zwolnieniu- mam się oszczędzać- wręcz ograniczyć poruszanie się.
Boję się co będzie dalej skoro jest coraz gorzej.
Ale jestem dobrej myśli Pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [16060564]
[31.08.2014] 08:17
[07.01.2010] 15:34
Justyna123
Ja jestem trzeci tydzien po operacji (pisałam już wczesniej) blizna goi się ładnie. Biodro na zewnątrz już nie przeskakuj natomiast w pachwinie dalej strzela. Nic prawie już nie boli, jak już wczesniej pisałam o kulach chodziłam 2 dni na trzeci dzień sama chodziłam po schodach bez kul (poniewaz mam pokój na piętrze) Bolało bardzo jak tak chodziłam, ale nie dałam za wygraną za 2 tygodnie kontrola i drugie biodro.

Pośladek po stronie operowanej bardzo mi się wzmocnił. Mam na nim mocniejsze mięśnie, niz na posladku po stronie nieoperowanej (jestem w wielkim miłym zaskoczeniu) Pozdrawiam

Justyna

IP i czas połączenia logowane. [16060843]
[07.01.2010] 16:40
maka22
OlciaF3 powiem ci, że mi przed zabiegiem bardzo często robiło się zapalenie kaletki krętarzowej ale zawsze fizykoterapia pomagała. Po zabiegu było trochę spokoju i znowu się odnowiło i lekarz straszy mnie koniecznością jej wycięcia.
Generalnie lekarz mi mówił że jak się ma trzaskające biodro to nawet po zabiegu może dawać się we znaki.

Justyna123 jestem pod wrażeniem twojego szybkiego powrotu do zdrowia. Gratuluje . Ja dochodziłam do siebie trzy mies, a okulach chodziłam prawie 2. I dalej problemy są.

Jak widać każdy przechodzi to inaczej.

Pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [16061136]
[08.01.2010] 20:24
Marketta
Czytając to wszystko widze, że jest naprawdę bardzo zróżnicowane dochodzenie do siebie. Jedni tydzien inni trzy miesiące. Myślałam, że ta różnorodność jest o wiele mniejsza- jestem w szoku

W lutym rehabilitacja, trzymajcie kciuki! Czasami ledwo chodzę.

IP i czas połączenia logowane. [16068173]
[18.01.2010] 09:15
martaN23
OlciaF3 (10.01.07 14:31):
Witam Wszystkich.
W końcu jakiś temat o trzaskających biodrach. Ja o tym że schorzeniu dowiedziałam się w 2004 roku- Od razu ortopeda skierował mnie na operację- Moja mama zadziałała i w przeciągu miesiąca byłam u 4 ortopedów- wszyscy potwierdzili opinię pierwszego. Biodra przeskakiwały zewnętrznie. I tak w 2005 r. odbyła się operacja na dwa biodra- genialni specjaliścisię mną zajeli- co do teraz mówię patrząc na moją prawie niewidzialną bliznę cienka linia o długośći ok. 8 cm.- Operacja się udała- po 5 dniach wyszłam do domu- blizna zagoiła się szybko- ale ból był nie do zniesienia- 3 miesiące dochodziłam do siebie- przez 1 miesiąc o kulach.

Niestety... Teraz pojawiły się komplikację... Od jakiegoś czasu bolały mnie biodra, ale zbagatelizowałam to i stwierdziłam że poczekam- przez ostatnie kilka miesięcy męczyłam się ale normalnie funkcjonowałam. Miesiąc temu w końcu mój mąż zarejestrował mnie prywatnie do ortopedy- za wizytę zażyczył sobie 100 zł- przy czym wizyta trwała 10 min. Diagnoza to- zapalenie kaletki krętarza - czy coś takiego.
Przepisał mi tabletki przeciwzapalne. Skierował mnie na zabiegi ultradźwięki i terapuls. Od poniedziałku zaczełam chodzić na te zabiegi- reakcja natychmiastowa- jest jeszcze gorzej- ból stał się nie do zniesienia.
Od wczoraj jestem na zwolnieniu- mam się oszczędzać- wręcz ograniczyć poruszanie się.
Boję się co będzie dalej skoro jest coraz gorzej.
Ale jestem dobrej myśli Pozdrawiam wszystkich
witaj mam to samo jestem po 3 operacjach ostatnim razem był problem właśnie z kaletka bo przerosła i zrobiło się ogromne zapalenie dobrze ci mówią bardzo mało chodź nic nie dźwigaj i nie chodź w obcisłych spodniach i broń boże na obcasach w trakcie rehabilitacji jaką ci zlecili przeważnie jest źle efekty mogą się pojawić dopiero po tygodniu,dwóch od zabiegów pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16119489]
[18.01.2010] 19:38
maka22
Dziewczyny a ja mam takie pytanie czy w też odczuwacie w operowanym biodrze tzn. udzie taki ucisk? ja mam w tym miejscu właśnie takie dziwne uczucie, jak by wszystko tam w środku zesztywniało? nie wiem czy to normalne? od kilku dni odczuwam to bardzo mocno

Marketta trzymam kciuki i jestem ciekawa efektów, jak będziesz po napisz. Mnie to szczególnie boli w nocy.

IP i czas połączenia logowane. [16122241]
[23.01.2010] 21:11
Marketta
Maka, mi nic nie jest. Po stronie operowanej jest wszystko ok. Jestem zadowolona, czasem tylko blizna zaboli lub zaswędzi.

Za to na lewej nodze, wewnątrz jest masakra. Ostatnio byłam na pewnej imprezie w centrum miasta. po 1h na nogach było ok, nawet się zdziwiłam. Po 15 minutach zaczęłam czuć wewnątrz biodra, koło pachwiny nieprzyjemne ciepło i puls jakby. Po 10 minutach nie mogłam zrobić kroku. Nawet na milimetr do przodu nogą. Szłam ze łzami w oczach do auta, w połowie drogi i tak po mnie podjechali bo bym nie doszła.

IP i czas połączenia logowane. [16148755]
[24.01.2010] 18:48
pscola1972
Jak wcześniej pisałam jestem po zabiegu plastyki pasma biodrowo - piszczelowego lewego od prawie roku. Poprawiło się chociaż jeszcze czasem boli jak przeciążę nogę. Prawą nogę będę operować jak załapię się na miejsce (limity, punkty...). Doszły mi zupełnie nowe objawy, których nie rozumiem. Wizytę u ortopedy mam dopiero 18 lutego. Boli mnie w górnej części stawu biodrowego prawego (ból jest tępy i bardzo dokuczliwy, powtarza się wielokrotnie w ciągu dnia i w nocy), a ponadto doszedł mi ostry palący ból w prawej pachwinie. Nie wiem co to jest, wcześniej bolało mnie tak i boli w nodze prawej ale od zewnętrznej strony (tam gdzie jest za krótka powięź). Mam coraz większe problemy z chodzeniem, a muszę dużo chodzić bo pracuję w szkole. Może ktoś miał takie objawy i wie co to oznacza? Dzięki za wszelkie wskazówki... Pozdrawiam serdecznie!!!

IP i czas połączenia logowane. [16153504]
[24.01.2010] 19:29
maka22
Marketta (10.01.23 21:11):

Za to na lewej nodze, wewnątrz jest masakra. Ostatnio byłam na pewnej imprezie w centrum miasta. po 1h na nogach było ok, nawet się zdziwiłam. Po 15 minutach zaczęłam czuć wewnątrz biodra, koło pachwiny nieprzyjemne ciepło i puls jakby. Po 10 minutach nie mogłam zrobić kroku. Nawet na milimetr do przodu nogą. Szłam ze łzami w oczach do auta, w połowie drogi i tak po mnie podjechali bo bym nie doszła.

Marketta współczuję Ci, całe szczęście u mnie nic takiego się nie zdarzyło, boli ale nie aż tak strasznie, może jak już zaczniesz tą rehabilitację odczujesz jakąś poprawę.

pscola1972 jak już pisałam ja mam podobnie z tym bólem w pachwinie, ale mnie to boli od przeskakującego mięśnia biodrowo lędźwiowego (czy jakoś tak) i zaczęło się to po zabiegu. Ale przejrzałam Twoje wcześniejsze posty i pisałaś że masz zmiany zwyrodnieniowe to może boleć Cię też od tego.

IP i czas połączenia logowane. [16153724]
[25.01.2010] 14:20
martaN23
hej!fajnie że to forum jeszcze jest i ktoś tu pisze,bo bardzo mało jest na ten temat w necie
Ja jestem po wizycie już u ortopedy miałam się zgłosić po porodzie i poszłam...oprócz tego że lewe biodro nadal jest do operacji(mam nadzieję że ktoś pamięta mój przypadek?3operacje 4 w drodze wszczepianie metali mnie czeka) to jeszcze coś się przyplątało do prawego lekarz stwierdził że w prawej nodze trze kość o kość jednym słowem i ja i lekarz jesteśmy załamani powiedział że na razie nie wie co dalej z tym robić przedstawi mój przypadek na konsylium i wtedy podejmie decyzję...mam zrobić rezonans i pod koniec roku artroskopię... normalnie już mam tego dość...

IP i czas połączenia logowane. [16157569]
[25.01.2010] 16:33
maka22
martaN23 ja Cię pamiętam, fajnie że znów się odzywasz. Ja zaglądam często na forum - ciągle mam jakieś komplikacje z biodrami, więc temat jest dla mnie dalej aktualny. Jak to się stało że w biodrze trze Ci kość o kość? czym to się objawia? co do zasady biodro trzaskające nie wpływa na sam staw, chyba ze się z tym długo chodzi a zmiany są duże - tak przynajmniej twierdzą lekarze. To są u Ciebie jakieś skutki uboczne zabiegu??
Mnie też czeka druga operacja na tym samym biodrze ale waham się bo lekarz ostrzegał mnie że im więcej ich będzie w tym samym miejscu tym gorzej, nie wiem czy już tego nie zostawić tak jak jest, do bólu się przyzwyczaiłam.

IP i czas połączenia logowane. [16158169]
[26.01.2010] 19:18
martaN23
maka22 (10.01.25 16:33):
martaN23 ja Cię pamiętam, fajnie że znów się odzywasz. Ja zaglądam często na forum - ciągle mam jakieś komplikacje z biodrami, więc temat jest dla mnie dalej aktualny. Jak to się stało że w biodrze trze Ci kość o kość? czym to się objawia? co do zasady biodro trzaskające nie wpływa na sam staw, chyba ze się z tym długo chodzi a zmiany są duże - tak przynajmniej twierdzą lekarze. To są u Ciebie jakieś skutki uboczne zabiegu??
Mnie też czeka druga operacja na tym samym biodrze ale waham się bo lekarz ostrzegał mnie że im więcej ich będzie w tym samym miejscu tym gorzej, nie wiem czy już tego nie zostawić tak jak jest, do bólu się przyzwyczaiłam.

Fajnie ze mnie pamietasz nie wiem z czego sie to zrobiło w prawej nodze wszystko bylo juz dobrze jestem 1.5roku po operacji i teraz wylazło nie powiem od czego i czy to ma coś wspólnego ze strzelajacym biodrem bo nawet mój lekarz nic mi nie powiedział.Najpierw chce zobaczyć rezonans na który termin jest na październik a prywatnie wołają 1300zł nie wiem co dalej z tym robić
Na dodatek jeszcze ta lewa noga która miała być operowana w tym roku i teraz nic nie będziemy robić dopóki się nie dowie co się dzieje z prawą jednym słowem masakra jakaś już się 4 lata z tym męczę i tylko mnie operują a efektów żadnych no poza negatywnymi

IP i czas połączenia logowane. [16164714]
[27.01.2010] 19:48
maka22
martaN23 (10.01.26 19:18):
Fajnie ze mnie pamietasz nie wiem z czego sie to zrobiło w prawej nodze wszystko bylo juz dobrze jestem 1.5roku po operacji i teraz wylazło nie powiem od czego i czy to ma coś wspólnego ze strzelajacym biodrem bo nawet mój lekarz nic mi nie powiedział.Najpierw chce zobaczyć rezonans na który termin jest na październik a prywatnie wołają 1300zł nie wiem co dalej z tym robić
Na dodatek jeszcze ta lewa noga która miała być operowana w tym roku i teraz nic nie będziemy robić dopóki się nie dowie co się dzieje z prawą jednym słowem masakra jakaś już się 4 lata z tym męczę i tylko mnie operują a efektów żadnych no poza negatywnymi

1300 zł za rezonans to sporo, ja robiłam rok temu prywatnie i płaciłam jakieś 480 zł bez kontrastu, z kontrastem chyba ok 100 zł więcej. Nie wiem czemu tak dużo karzą Ci płacić. Moim zdaniem nie opłaca się tyle inwestować, bo chociaż rezonans uważany jest za dokładne badanie to też dużo zależy od lekarza opisującego i często zdarza się że wychodzą po prostu głupoty niezgodne z rzeczywistością. Najlepiej zrobić na NFZ, może uda Ci się znaleźć przychodnię/szpital gdzie mają krótsze terminy - pytałaś tylko w jednym miejscu?

IP i czas połączenia logowane. [16170079]
[28.01.2010] 18:35
aga992
hej... ja w pon idę na zabieg trzaskającego biodra... najprawdopodobniej wypadnie mi wtedy okres.. jak myślicie czy nie będzie to żaden problem...???????

IP i czas połączenia logowane. [16174931]
[29.01.2010] 08:42
perfectlas
Nie wiem co Ci poradzić ale nie licz na dobrą pomoc państwowej służby zdrowia, zapisz się i swoją rodzinę do prywatnej opieki medycznej na http://opiekamedyczna24.pl/ , oni zapewnią Ci i Twojej rodzinie najlepszą opiekę pod słońcem, nie będziesz musiała się niczym martwić, gdyż opiekamedyczna24.pl posiada 1000 placówek medycznych na terenie całej Polski, cena jest niska za to Twoje zdrowie bezcenne, na prawdę warto

IP i czas połączenia logowane. [16177894]
[29.01.2010] 09:01
martaN23
za rezonans tak dużo bo potrzeba oba biodra i oba z kontrastem jedno ok2*400 i2*150 kontrast.próbuję coś na NFZ może mój doktor coś załatwi bo terminy są straszne dzwoniłam już na cały dolnyśląsk i najbliżej w czerwcu to za długo dla mnie tam się dzieje coś niedobrego
Jakoś mało optymistycznie znowu zaczął się kolejny rok

IP i czas połączenia logowane. [16177954]
[29.01.2010] 11:35
aga992
bardzo długo czekałam na ten zabieg, boję się, że będę musiała go przełożyć...czy któraś z was była w takiej samej sytuacji... czy robią ten zabieg jak się ma miesiączkę... nie dość,że boje się samego zabieg to jeszcze tego, że będzie przełożony i znowu czekanie itd...
a zabieg już w poniedziałek...

IP i czas połączenia logowane. [16178539]
[29.01.2010] 12:27
martaN23
aga992 (10.01.29 11:35):
bardzo długo czekałam na ten zabieg, boję się, że będę musiała go przełożyć...czy któraś z was była w takiej samej sytuacji... czy robią ten zabieg jak się ma miesiączkę... nie dość,że boje się samego zabieg to jeszcze tego, że będzie przełożony i znowu czekanie itd...
a zabieg już w poniedziałek...

ja mialam robiony 3 razy i jak jest miesiaczka to wiem ze nie robia

IP i czas połączenia logowane. [16178782]
[29.01.2010] 13:56
aga992
.. mam nadzieje,że mi się przesunie...

IP i czas połączenia logowane. [16179156]
[29.01.2010] 14:55
Marketta
aga992 jeśli bardzo Ci zależy to idź do ginekologa. Podobna są tabletki przesuwające okres. Wyjaśnij sytuację i już. Nie wiem tylko nic o takich tabletkach, dawno juz o nich czytałam.

IP i czas połączenia logowane. [16179414]
[29.01.2010] 20:15
aga992
już za mało czasu mi zostało.. zabieg mam już w poniedziałek...

IP i czas połączenia logowane. [16181077]
[30.01.2010] 10:53
maka22
aga992 (10.01.29 20:15):
już za mało czasu mi zostało.. zabieg mam już w poniedziałek...

To czy zrobią Ci zabieg w czasie okresu to też zależy od szpitala. Wiem że w większości nie robią, ale np. moja koleżanka miała operacje kolana w czasie okresu i nie robili jej problemów. Może zadzwoń sobie na dyżurkę lekarską do szpitala gdzie mają Ci robić i się zapytaj.
Ja sama bym się nie zdecydowała na zabieg w czasie okresu bo to jednak jest większa skłonność do krwawienia no i pozostaje jeszcze kwestia "samoobsługi", jak musisz leżeć i nie możesz wstać co najmniej dobę po zabiegu.

IP i czas połączenia logowane. [16183405]
[30.01.2010] 13:02
aga992
dzięki za pomoc...

IP i czas połączenia logowane. [16183957]
[30.01.2010] 23:20
Marketta
Mi nawet jakby mogli zrobić operacje podczas okresu to bym chyba sie niezdecydowała.
Czułabym się mało komfortowo. Lepiej to przełozyć.

IP i czas połączenia logowane. [16187750]
[10.02.2010] 11:13
aga992
Hej.. jestem już po operacji..
Wydaje mi się, że mam tą operowaną nogę dłuższa...
czy to już tak zostanie, czy wróci do normy???????????

IP i czas połączenia logowane. [16245361]
[10.02.2010] 11:50
martaN23
aga992 (10.02.10 11:13):
Hej.. jestem już po operacji..
Wydaje mi się, że mam tą operowaną nogę dłuższa...
czy to już tak zostanie, czy wróci do normy???????????

Raczej ci się wydaje
A jak po operacji?
Jak się czujesz?
Chodzisz z kulą?
Pamiętaj o ćwiczeniach tą nogą rób takie kółeczka leżąc na nie operowanej nodze i nożyce

IP i czas połączenia logowane. [16245512]

1 «   4 5 6 7 8   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat