o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Jak nabrac masy ??

[11.01.2007] 16:44
KTOpytaNIEbłądzi
Mam pytanie, mam zamiar zaczac chodzic intensywnie na silownia, a chcialbym troche nabrac masy, mam 18 lat ,waze 72 kg i mam 183wz, chcialbym troche sie ubic, ale zeby to zrobic musze cos wziasc, bo nic mi nie daje jedzienie duzych porcji na obiad,sniadanie czy kolacje :/ Zna ktos dobry produkt, jakies odzywki ktore pomoga szybko nagrac masy + sily i co najwazniejsze nie beda mialy jakis ubocznych skutkow ?? Z gory dzieki za wszystkie odp
Odrazu dodam ze silownie nie jest mi obca

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.01.2007] 17:55
metamen
Duże porcje to nie wszystko. Trzeba wiedzieć co jeść. Przede wszystkim po ok.5 posiłków dziennie bo to optimum.

Po drugie odpowiednio skomponowane, po ok. 25-30g białka, 60-80g węgli i 10-15g tłuszczu na każdy.

Po trzecie o jakich odżywkach myślisz ? Bo jeśli typu gainer, odżywka węglowodanowa czy białkowa to jest to po prostu zwykłe jedzenie, tylko, że sproszkowane, żeby łatwiej przyrządzić albo zjeść wtedy gdy nie ma ochoty wpieprzać sie talerza ryżu z mięsem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9300618]
[11.01.2007] 20:47
KTOpytaNIEbłądzi
Szczerze to sam nie wiem co bylo by najlepsze, chcialbym jakas odzywke na mase, zeby przytyc pare kilo, bo to mnie teraz interesuje, ale przytyc to nie mam na mysli powiekszyc brzuszka, tylko zwiekszyc rozmiary klatki piersiowej, bicepsa (łape) itp. Co tu bedzie najlepsze ??

IP i czas połączenia logowane. [9302646]
[12.01.2007] 19:04
metamen
A po czym chcesz durniu urosnąć jak nie po jedzeniu półgłówku ?

IP i czas połączenia logowane. [9311868]
[12.01.2007] 22:29
KTOpytaNIEbłądzi
CO TO ZA KMIOT NAPISAL ???

ALE PORADY

O kuźwa trzymajcie mnie on chce napakować klate i bice jedzeniem
Idź na siłke i sie nie ośmieszaj Naucz sie czytac :/ pisze o jakis odzywkach zeby mi doradzili a ty wyskakujesz ze chce jesc zeby powiekszyc klate i bicepsa, kur** ty umiesz czytac łbie ?? wroc sie do podstawowki, tam nauczysz sie alfabetu i bedziesz wiedzial co czytasz kretynie

Jak ktos jeszcze nie umie czytac jak ten ktos o nicku ALE PORADY to niech sie nie wypowiada bo mnie to tylko wkur***, a to ze inny podaja rady i pisza co jesc zeby nabrac masy to rowniez dzieki za te wskazowki, wezme to pod uwage , ale jak mozna to prosilbym o nazwy jakis odzywek ktore spelnily by swoja role i dodaly mi pare kilo, przy czym nie mialy by skutkow ubocznych ,a jezeli juz jakies maja to prosilbym o ich podanie. Z gory dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [9314525]
[01.08.2014] 01:38
[12.01.2007] 23:03
metamen
To nie jest takie łatwe. Wszystko opiera sie na odpowiednich ilościach białka, węglowodanów i tłuszczy, musisz mieć dodatni bilans kaloryczny. Jeśli go masz to znaczy, że dostarczasz na tyle pokarmu, że wystarcza to nie tylko na bieżące potrzeby organizmu ale i na zbudowanie dodatkowych kilku kg. Czego to będą kilogramy zależy od ciebie, jeśli będziesz ćwiczył to będą to kilogramy mięśnia, jeśli nie to zwały tłuszczu tu i tam.

Chcesz żebym podał ci nazwe odżywki ? Węglowodanowo-białkowa, tzw. gainer. To jest taki "pokarm w proszku". Ale co ja ci będe pisał jak i tak nie wiedząc jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne nie będziesz wiedział ile oprócz normalnej diety będziesz musiał go zjeść. Jeśli z diety dostarczasz wystarczająco dużo białka, węgli, tłuszczy i to ma odpowiednią kaloryczność to nie trzeba żadnej odżywki już, bo duży nadmiar tego wszystkiego zamieni sie po części tłuszcz nawet jakbyś ćwiczył. Jak chcesz, żebym sie Twoim problemem zajął indywidualnie to wejdz na forum sportowe:www.rekreacja.nazwa.pl bo tam pracuje.

IP i czas połączenia logowane. [9315044]
[12.01.2007] 23:34
KTOpytaNIEbłądzi
metamen ...Jak chcesz, żebym sie Twoim problemem zajął indywidualnie to wejdz na forum sportowe:www.rekreacja.nazwa.pl bo tam pracuje... Fajnie ze wkoncu znalazlem goscia ktory przypuszczam wie co i jak Powiedz mi tylko gdzie mam sie kierowac jak wejde na ta stronke ??

IP i czas połączenia logowane. [9315505]
[13.01.2007] 12:34
metamen
Fajnie gdybyś sie przedstawił i napisał coś o sobie w dziale: " JESTEŚ NOWY? Przedstaw się!" Później możesz zadać pytanie odnośnie diety albo suplementów w odpowiednich działach tematycznych.

IP i czas połączenia logowane. [9318504]
[13.01.2007] 13:06
metamen
słuchaj ale od razu powiem ci że najlepszy na przypakowanie jest o­b­c­i­ą­g z poł­ykiem

ja o­b­c­i­ą­g­a­m z poł­ykiem minimum 2 razy dziennie i w ten sposób dostarczam mojemu organizmowi pełnowartościowe białko zwierzęce

Jak chcesz, żebym sie Twoim penem zajął indywidualnie to wejdz na forum sportowe:www.rekreacja.nazwa.pl bo tam pracuje i sie dogadamy w zamian ty możesz zająć sie moim no bo po co ma sie nam to białko marnować

IP i czas połączenia logowane. [9318761]
[13.01.2007] 13:21
metamen
Oho. Następny podszywacz, którego boli mój wysoki poziom wiedzy z zakresu dietetyki żałosne... Czy to może ktoś z Herbalife, kogo nadal boli to, że napisałem prawde o ich śmiesznych produktach ?

IP i czas połączenia logowane. [9318895]
[13.01.2007] 13:48
metamen
Jeśli będzie stosował białko w nadmiarze to i tak ono nei zostanie wykorzystane na budowe mięśni tylko zostanie przeznaczone na cele energetyczne

startmen nie wiem czy wiesz ale dobrze skomponowana dieta, jak już pisałem w innym temacie składa sie w:

* 10-15% białka
* 55-75% węglowodanów
* 15-30% tłuszczy

więc nie rozumiem dlaczego atakujesz węglowodany ? Wszystkie według ciebie rozregulowują trzustke ? I proste i złożone czy tylko proste, bo złożone nie powodują tak gwałtownego wyrzutu insuliny do krwi ? Nie ucz ojca dzieci robić

IP i czas połączenia logowane. [9319101]
[13.01.2007] 16:55
87687687687
ja proponuje odnoście siłki, kompletnie narazie odstawić ją i ćwiczyć w domu na sucho tzn bez odżywek, robic jakieś pompki, podnosić hantelki na początek wystarczy z 7 kilowym, w wolnych chwilach biegac i tak na sucho sobie ćwiczyć przez 3 miesiące po czym zapisz się na siłownie i jedz odzywki, wtedy najlepiej ci będą rosły te twoje mięśnie hmm a z drugiej strony niewiem jak to się dzieje; ja juz mam suchy staż za sobą ba nawet rok teraz jade na odżywkach ale to dopiero po pierwszym cyklu jestem, to jak na moją budowe ciała, dość szczupłą, bo waże przy wzroście 1,69 z 61 kg, to jestem @@@iście silny nio ale i tak niedługo na siłke się zapisuje. ważny też jest sposób ćwiczeń, jak chcesz w miare szybko nabrać masy to musisz bardzo intensywnie ćwiczyć ale potem mięśnie potrzebują kilkudniowej regeneracji i tak np. kulturyści wpadni na pomysł że: w pn-biceps,wt-triceps i klatka, śr-plecy,czw-brzuch i barki, pt-nogi a sobota i niedziela odpoczynek i tak też się tobi

IP i czas połączenia logowane. [9320774]
[13.01.2007] 19:04
metamen
87687687687 bez sensu jest ten plan...

Lepiej połączyć po dwie partie (zazwyczaj większą z mniejszą, np. klata + triceps, plecy + biceps, nogi osobno) na dzień i ćwiczyć co drugi dzień. Większość osób w ten sposób trenuje. Trzeba dać se odpocząć, a nie codziennie gnać na siłke. Po co ? Zrobić w 30min. biceps i do domu wrócić ?

IP i czas połączenia logowane. [9321997]
[14.01.2007] 15:53
KTOpytaNIEbladzi
Szczerze to na silownie juz chodzilem, jakis rok, cwiczenia domowe robilem przez dlugi czas zanim zaczolem cwiczyc na silce, jak i potem jak nie chodzilem na silownie, mam sztange 10 kg ktora cwicze , drazek,ekspander, worek + do tego robilem pompki itp. SilY jak na moj wiek mi nie brakuje i na nia nie narzekam, chce tylko troche nabrac masy i wycwiczyc to na silowni na ktora od dawna chce sie zapisac, dlatego zalozylem ten temat aby ktos doradzil co jest najlepsze na przybranie paru kilo, tylko niski poziom inteligencji niektorych ktorzy sie tu wypowiadaja jest szokujacy, szkoda ze jest takim kozakiem tylko w tedy jak nikt nie wie kim jest, czyli frajer, bo kazakiem byc moze kazdy, ale trzeba nim byc do konca ... a nie tak jak niektorzy tutaj, gadaja takie glupoty ze glowa boli, a to tylko dlatego ze nikt nie jest wstanie sie dowiedziec kim jest frajer ktory poisze farmazony i sie podszywa za innych ...

IP i czas połączenia logowane. [9329445]
[16.01.2007] 16:37
PeLoNiUsZ_WiELkI
na karate sie zapisz a nie miesnie Ci sa potrzebe,

Bialka Weglowodany Tluszcze wszystko sklada sie na energie i jesli tego nie wykorzystasz to one sie odloza, dlatego jedz czesto a Twoj wydatek energetyczny niech bedzie dodatni, tzn. mniej ruchu wiecej jedzenia, a najlepiej zrobisz jak odrazu bedziesz jadl i cwiczyl, nie ma sensu by Ci sie odkladalo, poniewaz pozniej trudniej zbic jest tkanke tluszczowa

jeszcze slowko do metamen - heh zaloz sobie jakas przychodnie

...NaJgOrZeJ KiEdY wCzOrAjSzE MaRzEnIa DzIs StAjA SiE niEsPeŁniOnYmi MaRzEniaMi...

IP i czas połączenia logowane. [9350387]

» Odpowiedz na ten temat