o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

jak przybrać na wadze

1 2
[06.01.2007] 22:00
Atamannn
Mam do was pytanie, nurtujące mnie już od paru tygodni a w zasadzie nie pytanie tylko problem; co mam jeść by przytyć? Jestem wegetarianinem już od jakiegoś pół roku, schudłem jakieś 5 kilo a teraz nie wiem co mam jeść by przytyć, pomocy dajcie jakieś przepisy albo konkretne rzeczy które mógłbym jeść aby przytyć... P.S. jem od kąd przeszedłem na wegetarianizm o wiele więcej niż przed ale wcale nie ważę więcej!!
pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.01.2007] 17:54
więcej tłuszczu
więcej tłuszczu i węglowodanów w posiłkach!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9267855]
[12.01.2007] 21:10
Atamannn
A mógłbyś/mogłabyś napisać dokładniej jakie produkty?

IP i czas połączenia logowane. [9313310]
[14.01.2007] 22:51
gaceq
np nabiał no bo weganinem nie jesteś ? Produkty mleczne zawierają sporo tłuszczu. Mleko jugurty, sery do woli

" Idę wolno, ale nie cofam się nigdy. " Abraham Lincoln (1809 - 1865)

http://www.smog.pl/wideo/3141/wola_samobojst wo/

IP i czas połączenia logowane. [9334286]
[18.01.2007] 08:52
Atamannn
Tak weganinem na razie nie jestem, jem wszelakie jogurty, serki , mleko.....itp.
Ale to za bardzo nic nie daje

IP i czas połączenia logowane. [9367623]
[24.09.2017] 08:55
[24.01.2007] 16:44
źle się odżywiaszszsz
Atamannn (07.01.18 08:52):
Tak weganinem na razie nie jestem, jem wszelakie jogurty, serki , mleko.....itp.
Ale to za bardzo nic nie daje

Sam widzisz, że bycie wegetarianinem nie jest najlepszym pomysłem.

IP i czas połączenia logowane. [9433636]
[25.01.2007] 17:58
po co przytyć
a po co chcesz przytyć? chcesz mieć sadło??? jeśli chuchro z ciebie to poćwicz - to nabierzesz mięśni.

IP i czas połączenia logowane. [9445388]
[27.01.2007] 22:05
Atamannn
a moze pocwicze

IP i czas połączenia logowane. [9464977]
[01.02.2007] 10:40
specjalista.......
ludzie, ale bzdury tu wypisujecie. więcej tłuszczu? o kuźwa.

do autora: jeśli ten temat jeszcze aktualny to daj znać, bo nie chce mi się pisać w próżnię.

IP i czas połączenia logowane. [9505244]
[01.02.2007] 22:04
Atamannn
aktualny jak najbardziej , wszystko jest czytane pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9511604]
[03.02.2007] 13:51
specjalista.......
trudno podac w miare konkretne informacje nie znajac wieku, wagi, wzrostu, stopnia aktywnosci, etc. no ale sprobujemy.

trzeba tez wiedziec, iz wegetarianizm w zadnym wypadku nie stanowi diety odchudzajacej, wrecz przeciwnie. zdrowo odzywiajacy sie wegetarianin ma duzo wieksza szanse na przytycie niz zdrowo (!) odzywiajacy sie miesozerca, glownie ze wzgledu na ilosc spozywanych straczkowcow i produktow zbozowych. wniosek z tego moze byc taki, ze po prostu nie odzywiasz sie nalezycie, a po prostu wyeliminowales z diety mieso. to spora roznica. koniecznie poczytaj cos na temat odpowiedniego odzywiania bezmiesnego.

jesli chcesz przytyc, to absolutna podstawa twojej diety powinny byc weglowodany, najlepiej te o niskim indeksie glikemicznym. najwiecej ich znajdziesz w produktach zbozowych, macznych. makarony, kasze, ryz, itp. no i bialko - najlepiej z nabialu (np. twarog) - o ile jesz, a jesli nie - to wszystkie chyba warzywa straczkowe. nie zapominaj o nasionach (np. slonecznik), orzechach, itd.

powinienes wyliczyc sobie zapotrzebowanie kaloryczne, np. na tej stronie przeczytasz jak to zrobic http://tiny.pl/w6bv )

uloz sobie diete tak, zeby przekroczyc swoje zapotrzebowanie. o ile? trudno powiedziec, bo nic o tobie nie wiem. 200-300 na początek powinno być ok.

powinienes tez troche pocwiczyc, chocby z oporem wlasnego ciala, zeby twoja przyszla "masa" byla jako takiej jakosci

IP i czas połączenia logowane. [9524652]
[04.02.2007] 12:24
Pantera
specjalista....... (07.02.03 13:51):
zdrowo odzywiajacy sie wegetarianin ma duzo wieksza szanse na przytycie niz zdrowo (!) odzywiajacy sie miesozerca, glownie ze wzgledu na ilosc spozywanych straczkowcow i produktow zbozowych.

Zdrowo odżywiający się wegetarianin jest szczupły! Tyją ci, którzy objadają się węglowodanami i tłuszczem. Znam takich, którzy mówią o sobie, że są wegetarianami, a jadają głównie słodycze - ciasteczka i batoniki, no i frytki w Mac Donaldzie...

IP i czas połączenia logowane. [9531853]
[04.02.2007] 22:25
specjalista.......
Pantera (07.02.04 12:24):
Zdrowo odżywiający się wegetarianin jest szczupły! Tyją ci, którzy objadają się węglowodanami i tłuszczem. Znam takich, którzy mówią o sobie, że są wegetarianami, a jadają głównie słodycze - ciasteczka i batoniki, no i frytki w Mac Donaldzie...

to nie jest moja opinia, tylko wynik badan dietetykow. niestety nie pamietam zdrodla. chodzi o to, ze ta sama osoba ma wieksza szanse na przytycie jesli jest na diecie bezmiesnej (czyli duzo produktow zbozowych i straczkowcow) niz na miesnej (sensownej!). w praktyce roznie bywa. nie mam zamiaru sie przy tym upierac, przytoczylem co przeczytalem moim zdaniem kazdy organizm powinien "sam" najlepiej wiedziec, czy zdrowo je i czy odpowiednio duzo wazy

IP i czas połączenia logowane. [9537519]
[13.02.2007] 17:30
żryj czerwone mięcho
smażone na smalcu z dodatkiem kiełbachy

IP i czas połączenia logowane. [9615501]
[24.02.2007] 16:07
Marie Read  Marie_read@tlen.pl
Łącz węglowodany z tłuszczami! To zawsze działa. Me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti y
me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti.

IP i czas połączenia logowane. [9711768]
[11.03.2007] 21:08
gogii
wes stary zacznij brac odzywki np: creatyne lub magnum800 pomoze ci napewno a i nie zaszkoszi pozdroo

IP i czas połączenia logowane. [9833393]
[13.03.2007] 13:21
podstawa związku
gogii (07.03.11 21:08):
wes stary zacznij brac odzywki np: creatyne lub magnum800 pomoze ci napewno a i nie zaszkoszi pozdroo

tylko licz się, że od nadmiaru protein porobią ci się pryszcze na plecach i prosta to droga do hemoroidów

IP i czas połączenia logowane. [9844593]
[26.08.2008] 16:21
sitek
duzo weglowodanow(ryzu,kaszy,twarog)do tego serwtka bialkowa jakas odzyweczka np.(3kg gainera 4000) i 7 posilkow ddzienie

IP i czas połączenia logowane. [13341929]
[30.08.2008] 12:27
egono33
ryż, makarony i produkty mączne na pewno pomogą

IP i czas połączenia logowane. [13368467]
[12.12.2008] 17:48
Rafaellooo
witam... ja też mam problem z przybraniem na wadze. obecnie mam około 180cm wzrostu i 67kg wagi. Chodzę na basen i na siłownie na siłownie raz tyg, basen 2 razy w tyg. nigdy nie brałem odżywek, nie stosowałem tkże zadnej diety (ale jak to mawiają znajomi jem za dwóch) obecnie na klate wyciskam 70kg, na 1500m czas 6min 20sek chce tak dobić do 80 kg mam 17lat. jestem dobrze wyżeżbiony, ale mam małą mase... za małą... macie jakiś pomysł??? tylko raczej bez odżywek takich jak HMB itp.

IP i czas połączenia logowane. [13995564]
[14.03.2009] 14:51
Edzia54310
OMG, ty chcesz przytyć a ja schudnąć i nie wiem jak...;(

IP i czas połączenia logowane. [14537549]
[16.03.2009] 20:27
fallen driver
egono33 (08.08.30 12:27):
ryż, makarony i produkty mączne na pewno pomogą

Cholera, za bardzo pomagają. Jestem ponad 20 lat bez chabaniny i niedługo waga będzie pokazywać error! Na szczęście mało tłuszczu - więcej mięśni: aktywny tryb życia Nie żartuję - nowo poznawani ludzie nie wierzą, że jestem wegetarianinem. Myślę, że po tylu latach organizm się zaadoptował do diety - życzę więc wszystkim wytrwałości.

IP i czas połączenia logowane. [14549518]
[04.01.2010] 15:37
kocham zarcie z mcdonalda
Rafaellooo (08.12.12 17:48):
witam... ja też mam problem z przybraniem na wadze. obecnie mam około 180cm wzrostu i 67kg wagi. Chodzę na basen i na siłownie na siłownie raz tyg, basen 2 razy w tyg. nigdy nie brałem odżywek, nie stosowałem tkże zadnej diety (ale jak to mawiają znajomi jem za dwóch) obecnie na klate wyciskam 70kg, na 1500m czas 6min 20sek chce tak dobić do 80 kg mam 17lat. jestem dobrze wyżeżbiony, ale mam małą mase... za małą... macie jakiś pomysł??? tylko raczej bez odżywek takich jak HMB itp.

to nic ci wiele nieda ,poprostu sa ludzie podatni na tycie i nie podatni na tycie,to jest poprostu genetyczne i tyle,samym jedzeniem nic tutaj nie wskórasz chocbys jadł tak ze al bys sie zes... musisz brac odzywki i dopiero duzo jesc!! no magnum 8000 to akurat jeden z najlepszych odzywek jakieznam i dotego regularnie cwiczyc oczywiscie nie cwiczyc na siłe tylko spkoojnie i regularnie i mowie ci ze bedzie git,jezelu bedziesz brał magnum tak jak pisze na zaleceniach i jadł do tego i cwiczył regularnie to gwarantuje ci ze w 6 miesiecy 10 kilo na luzie przybedziesz a moze nawet wiecej,i niema innej racjonalnej metody pozdro

IP i czas połączenia logowane. [16043863]
[15.11.2010] 08:03
masa 111
ja mam 178cm wzrostu i ważę 50kg

IP i czas połączenia logowane. [17424597]
[02.02.2011] 00:17
Barek88
Jedz dużo tłustego mięsa i do tego zapuść sobie moda na sukces od pierwszego odcinka http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785712]
[05.02.2011] 11:44
hm.
najrozniejsze orzechy sa bardzo zdrowe a maja przy tym wiecej kalorii niz czekolada, wiec jedz orzechy a zdrowo przytyjesz

IP i czas połączenia logowane. [17799900]
[13.05.2011] 13:49
olaboga1
przeczytałam wątek, poroszę podać jeszcze inne konkretne produkty po których można przytyć, pomijając mięso. Nabiał, słonecznik, orzechy nie pomagają, makarony i ryż też:/ wciąz chudnę i przy wzroście 170 waga 47 to nie za zdorow wyglądam i tak się też czuję :/ HELLLPPPPPPP.
Czy można wspomagać się suplemntami np. Herbalife ?

IP i czas połączenia logowane. [18376868]
[15.05.2011] 22:03
wiosek
Jedz wszystko co sie da. Takim ludziom to dobrze ja polecam dużo białka np twarożki z warzywami(rzodkiewka, szczypiorek, ogórek) na śniadanie. Widziałam gotowe do kupienia w sklepach. a przy okazji nie tracisz czasu na przygotowanie tylko się zajdasz.

IP i czas połączenia logowane. [18385417]
[17.05.2011] 11:00
olaboga1
wiosek (11.05.15 22:03):
Jedz wszystko co sie da. Takim ludziom to dobrze ja polecam dużo białka np twarożki z warzywami(rzodkiewka, szczypiorek, ogórek) na śniadanie. Widziałam gotowe do kupienia w sklepach. a przy okazji nie tracisz czasu na przygotowanie tylko się zajdasz.
myślisz, że mi dobrze z tym, to cie rozczaruje JEST MI CHOLERNIE ŹLE, "size zero" to sobie moga być modelki a nie przeciętni ludzie.
Dzięki za twarożek napewno dodam do swojego jadłospisu

IP i czas połączenia logowane. [18390164]
[17.05.2011] 23:40
wiosek
Głowa do góry lepiej byc chudym niż grubym i mieć mega problemy ze zdrowiem. Pewnie masz szybka przemianę materii. A te twarożki naprwadę polecam ja nosze prawie codziennie do pracy bo są wygodne i nie tracę czasu na robienie sobie śniadania więc życzę przytycia

IP i czas połączenia logowane. [18393099]
[11.04.2012] 19:58
hexo
spoko ja polecam jeść dużo nabiału np jajka udka albo coś. odżywek nie brałem a mam 17 lat i 93kg więc czasami to też zależy od natury

IP i czas połączenia logowane. [19464581]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat