o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Mam ochotę na żonę przyjaciela!!!

1 2
[04.01.2007] 23:00
Towasz Nieświęty
Znamy się dobrze, z przyjacielem i jego żoną. Razem wyjezdzamy na wakacje, chodzimy do knajp, odwiedzamy w domach. To mój bardzo dobry kolega. Jego żonka jest bardzo ostra, trzyma go pod tzw. pantoflem, wydaje się być zimna, Przy tym dosyć atrakcyjna. Ogólnie przez otoczenie jest postrzegana niezbyt przychylnie ale mnie bardzo kręci. Mam straszną ochotę ją zerznąć. Boję się jednak jak na to ona zareaguje ? Jak to zacząć ? Może po prostu wziąć ją troszkę siłą a dalej to się już potoczy samo ? Co ja poradzę, że tak bardzo chciałbym tą \"cheterę\" zobaczyć i usłyszeć w takiej sytuacji...
Panowie, jeśli macie doświadczenie to proszę o radę....
Panie, jeśli jesteście podobnie postrzegane, to odkryjcie swoje prawdziwe oblicze...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.01.2007] 23:34
kobitka24*
A Ty masz dziewczyne czy też żone???Wiesz ma podobna sytuacje.Podoba mi sie mąż naszych znajomych.Mam równiez na niego ochote,ale nigdy sie odważe.Po 1 jestem kobietą i niewypada, po 2 nie chce zdradzać męża, a po 3 wstydzę sie tego na co mam ochote

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9228971]
[04.01.2007] 23:41
samotnikkkk
Nie wiadomo czy jego zona sie zdecyduje na Twoja propozycje i czy po prostu nie da Ci w gebe. Poza tym jest bardzo wielce prawdopodobne, ze stracisz swojego przyjaciela, a chyba tego nie chcesz? Mozesz z nim porozmawiac kiedys przy piwie, bo mozliwe, ze on by chcial zeby jego zona itd... (jest troche tych tematow na forum)... Ale lepiej sie z tym moze nie ujawniaj, bo i po co... wiecej mozesz stracic niz zyskac.

IP i czas połączenia logowane. [9229053]
[05.01.2007] 00:12
JHVH
6: Nie cudzołóż. 9: Nie pożądaj żony bliźniego swego.
Zachowaj te przykazania a unikniesz ognia piekielnego i zasłużysz na nagrode w niebie. Amen.

IP i czas połączenia logowane. [9229320]
[05.01.2007] 00:14
lalka_20
JHVH (07.01.05 00:12):
6: Nie cudzołóż. 9: Nie pożądaj żony bliźniego swego.
Zachowaj te przykazania a unikniesz ognia piekielnego i zasłużysz na nagrode w niebie. Amen.
BRAWO!!! wreszcie jakaś sensowna wypowiedz zgadzam sie w 100% z tym!!!! Któregoś dnia przyjdzie czas, że nad swoim życiem zamyślę się dłuższą chwilę...

IP i czas połączenia logowane. [9229332]
[18.12.2014] 16:21
[05.01.2007] 09:20
kobitka24*
A nie boisz sie ze stracisz przyjaciela???Wogole chcesz to zrobić jemu??? Wiesz nie chce moralizowac bo sama mam nieczyste mysle ale to sa tylko mysli bo nigdy nie zrobilabym tego zonie naszych znajomych, chodz jej meżulek mnie tak pociaga ;d;d

IP i czas połączenia logowane. [9230701]
[05.01.2007] 11:01
Z innej strony
A ja jestem 26 letnim facetem, mam zone i wiem ze przynajmniej 3 zony naszych znajomzch na mnie leca. Nie chce sie chwalic ani sobie dodawac. Nie jestem macho ani casanova ale krepuje mnie jak sie do mnie odnosza, bo wyczuwam podteksty erotyczne i wogole... I niby co mialbym zrobic? Wiem, ze gdybym chcial, zaplanowalbym tylko kilka zdarzen i mogloby dojsc do czegos, czego pozniej bym zalowal.

IP i czas połączenia logowane. [9231311]
[05.01.2007] 11:18
Legalna brunetka II
Stąd też uważam, że niektóre kobiety są żałosne.
Mówi się przecież, że kobiety są swoistą "wizytówką" partnera, męża.
Nie wyobrażam sobie takiego zachowania wobec innego mężczyzny; oprócz tego, że kocham męża, istnieje coś takiego jak pewien kodeks etyczny. Zatem swoim zachowaniem wystawiam świadectwo nie tylko o sobie, ale i o mężu. "Z innej strony", mam dla Ciebie radę: po prostu - ignoruj ich "wycieczki" w Twoją stronę. Ale uważaj, bądź delikatny - taka odtrącona w awansach suka jedna z drugą, mogą zechcieć się zemścić - na przykład powiedzieć Twojej żonie, że to TY miałeś na nie ochotę...

IP i czas połączenia logowane. [9231424]
[05.01.2007] 23:34
Towasz Niewierny
Biorę pod uwagę zagrożenia, czyli przede wszystkim utrata przyjaciela. Nic jednak nie poradzę na to, że ONA tak na mnie działa. To silniejsze. Pewnie gdyby była "tylko" super atrakcyjną laską to uśmiechałbym się do niej i tyle. Ale ten ostry charakter i "zimny" sposób bycia niemiłosiernie działa na wyobraźnią. Musi być niemiłosiernie dobra w wyrze.
Nie wiem czy wytrzymam...

IP i czas połączenia logowane. [9240340]
[06.01.2007] 01:07
Legalna brunetka II
...a idź, chłopie spać. Tylko rączki na kołdrze

IP i czas połączenia logowane. [9241315]
[06.01.2007] 11:59
gawędziara
a może zróbcie to we czwórkę, unikniecie zbędnych wyjasnień i nikt nikogo nie straci, .......albo wymieńcie sie żonami

IP i czas połączenia logowane. [9242904]
[07.01.2007] 18:29
trójkąt przyjacielski
mój przyjaciel przespał sie z moja żoną i pośrednio ja się do tego przyczyniłem....Ale nie żałujemy tego teraz- współżyjemy we troje...chociaż zazdrość czasami daje o sobie znać...

IP i czas połączenia logowane. [9257886]
[07.01.2007] 21:40
dwa razy pomysl
zanim to zrobisz, bo pozniej czasu juz nie cofniesz a skutki Twojej zachcianki moga byc niesprzyjajace. Moze to jest tylko Twoja chora wyobraznia, sam sobie wmawiasz cos co moze okazac sie zupelna klapa,wiec moze nie warto niszczyc WASZEJ przyjazni dla byle jakiegos kaprysu.
Jak kreca Cie takie laski,to poszukaj sobie takiej a nie zapatrujesz sie na zakazany owoc-PAMIETAJ,ZE MOZESZ GORZKO ZA TO ZAPLACIC.

IP i czas połączenia logowane. [9260543]
[07.01.2007] 21:40
BikBrader
trójkąt przyjacielski (07.01.07 18:29):
mój przyjaciel przespał sie z moja żoną i pośrednio ja się do tego przyczyniłem....Ale nie żałujemy tego teraz- współżyjemy we troje...chociaż zazdrość czasami daje o sobie znać...

...i co wtedy ? Twój przyjaciel daje twojej żonie do ryja, a Ty przyjacielowi... w ryja ?

IP i czas połączenia logowane. [9260546]
[07.01.2007] 22:46
Święty Michał
Hej, Tomaszu, też mnie kręci dziewczyna mojego przyjaciela i wiem nawet że ja też jej się podobam. Ale nigdy bym tego nie zrobił. Szkoda przyjaźni. Lasek na świecie jest miliony, a przyjaciel prawdziwy jeden...

IP i czas połączenia logowane. [9261559]
[08.01.2007] 09:17
legalna brunetka II
...ech, kobiety - fakt. Bywają żałosne. Nie warto dla zwykłego dymania tracić przyjaciela...

IP i czas połączenia logowane. [9263723]
[08.01.2007] 16:35
czasami moze we
BikBrader (07.01.07 21:40):
trójkąt przyjacielski (07.01.07 18:29):

...i co wtedy ? Twój przyjaciel daje twojej żonie do ryja, a Ty przyjacielowi... w ryja ?

dwoch dawac jej do ryja

IP i czas połączenia logowane. [9267148]
[09.01.2007] 19:54
KutaFjutaPałaPopsuta
Zrób tak. Wpadnij do nich na wódeczkę, spij kumpla, żeby poszedł spać a potem w jego obecności zerżnij suczkę. Z pewnością strach ale tez niesamowite podniecenie sprawią, że będą to niezapomniane chwile. A co potem ?? Albo zapomnicie albo będziecie to co jakiś czas powtarzać.

IP i czas połączenia logowane. [9280271]
[10.01.2007] 00:18
wujek najlepsza rada
sprobuj z przyjacielem zony, moze Ci przejdzie

IP i czas połączenia logowane. [9283537]
[10.01.2007] 09:07
a twoja zona niech
wujek najlepsza rada (07.01.10 00:18):
sprobuj z przyjacielem zony, moze Ci przejdzie

sprobuje z twoim przyjacielem

IP i czas połączenia logowane. [9284659]
[11.01.2007] 14:27
twp2
Nie kombinuj. Na mnie leci wiele kobiet, ale też nie szaleję, bo mam za dużo do stracenia. Połowicę, przyjaciół. A jesli jest to Twój prawdziwy przyjaciel - to zrozumie jak z nim pogadasz.
Najlepiej wykręcaj się od spotkań i unikaj jej. Tego można tylko żałować. Życie jest powalone.
Nie jesteś kundlem do cholery jasnej! Musisz @@@ać sie nnawet z żoną przyujaciela?! Daj se spokój! Powaliło CIę?! Lata przyjaźni dla jednego numerku. Chyba tylko kompletny idiota by tak zaryzykował!
Powiedz przyjacielowi i bądź chociaż lojalny - niech wie czego sie jeszcze ma po Tobie spodziewać. Ale przyjaciel z Ciebie... Idź się lecz!

IP i czas połączenia logowane. [9298272]
[11.01.2007] 14:30
ja bym sprobowal
twp2 (07.01.11 14:27):
Nie kombinuj. Na mnie leci wiele kobiet, ale też nie szaleję, bo mam za dużo do stracenia. Połowicę, przyjaciół. A jesli jest to Twój prawdziwy przyjaciel - to zrozumie jak z nim pogadasz.
Najlepiej wykręcaj się od spotkań i unikaj jej. Tego można tylko żałować. Życie jest powalone.
Nie jesteś kundlem do cholery jasnej! Musisz @@@ać sie nnawet z żoną przyujaciela?! Daj se spokój! Powaliło CIę?! Lata przyjaźni dla jednego numerku. Chyba tylko kompletny idiota by tak zaryzykował!
Powiedz przyjacielowi i bądź chociaż lojalny - niech wie czego sie jeszcze ma po Tobie spodziewać. Ale przyjaciel z Ciebie... Idź się lecz!

na jego miejscu, a co tam, raz sie zyje!! Moze przyjaciel sie nie dowie

IP i czas połączenia logowane. [9298315]
[11.01.2007] 14:38
behind brown eyes
---> twp2... nie wiem, czy przyjaciel chciałby się dowiedzieć o zakusach swojego najlepszego kompana. Chyba nie; z pewnością podkopałby zaufanie...

IP i czas połączenia logowane. [9298450]
[12.01.2007] 20:27
bielik
Zasada nr.......1!!!!!! nigdy nie rób tego z zoną lub dziewczyną p
rzyjaciela a nawet kolegi!!!! I tego sie trzymaj a nie pozałujesz!!!
pozdro!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9312687]
[16.01.2007] 03:05
Zeman-de-roots
Jesteś zwykłym śmieciem. Dla ciebie nic nie znaczy przyjaźń.Jesteś pospolitym hu.jem !!!

IP i czas połączenia logowane. [9345892]
[18.01.2007] 16:13
t jest glupia zasada
bielik (07.01.12 20:27):
Zasada nr.......1!!!!!! nigdy nie rób tego z zoną lub dziewczyną p
rzyjaciela a nawet kolegi!!!! I tego sie trzymaj a nie pozałujesz!!!
pozdro!!!!!!!!!!!!!

z zycia trza korzytsac a nie samoograniczac sie

IP i czas połączenia logowane. [9371774]
[20.01.2007] 19:40
maz +
----> Trójkąt Przyjacielski
Napisz jak do tego doszło. Jak było na samym początku?

IP i czas połączenia logowane. [9392223]
[20.01.2007] 20:02
ja123445678686
http://zarabianiekasy.u2.pl/

IP i czas połączenia logowane. [9392434]
[20.01.2007] 20:35
Czatik
to tylko suczka
daruj sobie. Przyjaźń jest ważniejsza. Dupa się starzeje, a przyjaźń nie rdzewieje.

IP i czas połączenia logowane. [9392741]
[22.01.2007] 13:22
adam72
Mam identyczna sytuacje z tym że ona mysli o mnie a ja o niej, rozmawialem z nią o tym, i wiesz co jest jedna zasada i jak ktoś wczesniej powiedzial: kodeks etyczny, nie darowałbym sobie nigdy do konca zycia ze zrobilbym takie swinstwo mojemu przyjacielowi, nie mowiac o wlasnej zonie, to nie jest dylemat ktory nalezy rozwiazac, isc do lozka czy nie, tutaj chodzi o przyjaźn, tego nie wolno zniszczyc, ona jest tego swiadoma i sie ze mna zgadza, no coz pozostaje pomarzyc...

IP i czas połączenia logowane. [9408340]
[22.01.2007] 21:09
Sukin
spuścisz się i po przyjaźni
znajomemu tak zrobił kumpel i co? dogadał się z jego żoną. Teraz oni się ukrywają i pieprzą po kątach, a kumpel z żoną mają poczucie winy i biją się w piersi. Ty przelecisz jego, on zerżnie Twoją. Tak to będzie, a jak Twoja pójdzie w tan, to będziesz spółkował z połową Twoich kumpli, bo ona Ci tego nigdy nie daruje i zawsze będzie jej mało.

IP i czas połączenia logowane. [9415810]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat