o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Marynarzowe

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[03.01.2007] 15:36
druga połowa serca
Witam Was

A moze są wsród Was dziewczyny, narzeczone, żony ...czekające na swojego Marynarza...?

Chciałabym dowiedziec sie jak sobie radzicie kiedy On wypływa w długi rejs.. czy jesteście silne, czy łapią Was "doły" i niepewność..

Podzielcie sie ze mna swoimi doświadczeniami

Pozdrawiam gorąco

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.01.2007] 12:47
druga połowa serca
Czy naprawde nie ma kobiet których druga połóka pływa??

Pozdrawiam..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9232206]
[07.01.2007] 16:37
tylko idiotka
decyduje sie na zwiazek z marynarzem, oni maja kobiety w kazdym porcie

IP i czas połączenia logowane. [9256684]
[09.01.2007] 16:15
macie racje
szkoda czasu na marynarzy, zdrada jest nieunikniona

IP i czas połączenia logowane. [9277807]
[10.01.2007] 08:27
druga połowa serca
juz minęły te czasy kiedy tak było jak piszecie

IP i czas połączenia logowane. [9284423]
[25.11.2017] 03:13
[10.01.2007] 14:36
Natalka...
Jejku ja nie rozumien tych wszystkich idiotów co tu wypisują te bzdury!!!!
Czy każdy Marnarz, Żołnierz lub obojętnie kto inny będąc z dala od swojej dziewczyny, musi ją odrazu zdradzać??? Nie!!!
druga połowa serca - nie przejmuj się komentarzami innych.
Jeśli jesteś pewna Jego miłości, to czekaj na Niego.
Bo przecież Serduszka swojego trzeba słuchać... ;***

IP i czas połączenia logowane. [9287305]
[10.01.2007] 16:19
pytankoyyyyyy
Natalka... (07.01.10 14:36):
Czy każdy Marnarz, Żołnierz lub obojętnie kto inny będąc z dala od swojej dziewczyny, musi ją odrazu zdradzać??? Nie!!!

ja znam wielu marynarzy, i wiem jak ich zycie wyglada. slyszalam opowiesci przerozne. I nawet moj kolega ktory kochl dziewczyne niesamowice ja zdradzil..... a najgorzej jest w brazylii...

IP i czas połączenia logowane. [9288186]
[10.01.2007] 21:25
kekekereke
Sranie w banie.
Zalezy od faceta.
Jesli facet jest mieczakiem, sliniacym sie na widok jakichkolwiek przejawow obecnosci plci przeciwnej to pewnie - zdradzi.
Jesli jest to prawdziwy facet, ktorego slowo jest warte wiecej niz gówno, nie zdradzi niezaleznie od okolicznosci.
Co do tematu: znam kilka par, w ktorych maz jest czesto na wyjazdach.
Zonom jest ciezko i maja dolki - to nieuniknione, ale z drugiej strony mozna tu znalezc pozytywy... "Dawkowanie" swojej wzajemnej obecnosci moze wplynac korzystnie na zwiazek .

IP i czas połączenia logowane. [9291937]
[11.01.2007] 15:21
oczywiscie ze jak sie

jest z dala od swojej polowki to podatnosc na zdrade jest wieksza, wiec nie dziw sie ze wlasnie w zwiazkach na odlegosc jest najwiecej zdrad, taka prawda

IP i czas połączenia logowane. [9298994]
[12.01.2007] 12:46
druga połowa serca
Dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedzi. Domyslałam sie ze opinie Wasze beda podzielone. Wiadomo, rozłąka, rozstanie...czesto brak kontaktu...brak zasięgu - wszystko to wpływa na mysli i mozna serio złapac filma... ale to wcale nie jest reguła ze marynarze to zdrajcy...Naprawde juz minęły te czasy kiedy marynarz miał laski w kazdym porcie... Ciezkie sa rozstania, ale piękne za to muszą byc powroty I naprawde wierze w uczciwosć takich związków, pod warunkiem ze ludzie są dojrzali emocjonalnie, jest bardzo duze zaufanie i uczucie. Bez tego ani rusz...co sie tyczy równiez związków gdzie marynarz nie występuje.

Piszcie co sądzicie, temat jest nadal otwarty. A moze znajdzie sie jakas marynarzowa
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9307742]
[15.01.2007] 03:27
marynarzowa
Witam dziewczyny.
Tak sie sklada ze ja plywam i troche sie tu naogladalam.Aktualnie pracuje w Afryce i jeszcze czegos takiego w swoim zyciu nie widzialam.jest 43 facetow na burcie i cale 43 regularnie chodzilo na dziwki gdy bylismy na stoczni.Jestem zalamana.Ludzie po ktorych naprawde bym sie tego nie spodziewla,wydawali sie byc na poziomie nie zalowali sobie ani troche.Byli tacy co sie zakochali mimo ze rok wczesniej koles wzial slub.Powiem szczerze ze gdybym wczesniej nie poznala swojego meza to chyba bym sie juz z nikim nie zwiazala.Rozumiem ze dziewczyny tu sa ladne,tanie(za dolara zrobi wszystko) ale ci ludzie maja zony,male dzieci a tu szaleje Aids.Jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze sie zabezpieczaja. Nie chce was dolowac ale tak jest tu w Afryce.Wczesniej plywalam na statkach handlowych,po Europie i bardziej cywilizowanych krajach i czegos takiego nie widzialam.Pytanie tylko czy to dlatego ze w europie nie ma takich mozliwosci czy ludzie sa inni?W normalnym kraju trzeba sie postarac zeby poderwac dziewczyne a tu nie wazne czy sie jest przystojniakiem czy ma sie wielki brzuch najwazniejsze ze jest sie bialym bo wtedy wiadomo ze ma sie kase.Mozna sie naprawde zalamac.
A juz najbardziej mnie wkurza jak taki koles potem opowiada ze ma synka 1.5rocznego i jak on pieknie zaczyna mowic i tam te wszystkie bzdury.Obrzydliwe.Naprawde.Nie uwierze juz ze jakis bedac w afryce i majac mozliwosc zejscia na lad nie skorzystal z okazji.Mam nadz ze wasi mezowie czy faceci w tych rejonach nie bywaja.
Mozecie mi nie wierzyc ale tak sie sklada ze jest nas tu kilka i kazda ma takie same zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [9335839]
[15.01.2007] 11:04
druga połowa serca
Witaj marynarzowa

Z uwagą przeczytałam Twoją wypowiedz...To naprawde smutne o czym napisałas.. Mój M pływa na szczescie po Atlantyku w kierunku Stanów, moze jestem naiwna...moze mu ufam, ale dużo z nim rozmawiałam...wiem ze nie jest w stanie zachowac sie jak zwykły szmaciarz który musi sobie zrobic dobrze z obcą kobietą zeby sobie ulzyc... To naprawde zalezy od człowieka i jesgo nastawienia do samego siebie, do rodziny, którą sie kocha.... Przykre to o czym piszesz...i wiem ze piszesz o tym co widzisz.... Ale myslę ze to nie jest regułą....Staram sie w to wierzyc

IP i czas połączenia logowane. [9337009]
[15.01.2007] 11:12
druga połowa serca
A poza tym facet na lądzie potrafi wspaniale sie maskować, byc dobrym aktorem i robic skoki w bok nawet wiele lat mając kochjącą rodzine i dzieci. Zdrada jest konsekwencją myślenia człowieka, tylko i wyłącznie od nastawienia człowieka zależą jego czyny. Być moze Twoi koledzy po fachu działają tez pod wpływem innych kolegów...Mój M tez mi mówił ze środowisko marynarzy jest bardzo podzielone, są marynarze którzy wiodą tzw. podwójne zycie ale są tez Ci normalni, którzy z utęsknieniem czekają na powrót do domu i są wierni.

IP i czas połączenia logowane. [9337075]
[19.01.2007] 11:02
marynarze zolnierze

najczesciej zdradzaja ale najsmieszniejsze jest to ze kazda kobieta marynarza czy zolnierza mowi ze jej to nie dotyczy...pewnie nie chcecie o tym wiedziec

IP i czas połączenia logowane. [9377897]
[19.01.2007] 11:04
nie martw sie
druga połowa serca (07.01.15 11:04):
Witaj marynarzowa

Z uwagą przeczytałam Twoją wypowiedz...To naprawde smutne o czym napisałas.. Mój M pływa na szczescie po Atlantyku w kierunku Stanów, moze jestem naiwna...moze mu ufam, ale dużo z nim rozmawiałam...wiem ze nie jest w stanie zachowac sie jak zwykły szmaciarz który musi sobie zrobic dobrze z obcą kobietą zeby sobie ulzyc... To naprawde zalezy od człowieka i jesgo nastawienia do samego siebie, do rodziny, którą sie kocha.... Przykre to o czym piszesz...i wiem ze piszesz o tym co widzisz.... Ale myslę ze to nie jest regułą....Staram sie w to wierzyc

kazda kobieta marynarza tak mowi, ale w rzeczywistosci kurestwo wsrod nich jest ogromne..na Atlantyku takze

IP i czas połączenia logowane. [9377909]
[19.01.2007] 13:37
druga połowa serca
Piszecie tak bo sami zdradzacie albo zostaliscie zdradzeni, ale to nie jest reguła. W zyciu nie ma reguł wiec przestancie wyrazac nieuzasadnione opinie oparte na plotkach i niewiedzy

IP i czas połączenia logowane. [9379186]
[19.01.2007] 20:16
Przyszła Żona
druga połowa serca (07.01.19 13:37):
Piszecie tak bo sami zdradzacie albo zostaliscie zdradzeni, ale to nie jest reguła. W zyciu nie ma reguł wiec przestancie wyrazac nieuzasadnione opinie oparte na plotkach i niewiedzy

o! DOKŁADNIE! POPIERAM!

IP i czas połączenia logowane. [9383258]
[23.01.2007] 08:08
druga połowa serca
Dziekuje za poparcie

Temat jest otwarty wieć zapraszam do dalszej dyskusji

IP i czas połączenia logowane. [9418839]
[25.01.2007] 14:39
te opinie sa wyrazane
druga połowa serca (07.01.19 13:37):

na podstawie faktow i doswiadczen, kazdy wie i to nie jest mit ze w takie zwiazki sa najbardziej podatne na zdrade, i nie wiem co jeszcze bedziesz chciala wymyslac ale prawda jest jedna i ty sie po prostu boisz tej prawdy

IP i czas połączenia logowane. [9443515]
[25.01.2007] 15:28
druga połowa serca
Twoja opinia tez jest wyrazona na podstawie innych opinii i jest nieuzasadniona. Wszystko zalezy od ludzi , od ich podejscia do zycia, do drugiej osoby, którą sie kocha i ufa. Ci którzy zdradzają to szmaciarze nie szanujący uczuc innych. N zdrade jest narazony kazdy, tylko własciwe myślenie i szacunek nie pozwala na nią. Zyczę własnego zdania na przyszłość.

IP i czas połączenia logowane. [9444052]
[25.01.2007] 15:30
sluchaj no kobieto
swoje zdanie wyrobilem na podstawie statystyk, klep sobie co chcesz a kazdy wie jak jest

IP i czas połączenia logowane. [9444068]
[26.01.2007] 08:20
druga połowa serca
No tak..statystyki..I myślisz ze statystyki mówią prawde? przykro mi ale sie mylisz. Nawet jesli wiedziałbys/wiedziałabys to z własnego doswiadczenia to i tak to nie jest regułą. Zdrada moze byc i na lądzie. Ale pamietaj ze wszystko zalezy od samego człowieka.

IP i czas połączenia logowane. [9450161]
[27.01.2007] 14:21
chudziutka
witajcie!szukam od jakiegos czasu forum na temat marynarzy bo jestem prawie dziewczyna M i chcialabym skonfrontowac to z innymi marynarzowymi.nikt tu konkretnie nie pisze o swoich przezyciach tylko pieprzycie o tym czy marynarze to szmaciarze i gdzie zdradzaja swoje zony czy dziewczyny.moim zdaniem nie wiecie nic na ten temat.moja przyjaciola tez mi gada zebym sie nie pakowala w zwiazek z marynarzem bo bedzie mial mnie gdzies i bedzie mnie zdradzal.wiem ze sa tanie dziwki w kazdym porcie i facet jak to facet poleci nawet za grube pieniadze.mysle jednak z eto faktycznie zalezy od faceta.marynarze \"wyobrazcie sobie\"tez maja uczucia i tez chca miec do kogo wracac!!wiec po co by angazowali sie w rodzine i zwiazki wiedzac ze wyplywaja wciaz i moga miec laski na kazdym kontynencie?zastanowcie sie!rozmawialam z singlem marynarzem ktory szczerez stwierdzil ze bardzo chcialby miec do kgo wracac.i to bardzo!bo to meczace ciagle wyjezdzac i prawie nie miec wlasnego miejsca.napiszccie co o tym sadzicie.chce dalej rozwinac ten temat! podrowienia dla druga polowa serca za to ze w ogole rozpoczelas ten temat.buzka;*

IP i czas połączenia logowane. [9460890]
[29.01.2007] 09:28
druga połowa serca
Dziękuje chudziutka Ja własnie tez jestem dziewczyną marynarza i to nasz pierwszy wspólny rejs, a raczej rozstanie. Rozpoczęłam ten temat nie po to aby pisac o zdradach i tym podobnych, lecz po to by się wzajemnie wspierac i pisac o doswiadczeniach zwiazanych ze wspólnym zyciem z marynarzem. Ja mam cały czas kontakt ze swoim M i wiem w 1000% ze mnie nie zdradza, bo to naprawde nie ma sensu, tak samo ja mogłabym go zdradzac, ale tego nie robie bo wiem ze najwaznejsze jest ZAUFANIE i tylko dzieki niemu i prawdziwemu uczuciu mozna przetrwac!!! Chudziutka pozdrawiam Cie gorrąco!!!

IP i czas połączenia logowane. [9475677]
[29.01.2007] 15:28
chudziutka
witaj druga polowa serca! jejku jak sie ciesze ze odpisalas!ciesze sie ze w ogole chcesz o takich rzeczach pisac bo to jest dla mnie tez wazne takie wspieranie sie nawzajem!chcialabym zebys pisala mi na tym forum co jakis czas.naprawde bardzo.bo wlansie ja tez nie chce juz konfrontowac z opiniami innych czy marynarz to swinia its d tylko pisac o tym co czujemy...!prawda?wiec jesli mozesz to...naprawde pisz wszystko! chcialabym wlasnie wiedziec co dziewczyny dokladnie przezywaja jak ich M wyplywa...jakie zadaja sobie pytania.jak mozesz to odpisz!pozdrawiam trzymaj sie cieplutko!;*

IP i czas połączenia logowane. [9478721]
[30.01.2007] 08:55
druga połowa serca
chudziutka zapraszam wiec na topik ----> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3208810 do poklikania

IP i czas połączenia logowane. [9484925]
[30.01.2007] 09:35
no wlasnie
druga połowa serca (07.01.26 08:20):
No tak..statystyki..I myślisz ze statystyki mówią prawde? przykro mi ale sie mylisz. Nawet jesli wiedziałbys/wiedziałabys to z własnego doswiadczenia to i tak to nie jest regułą. Zdrada moze byc i na lądzie. Ale pamietaj ze wszystko zalezy od samego człowieka.

wyraznie pisze ze statystycznie wieksza szansa ze zdradzi cie marynarz nz ktos inny i wcale nie przecze ze sa marynarze ktorzy nie zdradzaja!!!!! I kazda kobieta marynarza mysli ze w tej grupie jest jej chlop

IP i czas połączenia logowane. [9485107]
[30.01.2007] 09:36
wspierajcie sie wspierjacie
druga połowa serca (07.01.30 08:55):
chudziutka zapraszam wiec na topik ----> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3208810 do poklikania

bo dwom zdradzanym kobietom jest razniej

IP i czas połączenia logowane. [9485118]
[30.01.2007] 10:09
druga połowa serca
Żal mi co niektórych, naprawde. Wy chyba nie wiecie co to znaczy prawdziwe uczucie. Zacznijcie ufac swoim partnerom a nie szukac brudów.

IP i czas połączenia logowane. [9485353]
[30.01.2007] 10:10
jakbys ufala swojemu
druga połowa serca (07.01.30 10:09):
Żal mi co niektórych, naprawde. Wy chyba nie wiecie co to znaczy prawdziwe uczucie. Zacznijcie ufac swoim partnerom a nie szukac brudów.

partnerowi to bys tu na forum nie pisala o swoich obawach. Ty nie jestes pewna swoich uczuc i chcesz abysmy twoje obawy rozwiali

IP i czas połączenia logowane. [9485363]
[30.01.2007] 10:21
druga połowa serca
Słuchaj, gdybys znał/znała moja sytuację to bys nie pisał takich bzdur jak powyzej.
Wiec ludzie, naprawde jesli nie macie nic ciekawego do napisania to nie udzielajcie sie.

IP i czas połączenia logowane. [9485435]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat