o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

czerwona wysypka na penisie!!

[31.12.2006] 12:15
fox_
witam...
w piątek uprawiałem sex z moją partnerką bez prezerwatywy(bierze tabletki antykon.)w sobote popołudniu zauważyłem na swoim penisie a dokładnie na żołędziu drobne czerwone krostki,coś jakby wysypka...ani mnie to nie boli,ani nie swędzi,jestem zaniepokojony,dodam ze z moją partnerką jestem juz 5 miesięcy i od jakis trzech kochamy się bez gumki i wszystko było ok...proszę o pomoc...raczej zdecyduje sie na wizyte u lekarza,ale najpierw chciałbym zasięgnąć waszej opinii,i według was lepiej isc do dermatologa czu urologa??z góry dzięki...czekam na szybką odpowiedz.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.12.2006] 15:51
fox_
mam nadzieje ze ktoś mi udzieli "normalnej" i kulturalnej odpowiedzi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9179196]
[02.01.2007] 23:30
jo22
grzybica, nic przyjemnego, ale do wyleczenia, najlepiej do dermatologa

IP i czas połączenia logowane. [9205806]
[03.01.2007] 11:25
tool28
to nie musi byc wcale grzybica. jakbys miał biale krostki, to bardziej byłaby grzybica, ale w tych klimatach to w sumie nigdy nic nie wiadomo. a może to uczulenie? jakaś alergia? proponuje Ci kupienie w aptece bez recepty maść clotrimazolum i smarować, a jak ne przejdzie po kilku dniach to zgłosic sie do lekarza. natomiast partnerce zaleciłabym jesli ma jakieś objawy grzybicy (swedzenie, upławy), to też maśc i probiotyk, zawierający pałeczki kwasu mlekowego np. lacibios femina (też bez recepty mozna kupić). jak nie pomoze, to do lekarza, zeby zrobiła posiew z pochwy i będzie wsystko jasne. jak ie okaże, że to grzybek, to powinienieś tez dostac leki, zebyście się póxniej nawzajem nie zarażali.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9208171]
[03.01.2007] 14:21
wdsds
miałem to samo, twoja dziewczyna ma grzybicę pochwy, do zaleczenia i jazda. tobie powinno przejść za jakieś 3-4 dni bez leczenia

IP i czas połączenia logowane. [9209796]
[25.09.2017] 12:02
[03.01.2007] 20:07
Goly czlonek
to juz po tobie,
kitniesz na syfa!

IP i czas połączenia logowane. [9214223]
[03.01.2007] 20:09
znane poete Simone
a może ty mieć moja kobieta?

IP i czas połączenia logowane. [9214259]
[03.01.2007] 21:10
Sum 41
moze kila?

IP i czas połączenia logowane. [9215288]
[04.01.2007] 18:33
fox_
zeszło mi samo po 3/4 dniach...wyczytałem w necie ze to było uczulenie spowodowane obtarciem podczas stosunku...niestety potwierdza się ze na tym forum jest mało inteligentnych osób...nie mówie tutaj o wszystkich,bo pare osób napisało mi rzetelną odpowiedz...o reszcie moge sie tylko wypowiedziec w ten sposób-zakompleksione lamusy,na@@@ający pałe przed monitorem,@@@a macie pojęcie o sexie,niestety walenie konia sie nie liczy aha.Dr jadro jeszcze takie leszcza nie widziałem,a jak mamy juz tak inteligentnie sobie odpowiadac to posuwałem twoją matke i pewnie dlatego tak wyszło cieciu internetowy,koncze i nie przeszkadzam ci juz w dalszym robieniu sobie dobrze ręką,oby tak dalej ...pozdrówki dla prawdziwych

IP i czas połączenia logowane. [9224300]
[04.01.2007] 18:44
Dr. Jadro
fox_ (07.01.04 18:33):
zeszło mi samo po 3/4 dniach...wyczytałem w necie ze to było uczulenie spowodowane obtarciem podczas stosunku...niestety potwierdza się ze na tym forum jest mało inteligentnych osób...nie mówie tutaj o wszystkich,bo pare osób napisało mi rzetelną odpowiedz...o reszcie moge sie tylko wypowiedziec w ten sposób-zakompleksione lamusy,na@@@ający pałe przed monitorem,@@@a macie pojęcie o sexie,niestety walenie konia sie nie liczy aha.Dr jadro jeszcze takie leszcza nie widziałem,a jak mamy juz tak inteligentnie sobie odpowiadac to posuwałem twoją matke i pewnie dlatego tak wyszło cieciu internetowy,koncze i nie przeszkadzam ci juz w dalszym robieniu sobie dobrze ręką,oby tak dalej ...pozdrówki dla prawdziwych
Przy stosunku sie dupczy
a nie ch.uja obdziera,
naukowcu!

IP i czas połączenia logowane. [9224442]
[19.03.2007] 10:32
sandy19
fox bravo ze dla takiego homo niewiadomo daleś popalić zgadzam sie z toba moj mezczyzna tez ma taką wysypke i teraz ja wlasnie leczy!to nie znaczy ze kobieta jest niewierna wiem to po sobie twoja kobitka jest Ci wierna poprostu kazdemu moze sie zdarzyc!wazne ze juz jest dobrze!dr?chyba @@@ co uciekl z jakiegos szpitala tylko nie zlewaj sie na monitor bo szkoda hehe

IP i czas połączenia logowane. [9890966]
[19.03.2007] 10:37
sandy19
tak w ogole jest tu naprawde malo osob ktore biorą to na poważnie a szkoda bo każdemu moze sire to przydarzyc ciekawe co wtedy zrobi taki cwaniak ?ja wiem spanikuje!!!!!bedzie sie bal iść nawet do lekarza!!!! szkoda ze nie bierzecie udziału w rozmowach na temat ktory dotyka mln ludzi kazdego dnia ;( no ale coż wasz wybór!ja czytam dużo na ten temat jestem kobietą ale czytam o chorobach mężczyzn zeby być świadomą w razie gdyby mój mąż zachorował!mówie wam przydaje sie taka wiedza buzka dla was

IP i czas połączenia logowane. [9890989]
[20.03.2007] 11:48
wiesniak kazio
Szkoda człowieka. Ale gorzej że mu juz nie bedzie stawał. Przykra sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [9900466]
[12.01.2016] 16:07
Badania naukowe
Internetowe fora pełne są zapytań o objawy alergiczne związane z kontaktami intymnymi jednak podręczniki medyczne nie odnotowują tego problemu. Nieliczne dostępne artykuły naukowe sugerują, że u pacjentów uczulonych na wydzieliny intymne swoich partnerów. Wielu pacjentów, nie mając świadomości istnienia alergii na wydzieliny intymne nie szuka pomocy medycznej, inni spotykają się z niedowierzaniem ze strony lekarzy; często mylnie stawiana jest diagnoza infekcji bakteryjnej lub grzybiczej. Ponieważ nie przeprowadzono do tej pory badań populacyjnych trudno ocenić rzeczywistą częstość występowania tego problemu. Zespół badawczy Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przygotował ankietę mającą na celu zbadanie słabo poznanego problemu alergii intymnych. Proszę, wypełnij tą ankietę, jeśli u Ciebie, lub Twojego Partnera/Twojej Partnerki występują jakiekolwiek objawy po kontaktach seksualnych.
https://www.surveymonkey.com/r/VCK3LPG

IP i czas połączenia logowane. [22148792]
[12.06.2017] 13:39
peknieciepracia
Temat już został wyczerpany w tym artykule: https://www.stolicazdrowia.pl/1627/krostki-n a-penisie-przyczyny-leczenie-objawy-mozna-lekcewazyc/

IP i czas połączenia logowane. [22750505]
[12.06.2017] 15:25
a idiota
od promocji badziewnej stolicy choroby trafi nawet tu. Odgrzebał kolejną staroć

IP i czas połączenia logowane. [22750554]

» Odpowiedz na ten temat