o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jadra mojego męża

[28.12.2006] 04:45
ciasna szpara
Poradźcie kochani co robic.Jądra mojego Genka są coraz większe i cięższe.Przy oralu uderzaja mnie mocno w cycki a to wcale nie jest przyjemne.Próbowałam je już podwiązywać jak pomidory do tyczki ale to nie pomaga bo dalej opadają.Noszę się od pewnego czasu z zamiarem ich ucięcia.Powiedzcie jakie mogą być tego konsekwencje,czy po ścięciu jaj będę jeszcze mogła mieć dzieci?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.12.2006] 09:22
Tak mozesz urodzić tyle dzieci
ile zaplanujesz. Aby je mieć nie musisz obrywać ciosów od ogromnych jader meza. Mozesz go wykastrować, natomiast nie radzę obcinać ich jak pomidory, nawet ostrym nazem, bo wykrwawisz chłopa i nic ci z niego nie zaostanie.
Widzisz jest tak , ze jak chcesz wypić piwo nie musisz budować browaru, tak i tu usuwajac mu jadra nie musisz go pozbaiać zycia. Niech to uczyni siła fachowa tj. weterynarz lub chirurg sadysta.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9135432]
[28.12.2006] 09:33
Dr. Jadro
Tak mozesz urodzić tyle dzieci (06.12.28 09:22):
ile zaplanujesz. Aby je mieć nie musisz obrywać ciosów od ogromnych jader meza. Mozesz go wykastrować, natomiast nie radzę obcinać ich jak pomidory, nawet ostrym nazem, bo wykrwawisz chłopa i nic ci z niego nie zaostanie.
Widzisz jest tak , ze jak chcesz wypić piwo nie musisz budować browaru, tak i tu usuwajac mu jadra nie musisz go pozbaiać zycia. Niech to uczyni siła fachowa tj. weterynarz lub chirurg sadysta.

Bardzo dobra i fachowa porada.
Tak jak by Doktor medycyny to pisal.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9135496]

» Odpowiedz na ten temat