o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Operacje plastyczne

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[15.12.2006] 16:28
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Podobno są dla wszystkich, bo prawie każdy, jeśli go stać, może sobie dziś pozwolić na drobne korekty twarzy, a najbogatsi mogą odmłodzić się o dobre kilkanaście lat. Tylko czy warto? Ci, którzy spróbowali, mówią, że tak, bo sukces w życiu gwarantuje nie wiedza i umiejętności, ale atrakcyjny wygląd i szczupła sylwetka.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7983 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.12.2006] 01:32
kokos_biedron
eee.. po co sie ciac tylko dla jakis poprawek...?

głupota

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9018511]
[16.12.2006] 23:02
zoxc_g
wszelkiego rodzaju ciecie ciala wydawaloby sie głupota, ale czasami niewielkie naciecia(tu chirurgia plastyczna) maga przyniesc wielkie efekty! kazdy chcialby wygladac jak nejlepiej, bez zbednych niedociagniec, nawet jesli chodzi o wlasne cialo.

IP i czas połączenia logowane. [9026902]
[16.12.2006] 23:12
poważnie
Monstrualny biust jest przekonującym powodem by zrobić taką operację. Wtedy nie nazwałabym operacji fanaberią zamiast stopki może być

IP i czas połączenia logowane. [9026965]
[17.12.2006] 04:35
mnbvbcmbnvm
Zna ktos dobrego faktycznie dobrego chirurga w Polsce, chcialabym zmniejszyc Biust.

IP i czas połączenia logowane. [9028509]
[22.07.2017] 00:32
[18.12.2006] 00:06
Michael Jackson.
zachęcam do robienia sobie operacji plastycznych
i pozdrawiam serdecznie!

IP i czas połączenia logowane. [9038109]
[18.12.2006] 00:25
misiula
a ja pragne powiekszyc biust...ale powiedzmy sobie do normalnych rozmiarow...(nie jakies tam balony) poszukuje dobrego specjalisty prosze o wypowiedzi tych pan ktore sie poddaly takiemu zabiegowi

IP i czas połączenia logowane. [9038267]
[18.12.2006] 00:31
nbvcbvcbvcnbvc
jaki jest ten Dmytrzak w Szczecinie, widzialam kiedys jego cycki na zdjeciach byly jakies szpiczaste ale ten lekarz ma dobra opinie. Ktory Lekarz jest Nr. 1 w Polsce ?

IP i czas połączenia logowane. [9038320]
[18.12.2006] 00:39
TERRORIZER
GHunter (06.12.15 21:37):
W teorii wygląd ułatwia wszystko w życiu.
Ale nie zawsze. Bez porządnego charakteru i umiejętności człowiek zginie.

Operacje plastyczne to wymysł amerykańców- wiadomo dlaczego.
sluchaj, a ty nie myslales czasem o liposukcji? w koncu dla kolesia takiego jak ty, mimo tego iz jest bardzo mlody - lecz niestety strasznie zajety siedzeniem przed kompem - zdaje sie to byc jedyna deska ratunku aby pozbyc sie tego wielkiego podbrodka , ktora splywa ci az na cycki.
moze przy okazzji warto pomyslec o operacji zmniejszenia piersi? w kocu pewnie rowneiz mamsz podobny problem jak osoba z omawianego artykulu - tzn. nawuefie nie zmoesz siegnac do drabinek po cycki sa powodem zbyt wielkeigo dystansu dla twoich krociotkich okraglutkich raczek. chyba, ze ty nigdy nei cwiczsyz na wf. jedyny sport jaki uprawiasz to gry komputerowe typu mortal combat albo tony hawk pro skater.
3maj sie pokemon. GayHunter - Pierwszy Pokemon Czwartej Rzeczypospolitej zaprzeczający powszechnej opinii, że człowiek w 3/4 składa się z wody; GayHunter w 3/4 składa się z tłuszczu.
Pozostała 1/4 to skóra spływająca z podbródka na cycki, z cycków na brzuch a z brzucha na PiS. dę.

IP i czas połączenia logowane. [9038374]
[18.12.2006] 00:39
Sava
poważnie (06.12.16 23:12):
Monstrualny biust jest przekonującym powodem by zrobić taką operację. Wtedy nie nazwałabym operacji fanaberią

Cos obrzydliwego! Tylko owazaj zeby Ci sie ten silikon na spodnie nie rozlal jak juz dorwiesz to puste dziewcze co sie ta skrzywdzilo.

IP i czas połączenia logowane. [9038377]
[18.12.2006] 00:42
Facet z Marsa.
Głupota

IP i czas połączenia logowane. [9038391]
[18.12.2006] 00:48
sweetyania
tez chcialabym dowiedziec ssie cos o najlepszym i polecanym lekarzu w Polsce? Moze ktos ma jakies doswiadczenia?

IP i czas połączenia logowane. [9038431]
[18.12.2006] 00:54
kajkojajko
TERRORIZER (06.12.18 00:39):
GHunter (06.12.15 21:37):
W teorii wygląd ułatwia wszystko w życiu.
Ale nie zawsze. Bez porządnego charakteru i umiejętności człowiek zginie.

Operacje plastyczne to wymysł amerykańców- wiadomo dlaczego.

sluchaj, a ty nie myslales czasem o liposukcji? w koncu dla kolesia takiego jak ty, mimo tego iz jest bardzo mlody - lecz niestety strasznie zajety siedzeniem przed kompem - zdaje sie to byc jedyna deska ratunku aby pozbyc sie tego wielkiego podbrodka , ktora splywa ci az na cycki.
moze przy okazzji warto pomyslec o operacji zmniejszenia piersi? w kocu pewnie rowneiz mamsz podobny problem jak osoba z omawianego artykulu - tzn. nawuefie nie zmoesz siegnac do drabinek po cycki sa powodem zbyt wielkeigo dystansu dla twoich krociotkich okraglutkich raczek. chyba, ze ty nigdy nei cwiczsyz na wf. jedyny sport jaki uprawiasz to gry komputerowe typu mortal combat albo tony hawk pro skater.
3maj sie pokemon.

Dobre Naprawdę mocne

Myślę ze opwracje plastyczne to dobra sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [9038458]
[18.12.2006] 01:22
djabol
A PEWNIE!!! Po co wygladac tak jak cie stworzyla MATKA NATURA???
A wygladajcie wszyscy tak samo...
Oczywiscie sa ludzie ktorzy naprawde tego potrzebuja... wszyscy inni /...bo natura mnie taka stworzyla ale nawet ona sie myli.../ to dla mnie WIELKIE PLASTIKOWE G...O!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9038616]
[18.12.2006] 02:03
TeliMena
Ludzie ktorzy wiedza cos o zmniejszaniu piersi prosze o info i mowie to jak najpowazniej. Przez mowielkosc mojej babskiej "dumy" mam spore klopoty z kregoslupem i od wielu juz lat marze zeby sobie zmniejszyc o dwa rozmiary.

Wazne pytanie: gdzie, u kogo, za ile i jak dlugo trwa srednio gojenie?

IP i czas połączenia logowane. [9038789]
[18.12.2006] 05:42
Teusz
Ktoś napisal po co się ciąć? tylko dla poprawek, błedów natury?to egoistyczne, ale trzeba wziąć pod uwage że jeśli ktoś w dzieciństwie miał wypadek, lub np. ma wade roszczepową(wpiszcie sobie w googlarce jak nie wiecie) to dla takich osób chirurgia plastyczna to jedyny wybór by wyglądać normalnie, no powiedzmy normalnie. Dla takich osób chirurgia plastyczna ma racje bytu

IP i czas połączenia logowane. [9039071]
[18.12.2006] 06:31
joł joł joł joł joł
Teusz (06.12.18 05:42):
Ktoś napisal po co się ciąć? tylko dla poprawek, błedów natury?to egoistyczne, ale trzeba wziąć pod uwage że jeśli ktoś w dzieciństwie miał wypadek, lub np. ma wade roszczepową(wpiszcie sobie w googlarce jak nie wiecie) to dla takich osób chirurgia plastyczna to jedyny wybór by wyglądać normalnie, no powiedzmy normalnie. Dla takich osób chirurgia plastyczna ma racje bytu

jak ktos jest naprawde brzydki to niech sie poprawia bedzie sie lepiej czul sam ze soba i bedzie mial wieksze szanse w zyciu.to ze takim operacjom powinni poddac sie ci co sa po wypadkahc to oczywiste.jestescie hipokrytami - tak krytykujecie tych co sie poddaja operacjom plastycznym a ktory/ktora z was wybierze brzydala na partnera?? ktory z was nie dokuczal nie smial sie z grubasa ? z panienki co ma z przodu i z tylu plecy? albo z etgo ze kolezanka ma za duze cycki?

IP i czas połączenia logowane. [9039102]
[18.12.2006] 06:48
mmmmm L
joł joł joł joł joł (06.12.18 06:31):
Teusz (06.12.18 05:42):

jak ktos jest naprawde brzydki to niech sie poprawia bedzie sie lepiej czul sam ze soba i bedzie mial wieksze szanse w zyciu.to ze takim operacjom powinni poddac sie ci co sa po wypadkahc to oczywiste.jestescie hipokrytami - tak krytykujecie tych co sie poddaja operacjom plastycznym a ktory/ktora z was wybierze brzydala na partnera?? ktory z was nie dokuczal nie smial sie z grubasa ? z panienki co ma z przodu i z tylu plecy? albo z etgo ze kolezanka ma za duze cycki?

joł joł.. nop ja się na przykład jakoś nigdy się nie śmiałam.. i całe szczęście że te idiotyczne drwiny nie spowodowały u mnie chęci operacji.. myslę że rzadko kiedy operacji pragnie się samemu.. ja nie wiedziałam, że jestem płaska jak deska dopóki tego nie usłyszałam po raz pierwszy, drugi, trzeci i dziesiąty.. mając lat 13!!! w tym rozrośniętym społeczeństwie możnaby pewnie uznać że byłam niedorozwinięta. Pewnie gdybym była wychowywana przez innych ludzi zrobiłabym głupotę jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności, tymczasem wystarczyło po porstu poczekać 10 lat, żeby urosły same, piekne i prawdziwe. I co? Mimo zachwytu ukochanego, podziwu moich bliskich, rozmiaru B, ja oczywiście nadal siłą wspomnień potrafie ze strachem stwierdzić, że za małe.. siła tamtych drwin taka wielka

IP i czas połączenia logowane. [9039108]
[18.12.2006] 07:15
mala mimi
nbvcbvcbvcnbvc (06.12.18 00:31):
jaki jest ten Dmytrzak w Szczecinie, widzialam kiedys jego cycki na zdjeciach byly jakies szpiczaste ale ten lekarz ma dobra opinie. Ktory Lekarz jest Nr. 1 w Polsce ?

...brdzo dobry ...robilam operacje w jego klinice....polecam...
kolejne zabiegi tez tylko u Dmytrzaka zamierzam robic.....
...slyszalam tez niepochlebna opinie...jedna ...od kobiety ktora okazala sie histeryczka .....coz...trudno wgladac na 20 lat jak sie robi operacje majac lat 50....trzeba patrzec realnie na mozliwosci medycyny plastycznej...poprawi..odmlodzi...ale tylko do pewnego stopnia..nie o 30 lat i nie zrobi z brzydkiej kobiety miss polonia...

IP i czas połączenia logowane. [9039129]
[18.12.2006] 07:22
madzia67
....chirurgia plastyczna ma pomoc a nie zmieniac....ja kiedys zrobilam zabieg...mialam po kilku porodach fatalnie znieksztalcony brzuch...zadna gimnastyka nie pomogala....zrobilam liposukcje...i naprawde dobrze mi z tym....
nie widze nic zlego w korektach....jezeli maja nam pomoc w walce z kompleksami....za kilka lat moze zrobie lifting..albo ostrzykne sie botoksem.. jezeli cos w mojej twarzy bedzie mi przeszkadzac...chociaz wcale tak nie musi byc...moze bede sie starzec bez stresu...na razie mam 40 lat...i jakos nie przeszkadzaja mi moje zmarszczki.......

IP i czas połączenia logowane. [9039138]
[18.12.2006] 08:31
Meral
3maj sie pokemon.

IP i czas połączenia logowane. [9039301]
[18.12.2006] 08:57
Aquashi
heh oglądałem nie raz odsysanie tłuszczu i patrząc na to nigdy bym na to nie poszedł co innego inne operacje tyle że ja na szczęście ich nie potrzebuje

IP i czas połączenia logowane. [9039416]
[18.12.2006] 09:20
tak tak...
Aquashi (06.12.18 08:57):
heh oglądałem nie raz odsysanie tłuszczu i patrząc na to nigdy bym na to nie poszedł co innego inne operacje tyle że ja na szczęście ich nie potrzebuje

A od swojej dziewczyny pewnie byś tego zarządał... inaczej zdrada...
Facet jest zadowolony ze swgo wygladu, ale dziewczyna musi mieć płaski brzuuch, cycki minimum takie, które będą jak pomarańcza w grudniu, uda bez jakichkolwiek skaz, smukłe, chude...
Takie wredne podejście do kobiet powoduje, że one to robią...bo kto chce być samotny?
Ja osobiście wyglądam jak potwór /słowa mężczyzn, a i czasem kobiet/, ale się nie poddam operacji, bo...
- nie chcę wpaść w nałóg
- chcę być zaakceptowana jaka jestem, bo mając 70 lat trudno wyglądać nawet na 50tkę, a co wtedy? Facet mnie opuści, bo nie wyglądam jak kiedyś?
- boję się jakichkolwiek operacji
- chcę być sobą...
- wolę być sama niż mieć mężczyznę, który został oczarowany "moim" wyglądem...

IP i czas połączenia logowane. [9039491]
[18.12.2006] 10:08
MałePiersi P
Uważam ze w krytycznych przypadkach jest to potrezbne jeśli oosba nie może sobie psychicznie poradzić ze swoimi wadami, albo uległa wypadkowi. Ale w większosci jest to podłoże psychiczne i wpływ mediów, a jeśli chodzi o odsysanie tłuszczu to po prostu wystarczy zmienic tryb życia a nie isc na łatwizne i na operacje. Chudnięcie wyrabia charakter a piersi ja mam bardzo małe smieję sie że stanik znajduje tylko bo zdarzaja sie pomyłki fabryczne jakoś mi sie nie widzi że miałabym z tego powodu sie kroić.

IP i czas połączenia logowane. [9039647]
[18.12.2006] 10:27
LoveIsInTheAir
Niby dla wszystkich operacje to plastikowe g.. ale faceci na grubą dziewczynę nie spojrzą, tylko napędzają ten chory biznes...

Ech ludzie, co za różnica jak ktoś wygląda, jak nie ma o czym z nim słowa zamienić.

IP i czas połączenia logowane. [9039749]
[18.12.2006] 10:31
tak tak..
LoveIsInTheAir (06.12.18 10:27):
Niby dla wszystkich operacje to plastikowe g.. ale faceci na grubą dziewczynę nie spojrzą, tylko napędzają ten chory biznes...

Ech ludzie, co za różnica jak ktoś wygląda, jak nie ma o czym z nim słowa zamienić.

Dla większości, szcególnie mężczyzn wyglad to wszystko by wybrać kobietę. Charakter odpowiedni nie jest potrzebny...
I nie mów mi, ze to nieprawda.

IP i czas połączenia logowane. [9039768]
[18.12.2006] 10:35
maniek nmnmn
robienie operacji plastycznych dzieciakom to najwieksza durnota jaka moge sobie wyobrazic!

dopiero kolo 50tki operacja plastyczna u zdrowej osoby jest moim zdaniem wporzadku. no chyba ze ktos mial wypadek i chce "odzyskac twarz".

przeciz to oszustwo... uroda to reprezentacja genow jakie osoba nosi, czy tego chcemy czy nie, na tej podstawie wybieramy partnra. A tak po slubie wyskoczy jakis maly potworek i beda sie oboje rodzicow zastanawiac po kim to takie szkaradne - i bach na 5te urodziny operacja bo inaczej beda sie wstydzic dziciaka.

to tak jak z alergiami - ukrywajac je lekami sprawiamy ze jestesmy coraz slabszym gatunkiem. tak samo zmieniajac urode, mieszamy ze soba geny ktore normalnie "omijaly by sie" z daleka.

a wystarczy ze za mlodu tata po wie coreczce jaka to ona sliczna i piekna i corcia tak bedzie sie czula i wszyscy sa happy

no ale biznes jest biznes a na proznosci zarabia sie najlatwiej:>

IP i czas połączenia logowane. [9039799]
[18.12.2006] 10:39
maniek nmnmn
www.zieloni.w.pl (06.12.16 03:23):
CIESZCIE SIE SOBA JACY JESTESCIE WIEKSZOSC PACJEMTOW CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH POWINNA NAJPIERW POWINNA UZYSKAC POMOC NA TEMAT KOMPLEKSÓW Z PSYCHOLOGIEM

BRAK AKCEPTACJI WLASNEGO CIAŁA,OBRZYDZENIE SEKSEM I POCZUCIE WINY POWODUJE ZANIŻENIE SAMOOCENY

UDANE ZYCIE SEKSUALNE PODNOSI SAMOOCENE,PEWNOSC SIEBIE I POCZUCIE WARTOŚCI

dopisuje sie i jestem na tak

IP i czas połączenia logowane. [9039825]
[18.12.2006] 10:50
tak tak..
A mnie szkoda dzieci, którym "pseudo rodzice" na 1 Komunię Św. fundują swoim pociechom operacj.ę plastyczną, nosa, bo za długi, uszu, bo wystają po za normę, a ich dzieciak będzie "brzydko" wyglądał na zdjęciu...
Żałośni są ludzie dorośli...

IP i czas połączenia logowane. [9039900]
[18.12.2006] 10:51
lacrimka
Wszystko jest dla ludzi... Jeśli komuś to ma pomóc w życiu to dlaczego nie. Ale pamiętajmy, że we wszystkim umiar jest najważniejszy...

IP i czas połączenia logowane. [9039907]
[18.12.2006] 11:08
marny_aniolek  aniastankowiak@tlen.pl
zrobilam korekte nosa. pan chirurg zrobil mala prezentacje na komputerze, spodobalo mi sie, zgodzilam sie, zaplacilam... efekt jest zupelnie inny niz to co mi zaproponowal. nie mam pojecia jak to teraz naprawic. kiepsko znioslam operacje i wszystko dlugo sie goilo. nie stac by bylo mnie na nastepna operacje, a jesli nawet to boje sie. zamiast krzywego nosa mam garbaty z dziwnym cieniem na srodku. moje marzenia o tym by wygladac atrakcyjnie sie rozwialy, mecza mnie stany depresyjne... ogolnie odradzam goraca wszytskim takie zabiegi!

IP i czas połączenia logowane. [9040019]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat