o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

jaki prezent gwiazdkowy kupic ukochanemu mezczyznie????????

1 2 3
[14.12.2006] 16:34
muszelka1
Juz nie mam koncepcji na prezenty dla mojego ukochanego.Na Walentynki dostal zapalniczke Zipo z grawerka,na urodziny cygaro,na Mikolaja gre,ktora chcial a na Swieta???Skad brac pomysly...przeciez nie kupie Mu perfum,wody kolonskiej czy bokserek Poradzcie!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.12.2006] 16:43
wujek najlepsza rada
kup mu szybki numerek z bulgarska tirowka

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9000904]
[14.12.2006] 16:59
muszelka1
wujek najlepsza rada (06.12.14 16:43):
kup mu szybki numerek z bulgarska tirowka

Ha ha ha @@@sko smieszne...,jak masz zamiar pisac takie @@@y,to lepiej nie pisz nic.

IP i czas połączenia logowane. [9001062]
[14.12.2006] 22:07
muszelka1
wujek najlepsza rada (06.12.14 17:25):
rozumiem ze szkoda Ci 50 zeta, w ramach oszczednosci mozesz mu laske z polykiem trzasnac
strzel sobie lepiej baranka debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znajdz sobie inne zajecie jak ci sie nudzi

IP i czas połączenia logowane. [9004928]
[14.12.2006] 22:28
ja swojemu
narzeczonemu prawie męzowi o ktorego juz dbam jak o meza, kupial spodnie dzinsy sweterek taki fajny młodziezowy i katalog samochodow na 2007 r bo to jego konik

wejdz na aalegro tam cos znajdzieszm nie musisz kupowac, ale moze Cie cos natchnie

IP i czas połączenia logowane. [9005162]
[24.08.2017] 05:04
[14.12.2006] 23:41
marynetka
ja swojemu (06.12.14 22:28):
narzeczonemu prawie męzowi o ktorego juz dbam jak o meza, kupial spodnie dzinsy sweterek taki fajny młodziezowy i katalog samochodow na 2007 r bo to jego konik

wejdz na aalegro tam cos znajdzieszm nie musisz kupowac, ale moze Cie cos natchnie

problem w tym,ze mieszkam za granica i allegro nie wchodzi w gre ale dzieki

IP i czas połączenia logowane. [9006222]
[14.12.2006] 23:45
ja swojemu
ale laska to poza konkursem i tak obowiązkowa

IP i czas połączenia logowane. [9006253]
[14.12.2006] 23:48
marynetka
wujek najlepsza rada (06.12.14 17:25):
rozumiem ze szkoda Ci 50 zeta, w ramach oszczednosci mozesz mu laske z polykiem trzasnac

moze faktycznie jej nie stac ale mam genialny pomysl skoro jestes taki chetny do lasek to moze pomozesz bidulce i sam gratisowo trzasniesz laske jej facetowi.Co ty na to wujek

IP i czas połączenia logowane. [9006289]
[15.12.2006] 10:14
muszelka1
ja swojemu (06.12.14 22:28):

no to masz juz problem z glowy,ja wciaz cos szukam,ale popatrze na allegro.Dzieki

IP i czas połączenia logowane. [9008136]
[15.12.2006] 19:35
wojtek657
przeczytaj sobie to :

http://all4men.pl/?co=art&act=pokaz&id=103&a =3&b=12&c=

co prawda to prezenty dla kobiet ale niektóre propozycje są uniwersalne.

IP i czas połączenia logowane. [9013874]
[16.12.2006] 01:15
wujek najlepsza rada
nie no laska - musisz zrobic lodzilka, inaczej pojdzie do innej. SPR (sexualne pogotowie ratunkowe) dziala w kazdej wsi

IP i czas połączenia logowane. [9018441]
[25.09.2009] 15:56
waka1
Może coś innego! Coś niepowtarzalnego i indywidualnego a za niewielkie pieniążki! Coś wyjątkowego!
Ja kupiłem coś takiego na stroncewww.calen.pl !
pozdrawiam
waka1

IP i czas połączenia logowane. [15541868]
[22.11.2010] 22:42
anavi
1. To mu się na pewno spodoba!
Gra erotyczna - ,,Planszowa Rozkosz
Na rozgrzanie uczuć
http://www.intymnosc.pl/aff/iloveyou/index.p hp?cPath=120
Cena okoł 50 zł. 2. Internetowe Warsztaty Finansowe ,,Inwestuj
we własną niezależność. Mężczyźni lubią zajmować się finansami.
http://www.ekademia.pl/kurs/Warsztaty-Finans owe-II#t16397 3. Albo po prostu:
Stwórz waszą historię ze zdjęć, listów,
biletów itp.
Weź (najlepiej dużą A4, A3) kartkę papieru i zrób collage. Powklejaj zdjęcia, romantyczne listy lub maile, przepisz sms-y. Jeśli macie jakieś pamiątki z podróży dodaj je również, np. bilety wstępu, zasuszone kwiaty itp. Kiedy skończysz opraw to w piękną ramkę i poda-
ruj mu podczas romantycznej kolacji. http://100-pomyslow-na-prezent-dla-mezczyzny .interkursy.pl/
http://DarmowyKurs.JakZrozumiecFaceta.pl

IP i czas połączenia logowane. [17461020]
[07.12.2011] 15:23
maupa87
jeśli twój facet lubi różnego rodzaju gadżety i fajne zabawki dla dużych chłopców to na pewno coś wybierzesz z asortymentu sklepu wasserman, przede wszystkim jest tam dużo ciekawych pozycji, jak akcesoria do komputera czy dla graczy, także jeśli kupiłaś mu grę na Mikołaja to na pewno znajdziesz cos co go zainteresuje

IP i czas połączenia logowane. [19114829]
[21.12.2011] 02:42
kolenkoa
Jeśli lubi czytać książki, to wydaje mi się to dobrym pomysłem.
Z lepszych, wydanych w ostatnim roku, mogę polecić Ci antyutopię "Wśród ukrytych. Wśród oszustów", z serii Dzieci Cienie. Naprawdę niezła.

IP i czas połączenia logowane. [19156535]
[22.12.2011] 11:36
pequena123
Jak tu już pisałaś, że ma zapalniczkę z grawerką, to może teraz piersióweczkę z grawerką do kompletu Mój sobie zażyczył z kolei mikrofon zewnętrzny do kamery cyfrowej http://www.mixelectronics.pl/kamery_cyfrowe ( do modelu SONY HDR-CX115EB, pierwsza na tej stronie ), myślicie że można to dostać od ręki w jakimś sklepie? jak zwykle zakupy na ostatnią chwilę... nobody said it was easy...

IP i czas połączenia logowane. [19160335]
[10.12.2012] 16:55
Gośkaoz1
Co roku, od 3 lat zmagam się z tym samym dylematem - co kupić mojemu facetowi na różne okazje. W tym roku znalazłam bardzo fajną ofertę w internecie i kupiłam mojemu mężczyznie świetną konsolę na Mikołaja. Jest zachwycony. Konsolę znalazłam tutaj - http://www.apollo.pl/store/show_detail/85502 Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20058979]
[16.12.2012] 09:45
zdesperowana123
pomóżcie, bo święta za pasem, a ja nadal pozostaje z pustymi rękami. Czy myślicie, że jakiś fajny , oryginalny zestaw kosmetyków usatysfakcjonuje wymagającego mężczyznę?? może coś z http://menspace.pl/zestawy-c6.html ??

IP i czas połączenia logowane. [20072289]
[18.12.2012] 19:33
corazbliżejświętaa
Może jakiś zestaw wędkarski mu kup?
Nowe hobby, to dobry sposób na oderwanie się od codzienności, popatrz może to będzie odpowiedni prezent
Przesyłka szybko dochodzi i jak wyślesz meila, to dopomogą w wyborze zestawu
powodzenia w poszukiwaniu prezentów
http://rybomaniak.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20078464]
[19.12.2012] 01:19
Cichy Don
Sprawdź dyskretnie jego garderobę. Najlepiej wygoń go do kuchni żeby zrobił herbatę i jakieś kanapki. Facetom zajmuje to kwadrans Ty w tym czasie zerknij na numer kołnierzyka jego koszul (jeśli nosi tylko bluzy z kapturem rzuć go w cholerę!) zapisz go sobie w telefon czy na karteczce chowanej do portmonetki. Idź do sklepu z MĘSKĄ odzieżą. ZARA for MEN wystarczy. Kup mu porządną koszulę w której będzie mógł pójść w odwiedziny do Twoich rodziców, założyć ją na rozmowę rekrutacyjną w sprawie pracy...etc. Kup mu prezent praktyczny i jednocześnie taki, który skłoni go do myślenia. Myślenia nad Twoimi oczekiwaniami wobec Waszego związku. Nie piszesz co prawda ile masz lat. Może chodzicie jeszcze do szkoły i moje pomysły wydają się zbyt poważne... Tak czy inaczej to Ty znasz chłopaka. Wiesz co lubi. Jeśli nie masz pomysłu, to kup mu taki ciuch w jakim chcesz go widzieć. Taka moja rada. Gry niech kupuje sobie sam. On dla Ciebie powinien też wybrać coś fajnego. Biżuteria Pandory jest teraz na topie. Ja swojej dziewczynie kupiłem skromną bransoletkę... Podpis nieczytelny

IP i czas połączenia logowane. [20079295]
[09.03.2013] 17:01
piazenzza
Szukam dobrego, smiesznego prezentu na osiemnastke. Prosze o pomoc w wyborze z tego sklepu:www.kramikmariana.pl/prezent-na-18.html

IP i czas połączenia logowane. [20303894]
[28.06.2013] 00:00
111gość111
Wejdź na stronę pędzli do golenia Borowskiegowww.pedzle-borowski.pl
Bardzo fajny prezent!

IP i czas połączenia logowane. [20578499]
[09.11.2013] 08:56
delicjjjja2
Mój to juz nawet zapowiedział ze chce maszynke Braun cruzer. Wiec ja poniekąd mam juz problem z prezentem z głowy )

IP i czas połączenia logowane. [20852076]
[15.11.2013] 12:33
kłapoucha
A ja zdecydowałam - no może nie sama, najpierw poszukałam i znalazłam to: http://www.pcgeek.com.pl/prezenty-na-swieta- dla-mezczyzny-ranking-prezentow/ - że mój chłop dostanie rejestrator samochodowy dużo jeździ, coś tam niby kombinował ze smartfonem, ale to nie to samo, trzęsie, mało miejsca, i tak dalej, i tak dalej... Jest tak jeszcze kilka innych propozycji z szerokiej rodziny gadżetów elektronicznych, więc jest szansa, że inni też się zainspirują

IP i czas połączenia logowane. [20863106]
[16.11.2013] 16:46
bob15.01
jakiś dobry perfum

IP i czas połączenia logowane. [20865316]
[27.11.2013] 22:09
Terrorystka
Kup swojemu miśkowi jakąś wciągającą książkę. Prawie każdy facet lubi science fiction, więc ta książka może mu się spodobać: Tajemnice Pigalonii J.J.Renert. W skrócie: akcja dzieje się w świecie świń, intrygi, seks, kasa - czyli tak naprawdę tematyka bardzo na czasie

IP i czas połączenia logowane. [20886512]
[02.12.2013] 13:44
Goszka
Zawsze możesz zapłacić przez PayU a za granice wiele firm wysyła paczki a portfel albo nieśmiertelniki? Te oba pomysły w przypadku mojego męża się sprawdziły Fajna jest formawww.eprezenty.pl tam robią grawer na każdym z produktów ja polecam

IP i czas połączenia logowane. [20895725]
[06.12.2013] 14:47
nataliija
Ja nie umiem kupować prezentów. Zawsze wybieram praktyczne, bo wychodzę z założenia, że jak się nie spodoba to chociaż się przyda. W tym roku kupiłam trymer braun cruzer, bo mój mąż nie goli się na zero.

IP i czas połączenia logowane. [20903345]
[06.12.2013] 22:18
mamcia77.77
Niby tak, praktyczny to praktyczny, ale wiesz czasem kup coś niepraktycznego bo faceci są jak dzieci. Co do golarek to prezent wyśmienity. Warto się zastanowić. tylko że teraz na rynku jest tego zatrzęsienie. Jak wybrać tą idelana. Ja to muszę kupić też taką która goli głowe bo mój mąż z kolei sam obcina włosy. Ten Braun ma taką możliwość?

IP i czas połączenia logowane. [20904332]
[09.12.2013] 18:06
czekolsia
Są i do głowy brauna. Golarka to wygodne rozwiązanie a zwłaszcza ta do róznych partii ciała. Z niepraktycznych prezentów to planuję jakąś grę na konsolę, coś widziałam, że teraz nowego wchodzi.

IP i czas połączenia logowane. [20910059]
[09.12.2013] 21:24
mamcia77.77
nie lubie niepraktycznych prezentów. Dla mnie to jest strata pieniędzy. Co do Brauna to włąśnie oglądam ofertę cruzera i zainspirowala mnie też ta golarka do ciała zwłaszcza, że mąż lubi się golić praktycznie na całym ciele. Trudny wybór, ale podzielę prezenty i najpierw kupię tą do zarostu i głowy a na nastepna okazję tą do ciała.

IP i czas połączenia logowane. [20910521]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat