o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w biurze

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[15.12.2006] 10:32
Sissy
a niech się pieprzą na prawo i lewo ... skoro są tak głupi i naiwni ... "W miłości kobiety są profesjonalistkami, a mężczyźni amatorami"

- F. Truffaut

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9008271]
[15.12.2006] 13:55
Simek mm
Ale @@@ @@@ane w dupy @@@e robią se cipy loda i sie @@@y wibratorem bawią i se preserwatywy wkładają...

IP i czas połączenia logowane. [9010295]
[15.12.2006] 21:15
tzdftzfuzfztutft
http://gal.nolimitvids.com/galleries/acidrai n/bangit/bangit_02/bangit_02_x1.mpg

IP i czas połączenia logowane. [9015268]
[16.12.2006] 11:35
diido
ja mam 26 lat a mój szef ma żone i ma 30 lat,jestesmy kochankami i bzykamy sie w kazdej wolnej chwili

IP i czas połączenia logowane. [9019844]
[16.12.2006] 14:03
pracodawca
nie toelruje takich zchowan i w glowie mi sie nie miesci na jakie "psy" schodzi to spoleczenstwo ! co to ma byc ? gdzie jakies wartosci ? tylko dupy i seks wszytskim w glowie ! gdybym kogos nakryl... od razu wylot na bruk ! jak komus sie chce p...... to do burdelu !

IP i czas połączenia logowane. [9020919]
[25.11.2017] 04:36
[16.12.2006] 14:25
Jasio 2
Simek mm (06.12.15 13:55):
Ale @@@ @@@ane w dupy @@@e robią se cipy loda i sie @@@y wibratorem bawią i se preserwatywy wkładają...
Nooooo .Widzisz zeby ktores odbijalo tak jak tobie.One to robia i sa szczesliwe.Dekla z mozgu tez im nie zrywa jak Tobie
Gdzes ty te nauki pobieral.Uprawianie rekodziela wlasnie prowadzi do tego co tu reprezentujesz

IP i czas połączenia logowane. [9021132]
[16.12.2006] 14:37
Jasio 2
Neosofista (06.12.15 12:02):
A ja myslalem (06.12.15 01:03):
Neosofista (06.12.14 04:00):
bebe-b (06.12.14 02:04):
drodzy Panowi!

najgorsze w tym wszystkim jest to ,ze ciagnac ten kretyński wątek nadal pozostajemy trybikiem machiny ,co wiecej wyrazając sprzeciw i opinie niepochlebne podkrecamy tlenowa koniunkturke..to jest dopiero wynalazek,nie?

Miałem sie nie pojawiać, ale... w pełni sie z Wami zgadzam!

Kiedyś napisałem list otwarty na forum, w którym zaproponowałem, że w zamian za... kwestia do negocjacji, przdstawie spójną stratyegię rozwoju i PR portalu, w któym dodtosuje się ona na REALNE zapotrzebowanie NORMALNYCH LUDZI!

Cóż... Niedawno skasowali mi wszystkie przeszło 2000 postów

Poniżej mój protest...

Pzdr.

ze Neo zacznie sie pod innym nickiem udzielac. Ale, przeciez, mu, czyszczac serwer, dzielo zycia wycieli.
Sorry. Ale nie docenilem go. Ma chlop jaja i walczy o swoje idealy.
I za to (niedocenienie) przepraszam.

Nie całe, nie całe;] Przesada ale prawda, ze traktowalem forum o2 jako forme... notatnika - mialem tu zgromadzone swoje mysli i linki don, do ktorych moglem wrocic w miare potrzeby. Teraz juz tego dziennka nie mam - a i pisac mi sie odechcialo Zagladam tu czasem, ale nie po to by pisac

Pozdrawiam!
Kazda teze trzeba jeszcze udowodnic.?Jesli pisales i stawiales tezy (swoje) nie do udowodnienia -czemu sie dziwisz? Normalka.Ze Cie zdieli.To forum w zalozeniu ma sluzyc wszystkim bez wyjatku.Nie przepadam za cenzura-widocznie ktos doszedl do wniosku ze szkoda nafty i wyciol.Swoja droga 2000 postow prawie na jeden temat to nawet jak dla mnie -ciut przyduzo.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9021255]
[16.12.2006] 22:26
ochotka
Oj, żeby tylko było z kim, to chętnie bym sobie umilała w taki sposób pracę. Niestety moja praca to spęd bab, a te pojedyncze męskie jednostki już z samego wyglądu nie zachecaja do bliższych kontaktów.
Zatem zazdroszczę tym, którzy maja taka możliwość

IP i czas połączenia logowane. [9026450]
[17.12.2006] 14:07
basza
hej,no ja się nie kłócę,nie,skąd,w żadnym wypadku..

ALE JA NIE ROZUMIEM!!!! Ludzie,ja NIE ROZUMIEM,jak tak można?!

przejrzałam tylko posty,ale..wciąż nie rozumiem.
co fajnego jest w seksie,który jest reakcją na "proszące oczy kolegi"???sorka,ale moje skojarzenia tutaj to TYLKO i WYŁĄCZNIE "suka". z tym,że nie jako obelga wobec tejże panienki,a z faktycznym zwierzęciem. Może jestem zacofana. Może ja mam nie po kolei w głowie,może jestem za tępa,żeby ZROZUMIEĆ..

..ale wybaczą państwo,ja nie potrafię uznać czegoś takiego.Dla mnie coś takiego można ująć tylko na jeden sposób,ale pozwolicie państwo,że daruję sobie dosadność..

pozdrówki wszystkim,którzy nie rozumieją. tym,co rozumieją też-ale pomyślcie kiedyś o tych,którzy cierpią przez taką..wyrozumiałość wobec..no właśnie.takich zachowań.

aha:majkel123456,do 30 mi daleko..a o moje dziewictwo się nie martw.o Kościół też.ja tak po prostu myślę.

IP i czas połączenia logowane. [9030709]
[18.12.2006] 00:26
nbvcbvcbvcnbvc
Do Rambo 8 (06.12.15 10:16):
Tak, szkoda mi go... Moze dlatego, ze sama jestem gruba i wiem jak to jest słuchać takich słów pod swoim adresem gdy ma się inne zdanie...
Dopiero jak mama mi umarła przestali mnie obrażać, a nawet zaczęli otwierać drzwi... Wcześniej było: ten spaślak idzie... patrzeć na nią nie idzie... Jestem twarda /ludzie nawet mówią, ze twarda jak skała/, ale te teksty mnie załamywały... Przychodziłam do domu i beczałam jak dziecko /pomimo iż mam prawie 28 lat.../
Takie zachowanie ze strony drugiej osoby załamuje. I nie tylko mnie... Mało się słyszy o samobójstwach z powodu takiego traktowania??? To jest znęcanie się psychiczne nad drugą osobą..
Obyś tego nigdy nie doświadczył. Ty i Twoje dzieci, wnuki...
Pozdrawiam
J.amajka...

PS Majkel
Tak jestem dziewicą... I nie wstydzę się tego.
I za każdym razem jak jestem zdenerwowana, sflustrowana miała uprawiać seks to zostałabym pierwszą dziwką 3 planety od słońca.

rusz dupe z fotela i stolka przed komputerem idz biegac i na basen leniu i nie zryj tyle to schudniesz

IP i czas połączenia logowane. [9038280]
[18.12.2006] 20:45
basza
nbvcbvcbvcnbvc (06.12.18 00:26):
Do Rambo 8 (06.12.15 10:16):
Tak, szkoda mi go... Moze dlatego, ze sama jestem gruba i wiem jak to jest słuchać takich słów pod swoim adresem gdy ma się inne zdanie...
Dopiero jak mama mi umarła przestali mnie obrażać, a nawet zaczęli otwierać drzwi... Wcześniej było: ten spaślak idzie... patrzeć na nią nie idzie... Jestem twarda /ludzie nawet mówią, ze twarda jak skała/, ale te teksty mnie załamywały... Przychodziłam do domu i beczałam jak dziecko /pomimo iż mam prawie 28 lat.../
Takie zachowanie ze strony drugiej osoby załamuje. I nie tylko mnie... Mało się słyszy o samobójstwach z powodu takiego traktowania??? To jest znęcanie się psychiczne nad drugą osobą..
Obyś tego nigdy nie doświadczył. Ty i Twoje dzieci, wnuki...
Pozdrawiam
J.amajka...

PS Majkel
Tak jestem dziewicą... I nie wstydzę się tego.
I za każdym razem jak jestem zdenerwowana, sflustrowana miała uprawiać seks to zostałabym pierwszą dziwką 3 planety od słońca.

rusz dupe z fotela i stolka przed komputerem idz biegac i na basen leniu i nie zryj tyle to schudniesz
ładnie.nieomalże zaczątki"poradnika domowego".tylko czemu to ma służyć? bo przelewanie na innych swojej złości to chyba nienajlepsza forma spędzania mniej lub bardziej wolnego czasu..
pozdrówki

IP i czas połączenia logowane. [9045544]
[18.12.2006] 22:38
nairias
ankha (06.12.14 21:32):
Wszyscy faceci są brudni,śmierdzący,mają obwisłe brzuchy(jak nie teraz to później),są wiecznymi dziećmi(niedorozwiniętymi bym nawet powiedziała)i myślą ze jak mają BMW to wszystkie laski są ich.Nic sami nie potrafią zrobić(oprócz zaliczenia \"koleżanki\" w pracy).A laski też są tępe i głupie jak buty mojego dziadka...Bo koleś ma bejce,ma taaaaakie drogi zegarki ROLEX( a o zegarkach PATEK myślą ze to takie z filmu \"Borat\"),buty od Szanel(celowy zabieg)(a buty od Jana Kielmana to takie waciaki na zimę)i garnitur od Bossa( a przecież od Ferre to Kinder Bueno jest) to trzeba z nim się przespać,moze da mi 100zł na waciki.Gdzie wy laski macie godność?Ja jakoś znam te marki,nie kupuje jakiejś tandety typu Zara czy Versace(tak w ogóle to w Polsce przepłacacie kupę siana,pojedzcie sobie to Szwajcarii,macie tam większy wybór,na Polskę sam chłam idzie)a nikomu do wyra nie właziłam z pytaniem czy kupi mi \"fajną kurte z przeceny\".Takie laski nawet nie poznają smaku zarobienia na własnym interesie,smaku SWOICH pieniędzy a nie jakiegoś marnego dyrektorzyny oddziału Emipku .Pozdrawiam wszystkich myślących,ambitnych i takich którzy poniżej 26 roku życia mają się czym pochwalić,o ile nie dostali tego od tatusia.

Na wstępie zastrzegam, że nie wszyscy faceci są brudni, śmierdzący i z prędzej czy później obwisłym brzuchem.

A po drugie dodam, że po pierwszym poście chciałem już o telefon pytać, niestety, drugi (ten z prawie mężem) mnie powstrzymał

IP i czas połączenia logowane. [9047001]
[19.12.2006] 00:46
www.polskajestkobieta.org/
http://www.polskajestkobieta.org/index.php/? page_id=13

http://www.polskajestkobieta.org/index.php/? page_id=3

http://www.polskajestkobieta.org/index.php/? page_id=4

http://www.polskajestkobieta.org/index.php/? page_id=13

IP i czas połączenia logowane. [9048482]
[13.05.2017] 22:03
Samanta1981
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Hej skarbeńku, jestem Milena z http://sextelefon.ovh/ (mój profil jest drugi od góry) chcesz spełnić swoje fantazje to wal śmiało, zrobimy to po cichu lub będę jęczała ile wlezie, czekam na twojego olbrzyma, moja pusia już otwarta dla Ciebie, czekam kochanie.

IP i czas połączenia logowane. [22732499]

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat