o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w biurze

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
[14.12.2006] 10:51
Iga20
TLEN STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ TANDETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHYBA ZMIENIE POCZTE BO TUTAJ NIE MOZNA PRZECZYTAC NORMALNEGO POWAZNEGO ARTUKULU TYLKO SEKS I SEKS!!!!!!!!!ŻYGAĆ JUŻ MI SIĘ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8997078]
[14.12.2006] 10:55
DonnaMa
Przecież nieważne gdzie-liczy się przeżycie i zadowolenie. Jeżeli mój facet pojawiłby się w moim biurze, nogą bym zamykała drzwi, bo ręcę i usta miałbym dawno zajęte

IP i czas połączenia logowane. [8997116]
[14.12.2006] 10:55
adampi
brak słów (06.12.14 10:46):
adampi (06.12.14 10:30):
brak słów (06.12.14 10:18):
adampi (06.12.14 10:14):
ojej ojej ojej a co tu sie dzieje?!!
chwile mnie nie było.....
widze dwa obozy ZA i PRZECIW
co z wami moherowe berety?!!!!!!
nie pragnę sexu w pracy nie jest to moje marzenie....
ale jak ktoś już to zrobi no cóż jego sprawa a raczej jej dupcia
i nie opowiadajcie mi wszędobylskie dziewice ze nie macie marzeń seksualnych.
ludzka rzecz jest marzyc to naturalne.
nie którzy po prostu swoje marzenia spełniają albo tak jak w tym artykule nie maja czasu na to wiec czemu nie w pracy a raczej przerwach
pozdrawiam normalnych

Po 1 Moherowy to Ty masz sweter, bo w berecie było Ci wstyd chodzić...
Po 2 Temat nie jest o fantazjach... Nie zmieniaj kierunku rozmowy...
Po 3 Dziewica ma więcej rozumu od takiego wyzwolonego myśliciea jak Ty, więc szacunek im... zazdrośniku.
Normaly = bzykający się wszedzie z każdym?
to taki npormalny = nie-człowiek, kaleka umysłowy..

ktoś tu nie rozumie tego co czyta
kiedy masz urodziny?
może poproś kogos...
może nieprzyjaciółkę o prezent ...
hmmm pomyślmy...
wibrator??!!!!

wiesz masz problem emocjonalny bo normalny człowiek nie obraża się odrazu jak ktoś mu coś powie ty wręcz na mnie naskoczyłaś
nie jestem zbokiem samcem itd

1)sweterków moherowych nie lubię
2)właśnie komentuje artykuł i w nim napisane posty
3)dziewice są fajne ale nie maja pojęcia o sexie wiec bez komentarza

aaaaaa....czyżby dziewica sie nam trafiła

rispekt

Wibrator to kup swojej lasce, bo nie wiadomo kiedy Cię straci... skoro uważasz... \"wole to robić w łóżku a nie na biurku
chociaż
sam nie wiem \"
Współczuję jej. Jeśli ma faceta, który nie szanuje jej... Nie mów, ze szanujesz, bo czekasz na okazję by skorzystać z biura w inny sposoób...

Urodziny mam w lipcu... I nie mam nieprzyjaciółek...

Hm.. psycholog od 7 boleści... przez Internet dajesz diagnozę? Nawet nie wiedząc kim naprawdę jestem???

Hmmmm
Lekarzu! Lecz się sam...

wiesz co daj juz spokój bo widze że masz klapki na oczach i nie dociera do ciebie nic innego
nie potrzebuje sexu w pracy nie rajcuje mnie to, miałem wiele takich okazji ale nie skorzystałem z nich, pisze tylko że większość o tym myśli co nie znaczy że to robi ROZUMIESZ? szeroki uśmiech skraca dystans między uszami ...

IP i czas połączenia logowane. [8997118]
[14.12.2006] 10:57
DonnaMa
Bravo Adampi. Masz świętą rację.

IP i czas połączenia logowane. [8997131]
[14.12.2006] 11:06
brak słów
adampi (06.12.14 10:55):

wiesz co daj juz spokój bo widze że masz klapki na oczach i nie dociera do ciebie nic innego
nie potrzebuje sexu w pracy nie rajcuje mnie to, miałem wiele takich okazji ale nie skorzystałem z nich, pisze tylko że większość o tym myśli co nie znaczy że to robi ROZUMIESZ?

IP i czas połączenia logowane. [8997190]
[19.12.2014] 15:19
[14.12.2006] 11:11
adampi
miło mi było was poznać na forum ....
muszę kończyć i wrócić do bardziej przyziemnych spraw
co do sexu i z nim pisanych postów to zawsze będzie wzbudzał ciekawość i komentarze tacy juz jesteśmy nawet ci co piszą że maja juz dośc tego na forum to przeciez "piszą"?
....a oto właśnie chodzi o emocje...
wiem jedno sex odmładza i pomaga rozładować frustracje wiec co w nim złego?
pytanie tylko kiedy i z kim...
ale to już sprawa każdego z nas

p.s nie jestem lekarzem!!!!! bez takich mi tu proszę szeroki uśmiech skraca dystans między uszami ...

IP i czas połączenia logowane. [8997222]
[14.12.2006] 11:13
Mrówka.
Proszę podać adres tego biurowca ,to zmienimy robotę, bo unas nie ma wind i palarni,z łazienką też są kłopoty - śmierdzi.

IP i czas połączenia logowane. [8997246]
[14.12.2006] 11:23
mosaic
A teraz coś do kolegów. Panie nie muszą czytać.
Panowie. Wiem, że sperma to jest takie cholerstwo, które mózg uciska, jak się jej dużo zbierze. Niektórzy z was borykają sie z jej nadprodukcją. To trudne, ale jeśli nie chcecie pozostać małpą lubo powrócić do małpiego stanu, jeśli zastanawialiście się chociaż raz w życiu, na czym właściwie polega różnica pomiędzy małpą a człowiekiem, uświadomcie sobie: chęć przelecenia koleżanki z pracy to krzyk waszych genów - Rozsiewaj, rozsiewaj, rozsiewaj!!!
Bezwolne poddawanie się temu zewowi świadczy, że tzw. kora nowa waszego mózgu, znamionująca niby gatunek homo, jest wam dosłownie i w przenośni wyłącznie NA @@@!

IP i czas połączenia logowane. [8997324]
[14.12.2006] 11:23
doktorant
artykuł taki sobie choć temat ciekawy. Wielokrotnie marzył mi się seks z koleżankami na biurku szefowej, tym bardziej, że doktorat nie jest znowu taką ciężką pracą umysłową a iczasu wolnego w bród. Ale cóż zrobić - kuleżanki bardziej kochają falliczne kształty probówek, długość (30-centymetrową) pipet itd. Jeśli chodzi o naukowców w naszym instytucie to też na ogół purytanie......

IP i czas połączenia logowane. [8997327]
[14.12.2006] 11:25
C Bool
]Dla mnie to nienormalne..Jak ktos mówie ze to robi bo mu si e podoba to jest Ku***.. ...Wogóle sex bez zobawiazan jest beznadziejny.

Ps:
Jak Cos to do Sex - Schopu. I Lale dmuchana ..

IP i czas połączenia logowane. [8997337]
[14.12.2006] 11:27
patyczek20kilka  patrycja_krajczynska@tlen.pl
jasiek wedrowniczek (06.12.14 01:40):
nie czaje co wy chcecie od Ghuntera ?
przeciez to i debil powinien widziec...
i jest jak pisze Ghunter i nie tylko on !
Ludzie zacznijcie czytac bajki tam jest wiecej prawd zyciowych i podpowiedzi jak zyc niz na o2 czy w innym zrodle teleschizji gajzjetach
Andersen, Tuwim... itd to nie zgrywa mowie serio
wydaje sie wiekszosci ze sa dorosli bo czytaja jakies scierwa na necie czy potrafia przelaczyc kanal w TV SONY
Od czasu narodzin tylko durnieje spoleczenstwo
strach miec dzieci swoje, w takim postepie zidiocenia ....

Możliwe że jest tak jak mówisz ale Ciebie to musiała jakaś strasznie.... tyle w Tobie goryczy.... w sumie to jak miałbys swoje dzieci i nabijałbyś im takimi głupotami głowy to naprawde strach. Nie atakuj i nie oceniaj, każdy ma swoje... A co do tematu:to każda kobieta jak i mężczyzna powinni znać swoja wartość a nie u wszystkich poziomy wartości są równe. Niektórzy nie szanują swego ciała bo mają ku temu powód. Przeżyjmy swoje życie tak jak nam się podoba i jak uważamy za stosowne. Doświadczenie i sposób w jaki traktują Cie ludzie zmienia Nas nie do poznania... A poza tym nie można uogólniać: w małych miejscowościach stwierdzenie \\\"sex w biurze\\\" to tak jakby ktoś powiedział \\\"sex na Marsie\\\". Z tym naszym społeczeństwem nie jest aż tak źle. No bo ankietowano pewnie w miastach... a zresztą statystyki...kto je zrozumie

IP i czas połączenia logowane. [8997362]
[14.12.2006] 11:28
Czas..
Wise people think all they say; fools say all they think.................
........................................................ .................
.-> "Mądry myśli o wszystkim, co mówi, głupiec mówi wszystko, co myśli"..
Jałowa dyskusja... To znaczy; nikt z Was nie ma racji.. Prawda jest jak zawsze na końcu "drogi".. Ale: It is good to have an end to journey towards; but it is the journey that matters in the end...................
"Szczęściem mieć cel na krańcu drogi, lecz w obliczu jej końca - to droga ma znaczenie, nie cel"... Zaprzeczy temu Ten - kto mało zna życie........
- Powodzenia w rozmyślaniach....(docelowych!)

IP i czas połączenia logowane. [8997370]
[14.12.2006] 11:35
mosaic
No nie, znowu ten automatyczny cenzor! Moderatora proszę o rozróżnienie pomiędzy chamstwem a logiczną celowością form, które są powszechnie znane i nawet za poprzedniej komuny były honorowane przez słownik języka polskiego. Część osób, do których się zwracam, mogą nie zrozumieć (młodsi nie wyczaić) jakiegoś tam NA @@@.
Tak zatem, kora nowa jest pewnym panom dosłownie i w przenośni: NA C- H- U- J- !!!

IP i czas połączenia logowane. [8997419]
[14.12.2006] 11:54
voitec8
jasiek wedrowniczek (06.12.14 00:46):
>> adsi
>> rzygać mi się powoli chcę na widok świata według artykułów na
>> o2.....sam nie wiem czemu to czytam...

calkowicie sie zgadzam nawet dodam ze i mi sie chce
to jakas nagonka dla mlodziezy zeby dziczala i kupowala gowniane
rzeczy na podobienstwo Paris Hilton jak zwykle kurwiszcze jest
wzorem dla 90% kobiet to.... raczej tylko w pracy bedzie dymanie bo nikt nie przewlecze takiego scierwa do domu rodzinnego juz nie mowiac o przedstawieniu tego czegos rodzinie omg wstyd i zgroza

tolerancja to najgorsze gowno na swiecie...
nie ma tolerancji dla idiotow
!!!!!!

zgadzam sie z Toba ... szefowie maja za duzo czasu na pierdoły dlatego sie @@@a wszedzie i bez zadnych oporow
zachowania ludzi wracaja do pierwotnych... tubylce

IP i czas połączenia logowane. [8997576]
[14.12.2006] 11:55
FN
trinity_mx (06.12.14 10:03):
No cóż...każdy robi, to co lubi Gdybym miała ochote na seks w biurze i byłby odpowiedni \"samiec\" to pewnie byśmy sie dogadali...

"samie" na ojca też tak mówisz a na matke "samica"??

IP i czas połączenia logowane. [8997580]
[14.12.2006] 11:57
FN
Prawda jest taka że "jeśli suka nie da to pies nie ruszy"

IP i czas połączenia logowane. [8997602]
[14.12.2006] 12:01
jakos
Piszcie dalej takie teksty a molestowanie seksualne będzie się nasilać

IP i czas połączenia logowane. [8997626]
[14.12.2006] 12:06
o w mordę
mosaic (06.12.14 11:23):
Panowie. Wiem, że sperma to jest takie cholerstwo, które mózg uciska, jak się jej dużo zbierze. Niektórzy z was borykają sie z jej nadprodukcją. To trudne, ale jeśli nie chcecie pozostać małpą lubo powrócić do małpiego stanu, jeśli zastanawialiście się chociaż raz w życiu, na czym właściwie polega różnica pomiędzy małpą a człowiekiem, uświadomcie sobie: chęć przelecenia koleżanki z pracy to krzyk waszych genów - Rozsiewaj, rozsiewaj, rozsiewaj!!!
Bezwolne poddawanie się temu zewowi świadczy, że tzw. kora nowa waszego mózgu, znamionująca niby gatunek homo, jest wam dosłownie i w przenośni wyłącznie NA @@@!

Stary, Ty jesteś albo ksiądz (jeśli nie, to minąłeś się z powołaniem), albo impotent. Albo jedno i drugie. Ewentualnie wyrośnięty prawiczek. Na nadmiar spermy nie cierpisz i stąd pretensje do całego świata? Czy żadna Cię nie chce? Odpowiedz mi, dlaczego dwie dorosłe osoby nie mogą ŚWIADOMIE zażyć przyjemności seksu? Co tutaj myślenie ma do rzeczy? Co to ma być - dom pielgrzymkowy? Kto Ty jesteś, że wszystkich oceniasz i sprowadzasz do poziomu małp. Uważasz, że zjadłeś wszystkie mądrości życiowe? Czy masz żal, że koleżanka z pracy Ci nie "dała"? Wiesz, jednym mózg uciska sperma, innym moherowy berecik. Ja już wolę to pierwsze rozwiązanie, bo drugie, niestety, nie jest uleczalne. Reasumując: wypisujesz takie pierdoły, że aż się niedobrze robi.
A artykuł jest do bani.

IP i czas połączenia logowane. [8997664]
[14.12.2006] 12:09
a ty
brak słów (06.12.14 11:06):
adampi (06.12.14 10:55):

nie potrzebuje sexu w pracy nie rajcuje mnie to, miałem wiele takich okazji ale nie skorzystałem z nich, pisze tylko że większość o tym myśli co nie znaczy że to robi ROZUMIESZ?

Chodzisz za większością? Czytasz w ich myślach?

IP i czas połączenia logowane. [8997689]
[14.12.2006] 12:11
juz za myślenie
o w mordę (06.12.14 12:06):
mosaic (06.12.14 11:23):

Stary, Ty jesteś albo ksiądz (jeśli nie, to minąłeś się z powołaniem), albo impotent. Albo jedno i drugie. Ewentualnie wyrośnięty prawiczek. Na nadmiar spermy nie cierpisz i stąd pretensje do całego świata? Czy żadna Cię nie chce? Odpowiedz mi, dlaczego dwie dorosłe osoby nie mogą ŚWIADOMIE zażyć przyjemności seksu? Co tutaj myślenie ma do rzeczy? Co to ma być - dom pielgrzymkowy? Kto Ty jesteś, że wszystkich oceniasz i sprowadzasz do poziomu małp. Uważasz, że zjadłeś wszystkie mądrości życiowe? Czy masz żal, że koleżanka z pracy Ci nie \"dała\"? Wiesz, jednym mózg uciska sperma, innym moherowy berecik. Ja już wolę to pierwsze rozwiązanie, bo drugie, niestety, nie jest uleczalne. Reasumując: wypisujesz takie pierdoły, że aż się niedobrze robi.
A artykuł jest do bani.

Już za samo podejście do sprawy wolałabym go niż Ciebie!!
Dwie dorosłe osoby... a co z partnerami? One się nie liczą? Chwilaowa zachcianka ważniejsza niż przyszłe życie? A moralność?
A Ciebie to małpa uleczy... ten sam poziom rozumowania...

IP i czas połączenia logowane. [8997702]
[14.12.2006] 12:13
25onaaaaaa
To okrucienstwo...jak mozecie pisac te bzdury....młodych ludzi demoralizujecie....propaganda....

Nie zdajecie sobie sprawy...ze robicie z seksu...przerwe na obiad...
A pozniej sexafery....czy to was nakreciło zeby o tym pisac....

Ja już sie boje ...jestem...młoda osoba....nie wyobrazam sobie ..tego iz moj szef mowi ...awans za sex....bleee

A gdzie wartości.....

IP i czas połączenia logowane. [8997711]
[14.12.2006] 12:17
gosccccc
Porąbani ludzie

IP i czas połączenia logowane. [8997730]
[14.12.2006] 12:17
Lisiczka28
To straszne po takim artykule kazdy kto tego nie robił czuje sie jak zacofany głupek.Nie wyobrażam sobie ,ze ja cos takiego robie.Kiedy pomysle ,ze za 20 lat to stanie sie juz stereotypem a ludzie beda szukali innego \\\"dopalacza\\\" w pracy to nie wiem jakim człowiekiem bedzie moje dziecko.Żal mi tych ,ktorzy nie potrafia pracowac dla samej pracy tylko szukaja dodatkowych wrażeń.Ja też spedzam w pracy bardzo dużo czasu ale robie to bez kawy,red bulla i seksu robie to poprostu dla swojej rodziny.Nie wiem jak zareagowałby moj maz gdyby sie dowiedział,ze on zabiera swoje dziecko ze soba do pracy aby nie musiało zostawac z opiekunka a jego żonka gzi sie z kolegą zza biurka.

IP i czas połączenia logowane. [8997731]
[14.12.2006] 12:19
x-tornado
mosaic - mimo ze jestem facetem i powinienem byc bardziej solidarnym to jednak przyznam racje Tobie. Fajne posty

IP i czas połączenia logowane. [8997745]
Jasio2
DonnaMa (06.12.14 09:12):
scjopa (06.12.14 08:55):
sexs w biurze nawet z szefem bardzo poprawia stosunki w pracy, atmosfera jest bardziej luźna i nie ma stresu że szef cie weźmie na dywanik, a raczej na biurko... na biurku. Okręciłam sobie szefa dookoła palca, wystarczył delikatny flirt, bez zbliżeń cielesnych, wystarczył masaż plecków.

Mam nadzieję, że zrozumialaś. Nic oczywiście mnie z tym szwabem nie łączyło.Prędzej bym się zrzygała. ALe czasem leopiej kiedy jest pewna granica miedzy szefem a pracownikiem. Także uważaj, bo może zacząć wymagać zbyt wiele.
No i co tu duzo gadac. Nastepna Wanda co nie chciala Niemca

IP i czas połączenia logowane. [8997746]
mrau mrau
Every sperm is sacred
Every sperm is great
If a sperm is wasted
God gets quite irate
Every sperm is sacred
Every sperm is great
If a sperm is wasted
God gets quite irate

IP i czas połączenia logowane. [8997752]
[14.12.2006] 12:21
psz
Jeśli macie takie informacje że seks w pracy to codzienność, to czy w redakcji portalu o2 też to się praktykuje. Myślę, że trochę ten artykuł jest "doprawiony" przez Was.

IP i czas połączenia logowane. [8997764]
[14.12.2006] 12:23
mrau mrau
Every sperm is sacred
Every sperm is good
Every sperm is needed
In your neighborhood

IP i czas połączenia logowane. [8997789]
[14.12.2006] 12:24
KiK
Moim zdaniem sex w biurze jest znakomitą sprawą...ale nigdy nie dorówna temu co przezywamy w trakcie sexu w szkolnej ławce...

IP i czas połączenia logowane. [8997793]
[14.12.2006] 12:24
mrau mrau
Every sperm is useful
Every sperm is fine
God needs everybody's
Mine, and mine, and mine

IP i czas połączenia logowane. [8997802]

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat