o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w biurze

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[13.12.2006] 17:08
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Pracoholicy szukają coraz mocniejszych wrażeń. Kilkanaście filiżanek kawy czy paczka papierosów w ciągu dnia to przeżytek. Znacznie lepszym dopalaczem jest biurowy seks.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7968 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.12.2006] 17:44
GHunter
nadal twierdzę że społeczeństwo nam debileje...
Szczerze- opierając się na badaniach przeprowadzonych w sieci to jakieś to niemiarodajne...
W sieci 95% ludzi nie jest sobą i się przechwalają...

No ale... ok.. Strona z jajami ^^

www.ghunter.info ^^

Bonus

http://skocz.pl/plusorangeera

Sprawdź

Czeee internetowe ścierwa, pan GHunter pogra wam na nerwach, za te wszystkie na forum pomyje, ej pajace- @@@ wam w ryje!
Recenzenci , wielcy krytycy, zakompleksieni shizofrenicy, analfabeci, netowe śmieci, których bardziej już nie da się oszpecić, swoje kompleksy i niepowodzenia, pustkę twojego gównianego istnienia leczysz w sposób bardzo żałosny! Wydaje Ci się, że jestes taki ostry???

Dziś pan GHunter w mordy wam pluje internetowe @@@ i @@@e!

Rok 26, strona @@@ista, dla moich ludzi wypas.
A Ty dalej szczytujesz przed kompem, masturbacja jedynym twoim sportem, geneza kompleksu jest prosta- dla otoczenia znaczysz tyle co na dupie krosta!
Jestes nikim i tak już zostanie "na wieki wieków.Amen" ;]

Czeee netowy onanisto, próbujący na siłe zabłysnać!
Sam już w życiu niczego nie osiągniesz, więc się kundlu przy@@@asz do mnie!
Ty debilu tyle razy ci mówiłem, sie nie podoba nie czytaj i tyle...
Proste, kundle zazdrosne, że GHunter dalej jedzie z koksem...

Jadę dalej i nic mnie nie zatrzyma- żadna @@@ netowa padlina.
Pomyśl o tym gdy zbierze cię na farmazony krytyku @@@ony!

A telas pan Dzihantel pokazał wsiśtkim ślodkowy palec i powiedział źebyśćie się pociałowali w pupe

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8990401]
[13.12.2006] 18:08
rinika
NO raczej...to akurat nie jest żadna nowość, wśród moich znajomych jest wiele takich osób. www.buchwelt.pl - świat niemieckiej literatury

IP i czas połączenia logowane. [8990708]
[13.12.2006] 18:21
xcvnycnvcvbnxcvn
rinika (06.12.13 18:08):
NO raczej...to akurat nie jest żadna nowość, wśród moich znajomych jest wiele takich osób.

Nie mowiac o tym co sie dzeje kiedy za duzo niechcianych , niepotrzebnych dzieci sie rodzi szczegolnie plci meskiej i co one robia w wieku dorastania. Co sie dzieje? wojny-najlepszy przyaklad w krajach arabskich teraz i latach 30-stych w niemczech gdzie duzo rodzin mialo bezrobotnych synow 3,4 6-ciu ....

Polecam ksiazke "Soehne und die Weltmacht" Gunnar Heinson- nie wiem czy na polski przetlumaczone w tej polsko/niem ksiegarni nie znalazlam ktorej link tu podano. http://www.amazon.de/S öhne-Weltmacht-Terror-Aufstieg-Nationen/dp/3280060087

IP i czas połączenia logowane. [8990874]
[13.12.2006] 19:33
przeczytalam ten...
artykul i oczom nie wierze. Eyobrazilam sobie-siebie w moim biurze gdzie ciagle ktos wlazi ,zaglada,cos potrzebuje. Nie jest on (ten sex)mozliwy.Ale jezeli innym on sprawia przyjemnosc i nikt im w tym nie przeszkadza ,to niech eksperymentuja.

IP i czas połączenia logowane. [8991626]
[20.09.2017] 15:06
[13.12.2006] 22:09
adsi
rzygać mi się powoli chcę na widok świata według artykułów na o2.....sam nie wiem czemu to czytam...

IP i czas połączenia logowane. [8993631]
[13.12.2006] 22:18
narwan
Prosze mi wierzyc, biurowy seks ma daleka przeszlosc.Uprawiano go glownie po godz pracy ,albo w godziach nadliczbowych. Takie osoby nie korzystaly /raczej/ ze zwolnien lekarskich, czysty zysk dla zakladu.Tolerancja byla b.duza. Wiem jestem juz dawno na emeryturze.

IP i czas połączenia logowane. [8993752]
[14.12.2006] 00:11
obywatel x
adsi (06.12.13 22:09):
rzygać mi się powoli chcę na widok świata według artykułów na o2.....sam nie wiem czemu to czytam...

tu sie z toba zgodze!

IP i czas połączenia logowane. [8995265]
[14.12.2006] 00:13
ahmad
GHunter (06.12.13 17:44):
Szczerze- opierając się na badaniach przeprowadzonych w sieci to jakieś to niemiarodajne...

No ale... ok..
Naucz sie formuowac swoje mysli w cos wnoszace zdania. Naucz sie nie platac stylow.

IP i czas połączenia logowane. [8995285]
[14.12.2006] 00:14
eeeeeeeeeeeer
.....seksi sie w pracy...a podstawowke to autorka artykulu skonczyla?

IP i czas połączenia logowane. [8995292]
[14.12.2006] 00:20
ahmad
eeeeeeeeeeeer (06.12.14 00:14):
.....seksi sie w pracy...a podstawowke to autorka artykulu skonczyla?

w mowie potocznej taka forma wystepuje.

IP i czas połączenia logowane. [8995343]
[14.12.2006] 00:46
jasiek wedrowniczek
>> adsi
>> rzygać mi się powoli chcę na widok świata według artykułów na
>> o2.....sam nie wiem czemu to czytam...

calkowicie sie zgadzam nawet dodam ze i mi sie chce
to jakas nagonka dla mlodziezy zeby dziczala i kupowala gowniane
rzeczy na podobienstwo Paris Hilton jak zwykle kurwiszcze jest
wzorem dla 90% kobiet to.... raczej tylko w pracy bedzie dymanie bo nikt nie przewlecze takiego scierwa do domu rodzinnego juz nie mowiac o przedstawieniu tego czegos rodzinie omg wstyd i zgroza

tolerancja to najgorsze gowno na swiecie...
nie ma tolerancji dla idiotow
!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [8995524]
[14.12.2006] 00:56
Widz igrzysk
Co do seksu w biurze... natura wzywa, jakiś sposób na stres, przyjemność, "związki", - seks zawsze idzie wparze z uczuciem choćby w minimalnym stopniu - . Żeby z tego trwałe maużeństwo wyrosło... dobra wole nic nie mówić.
GHunter przestań robić popisuwe prosze cię. Net to wolność słowa a nie miejsce gdzie można sobie do woli nabluźnić i pośmiać z innych. To że głupota ludzka istnieje nie oznacza że masz prawo na każdego pluć.

IP i czas połączenia logowane. [8995607]
[14.12.2006] 01:00
gigi..................
Ze skrajnych przypadków autorzy z o2 kreują rzeczywistość, której w domyśle powinniśmy być częścią idąc za przykładem wirtualnych bohaterów tych historyjek. Co za shit...

IP i czas połączenia logowane. [8995630]
[14.12.2006] 01:11
dadaee
kolejny raz stwierdzam że o2 znów zapodało temat dla debili. nie chciało mi się nawet do końca czytać. jedyne chyba co na tym portalu jest dobrego to w miarę dobra skrzynka e-mail.

IP i czas połączenia logowane. [8995698]
[14.12.2006] 01:13
El inodoro
oczywiście wdł O2 wszyscy się wszędzie pieprzą z kim popadnie. Nie ma uczuć, wierności, miłości, szacunku do własnej osoby. Bo kolega miał takie proszące oczka to mu loda zrobiłam. Wypowiedź jakiejś dziwki co dawała na osiedlu każdemu dresowi uogólnia się na całą populację. Każdy gra co się da. Czy to student czy pracownik w jakiejś firmie. Kelnerzy w restauracjach walą się za barem w wolnych chwilach gdy nikt o piwo nie prosi. he he.Brawo o2. A co jutro? Sex w przedszkolu? Może dowiem się, że 50% przedszkolaków uprawia sex podczas przerwy na leżakowanie

IP i czas połączenia logowane. [8995704]
[14.12.2006] 01:15
jasiek wedrowniczek
dodam jeszcze ze z kim przystajesz takim sie stajesz
na domiar tego przenosza te zachowania zdziczenia na rzeczywistosc
mlodzi ludzie wpatrzeni w www kreuja swoja rzeczywistosc na podobienstwo swych idolii

coz mlodziez jest plastyczna i mozna z nich wszystko zrobic
szkoda tylko ze calkie niedawno
moja znajoma ktorej zasadniczo do godnego zycia nie brakuje wiele
tylko wycieczek na Kajmany i wlasnie za tym poszla w prostytute
ale net mial w tym udzial
coz niby gwarancja jest ze dysktrecji i annonimowosci
ale swiat kurczeje nie tylko ekonomicznie i polaciowo samolotem w kilka godzin wracamy do miejsca wylotu
tak i takie uklady maja nogi nie do ksiezyca
najwiekszy szacunek traci nie przez to co robi ale jak klamie i kreci
coraz bardziej popada w gowno...
jak kiedys wypowiedziala sie jedna dziewczyna na temat jak to za mlodu trzeba sobie poszalec (czesto juz jest to mylone z zeszmacic)
ale kobietka kolo 28 spotkala wspanialego wysnionego
slub itp cud miod, facet zmienia prace okazalo sie ze ktos ja zna bla bla bla... facio zostawil ja .... bo ma szacunek do siebie, nie ze stracil do niej lecz do siebie nie chce stracic szacunku... lasia doly jak kalifornia... warto bylo?
nie rzecz w zabawie itp ale wlanie w poczuciu swojej wartosci i szacunku DLA SIEBIE !!!! Jak ktos nie ma go dla siebie to wart jest tyle co klimaty jakie sobie zadaje...

IP i czas połączenia logowane. [8995712]
[14.12.2006] 01:24
facet24
Jasiek Wędrownieczek!!!!!
ha ha ha. Ale wyobraź sobie co by było gdyby facet się nie zorientował. Ja chyba pochlastałbym się na wiadomość o tym że moja żona była prostytutką. A niestety dzisiaj słuchając małolatów w tramwaju można dojść do wniosku, że za kilka lat trudno będzie znaleźć kobietę, która nie była lachociągiem. Najgorsze to trafić właśnie na taką co uznała, że wyszaleje się za młodu i obrabiała każdego chłoptasia, który się ładnie uśmiechnął.

IP i czas połączenia logowane. [8995751]
[14.12.2006] 01:32
koksownik
GHunter (06.12.13 17:44):

No ale... ok..

GHunter- wiem że juz niejedna osoba ci to mówiła ale ja itak musze ci powtórzyć że ty jesteś poprostu poyebany! nikt inny by codziennie nieczajił na nowy artykuł na o2- a ty spedalona mendo onanistyczna niedość że walisz pod każdy artykuł to jeszcze obrażasz innych- z pewnością normalniejszych od siebie

IP i czas połączenia logowane. [8995774]
[14.12.2006] 01:33
bebe-b
dadaee

jak możesz takie rzeczy pisac??????????????????????????????????????????????????????? ? to kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skrzynka na tlenie takze nie działa...... kto to wszystko czyta,rany boskie...kto to czyta.... głupota jest brzydota psychologiczną...

IP i czas połączenia logowane. [8995776]
[14.12.2006] 01:34
jasiek wedrowniczek
lepiej za wczasu zrobic lobotomie calej panny zanim... zanim...
zanim sie nie zakochasz w takowej
choc z tego co widze i obserwuje tooooo...
zony ja miec nie bede...
te dwie historie sie nie lacza.... ta co facia znalazla to nie jest ta ktora znam ... i daje teraz.... ale ogolnie to koszmar
na domiar kobietka z niej fajna ale jak pod kapeluszem takie bloto...
Ja widze jedno rozwiazanie i na co zwracam uwage
nadmienie tutaj ze siebie szanuje i nie leze do loza z kazda co mi patrzy w oczy i sciaga gacie .... bo mi sie smiac chce z nich
a bylo ich wiele, smiech nic im nie przemawia do czapy
podwiazac jajniki i wykastrowac, zeby nie rozsiewac dziadostwa wokolo
na mnie trzeba sobie zasluzyc moje drogie...
ale jak rada ? zasadniczo jak panna ma pasje i zainteresowania oczywiscie nie only sex ! to nadaje sie do czegos, bo w glowie cos siedzi i zna swoje miejsce... najgorsze sa te mlode biurowe pseudointelektualistki ktorym sie wydaje ze jak psychologi lizla lizla i na stornie randki.cos.tam.tam.pl pisze ze kocha socjologie ... litosci drogie panie litosci...
zapewniam ze nie kazdy was wydyma biurófki omg

IP i czas połączenia logowane. [8995780]
[14.12.2006] 01:40
jasiek wedrowniczek
nie czaje co wy chcecie od Ghuntera ?
przeciez to i debil powinien widziec...
i jest jak pisze Ghunter i nie tylko on !
Ludzie zacznijcie czytac bajki tam jest wiecej prawd zyciowych i podpowiedzi jak zyc niz na o2 czy w innym zrodle teleschizji gajzjetach
Andersen, Tuwim... itd to nie zgrywa mowie serio
wydaje sie wiekszosci ze sa dorosli bo czytaja jakies scierwa na necie czy potrafia przelaczyc kanal w TV SONY
Od czasu narodzin tylko durnieje spoleczenstwo
strach miec dzieci swoje, w takim postepie zidiocenia ....

IP i czas połączenia logowane. [8995796]
[14.12.2006] 01:45
facett28
uwazam ze publikowanie takich tresci nic nie wnosi, do tego cytowanie jakies zboczonej (prof. rosjanki o ktorej to chyba nikt nie slyszal, a jesli nawet slyszal, to przeciez oszolom zawsze sie gdzies trafi)pani naukowiec - ten tytul chyba ma uwiarygodnic artykul, a calosc ma na celu kreowanie okreslonych postaw. Moim zdaniem postaw szkodliwych spolecznie i prowadzących do degradacji zycia rodzinnego. Artykuł utrzymany w formie pochwaly dla seksu w biurze, zamiast byc karcącym dla rozwiązlej postawy ludzkiej wrecz ja lansuje..... ludzie opamietajcie sie po co piszecie takie brednie z marginesu????przeciez dzieciaki szkolone w szkolach hitlerowskich nie rodzily sie zle, byly takie na wskutek wpajania im okreslonych zachowan... celowo troszke przejaskrawilem aby uzmyslowic problem... pozdrawiam wszystkich !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [8995812]
[14.12.2006] 01:45
jasiek wedrowniczek
http://forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz &id=801561

ale zeby nie bylo skrajnosci prowadza do podlosci
niby duzi a tacy zidiociali

IP i czas połączenia logowane. [8995813]
[14.12.2006] 01:55
jasiek wedrowniczek
calkowicie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia facet28
czlowiek ze swoim umyslem jest slabszy i latwiej nim kierowac niz takim psem Pawlowa
spoleczenstwo gdzie tolerancja jest najwazniejsza rzecza i bez niej jestes napietnowany, jest spoleczenstwem slabym i latwym w kierowaniu
poczytac wystarczy Orwella rok 1984 Huxleya Wyspe, Nowy wspanialszy swiat... no ludzie przeciez to widac jak nie jest wam to dane zeby widziec zagrozenie - TO NIE IDZCIE DO WYBOROW ! PRAWO WYBORCZE POWIENIE MIEC OBYWATEL PO PRZEJSCIU TESTOW A NIE OSIAGNIECIU WIEKU...
takie pieski Pawlowa wokolo
o2 i inne wybiorcze pisma dla kreowania okreslonych zachowan i potrzeb sprzdaja swoja informacje na zasadzie jak najszybszego zysku
tresc jest niewazna jak w amerykanskim filmie wazne zeby sprzedac towar a co schodzi najlepiej ?
sex, strzelaniny, przemoc...

IP i czas połączenia logowane. [8995834]
[14.12.2006] 02:00
facett28
po wpisaniu w google pani pozal sie Boze prof. zglsza sie tylko ona i
jej poradnik kamasutra w biurze, wiec gratuluje Pani Marcie Wawrzyn,
ktora napisala cos takiego opierajac sie na tej rosjance i kiku wupowiedziach na czatach, ciekawe kobietko jak sie teraz czujesz jak
wiekszosc ludzi reaguje na artukul alergicznie. Moja rada dla takich
pseudo dziennikarzy, moze poszukac innej pracy??? duzo ludzi
wyjechalo za granice znajdzie sie teraz w polsce mniej szkodzaca
spoleczenstwu posadka dla Ciebie, gdybys nic nie znalazla zglos sie, potrzebuje do lekkiej pracy fizycznej (ale zajecie pewnie malo interesujace bo nie bedzie okazji do SEXU) coz.......ale zal mi Cie zal.......

IP i czas połączenia logowane. [8995852]
[14.12.2006] 02:04
bebe-b
drodzy Panowi!

najgorsze w tym wszystkim jest to ,ze ciagnac ten kretyński wątek nadal pozostajemy trybikiem machiny ,co wiecej wyrazając sprzeciw i opinie niepochlebne podkrecamy tlenowa koniunkturke..to jest dopiero wynalazek,nie? głupota jest brzydota psychologiczną...

IP i czas połączenia logowane. [8995856]
[14.12.2006] 02:08
jasiek wedrowniczek
i tutaj sie lekko mylisz
kupujac "Wyborcza" i "Nie"
dajesz zarobek skuwi.... ktorzy nie powinnie juz dawno nosic glowy
na karku, lecz psy obgryzac powinny kosci czaszki...
tutaj mozesz sie wypowiedziec i niech czytaje czytaci co i jak sie kreci nie kazy zdaje sobie sprawe ze mozna podwazac takie lewicowe gowno.
KUPUJAC "WYBORCZA" I "NIE" NAPEDZASZ KONIUNKTURE
DAJAC ZARABIAC SWINOM ZAMIESZKALYM W POLSCE

IP i czas połączenia logowane. [8995869]
[14.12.2006] 02:10
facett28
wiesz bebe, poprostu mam przeczucie, ze panna sie zastanowi przeczyta
i wiecej takiej komercyjnej szmiry nie popelni, no bo chyba odrobine
przyzwoitosci ma ..., jak myslicie??? pewnie znajdą sie inni na jej
miejsce, ale jesli zrozumie swoj grzech to moze sie dorobimy o
jednego rzetelnego dziennikarza wiecej... a to bylby cenny nabytek w
dobie deficytu na ten towar PPP pozdro!!!!! ps dobranoc

IP i czas połączenia logowane. [8995874]
[14.12.2006] 02:12
Memphis...
Duze uklony dla gigi. Bardzo trafie i zwiezle ujelas ten szmatlawiec. Zwracam sie do redakcji portalu o2 z pytaniem, jak dlugo maja Panstwo zamiar publikowac tak marne i chodnikowe artykuly. Reportaz pozostawia wiele do zyczenia. Jesli nie maja Panstwo pomsylu na ciekawy artykul to prosze nic nie pisac.

IP i czas połączenia logowane. [8995882]
[14.12.2006] 02:15
jasiek wedrowniczek
facett28 obawiam sie ze gromko sie mylisz
lecz zyczeniem moim na swieta jest zeby stalo sie jak mowisz
i niech tylko w swieta daje glos !
Niestety raczej to jest taki typek wychowany w duchu bezstresowym i niepowodzeniami sie nie przejmuje, uczy sie tylko na cudzych bledach
Wlazlo drzwiali, wywalono przez drzwi, zmieni szyk zdania, wlezie oknem, wyleci oknem, cos pozmienia ubierze sie w struj Mikolaja
zobaczysz jak przez komin sie wdziera...
WIEC :
"NIE MA LITOSCI DLA SKU..."

IP i czas połączenia logowane. [8995886]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat