o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

najlepsze filmy świąteczne

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
[10.12.2009] 11:23
Ringabulina
vikilia (06.12.25 17:07):
a znacie moze taki film bozonarodzeniowy o takim biznesmanie co musie udawac na swieta przed szefem ze ma rodzine i \\\"wynajmuje\\\" taka babke z corka, pozniej sie w sobie zako@@@a......... nie znam tytulu a bardzo chce go jeszcze obejrzec.......

Porzucone serca (Borrowed Hearts) z 1997r też go bardzo lubię

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15920568]
[10.12.2009] 12:22
Ringabulina
Hariett (09.07.21 08:57):
Hej mam taki problem nie znam tytuły filmu. Było takie małżeństwo mieszkali w jakiejś kamienicy i takiej babce uciekł pies i ta zona poszła go szukać i zginęła, bo potrącił ją samochód. Wtedy do jej męża przyszedł anioł i jakby cofnął czas kilka dni przed Bożym Narodzeniem i musiał się postarać, żeby te kilka dni było dla jego żony cudowne, bo i tak umrze w tym samym czasie co wtedy. No i na końcu, gdy już był ten dzień, że miała znowu zginąć potrącona przez samochód to jej mąż ją uratował, ale sam po niego wpadł i był w szpitalu i wszyscy myśleli, że już nie żyje, ale jedynak wrócił do życia. Zna ktoś może tytuł tego filmu??? Napiszcie jeśli znacie proszę

3 DNI

IP i czas połączenia logowane. [15920804]
[11.12.2009] 13:46
stellaa
walnięty święty
czy świętymikołaj się rozwodzi?

IP i czas połączenia logowane. [15926251]
[12.12.2009] 19:04
Mucha1995
ej,znacie tytuł takiego filmu,w któym taki facet chyba chase craswort(czy jakoś tak)grał takiego krasnala ubranowego na zielono i pracował w centrum handlowych i poznał jakąś babkę.i on był taki nienormalny troche i takie niedorosły bo jak ona była pod prysznicem to ona siedział na szafce i słuchał jak ona śpiewa.i na koniec filmu chyba naprawiali sanie Św.Mikołaja.to chyba coś z krzywego zwierciadła.jak ten film sie nazywa?

IP i czas połączenia logowane. [15932135]
[12.12.2009] 19:15
Marta.Ewa
Hej,ja także uwielbiam święta ,ale poszukuję takiego pięknego filmu ,który chciałabym obejrzeć ,ale zapomniałam tytułu ,czy ktoś mógłby mi pomóc?!Film był chyba z lat 90 ,może z 1996...Więc: akcja dzieję się w Boże Narodzenie ,w pewnym domu mieszka dorosła już córka z rodzicami ,w którym kiedyś zginął syn i brat..ojciec nie chce obchodzić świąt ,bo sądzi ,że jego syn zginął właśnie w święta przez chyba Boga!!!Gdy wieczorem tata jedzie do domu widzi jakiegoś chłopaka(wędrowca) idącego ,przypominającego mu syna i zabiera go do domu ..tam on rozmawia z każdym z domowników i chyba mówi jak sobie poradzić ze stratą syna i brata!!Był tam jeszcze wątek ,że córka miała jakiś nowotwór w piersi i gdy ten chłopak ją dotknął ,następnego dnia na badaniach okazało się ,że rak zniknął,było jeszcze ,że w końcu rodzina obchodzi święta i sąsiedzi się dziwią!Wydaję mi się ,że ten chłopak był taką przenośna ich syna ,żeby sobie poradzili ze śmiercią!!!BARDZO PROSZĘ O POMOC ,bo to naprawdę piękny film!!!!!!
POZDRAWIAM!!!!!!!:]

IP i czas połączenia logowane. [15932180]
[17.09.2014] 19:35
[12.12.2009] 19:56
stellaa
Mucha1995 (09.12.12 19:04):
ej,znacie tytuł takiego filmu,w któym taki facet chyba chase craswort(czy jakoś tak)grał takiego krasnala ubranowego na zielono i pracował w centrum handlowych i poznał jakąś babkę.i on był taki nienormalny troche i takie niedorosły bo jak ona była pod prysznicem to ona siedział na szafce i słuchał jak ona śpiewa.i na koniec filmu chyba naprawiali sanie Św.Mikołaja.to chyba coś z krzywego zwierciadła.jak ten film sie nazywa?

może to film Elf to jedyny film jaki mi przychodzi do głowy a z tym naprawianiem sani to kojarzy mi się film walniety święty ale to film o Mikołaju

IP i czas połączenia logowane. [15932344]
[13.12.2009] 15:48
tojatyna
Marta.Ewa (09.12.12 19:15):
Hej,ja także uwielbiam święta ,ale poszukuję takiego pięknego filmu ,który chciałabym obejrzeć ,ale zapomniałam tytułu ,czy ktoś mógłby mi pomóc?!Film był chyba z lat 90 ,może z 1996...Więc: akcja dzieję się w Boże Narodzenie ,w pewnym domu mieszka dorosła już córka z rodzicami ,w którym kiedyś zginął syn i brat..ojciec nie chce obchodzić świąt ,bo sądzi ,że jego syn zginął właśnie w święta przez chyba Boga!!!Gdy wieczorem tata jedzie do domu widzi jakiegoś chłopaka(wędrowca) idącego ,przypominającego mu syna i zabiera go do domu ..tam on rozmawia z każdym z domowników i chyba mówi jak sobie poradzić ze stratą syna i brata!!Był tam jeszcze wątek ,że córka miała jakiś nowotwór w piersi i gdy ten chłopak ją dotknął ,następnego dnia na badaniach okazało się ,że rak zniknął,było jeszcze ,że w końcu rodzina obchodzi święta i sąsiedzi się dziwią!Wydaję mi się ,że ten chłopak był taką przenośna ich syna ,żeby sobie poradzili ze śmiercią!!!BARDZO PROSZĘ O POMOC ,bo to naprawdę piękny film!!!!!!
POZDRAWIAM!!!!!!!:]

Film o którym piszesz to Swiąteczny gość

IP i czas połączenia logowane. [15935889]
[13.12.2009] 16:16
arjen
To ja dodam jeszcze dwa fajne filmy z Dolly Parton: "Prawie anioł" i "Święta w górach". Oczywiście oba o Świętach

IP i czas połączenia logowane. [15936002]
[13.12.2009] 16:19
arjen
I jeszcze jeden świąteczny film (już bez Dolly): "Fanny i Aleksander"

IP i czas połączenia logowane. [15936017]
[17.12.2009] 09:13
M*A*G*D*A
Klaus Trofobia (09.12.07 12:25):
A oto godne uwagi filmy, które posiadam
1. Dwaj zgryźliwi tetrycy
2. Zagubieni w raju
3. Kevin sam w domu
4. Kevin sam w Nowym Jorku
5. Zawierucha uczuć
6. Święty Mikołaj z 34 ulicy
7. Feralna gwiazdka
8. Gwiazdkowy dar
9. Znowu będzie gwiazka
10. Gość w Święta
11. Wesołych Świąt nie będzie
12. Gwiazdkowy prezent
13. Święta w Willow Creek
14. Chłopak na Święta
15. Spec
16. Jack Frost
17. Świąteczna gorączka
18. Miłość pod choinkę
19. Ja Cię kocham a Ty śpisz
20. Mystery Alaska
21. Witaj Święty Mikołaju
22. Przystanek Alaska – Lost And Found
23. Świąteczna rubryka
24. Wigilijna opowieść
25. Anioł w rodzinie
26. Świąteczna historia
27. Przepis na idealne Święta
28. Igraszki losu
29. Święta last minute
30. Świąteczna girlanda
31. Cudowna przemiana
32. Tata na Święta
33. Mikołaj do wzięcia
34. Skradziony cud
35. Autostopem do gwiazdki
36. Skradzione Święta
37. Świąteczna miłość
38. Niezwykły wieczór
39. Wariackie święta
40. Jak przeżyć święta
41. 12 wieczorów wigilijnych
42. Wesołych świąt żołnierzu
43. Świąteczna gorączka (kom)
44. Witaj Święty Mikołaju II
45. Zagubione święta

Hey mam do Ciebie pytanie czy film 42. Wesołych świąt żołnierzu jest z polskim lektorem jeśli tak to czy była możliwość przesłaniami go ? bardzo mi na tym filmie zależy !

IP i czas połączenia logowane. [15954014]
[18.12.2009] 13:18
TheArt
Klaus Trofobia (09.12.07 12:25):
A oto godne uwagi filmy, które posiadam
6. Święty Mikołaj z 34 ulicy

masz napisy

IP i czas połączenia logowane. [15959614]
[18.12.2009] 16:42
lileczkaa
Witam

Szukam wszędzie filmu, takiego starego, jeszcze chyba czarno-biały, o facecie, który wypowiada życzenie "że chciałby się nigdy nie urodzić" i mu sie to sprawdza i pokazują mu losy jego bliskich, co by sie z nimi stało jakby sie nie urodził nigdy i jego żonę i nikt go nie poznaje bo się przeciez nie narodził. Wydawało mi sie że to film z G. Peck -iem, ale chyba nie... Czy ktoś mógłby pomóc???

IP i czas połączenia logowane. [15960312]
[18.12.2009] 20:07
Klaus Trofobia

IP i czas połączenia logowane. [15960993]
[20.12.2009] 11:39
Viktoria18
ja polecam Santa Buddies Naprawdę świetny film

IP i czas połączenia logowane. [15967675]
[20.12.2009] 11:56
Millefiori
Przygody Kevina to klasyka

http://www.stacjakultura.pl/Film/

IP i czas połączenia logowane. [15967735]
[20.12.2009] 18:49
martyna8866
hej!
nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnego filmu...film był o rodzinie, która nie chciała udekorować domu na święta i sąsiedzi się z nimi kłócili i na siłę próbowali udekorować ten dom. Kojarzy mi się też tam bałwan, którego chyba na dach postawili, czy jakoś tak...
Pomóżcie!

IP i czas połączenia logowane. [15969812]
[21.12.2009] 17:08
MuchaChucha
Wie ktoś może, skąd można pobrać napisy lub lektora do filmu "Wesołych świąt, żołnierzu"?

IP i czas połączenia logowane. [15974133]
[23.12.2009] 11:31
andzikj
Nie muszę chyba pisać o "Kevin sam w domu", bo to regularnie leci na święta i chyba nie było takiego Bożego Narodzenia, w które ten film by nie leciał. U mnie w rodzinie dzieci bardzo lubią "Pieskie święta" - to niby bajka, ale coraz bardziej kojarzy mi się ze świętami właśnie. Postanowiłam zrobić dzieciakom niespodziankę i zamówiłam im ten film na 3kropki.pl

IP i czas połączenia logowane. [15982001]
[23.12.2009] 15:52
chłystek
Czy ktoś moze podać mi link do ściągnięcia świątecznej hiatorii?

IP i czas połączenia logowane. [15982843]
[23.12.2009] 15:57
chłystek
tylko takiej zebym nie musial instalowac WRU! najlepiej ebz rejestracji ale jak juz nie ma wyjscia to moge sie zarejestrowac tylko bez pobierania nowych programow

IP i czas połączenia logowane. [15982862]
[24.12.2009] 11:06
mycha1991
Hej proszę was napiszcie co to za film w którym facet ma wypadek, umiera i zamienia się w psa... zależy mi na tym;/

IP i czas połączenia logowane. [15985611]
[25.12.2009] 21:33
ginger666
czy widział ktoś może taki film (nie pamiętam dokładnie czy był on świąteczny) że była mała dziewczynka i ona miała tak jakby swojego elfa czy jakoś tak, którego sobie wymyśliła i którego tylko ona widziała i on ja zawsze rozśmieszał, ale gdy dorosła to ten jej 'pomocnik' zaczął ją denerwowac bo zachowywał się jak dziecko i poprostu jej przeszkadzał i pamiętam że na końcowce gdy się żegnali to on ją pocałował i już więcej go nie zobaczyła. o ile się nie myle to ten elf miał na imię Fred. nie wiem czy czegoś nie pomieszałam bo ten film oglądałam bardzo dawno ale jeśli ktoś coś kojarzy to proszę niech napisze tytuł. z góry dzięki!

IP i czas połączenia logowane. [15990340]
[26.12.2009] 19:19
Izas
I co ma ktos tą Historie Swiąteczna? mam ją tylko po ang i nie ma pol napisow

IP i czas połączenia logowane. [15993672]
[27.12.2009] 01:31
Natuss91
Szukam napisów do filmu \" WESOŁYCH ŚWIĄT ŻOŁNIERZU \" lub \" KARTKA ŚWIĄTECZNA \" . Jeżeli ktoś je posiada proszę o kontakt: gg.4613473lub e-mail: Natuss91@interia.pl Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [15996097]
[30.12.2009] 00:06
muszkaczajka
Igraszki losu - Serendipity

IP i czas połączenia logowane. [16014488]
[03.01.2010] 00:23
blotko
Witam
Mam dylemat, mianowicie kilkakrotnie widziałem w amerykańskich filmach jak w tle, w telewizji leciał taki film czarno - biały o świętach. Jak pewien pan trzyma dziewczynkę na rękach, a ona mówi coś o tym jak dzwoni dzwoneczek, to aniołek idzie do nieba.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tytułu. Myślałem , że to jest film "Cud na 34 ulicy" ale to chyba nie to.
Proszę o tytuł, no chyba, że dostałbym, już link na rapida do filmu z lektorem

Z góry dzięki.

IP i czas połączenia logowane. [16036061]
[08.01.2010] 13:42
Ollolo
TRAPER 123 (08.12.20 14:50):
JA TEZ POSZUKUJE FILMU LUB CHOCBY TYTUŁ A PAMIETAM ZE BYŁO TO O CHŁOPCU KTOREMU SIE CIAGLE POWTARZAŁ DZIEN WIGILIJNY JSKBY KTO S KOJARZYŁ TO BEDE WDZIECZNY POZDRAWIAM

To jest film "wieczne święta"
Świetne to forum, tak swoją drogą!

IP i czas połączenia logowane. [16066134]
[20.07.2010] 05:47
halbina
lileczkaa (09.12.18 16:42):
Witam Szukam wszędzie filmu, takiego starego, jeszcze chyba czarno-biały, o facecie, który wypowiada życzenie "że chciałby się nigdy nie urodzić" i mu sie to sprawdza i pokazują mu losy jego bliskich, co by sie z nimi stało jakby sie nie urodził nigdy i jego żonę i nikt go nie poznaje bo się przeciez nie narodził. Wydawało mi sie że to film z G. Peck -iem, ale chyba nie... Czy ktoś mógłby pomóc???
Weszłam tu w nadzieji, że znajdę ten film, ale musiałam sama sobie przypomnieć...
http://pl.wikipedia.org/wiki/To_wspania%C5%8 2e_%C5%BCycie

IP i czas połączenia logowane. [16942094]
[20.07.2010] 06:47
kuba xD
http://mp3god.pl - Czat na stronce, darmowe mp3, radio w tle stronki i wiele innych bajerów a to wszystko bez logowania Zapraszamy

IP i czas połączenia logowane. [16942110]
[27.09.2010] 11:14
Sell ;**
Lil* (09.08.30 13:35):
Hej, mam prośbę, zna ktoś może tytułtej bajki, opowiada ona o dzieciach z sierocińca, które kochają święta, dyrektor sierocińca w święta i przed świętami karze im sprzątać itd. Na końcu bajki w wieczór wigilijny wszyscy chodzą od domu do domu i śpiewają kolędy, sąsiedzi się przyłączają Jeśli ktoś zna tytuł tej bajki niech napisze ; > Ja nie wiem jak ta bajka się nazywa ;( niestety ;(
ale ja też ją oglądałam świetna była bardzo proszę kto wie niech napiszee

IP i czas połączenia logowane. [17223637]

1 «   3 4 5 6 7   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat