o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że facet każe mi....

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
[28.05.2010] 11:25
wielbiciel_aniuleczki25
aniuleczka25 (06.12.12 14:04):
a Ja lubie ciągnąć ogolone fiutki
Ania to zapraszam do mnie...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16727078]
[06.06.2010] 17:56
toskani 75
fedał chory swir

IP i czas połączenia logowane. [16765150]
[06.06.2010] 20:40
odbytozasysacz
nie wylizuj mu odbytu, bo za jakis czas poprosi Cie, zebys wsadzila mu tam dildo, uwierz mi tak rodza sie geje

IP i czas połączenia logowane. [16765826]
[12.06.2010] 14:31
anadur
zalezy jaka kobieta i na co ma sie ochote danego dnia ale lizac kakaowe oko najlepiej lubie kobietom w wieku 30-40 lat sa wtedy apetyczne i stekaja przy tym potem umczyc penisa w odbycie i tam dojsc one to lubia a najlepiej na cycuszki

IP i czas połączenia logowane. [16788773]
[09.07.2010] 11:26
Anka1993
Cześć
Uwielbiam lizac dupę mojemu facetowi. Przyznam że pierwszy raz troche sie krępowałam i mnie tez to brzydziło ale dziewczyny wszystkiego trzeba spróbowac aby to ocenić. Pamietam jak dziś jak podczas lizania odbyto mojemu facetowi poszedł pierd nie no nie w nos prosto do buzi, nie chciał tego wymnskło mu sie, byłam zszokowana myslalam że sie zżygam, ale po tem sama go zaczełam prosić aby puszczał bonak podczas tych pieszczot dla mnie rewelacja nak tym swoim ciepłym powetrzem nadmucha mi usta. Wtedy zwieracz mu się bardziej rozluźnia i moge spokojnie włożyć koncówkę jezyka do środka uwielbiam to jak on sie pżóniej wiję równocześnie pieszcze ręką jego penisa, miodzio. Jak juz go nieżle podniecę to chwita mnie zrywa mi gatki i wjezdża swoim penisem w moje szambo (odbyt) uwielbiam jak mnie rąbie po gecku. Także dziewczyny spróbujcie tich pieszczot liżcie dupy swoim facetom a nie tylko przysłowiowo "lizać dupy szefom w pracy". Tam tak naprawdę nie śmierdzi gównem przynajmniej ja nie czuję a jeśłi nawet to po pierwszym liżnięciach odbyt jest już czysty także higena zapewniona.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16899929]
[21.10.2014] 04:11
[25.07.2010] 00:52
Agnieszka23Koszalin
moniak (06.12.13 20:08):
jak chce ci sie żygać to idź stąd, nie musisz tego czytać! proste! a jeśli chodzi o lizanko odbytu to jeszcze tego nigdy nie próbowałam ale widzę, że coś w tym musi być, wszystko przede mną! mmmniammm....

Dokładnie nic co ludzkie nie jest obce pozatym strefę intymną pozostawmy tylko i wyłącznie dla naszej wiadomości skoro są tutaj tacy niedojrzali ludzie Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [16964184]
[06.08.2010] 12:40
mala_landryna@o2.pl
nigdy tego nie próbowałam a mam już 45l...jedyne co robiłam to spotykałam się kiedyś z facetem który uwielbiał walić mnie mocno spoconym kutasem a i ja miałam być spocona, więc jeździliśmy pod namiot w upalne dni i robiliśmy to na okrągło...pot przy podnieceniu może być sexy...

IP i czas połączenia logowane. [17012222]
[18.09.2010] 18:10
lizedupy
ja uwielbiam lizac dupy najalepiej nie myte, nawet 2 na raz uu az mi cieknie z @@@y.

IP i czas połączenia logowane. [17190354]
[22.09.2010] 07:08
Palgluty
ludzie kochani nie mam pojecia o co wam chodzi !!! jezeli oboje kochankow bawi i rajcuje opcja polerowania oczka to wista wio czym sie przejmujecie. wielu naszym babkom w rzyciu by do glowy nie przyszlo staremu laske stargac a co dopiero OCZKO lub seks analny. i ja naturalnie rozumiem ze bedzie tam jedna z was ktorej maz czy kochanek jolop na sucharka pchal sie do oka proroka tyo nie znaczy ze kazdy chlop to jest taki czub, jacy kochankowie doswiadczeni w tej dziedzinie takie i przezycia macie. a potem mezczyzna czy kobieta mazeka ze cos nie tak czy ze zdradzona/y. ludzie kochani nie wszystko pod koldra nie nie 1000 lat za muzynami miedzy mna i moja malzonka nie ma tematu czy tez czynu tabu. co onaby sobie tylko zazyczyla otrzyma i nawzajem. jak zonka chce to jej OCZKO wycyckam (naturalnie po strannym przemyciu - bo naturalnie ani ja ani malzonka miskow gryzdz nie lubimy i nie bedziemy)
a jak ja sobie zazycze to i gline pokopie -------------
nie ma niezaspokojonych fantazji i nie ma niespodzianek (jedyna zecz ktora ani z jednym ani z drugim nie przeleci to grupka zainteresoowan i ja i malzonka dzielic sie nie lubimy i nie bedziemy!!!!!!!!!! niby wszyscy hej do przodu a jeszcze za bambusami lat 400 jak by sie jakis gosciu za was kobitki porzadnie zabral i w wyslizgane i zdrowo namoczone oczka przenicowal to taka bylaby radocha ze zadna niezastanawiala by sie nad tym gdzie on byl i prosto w pape by brala a nie tutaj obrzydzenie odwalac a swoja droga jakby jedna czy druga mnie o lizanie zasmarowanego po calym dniu keksa prosila to tez bym sie ocigal
panie i panowie golic CRACKI i prac se narzedzia ostro wtedy partner i minetke i laseczke i oczko proroka lubi cmoknac!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17203583]
[22.09.2010] 07:16
palgluta
I love SCAT (10.08.02 12:18):
Ją kocham wąchać damskie tylki nie umyte i pchnące kałem. Marzy mi się żeby mega gruba stara baba zesrała mi się na ryj. A ją bym się przy tym trzepał!
to bym chcial zobaczyc sranie na "ryj" ti trzepanie w tym samym momencie niektorzytutaj to skoncznie idioci i niestety nigdzy kesika nie prznicuja i zreszta nie powinni AMEN

IP i czas połączenia logowane. [17203594]
[22.09.2010] 19:34
Kijaneczka
Nie no bez takich proszę Ludzie na tym świecie zapominają chyba już co to jest seks. Prawdziwy i normalny seks.
No ale cóż jak to lubi

IP i czas połączenia logowane. [17206092]
[03.01.2011] 13:52
marco30
Witam wszystkich stałych przeglądaczy i nowych oraz tych niekoniecznie zainteresowanych. Tym ostatnim bym na wstępie podziękował, bo nie im oceniać co innych podnieca.... wyobraźcie sobie sex na pierwszej randce....
Wiem, nie każdemu już było dane ale życie ma swoje niespodzianki i prezenty Nie miałem wcześniej pojęcia że pieszczoty mogą być takie intensywne.
Nie bardzo znaliśmy się od strony alkowy, lecz po paru pocałunkach dość namiętnych, po pieszczotach szyi ramion biustu.....dobra ok (po grze wstępnej) przedłużających się wzajemnych czułości przeszliśmy do 69 i tu mnie tak przygwoździła leżąc na mnie że "przejęzyczyłem się" (język zsunął mi się z łechtaczki na odbyt). Przesunęła biodra w przód tak bym mógł lepiej jej odbyt wylizać, lecz to mi nie wystarczyło palcami jednej ręki pieściłem łechtaczkę a palcem drugiej ugniatałem mięśnie zwieracza.... Nie spodziewałem się że mi na to pozwoli, mało tego czułem jakbym robił to na jej wyraźne życzenie. Na domiar tego po pewnym czasie takiej zabawy poczułem gorący oddech pod moją moszną ciepłą strugę śliny spływającą w kierunku mojego odbytu, przesuwający się w zwrotnym uniesieniu jej język jak by chciał dogonić ślinę.... Gorący język rozluźnił mięśnie mojego zwieracza i delikatnymi muśnięciami opanował przyczółek. Nie powiem było to dla mnie nowe doświadczenie lecz to nie był koniec noc dopiero się zaczęła... Jeżeli kogoś to zniewoliło z obrzydzenia to OK rozumiem, nie pytajcie co było dalej bo to nie dla Was.
Pozdrowienia Dla Pozostałych marco30

IP i czas połączenia logowane. [17647890]
[16.01.2011] 17:07
wojak227
ej ludzisdka oswieccie mnie,co to sa skwarki na kakaowym oczku? ale sie mozna z was usmiac czytajac te wasze komentarze

IP i czas połączenia logowane. [17711827]
[16.01.2011] 17:48
for of jo
wojak227 (11.01.16 17:07):
ej ludzisdka oswieccie mnie,co to sa skwarki na kakaowym oczku? ale sie mozna z was usmiac czytajac te wasze komentarze
jej chyba chodziło o rodzynki w polewie czekoladowej

IP i czas połączenia logowane. [17712039]
[16.01.2011] 18:07
wojak227
aha to ja tez lubie rodzynki

IP i czas połączenia logowane. [17712147]
[16.01.2011] 18:48
jajcarzzzz
no k.u.r.w.a wasza mać ależ sie uśmiałem czytająć ten temat mało co z krzesła nie j.e.bnołem hahahahahah
miałem dzisiaj laksówę która chętna do wilizania czoko oka hahha zgłaszać się szybko bo jeszcze dupki nie myłem hahahahha i jest lekko przysechnięte gówienko w rowie i na pośladkach hahaha o specyficznie ciekawym zapachu mało spotykalnym te gówienko to była kacccc kupppa po sobotnim melanżu niespotykana atrakcja hahahhah

IP i czas połączenia logowane. [17712389]
[21.01.2011] 22:27
malina.89
Writer (06.12.12 17:55):
@@@ ale sie Ośmiałem Ja nawet bym niekazał żadnej Lizać Odbuty To Obrzydliwe dla mnie Może i podniecające ale poniżające POZDRO Dla Normalnych

Popieram !!!!!!! Malina

IP i czas połączenia logowane. [17735940]
[14.02.2011] 19:32
asslicker
a i druga dziurka jest fajna do lizania delikatna jak aksamit wielu by sie zdziwilo jak unerwiona jest ta czesc ciala super
doznania ale dla ludzi z wyobraznia i kultura osobista a nie dla burakow co wyszydzaja rozne formy seksu kija sie znaja sa ciency w lozku wiec musza jakos odreagowac z zazdrosci to pie**ola farmazony z zalu

IP i czas połączenia logowane. [17839832]
[14.02.2011] 19:34
asslicker
g*wno mnei obchodzi czy to NORMALNE czy NIE. uwielbiam lizać dupkę mojej kobiety, jest śliczna, czysta i zadbana.
lubię to = nikogo nie krzywdzimy = sprawia nam to mega frajdę, więc co jest w tym nie tak? nie mam uprzedzeń, nie myślę czy to normalne w oczach takich internetowych
krzykaczy. sex jest piękny po pozbyciu się uprzedzeń i lęków. o tych prawiczkach, którzy przed komputerem
własną ręką uprawiają swój "seks", nawet nie warto wspominać.

IP i czas połączenia logowane. [17839842]
[16.02.2011] 00:21
wtf?
Co za pustaki z was;/
Mój Boże, mam 20 lat, z moją dziewczyną jestem ponad 2 (pierwsza i ostatnia), wiemy o sobie wszystko, o swoim charakterze i ciele, wiem ze dba o higiene (po za tym ja równiez jestem jej pierwszym), ja też jestem "czyściochem", wiec jak mozecie pisać o lizaniu anusa w tak wulgarny i ohydny sposób że robi mi sie niedobrze jak to czytam!!!
Kto tu jest ohydny?!
Do wszystkich kobiet: Zapachy i smaki muszelki nie sa najciekawszymi u kobiety, nawet po prysznicu. Za to pupa prosto z pod prysznicu jest 1.czysta 2.bez smaku 3.bez zapachu... tępe pustaki;/
Liżemy sie na wzajem, choć ja ją częściej, ale bardzo lubie kiedy ona mnie w tym miejscu pieści. I pytanie co do poniektórych:
Czy wy kur.wa myślicie że odbyt kobiety różni się czymś od męskiego?? baaa... to my faceci mamy prostate (odpowiednik pk.G)... zgadujcie tęp.paki gdzie sie znajduje.
Więc jeśli kobiety lubią tam być lizane to czemu nie miało by to rajcować facetów?!
A jeśli nie próbowaliście to sie nie wypowiadajcie koniobijce i dziewice orleańskie. Po za tym jestem pewny że kobieta i facet w pełni sie akceptujący i znający swoje ciała absolutnie nie będą mieli oporów wobec nowych fantazji. 100lat temu zrobić kobiecie minete było nie do pomyślenia... facet ma pieścić kobiete??!! To niegodne faceta!! A teraz inne prymitywy (w tym masa kobiet) negują pieszczony analne!!
Kobiecie która nie dba o siebie nie podałbym nawet ręki. Zaś tej która o higiene dba mógł bym lizac każdą część ciała.
Większość z was pewnie ma z tym na bakier więc nie dziwota że nie wyobrażacie żeby wam ktos lizał dupe, chociaż kutasy pewnie wam nosem wychodzą... no ale w końcu nieumyty fiut jest bardziej czysty niż (wyjęta z pod prysznica) pupa... co nie...? POLSKA... bardzo ograniczony naród... bardzo ograniczeni ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [17846064]
[16.02.2011] 00:32
wtf?
Musze jeszcze dodać:
1.rzecz jasna że nie chodzi mi o scata, bo tego w życiu bym nie zrobił;/
2.pupa czysta i wygolona... cipka to samo.
3. 90% wypowiadających sie (niby pozytywnie) lizaczy tyłeczków, nigdy pewnie nie widziała żadnego na oczy!
4.Same lizanie pupy to nie zboczenie! Zboczeniem jest głównie przyjemność czerpana umysłem a nie fizycznie. SCAT to zboczenie i obrzydlistwo. Wpiszecie w Google "scat" i sie do edukujcie w tym kierunku!

IP i czas połączenia logowane. [17846111]
[16.02.2011] 00:34
razdwatrzycztery
wtf? (11.02.16 00:21):
Co za pustaki z was;/
Mój Boże, mam 20 lat, z moją dziewczyną jestem ponad 2 (pierwsza i ostatnia), wiemy o sobie wszystko, o swoim charakterze i ciele, wiem ze dba o higiene (po za tym ja równiez jestem jej pierwszym), ja też jestem "czyściochem", wiec jak mozecie pisać o lizaniu anusa w tak wulgarny i ohydny sposób że robi mi sie niedobrze jak to czytam!!!
Kto tu jest ohydny?!
Do wszystkich kobiet: Zapachy i smaki muszelki nie sa najciekawszymi u kobiety, nawet po prysznicu. Za to pupa prosto z pod prysznicu jest 1.czysta 2.bez smaku 3.bez zapachu... tępe pustaki;/
Liżemy sie na wzajem, choć ja ją częściej, ale bardzo lubie kiedy ona mnie w tym miejscu pieści. I pytanie co do poniektórych:
Czy wy kur.wa myślicie że odbyt kobiety różni się czymś od męskiego?? baaa... to my faceci mamy prostate (odpowiednik pk.G)... zgadujcie tęp.paki gdzie sie znajduje.
Więc jeśli kobiety lubią tam być lizane to czemu nie miało by to rajcować facetów?!
A jeśli nie próbowaliście to sie nie wypowiadajcie koniobijce i dziewice orleańskie. Po za tym jestem pewny że kobieta i facet w pełni sie akceptujący i znający swoje ciała absolutnie nie będą mieli oporów wobec nowych fantazji. 100lat temu zrobić kobiecie minete było nie do pomyślenia... facet ma pieścić kobiete??!! To niegodne faceta!! A teraz inne prymitywy (w tym masa kobiet) negują pieszczony analne!!
Kobiecie która nie dba o siebie nie podałbym nawet ręki. Zaś tej która o higiene dba mógł bym lizac każdą część ciała.
Większość z was pewnie ma z tym na bakier więc nie dziwota że nie wyobrażacie żeby wam ktos lizał dupe, chociaż kutasy pewnie wam nosem wychodzą... no ale w końcu nieumyty fiut jest bardziej czysty niż (wyjęta z pod prysznica) pupa... co nie...? POLSKA... bardzo ograniczony naród... bardzo ograniczeni ludzie.
Brawo What tha Fuck!!! Czekałem na tę wypowiedź! Przywracasz wiarę w człowieka. Młodego człowieka z Polski!!! Pozdr

IP i czas połączenia logowane. [17846121]
[17.02.2011] 10:05
Lurokko
Lizaie dupci jest super. Lubię rozwierac pośladki rękoma jak liżę szparę w dupci.Wtedy jeszcze głębiej mogę wsunąc swój język w dupę. Mój facet wtedy tak jęczy z podniecenia.W ogóle lubię lizac rowka od góry do dołu, cały dokładnie, tak żeby cały byl mokry. To cudowne czuc smak i zapach czystej, pachnącej dupy mojego faceta. Czasem spuszczam się na nią a później to zlizuję mmm....Jestem gejem i to jest zaje@@ste w seksie!

IP i czas połączenia logowane. [17851535]
[17.02.2011] 20:34
Ashes
(..)Pamietam jak dziś jak podczas lizania odbyto mojemu facetowi poszedł pierd nie no nie w nos prosto do buzi, nie chciał tego wymnskło mu sie, byłam zszokowana myslalam że sie zżygam, ale po tem sama go zaczełam prosić aby puszczał bonak podczas tych pieszczot dla mnie rewelacja (..) Main Gott!! jaki stopień zeszmacenia trzeba osiągnąć żeby pozwolić sobie napierdzieć do ust i delektować sie tym. To O B R Z Y D L I W E to kompletny upadek i totalny brak poszanowania własnej osoby.Amen

IP i czas połączenia logowane. [17854238]
[28.02.2011] 11:36
lizacztylkow
haha nieźle się uśmiałem, tak to przedstawiają co niektórzy że mimo iż lizałem tyłek już setki razy to mnie obrzydziliście. Ja nie lubię mieć lizanego tyłka, tylko raz się na to zgodziłem, i mimo że było wszystko ok to i tak nie potrafiłem czerpać z tego przyjemności bo bardzo mnie to krępowało. Ale sam lizać tyłek, wwiercać się w niego językiem uwielbiam. A argument że to gejowskie jest żałosny. Geje lubią robienie loda - każdy kto lubi ma skłonności gejowskie??

IP i czas połączenia logowane. [17900698]
[18.03.2011] 23:50
barbie girl
ja tam zawsze sex ze swoim zaczynam pod prysznicem
każdy ma swoje seksualne aspiracje, ale my wolimy przed lizaniem sobie dupeczek je pierw wymyć żeby przyjemność skończyła się orgazmem a nie wymiotami z tego co tu czytam to wasi faceci to brudasy
dają wam dupcie do wylizania zaraz po zejściu z kibla, albo po kilku dniach od kompieli

IP i czas połączenia logowane. [18156358]
[19.03.2011] 08:30
brunet25
wylizac lind czokolatieee jest dla mnie sprawą priorytetową lizac lizac

IP i czas połączenia logowane. [18156759]
[19.03.2011] 12:46
Aldkossa
All in one place
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 a7/
look at this site right now
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 a8/
Amazing place to learn something
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 a9/
All info is here now
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 a10/
Visit my last site
http://gator1267.hostgator.com/%7Ebluework/0 a11/

IP i czas połączenia logowane. [18157236]
[14.05.2011] 03:56
wacek
@@@nieta dziwka
Anka1993 (10.07.09 11:26):
Cześć
Uwielbiam lizac dupę mojemu facetowi. Przyznam że pierwszy raz troche sie krępowałam i mnie tez to brzydziło ale dziewczyny wszystkiego trzeba spróbowac aby to ocenić. Pamietam jak dziś jak podczas lizania odbyto mojemu facetowi poszedł pierd nie no nie w nos prosto do buzi, nie chciał tego wymnskło mu sie, byłam zszokowana myslalam że sie zżygam, ale po tem sama go zaczełam prosić aby puszczał bonak podczas tych pieszczot dla mnie rewelacja nak tym swoim ciepłym powetrzem nadmucha mi usta. Wtedy zwieracz mu się bardziej rozluźnia i moge spokojnie włożyć koncówkę jezyka do środka uwielbiam to jak on sie pżóniej wiję równocześnie pieszcze ręką jego penisa, miodzio. Jak juz go nieżle podniecę to chwita mnie zrywa mi gatki i wjezdża swoim penisem w moje szambo (odbyt) uwielbiam jak mnie rąbie po gecku. Także dziewczyny spróbujcie tich pieszczot liżcie dupy swoim facetom a nie tylko przysłowiowo "lizać dupy szefom w pracy". Tam tak naprawdę nie śmierdzi gównem przynajmniej ja nie czuję a jeśłi nawet to po pierwszym liżnięciach odbyt jest już czysty także higena zapewniona.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18379565]
[14.05.2011] 11:47
Ona 29
Ludzie w szoku jestem....
Ja @@@e gdzie wasz mózgi
Gdzie tu higiena i wogólebleeeeeeeeeeeeeeeee.

IP i czas połączenia logowane. [18379903]

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat