o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

mam męża a zakochałam się w innym

1 2 3 4 Strony tematu:
[08.12.2006] 14:44
anna78
cześć!!! muszę to napisać bo nie mam z kim o tym pogadac...jak to życie się dziwnie układa...nie mamy jeszcze 30 lat obydwoje a już czuję się jakbym była z 70 - latkiem...może powiem wszystko po kolei.
1.dwie lewe ręce w kuchni - lodówa cała zawalona jedzeniem, ale sam sobie kanapek nawet nie zrobi, woli iść do pracy głodny niż sobie coś zrobić. ja pracuję do późna i nie zawsze mam czas na przygotowanie mu 3 posiłki dziennie. obiady oczywiście codziennie robię.
2. sex tragiczny, tzn. jak już jest to jest w miarę ok, ale zwykle 1 lub 2 na miesiąc....czy to normalne??? bo wiem że i on i ja potrzebujemy więcej...ale jakoś nigdy się nie składa...nie jest romantyczny, nie robi nastroju, a ja już nie mam sił...
3.no i teraz najgorsze....dla mnie. w egipcie byliśmy razem ale poznałam tam kogoś.... pewnie powiecie że następna głupia...może tak... ale przynajmniej czuję się dowartościowana....no i to nie egipcjanin z tych co to skaczą i prawią cały czas komplementy i sie uśmiechają... jest skromny, opiekuńczy i nowoczesny. ....no i mam z nim kontakt....i chyba bardziej za nim tęsknię niż za królewiczem mężusiem...jak ktoś chce to niech mi napisze co myśli o całej sytuacji...może jakieś pomysły co dalej???? alexa

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.12.2006] 14:59
waga1955
Jestem mężczyzą i to nie młodym. Gdy czytałem Twoją wypowiedź nasunęło mi się wiele pytań.
Jak chcesz pogadać, to napisz na emailika waga1955@o2.pl.
Myślę, że poza forum łatwiej Ci będzie rozmawiać.
Pozdrowienia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8937157]
[08.12.2006] 15:01
anna78
oki napiszę.... może jeszcze ktoś chętny do korespondencji.... czasem lubię pogadać na różniaste tematy, ale ten temat jest dla mnie teraz najbardziej bolesny. dzięki alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937181]
[08.12.2006] 15:03
nie dobralas
anna78 (06.12.08 15:01):
oki napiszę.... może jeszcze ktoś chętny do korespondencji.... czasem lubię pogadać na różniaste tematy, ale ten temat jest dla mnie teraz najbardziej bolesny. dzięki

sie z mezem i juz. Ale nie martw sie - polowa malzenstw sie rozpada

IP i czas połączenia logowane. [8937200]
[08.12.2006] 15:08
alicja3335
zastanów się nad swoim małżeństwem, jeżeli jesteś pewna że to koniec to nie rób sobie wyrzutów sumienia i szukaj kogoś kogo naprawdę będziesz kochać i kto będzie kochał Ciebie, życie jest zbyt krótkie i piękne żeby meczyć się z kimś tylko dlatego że tak powinno być,

IP i czas połączenia logowane. [8937274]
[19.09.2014] 19:51
[08.12.2006] 15:09
anna78
nie wiem co dalej ....wiem że małżeństwa się rozpadają...ale jak sie poznaliśmy to myślałam że będziemy zawsze razem bo on mnie tak mocno kocha....ale po tych kilku latach okazuje się że to nie wystarczy mi. wiem, może ktoś sobie pomyśli, że się znalazła paniusia...nie dość że facet ją kocha to jeszcze marudzi...ale wiadomo związki są bardzo złożone i to wszystko jest bardzo trudne..... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937285]
[08.12.2006] 15:13
sluchaj od razu
anna78 (06.12.08 15:09):
nie wiem co dalej ....wiem że małżeństwa się rozpadają...ale jak sie poznaliśmy to myślałam że będziemy zawsze razem bo on mnie tak mocno kocha....ale po tych kilku latach okazuje się że to nie wystarczy mi. wiem, może ktoś sobie pomyśli, że się znalazła paniusia...nie dość że facet ją kocha to jeszcze marudzi...ale wiadomo związki są bardzo złożone i to wszystko jest bardzo trudne.....

widac po tobie ci nie jest dobrze z mezem. Jak ci nie pasuje no to co my ci mozemy doradzic. Ty chyba wiesz przy kim czujesz sie szczesliwsza

IP i czas połączenia logowane. [8937332]
[08.12.2006] 15:13
seether  seether-1984@tlen.pl
prawda jest taka ze facet powinien byc zakochany w kobiecie cale zycie, i to jest prawdziwa milosc, jezeli nie jest tak pieknie jak bylo na poczatku to moze to bylo zauroczenie, a dzieci macie? Bez Ciebie noc straciła smak,
Nie ma sensu cały świat,
Marzenia nie spełniają sie,
Gdy Cie nie ma obok mnie.

IP i czas połączenia logowane. [8937335]
[08.12.2006] 15:16
a czy kobieta nie
seether (06.12.08 15:13):
prawda jest taka ze facet powinien byc zakochany w kobiecie cale zycie, i to jest prawdziwa milosc, jezeli nie jest tak pieknie jak bylo na poczatku to moze to bylo zauroczenie, a dzieci macie?

powinna byc zakochana cale zycie??? Moze to ona sie w mezu odkochala i teraz szuka usprawiedliwienia na to!!!!

IP i czas połączenia logowane. [8937361]
[08.12.2006] 15:19
anna78
nie mamy dzieci. więc to niby ułatwia sprawę.....tylko że ja go kocham ale już inaczej....to nie to samo. brakuje mi emocji, polotu, namiętności i inspiracji....nie inspiruje mnie...każdy dzień jest prawie taki sam...nie chcę tak. zawsze byłam buntownikiem, zawsze duszą artystyczną......taki niespokojny duch. rodzice mówili - dobrze że jego masz będzie twoją latarnią kiedy wiatr cię porwie, będzie twoim portem, będziecie się uzupełniać. tylko że okazuje się że nie uzupełniamy się tylko czuję że moja dusza i ja jesteśmy uwięzione w tym porcie.... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937392]
[08.12.2006] 15:19
seether  seether-1984@tlen.pl
a czy kobieta nie (06.12.08 15:16):
seether (06.12.08 15:13):
prawda jest taka ze facet powinien byc zakochany w kobiecie cale zycie, i to jest prawdziwa milosc, jezeli nie jest tak pieknie jak bylo na poczatku to moze to bylo zauroczenie, a dzieci macie?

powinna byc zakochana cale zycie??? Moze to ona sie w mezu odkochala i teraz szuka usprawiedliwienia na to!!!!

oczywiscie ze powinna zapomnialem napisal i na odwrót, myslalem ze yntelygenci sie sami domyslą, moze sie odkochala.. niech sama powie.. pamiętaj: zrób to co dla Ciebie bedzie najlepsze Bez Ciebie noc straciła smak,
Nie ma sensu cały świat,
Marzenia nie spełniają sie,
Gdy Cie nie ma obok mnie.

IP i czas połączenia logowane. [8937393]
[08.12.2006] 15:24
anna78
już nie wiem c,zy jest taka miłość na całe życie.....przecież ludzie się zmieniają. każde doświadczenie nas zmienia i wzbogaca.
to nie tak że się odkochałam, po prostu uważam, że życie nie jest po to żeby stać w miejscu, żeby osiąść na laurach i się nie rozwijać...że jeżeli jest nudno i byle jak to tak już niech będzie dla świętego spokoju..... to nie dla mnie... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937432]
[08.12.2006] 15:28
anna78
waga1955 napisz do mnie jaki emasz pytania....chętnie opowiem więcej. może coś wymyślisz...alexa1978@o2.pl alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937482]
[08.12.2006] 15:33
waga1955
"Anno78"
Zasadnicze pytanie, które mi się kołacze w głowie. Czy o Twoich wątpliwościach i odczuciach rozmawiałaś kiedykolwiek z mężem?

IP i czas połączenia logowane. [8937530]
[08.12.2006] 15:41
anna78
zwracałam mu uwagę na takie drobiazgi które mnie wkurzają.jak tego nie robi...mogę napisać kilka- mycie zębów wieczorem, kąpiel częściej niż 1 w tyg. robienie śniadania dla siebie bo ja oczywiście mogę sama spędzanie mniej czasu przy kompie bo on w jednym pokoju ja w 2 przez całe wieczory, żeby mi mówił że ladnie wyglądam przynajmniej od czasu do czasu.....ale nigdy otwarcie nie powiedziała - kochany jak tak dalej będzie to czuję, że przyjdzie niedługo moment że zabiorę swoje graty i zostaniesz sam. Powiedział mi ostatnio że nie da sobie nigdy rady gdyby mnie nie było. ..... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937613]
[08.12.2006] 15:46
anna78
zawsze jak mu na coś zwracam uwagę...czy delikatnie sugeruję to jest smutny i mówi - dla mnie ty jesteś najlepsza, wszystko mi w tobie pasuje, nie mam do ciebie nic, a ty ??? co jakiś czas mówisz że to źle i tamto źle....przecież wziełaś mnie takiego jaki jestem, czemu teraz coś ci nie pasuje???
Tylko że już nie pamieta że na te szczegóły o których pisałam zwracam mu uwagę od min. 5 lat...... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937658]
[08.12.2006] 15:52
bezeduryyyyyy
Rany julek kobieto jakim cudem wyszłaś za mąż za taką ciepłą kluchę. Toż gość do życia bez mamusi się nie nadaje.

Jedyna rada to terapia szokowa, gadanie i błaganie oraz tłumaczenie nic tu nie da. Może wystarczy olać go na kilka dni niech sobie sam radzi lub zostawić go na tydzień samego w domu.

IP i czas połączenia logowane. [8937704]
[08.12.2006] 15:59
anna78
właśnie..... gdyby ktoś nas znał wcześniej ....nawet moja siostra mówi - kiedyś to tryskałaś energią, byłaś motorem dla całej rodziny nawet jako nastolatka, miałaś ogień w oczach, a teraz zamknełaś się w bezpiecznym kąciku, do którego nikogo nie dopuszczasz i już nie mas ztego ognia w sobie.....obudź go na nowo!!!
Wiem, że ma rację..... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8937751]
[08.12.2006] 16:45
jesteś je.ba.ną k.u.r.w.ą

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [8938226]
[08.12.2006] 16:52
anna78
dzięki.....
potrafisz człowieka pokrzepić.....ale chyba nie masz nic więcej do powiedzenia alexa

IP i czas połączenia logowane. [8938289]
[08.12.2006] 20:16
E-36
Cudze chwalicie swojego nie znacie. Tydzien czy 2 tygodnie to jeszcze nie wiecznosc. Z Twoim mezem przezylas 1/4 zycia ale czy warto ryzykowac cale. Pozdrawiam!! /czasu coraz mniej zostało mi by odnależć serca swego drzwi/

IP i czas połączenia logowane. [8940815]
[08.12.2006] 21:05
anna78
dokładnie....właśnie się nad tym zastanawiam....może to już znane ale wg mnie prawdziwe - czy jak będę miała 80 lat (jeśli dożyję) czy jak zerknę w stecz, czy będę zadowolona z życia, czy będzie ono pełne, czy będę szczęśliwa....może tak...a może nie...tak myślę że jest tyle możliwości przeżycia swojego życia, że chyba nigdy nie będziemy wiedzieć czy w danym momencie wybraliśmy słuszną i najlepszą drogę..... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8941638]
[08.12.2006] 21:06
obserwator111
Weź głęboki oddech i powiedz mu o tym. Wszystko. Na pewno pomoże. Pozdrawiam>

IP i czas połączenia logowane. [8941656]
[08.12.2006] 21:09
anna78
właśnie nie jestem tego taka pewna.....jest jedynakiem, wychowany w rodzinie gdzie mama i ojciec są całe życie za sobą, czyli "doskonałej"...aż momentami dla mnie za słodko....i jak tylko zrobię coś nie tak czy zostawię go to będę najgorszą dziwką....i nikt nie pomyśli że jego wina w tym też będzie....rozumiesz taki ciężar???? alexa

IP i czas połączenia logowane. [8941717]
[08.12.2006] 21:15
obserwator111
Powiedz mu to tak żeby zrozumiał gdzie leży jego wina. Nie miej dla niego litości. I kilka dni do namysłu.

IP i czas połączenia logowane. [8941826]
[08.12.2006] 21:53
anna78
tak....powiedzieć, a może jeszcze pozastanawiam się trochę nad tym????może coś wymyślę???wszyscy mówią, że "terapia szokowa" - zostawić go na tydzień lub 2 i radź sobie sam kochany. tylko tak: jego rodzice bardzo blisko mieszkają więc mama obiadki zrobi....posprząta chatę sam i już nic więcej mu nie trzeba. ...a mam taką pracę że w każdej chwili mogę gdzieś jechać....gdzie tylko chcę....ale to i tak chyba niewiele da.....już myślałam nad tym i każda opcja wg mnie nie zda egzaminu.... alexa

IP i czas połączenia logowane. [8942379]
[08.12.2006] 23:50
witam Ciebie
anna78 (06.12.08 15:01):
oki napiszę.... może jeszcze ktoś chętny do korespondencji.... czasem lubię pogadać na różniaste tematy, ale ten temat jest dla mnie teraz najbardziej bolesny. dzięki

Witam Ciebie,chetnie do Ciebie napisze w wolnej chwili maila,bo mnie spotkalo cos podobnego ,tyle ze jestem juz po wszystkim,to znaczy stary zwiazek zakonczony ,a nowy poprostu jak z bajki i równiez mojego Królewicza poznalam na wakacjach...jestem po 30 tce i pierwsza taka moja wielka milość!!!i to z wzajemnoscia Swiat znowu stal sie piekny!
Odezwe sie jutro ,pozdrwiam i dobrej nocy.

IP i czas połączenia logowane. [8943889]
[09.12.2006] 14:35
waga1955
anna78 (06.12.08 16:52):
dzięki.....
potrafisz człowieka pokrzepić.....ale chyba nie masz nic więcej do powiedzenia

Brawo Alexa za zachowanie spokoju po tak niekulturalnej i obraźliwej uwadze. Niestety. Wielu forumowiczów nie wie co to jest kultura i wyrozumiałość dla problemu innego człowieka.
Jeszcze raz brawo.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8947583]
[09.12.2006] 18:47
beciozol
czy widziałaś jego wady przed ślubem?? wątpię żeby tak zmienił się po ślubie. poszukaj sobie kogoś innego. kochanek na boku dodaje uroku małżeństwu

IP i czas połączenia logowane. [8949993]
[09.12.2006] 20:38
obserwator111
anna78 (06.12.08 15:41):
zwracałam mu uwagę na takie drobiazgi które mnie wkurzają.jak tego nie robi...mogę napisać kilka- mycie zębów wieczorem, kąpiel częściej niż 1 w tyg. robienie śniadania dla siebie bo ja oczywiście mogę sama spędzanie mniej czasu przy kompie bo on w jednym pokoju ja w 2 przez całe wieczory, żeby mi mówił że ladnie wyglądam przynajmniej od czasu do czasu.....ale nigdy otwarcie nie powiedziała - kochany jak tak dalej będzie to czuję, że przyjdzie niedługo moment że zabiorę swoje graty i zostaniesz sam. Powiedział mi ostatnio że nie da sobie nigdy rady gdyby mnie nie było. .....

Facet przestał dbać o siebie gdy poczuł, że ma Cię na własność. Nie musi już zabiegać o Ciebie. Wyszła jego prawdziwa natura. W związek wkradła się też rutyna. Trzeba to zmienić. Więcej fantazji. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [8951423]
[10.12.2006] 11:49
Harnash  harnash@tlen.pl
Wiesz... tak na prawdę to nie znajdziesz tu rozwiązania. Zastanów się tylko czy chcesz by było wszystko tak jak przed ślubem, czy chcesz nadal być z Nim. Jeśli tak to myślę że jest spora szansa na to by to jeszcze uratować. Są związki, które przechodzą poważniejsze problemy (nie umniejszam tutaj Twoich problemów bynajmniej) i jakoś udaje im się stanąć na nogi ponieważ oboje chcieli być razem.
Polecam lekturę: http://www.poczytaj.pl/index.php?sesja=&akcj a=czytaj_wiecej&ksiazka=43199

Może znajdziesz tam kilka wskazówek lub sprawi, że spojrzysz na swój związek z innej perspektywy. Porada małżeńska to czasem najlepsze wyjście z takiej sytuacji.

Życzę powodzenia! Pozdrawiam,
Harnash

IP i czas połączenia logowane. [8956167]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat