o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Auto-Moto
 » Odpowiedz na ten temat

świadectwo kwalifikacji kat C

[01.12.2006] 16:16
pawelpe
mam pytanie male....zdalem teraz prawo jazdy kat. C Czy do pracy w zawodzie kierowcy wymagane jest swiadectwo kwalifikacji, czy pracowdawca moze sam je wydac...???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.12.2006] 16:32
robsonrobson-29
kolego aby pracowac w zawodzie kierowcy powyżej 3.5DMC musisz posiadać;
-prawojazdy kat C
-kurs na przewóz rzeczy
-ważne badania psychologiczne i lekarskie
-ukończone 21 lat.
-Kurs robi się w WORD,ośrodek w ktorym zdawałes prawko,koszt tego kursu to ok.800zł,czas kursu to 5 dni.
-Badania lekarskie i psychologiczne zrobisz w swoim miescie w jakims osrodku,gdzie robia dla kierowcow,musiszsie dowiedziec,koszttych badań to ok.200zł.
I DOPIERO Z TYMI PAPIERAMI MOŻESZ PODJĄĆ PRACE JAKO KIEROWCA ZAWODOWY,NA PODSTAWIE W/W DOKUMENTÓW PRACODAWCA CI WYSTAWI ODPOWIEDNIE ZASWIADCZENIE NA DROGE/TRASE. 0

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8867535]
[01.12.2006] 17:03
poturbowany
oczywiście dodatkowo musisz potrafić siarczyście ciągnąć druta! powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [8867896]
[01.12.2006] 17:11
poturbowany
druta..tak jak ja
robie to zawodowo

IP i czas połączenia logowane. [8867978]
[02.12.2006] 08:14
pawelpe
Dzięki zaa informacje. Doszły mnie słuchy ze mają znieść świadectwo kwalifikacji tak jak jest to za granicą, czy to prawda? Mogłbym pracować gdzieś bez tych papierów ?

IP i czas połączenia logowane. [8873565]
[18.11.2017] 22:47
[05.06.2016] 11:38
Deer
Najlepszym wyborem będzie wejście na udsc.pl
Na tym portalu wyjaśnią wszystko na temat świadectwa pracy, a na pewno wiedzą jak to wygląda za granicą

IP i czas połączenia logowane. [22334675]
[03.10.2016] 00:02
Tymek3030
Ja zajmuje się czymś takim i faktycznie wymaganych jest wiele kursów. Dlatego planując prace w takiej branży warto poszukać dobrego ośrodka szkolenia kierowców. Ja korzystałem z http://cskrozped.pl/ z Lublina. Mają oni w ofercie kurs na prawo jazdy kat. C, D, E. Kurs adr, kwalifikację wstępną itd. Natrafiłem tam na instruktorów, którzy faktycznie nauczyli mnie jeździć oraz przygotowali na różne sytuacji. Dodatkowym plusem jest przystępna cena tych kursów.

IP i czas połączenia logowane. [22462951]
[03.01.2017] 00:36
Mbeende
Badania psychologiczne dla kierowców to jednak pozycja obowiązkowa. Od tego nie da się uciec, ale dość szybko możesz je zrealizować, więc to nie jest aż tak duży problem. Ja wykonywałem takie testy całkiem niedawno uwww.kierbadania.pl/oferta/ w Katowicach, więc jeśli jesteś gdzieś z okolic to uderzaj właśnie tam.

IP i czas połączenia logowane. [22585137]
[03.01.2017] 12:16
Mbeende
A nawet jak jesteś z Sokółki to też przyjeżdżaj do Katowic. Na badaniach psychologicznych się nie oszczędza!

IP i czas połączenia logowane. [22585582]
[12.09.2017] 12:56
jerum
Co do badań psychologicznych to ja swoje robiłem w gabineciewww.autosugestia.com.pl , który znajduje się w Gliwicach. Badania zostały przeprowadzone profesjonalnie i wynik był dobry. W swojej ofercie mają wiele typów badań dla kierowców, dla operatorów maszyn, dla osób pracujących na wysokości. Jeżeli musicie zrobić badania psychologiczne to polecam wam ich.

IP i czas połączenia logowane. [22802973]
[12.09.2017] 13:05
jerum
Do Gliwic przyjechałem aż z Sokółki i nie żałuję. Na badaniach psychologicznych się nie oszczędza.

IP i czas połączenia logowane. [22802994]

» Odpowiedz na ten temat