o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziwczyny???

1 «   259 260 261 262 263   » 390 Strony tematu:
[31.12.2013] 22:12
Belzebub
A bajce w nowym roku życzymy jakiegoś dużego wibratora, żeby wreszcie sobie ulżyła i przestała z niezaspokojonego bólu piczy pierniczyć farmazony na forum.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20955063]
[01.01.2014] 02:20
agitka123
chłopaki, ja na prawdę wam życzę szczęścia...zostaliście skrzywdzeni przez kobiety, żywicie do nich baaaardzo negatywne uczucia, wasza sprawa. Życzę aby w życiu Janka i Anonima znalazła się kobieta która z dobroci swego serca będzie ... no to wszystko co od niej oczekują. Nocny przebudzony raczej siedzi na tym forum dla obserwacji ... ale i tak życzę mu kobiety na jaką czeka . Może ten rok będzie dla was przełomowy...możecie sobie pluć i bluzgać ile wlezie mam to gdzieś. Pisze to niepoprawna optymistka i romantyczka która jest świadoma tego że życie jest brutalne... może dzięki temu nie wpadnę w kolejne szambo, tego życzę sobie. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

IP i czas połączenia logowane. [20955648]
[01.01.2014] 03:19
Janko Ryzykant
Skoro nasza nienawiść to nasza sprawa, to czemu ty (ponoć mając to gdzieś - no ta, właśnie widać) i inne safanduły ciągle się o to do nas plują? Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20955739]
[01.01.2014] 12:16
Nocny Przebudzony w dzien
Oczywiscie,ze w celach obserwacyjno badawczych.Jeszcze kilka miesiecy temu(i to jest ten czas spedzony na forum i bez dziewczyny)nie wiedzialem nic na temat przewrotnej natury kobiet,jak u kotow.Nawet celebrujac nadejscie nowego 2014r. wraz z dresami na rynku celowo,badalem temat z ktorego wynika,ze napotkane kobiety atrakcyjne bardzo, byly mna zainteresowane jeszcze bardziej od momentu gdy alkoholem zagluszylem odruchy ludzkie,okazalem bute,agresje wobec otoczenia i policji,atrakcyjny wyglad,wydolnosc $$,odwage graniczaca z glupota i na pograniczu prawa,narzucanie swojej woli,cwaniactwo i smykalki z ktorych sa korzysci w zyciu.Natomiast wszelkie rzeczy jak jakas wiedza ksiazkowa,IQ,kultura,obycie,empatie,wrazliwosc zanizylem totalnie do granicy debilizmu i to sie kobieta podoba i sa podniecone nawet w kontaktach z takim co widoczne jest golym okiem.Nie przeszkadzalo im przeklinanie moje i niemoznosc zbudowania podrzednie prostego zlozonego zdania.Smutne to jest,ale tak to wyglada. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20955936]
[01.01.2014] 12:25
Belzebub
A ja to na życzenia nie zasłużyłem? Chyba trzeba będzie iść za radą Janka i jeszcze trochę podkręcić poziom chamstwa w swoich wypowiedziach.

IP i czas połączenia logowane. [20955951]
[28.07.2014] 16:21
[01.01.2014] 12:30
Belzebub
Janko (14.01.01 03:19):
Skoro nasza nienawiść to nasza sprawa, to czemu ty (ponoć mając to gdzieś - no ta, właśnie widać) i inne safanduły ciągle się o to do nas plują?

Żeby wydusić jeszcze więcej nienawiści a przez to jeszcze bardziej się podniecać, ot co.

IP i czas połączenia logowane. [20955956]
[01.01.2014] 12:41
Wredna,sprytna i @@@(a)na natura poskapila mi genow alfa.Ojciec byl agresywnym alfa,a mama ulegla i to wrzucilo mnie w ramy beta. Brakujacym elementem u mnie jest atrybut wladzy,nad ktorym pracuje poprzez osiagniecia sportowe i w przyszlosci wejscie w posiadanie broni palnej.Co sprawi namiastke wladzy i zacieranie sie z beta na alfa.Wczesniej jeszcze jako bardzo mlody chlopak nie posiadajacy grosza przy duszy i watla budowe,moje powodzenie u plci pieknej bylo zerowe.Pozniej po latach gdy juz zdobylem atrybuty wygladu(tezyzna fizyczna)i kase poprzez smykalke do jej uzyskiwania.To nagle okazalo sie,ze te same kobiety ktore wczesniej mna gardzily,bo nie ruchalem,nie mialem $$ i atrakcyjnego wygladu, wykazywaly zainteresowanie wyrazne mna gdy juz zdobylem dwa czynniki pozadane przez kobiety tj.kasa i wyglad. Co utwierdza mnie w przekonaniu,ze ludzie nauki maja racje co do tego za co kochaja kobiety. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20955970]
[01.01.2014] 13:05
Zdrady -rozmawialem w tej sprawie z ludzmi wybitnymi z zakresow socjobiologii,ewolucji i wynika jasno,ze koniec seksu jest poczatkiem konca zwiazku.Udany seks=udany zwiazek.Kobiety uwielbiaja byc zerzniete i ponizone w otoczce tej calej pochodnej amfy zwanej miloscia,bo matce naturze chodzi tylko o kopulacje w ktorej zostana przekazane jak najsilniejsze geny.Cala reszte natura ma w dupie.Silne jednostki maja pierwszenstwo i ci maja branie u plci przeciwnej.Nie masz brania,nie przekazujesz genow dalej i natura eliminuje w ten sposob jako slabszych.Liczy sie ten ktoremu kobieta bez oporow dupy daje i rucha. Mnie malpy zdradzaly,bo zawiodlem na wladzy(testy na alfa)ustepowalem dla swietego spokoju,jak i zgadzalem sie na jej propozycje i oddalem wladze co poskutkowalo tym,ze dziewcze stalo sie suche na seks.A ze mialo potrzeby,bo mlode ladne i zdrowe to instynktownie za pomoca nosa podazylo w kierunku innego samca, nie zwazajac wcale na mnie i majac w dupie moje uczucia. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20955998]
[01.01.2014] 13:18
Biologia jest scisla @@@ jak matematyka majaca twarde zasady w ktorych 2+2=4
Kazda kobieta jak jest zainteresowana gosciem,to bedzie go testowala ciagle na poziom hormonu meskiego. Okazujesz uleglosc jakakolwiek,to podswiadosc kobiety odbiera takie cos jako slabosc ktorej nie toleruje.Dlatego nie wolno zgodzic sie na nic,nawet gdyby kobieta plakala bo to jest test gdzie waza sie losy dalsze faceta od ktorych wiele zalezy. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20956046]
[01.01.2014] 13:40
Agitka. Kobiety na jaka czekam powiadasz -na wiosne w tej sprawie ruszam dopiero na lowy,jak juz uzupelnie realnie brakujacy element chociaz czesciowo.Dlatego,ze uwazam stwarzanie pozorow alfa jest na krotka mete.Wy jestescie instynktowne bestie lubiace czuc bat nad soba i wczesniej czy pozniej zorientujecie sie,ze koles nie jest tym za kogo sie podaje. Pomimo znajomosci mechanizmow odpowiednich mysle,ze stabilniejsze jest budowanie czegos na solidnych fundamentach, niz aktorstwo meczace i niepewne na dluzsza mete. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20956101]
[01.01.2014] 14:33
Janko Ryzykant
Niestety dla was samiczki, ale wilk ma sto procent racji - jesteście zezwierzęconymi sukami myślącymi kroczem, a w relacjach damsko - męskich kierujecie się czystą biologią i ewolucją, a nie żadnymi wyższymi, ludzkimi uczuciami. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20956228]
[01.01.2014] 15:19
Janko Bezgumki
Osiągnąłeś szczyt hipokryzji z nowym rokiem
Może gumkę? Będzie ci się bezpieczniej myślało - zawsze to sieplej w główkę

IP i czas połączenia logowane. [20956348]
[01.01.2014] 15:37
Janko Ryzykant
Janko Bezgumki (14.01.01 15:19):
Osiągnąłeś szczyt hipokryzji z nowym rokiem
Może gumkę? Będzie ci się bezpieczniej myślało - zawsze to sieplej w główkę

Dlaczego tylko sześć emotikon? Trzeba było zamieścić minimum osiem - dopiero wówczas twoje płytkie odzywki stałyby się zabawne. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20956392]
[01.01.2014] 16:55
agitka123
Belzebub (14.01.01 12:25):
A ja to na życzenia nie zasłużyłem? Chyba trzeba będzie iść za radą Janka i jeszcze trochę podkręcić poziom chamstwa w swoich wypowiedziach.

życzenia noworoczne kierowałam do wszystkich użytkowników forum. Wszystkim bez wyjątku życzyłam szczęśliwego nowego roku.

IP i czas połączenia logowane. [20956605]
[01.01.2014] 18:13
Belzebub
Powiem tak - nie mam ochoty się sprzeczać o zwykłe życzenia, w dodatku od kompletnie nieznanej mi osoby, ale fakt jest faktem - trójka użytkowników dostała specjalne, unikatowe życzenia. Cała trójka to mężczyźni bardzo ostro krytykujący kobiety (za co należą im się brawa, ale to tak na marginesie) i to właśnie oni zasłużyli na specjalne wyróżnienie. Przypadek? Nie sądzę.

IP i czas połączenia logowane. [20956803]
[01.01.2014] 18:36
pimpek
To skomlenie o jakies zyczenia od nieznanej osoby z internetu jest po prostu zalosne.

IP i czas połączenia logowane. [20956860]
[01.01.2014] 19:05
Janko Ryzykant
pimpek (14.01.01 18:36):
To skomlenie o jakies zyczenia od nieznanej osoby z internetu jest po prostu zalosne.

Chłopaku ty się w łeb pierdzielnij naprawdę, im mocniej tym lepiej. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20956910]
[01.01.2014] 19:35

Temat Qrwa! A nie zbaczanie w zaulki i wyczekiwanie na czyjes potkniecie. Wspominales, zes szkolony z biologii,wiec mam pytanie -czy cipa jest naturalnym narkotykiem legalnym dla faceta, jak sadzisz ?? A jesli tak, to co sie z tym wiaze dalej na relacji kobieta-mezczyzna ? Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20956991]
[01.01.2014] 20:03
Janko Ryzykant

Jakie skomlenie jeleniu jeden, on nawet nie powiedział że w ogóle CHCIAŁBY jakieś życzenia dostać - on jedynie zwrócił uwagę na to, że nieprzypadkowo został pominięty przez tamtą samicę w przeciwieństwie do użytkowników jadących tu po niewiastach. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20957033]
[01.01.2014] 20:50
Belzebub

Ten brak umiejętności czytania ze zrozumieniem jest po prostu żałosny.

IP i czas połączenia logowane. [20957134]
[02.01.2014] 03:49
pimpek
Nocny Przebudzony w dzien (14.01.01 19:35):
czy cipa jest naturalnym narkotykiem legalnym dla faceta, jak sadzisz ??

Seksocholizm fizjologicznie jest identyczny z uzależnieniem od kokainy, aktywuje i uzależnia te same obszary mózgu.

IP i czas połączenia logowane. [20957628]
[02.01.2014] 04:30
pimpek
Największy czynnik dlaczego kobieta odruchowo na ciebie spojrzy i zatrzyma dłużej wzrok z pozytywnym zainteresowaniem nie jest z jakiego samochodu wyszedłeś, ile masz blizn, szwów na łbie czy jakie masz bicepsy. Najważniejszym czynnikiem jest to jaki masz wyraz twarzy i jak się poruszasz. Przypomnij sobie jak wracałeś przez miasto, byłeś w autobusie miejskim, po dobrze zdanym egzaminie, otrzymaniu jakiejś nagrody, prawie jazdy, dobrym, niespodziewanym newsie, wykonaniu wreszcie jakiegoś ważnego zadania a najlepsze - po udanej randce. Przypomnij sobie ten wzrok kobiet na tobie. A jeśli nie zauważyłeś to będziesz teraz wiedział na przyszłość. Elegancki wygląd, przystojność dużo dają, ale nic nie przebije w przyciąganiu zainteresowania kobiet tego promieniowania jakie masz w sobie po tym co wyżej opisałem. Kobiety mają ten dar, którymi biją nas na głowę wyczuwania rozluźnienia i szcześcia w osobach (bo właśnie o to chodzi) i to ich przyciąga jak magnes. Dlatego wy tutaj nakręcający i podsycający w sobie nienawiść do kobiet robcie coś dokładnie w przeciwną stronę. Nie łódźcie się że ich oszukacie, wasze gęby na ulicy mówią im wszystko. Powodzenia w zainteresowywaniu płci przeciwnej sobą.

IP i czas połączenia logowane. [20957630]
[02.01.2014] 08:47
agitka123
Belzebub (14.01.01 18:13):
Powiem tak - nie mam ochoty się sprzeczać o zwykłe życzenia, w dodatku od kompletnie nieznanej mi osoby, ale fakt jest faktem - trójka użytkowników dostała specjalne, unikatowe życzenia. Cała trójka to mężczyźni bardzo ostro krytykujący kobiety (za co należą im się brawa, ale to tak na marginesie) i to właśnie oni zasłużyli na specjalne wyróżnienie. Przypadek? Nie sądzę.

cała trójka która dostała specjalne i unikatowe życzenia jasno i klarownie określiła jakie ma oczekiwania i pragnienia więc tego im życzyłam. Jak dobrze zauważyłeś ja Ciebie nie znam i nie znam twoich oczekiwań i pragnień, nie określiłeś ich na forum ... gdybyś je określił też otrzymał być specjalne i unikatowe życzenia. To że ci mężczyźni są nastawieni w taki sposób do kobiet a nie inny to jest ich sprawa i o nich świadczy. Ja zostałam skrzywdzona przez mężczyznę mimo to nie ubliżam nie pragnę bólu wszystkich mężczyzn bo wiem że ludzie są różni. Ja spotkałam na swojej drodze nieodpowiedniego ale mam świadomość że nie tylko jeden (negatywnego) typ mężczyzn chodzi po tym świecie.

IP i czas połączenia logowane. [20957676]
[02.01.2014] 19:08
Janko Ryzykant
pimpek (14.01.02 04:30):
Największy czynnik dlaczego kobieta odruchowo na ciebie spojrzy i zatrzyma dłużej wzrok z pozytywnym zainteresowaniem nie jest z jakiego samochodu wyszedłeś, ile masz blizn, szwów na łbie czy jakie masz bicepsy. Najważniejszym czynnikiem jest to jaki masz wyraz twarzy i jak się poruszasz. Przypomnij sobie jak wracałeś przez miasto, byłeś w autobusie miejskim, po dobrze zdanym egzaminie, otrzymaniu jakiejś nagrody, prawie jazdy, dobrym, niespodziewanym newsie, wykonaniu wreszcie jakiegoś ważnego zadania a najlepsze - po udanej randce. Przypomnij sobie ten wzrok kobiet na tobie. A jeśli nie zauważyłeś to będziesz teraz wiedział na przyszłość. Elegancki wygląd, przystojność dużo dają, ale nic nie przebije w przyciąganiu zainteresowania kobiet tego promieniowania jakie masz w sobie po tym co wyżej opisałem. Kobiety mają ten dar, którymi biją nas na głowę wyczuwania rozluźnienia i szcześcia w osobach (bo właśnie o to chodzi) i to ich przyciąga jak magnes. Dlatego wy tutaj nakręcający i podsycający w sobie nienawiść do kobiet robcie coś dokładnie w przeciwną stronę. Nie łódźcie się że ich oszukacie, wasze gęby na ulicy mówią im wszystko. Powodzenia w zainteresowywaniu płci przeciwnej sobą.

Co za głupiec... Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20958661]
[02.01.2014] 19:40
Pimpek zastanawiam sie czy jest sens komentowac cos napisal. Sugerujesz mi triki potegi podswiadomosci na zasadzie -"jestesmy tym o czym myslimy caly dzien", "zrob to czego sie boisz,a wszelki strach minie", "wyobrazaj sobie jak rozmawiasz z kobieta,a ona sie zmaterializuje"itd.itp. Chlopie moze ty wygraj w totka w ten sposob czego ci zycze. Ja twardo stapam po ziemi,nie mam problemow z poderwaniem dziewczyny.Brakujacym elementem u mnie jest atrybut wladzy nad ktorym pracuje bo uwazam,ze jak cos budowac to na solidnych fundamentach.Wszelkie udawania,grania,maski na twarzy to nie dla mnie. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20958713]
[02.01.2014] 19:56
Do Qrwy nedzy musisz soba cos reprezentowac realnie. Na wyglad zwroci uwage jezeli widoczne jest zadbanie,sylwetka w ksztalcie V,klata,barki,niski poziom tluszczu,zdrowe zeby i wlosy itd.itp.wszystko co sygnalizuje silne geny. Zasoby -Jak najbardziej,wszystko co jest dobrej jakosci i ladne. Zachowanie -poczytaj sobie w sieci,lub w ksiazkach jak pracuje psychika pod wplywem wysokiego poziomu hormonu meskiego ktory przyciaga kobiety jak magnez, bo nie chce mi sie pisac i bic piany. Dla mnie czas to kasa. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20958749]
[02.01.2014] 20:12
Jeszcze zalezy jak bedzie wygladal ow usmiechniety,serdeczny,radosny.Bo jesli bedzie to typ omega w dodatku majacy problemy zdrowotne,watly,niski,lekliwy to nic mu nie da przyciaganie kobiety w sposob ktory opisujesz. Ja bralem kiedys hormon meski i nic nie robilem,nie mowilem,a kobiety same byly zainteresowane mna w skupiskach ludzkich typu club itp. Testosteron jego wysoki poziom przyciaga kobiety.Nie istotne jest wtedy co i jak mowisz dla kobiety.Pod jego wplywem(jesli jest bardzo wysoki)jestes butny,odwazny,skory do bojek i ryzyka i pewny siebie.Ta pewnosc siebie bardzo sie podoba kobieta. I pisze to jako zywy przyklad ktory pokrywa sie z tym co zawarte w dziedzinie biologii ewolucyjnej. W kwestii doboru partnera/ki jestesmy i tkwimy w czasach jaskiniowych. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20958780]
[02.01.2014] 20:21
pimpek
Ja wam wcale nie mowie ze macie grac pozera i udawac. Ja uwydatniam jedynie zasade "po pierwsze nie szkodzic" Czy wy naprawde myslicie ze podchodzac do kobiety i wszystkimi porami wydzielajac nienawisc zdobedziecie jej serce albo wagine? To nie ja, to wy musicie udawac przyjemniaczkow przed kobietami.

IP i czas połączenia logowane. [20958804]
[02.01.2014] 20:45
Nie wypowiadam sie za innych. W realnym swiecie jezeli widze,ze kobieta pielegnuja ta ludzka strone i panuje nad gadzim mozgiem to mi sie to podoba,wiec jestem jej przychylny. Jesli zachowuje sie dana kobieta jak bydle ktore zerwalo sie z lancucha to mi sie to nie podoba i jest zjechana przeze mnie od gory do dolu, a jej tzw.misiaczek tez obrywa bo jestem przygotowany na takie sytuacje. U mnie na szacunek trzeba sobie zasluzyc postawa,zachowaniem i postepowaniem.Niektorzy mysla,ze jak posiadaja fiuta lub cipe to ktos bedzie ich szanowal za sam ten fakt. A to blad jest ich. Patrz Komu Ufasz

IP i czas połączenia logowane. [20958888]
[02.01.2014] 20:54
Janko Ryzykant
pimpek (14.01.02 20:21):
Ja wam wcale nie mowie ze macie grac pozera i udawac. Ja uwydatniam jedynie zasade "po pierwsze nie szkodzic" Czy wy naprawde myslicie ze podchodzac do kobiety i wszystkimi porami wydzielajac nienawisc zdobedziecie jej serce albo wagine? To nie ja, to wy musicie udawac przyjemniaczkow przed kobietami.

My NIC nie musimy. Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20958928]

1 «   259 260 261 262 263   » 390 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat