o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziwczyny???

1 2 3   » 392 Strony tematu:
[26.11.2006] 22:33
matrix-77
Jestem porządnym facetem z tym że nieśmiałym, ilekroć zaczynam jakiś zwiążek, po czasie on się rozpada, nie lubicie spokojnych, poukładanych facetów którzy poważnie patrzą na życie? Myslałem ze Wy dziewczyny szukacie kogoś kto bedzie się wami opiekować, da poczucie bezpieczeństwa, ale gdy się ktoś taki zjawia gardzicie nim szukająć innego księcia. Podpowiedzcie mi dziewczyny co ja robię źle, prosze o poważne podejście do sprawy, mam już 29 lat, i chciałbym poznać w końcu jakąś poukładaną dziewczynę, wierzę że są jeszcze takie.(jestem z śląska)

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.11.2006] 23:49
ślązaczka
być może masz pecha - tylko albo aż tyle....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8818935]
[26.11.2006] 23:53
matrix-77
prosze o jakąś podpowiedz, moze to ja robię coś źle, nie znam się na kobietach, a chciałbym bardzo w przyszłości mieć rodzinkę

IP i czas połączenia logowane. [8818972]
[26.11.2006] 23:56
ślązaczka
wszystko zależy od konkretnego 'przypadku', nie ma ogólnej recepty na drugiego człowieka.... ja np. potrzebuję czuć, że jestem komuś potrzebna, że ktoś się mną interesuje, że go ciekawię, chcę mieć do kogo się przytulić i wiedzieć, że mogę na kimś polegać oraz dzielić się z nim zarówno małymi, jak i dużymi sprawami, radościami jak i smutkami... nie wiem, na jakie dziewczyny Ty trafiałeś, więc nie wiem jak odpowiedzieć....

IP i czas połączenia logowane. [8818995]
[26.11.2006] 23:59
matrix-77
wiem że są porządne dziewczyny, które szukają porządnych facetów, miałem przyjemność w swym życiu spotkać takie dziewczyny tyle ze przez swą nieśmiałość nic z tego nie wyszło, ja wiem że Wy kobiety chcecie aby facet o was walczył, ale ja nie chce się nazucać kobiecie, nie wiem co Wy uważacie za nażucanie a co za chęc zdobycia serca kobiety POMOCY!!!

IP i czas połączenia logowane. [8819022]
[23.03.2017] 01:16
[27.11.2006] 00:03
ślązaczka
napiszę tak - nie martw się, że będziesz się narzucał, ale działaj! gdybanie nic Ci nie da, stracisz tylko przez to okazję na poznanie kogoś wyjątkowego

IP i czas połączenia logowane. [8819056]
[27.11.2006] 00:09
matrix-77
dzięki za podpowiedz, ale ja się naprawde staram , ostatnia dziewczyna powiedziała mi ze zbytnio sie angażuje , a jej to nie odpowiada, juz sam nie wiem co mamm robić , chyba ze jej się nie podobałem, ale skoro kilka razy dała się namówić na spotkanie ze mną, a tu nagle sms o zbytnim moim zaangażowaniu

IP i czas połączenia logowane. [8819110]
[27.11.2006] 00:11
matrix-77
nie jestem pustym facetem i nie szukam lalki barbi tylko dziewczyny na dobre i na złe, dziewczyny z którą można w przyszłości założyć rodzinkę

IP i czas połączenia logowane. [8819118]
[27.11.2006] 00:30
ślązaczka
szukaj dalej i nie zapominaj o swoich ideałach, pamiętaj, że Twoja wymarzona istnieje, wystarczy ją tylko odnaleźć

IP i czas połączenia logowane. [8819229]
[27.11.2006] 07:53
Evenia
A ja myślałam,że faceci tak myślący to wymarły gatunek-a tu prosze taka niespodzianka Pozdrawiam i życze powodzenia,bo poukładane dziewczyny, co by nie mówiono,jeszcze istnieją "Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, żebyśmy byli szczęśliwi." Benjamin Franklin
"W życiu piękne są tylko chwile...dlatego warto dla nich żyć "
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz." Anthony de Mello

IP i czas połączenia logowane. [8819856]
[27.11.2006] 07:58
Evenia
A na czym to Twoje zaangażowanie polegało? Bo wiesz,nikt nie lubi być prześladowany he he Trzeba mieć wyczucie "Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, żebyśmy byli szczęśliwi." Benjamin Franklin

IP i czas połączenia logowane. [8819873]
[27.11.2006] 09:47
To ja Pipiii
No własnie, dla tego że każda tylko potrafi radzić. Szukaj dalej a na pewno znajdziesz. Ale żadna inteligentna z pozoru nie powie "to może się spotkamy i zobaczymy co dalej". Poza tym dla faceta wszystko jest proste, a kobiety są mistrzyniami w kąplikowaniu wszystkiego, kiedy my mężczyźni mówimy że kochamy to znaczy że kochamy, dla babek ma to kilka znaczeń i doszukują się w tym drugiego dna. I tak jest za każdym razem. Ale zauważyłem że Czeszki i Słowaczki są inne, tak że matrix-77 Uderz tam, może się poszczęści????

IP i czas połączenia logowane. [8820382]
[27.11.2006] 11:29
matrix-77
pytasz na czym polegało moje zaangażowanie, a na czym mogło polegać, chciałem się z nią spotykać jaknajczęściej( zresztą ona się też chciała spotykać, bynajmniej jak jej to proponowałem to zawsze sie zgadzała, i wydaje mi się ze robiła to z przyjemnością) od czasu do czasu posłałem jej jakiś miły wierszyk sms-em, pozatym ta dziewczyna bardzo lubiła jabłka, tak więc gdy sie spotykaliśmy zawsze jej pare jabłuszek przynosiłem, niczego nachalnego nie robiłem, aż tu po urodzinkach jej siostry dostaje sms-a o moim zbytnim zaangażowaniu, wydaje mi się że to porady " super koleżanek" wpłyneły na jej decyzję. Wracająć do wypowiedzi Pipiii muszę się niestety zgodzić z tą oponią ,kobiety naprawde lubią wszystko kąplikować, nie pozwola facetowi pokazać jaki jest naprawde, tego nie da się zrobić w ciągu paru spotkać na to trzeba trochę czasu, czasami wydaje mi się że Wy kobiety lubicie bardziej pustych facetów, oni juz po pierwszym spotkaniu pokazują jakimi są palantami , a Wam się to chyba podoba.

IP i czas połączenia logowane. [8820987]
[27.11.2006] 12:13
prosty
z takimi skomplikowanymi nie ma co grać w ich grę bo nie ma się w tej grze szans , tylko trzeba rozegrać to twardo ,mówię tu o pewnym generalnym sposobie na rozwiązanie takich problemów a nie tylko o twoim przypadku, jestem ciekaw jak b y zachowały się te wszystkie piękne polki( odpowiedniczki Magdy M) , które zgrywają jakie to one są skomplikowane, gdyby polscy faceci zaczęli się masowo wiązać z pięknymi Ukrainkami , Rosjankami, które marzą tylko o założeniu rodziny, i dla których byłoby już dużo że facet je nie bije ,

IP i czas połączenia logowane. [8821282]
[27.11.2006] 12:50
To ja Pipiii
Ale polki lubią kąplikować, gmatwać, robić z prostych rzeczy zawiłe. Zobaczcie ile ich jest zalogowanych w randkach ale żadna się nie umówi bo jeśli coś napiszemy to z góry uważają że i tak nie będziemy w ich typie bo tak. Nie potrafią określić dla czego tak jest, po prostu jak dzieci "BO TAK". A kiedy już jakimś cudem dojdzie do spotkania online, to przeważnie przeczą temu co pisały na gg lub innym komunikatorze. Poznałem wiele takich "pięknych" kobiet i tylko się wkurzyłem, przyszła taka trochę ładniejsza od diabła a tak wydziwiała że aż przykro. Nie wiem czy one nie mają luster w domu? A już mnie rozwalają sytuację kiedy taka mówi na spotkaniu "przykro mi ale nie masz tego czegoś" a po miesiącu wysyła SMS-a czy jestem jeszcze wolny. Czyli było kandydatów wielu ale każdy się pobawił i puścił w trąbę. Drogie panie, nikt nie chce być wyjściem awaryjnym i ostatnią deską ratunku. I takich można mnożyć na miliony.

IP i czas połączenia logowane. [8821611]
[27.11.2006] 15:25
slawia
Ja znam takiego jednego chłopaka jak go inne te ponoc "lepsze" zostawia to dzwoni do mnie.

IP i czas połączenia logowane. [8823104]
[27.11.2006] 15:58
ślązaczka
matrix-77 (06.11.27 11:29):
pytasz na czym polegało moje zaangażowanie, a na czym mogło polegać, chciałem się z nią spotykać jaknajczęściej( zresztą ona się też chciała spotykać, bynajmniej jak jej to proponowałem to zawsze sie zgadzała, i wydaje mi się ze robiła to z przyjemnością) od czasu do czasu posłałem jej jakiś miły wierszyk sms-em, pozatym ta dziewczyna bardzo lubiła jabłka, tak więc gdy sie spotykaliśmy zawsze jej pare jabłuszek przynosiłem, niczego nachalnego nie robiłem, aż tu po urodzinkach jej siostry dostaje sms-a o moim zbytnim zaangażowaniu, wydaje mi się że to porady \" super koleżanek\" wpłyneły na jej decyzję. Wracająć do wypowiedzi Pipiii muszę się niestety zgodzić z tą oponią ,kobiety naprawde lubią wszystko kąplikować, nie pozwola facetowi pokazać jaki jest naprawde, tego nie da się zrobić w ciągu paru spotkać na to trzeba trochę czasu, czasami wydaje mi się że Wy kobiety lubicie bardziej pustych facetów, oni juz po pierwszym spotkaniu pokazują jakimi są palantami , a Wam się to chyba podoba.

chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz - mam nadzieję, że mam rację ; faktem jest z drugiej strony, że sprawy bardzo często się komplikują, jednak nie zawsze jest to wina kobiety - pamiętaj o tym
p.s. dobre jabłko nigdy nie jest złe

IP i czas połączenia logowane. [8823492]
[27.11.2006] 16:01
ślązaczka
To ja Pipiii (06.11.27 12:50):
Ale polki lubią kąplikować, gmatwać, robić z prostych rzeczy zawiłe. Zobaczcie ile ich jest zalogowanych w randkach ale żadna się nie umówi bo jeśli coś napiszemy to z góry uważają że i tak nie będziemy w ich typie bo tak. Nie potrafią określić dla czego tak jest, po prostu jak dzieci \"BO TAK\". A kiedy już jakimś cudem dojdzie do spotkania online, to przeważnie przeczą temu co pisały na gg lub innym komunikatorze. Poznałem wiele takich \"pięknych\" kobiet i tylko się wkurzyłem, przyszła taka trochę ładniejsza od diabła a tak wydziwiała że aż przykro. Nie wiem czy one nie mają luster w domu? A już mnie rozwalają sytuację kiedy taka mówi na spotkaniu \"przykro mi ale nie masz tego czegoś\" a po miesiącu wysyła SMS-a czy jestem jeszcze wolny. Czyli było kandydatów wielu ale każdy się pobawił i puścił w trąbę. Drogie panie, nikt nie chce być wyjściem awaryjnym i ostatnią deską ratunku. I takich można mnożyć na miliony.

ależ Wy dwaj macie pecha - współczuję; wiem, jak to jest być 'wyjściem awaryjnym' i dlatego nigdy tak nie robię; jeżeli poznam kogoś przez sieć, to bardzo często w końcu dochodzi do spotkania (wcześniej lub później); nigdy nie mówię 'nie masz tego czegoś' bo wg mnie to głupie

IP i czas połączenia logowane. [8823531]
[27.11.2006] 17:22
bezeduryyyy
Autorze tematu przeczytaj uważnie co kobiety piszą (jakiego faceta chcą mieć) i postepuj zupełnie na odwrót. I zapamiętaj sobie raz na zawsze kobieta mówi jedno a robi drugie.

IP i czas połączenia logowane. [8824605]
[27.11.2006] 19:44
Evenia
bezeduryyyy (06.11.27 17:22):
Autorze tematu przeczytaj uważnie co kobiety piszą (jakiego faceta chcą mieć) i postepuj zupełnie na odwrót. I zapamiętaj sobie raz na zawsze kobieta mówi jedno a robi drugie.

To żeś stereotypem zajechał....Życze powodzenia z takim myśleniem... "Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, żebyśmy byli szczęśliwi." Benjamin Franklin

IP i czas połączenia logowane. [8826404]
[27.11.2006] 19:58
fajniutka1981
matrix-77 (06.11.27 00:11):
nie jestem pustym facetem i nie szukam lalki barbi tylko dziewczyny na dobre i na złe, dziewczyny z którą można w przyszłości założyć rodzinkę

Myślę, że ja sprostam wymaganiom Mój mail fajniutka1981@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [8826589]
[27.11.2006] 20:04
ślązaczkaka
porządny facet może znaleźć ale musi się bardziej natrudzić niż inny

IP i czas połączenia logowane. [8826665]
[27.11.2006] 20:40
eros nieramazotti
bo dziewczyny to lubia takich - skora,fura i komora

IP i czas połączenia logowane. [8827285]
[28.11.2006] 00:57
matrix-77
No widzę że rozmowa się rozwija, po raz kolejny muszę się zgodzić z wypowiedzią Pipiii, mam na myśli dziewczyny zalogowane w portalach randkowych, sam jestem zalogowany w dwóch takich portalach, wcale się tego nie wstydzę każdy sposób poznawania nowych ludzi jest dobry, kilka razy zdażyło mi się napisać do dziewczyn, które nawet nie raczyły odpowiedzieć, albo puści oczko i dalej milczy, mało tego co druga pisze że szuka faceta który musi mieć to "COŚ" jak to czytam to za przeproszeniem szczypie mnie w d....To ja się teraz pytam skąd dziewczyna siedząć przed monitorem, widząc kilka moich fotek i jakieś szczątkowe informacje na mój temat moze wiedzieć że ja nie mam tego czegoś??? Prawda jest taka że większość dziewczyn jest zbyt leniwa, nie chce im się nawet zapoznać z góry oceniają człowieka nic o nim nie wiedząc lub poprostu się bawią facetami, a latka lecą , a jak są przed 30, po tych wszystkich zabawowych latach to się oczka otwierają i biorą co popadnie. Ja wiem ze faceci też nie raz okazują się być draniami i zostawiają kobiete z dzieckiem ale ja się poraz kolejny pytam gdzie ta kobiet miała oczy, nie widziała z kim się zadaje, pewnych rzeczy(cech) nie da się zamaskować spotykając się (dlatego właśnie trzeba się spotykać by się lepiej poznać!!! ) Mam pytanie do Solitude25, co masz na myśli pisząć że faceci nieśmiali potrafią dać bardziej popalić niż cfaniaki? Chciałem też poprosić tego prymitywa który podpisuje się psełdonimem " ślązaczka" aby nie zabierał więcej głosu w tej sprawie, Twoje odpowiedzi świadczą tylko o twej kulturze osobistej

IP i czas połączenia logowane. [8831015]
[28.11.2006] 01:08
spróbuje odpowiedzieć
Dlatego, że 99% kobiet nie zależy na "porządnych" facetach. Albo znajdziesz tez "brakujący" jeden % , albo 99% będzie rżnąc twoją żonę. To jest najbardziej prawdopodbne

IP i czas połączenia logowane. [8831078]
[28.11.2006] 09:04
to i ja spróbuję odpowiedzieć
Porządnych facetów jest również tylko jeden %, tylko że tak jest ten świat skonstruowany, iż zazwyczaj ci porządni przez swoją wrażliwość i naiwność trafiają na tych wulgarnych pustych wykorzystywaczy!

A co do autora - powinieneś Matrix jako dorosły już facet dobrze wiedzieć, jakie kobiety logują się na randkach. Oczywiście nie chcę generalizować, bo jest kilka nieśmiałych i wrażliwych "perełek", które warto wyłowić, ale większość to puste laski wchodzące tylko po to, żeby się pobawić i pośmiać z zakompleksionych kolesi.

IP i czas połączenia logowane. [8832456]
[28.11.2006] 10:05
To ja Pipiii
ślązaczkaka (06.11.27 20:04):
porządny facet może znaleźć ale musi się bardziej natrudzić niż inny

ślązaczka to może Powiesz ile Masz lat, i z której części Śląska Jesteś????

IP i czas połączenia logowane. [8832917]
[28.11.2006] 12:50
mondrala
kobiety nie potrzebują nieśmiałych......tacy są im potrzebni tylko jako kumple.....

IP i czas połączenia logowane. [8834717]
[28.11.2006] 15:27
Pawlo26
Witam, nie tylko ty masz taki problem .Poprostu w dzisiejszych czasach nie ma już takich kobiet stary.

IP i czas połączenia logowane. [8836471]
[28.11.2006] 15:30
jeden
spróbuje odpowiedzieć (06.11.28 01:08):
Dlatego, że 99% kobiet nie zależy na \"porządnych\" facetach. Albo znajdziesz tez \"brakujący\" jeden % , albo 99% będzie rżnąc twoją żonę. To jest najbardziej prawdopodbne

jestem tym jednym % bo nadal niespotkałam porządnego faceta myślącego życiowo fiera_81@o2.pl
pozdrawiam 1% porządnych facetów bo wierze że tacy istnieją

IP i czas połączenia logowane. [8836500]
[28.11.2006] 18:25
prawda taka
Zbyt dużo jest głupich lasek i głupich facetów by ten 1% porządnych ludzi mogło się spotkać

IP i czas połączenia logowane. [8838960]

1 2 3   » 392 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat